Bruk-Bet Termalica - Zagłębie Lubin - Wyniki na żywo w Interia.pl - 3 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

Bruk-Bet Termalica - Zagłębie Lubin

Ekstraklasa 3. kolejka 28.07.2017 18:00
Stadion Bruk-Bet w Niecieczy (Nieciecza)

• (83') Jagiełło A. Matuszczyk
  • 17:49 Dzień dobry! Zapraszamy na pierwsze spotkanie 3. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie Zagłębie Lubin!
  • 17:50 Termalica przystępuje do rywalizacji po dwóch porażkach, a "Miedziowi" po dwóch zwycięstwach. Faworyt wydaje się być zdecydowany, ale pamiętajmy, że to Ekstraklasa...
  • 17:55 Bardzo słaba frekwencja w Niecieczy, gdzie na razie nie ma więcej niż dwóch tysięcy kibiców.
  • 17:58 Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę stadionu w Niecieczy.
  • 17:59 Na stadionie Termaliki gości dzisiaj selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka. Ciekawe, kogo obserwuje trener "Orłów".
  • 18:00 Przywitanie kapitanów i trenerów za nami. Za chwilę początek starcia "Słoników" z "Miedziowymi".
  • 18:01 Sędzia rozpoczął mecz!
  • 1. min Paweł Gil z Lublina arbitrem głównym rywalizacji. Porównanie miejsc w tabeli: 15. miejsce Bruk-Betu - 3. miejsce lubinian.
  • 2. min Wrzutka w pole karne Muchy, ale był faul na bramkarzu z Niecieczy.
  • 3. min Wysoko zaczęli podopieczni Rumaka, ale dużo chaosu na starcie rywalizacji w podtarnowskiej miejscowości.
  • 3. min Bez faulu odzyskał piłkę na własnej połowie Maksimienko, ale po chwili stracił ją Jovanović.
  • 4. min Ratował się faulem i będzie rzut wolny dla "Miedziowych".
  • 4. min Filip Jagiełło wywalczył aut na połowie Niecieczy.
  • 5. min Wychodzą z własnej połowy "Słonie", ale na razie bardzo wolno.
  • 5. min Starzyński! Z dystansu, ale bardzo niecelna próba reprezentanta Polski.
  • 6. min Dośrodkowanie Śpiączki i doskonała interwencja Polaczka.
  • 7. min Kolejna próba strzału, ale znów niecelna próba. Tym razem Neszpora.
  • 8. min "Miedziowi" spokojnie wyprowadzają piłkę z własnej połowy. Widać dojrzałość w zespole z Lubina.
  • 10. min Faulowany Czerwiński. Piłka dla Zagłębia na połowie Bruk-Betu.
  • 11. min Starzyński zagrywał na lewą stronę, ale piłka wylądowała na aucie. Od autu Nieciecza.
  • 12. min Faul Maksimienki na Guldanie. Rzut wolny dla "Miedziowych".
  • 13. min Niedokładne podanie na połowie rywala i kontra gospodarzy. Podanie do Śpiączki.
  • 13. min Dośrodkowanie w pole karne i Misak ponad bramką!
  • 14. min Długie podanie w pole karne Polaczka i dobra interwencja bramkarza Zagłębia.
  • 15. min Szarpana gra w Niecieczy. Chciałoby się powiedzieć, piątek godzina 18...
  • 15. min Świetne podanie do Piątka, którego zatrzymał Kopacz.
  • 16. min Kupczak do Sztefanika, ale ten zablokowany tuż przed polem karnym Zagłębia.
  • 16. min Żółtą kartkę otrzymuje Artiom Putiwcew, który zatrzymał kontrę "Miedziowych" faulem taktycznym w środku boiska.
  • 18. min Zagranie pod pole karne Muchy i przejmują piłkę podopieczni Mariusza Rumaka.
  • 19. min Doskonale zatrzymał Śpiączkę Kopacz.
  • 19. min Faul Śpiączki na Neszporze. Futbolówka dla gości.
  • 21. min Ma przewagę zespół Stokowca, ale nie potrafi jej udokumentować. Zablokowana wrzutka w pole karne.
  • 22. min Prawą stroną "Miedziowi", ale zatrzymany Czerwiński.
  • 23. min Dziwniel zacentrował w pole karne, na głowę Neszpora, ale snajpera uprzedził Putiwcew.
  • 24. min Czerwiński dośrodkowuje, a Maksimienko wybija piłkę na rzut rożny.
  • 24. min Rzut rożny dla Zagłębia. Wrzutka na Neszpora, ale jego zagrania nie można nawet nazwać strzałem.
  • 25. min Mucha rozpoczął grę Niecieczy dalekim podaniem, ale Śpiączkę uprzedził Jach.
  • 26. min Jovanović! Huknął, jak z armaty, ale wysoko nad bramką Polaczka.
  • 26. min Faul Czerwińskiego. Piłka dla Niecieczy.
  • 27. min Nie doszedł do zagrania Fryca Piątek... Piłka dla "Miedziowych".
  • 28. min Rzęsisty deszcz pada w Niecieczy. Być może to utrudnia grę obu zespołom, które nie tworzą porywającego widowiska.
  • 29. min Dośrodkowanie Dziwniela, ale nie doszedł do piłki żaden z napastników Zagłębia.
  • 31. min Maksimienko wrzucił piłkę z lewej strony, ale, w dużym zamieszaniu, nikt nie trafił w piłkę.
  • 31. min Szansę mieli Misak i Śpiączka, ale żadnemu się nie udało.
  • 31. min Kolejna akcja "Słoni", ale zatrzymany Jovanović.
  • 33. min Guldan uruchomił Czerwińskiego, ale Maksimienko był sprytniejszy.
  • 34. min Neszpor walczył przy linii bocznej z Kupczakiem, ale zabrakło mu boiska. Piłka dla zespołu Rumaka.
  • 34. min Jagiełło wstrzelił piłkę w pole karne Muchy, ale wybili gracze gospodarzy.
  • 35. min Bez celnych strzałów po 35 minutach. Trzy niecelne próby Bruk-Betu, jedna "Miedziowych".
  • 35. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Świerczok. Zacznie Mucha.
  • 36. min Sztefanik do Śpiączki, który uderza z siódmego metra, ale próba zablokowana.
  • 37. min Faul Sztefanika na własnej połowie. Poszkodowanym Neszpor.
  • 38. min Fryc rozpocznie grę od autu na własnej połowie boiska.
  • 38. min Dziwniel dośrodkował, ale zdecydowanie za mocno, aby któryś z kolegów mógł dojść do piłki.
  • 40. min Dziwniel próbował spod linii końcowej, ale pilnował sytuacji defensor "Słoni".
  • 40. min Rzut rożny dla Zagłębia. Wrzutka, po której wybili piłkę zawodnicy Rumaka.
  • 42. min Jagiełło w pole karne Muchy i czyści wszystko Kecskes.
  • 43. min Faul Neszpora na Jovanoviciu. Od rzutu wolnego gospodarze.
  • 43. min Misak zagrywał do Piątka, ale byłego klubowego kolegę uprzedził Jarosław Jach.
  • 43. min Długie podanie do Śpiączki, ale nie ruszył do piłki. Przejął ją Polaczek.
  • 45. min Faul na Kupczaku. Za moment dowiemy się, ile dłużej potrwa pierwsza część meczu.
  • 45. min Wrzutka Putiwcewa w pole karne i spokojnie Polaczek.
  • 18:46 Gwizdek Gila. Bez goli!
  • 45. min Sędzia dał znak, a "Słonie" rozpoczęły drugą połowę.
  • 46. min Bez zmian w składach obu ekip. Być może z czasem doczekamy się ruchów Rumaka czy Stokowca.
  • 47. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Martin Nespor
  • 47. min Czerwiński zacentrował, przepuścił piłkę Świerczok i do bramki wpakował ją Neszpor.
  • 48. min Schodzi z boiska Samuel Sztefanik, a za niego wchodzi Martin Mikovič
  • 48. min Reaguje szkoleniowiec gospodarzy. Być może Miković będzie "lekiem na całe zło" w zespole "Słoni".
  • 49. min Miković szarżował przy linii bocznej, ale czujny był Dziwniel.
  • 50. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Maksimienko, który po centrze Piątka wpakował piłkę do bramki. Mieli szczęście "Miedziowi", że dostrzegł to arbiter.
  • 52. min Mucha zacznie z piątego metra po za mocnym zagraniu do Świerczoka.
  • 53. min Faul na Neszporze, a przewinił Maksimienko.
  • 53. min Piłka wróciła do Muchy i ten zaczyna dalekim wykopem.
  • 54. min Mucha wyszedł przed pole karne i zażegnał niebezpieczeństwo po podaniu do Świerczoka.
  • 55. min Neszpor ruszył do podania, ale znów za mocno. Taka "laga" i zobaczymy, co się uda w ostatnich minutach w obozie Stokowca.
  • 56. min Z własnej połowy wyprowadzają piłkę "Słonie", ale jak przystało na słonie... ociężale.
  • 56. min Świerczok! Dostał piłkę w polu karnym i spróbował strzału, ale zablokował go Putiwcew. Korner dla lubinian.
  • 57. min Rzut rożny dla Zagłębia. Krótkie rozegranie i aut dla lubinian.
  • 58. min Żółtą kartkę otrzymuje Daniel Dziwniel
  • 58. min Schodzi z boiska Jakub Świerczok , a za niego wchodzi Arkadiusz Woźniak
  • 59. min Faulowany Woźniak, a przewinił Misak.
  • 60. min Polaczek wybijał piłkę przed własną "szesnastką" i ubiegł nadbiegającego rywala.
  • 61. min Bruk-Bet w natarciu. Wrzutka Jovanovicia, ale nie doszedł Śpiączka. Uprzedził go bramkarz Zagłębia.
  • 61. min Mucha! Ależ kapitalnie broni Słowak. Zatrzymał Neszpora bramkarz Niecieczy, a w całym zamieszaniu ucierpiał jeszcze Putiwcew.
  • 63. min Z autu "Miedziowi". Zacznie Czerwiński po prawej stronie w okolicach pola karnego Muchy.
  • 63. min Faul Maksimienki. Rzut wolny dla gości. Ustawił piłkę Starzyński.
  • 63. min Akosz Kecskes na rzut rożny po wrzutce Starzyńskiego.
  • 64. min Rzut rożny dla Zagłębia. Krótkie rozegranie, wrzutka Starzyńskiego i niewiele brakowało Świerczokowi, aby zakończył akcję golem.
  • 64. min Schodzi z boiska Bartosz Śpiączka, a za niego wchodzi Vladislavs Gutkovskis
  • 65. min Druga zmiana Mariusza Rumaka, który, jak tak dalej pójdzie, może za długo nie popracować w Niecieczy.
  • 66. min Rzut rożny dla Zagłębia. Starzyński zacentrował i niecelnie uderzał Neszpor.
  • 68. min Faulowany Jovanović w środkowej strefie boiska. Na własnej połowie rozpoczną "Słonie".
  • 68. min Schodzi z boiska Martin Nespor , a za niego wchodzi Adam Buksa
  • 70. min Kecskes uprzedził Buksę, ale bardzo aktywnie zaczął Buksa swój występ.
  • 71. min Guldan zagrał do Starzyńskiego, ale przypilnował lidera rywali Maksimienko.
  • 72. min A jednak była ręka i będzie rzut wolny dla gości z Lubina.
  • 72. min Wrzutka Starzyńskiego i broni się Bruk-Bet.
  • 73. min Kolejna próba dośrodkowania w wykonaniu Starzyńskiego, ale bardzo złe. Nie dokładnie, za mocno. Zacznie Mucha.
  • 73. min Schodzi z boiska Patrik Misak, a za niego wchodzi David Guba
  • 74. min Ostatnia zmiana w Bruk-Becie. Jedną ma jeszcze do dyspozycji Piotr Stokowiec.
  • 74. min Faul Jacha na Piątku. Rzut wolny dla gospodarzy na połowie "Miedziowych".
  • 75. min Woźniak spod linii końcowej zacentrował w pole karne, ale Mucha uprzedził rywali.
  • 75. min 3105 kibiców w Niecieczy.
  • 76. min Buksa! Kapitalna akcja indywidualna zmiennika gości, ale fatalne wykończenie.
  • 76. min Wysoko ponad bramką uderzył wychowanek Wisły Kraków, który zmienił Neszpora.
  • 78. min Gutkovskis przepuścił piłkę do Piątka, ale zdążyli się zorientować we wszystkim podopieczni Stokowca.
  • 78. min Woźniak! Zza pola karnego, ale wprost w Muchę uderzył zmiennik w drużynie gości.
  • 80. min Rzut rożny dla "Słoni". Piątek na głowę Kecskesa, ale Węgier uprzedzony.
  • 80. min Polaczek! Ma swoje chwile bramkarz "Miedziowych", który zatrzymał Kupczaka, a następnie Gubę.
  • 81. min Żółtą kartkę otrzymuje Vladislavs Gutkovskis, który faulował w ataku.
  • 82. min Za moment debiut w Ekstraklasie. Matuszczyk pojawi się na boisku, zmieniając Jagiełłę.
  • 83. min Starzyński chciał uruchomić Buksę, ale zagrał fatalnie - za plecy snajpera.
  • 83. min Schodzi z boiska Filip Jagiełło , a za niego wchodzi Adam Matuszczyk
  • 86. min Maksimienko chciał uruchomić Gutkovskisa, ale Polaczek znowu był na posterunku.
  • 87. min Walka w powietrzu, ale górą pod własnym polem karnym był Dziwniel.
  • 89. min "Słonie" mają piłkę, ale niewiele są w stanie z tym zrobić.
  • 89. min Faul Czerwińskiego. Rzut wolny dla gospodarzy.
  • 91. min Trzy minuty doliczył Paweł Gil z Lublina, który dzisiaj wzorowo się spisuje.
  • 92. min Wrzutka w pole karne Zagłębia, minął się z piłką Guldan, ale sędzia przerywa grę. Ręką przyjmował Maksimienko.
  • 93. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest David Guba
  • 95. min Fatalny błąd Polaczka, który minął się z piłką w powietrzu, a głową trafia Guba!
  • 19:53 Koniec! Pierwsze punkty dla Niecieczy. Zagłębie również po raz pierwszy - traci punkty w tym sezonie.