• 20:23 Dobry wieczór!
  • 20:23 Zapraszamy na drugi mecz 9. kolejki Lotto Ekstraklasy
  • 20:23 Arka Gdynia podejmuje Lecha Poznań
  • 20:23 Początek spotkania o godz. 20.30
  • 20:23 W poprzedniej serii spotkań Arka przegrała na wyjeździe z Piastem Gliwice (0-1)
  • 20:23 "Kolejorz" natomiast uległ w prestiżowym meczu Legii Warszawa (0-1)
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Rozpoczęli piłkarze Arki
  • 1. min Faulowany Trałka w środku pola
  • 2. min Strata piłki, aut na połowie dla gości
  • 2. min Cywka powtórnie wznawia grę zza linii bocznej
  • 3. min Gospodarze byli blisko pola karnego Lecha, ale przyjezdni oddalili zagrożenie
  • 3. min Faulowany Jankowski
  • 4. min Cywka nie miał łatwo zatrzymać odwracającego się rywala, dlatego uciekł się do faulu
  • 4. min Mocny strzał Jankowskiego z dystansu, ale bardzo niecelny
  • 5. min Faulowany Helstrup w środku pola
  • 5. min Przewinił Tomczyk
  • 5. min Arka zaczęła wysoko, ale Lech wychodzi spod pressingu
  • 6. min Grę od autu wznawia Zbozień
  • 7. min Dobre podanie do Tomczyka, ale ciut za mocne i napastnik Lecha nie opanował piłki
  • 9. min Efektowny pad Kolewa, ale sędzia nie miał zamiaru odgwizdać faulu
  • 9. min Zarandia wrzucił piłkę w pole karne, ale Goutas dobrze interweniował
  • 10. min Wysoka gra Lecha opłaciła się, jest przejęcie
  • 10. min Nalepa wyszedł spod presji Jóźwiaka
  • 10. min Janota dobrze podał piłkę w pole karne do Jankowskiego, ale ten przegrał pojedynek z obrońcą Lecha
  • 11. min Daleka wrzutka z autu Marciniaka, ale Putnocky poradził sobie na przedpolu
  • 13. min Starcie w środku pola, faul Kolewa
  • 14. min Niezłe dogranie w pole karne gdynian, jest rzut rożny
  • 16. min Zarandia na lewej flance, ale wrzutka na bliższy słupek wprost w ręce Putnocky'ego
  • 16. min Wymiana podań Jankowskiego z Kolewem, ale strata piłki
  • 17. min Po chwili Tiba pokazał klasę, uwolnił się od presji dwóch rywali
  • 18. min Bramkarz Arki Pavels Steinbors obchodzi dzisiaj 33. urodziny
  • 18. min Zarandia kontra Cywka w pojedynku główkowym, aut dla gospodarzy
  • 18. min Zarandia ruszył z akcją, najpierw okiwał Amarala, a następnie nastrzelił Cywkę i wywalczył rzut rożny
  • 19. min Dośrodkowanie Janoty na bliższy słupek, ale piłka głową przedłużona przez jednego z lechitów
  • 21. min Strzał Marciniaka z głowy, a Putnocky uratował piłkę przed rzutem rożnym
  • 21. min W odpowiedzi groźny kontratak
  • 22. min Doskonałe podanie bramkarza do Amarala, ten pociągnął kilkanaście metrów i dograł w pole karne do niepilnowanego Jóźwiaka, ale ten zmieścił piłki w siatce
  • 22. min Po chwili kolejna, doskonała okazja Lecha. Tomczyk, będąc na linii spalonego, ruszył na Steinborsa, oddał niezły strzał, ale Steinbors popisał się świetną interwencją
  • 24. min Potężny strzał Amarala, po interwencji Steinborsa piłka wyszła na rzut rożny
  • 24. min Niecelny strzał Goutasa głową po rzucie rożnym
  • 25. min Zarandia zahaczony przez Trałkę, rzut wolny dla Arki
  • 26. min Zbozień dostał na główkę bardzo trudną piłkę, z którą sobie nie poradził
  • 28. min Mecz przyjaźni, ale kibice obu zespołów znalazły klub, któremu dogryzają
  • 28. min Obrażana jest Lechia Gdańsk
  • 29. min Ucierpiał Jankowski
  • 29. min Po starciu z Trałką gracz Arki złapał się za bok i przez chwilę skulony klęczał na murawie
  • 30. min Wysoki pressing Lecha, jest chęć odbioru piłki na połowie Arki
  • 31. min Rzut rożny dla Arki, centrował będzie Janota
  • 31. min Sędzia użył gwizdka, piłka po wrzutce dla "Kolejorza"
  • 32. min Arka odpowiada wysokim pressingiem, ale Lech wyszedł spod zagrożenia
  • 32. min Tiba chciał dograć w pole karne, ale wybił Nalepa
  • 33. min Zarandia znów czarował na lewej stronie, na skraju pola karnego, ale tym razem nie dał się nabrać Cywka
  • 34. min Wrzutka Kostewycza, ale piłka wybita w polu karnym
  • 36. min Jankowski wytrzymał walkę o pozycję, wrzucił piłkę w pole karne, ale efekt był mizerny
  • 37. min Lech wznawia z autu na swojej połowie, Arkowcy ciągle mają siłę, by wysoko atakować
  • 38. min Kontra gości, piłka podana do wychodzącego na pozycję Jóźwiaka, ale pojedynek jeden na jeden wygrał Zbozień
  • 38. min Przewinił Tiba
  • 39. min Ależ skiksował Grecki obrońca, Jankowski przed doskonałą sytuacją, ale strzelił obok słupka bramki Putnocky'ego
  • 40. min Arkowcy mają kolejną okazję po podaniu z lewego sprzydła, ale tym razem Goutas kapitalnie uprzedził Kolewa
  • 41. min Na spalonej pozycji Zbozień, ale Arka miała doskonałą sytuację po rzucie rożnym
  • 43. min Kostewycz z ostrego kąta na lewym skrzydle kropnął w stronę bramki, ale piłka wyszła za linię końcową
  • 43. min Strata Zbozienia, piłka przechwycona przez Kostewycza
  • 44. min Nieudane podanie Amarala do Tomczyka
  • 44. min Trałka powstrzymał Zarandię, kolejny korner, piłkę ustawia Janota
  • 45. min Piłka po wysoko zawieszonej wrzutce wybita przez zawodnika Lecha
  • 46. min Dla odmiany rzut rożny na połowie gospodarzy, Amaral będzie wrzucał
  • 47. min Coś niesamowitego! Fantastyczna kontra gospodarzy, ale nie zakończona golem
  • 47. min Kapitalna interwencja Kostewycza, który zaasekurował bramkarza
  • 47. min Piłka była już niemal w siatce!
  • 21:17 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 47. min Gracze Lecha w polu karnym ale Tiba stracił piłkę
  • 48. min Faulowany Nalepa przez Cywkę na połowie Arki
  • 49. min Rzut rożny dla Lecha
  • 50. min Rzut wolny dla "Kolejorza" ok 35 metrów od bramki
  • 51. min Dogranie Kostewycza, ale zabrakło precyzji
  • 53. min Faulowany Janota w środku pola
  • 53. min Faulowany Amaral
  • 56. min Piłka nie przeszła pierwszego obrońcy, na posterunku Cywka
  • 57. min Tym razem przewinił Janota w walce o piłkę blisko pola karnego Lecha
  • 58. min Obu zespołom na razie ciężko wykreować sobie dobre sytuacje
  • 59. min Wrzutka Cywki na głowę Gajosa, ale piłka strącona na rzut rożny
  • 60. min Za niskie dośrodkowanie przez Amarala
  • 60. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Trałka
  • 60. min Zasłużona kartka, kapitan Lecha zatrzymał groźną kontrę Zarandii
  • 62. min Aamral stracił piłkę na rzecz Zarandii, Gruzin zdobył kilkadziesiąt metrów, ale akcja straciła impet
  • 62. min Piłka wycofana do Janoty, ten miał dobry pomysł, ale wykonanie było fatalne
  • 63. min Tomczyk ostro powalczył ze Steinborsem
  • 64. min Bramkarz Arki poturbowanu po tym, jak zagarnął piłkę zza pola karnego i wykonał paradę
  • 64. min Błyskotliwe podanie Jankowskiego do Kolewa, Bułgar wywalczył pozycję na prawej stronie pola karnego i posłał podanie w środek pola, ale dobrze interweniował Putnocky