Polska Ekstraklasa - 5. kolejka

Anglia Premier League - 2. kolejka

Hiszpania Primera Division - 1. kolejka

  • 18.08 17:00
  • 18.08 19:00
  • 18.08 21:00
  • 18.08 22:00

Niemcy Bundesliga - 1. kolejka

Francja Ligue 1 - 2. kolejka

Argentyna Primera Division - 3. kolejka

Włochy Puchar Włoch - 3. runda

  • 18.08 18:00
  • 18.08 18:15
  • 18.08 20:30
  • 18.08 20:30
  • 18.08 20:30
  • 18.08 20:30
  • 18.08 20:30
  • 18.08 20:30
  • 18.08 20:30
  • 18.08 20:45
  • 18.08 20:45
  • 18.08 20:45
  • 18.08 20:45
  • 18.08 21:00

Anglia Championship - 3. kolejka

Austria Bundesliga - 4. kolejka

  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00

Belgia First Division A - 4. kolejka

Brazylia Serie A - 15. kolejka

Bułgaria First League - 6. kolejka

  • 18.08 17:00
  • 18.08 19:30

Chorwacja 1. HNL - 5. kolejka

  • 18.08 18:00
  • 18.08 20:00

Czarnogóra First League - 4. kolejka

  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 19:30

Czechy 2. liga - 5. kolejka

  • 18.08 17:00

Czechy Liga Czeska - 6. kolejka

  • trwa (90')
    Sparta Praga Banik Ostrawa 2-0 (karne ) (po dogrywce)
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 19:00

Dania Superliga - 6. kolejka

Estonia Meistriliiga - 24. kolejka

Finlandia Veikkausliiga - 20. kolejka

Hiszpania Segunda División - 1. kolejka

  • 18.08 18:00
  • 18.08 18:00
  • 18.08 18:30
  • 18.08 20:00
  • 18.08 20:00

Holandia Eredivisie - 3. kolejka

Islandia Úrvalsdeild - 17. kolejka

  • 18.08 18:00
  • 18.08 19:00
  • 18.08 20:00
  • 18.08 21:15

Japonia J1 League - 23. kolejka

Litwa A Lyga - 20. kolejka

Łotwa Virsliga - 26. kolejka

Macedonia First League - 2. kolejka

  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00

Meksyk Liga MX - 5. kolejka

Mołdawia Divizia Națională - 18. kolejka

  • 18.08 18:00
  • 18.08 19:00

Norwegia Eliteserien - 18. kolejka

  • przerwa
    Stabok IF Kristiansund BK 1-0 (karne ) (po dogrywce)
  • 18.08 18:00
  • 18.08 18:00
  • 18.08 18:00
  • 18.08 18:00
  • 18.08 20:00

Polska 2. liga - 4. kolejka

  • 18.08 13:05

Polska 3. liga - Group 3

  • 18.08 12:00
  • 18.08 14:00

Polska 3. liga - Group 4

  • 18.08 12:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 19:00

Polska 3. liga - Group 1

  • 18.08 11:15
  • 18.08 16:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 18:00

Polska 3. liga - Group 2

  • 18.08 12:00
  • 18.08 16:00
  • 18.08 16:00
  • 18.08 16:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 18:00
  • 18.08 18:00

Portugalia Primeira Liga - 2. kolejka

  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 19:30
  • 18.08 22:00

Portugalia Segunda Liga - 2. kolejka

  • 18.08 koniec
    GD Estoril Praia SC Farense 1-2 (karne ) (po dogrywce)
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 17:00
  • 18.08 19:15

Rosja FNL - 9. kolejka

Rosja Premier League - 6. kolejka

Rumunia Liga I - 6. kolejka

  • 18.08 17:00
  • 18.08 20:00

Serbia Super Liga - 5. kolejka

  • 18.08 19:00
  • 18.08 20:00
  • 18.08 20:00

Słowacja Super Liga - 5. kolejka

  • 18.08 18:00

Słowenia 1. SNL - 6. kolejka

  • przerwa
    NK Bravo NK Domžale 0-0 (karne ) (po dogrywce)
  • 18.08 18:00
  • 18.08 20:15

Szwecja Allsvenskan - 20. kolejka

Turcja Süper Lig - 1. kolejka

  • 18.08 18:15
  • 18.08 20:45
  • 18.08 20:45
  • 18.08 20:45

Ukraina Premier League - 4. kolejka

Urugwaj Primera División - Intermediate Round

  • 18.08 20:00
  • 18.08 23:00
  • 18.08 20:00
  • 18.08 20:00