Bruk-Bet Termalica - Legia Warszawa - Wyniki na żywo w Interia.pl - 4 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

Bruk-Bet Termalica - Legia Warszawa

Ekstraklasa 4. kolejka 05.08.2017 20:30
Stadion Bruk-Bet w Niecieczy (Nieciecza)

• (72') A. Sadiku C. Pasquato
  • 20:29 Zapraszamy na relację na żywo z meczu 4. kolejki Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa!
  • 20:29 Piłkarze są już na boisku. Za chwilę zaczynamy.
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz. Zaczynają gospodarze.
  • 3. min Goście budują atak pozycyjny.
  • 4. min Pressing gospodarzy. Czerwiński musiał wycofać piłkę do Malarza.
  • 5. min Za mocne dośrodkowanie Hlouszka z lewego skrzydła, ale piłkę przejął Jędrzejczyk.
  • 7. min Błąd Czerwińskiego, który jednak szybko się zrehabilitował i zatrzymał szarżę Jovanovicia.
  • 7. min Aut dla Legii na wysokości pola karnego "Słoni".
  • 8. min Rzut rożny dla Legii, dośrodkowanie Mączyńskiego wybijają gospodarze.
  • 9. min Jovanović ośmieszył Czerwińskiego ładnym balansem ciała. Legionista powędrował tam, gdzie się spodziewał Serba. Przeszył powietrze.
  • 10. min Prostopadłe podanie Fryca do Piątka za mocne. Aut bramkowy dla Legii. Pazdan wyleciał za bandy, asekurując rywala. Już wraca.
  • 12. min Atak pozycyjny gości, ale Bruk-Bet odbiera...
  • 13. min Ależ sytuacja po błędzie Czerwińskiego!O mały włos Miković nie strzelił bramki, lecz nie opanował piłki zagranej przez Maksimienkę.
  • 13. min Rzut rożny dla Legii.
  • 14. min Powtórki dowodzą, że przy poprzedniej akcji podawał przed bramkę Jovanović, a bliski "setki" był Śpiączka.
  • 15. min Arbiter odgwizdał spalonego Hlouszka. Powtórki pokazują co innego. VAR-u nie ma, zresztą w takich sytuacjach on nie pomaga.
  • 18. min MĄCZYŃSKI! Wpada w pole karne niecieczan po ładnym prostopadłym zagraniu Jędrzejczyka. "Mąka" podawał na pustą bramkę, ale któryś ze stoperów "Słoni" odbił piłkę. Legioniści twierdzili, że ręką. Sędzia Złotek był jak skała.
  • 21. min Okazuje się, że po podaniu Mączyńskiego Fryc przypadkowo trafił w rękę Kupczaka. Z tak niewielkiej odległości, że Mateusz nie miał szans na uniknięcie ręki. Karnych nie daje się w takich sytuacjach.
  • 21. min Posiadanie piłki po 20 minutach 68-32 proc. dla Legii.
  • 22. min PUTIWCEW! Po wyrzucie z autu strącił piłkę, ale Malarz pewnie łapie.
  • 25. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Pazdan za faul.
  • 26. min Kecskes ładnym podaniem uruchomił Piątka, ale ten nie zrozumiał się ze Śpiączką.
  • 27. min Jędrzejczyk zamknął akcję po podaniu Moulina, ale jego zgranie na 16. metr przechwycili gospodarze.
  • 27. min Pan Złotek nie był jak skała, gdy dał się nabrać na upadek Hamalainena w pobliżu Jovanovicia. Faulu nie było, a on go odgwizdał. Taka drobnostka na środku pola.
  • 28. min Faul Czerwińskiego na Śpiączce, środek boiska.
  • 29. min MAKSIMIENKO! Po prostopadłym podaniu zakręcił Hlouszkiem, ale ostatecznie trafił w jego plecy.
  • 30. min ŚPIĄCZKA! Po pięknym rozegraniu do boku Jovanovicia i podaniu Fryca z 7 metrów miał "setkę", ale uderzył nad okienkiem bramki!
  • 30. min Bartosz długo trzymał się za głowę.
  • 31. min Rzut rożny dla Legii po kontrze wyprowadzonej przez Szymańskiego, a w finale Hlouszek został zablokowany na róg.
  • 32. min Centra na pierwszy słupek Szymańskiego, w kierunku Czerwińskiego, zatrzymana przez "Słoni".
  • 33. min Przy wyjściu do górnej piłki ucierpiał Jano Mucha, Czerwiński go lekko poturbował.
  • 33. min Mucha trzyma się za biodro.
  • 33. min Mecz z trybun ogląda Jerzy Dudek z Franzem Smudą.
  • 34. min Mucha już wydobrzał po interwencji masażysty.
  • 36. min Żółtą kartkę otrzymuje Vlastimir Jovanović za faul na Kopczyńskim.
  • 36. min Kopczyński upadł przy dużej prędkości, ale szybko się podniósł.
  • 36. min Wrzutka Szymańskiego z wolnego nie znajduje adresata.
  • 37. min Sędzia Złotek napomina asystenta Jacka Magiery - Aleksandara Vukovicia. Ten grzecznie przyjmuje uwagi. "Dobra, będę ciszej" mówi "Vuko".
  • 39. min Faul Moulina na kontrującym Jovanoviciu.
  • 40. min Faul Mikovicia na Jędrzejczyku, przy linii końcowej, na połowie Legii.
  • 41. min Fryc doznał kontuzji, po tym jak go łokciem trafił Moulin. Jeśli był zamiar w tym łokciu, to powinna być "czerwień. Nie ma nawet faulu.
  • 43. min SZYMAŃSKI! Miał "setkę" po zgraniu Mączyńskiego, ale zamiast uderzać z prawej nogi, przekładał na lewą i dał czas obrońcom na powrót.
  • 43. min W efekcie Szymański podawał i niecelnie.
  • 44. min Jędrzejczyk uderza z 20 m, jednak po ziemi i na tyle słabo, że Mucha łapie piłkę jak ... muchę.
  • 46. min Hlouszek podawał na dalszy słupek, Sadiku nie sięgnął piłki przed pustą bramką. Dużo mu brakowało.
  • 46. min Sędzia doliczył 2 minuty do I połowy.
  • 21:17 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:18 Sytuacje były z obu stron, ale najlepszą miał Śpiączka. - To była dwustuprocentowa okazja, powinienem strzelić, byliśmy lepsi - przekonuje Bartosz.
  • 21:20 - Brakuje nam ostatniego podania. Budujemy, konstruujemy te akcje, ale podania brakuje. Termalica podeszła wysoko, próbuje nas zakończyć z kontry - powiedział Jakub Czerwiński.
  • 46. min Atak gości.
  • 47. min Po zgraniu Jędrzejczyka piłkę wybija Kecskes.
  • 49. min MĄCZYŃSKI! Z wolnego podał na Pazdana, a tam Kupczak o mały włos nie strzelił "samobója". Świetna interwencja Muchy!
  • 49. min PIĄTEK! Po akcji z pełnym poświęceniem Jovanovicia, główkuje instynktownie, jednak piłka minimalnie mija bramkę.
  • 50. min CZERWIŃSKI! Ależ bomba z 30 m! Mucha pięknie frunął, by sparować piłkę na poprzeczkę!
  • 50. min Sadiku dobijał jeszcze na pustą bramkę, ale posłał piłkę panu Bogu w okno.
  • 52. min Fryc zablokował podanie Hlouszka, który centrował w pole karne gospodarzy.
  • 53. min Legia próbuje grać skrzydłami, głównie lewym.
  • 53. min Czerwiński uprzedza Jovanovicia po prostopadłym podaniu do Serba.
  • 54. min Kibice gospodarzy cieszą się, bo Śpiączka po podaniu Guby trafił do siatki, ale wcześniej zagrał ręką, co zauważył Mariusz Złotek.
  • 55. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Łukasz Piątek
  • 55. min Ależ radość w Niecieczy!
  • 56. min Jovanović poszedł jak taran, po drodze wywrócił Jędrzejczyka, nic sobie nie robił z pilnowania Kopczyńskiego i podał tuż przed pustą bramkę do Piątka, ten najpierw trafił w legionistę, ale szybko poprawił do pustej bramki!
  • 57. min Tak grający Jovanović jest w ścisłej czołówce środkowych pomocników ligi!
  • 57. min Guba doznał kontuzji
  • 57. min Złapał go skurcz uda, utykając schodzi z boiska.
  • 58. min Schodzi z boiska David Guba, a za niego wchodzi Patrik Misak
  • 59. min SADIKU! Po świetnym podaniu Hamalainena główkuje z 6 metrów za wysoko!
  • 60. min Legia ruszyła i od razu trochę paniki w polu karnym gospodarzy.
  • 60. min Szykuje się do wejścia Kucharczyk.
  • 62. min Śpiączka uderzył z 20 m, ale słabo.
  • 62. min Schodzi z boiska Sebastian Szymański , a za niego wchodzi Michał Kucharczyk
  • 64. min KUCHARCZYK! W pierwszym kontakcie z piłką uderzył z 16 m, ale niecelnie. Gospodarzom nie udała się pułapka ofsajdowa.
  • 64. min Schodzi z boiska Michał Kopczyński , a za niego wchodzi Costa Marques Guilherme
  • 65. min Za mocne podanie prostopadłe Jovanovicia do Śpiączki, piłka na aucie bramkowym.
  • 65. min Guilherme po dalekim podaniu wpadał w pole karne, jednak w ostatniej chwili zatrzymał go Maksimienko
  • 66. min Z kornera dośrodkował Guilherme, Mucha piąstkuje jedną ręką
  • 66. min PIĄTEK! Ależ to była okazja po podaniu Miszaka. Nie musiał nawet skakać, ale Łukasz główkuje z 7 m obok słupka
  • 67. min Sadiku w dobrej okazji, blokuje go Kecskes
  • 67. min HAMALAINEN! Po zgraniu Guilherme uderzył z 14 m obok bramki!
  • 68. min To było świetne 12 minut tego meczu, akcja za akcję.
  • 71. min Przewaga optyczna Legii gigantyczna. Bruk-Bet całym zespołem w okolicach pola karnego.
  • 71. min Arbiter odgwizdał spalonego Miszaka po podaniu Frcya
  • 72. min Ciekawie akcja się zapowiadała, ale Miszak nie przypilnował linii spalonego. Zaczął ją Mucha dobrym wykopem do Fryca
  • 72. min Schodzi z boiska Armando Sadiku , a za niego wchodzi Cristian Pasquato
  • 73. min Sadiku i Pasquato, czyli wzmocnienia Legii, jak to je określił w rozmowie z Interią Jacek Kazimierski - z samego dołu siódmej półki.
  • 73. min Arbiter odgwizdał spalonego Kucharczyka.
  • 74. min Zgranie głową Jędrzejczyka z linii końcowej słabe i niedokładne, łapie piłkę Mucha.
  • 75. min Jovanović czaruje na środku, nie oddaje piłki, choć jest otoczony przez legionistów.
  • 76. min Dośrodkowanie Fryca przecina na rzut rożny Hlouszek.
  • 76. min Mecz ogląda 4561 widzów.
  • 77. min Dośrodkowanie z kornera, Kacskes na drugim słupku uderza za słabo, by zagrozić Legii.
  • 78. min Jędrzejczyk urwał się flanką, podawał przed bramkę, ale Putiwcew sparował piłkę, łapie ją Mucha.
  • 80. min Jovanović uderzył z 30 m, lecz trafił w Czerwińskiego.
  • 80. min Żółtą kartkę otrzymuje Krzysztof Mączyński za faul na Jovanoviciu.
  • 81. min Schodzi z boiska Martin Mikovič, a za niego wchodzi Vladislavs Gutkovskis
  • 81. min Jovanović ma mrożony mięsień po faulu Mączyńskiego.
  • 81. min Schodzi z boiska Vlastimir Jovanović, a za niego wchodzi Samuel Sztefanik.
  • 82. min Mucha ucierpiał w starciu ze spóźnionym Kucharczykiem. "Kuchy" trafił Muchę w kostkę.
  • 83. min Trener Vuković został wyrzucony z ławki rezerwowych. Za dużo było tych żywiołowych okrzyków, jak na cierpliwość Mariusza Złotka.
  • 84. min Sztefanik dośrodkował z prawej strony, Czerwiński wybija głową.
  • 85. min HAMALAINEN! Sam na sam z bramkarzem, ale wygonił się do boku, przez co strzelił równolegle do bramki. Podawał mu prostopadle Mączyński.
  • 85. min GUILHERME! Po dośrodkowaniu Kucharczyka z lewej strony główkuje z czterech metrów tuż obok słupka!
  • 86. min Pasquato dośrodkował za mocno, piłka ucieka na aut bramkowy.
  • 87. min Rzut rożny dla Termaliki po kontrze Sztefanika.
  • 88. min Miszak strzelał z rogu, trafia w słupek po rękach Malarza!
  • 89. min Żółtą kartkę otrzymuje Bartosz Śpiączka za opóźnianie gry.
  • 89. min Czerwiński za odepchnięcie rywala nie dostał upomnienia.
  • 91. min Sędzia doliczył 4 minuty.
  • 93. min Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Kupczak
  • 93. min Wrzutkę Pasquato wybija Fryc.
  • 93. min "Obrona Częstochowy"w Niecieczy.
  • 94. min SZTEFANIK! Kontruje, zamiast strzelać, podaje do Śpiączki, ale za mocno!
  • 95. min CZERWIŃSKI! Po podaniu z wolnego Guilherme nie trafia głową w piłkę tuż przed bramką!
  • 95. min Mucha tylko bezradnie obserwował piłkę.
  • 96. min Wcześniej Mariusz Rumak też wyleciał na trybuny.
  • 22:24 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:24 Niespodzianka stała się faktem! Legia za słaba na "Słoników"!
  • 22:24 Bohaterem Niecieczy Bartosz Śpiączka i Vlastimir Jovanović!
  • 22:26 Legia potwierdziła, że jej niemoc w dwumeczu z Astaną nie była przypadkowa. Zespół jest bez formy.
  • 22:57 Dzięki za udział w tej relacji.