• (65') S. Hostikka D. Stec
  • (76') S. Żivec P. Szysz
  • (87') D. Dražić J. Tosik
  • (90') F. Starzyński D. Pakulski
  • 20:11 Dobry wieczór! Nadszedł długo oczekiwany dzień! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 27. kolejki PKO Ekstraklasy Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin!
  • 20:16 Dziś piłkarze zagrają jeszcze przy pustych trybunach, lecz już od 19 czerwca 25 procent krzesełek na stadionach będą mogli zająć kibice!
  • 20:17 W pierwszym piątkowym meczu Śląsk Wrocław zremisował z Rakowem Częstochowa 1-1.
  • 20:18 Wróćmy jednak do bohaterów drugiego wieczornego starcia.
  • 20:18 W ostatnim meczu przed przerwą spowodowaną pandemią koronawirusa Pogoń zremisowała bezbramkowo z Rakowem.
  • 20:18 Zagłębie natomiast, po niezwykle widowiskowym spotkaniu, zremisowało z Lechią 4-4.
  • 20:19 Ewentualna wygrana pozwoli Pogoni awansować na fotel wicelidera Ekstraklasy!
  • 20:23 Arbitrem głównym tego spotkania będzie Tomasz Kwiatkowski.
  • 20:28 Piłkarze są już na murawie!
  • 20:29 Mecz poprzedzi minuta ciszy.
  • 20:30 Mecz rozpoczną gospodarze!
  • 20:31 Sędzia rozpoczął mecz. Czas na ekstraklasowy show!
  • 1. min Pierwsze długie zagranie szczecinian kończy się stratą.
  • 2. min Balić nabił piłką Kowalczyka. Aut dla "Miedziowych".
  • 2. min Zagłębie rozgrywa piłkę w linii obrony.
  • 2. min Faul. Piłka dla przyjezdnych.
  • 3. min Pierwszy groźny strzał!
  • 3. min Czerwiński dośrodkował wprost na głowę Białka... Broni Stipica!
  • 5. min Żivec zagrał do Białka. Młody snajper Zagłębia nie zdołał dobrze przyjąć piłki.
  • 5. min Rzut rożny dla Pogoni! Było groźnie!
  • 6. min Kowalczyk zagrał spod linii końcowej do Cibickiego, ale ten trafił nie w bramkę, a w Czerwińskiego.
  • 7. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Dejan Dražić.
  • 7. min Gooooool! Zagłębie prowadzi 1-0!
  • 8. min Białek wygrał pojedynek fizyczny z rywalem i zagrał do Drażicia, który zabawił się w polu karnym i posłał piłkę do siatki!
  • 10. min Rzut rożny dla Pogoni.
  • 10. min Kolejny korner dla gospodarzy.
  • 11. min Aut dla Pogoni w środkowej strefie boiska.
  • 12. min Żivec napędził akcję Zagłębia, podał do Starzyńskiego, który osaczony przez rywali stracił piłkę.
  • 14. min Kapitalną indywidualną akcję Kowalczyka przerwał ofiarnym wślizgiem Baszkirow.
  • 14. min Cibicki uderza z pola karnego... Znów blokuje go Czerwiński!
  • 15. min Rzut wolny dla Pogoni po faulu na Frączczaku.
  • 15. min Balić wygrał pojedynek o górną piłkę po dośrodkowaniu Kowalczyka. Zagrożenie zostało oddalone.
  • 15. min Arbiter odgwizdał spalonego. Piłka dla Pogoni.
  • 17. min Kolejna interwencja głową Balicia. Aut dla Pogoni w okolicach pola karnego Zagłębia.
  • 18. min Dąbrowski uderza sprzed szesnastki! Strzał był jednak słaby i niecelny.
  • 19. min Nieudany pressing gospodarzy pozwolił "Miedziowym" przeprowadzić szybką akcję. Nie zdołali jednak stworzyć zagrożenia.
  • 21. min Kolejna niezła akcja Pogoni! Sfinalizował ją jednak niecelny strzał.
  • 22. min Faul Frączczaka w centralnej strefie boiska. Ucierpiał Starzyński.
  • 24. min Ładna akcja Listkowskiego. Po ładnej "przekładance" celnie odegrał piłkę piętą.
  • 24. min Starzyński faulował Listkowskiego.
  • 24. min Ależ było blisko! Zagłębie miało ogromne szczęście!
  • 25. min Frączczak był o krok od bramki!
  • 25. min Odpowiedź Zagłębia!
  • 25. min Piłka zatańczyła na linii!
  • 26. min Matynia uratował Pogoń, wybijając piłkę z linii!
  • 26. min Tym razem uderza Starzyński! Kapitalnie broni Stipica!
  • 27. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Damjan Bohar!
  • 28. min Sędzia podbiega do monitora! Mamy VAR!
  • 28. min Czy było zagranie ręką Białka?
  • 28. min Bramka uznana!
  • 31. min Jak odpowie Pogoń?
  • 32. min Cibicki faulował Czerwińskiego przy linii środkowej boiska.
  • 35. min Zagrania do Frączczaka w pole karne... Niecelny strzał głową kapitana Pogoni.
  • 37. min Cibicki... fatalny strzał z rzutu wolnego...
  • 39. min Dąbrowski blisko bramki! Pomocnik Pogoni uderzył sprzed "szesnastki", lecz minimalnie się pomylił!
  • 41. min Pogoń w ataku!
  • 41. min Frączczak wrzuca piłkę z autu w pole karne Zagłębia.
  • 41. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 42. min Dąbrowski trafia w słupek!!! Znów uderzał sprzed pola karnego!
  • 42. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Bartosz Białek!
  • 43. min Fatalny błąd Zecha! Zagrał piłkę głową prosto do Białka, a ten z zimną krwią zdobywa bramkę!
  • 46. min Fantastyczne pierwsze 45 minut w wykonaniu Zagłębia!
  • 21:17 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 21:17 Zagłębie schodzi do szatni z trzybramkową przewagą!
  • 21:33 Piłkarze wracają na murawę.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 46. min Obie ekipy bez zmian!
  • 46. min Czy Pogoń zdoła się podnieść?
  • 47. min Balić powalił Kowalczyka.
  • 48. min Dobra, składna akcja Zagłębia. Centra Starzyńskiego nie odnalazła jednak swego adresata.
  • 49. min Zagłębia wciąż naciera! Żivec "zatańczył" z piłką przed polem karnym i oddał strzał, lecz został zblokowany.
  • 50. min Faul. Rzut wolny dla gospodarzy. Piłkę ustawia Matynia.
  • 50. min Niezła centra, ale Zagłębie oddala zagrożenie.
  • 51. min Zamieszanie w polu karnym Pogoni!
  • 52. min Żivec zagrywał do Bohara, interweniował Stipica. Piłkę miał jeszcze Białek, lecz przegrał pojedynek z obrońcą.
  • 53. min Kowalczyk w polu karnym! Wstrzelił piłkę z ostrego kąta w światło bramki, interweniuje Hładun!
  • 53. min Rzut rożny dla Pogoni.
  • 54. min Balić nie opanował piłki przed linią końcową. Piłka dla Pogoni.
  • 55. min Matynia wstrzelił piłkę w pole karne. Cibicki próbował ją opanować, ale był bez szans.
  • 56. min Faul Matyni. Zagłębie wznowi grę z rzutu wolnego na własnej połowie.
  • 58. min Bohar próbuje zaskoczyć Stipicę... Zablokował go Bartkowski.
  • 58. min Rzut rożny dla Zagłębia.
  • 58. min Wybita z pola karnego piłka wylądowała pod nogami Bohara. Ten huknął bez namysłu!
  • 58. min Skończyło się na kolejnym rzucie rożnym.
  • 59. min Żółtą kartkę otrzymuje Bartosz Kopacz.
  • 60. min Listkowski uderzył z dystansu... nad bramką!
  • 61. min Schodzi z boiska Adam Frączczak, a za niego wchodzi Hubert Turski.
  • 61. min Schodzi z boiska Damian Dąbrowski, a za niego wchodzi Kamil Drygas.
  • 63. min Żółtą kartkę otrzymuje Ľubomír Guldan.
  • 65. min Schodzi z boiska Santeri Hostikka, a za niego wchodzi David Stec.
  • 68. min Faul. Piłka dla Zagłębia.
  • 68. min Kolejna szansa Zagłębia! Strzał Drażicia zablokowany!
  • 69. min Piłkarze Zagłębia zmarnowali KA-PI-TAL-NĄ sytuację!
  • 70. min Czerwiński wygrał pojedynek fizyczny z obrońcą, dzięki czemu "Miedziowi" mieli sytuację trzech na dwóch.
  • 70. min Bohar jednak nieco się zagubił, przez co defensorzy Pogoni zdołali powrócić na posterunek.
  • 71. min Białek nieodpowiedzialnie faulował Listkowskiego tuż przed własnym polem karnym. Rzut wolny dla Pogoni z dość dogodnej pozycji.
  • 71. min Przy piłce Cibicki.
  • 72. min Pomylił się o dobre kilka metrów.
  • 73. min Ależ się zabawili piłkarze Zagłębia!
  • 73. min Czerwiński w polu karnym rywala zagrał podeszwą do Białka, który uderzył niecelnie.
  • 74. min Starzyński w pole karne... Obrońca Pogoni interweniował w ostatniej chwili!
  • 75. min Zamieszanie w polu karnym Zagłębia... strzał z ostrego strzału... Broni Stipica!
  • 75. min Rzut rożny dla Pogoni.
  • 75. min Kwadrans do końca!
  • 76. min Schodzi z boiska Sasza Żivec , a za niego wchodzi Patryk Szysz.
  • 77. min Niezła centra z lewej flanki, Turski wyskoczył wysoko do piłki, uderzył głową... przestrzelił jednak!
  • 78. min Bohar uderza z pola karnego! Ładnym, technicznym uderzeniem chciał trafić w górny róg bramki, ale znacznie się pomylił.
  • 78. min Białek fauluje Drygasa.
  • 81. min Cibicki uderzył z woleja, bez przyjęcia! Kolejny raz jednak dużo brakło mu do szczęścia.
  • 84. min Zagłębie rozgrywa piłkę pod polem karnym Pogoni.
  • 85. min Balić położył się na murawie. To jednak - najprawdopodobniej - tylko skurcz.
  • 87. min Żółtą kartkę otrzymuje Dejan Dražić.
  • 87. min Schodzi z boiska Dejan Dražić , a za niego wchodzi Jakub Tosik.
  • 90. min Schodzi z boiska Filip Starzyński , a za niego wchodzi Dawid Pakulski.
  • 91. min Sędzia doliczył trzy minuty.
  • 92. min Rzut rożny dla Pogoni! Było blisko bramki! Piłka obiła jej obramowanie!
  • 92. min Zagłębie przy piłce.
  • 92. min Przed nami ostatnia minuta spotkania!
  • 93. min Będzie jeszcze rzut wolny po faulu Czerwińskiego.
  • 93. min Żółtą kartkę otrzymuje Alan Czerwiński.
  • 22:23 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 22:25 To był fantastyczny mecz w wykonaniu Zagłębia!
  • 22:26 "Miedziowi" rozegrali świetne zawody i w pełni zasłużyli na trzy punkty.
  • 22:26 Pogoń zapłaciła za błędy z pierwszej połowy, przegrywając wysoko.
  • 22:27 Po tym meczu Pogoń zajmuje szóste, a Zagłębie 10 miejsce w tabeli!
  • 22:27 Dziękujemy za uwagę! Dobranoc!