Arka Gdynia - Korona Kielce - Wyniki na żywo w Interia.pl - 4 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• (79') N. Aankour Ł. Kosakiewicz
  • 17:42 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 4. kolejki Ekstraklasy Arka Gdynia - Korona Kielce.
  • 17:44 Obie drużyny nie imponują może dorobkiem punktowym, ale znajdują się w dobrej formie.
  • 17:44 Arka w tym sezonie ligowym jeszcze nie przegrała, odnosząc zwycięstwo i dwa remisy.
  • 17:45 Niewiele zabrakło jej też do wyeliminowania duńskiego Midtjylland FC z rozgrywek Ligi Europejskiej.
  • 17:46 Korona zaś rozkręca się z meczu na mecz. Po porażce z Zagłębiem w pierwszej kolejce zremisowali z Legią, a ostatnio pokonali 4-2 Cracovię.
  • 17:57 Piłkarze wychodzą na boisko.
  • 17:57 Sędzią meczu jest Tomasz Kwiatkowski.
  • 17:59 Zwycięzca tego spotkania znajdzie się w czubie tabeli.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Arka od razu gra długą piłkę do przodu.
  • 1. min Aankour już mocno starł się z rywalem.
  • 2. min Żółtą kartkę otrzymuje Grzegorz Piesio
  • 2. min Bardzo szybko ukarał go sędzia.
  • 2. min Faulował wychodzącego z kontrą Możdżenia.
  • 3. min Pierwsza szansa Górskiego.
  • 3. min Jego strzał głową nie leciał jednak w światło bramki.
  • 4. min Niedokładne podanie do Jurado.
  • 4. min Dobrze zapowiadał się kontratak Korony, ale niedokładne podanie do Jukicia zakończyło akcję.
  • 5. min Rzut z autu na wysokości pola karnego Korony.
  • 6. min Zbozień wrzucił bezpośrednio w pole karne, ale czujni są Koroniarze.
  • 6. min Faul na Cebuli.
  • 8. min Jak na razie przeważa Arka, ale Korona stara się wyprowadzać błyskawiczne kontry.
  • 8. min Powalczył o piłkę Rey. Ambitnie przeciął podanie.
  • 10. min Aankour dość optymistycznie uderzył z dystansu, ale niecelnie.
  • 11. min Sporo fauli w środkowej strefie.
  • 12. min Arka szybko skraca grę i nie daje rozgrywać piłki Koronie.
  • 14. min W poprzednich spotkaniach podopieczni Gino Lettieriego imponowali szybkimi atakami, lecz dziś są zmuszeni grać długą piłką.
  • 15. min Seria autów dla Korony na połowie rywala.
  • 15. min Od bramki rozpocznie Steinbors.
  • 16. min Barry wybija piłkę z własnego pola karnego.
  • 17. min Co za zamieszanie pod bramką Korony!
  • 17. min Wystarczył wrzut piłki z autu, by mocno się zakotłowało.
  • 17. min Niepotrzebnie wyszedł z bramki Alomerović i wypuścił piłkę z rąk.
  • 18. min Marcjanik strzelił, piłka minęła już Alomerovicia, ale lecącą do bramki futbolówkę zatrzymał Barry.
  • 20. min Dobra akcja Rymaniaka z Cebulą na prawej stronie.
  • 20. min Rzut rożny dla gości.
  • 21. min Aankour zagrał na 16. metr, ale nie miał tam żadnego kolegi.
  • 21. min Kun wychodził z kontrą, lecz świetnie powstrzymał go Kallaste.
  • 21. min To była ważna interwencja lewego obrońcy.
  • 21. min 57 proc. posiadania piłki po stronie Korony.
  • 22. min Faul przed polem karnym Alomerovicia.
  • 22. min I to podwójny - najpierw sędzia zastosował przywilej korzyści po faulu na Kunie, lecz za chwilę również faulowany był Rey.
  • 23. min Piesio zdecydował się na strzał z dalszej odległości. Wiele mu nie brakowało, ale szanse na strzelenie bramki miał marne.
  • 23. min Gwizdy na trybunach w kierunku Alomerovicia, zwlekającego ze wznowieniem gry.
  • 25. min Dośrodkowywał Nalepa z rzutu wolnego.
  • 25. min Bez powodzenia.
  • 26. min Marcjanik zablokował wrzutkę Kallaste.
  • 26. min Bardzo niedokładne dośrodkowanie Kovaczevicia.
  • 28. min Kun naciskał na Barryego i wywalczył rzut rożny.
  • 28. min Alvaro Rey pokusił się o uderzenie z 30 metrów.
  • 29. min Czysto trafił w piłkę, ale ta przeleciała nad bramką.
  • 29. min Kun walczył z Kovaczeviciem, lecz nie dał rady rosłemu obrońcy.
  • 30. min Możdżeń uderzył z okolic szesnastki.
  • 30. min Zgrał mu piłkę głową Cebula.
  • 32. min Ależ teraz źle zagrał Piesio.
  • 32. min Arka mogła dojść do sytuacji trzech na dwóch, ale fatalnie rozegrał ją pomocnik.
  • 32. min Teraz bardzo dobrze zaatakowała Korona.
  • 33. min Bardzo groźnie uderzał Żubrowski, teraz kielczanie maja korner.
  • 33. min Wcześniej nieźle uderzał też Jukić, ale na posterunku był Steinbors.
  • 34. min Żółtą kartkę otrzymuje Nabil Aankour
  • 34. min Spóźnione wejście w Warcholaka, nadepnął mu na stopę.
  • 36. min Piesio przewraca się w polu karnym i jest zdziwiony, że sędzia nie odgwizdał rzutu karnego.
  • 36. min Tym razem faul na Aankourze. Przewinił Kun.
  • 37. min Korner dla gości.
  • 38. min Wybita piłka z pola karnego.
  • 38. min Dopadł do niej Żubrowski, ale dośrodkował fatalnie.
  • 41. min Jurado mógł oddać groźny strzał, ale strącił piłkę głową obok bramki.
  • 42. min Faul na Górskim.
  • 43. min To mogła być piękna bramka Kallaste!
  • 44. min Żubrowski przerzucił piłkę przez połowę boiska, a Kallaste przyjął sobie piłkę na klatkę piersiową i uderzył z woleja.
  • 44. min Uderzenie utkwiło jednak w bocznej siatce.
  • 45. min Faul Marcjanika na Górskim.
  • 45. min Ostatnia szansa w tej połowie po rzucie wolnym?
  • 46. min Możdżeń huknął ponad bramką.
  • 18:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:46 Jak na razie bezbramkowy remis i mimo że poziom spotkania nie rozpieszcza, to emocji nie brakuje.
  • 46. min Schodzi z boiska Álvaro Rey, a za niego wchodzi Adam Marciniak
  • 47. min Piękny przerzut Piesio.
  • 47. min Jurado wywalczył rzut rożny.
  • 47. min Arbiter odgwizdał spalonego Arki.
  • 48. min Był na nim Danch.
  • 49. min Arka w natarciu!
  • 50. min Sołdecki strzelał głową po rzucie rożnym, ale obronił to Alomerović.
  • 51. min Pierwszy strzał Marciniaka. Strzelił z dystansu ponad bramką.
  • 52. min Jurado i Barry w kolejnym pojedynku fizycznym.
  • 52. min Tym razem górą obrońca.
  • 54. min Korona próbuje wrócić do gry po słabych pierwszych minutach drugiej części.
  • 55. min Żadna z drużyn nie umie dłużej utrzymać się przy piłce.
  • 55. min Wymienienie pięciu-szęściu podań to prawdziwa rzadkość.
  • 56. min Niezła akcja Korony.
  • 57. min Aankour zagrał na szesnasty metr do Jukicia, ale ten źle przyjął piłkę.
  • 57. min Niewiele zabrakło Możdżeniowi, by znaleźć się dogodnej sytuacji.
  • 58. min Kolejna dobra akcja Korony!
  • 59. min Steinbors sparował strzał Kallaste, ale nikt nie doszedł do dobitki.
  • 59. min Bramkarz Arki z problemami, ale wyłapał dośrodkowanie.
  • 60. min Dwa strzały Nalepy zostały zablokowane.
  • 60. min Faulował Górski.
  • 61. min Schodzi z boiska Michał Nalepa, a za niego wchodzi Yannick Kakoko
  • 63. min Schodzi z boiska Ivan Jukić , a za niego wchodzi Goran Cvijanović
  • 64. min Źle przyjął piłkę w polu karnym Górski.
  • 65. min Gdyby od razu strzelał, mógłby zdobyć gola.
  • 67. min Kontra gości.
  • 67. min Możdżeń kapitalnie wypuścił partnera, ale zabrakło dokładności w ostatni podaniu.
  • 67. min Zagrał ręką Danch.
  • 68. min Rzut wolny z 26. metrów.
  • 68. min Żubrowski strzelił w mur, próbował dośrodkować Rymaniak, lecz wywalczył jedynie rzut rożny.
  • 68. min Rośnie napór Korony.
  • 69. min Znów było blisko! Steinbors przenosi nad bramką strzał Rymaniaka.
  • 70. min Ponownie było groźnie. Minął się jednak z piłką najpierw Górski, później Rymaniak.
  • 70. min Schodzi z boiska Maciej Górski , a za niego wchodzi Elia Soriano
  • 72. min Steinbors kapitalnie zatrzymał uderzenie głową Soriano.
  • 72. min Mógł szybko wpisać się na listę strzelców napastnik.
  • 73. min Schodzi z boiska Ruben Jurado Fernandez, a za niego wchodzi Rafal Siemaszko
  • 73. min Dżoker Ojrzyńskiego na placu gry.
  • 75. min Wejście nakładką Kakoko.
  • 75. min Żółtą kartkę otrzymuje Yannick Kakoko
  • 76. min 7932 widzów na trybunach.
  • 78. min Kun był w polu karnym, zagrał wzdłuż bramki, ale tam był czujny Alomerović.
  • 78. min Co za pudło Aankoura!
  • 79. min Soriano świetnie wyłożył mu piłkę, a ten z miejsca z którego strzela się rzut karny strzelił ponad bramką.
  • 79. min Schodzi z boiska Nabil Aankour , a za niego wchodzi Łukasz Kosakiewicz
  • 82. min Arka dawno nie gościła pod polem karnym przeciwnika.
  • 83. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Grzegorz Piesio
  • 84. min Odepchnął Cebulę, a sędzia nie wahał się ani chwili.
  • 85. min Czy Korona zdoła wykorzystać przewagę?
  • 87. min Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Kun
  • 87. min Faul Siemaszki na Baryym.
  • 87. min Zwija się z bólu obrońca Korony.
  • 89. min Opuszcza boisko z pomocą fizjoterapeutów.
  • 92. min Arka gra w dziesięciu, lecz napiera.
  • 93. min Faul Żubrowskiego z boku boiska.
  • 93. min Czyżby Arka miała jeszcze w końcówce odpalić?
  • 93. min Kakoko będzie dośrodkowywał.
  • 19:51 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:51 Bezbramkowy remis!
  • 19:52 Korona nie dała rady pokonać rywala, choć miała sporą przewagę.
  • 19:52 Arka jedyną, obok Zagłębia Lubin, drużyną niepokonaną w tym sezonie Ekstraklasy.
  • 19:53 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!