Anglia U-21 - Polska U-21 - Wyniki na żywo w Interia.pl - faza grupowa UEFA Euro U-21 wyniki live score, piłka nożna na żywo

• 19:38 Witamy ze stadionu w Kielcach!
  • 19:44 Znamy już skład Polaków na mecz z Anglikami. Trener Dorna zdecydował się na dwie zmiany w porównaniu z ostatnim spotkaniem. Za Dawidowicza zagra Radosław Murawski, a w ataku Stępińskiego zastąpi Krzysztof Piątek.
  • 19:46 W drużynie Anglików jedna zmiana w porównaniu z ostatnim meczem. W ataku zamiast Tammy'ego Abrahama zagra Demarai Gray, klubowy kolega Bartosza Kapustki z Leicester City.
  • 19:52 Przed Polakami bardzo trudne zadanie. Z Anglikami musimy wygrać strzelając minimum dwa gole i na dodatek ważny jest wynik meczu Szwecja-Słowacja.
  • 19:55 Zawodnicy powoli wychodzą na rozgrzewkę.
  • 20:12 Trybuny coraz bardziej się wypełniają. Zapowiada się znakomita atmosfera.
  • 20:30 Krystian Bielik przywitał się na murawie z kolegą z Arsenalu Robem Holdingiem.
  • 20:31 Piłkarze zeszli już z rozgrzewki. Za 15 minut zaczynamy!
  • 20:39 Piłkarze wychodzą na murawę. Za chwilę hymny!
  • 20:45 Długa narada Anglików przed startem meczu.
  • 20:45 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Zaczęli Anglicy.
  • 2. min Faul w środkowej części boiska na Piątku.
  • 3. min Nieudana próba dogrania piłki przez Kownackiego.
  • 3. min Od bramki zacznie Pickford.
  • 4. min Dostał piłkę w polu karnym Redmond, ale jego strzał zablokowany.
  • 4. min Rzut rożny dla gości.
  • 4. min Dogranie Swifta i uderzał zza "szesnastki" Ward-Prowse!
  • 4. min Wrąbel wybija piłkę na kolejny rzut rożny.
  • 5. min Dośrodkowanie i uderzał Baker! Znowu rożny dla Anglików.
  • 5. min Kolejne dośrodkowanie i piłka po uderzeniu głową przez Graya spadła tuż obok słupka. Było groźnie!
  • 6. min Kownacki ruszył lewą stroną z piłką i upadł przed "szesnastką" rywala. Nie mogło tutaj być jednak mowy o faulu.
  • 6. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Demarai Gray.
  • 7. min Gray zdecydował się na strzał zza "szesnastki" i piłka ląduje w siatce!
  • 7. min Nie zaczyna się dobrze ten mecz dla Polaków.
  • 7. min Głośne "Jesteśmy z wami" na trybunach.
  • 7. min Rzut rożny dla Polski.
  • 8. min Dośrodkowanie i uderzał głową Kędziora, ale to nie mogło zagrozić bramce Pickforda.
  • 9. min W meczu ze Szwecją, Słowacja właśnie wyszła na prowadzenie.
  • 9. min Było groźnie pod bramką Anglików! Niebezpiecznie uderzał głową Piątek, ale piłka nie trafiła w światło bramki.
  • 10. min Wcześniej uderzał jeszcze na bramkę Moneta, ale jego strzał został zablokowany.
  • 11. min Złe wybicie piłki przez Warda-Prowse'a i piłka dla Polaków.
  • 13. min Dośrodkowanie Anglików w pole karne Wrąbla, ale nasi defensorzy czujnie wybijają futbolówkę.
  • 14. min Faulowany Kownacki przed polem karnym Polaków.
  • 15. min Leży na boisku Gray, ale gra szybko wznowiona.
  • 16. min Dośrodkowanie Jaroszyńskiego i pewnie łapie piłkę Pickford.
  • 16. min Linetty ruszył lewą stroną, ale za daleko wypuścił sobie piłkę.
  • 17. min Kędziora zgrywał piłkę do Frankowskiego, ale ten nie zdołał jej przejąć i od bramki zaczną goście.
  • 21. min Kontra Polaków, ale źle zagrał piłkę Frankowki i zmarnowaliśmy naprawdę dobrze zapowiadającą się akcję.
  • 22. min Dośrodkowanie Gray'a i znowu było groźnie! Mieliśmy szczęście, że żaden z Anglików nie dopadł do tej piłki.
  • 23. min Próba dośrodkowania Jaroszyńskiego kompletnie nieudana.
  • 24. min Dobrze próbował zgrywać do Piątka Frankowski, ale piłka zablokowana.
  • 25. min Ostry faul Kędziory tuż przy polu karnym Wrąbla. Sędzia dał mu na razie tylko upomnienie.
  • 26. min Leży na murawie Chalobah. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego.
  • 27. min Dośrodkowanie w pole karne i bardzo niepewna interwencja Wrąbla. Sędzia na szczęście odgwizdał w tej sytuacji faul.
  • 27. min W drugim meczu grupy A, Słowacja prowadzi już ze Szwedami 2-0. W obecnej sytuacji nie mamy szans na awans.
  • 29. min Próba dogrania piłki do Holgate'a i futbolówka opuszcza boisko. Od bramki Wrąbel.
  • 30. min Kolejne nieudane dośrodkowanie Jaroszyńskiego.
  • 30. min Rzut wolny dla Polski blisko "szesnastki" rywala!
  • 31. min Dośrodkowanie Linettego i wybijają piłkę Anglicy.
  • 32. min Poślizgnął się Jaoszyński i Redmond wpadł samotnie w pole karne Polaków. Uratował sytuację Jach!
  • 32. min Rzut rożny dla gości.
  • 33. min Dośrodkowanie w pole karne i bardzo groźnie uderzał Chalobah!
  • 33. min Tylko dobra interwencja ratuje Polaków!
  • 33. min Dośrodkowanie z rożnego i znowu świetnie ratuje sytuację Wrąbel!
  • 34. min Bardzo dobra interwencja naszego bramkarza!
  • 34. min Piątek Ładnie zgrał futbolówkę do Frankowskiego, ale ten stracił ją na rzecz Anglików.
  • 36. min Dogranie Redmonda w pole karne i od bramki zacznie Wrąbel.
  • 36. min Znowu problemy ma Chalobah. Możliwe, że konieczna będzie zmiana.
  • 37. min Zawodnicy wykorzystują chwilową przerwę na uzupełnienie płynów.
  • 37. min Będzie zmiana w ekipie Anglików.
  • 38. min Za Chalobaha pojawi się Will Hughes.
  • 38. min Swift groźnie uderzał z dystansu i znowu ratuje nas świetna parada Wrąbla!
  • 39. min Schodzi z boiska Nathaniel Chalobah, a za niego wchodzi Will Hughes.
  • 41. min Faul Murawskiego.
  • 42. min Rzut wolny dla Anglików i może być groźnie.
  • 42. min Dośrodkowanie Warda-Prowse'a, ale żaden z Anglików nie oddał strzału na bramkę Wrąbla.
  • 43. min Próbował uderzać z dystansu Kędziora, ale zrobił to bardzo niecelnie.
  • 43. min Polacy wciąż bez celnego strzału.
  • 46. min Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.
  • 47. min Wrzutka Redmonda, ale bez strzału na bramkę Wrąbla.
  • 21:32 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 21:38 Wracamy po krótkiej przerwie!
  • 46. min Schodzi z boiska Nathan Redmond, a za niego wchodzi Jacob Murphy
  • 46. min Schodzi z boiska Łukasz Moneta , a za niego wchodzi Patryk Lipski
  • 47. min Groźna wrzutka z wolnego Warda-Prowse'a, piłka minimalnie mija bramkę.
  • 49. min Dośrodkowanie Frankowskiego przecina Hughes.
  • 50. min Polacy próbują przyspieszyć grę, mocniej podawać i częściej z pierwszej piłki.
  • 51. min Swift zgubił Kędziorę jak juniora młodszego. Szczęśliwie wybroniliśmy się w polu karnym.
  • 52. min Po kornerze Warda-Prowse'a sędzia odgwizdał faul ofensywny Swifta.
  • 52. min Akcja Frankowskiego z Kędziorą, dośrodkowanie tego drugiego czytelne dla Anglików.
  • 54. min "Walczyć, trenować! Polacy muszą panować!" - apelują kibice do Orłów, ale na trenowanie nie pora. Chyba, że z myślą o seniorskiej kadrze.
  • 55. min MAWSON! Bliski skierowania piłki do siatki po podaniu Warda-Prowse'a z wolnego!
  • 56. min Ciekawa akcja i dośrodkowanie Frankowskiego - na szósty metr, a jednak Pickford wyszedł i złapał spokojnie. Z prostej przyczyny: nikt z Polaków nie pofatygował się do "szesnastki".
  • 57. min Przewaga Anglików niepodważalna. Zmiany na razie nic nie wniosły.
  • 59. min Po kolejnym kornerze dla Wyspiarzy piłka wróciła przed szesnastkę, gdzie Baker - zwodem na zamach - zgubił naszego i strzelił. Szczęśliwie, że głową wybił Bednarek.
  • 59. min w przeciwnym razie byłoby 2-0.
  • 59. min Baker długo trzymał się za głowę.
  • 61. min Jaroszyński z kłopotami technicznymi (w opanowaniu piłki) - aut dla Anglików.
  • 62. min Gramy trochę tak: sześciu broni, a czterech próbuje atakować. Zanim do tej czwórki dołączą boczni obrońcy, piłkę przejmują Anglicy.
  • 63. min Widzów: 13176
  • 64. min Jach przerywa zabawę z piłką Anglików, wybiciem na aut.
  • 64. min Schodzi z boiska Radosław Murawski , a za niego wchodzi Jarosław Niezgoda
  • 65. min Faulowany Niezgoda w środkowej części boiska.
  • 66. min Dośrodkowanie Lipskiego i wybijają piłkę Anglicy.
  • 66. min Polacy wciąż bez celnego strzału.
  • 67. min Błąd Pickforda i przejął piłkę Murawski!
  • 67. min Po jego strzale futbolówka rykoszetem wypada jednak tylko na rzut rożny.
  • 68. min Sztab medyczny opatruje Kownackigo poza boiskiem.
  • 68. min Strzał Jaroszyńskiego z dystansu i piłka nie trafia w światło bramki.
  • 69. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jacob Murphy.
  • 70. min Błyskawiczna kontra Anglików i po podaniu od Graya, Murphy pakuje piłkę do siatki z bliskiej odległości.
  • 72. min Z dystansu próbował uderzać Linetty, ale posłał piłkę obok bramki.
  • 73. min Schodzi z boiska Dawid Kownacki , a za niego wchodzi Mariusz Stępiński.
  • 74. min Schodzi z boiska James Ward-Prowse, a za niego wchodzi Kevin Oghenetega Tamaraeb Bakumo-Abraham.
  • 74. min Kapitalna okazja Frankowskiego!
  • 74. min Polak w znakomitej sytuacji posłał piłkę obok bramki!
  • 76. min Na trybunach okrzyki "Ruszcie du..."
  • 76. min Kibice powoli dają wyraz frustracji.
  • 77. min Stępiński dostał piłkę na lewej stronie pod bramka rywala, ale stracił futbolówkę.
  • 78. min Faulowany Hughes w środkowej części boiska.
  • 79. min Rzut wolny dla Anglii bardzo blisko pola karnego Polaków!
  • 80. min Strzał i broni Wrąbel! Próbował jeszcze dobijać piłkę Abraham ale posłał ją ponad bramkę.
  • 80. min Żółtą kartkę otrzymuje Jan Bednarek.
  • 81. min Rzut karny dla Anglików!
  • 82. min Bednarek faulował Abrahama!
  • 82. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Jan Bednarek.
  • 82. min Polacy będą sobie musieli radzić w końcówce w dziesiątkę!
  • 82. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Lewis Baker.
  • 83. min Pewnie wykonany rzut karny przez Bakera. Bez szans Wrąbel.
  • 85. min Gray próbował strzelać na bramkę Wrąbla i posłał piłkę tuż obok słupka.
  • 88. min Faul Stępińskiego pod polem karnym Anglików.
  • 90. min Mogło być 4-0! Dobre dogranie w pole karne i Gray był bliski zdobycia bramki!
  • 91. min Zabrakło centymetrów!
  • 91. min Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.
  • 91. min Baker w sytuacji sam na sam chciał oszukać Wrąbla, ale ten był czujny i wybił futbolówkę.
  • 92. min Dośrodkowanie Lipskiego wybite na rzut rożny.
  • 92. min Krótkie rozegranie i przejmują piłkę rywale.
  • 22:36 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 22:36 Przegrywamy z Anglią i żegnamy się z młodzieżowymi mistrzostwami Europy.
  • 22:37 Anglicy natomiast wychodzą z pierwszego miejsca w grupie i zagrają w półfinale.
  • 22:37 W drugim meczu grupy A Słowacja pokonała Szwedów 3-0 i zajęła drugie miejsce.
  • 22:39 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze MME!