Urugwaj - Primera Division

Tabela Primera Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Penarol Montevideo 1 3   1 0 0   3 - 0 3
2 CA Boston River 1 3   1 0 0   3 - 2 1
3 Defensor Montevideo 1 1   0 1 0   2 - 2 0
4 Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley 1 1   0 1 0   2 - 2 0
5 Club Plaza Colonia de Deportes 1 1   0 1 0   0 - 0 0
6 Rampla Juniors Fútbol Club 1 1   0 1 0   0 - 0 0
7 Liverpool Montevideo 1 0   0 0 1   2 - 3 -1
8 Centro Atlético Fénix 1 0   0 0 1   0 - 3 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł

2. kolejka (następna)

  • 03.06 20:00
  • 04.06 20:00
  • 04.06 20:00
  • 06.06 01:30

Strzelcy Primera Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Cristian Martín Palacios Ferreira(Montevideo Wanderers Fútbol Club) 15 1
Maureen Javier Franco Alonso(Club Atlético Cerro) 12 3
Maximiliano Gómez González(Defensor Montevideo) 10 4

Kartkowicze Primera Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Richard Martín González Lemos(Centro Atlético Fénix) 3 4 7
Claudio Torrejón Tineo(Centro Atlético Fénix) 2 4 6
Carlos Nahuel Benavidez Protesoni(Defensor Montevideo) 2 4 6

Terminarz / Wyniki Primera Division

2. kolejka

  • 03.06 20:00  
    Centro Atlético Fénix Liverpool Montevideo -
  • 04.06 20:00  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 04.06 20:00  
    Rampla Juniors Fútbol Club Defensor Montevideo -
  • 06.06 01:30  
    CA Boston River Penarol Montevideo -

3. kolejka

  • 11.06 19:00  
    Defensor Montevideo CA Boston River -
  • 11.06 19:00  
    Liverpool Montevideo Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 11.06 19:00  
    Penarol Montevideo Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 11.06 19:00  
    Club Plaza Colonia de Deportes Centro Atlético Fénix -

4. kolejka

  • 18.06 19:00  
    Liverpool Montevideo Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 18.06 19:00  
    Centro Atlético Fénix Defensor Montevideo -
  • 18.06 19:00  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Penarol Montevideo -
  • 18.06 19:00  
    Rampla Juniors Fútbol Club CA Boston River -

5. kolejka

  • 25.06 19:00  
    Defensor Montevideo Liverpool Montevideo -
  • 25.06 19:00  
    CA Boston River Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 25.06 19:00  
    Rampla Juniors Fútbol Club Centro Atlético Fénix -
  • 25.06 19:00  
    Penarol Montevideo Club Plaza Colonia de Deportes -

6. kolejka

  • 02.07 19:00  
    Club Plaza Colonia de Deportes Defensor Montevideo -
  • 02.07 19:00  
    Liverpool Montevideo Penarol Montevideo -
  • 02.07 19:00  
    Centro Atlético Fénix CA Boston River -
  • 02.07 19:00  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Rampla Juniors Fútbol Club -

7. kolejka

  • 09.07 19:00  
    Centro Atlético Fénix Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 09.07 19:00  
    Rampla Juniors Fútbol Club Liverpool Montevideo -
  • 09.07 19:00  
    CA Boston River Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 09.07 19:00  
    Penarol Montevideo Defensor Montevideo -