Urugwaj - Primera Division

3. kolejka - Primera Division

Tabela Primera Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 CF Nacional Montevideo 3 9   3 0 0   9 - 3 6
2 Club Atlético Progreso 3 7   2 1 0   8 - 2 6
3 Penarol Montevideo 3 7   2 1 0   7 - 2 5
4 Danubio Fútbol Club 3 7   2 1 0   5 - 3 2
5 Defensor Montevideo 3 6   2 0 1   6 - 3 3
6 Montevideo Wanderers Fútbol Club 2 4   1 1 0   4 - 2 2
7 Centro Atlético Fénix 3 4   1 1 1   4 - 3 1
8 Club Atlético River Plate 3 4   1 1 1   6 - 7 -1
9 Club Atlético Atenas 3 3   1 0 2   2 - 6 -4
10 Liverpool Montevideo 2 2   0 2 0   3 - 3 0
11 Club Atlético Cerro 2 2   0 2 0   1 - 1 0
12 CA Boston River 3 2   0 2 1   5 - 7 -2
13 Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 Racing Club de Montevideo 3 0   0 0 3   1 - 5 -4
15 CA Torque 3 0   0 0 3   3 - 9 -6
16 Rampla Juniors Fútbol Club 3 0   0 0 3   2 - 10 -8
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł

4. kolejka (następna)

  • 24.02
  • 24.02 21:00
  • 24.02 23:00
  • 25.02 21:00
  • 25.02 21:00
  • 25.02 21:00
  • 25.02 21:00
  • 25.02 23:30

Strzelcy Primera Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Gonzalo Ruben Bergessio(CF Nacional Montevideo) 4 0
Matías Martín Jones Mourigian(Club Atlético River Plate) 3 0
Leandro Onetto Baccino(Club Atlético Progreso) 3 0

Kartkowicze Primera Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Mathias Adolfo Cardacio Alaguich(Defensor Montevideo) 1 2 3
Cristian Rodriguez(Penarol Montevideo) 1 1 2
Carlos Andrés Rodales Ramírez(Club Atlético Atenas) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Primera Division

4. kolejka

  • 24.02  
    CA Boston River Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 24.02 21:00  
    Rampla Juniors Fútbol Club Defensor Montevideo -
  • 24.02 23:00  
    Penarol Montevideo Liverpool Montevideo -
  • 25.02 21:00  
    Centro Atlético Fénix Club Atlético Progreso -
  • 25.02 21:00  
    CA Torque Racing Club de Montevideo -
  • 25.02 21:00  
    Danubio Fútbol Club Club Atlético River Plate -
  • 25.02 21:00  
    Club Atlético Atenas Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 25.02 23:30  
    CF Nacional Montevideo Club Atlético Cerro -

5. kolejka

  • 03.03  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Penarol Montevideo -
  • 03.03 20:30  
    Club Atlético Cerro CA Boston River -
  • 03.03 20:30  
    Liverpool Montevideo Club Atlético Atenas -
  • 03.03 20:30  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Danubio Fútbol Club -
  • 04.03 20:30  
    Club Atlético River Plate CA Torque -
  • 04.03 20:30  
    Racing Club de Montevideo Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 04.03 20:30  
    Defensor Montevideo Centro Atlético Fénix -
  • 04.03 20:30  
    Club Atlético Progreso CF Nacional Montevideo -

6. kolejka

  • 10.03  
    Club Atlético Progreso Club Atlético Cerro -
  • 10.03  
    CF Nacional Montevideo Defensor Montevideo -
  • 10.03  
    Centro Atlético Fénix Racing Club de Montevideo -
  • 10.03  
    Rampla Juniors Fútbol Club Club Atlético River Plate -
  • 10.03  
    CA Torque Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 10.03  
    Danubio Fútbol Club Liverpool Montevideo -
  • 10.03  
    Club Atlético Atenas Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 10.03  
    Penarol Montevideo CA Boston River -

7. kolejka

  • 17.03  
    Club Atlético Cerro Penarol Montevideo -
  • 17.03  
    CA Boston River Club Atlético Atenas -
  • 17.03  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Danubio Fútbol Club -
  • 17.03  
    Liverpool Montevideo CA Torque -
  • 17.03  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 17.03  
    Club Atlético River Plate Centro Atlético Fénix -
  • 17.03  
    Racing Club de Montevideo CF Nacional Montevideo -
  • 17.03  
    Defensor Montevideo Club Atlético Progreso -

8. kolejka

  • 21.03  
    Defensor Montevideo Club Atlético Cerro -
  • 21.03  
    Club Atlético Progreso Racing Club de Montevideo -
  • 21.03  
    CF Nacional Montevideo Club Atlético River Plate -
  • 21.03  
    Centro Atlético Fénix Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 21.03  
    Rampla Juniors Fútbol Club Liverpool Montevideo -
  • 21.03  
    CA Torque Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 21.03  
    Danubio Fútbol Club CA Boston River -
  • 21.03  
    Club Atlético Atenas Penarol Montevideo -

9. kolejka

  • 24.03  
    Club Atlético Cerro Club Atlético Atenas -
  • 24.03  
    Penarol Montevideo Danubio Fútbol Club -
  • 24.03  
    CA Boston River CA Torque -
  • 24.03  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 24.03  
    Liverpool Montevideo Centro Atlético Fénix -
  • 24.03  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club CF Nacional Montevideo -
  • 24.03  
    Club Atlético River Plate Club Atlético Progreso -
  • 24.03  
    Racing Club de Montevideo Defensor Montevideo -

10. kolejka

  • 28.03  
    Racing Club de Montevideo Club Atlético Cerro -
  • 28.03  
    Defensor Montevideo Club Atlético River Plate -
  • 28.03  
    Club Atlético Progreso Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 28.03  
    CF Nacional Montevideo Liverpool Montevideo -
  • 28.03  
    Centro Atlético Fénix Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 28.03  
    Rampla Juniors Fútbol Club CA Boston River -
  • 28.03  
    CA Torque Penarol Montevideo -
  • 28.03  
    Danubio Fútbol Club Club Atlético Atenas -

11. kolejka

  • 31.03  
    Club Atlético Cerro Danubio Fútbol Club -
  • 31.03  
    Club Atlético Atenas CA Torque -
  • 31.03  
    Penarol Montevideo Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 31.03  
    CA Boston River Centro Atlético Fénix -
  • 31.03  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley CF Nacional Montevideo -
  • 31.03  
    Liverpool Montevideo Club Atlético Progreso -
  • 31.03  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Defensor Montevideo -
  • 31.03  
    Club Atlético River Plate Racing Club de Montevideo -

12. kolejka

  • 07.04  
    Club Atlético River Plate Club Atlético Cerro -
  • 07.04  
    Racing Club de Montevideo Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 07.04  
    Defensor Montevideo Liverpool Montevideo -
  • 07.04  
    Club Atlético Progreso Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 07.04  
    CF Nacional Montevideo CA Boston River -
  • 07.04  
    Centro Atlético Fénix Penarol Montevideo -
  • 07.04  
    Rampla Juniors Fútbol Club Club Atlético Atenas -
  • 07.04  
    CA Torque Danubio Fútbol Club -

13. kolejka

  • 14.04  
    Club Atlético Cerro CA Torque -
  • 14.04  
    Danubio Fútbol Club Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 14.04  
    Club Atlético Atenas Centro Atlético Fénix -
  • 14.04  
    Penarol Montevideo CF Nacional Montevideo -
  • 14.04  
    CA Boston River Club Atlético Progreso -
  • 14.04  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Defensor Montevideo -
  • 14.04  
    Liverpool Montevideo Racing Club de Montevideo -
  • 14.04  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Club Atlético River Plate -

14. kolejka

  • 21.04  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Club Atlético Cerro -
  • 21.04  
    Club Atlético River Plate Liverpool Montevideo -
  • 21.04  
    Racing Club de Montevideo Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 21.04  
    Defensor Montevideo CA Boston River -
  • 21.04  
    Club Atlético Progreso Penarol Montevideo -
  • 21.04  
    CF Nacional Montevideo Club Atlético Atenas -
  • 21.04  
    Centro Atlético Fénix Danubio Fútbol Club -
  • 21.04  
    Rampla Juniors Fútbol Club CA Torque -

15. kolejka

  • 28.04  
    Club Atlético Cerro Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 28.04  
    CA Torque Centro Atlético Fénix -
  • 28.04  
    Danubio Fútbol Club CF Nacional Montevideo -
  • 28.04  
    Club Atlético Atenas Club Atlético Progreso -
  • 28.04  
    Penarol Montevideo Defensor Montevideo -
  • 28.04  
    CA Boston River Racing Club de Montevideo -
  • 28.04  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Club Atlético River Plate -
  • 28.04  
    Liverpool Montevideo Montevideo Wanderers Fútbol Club -