Urugwaj - Primera Division

6. kolejka - Primera Division

Tabela Primera Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Penarol Montevideo 5 15   5 0 0   11 - 1 10
2 Defensor Montevideo 5 13   4 1 0   10 - 4 6
3 Club Atlético River Plate 6 12   3 3 0   12 - 5 7
4 CA Boston River 5 10   3 1 1   7 - 3 4
5 CF Nacional Montevideo 6 10   3 1 2   7 - 5 2
6 Rampla Juniors Fútbol Club 6 9   2 3 1   9 - 8 1
7 Danubio Fútbol Club 5 8   2 2 1   6 - 4 2
8 Centro Atlético Fénix 5 7   2 1 2   7 - 5 2
9 Liverpool Montevideo 6 7   2 1 3   7 - 9 -2
10 Club Atlético Cerro 5 6   2 0 3   4 - 7 -3
11 Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley 5 6   2 0 3   4 - 9 -5
12 Institución Atlética Sud América 5 5   1 2 2   8 - 9 -1
13 Club Plaza Colonia de Deportes 5 3   1 0 4   2 - 9 -7
14 Racing Club de Montevideo 5 2   0 2 3   2 - 6 -4
15 Montevideo Wanderers Fútbol Club 5 2   0 2 3   4 - 9 -5
16 CA Juventud 5 1   0 1 4   2 - 9 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł

7. kolejka (następna)

  • 30.09 20:30
  • 30.09 21:00
  • 30.09 23:00
  • 01.10 21:00
  • 01.10 21:00
  • 01.10 21:00
  • 01.10 21:00
  • 01.10 21:00

Strzelcy Primera Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Cristian Martín Palacios Ferreira(Montevideo Wanderers Fútbol Club/Penarol Montevideo) 21 1
Maureen Javier Franco Alonso(Club Atlético Cerro) 16 4
Fabian Larry Estoyanoff Poggio(Penarol Montevideo/Centro Atlético Fénix) 14 5

Kartkowicze Primera Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Richard Martín González Lemos(Centro Atlético Fénix) 4 7 11
Guillermo Daniel De Los Santos Viana(Defensor Montevideo) 3 13 16
Mathias Adolfo Cardacio Alaguich(Defensor Montevideo) 2 12 14

Terminarz / Wyniki Primera Division

6. kolejka

7. kolejka

  • 30.09 20:30  
    Defensor Montevideo Club Atlético River Plate -
  • 30.09 21:00  
    Centro Atlético Fénix Racing Club de Montevideo -
  • 30.09 23:00  
    Rampla Juniors Fútbol Club Penarol Montevideo -
  • 01.10 21:00  
    CA Boston River Club Atlético Cerro -
  • 01.10 21:00  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Liverpool Montevideo -
  • 01.10 21:00  
    CF Nacional Montevideo Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 01.10 21:00  
    Institución Atlética Sud América Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 01.10 21:00  
    CA Juventud Danubio Fútbol Club -

8. kolejka

  • 07.10 21:00  
    Club Plaza Colonia de Deportes CA Juventud -
  • 07.10 21:00  
    Club Atlético River Plate Institución Atlética Sud América -
  • 07.10 21:00  
    Racing Club de Montevideo Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 07.10 21:00  
    Liverpool Montevideo CF Nacional Montevideo -
  • 08.10 21:00  
    Club Atlético Cerro Danubio Fútbol Club -
  • 08.10 21:00  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Centro Atlético Fénix -
  • 08.10 21:00  
    CA Boston River Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 08.10 23:00  
    Penarol Montevideo Defensor Montevideo -

9. kolejka

  • 15.10 21:00  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Club Atlético Cerro -
  • 15.10 21:00  
    CF Nacional Montevideo CA Boston River -
  • 15.10 21:00  
    Centro Atlético Fénix Liverpool Montevideo -
  • 15.10 21:00  
    Rampla Juniors Fútbol Club Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 15.10 21:00  
    Defensor Montevideo Racing Club de Montevideo -
  • 15.10 21:00  
    Institución Atlética Sud América Penarol Montevideo -
  • 15.10 21:00  
    CA Juventud Club Atlético River Plate -
  • 15.10 21:00  
    Danubio Fútbol Club Club Plaza Colonia de Deportes -

10. kolejka

  • 22.10 21:00  
    Club Atlético Cerro Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 22.10 21:00  
    Club Atlético River Plate Danubio Fútbol Club -
  • 22.10 21:00  
    Penarol Montevideo CA Juventud -
  • 22.10 21:00  
    Racing Club de Montevideo Institución Atlética Sud América -
  • 22.10 21:00  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Defensor Montevideo -
  • 22.10 21:00  
    Liverpool Montevideo Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 22.10 21:00  
    CA Boston River Centro Atlético Fénix -
  • 22.10 21:00  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club CF Nacional Montevideo -

11. kolejka

  • 29.10 21:00  
    CF Nacional Montevideo Club Atlético Cerro -
  • 29.10 21:00  
    Centro Atlético Fénix Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 29.10 21:00  
    Rampla Juniors Fútbol Club CA Boston River -
  • 29.10 21:00  
    Defensor Montevideo Liverpool Montevideo -
  • 29.10 21:00  
    Institución Atlética Sud América Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 29.10 21:00  
    CA Juventud Racing Club de Montevideo -
  • 29.10 21:00  
    Danubio Fútbol Club Penarol Montevideo -
  • 29.10 21:00  
    Club Plaza Colonia de Deportes Club Atlético River Plate -

12. kolejka

  • 05.11 21:00  
    Club Atlético Cerro Club Atlético River Plate -
  • 05.11 21:00  
    Penarol Montevideo Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 05.11 21:00  
    Racing Club de Montevideo Danubio Fútbol Club -
  • 05.11 21:00  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley CA Juventud -
  • 05.11 21:00  
    Liverpool Montevideo Institución Atlética Sud América -
  • 05.11 21:00  
    CA Boston River Defensor Montevideo -
  • 05.11 21:00  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 05.11 21:00  
    CF Nacional Montevideo Centro Atlético Fénix -

13. kolejka

  • 12.11 21:00  
    Centro Atlético Fénix Club Atlético Cerro -
  • 12.11 21:00  
    Rampla Juniors Fútbol Club CF Nacional Montevideo -
  • 12.11 21:00  
    Defensor Montevideo Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 12.11 21:00  
    Institución Atlética Sud América CA Boston River -
  • 12.11 21:00  
    CA Juventud Liverpool Montevideo -
  • 12.11 21:00  
    Danubio Fútbol Club Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 12.11 21:00  
    Club Plaza Colonia de Deportes Racing Club de Montevideo -
  • 12.11 21:00  
    Club Atlético River Plate Penarol Montevideo -

14. kolejka

  • 19.11 21:00  
    Club Atlético Cerro Penarol Montevideo -
  • 19.11 21:00  
    Racing Club de Montevideo Club Atlético River Plate -
  • 19.11 21:00  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 19.11 21:00  
    Liverpool Montevideo Danubio Fútbol Club -
  • 19.11 21:00  
    CA Boston River CA Juventud -
  • 19.11 21:00  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Institución Atlética Sud América -
  • 19.11 21:00  
    CF Nacional Montevideo Defensor Montevideo -
  • 19.11 21:00  
    Centro Atlético Fénix Rampla Juniors Fútbol Club -

15. kolejka

  • 26.11 21:00  
    Rampla Juniors Fútbol Club Club Atlético Cerro -
  • 26.11 21:00  
    Defensor Montevideo Centro Atlético Fénix -
  • 26.11 21:00  
    Institución Atlética Sud América CF Nacional Montevideo -
  • 26.11 21:00  
    CA Juventud Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 26.11 21:00  
    Danubio Fútbol Club CA Boston River -
  • 26.11 21:00  
    Club Plaza Colonia de Deportes Liverpool Montevideo -
  • 26.11 21:00  
    Club Atlético River Plate Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 26.11 21:00  
    Penarol Montevideo Racing Club de Montevideo -