Włochy - Lega Pro 1

32. kolejka - Lega Pro 1

  • 30.03 20:45
  • 01.04 14:30
  • 01.04 18:30
  • 02.04 16:30
  • 02.04 16:30
  • 02.04 16:30
  • 02.04 16:30
  • 02.04 16:30
  • 02.04 16:30
  • 02.04 18:30

Tabela Lega Pro 1

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Venezia FC 31 68   20 8 3   50 - 25 25
2 Calcio Padova Spa 31 62   18 8 5   44 - 22 22
3 Parma Calcio 1913 31 60   17 9 5   50 - 31 19
4 Pordenone Calcio 31 57   17 6 8   60 - 34 26
5 AC Reggiana 31 52   15 7 9   36 - 28 8
6 SS Sambenedettese Calcio 31 48   13 9 9   44 - 37 7
7 AS Gubbio 1910 31 47   14 5 12   36 - 40 -4
8 UC AlbinoLeffe 31 43   11 10 10   31 - 29 2
9 AC Feralpi Salo 31 42   12 6 13   35 - 36 -1
10 SS Maceratese 1922 31 40   10 12 9   29 - 29 0
11 Bassano Virtus 55 Soccer Team 31 40   10 10 11   40 - 46 -6
12 Santarcangelo Calcio 1926 31 38   9 13 9   31 - 29 2
13 FC Südtirol 31 35   8 11 12   27 - 33 -6
14 Modena FC 31 32   8 8 15   23 - 30 -7
15 Mantova FC 31 32   8 8 15   27 - 40 -13
16 FC Forlì 31 31   7 10 14   28 - 48 -20
17 Alma Juventus Fano 1906 31 30   7 9 15   20 - 34 -14
18 AC Lumezzane 31 28   6 10 15   20 - 35 -15
19 Teramo Calcio 31 28   6 10 15   35 - 41 -6
20 US Ancona 1905 31 24   5 9 17   20 - 39 -19
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

33. kolejka (następna)

  • 05.04 14:30
  • 05.04 16:30
  • 05.04 16:30
  • 05.04 16:30
  • 05.04 16:30
  • 05.04 16:30
  • 05.04 16:30
  • 05.04 20:30
  • 05.04 20:30
  • 05.04 20:30

Strzelcy Lega Pro 1

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Leonardo Mancuso(SS Sambenedettese Calcio) 20 6
Riccardo Bocalon(US Alessandria Calcio 1912) 17 0
Salvatore Caturano(US Lecce) 16 3

Kartkowicze Lega Pro 1

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Mario Prezioso(Virtus Francavilla) 3 13 16
Raffaele Alcibiade(Paganese Calcio 1926) 3 9 12
Drausio Luis Salla Gil(Calcio Catania) 3 7 10

Terminarz / Wyniki Lega Pro 1

32. kolejka

  • 30.03 20:45  
    AC Reggiana Pordenone Calcio -
  • 01.04 14:30  
    Modena FC FC Forlì -
  • 01.04 18:30  
    Teramo Calcio SS Sambenedettese Calcio -
  • 02.04 16:30  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team UC AlbinoLeffe -
  • 02.04 16:30  
    AC Lumezzane US Ancona 1905 -
  • 02.04 16:30  
    Santarcangelo Calcio 1926 AS Gubbio 1910 -
  • 02.04 16:30  
    Alma Juventus Fano 1906 Mantova FC -
  • 02.04 16:30  
    AC Feralpi Salo Calcio Padova Spa -
  • 02.04 16:30  
    FC Südtirol Venezia FC -
  • 02.04 18:30  
    Parma Calcio 1913 SS Maceratese 1922 -

33. kolejka

  • 05.04 14:30  
    SS Sambenedettese Calcio AC Lumezzane -
  • 05.04 16:30  
    SS Maceratese 1922 Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 05.04 16:30  
    Venezia FC AC Feralpi Salo -
  • 05.04 16:30  
    Mantova FC FC Forlì -
  • 05.04 16:30  
    Pordenone Calcio Modena FC -
  • 05.04 16:30  
    UC AlbinoLeffe AC Reggiana -
  • 05.04 16:30  
    Santarcangelo Calcio 1926 FC Südtirol -
  • 05.04 20:30  
    AS Gubbio 1910 Alma Juventus Fano 1906 -
  • 05.04 20:30  
    Calcio Padova Spa Parma Calcio 1913 -
  • 05.04 20:30  
    US Ancona 1905 Teramo Calcio -

34. kolejka

  • 09.04 16:30  
    Parma Calcio 1913 US Ancona 1905 -
  • 09.04 16:30  
    FC Forlì SS Maceratese 1922 -
  • 09.04 16:30  
    AS Gubbio 1910 Mantova FC -
  • 09.04 16:30  
    Alma Juventus Fano 1906 Pordenone Calcio -
  • 09.04 16:30  
    Teramo Calcio AC Reggiana -
  • 09.04 16:30  
    Modena FC Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 09.04 20:30  
    AC Feralpi Salo Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 09.04 20:30  
    AC Lumezzane FC Südtirol -
  • 10.04 20:30  
    UC AlbinoLeffe SS Sambenedettese Calcio -
  • 10.04 20:45  
    Calcio Padova Spa Venezia FC -

35. kolejka

  • 15.04 16:30  
    AC Lumezzane UC AlbinoLeffe -
  • 15.04 16:30  
    Venezia FC Alma Juventus Fano 1906 -
  • 15.04 16:30  
    US Ancona 1905 AC Feralpi Salo -
  • 15.04 16:30  
    Teramo Calcio FC Forlì -
  • 15.04 16:30  
    FC Südtirol SS Maceratese 1922 -
  • 15.04 16:30  
    Modena FC SS Sambenedettese Calcio -
  • 15.04 20:30  
    Santarcangelo Calcio 1926 Mantova FC -
  • 15.04 20:30  
    Pordenone Calcio Calcio Padova Spa -
  • 15.04 20:30  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team Parma Calcio 1913 -
  • 17.04 20:45  
    AC Reggiana AS Gubbio 1910 -

36. kolejka

  • 23.04  
    Calcio Padova Spa US Ancona 1905 -
  • 23.04  
    FC Forlì Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 23.04  
    Mantova FC AC Lumezzane -
  • 23.04  
    Alma Juventus Fano 1906 Modena FC -
  • 23.04  
    UC AlbinoLeffe Pordenone Calcio -
  • 23.04  
    AC Feralpi Salo AC Reggiana -
  • 23.04  
    SS Sambenedettese Calcio Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 23.04  
    Parma Calcio 1913 FC Südtirol -
  • 23.04  
    SS Maceratese 1922 Teramo Calcio -
  • 23.04  
    AS Gubbio 1910 Venezia FC -

37. kolejka

  • 30.04  
    Venezia FC UC AlbinoLeffe -
  • 30.04  
    AC Lumezzane Alma Juventus Fano 1906 -
  • 30.04  
    Pordenone Calcio AC Feralpi Salo -
  • 30.04  
    AC Reggiana FC Forlì -
  • 30.04  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team AS Gubbio 1910 -
  • 30.04  
    Santarcangelo Calcio 1926 SS Maceratese 1922 -
  • 30.04  
    Modena FC Mantova FC -
  • 30.04  
    FC Südtirol Calcio Padova Spa -
  • 30.04  
    Teramo Calcio Parma Calcio 1913 -
  • 30.04  
    US Ancona 1905 SS Sambenedettese Calcio -

38. kolejka

  • 07.05  
    FC Forlì US Ancona 1905 -
  • 07.05  
    Alma Juventus Fano 1906 Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 07.05  
    Calcio Padova Spa AC Lumezzane -
  • 07.05  
    AS Gubbio 1910 Modena FC -
  • 07.05  
    SS Sambenedettese Calcio Pordenone Calcio -
  • 07.05  
    Parma Calcio 1913 AC Reggiana -
  • 07.05  
    UC AlbinoLeffe Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 07.05  
    Mantova FC FC Südtirol -
  • 07.05  
    AC Feralpi Salo Teramo Calcio -
  • 07.05  
    SS Maceratese 1922 Venezia FC -