Bruk-Bet Termalica - Korona Kielce - Wyniki na żywo w Interia.pl - 22 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

Bruk-Bet Termalica - Korona Kielce

Ekstraklasa 22. kolejka 11.02.2018 15:30
Stadion Bruk-Bet w Niecieczy (Nieciecza)

• (83') G. Cvijanović Z. Janjić
  • 15:13 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 22. kolejki Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce.
  • 15:15 Obie drużyny chcą jak najlepiej rozpocząć wiosenne zmagania.
  • 15:19 Termalica "przezimowała" na 13. pozycji, z kolei Korona była dziewiąta.
  • 15:19 Niespodzianka w bramce gospodarzy - od pierwszej minuty Dariusz Trela, a Jan Mucha zostaje na ławce.
  • 15:22 Matei, Toivo i Grzelak debiutują w Termalice, Petrak w Koronie.
  • 15:25 Mocno przemeblowana została defensywa Termaliki, która jesienią traciła sporo bramek.
  • 15:27 Zawodnicy są już na placu gry.
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaczynają gospodarze!
  • 1. min Pierwsze uderzenie oddał Śpiączka, ale nieprzygotowany strzał sprzed pola karnego nie sprawił problemu bramkarzowi.
  • 3. min Korona spokojnie rozgrywa piłkę.
  • 4. min Badają się wzajemnie drużyny Bartoszka i Lettieriego.
  • 6. min Kiełb zbyt mocno dograł do Kallaste i od bramki zacznie Trela.
  • 7. min Śpiączka próbował lobu, ale nie trafił w bramkę Alomerovicia.
  • 8. min Przewrócił się Matei na prawej stronie, ale arbiter uznał, że Kiełb nie naruszył przepisów.
  • 10. min Trela broni uderzenie z dystansu.
  • 10. min Grzelak wślizgiem powstrzymał Jukicia.
  • 11. min Wrócił do Polski z Heart of Middlothian Grzelak i od razu debiutuje przeciw byłemu zespołowi.
  • 13. min Kaczarawa wyszedł na sam na sam, przelobował Trelę, ale nie trafił w bramkę!
  • 13. min Wszyscy byli przekonani, że padnie gol.
  • 13. min Kapitalne podanie posłał Cvijanović.
  • 14. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Nika Kaczarawa
  • 15. min Kaczarawa rehabilituje się za pudło sprzed minuty!
  • 15. min Gol-komedia!
  • 15. min Trela zbyt długo zwlekał z wybiciem piłki, Kaczarawa zdołał podbiec do niego i zablokować wybicie.
  • 15. min Odbita piłka wpadła do bramki.
  • 18. min Dejmek ryzykownie zagrał do własnego bramkarza.
  • 18. min Alomerović był jednak czujny i złapał piłkę.
  • 20. min Grzelak włączył się do akcji ofensywnej, ale jego wrzutka pada łupem bramkarza.
  • 21. min Ładne prostopadłe podanie dostał Pawłowski, ale nie zdołał urwać się obrońcy.
  • 22. min Iancu kombinacyjnie zagrał z Piątkiem, lecz gdy ten drugi wpadał w pole karne, uciekła mu piłka.
  • 24. min Rymaniak szukał płaskiej wrzutki na krótki słupek, nie znalazł partnera.
  • 25. min Faulował Jovanović Diawa.
  • 25. min Dejmek uderzył głową na bramkę Treli, ale ten złapał piłkę.
  • 26. min Korona wybroniła się po rzucie rożnym, ale wciąż nacierają gospodarze.
  • 27. min Piątek mocno z dystansu uderzył lewą nogą, lecz obok bramki.
  • 28. min Nieprzyjemnie został nadepnięty Jukić, musi na chwilę opuścić boisko.
  • 29. min Matei ratował się wybiciem, naciskał go Jukić, który już wrócił na plac gry.
  • 29. min Bardzo ważna interwencja Rymaniaka, powstrzymał wychodzącego na dobrą pozycję Śpiączkę.
  • 31. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Piątek
  • 33. min Korner Korony.
  • 35. min Kąśliwe dośrodkowanie Mateiego, Dejmek nie wiedział jak interweniować i przepuścił piłkę.
  • 35. min Na jego szczęście nikt nie zamknął dogrania.
  • 37. min Żółtą kartkę otrzymuje Ken Kallaste
  • 38. min Groźnie w polu karnym gości.
  • 38. min Trudną piłkę miał Śpiączka, ale niewiele brakowało, a zdobyłby gola.
  • 39. min Żółtą kartkę otrzymuje Oliver Petrak
  • 39. min Spóźniony wślizg chorwackiego debiutanta.
  • 41. min Całkiem niezłe ostatnie minuty Termaliki.
  • 42. min Przeprowadzili właśnie najlepszą akcję w tym meczu, wymieniając kilka podań na 1-2 kontakty.
  • 42. min To doprowadziło do strzeleckiej sytuacji Pawłowskiego, lecz jego strzał po długim słupku nie sięgnął celu.
  • 44. min Ostatnie ataki w pierwszej połowie.
  • 44. min Nieźle wygląda Iancu, który bierze na siebie ciężar gry.
  • 45. min Znowu posłał dobre podanie do Pawłowskiego, który je zmarnował.
  • 45. min Rzut rożny dla Korony.
  • 16:15 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:16 Termalica sprawiała lepsze wrażenie, zwłaszcza pod koniec pierwszej połowy, ale to Korona wygrywa po kuriozalnym błędzie Treli, który nabił piłką Kaczarawę.
  • 16:17 8 strzałów Termaliki, 6 Korony, ale w celnych to gospodarze przegrywają 1-3.
  • 16:17 53 proc. posiadania piłki po stronie gospodarzy.
  • 16:30 Zawodnicy wracają na plac gry.
  • 46. min Kiełb już po kilku sekundach oddał strzał na bramkę rywala, nie był on jednak celny.
  • 49. min Bartoszek nakazuje swoim zawodnikom przyciśnięcie rywala, ale to Korona ma korner.
  • 51. min Rymaniak walczył z Jovanoviciem, zdołał przyblokować piłkę.
  • 52. min Cvijanović zbyt słabo uderzył, by zaskoczyć bramkarza.
  • 54. min Ważna interwencja Dejmka.
  • 56. min Kolejna indywidualna akcja Pawłowskiego, lecz piłka po jego strzale powędrowała obok bramki.
  • 58. min Groźne dośrodkowanie w pole bramkowe Treli nie zaskoczyło bramkarza.
  • 59. min Grzelak zagrał piłkę ręką w polu karnym, ale arbiter uznał, że było to przypadkowe.
  • 61. min Kiełb stracił piłkę i Alomerović wyjściem przed pole karne musiał ratować swój zespół.
  • 64. min Rymaniak ambitnie dopadł do piłki, nie pozwalając jej opuścić boisko. Uratował swoją drużynę przed rzutem rożnym.
  • 64. min Błąd techniczny Mateiego, strata piołki.
  • 66. min Kontratak Korony.
  • 67. min Jukić szukał prostopadłego podania do Kaczarawy, ale nadążył z asekuracją Matei.
  • 67. min Schodzi z boiska Ivan Jukić , a za niego wchodzi Marcin Cebula
  • 69. min Dał się sfaulować przed polem karnym rywala Żubrowski.
  • 69. min Będzie okazja, by uderzyć z rzutu wolnego.
  • 70. min Niecelne uderzenie Cvijanovicia.
  • 71. min Kapitalny powrót Grzelaka, prawdopodobnie uchronił swój zespół przed stratą bramki.
  • 72. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jacek Kiełb
  • 73. min Kapitalnie dograł mu Cvijanović.
  • 73. min Zamarkował strzał Cvijanović i wypuścił Kiełba. Ten także "przełożył" sobie Trelę i obrońcę, po czym umieścił piłkę w bramce.
  • 73. min Ładny gol Korony.
  • 74. min Schodzi z boiska Bartosz Śpiączka, a za niego wchodzi David Guba
  • 75. min Możdżeń szykuje się do wejścia na boisko.
  • 76. min 2 128 widzów na stadionie w Niecieczy.
  • 77. min Brzydki faul Grzelaka.
  • 77. min Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Grzelak II
  • 77. min Ucierpiał Cvijanović.
  • 78. min Schodzi z boiska Oliver Petrak , a za niego wchodzi Mateusz Możdżeń
  • 80. min Schodzi z boiska Szymon Pawłowski, a za niego wchodzi Roman Gergel
  • 82. min Bardzo niecelne uderzenie Cebuli.
  • 83. min Schodzi z boiska Łukasz Piątek, a za niego wchodzi Dejan Janjatović
  • 83. min Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy.
  • 83. min Schodzi z boiska Goran Cvijanović , a za niego wchodzi Zlatko Janjić
  • 86. min Arbiter odgwizdał spalonego Kaczarawy, po tym jak ten doszedł do piłki po nieudanym strzale Kiełba.
  • 86. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Mateusz Możdżeń
  • 87. min Uderzenie sprzed pola karnego wpada do bramki tuż przy słupku!
  • 87. min Płaski strzał z lewej nogi pozostał poza zasięgiem Treli.
  • 88. min Możdżeń dał mocny argument, by kolejny mecz rozpocząć w wyjściowym składzie.
  • 88. min Sfrustrowana Nieciecza.
  • 88. min Sztefanik ostro fauluje przed własną szesnastką.
  • 89. min Możdżeń tym razem trafił w mur.
  • 91. min Jeszcze korner dla Korony
  • 92. min Matei oddał strzał rozpaczy.
  • 93. min Alomerović nie miał najmniejszych problemów z płaskim uderzeniem w środek bramki.
  • 17:20 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:20 Korona pewnie wygrywa w Niecieczy.
  • 17:25 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!