Polska Ekstraklasa - 24. kolejka

  • 11.04 15:00
  • 11.04 17:30

Anglia Premier League - 31. kolejka

  • 11.04 13:00
  • 11.04 15:05
  • 11.04 17:30
  • 11.04 20:00

Austria Bundesliga - Championship Round

  • 11.04 14:30
  • 11.04 14:30
  • 11.04 17:00

Belgia First Division A - 33. kolejka

  • 11.04 13:30
  • 11.04 16:00
  • 11.04 18:15
  • 11.04 20:45

Bułgaria First League - 23. kolejka

  • 11.04 18:45

Chorwacja 1. HNL - 28. kolejka

  • 11.04 15:00
  • 11.04 17:05
  • 11.04 19:10

Cypr 1. Division - Championship Round

  • 11.04 16:00
  • 11.04 18:30

Czarnogóra First League - 29. kolejka

  • 11.04 13:00
  • 11.04 14:00
  • 11.04 15:00
  • 11.04 16:00
  • 11.04 17:00

Czechy 1. liga czeska - 26. kolejka

  • 11.04 14:00
  • 11.04 16:00
  • 11.04 18:30

Czechy 2. liga czeska - 17. kolejka

  • 11.04 10:15
  • 11.04 16:30
  • 11.04 16:30

Dania Superliga - Championship Round

  • 11.04 14:00
  • 11.04 16:00
  • 11.04 18:00

Dania Superliga - Relegation Round

  • 11.04 14:00

Estonia Meistriliiga - 6. kolejka

  • 11.04 12:00
  • 11.04 12:00
  • 11.04 14:00
  • 11.04 18:00

Francja Ligue 1 - 32. kolejka

  • 11.04 13:00
  • 11.04 15:00
  • 11.04 15:00
  • 11.04 15:00
  • 11.04 15:00
  • 11.04 17:05
  • 11.04 21:00

Grecja Super League 1 - Championship Round

  • 11.04 14:00
  • 11.04 16:15
  • 11.04 18:30

Gruzja Erovnuli Liga - 8. kolejka

  • 11.04 12:00
  • 11.04 14:00
  • 11.04 16:00

Hiszpania Primera División - 30. kolejka

  • 11.04 14:00
  • 11.04 16:15
  • 11.04 18:30
  • 11.04 21:00

Hiszpania Segunda B - 2nd Phase - Promotion

  • 11.04 11:30
  • 11.04 18:00
  • 11.04 12:00
  • 11.04 17:00
  • 11.04 17:00
  • 11.04 12:00
  • 11.04 12:00
  • 11.04 12:00
  • 11.04 17:00

Hiszpania Segunda B - Group 5 - 2nd Phase

  • 11.04 12:00
  • 11.04 12:00
  • 11.04 18:00
  • 11.04 12:00
  • 11.04 18:00
  • 11.04 11:00
  • 11.04 12:00
  • 11.04 17:00

Hiszpania Segunda B - 2nd Phase - Maintenance

  • 11.04 12:00
  • 11.04 17:00
  • 11.04 17:00
  • 11.04 12:00
  • 11.04 12:00
  • 11.04 12:00
  • 11.04 17:00
  • 11.04 17:00
  • 11.04 18:00

Hiszpania Segunda B - Group 4 - 2nd Phase

  • 11.04 17:00
  • 11.04 18:00
  • 11.04 18:00
  • 11.04 11:30
  • 11.04 17:00
  • 11.04 17:30
  • 11.04 11:00
  • 11.04 11:00
  • 11.04 12:00
  • 11.04 18:00

Hiszpania Segunda B - 2nd Phase - Relegation

  • 11.04 17:00
  • 11.04 17:30
  • 11.04 17:30
  • 11.04 12:00
  • 11.04 12:00
  • 11.04 11:30
  • 11.04 18:00

Hiszpania Segunda División - 34. kolejka

  • 11.04 14:00
  • 11.04 16:00
  • 11.04 18:15
  • 11.04 18:15
  • 11.04 18:15
  • 11.04 21:00

Holandia Eerste Divisie - 33. kolejka

  • 11.04 12:15

Holandia Eredivisie - 29. kolejka

  • 11.04 12:15
  • 11.04 14:30
  • 11.04 14:30
  • 11.04 16:45

Izrael Ligat ha'Al - Relegation Round

  • 11.04 18:00

Izrael Ligat ha'Al - Championship Round

  • 11.04 19:15

Japonia J1 League - 9. kolejka

  • 11.04 06:05
  • 11.04 07:00
  • 11.04 07:00
  • 11.04 08:00
  • 11.04 08:00
  • 11.04 09:00
  • 11.04 10:00
  • 11.04 10:00

Litwa A Lyga - 7. kolejka

  • 11.04 14:00

Łotwa Virsliga - 4. kolejka

  • 11.04 14:00
  • 11.04 16:00

Macedonia First League - 26. kolejka

  • 11.04 13:00
  • 11.04 13:00
  • 11.04 13:00
  • 11.04 13:00
  • 11.04 13:00

Meksyk Liga MX - Clausura

  • 11.04 00:00
  • 11.04 02:00
  • 11.04 04:05
  • 11.04 19:00

Mołdawia Divizia Nationala - 27. kolejka

  • 11.04 12:00
  • 11.04 12:00
  • 11.04 15:00

Niemcy 2. Bundesliga - 28. kolejka

  • 11.04 13:30
  • 11.04 13:30
  • 11.04 13:30

Niemcy 3. Liga - 31. kolejka

  • 11.04 13:00
  • 11.04 14:00

Niemcy Bundesliga - 28. kolejka

  • 11.04 15:30
  • 11.04 18:00

Polska 1. liga - 24. kolejka

  • 11.04 12:40
  • 11.04 12:40

Polska 2. liga - 26. kolejka

  • 11.04 13:00

Polska 3. liga - Grupa 2

  • 11.04 11:00
  • 11.04 14:30

Polska 3. liga - Grupa 1

  • 11.04 17:00

Polska 3. liga - Grupa 4

  • 11.04 12:00

Portugalia Primeira Liga - 26. kolejka

  • 11.04 16:00
  • 11.04 16:30
  • 11.04 18:30
  • 11.04 21:00

Portugalia Segunda Liga - 28. kolejka

  • 11.04 12:15
  • 11.04 15:00
  • 11.04 18:00
  • 11.04 21:30

Rosja FNL - 36. kolejka

  • 11.04 07:00
  • 11.04 12:00
  • 11.04 14:00
  • 11.04 14:00
  • 11.04 14:00
  • 11.04 14:00
  • 11.04 15:00
  • 11.04 15:00
  • 11.04 15:00
  • 11.04 18:00

Rosja Premier League - 25. kolejka

  • 11.04 13:00
  • 11.04 15:30
  • 11.04 15:30
  • 11.04 18:00

Rumunia Liga I - 30. kolejka

  • 11.04 20:30

Serbia Super Liga - 31. kolejka

  • 11.04
  • 11.04
  • 11.04
  • 11.04
  • 11.04
  • 11.04
  • 11.04
  • 11.04
  • 11.04
  • 11.04

Szkocja Premiership - 2nd Phase

  • 11.04 16:00

Szwajcaria Super League - 28. kolejka

  • 11.04 16:00
  • 11.04 16:00
  • 11.04 16:00

Szwecja Allsvenskan - 1. kolejka

  • 11.04 15:00
  • 11.04 15:00
  • 11.04 17:30
  • 11.04 17:30

Turcja Süper Lig - 34. kolejka

  • 11.04 12:30
  • 11.04 15:00
  • 11.04 15:00
  • 11.04 18:00

Ukraina Premier League - 21. kolejka

  • 11.04 13:00
  • 11.04 13:00
  • 11.04 16:00
  • 11.04 18:30

Węgry NB I - 28. kolejka

  • 11.04 14:30
  • 11.04 17:00

Włochy Serie A - 30. kolejka

  • 11.04 12:30
  • 11.04 15:00
  • 11.04 15:00
  • 11.04 15:00
  • 11.04 18:00
  • 11.04 20:45

Włochy Serie B - 33. kolejka

  • 11.04 15:00
  • 11.04 19:00