Arka Gdynia - Zagłębie Lubin - Wyniki na żywo w Interia.pl - 9 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (87') F. Starzyński Jagiełło
  • 17:54 W pierwszym meczu dziewiątej kolejki Ekstraklasy, Arka podejmuje Zagłębie Lubin.
  • 17:55 "Miedziowi" zajmują trzecie miejsce w lidze i walczą o powrót na fotel lidera. Arka jest 10.
  • 17:57 Piłkarze wychodzą już na murawę!
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 2. min Dośrodkowanie Siemaszki i piłka wybita przez obrońców gości.
  • 3. min Siemaszko dostał dobrą piłkę w polu karnym i wywalczył rzut rożny.
  • 4. min Dośrodkowanie i piłka opuszcza "szesnastkę" Zagłębia.
  • 5. min Rzut wolny dla gospodarzy.
  • 5. min Nalepa dośrodkowywał piłkę w "szesnastkę", ale znowu nikt nie oddał strzału na bramkę "Miedziowych".
  • 9. min Faul w środkowej części boiska. Piłka dla gości.
  • 9. min Rzut rożny dla Zagłębia.
  • 10. min Dośrodkowanie Starzyńskiego i piłka opuszcza boisko.
  • 10. min Faulowany Matuszczyk. Mamy rzut wolny dla gości.
  • 11. min Fatalne dośrodkowanie i żaden z zawodników Zagłębia nie zdołał oddać strzału na bramkę rywala.
  • 13. min Rzut wolny dla Arki.
  • 13. min Dośrodkowanie Nalepy i pewnie łapie piłkę Polaczek.
  • 15. min I rzut wolny dla gości. Tym rzem dużo bliżej pola karnego rywala.
  • 15. min Wrzutka Starzyńskiego wybita z pola karnego.
  • 20. min Zagłębie próbuje przebić się w pole karne rywala, ale na razie bez żadnych efektów.
  • 20. min Starzyński próbował uderzać z dystansu i posłał piłkę obok bramki.
  • 24. min Vinicius ucierpiał trochę w walce o piłkę w powietrzu, ale szybko podniósł się z murawy i może kontynuować grę.
  • 26. min Sambea próbował uderzać z dystansu, ale jego strzał został zablokowany.
  • 27. min Jach faulował Siemaszkę blisko pola karnego "Miedziowych".
  • 28. min Dośrodkowanie Nalepy i piłka wybita z "szesnastki". Próbował uderzać jeszcze z dystansu Marcjanik, ale zrobił to bardzo niecelnie.
  • 31. min Faulowany Świerczok w środkowej części boiska.
  • 32. min Pawłowski uderzał tuż zza 16. metra, ale posłał piłkę obok bramki.
  • 33. min Pawłowski dostał dobrą piłkę w polu karnym rywala. Oddał strzał, ale piłkę zablokował Marcjanik.
  • 34. min Dośrodkowanie z wolnego Starzyńskiego i piłka wybita z pola karnego gospodarzy.
  • 35. min Siemaszko faulowany. Rzut wolny dla Arki.
  • 36. min Dośrodkowanie Nalepy i piłka znowu wybita z pola karnego rywala.
  • 37. min Zagłębie wciąż bez celnego strzału. Arka oddała jeden strzał w światło bramki.
  • 39. min Kolejny rzut wolny dla Arki. Dośrodkowanie i Polaczek łapie futbolówkę.
  • 42. min Da Silva uderzał z dystansu, ale piłkę zablokował Matuszczyk.
  • 43. min Dobre dogranie piłki do Pawłowskiego,a ten w świetnej sytuacji niecelnie uderza piłkę głową i nie trafia do siatki.
  • 45. min Świerczok wpadł z piłką w pole karne i wywalczył rzut rożny.
  • 45. min Leży na murawie Marciniak.
  • 45. min Piłkarz niefortunnie zderzył się z kolegą z drużyny.
  • 46. min Piłkarz jest opatrywany poza boiskiem.
  • 46. min Dośrodkowanie z rożnego przez Zagłębie Lubin i kolejne wybicie piłki z pola karnego.
  • 18:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 18:47 Do przerwy bez bramek w Gdyni. Pierwsza połowa nie powaliła na kolana. Miejmy nadzieję, że po przerwie będzie ciekawiej!
  • 19:01 Piłkarze wracają już na murawę!
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 46. min Schodzi z boiska Filip Jazvić, a za niego wchodzi Mateusz Szwoch.
  • 46. min Zagłębie, w przeciwieństwie do rywala, bez zmian na drugą połowę.
  • 48. min Kapitalną okazję zmarnował Pawłowski!
  • 48. min Piłkarz Zagłębia w sytuacji sam na sam nie trafił do bramki!
  • 49. min Najpierw Pawłowski oddał fatalny strzał, a przy dobitce głową, piłkę z linii bramkowej wyciągnął Steinbors!
  • 50. min Powtórki pokazały, że piłka mogła przejść całym obwodem linię bramkową w tej sytuacji. Sędzia jednak gola nie uznał.
  • 50. min I kolejna groźna okazja gości!
  • 51. min Po dośrodkowaniu z rożnego, Balić bardzo groźnie uderzał głową, ale jego strzał został wybity.
  • 52. min Starzyński zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.
  • 55. min Żółtą kartkę otrzymuje Marcus Silva de Oliveira Vinicius.
  • 58. min Sambea próbował dogrywać piłkę w pole karne rywala, ale pewnie złapał futbolówkę Polaczek.
  • 60. min Starzyński faulował Szwocha i mamy rzut wolny dla gospodarzy.
  • 60. min Dośrodkowanie i uderzał niebezpiecznie z główki Marciniak, ale posłał piłkę nad poprzeczkę.
  • 62. min Rzut rożny dla Arki.
  • 63. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Damian Zbozień.
  • 64. min Po dośrodkowaniu piłka trafiła pod nogi Zbozienia, który oddał strzał na bramkę, a piłka po rykoszecie od próbującego interweniować Jacha wpadła do bramki.
  • 65. min Świerczok uderzał na bramkę rywala, ale pewnie złapał piłkę Steinbors.
  • 68. min Faulowany Starzyński i będzie rzut wolny dla Zagłębia.
  • 69. min Dośrodkowanie Starzyńskiego i piłkę wybija Steinbors. Sędzia wcześniej jednak odgwizdał jeszcze spalonego.
  • 69. min Schodzi z boiska Bartłomiej Pawłowski , a za niego wchodzi Patryk Tuszyński.
  • 70. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Nalepa.
  • 73. min Schodzi z boiska Marcus Silva de Oliveira Vinicius, a za niego wchodzi Luka Zarandia.
  • 75. min Schodzi z boiska Sasza Balić , a za niego wchodzi Arkadiusz Woźniak.
  • 76. min Schodzi z boiska Rafal Siemaszko, a za niego wchodzi Ruben Jurado Fernandez.
  • 77. min Michał Nalepa groźnie uderzał zza "szesnastki". Pewnie złapał jednak piłkę Polaczek.
  • 79. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Patryk Tuszyński.
  • 80. min Duże zamieszanie w polu karnym rywala wykorzystał Patryk Tuszyński i wpakował futbolówkę do bramki Steinborsa!
  • 81. min Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Tuszyński.
  • 81. min Tuszyński faulował Nalepę.
  • 86. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Marcjanik.
  • 87. min Schodzi z boiska Filip Starzyński , a za niego wchodzi Filip Jagiełło.
  • 88. min Rzut wolny dla Arki.
  • 88. min Fatalane dośrodkowanie Nalepy i piłka opuszcza boisko.
  • 89. min Rzut rożny dla Zagłębia.
  • 89. min Dośrodkowanie i piłka wybita z "szesnastki" gospodarzy.
  • 91. min Świerczok zmarnował znakomitą okazję!
  • 91. min W sytuacji sam na sam przegrał rywalizację ze Steinborsem i nie trafił do bramki!
  • 93. min Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.
  • 19:50 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 19:50 Remisem kończy się spotkanie Arki z Zagłębiem Lubin.
  • 19:51 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!