Arka Gdynia - Cracovia - Wyniki na żywo w Interia.pl - 11 kolejka, Ekstraklasa, Polska wyniki live score, piłka nożna na żywo

• 20:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Piłkę rozgrywają obrońcy Arki
  • 3. min Groźna akcja Cracovii. Wrzutka z wolnego w pole karne, ale Malarczyk nie trafił w piłkę głową
  • 5. min W starciach Arki z Cracovią w Ekstraklasie goście nigdy nie wygrywają. Dziś gośćmi są krakowianie
  • 5. min Rzut rożny dla Arki
  • 6. min Zablokowany strzał gospodarzy po rzucie rożnym
  • 7. min Javi Hernandez przejął piłkę na środku i pociagnął aż do pola karnego, ale tam stracił, osaczony przez graczy arki
  • 8. min Zamieszanie przed bramką Cracovii, ale zabrakło strzału
  • 8. min Sołdecki uderzył mocno płasko z 16 metrów, ale Sandomierski pewnie złapał pilkę
  • 9. min Kun dośrodkował lewą nogą z prawego skrzydła, ale wysłał piłkę poza boisko
  • 10. min Leży Fink na linii środkowej. Rzut wolny dla Cracovii
  • 10. min Faulował go bezpardonowo Piesio
  • 11. min Żółtą kartkę otrzymuje Javier Hernandez
  • 11. min Piłkarz Cracovii miał pretensje do sędziego, że nie odgwizdał faulu na nim
  • 13. min Długo rozgrywają teraz piłkę arkowcy
  • 14. min Przesunęli się na połowę Cracovii, ale nie stworzyli akcji bramkowej
  • 15. min Żółtą kartkę otrzymuje Adam Marciniakm który faulował, zatrzymując kontrę gości
  • 15. min A faulowany był Wdowiak
  • 16. min Marciniak znów faulował, sędzia ma go już na oku
  • 20. min Wdowiak przedzierał się środkiem pola, ale podał niecelnie i piłkę przejęli obrońcy Arki
  • 21. min Rzut rożny dla Arki po akcji Piesia lewą stroną
  • 23. min Sołdecki uderzał niecelnie po dośrodkowaniu
  • 24. min "Pasy" rozgrywały akcję od tyłu, ale skończyło się nieporozumieniem, nie pierwszy raz dzisiaj
  • 25. min Sandomierski łapie piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony Zbozienia
  • 26. min Wdowiak faulowany przez Kakoko w kontrze Cracovii
  • 27. min Groźnie przed bramką Arki, ale sedzia dopatrzył się spalonego gości
  • 27. min Faulował w ataku Kun
  • 28. min Po akcji Kuna Piesio uderzył płasko z daleka, ale za słabo na Sandomierskiego
  • 29. min Nalepa uderzył z dystansu i trafił w głowę Czovilo, który od razu przysiadł na ziemi
  • 30. min Już podniósł się pomocnik Cracovii
  • 31. min Siemaszko próbował odgrywać piłkę sztuczką techniczną, ale mu się to nie udało i przejął ją Sandomierski
  • 31. min Hernandez uderzył z daleko, Steinbors niepewnie odbił piłkę, a Deja, zamiast dobijać, podawał ją do nikogo!
  • 32. min Faulowany w strefie środkowej Siemaszko
  • 32. min Rzut rożny dla Arki
  • 33. min Dośrodkowanie z kornera, ale nikt nie oddał strzału
  • 33. min Faulowany Szczepaniak, wybijający pilkę daleko w przód przed polem karnym Cracovii
  • 34. min Rzut rożny dla Arki po akcji Siemaszki i zablokowanym jego uderzeniu
  • 35. min Faulowany w kole środkowym Wójcicki
  • 35. min Żółtą kartkę otrzymuje Yannick Kakoko
  • 36. min Piłkarz Arki ostro potraktował Helika
  • 37. min Kun faulował Deję. Nadepnął mu na stopę
  • 38. min Sandomierski fatalnie podawał do Siplaka, wybijając pilkę na aut
  • 40. min Żółtą kartkę otrzymuje Miroslav Czovilo za faul na Sambei Kakoko
  • 41. min Najlepsza okazja dla Arki. Odbita od Czovilo piłka trafiła pod nogi Helstrupa, a ten fatalnie spudłował!
  • 41. min Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego powinni prowadzić
  • 42. min Rzut rożny dla Arki
  • 44. min Faulowal Nalepa przy linii bocznej
  • 46. min Sędzia doliczył minutę
  • 46. min Kun celnie głowkował w ekwilibrystycznej pozycji, choć słabo. Sandomierski spokojnie złapał pilkę
  • 21:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 47. min Rzut rożny dla Arki
  • 49. min Arbiter odgwizdał spalonego Szczepaniaka
  • 51. min Dużo niedokładności w obu zespołach, strzałów i okazji bramkowych niemal żadnych
  • 53. min Faul Sambei na heliku w strefie środkowej
  • 55. min Siemaszko wpadł w pole karne i uderzył płasko w długi róg, ale piłka o centymetry minęła bramkę Sandomierskiego
  • 56. min Piesio padł w okolicach narożnika pola karnego, ale sędzia nie dopatrzył się faulu
  • 57. min Arbiter odgwizdał spalonego Szczepaniaka
  • 59. min Nalepa fatalnie na prawym skrzydle, podawał piłkę w aut
  • 59. min Piesio z dystansu wysoko nad bramką Cracovii
  • 60. min Szczepaniak dobrze wyszedł do prostopadłej piłki, a potem uderzył z narożnika pola karnego w trybuny
  • 61. min Nalepa poradził sobie na skrzydle z Siplakiem, wpadł w pole karnei podał, ale Siemaszko nie trafił czysto w piłkę
  • 61. min Rzut rożny dla Arki
  • 62. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Adam Marciniak
  • 62. min Marciniak zdobył pierwszą bramkę w sezonie. Trafił precyzyjną główką po kornerze Nalepy
  • 62. min Bramkę wypracował Michał Nalepa
  • 63. min Marciniak strzelił gola swojemu byłemu zespołowi, w którym spędził trzy sezony
  • 65. min Kun zza pola karnego lewą nogą, ale bardzo niecelnie
  • 66. min Fink doznał kontuzji, chyba mięśnia dwugłowego. Będzie konieczna zmiana
  • 67. min Schodzi z boiska Matic Fink , a za niego wchodzi Sergei Zenjov
  • 70. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Michał Helik
  • 71. min Strącona głową piłka trafiła na piąty metr. Helik walczył o piłkę na leżąco z Sołdeckim i zdołał posłać ją do bramki
  • 73. min Zenjov wpadł w pole karne, ale zamiast strzelać podawał do środka i szans przepadła, bo byli tam obrońcy Arki
  • 74. min Lepszy okres gry Cracovii
  • 74. min Faulował na linii środkowej Nalepa
  • 75. min Siplak głowkował tuż obok bramki Arki
  • 75. min Schodzi z boiska Patryk Kun, a za niego wchodzi Marcus Silva de Oliveira Vinicius
  • 75. min Schodzi z boiska Yannick Kakoko, a za niego wchodzi Mateusz Szwoch
  • 77. min Żółtą kartkę otrzymuje Dawid Sołdecki za faul
  • 77. min Rzut rożny dla Cracovii
  • 77. min 8541 widzów dziś na stadionie Arki
  • 78. min Rzut rożny dla Cracovii
  • 79. min Coraz goręcej przed bramką Arki, Cracovia naciska
  • 80. min Hernandez uderzył z narożnika pola karnego, ale nad bramką Arki
  • 81. min Siemaszko walczył o głowę z Helikiem przed bramką Cracovii, ale nie zdołał oddać strzału
  • 81. min Faul Nalepy na Hernandezie w strefie środkowej
  • 82. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Nalepa
  • 84. min Vinicius potężnie zza pola karnego tuż obok bramki gości!