Hiszpania - Segunda B

Tabela Segunda B

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Celta Vigo II 6 14   4 2 0   11 - 4 7
2 Real Club Deportivo Fabril 6 13   4 1 1   10 - 4 6
3 CF Fuenlabrada 6 13   4 1 1   10 - 5 5
4 CD Artístico Navalcarnero 6 13   4 1 1   10 - 8 2
5 Club Atlético de Madrid II 6 12   3 3 0   12 - 6 6
6 Centro Cultural e Deportivo Cerceda 6 12   4 0 2   5 - 5 0
7 Club Rápido de Bouzas 6 11   3 2 1   8 - 6 2
8 Racing Club de Ferrol 6 11   3 2 1   4 - 2 2
9 UD San Sebastián de los Reyes 6 10   3 1 2   7 - 7 0
10 CF Rayo Majadahonda 6 9   3 0 3   12 - 10 2
11 Coruxo FC 6 9   3 0 3   5 - 8 -3
12 Real Madryt Castilla 6 7   2 1 3   8 - 8 0
13 CD Toledo 6 6   1 3 2   14 - 11 3
14 SD Ponferradina 6 6   1 3 2   6 - 5 1
15 AD Unión Adarve Barrio del Pilar 6 6   1 3 2   7 - 9 -2
16 Pontevedra CF 6 4   1 1 4   8 - 10 -2
17 CD Guijuelo 6 4   1 1 4   3 - 6 -3
18 Talavera CF 6 2   0 2 4   2 - 9 -7
19 Real Valladolid CF Promesas 6 2   0 2 4   5 - 14 -9
20 Gimnástica Segoviana CF 6 1   0 1 5   5 - 15 -10
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

7. kolejka (następna)

  • 30.09 17:00
  • 30.09 21:00
  • 01.10 12:00
  • 01.10 12:00
  • 01.10 12:00
  • 01.10 12:00
  • 01.10 12:00
  • 01.10 17:00
  • 01.10 18:00
  • 01.10 18:00

Strzelcy Segunda B

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Rafael Mir Vicente(Valencia CF II) 6 0
Enric Gallego Puigsech(UE Cornellà) 5 0
Diego Cervero Otero(CD Mirandés) 5 1

Kartkowicze Segunda B

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Pablo Pomar Portilla(Sociedad Cultural y Recreativa Peña Deportiva) 2 2 4
Vicente Manuel Romero Herrera(CF Rayo Majadahonda) 1 4 5
Álvaro Vega Suárez(CF Badalona) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Segunda B

7. kolejka

  • 30.09 17:00  
    Centro Cultural e Deportivo Cerceda Celta Vigo II -
  • 30.09 21:00  
    Real Madryt Castilla CD Guijuelo -
  • 01.10 12:00  
    Real Valladolid CF Promesas Club Rápido de Bouzas -
  • 01.10 12:00  
    CF Fuenlabrada AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 01.10 12:00  
    UD San Sebastián de los Reyes Gimnástica Segoviana CF -
  • 01.10 12:00  
    CF Rayo Majadahonda CD Artístico Navalcarnero -
  • 01.10 12:00  
    Coruxo FC Talavera CF -
  • 01.10 17:00  
    Racing Club de Ferrol Pontevedra CF -
  • 01.10 18:00  
    SD Ponferradina Real Club Deportivo Fabril -
  • 01.10 18:00  
    CD Toledo Club Atlético de Madrid II -

8. kolejka

  • 08.10  
    Club Rápido de Bouzas Centro Cultural e Deportivo Cerceda -
  • 08.10  
    Celta Vigo II CD Toledo -
  • 08.10  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar UD San Sebastián de los Reyes -
  • 08.10  
    Gimnástica Segoviana CF Racing Club de Ferrol -
  • 08.10  
    Pontevedra CF Real Madryt Castilla -
  • 08.10  
    CD Guijuelo CF Rayo Majadahonda -
  • 08.10  
    CD Artístico Navalcarnero Coruxo FC -
  • 08.10  
    Talavera CF SD Ponferradina -
  • 08.10  
    Real Club Deportivo Fabril Real Valladolid CF Promesas -
  • 08.10 12:00  
    Club Atlético de Madrid II CF Fuenlabrada -

9. kolejka

  • 15.10  
    Real Valladolid CF Promesas Centro Cultural e Deportivo Cerceda -
  • 15.10  
    CD Toledo Club Rápido de Bouzas -
  • 15.10  
    CF Fuenlabrada Celta Vigo II -
  • 15.10  
    UD San Sebastián de los Reyes Club Atlético de Madrid II -
  • 15.10  
    Racing Club de Ferrol AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 15.10  
    Real Madryt Castilla Gimnástica Segoviana CF -
  • 15.10  
    CF Rayo Majadahonda Pontevedra CF -
  • 15.10  
    Coruxo FC CD Guijuelo -
  • 15.10  
    SD Ponferradina CD Artístico Navalcarnero -
  • 15.10  
    Real Club Deportivo Fabril Talavera CF -

10. kolejka

  • 22.10  
    Centro Cultural e Deportivo Cerceda CD Toledo -
  • 22.10  
    Club Rápido de Bouzas CF Fuenlabrada -
  • 22.10  
    Celta Vigo II UD San Sebastián de los Reyes -
  • 22.10  
    Club Atlético de Madrid II Racing Club de Ferrol -
  • 22.10  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar Real Madryt Castilla -
  • 22.10  
    Gimnástica Segoviana CF CF Rayo Majadahonda -
  • 22.10  
    Pontevedra CF Coruxo FC -
  • 22.10  
    CD Guijuelo SD Ponferradina -
  • 22.10  
    CD Artístico Navalcarnero Real Club Deportivo Fabril -
  • 22.10  
    Talavera CF Real Valladolid CF Promesas -

11. kolejka

  • 29.10  
    Real Valladolid CF Promesas CD Toledo -
  • 29.10  
    CF Fuenlabrada Centro Cultural e Deportivo Cerceda -
  • 29.10  
    UD San Sebastián de los Reyes Club Rápido de Bouzas -
  • 29.10  
    Racing Club de Ferrol Celta Vigo II -
  • 29.10  
    Real Madryt Castilla Club Atlético de Madrid II -
  • 29.10  
    CF Rayo Majadahonda AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 29.10  
    Coruxo FC Gimnástica Segoviana CF -
  • 29.10  
    SD Ponferradina Pontevedra CF -
  • 29.10  
    Real Club Deportivo Fabril CD Guijuelo -
  • 29.10  
    Talavera CF CD Artístico Navalcarnero -

12. kolejka

  • 01.11  
    CD Toledo CF Fuenlabrada -
  • 01.11  
    Centro Cultural e Deportivo Cerceda UD San Sebastián de los Reyes -
  • 01.11  
    Club Rápido de Bouzas Racing Club de Ferrol -
  • 01.11  
    Celta Vigo II Real Madryt Castilla -
  • 01.11  
    Club Atlético de Madrid II CF Rayo Majadahonda -
  • 01.11  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar Coruxo FC -
  • 01.11  
    Gimnástica Segoviana CF SD Ponferradina -
  • 01.11  
    Pontevedra CF Real Club Deportivo Fabril -
  • 01.11  
    CD Guijuelo Talavera CF -
  • 01.11  
    CD Artístico Navalcarnero Real Valladolid CF Promesas -

13. kolejka

  • 05.11  
    Real Valladolid CF Promesas CF Fuenlabrada -
  • 05.11  
    UD San Sebastián de los Reyes CD Toledo -
  • 05.11  
    Racing Club de Ferrol Centro Cultural e Deportivo Cerceda -
  • 05.11  
    Real Madryt Castilla Club Rápido de Bouzas -
  • 05.11  
    CF Rayo Majadahonda Celta Vigo II -
  • 05.11  
    Coruxo FC Club Atlético de Madrid II -
  • 05.11  
    SD Ponferradina AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 05.11  
    Real Club Deportivo Fabril Gimnástica Segoviana CF -
  • 05.11  
    Talavera CF Pontevedra CF -
  • 05.11  
    CD Artístico Navalcarnero CD Guijuelo -

14. kolejka

  • 12.11  
    CF Fuenlabrada UD San Sebastián de los Reyes -
  • 12.11  
    CD Toledo Racing Club de Ferrol -
  • 12.11  
    Centro Cultural e Deportivo Cerceda Real Madryt Castilla -
  • 12.11  
    Club Rápido de Bouzas CF Rayo Majadahonda -
  • 12.11  
    Celta Vigo II Coruxo FC -
  • 12.11  
    Club Atlético de Madrid II SD Ponferradina -
  • 12.11  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar Real Club Deportivo Fabril -
  • 12.11  
    Gimnástica Segoviana CF Talavera CF -
  • 12.11  
    Pontevedra CF CD Artístico Navalcarnero -
  • 12.11  
    CD Guijuelo Real Valladolid CF Promesas -

15. kolejka

  • 19.11  
    Real Valladolid CF Promesas UD San Sebastián de los Reyes -
  • 19.11  
    Racing Club de Ferrol CF Fuenlabrada -
  • 19.11  
    Real Madryt Castilla CD Toledo -
  • 19.11  
    CF Rayo Majadahonda Centro Cultural e Deportivo Cerceda -
  • 19.11  
    Coruxo FC Club Rápido de Bouzas -
  • 19.11  
    SD Ponferradina Celta Vigo II -
  • 19.11  
    Real Club Deportivo Fabril Club Atlético de Madrid II -
  • 19.11  
    Talavera CF AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 19.11  
    CD Artístico Navalcarnero Gimnástica Segoviana CF -
  • 19.11  
    CD Guijuelo Pontevedra CF -

16. kolejka

  • 26.11  
    UD San Sebastián de los Reyes Racing Club de Ferrol -
  • 26.11  
    CF Fuenlabrada Real Madryt Castilla -
  • 26.11  
    CD Toledo CF Rayo Majadahonda -
  • 26.11  
    Centro Cultural e Deportivo Cerceda Coruxo FC -
  • 26.11  
    Club Rápido de Bouzas SD Ponferradina -
  • 26.11  
    Celta Vigo II Real Club Deportivo Fabril -
  • 26.11  
    Club Atlético de Madrid II Talavera CF -
  • 26.11  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar CD Artístico Navalcarnero -
  • 26.11  
    Gimnástica Segoviana CF CD Guijuelo -
  • 26.11  
    Pontevedra CF Real Valladolid CF Promesas -

17. kolejka

  • 03.12  
    Real Valladolid CF Promesas Racing Club de Ferrol -
  • 03.12  
    Real Madryt Castilla UD San Sebastián de los Reyes -
  • 03.12  
    CF Rayo Majadahonda CF Fuenlabrada -
  • 03.12  
    Coruxo FC CD Toledo -
  • 03.12  
    SD Ponferradina Centro Cultural e Deportivo Cerceda -
  • 03.12  
    Real Club Deportivo Fabril Club Rápido de Bouzas -
  • 03.12  
    Talavera CF Celta Vigo II -
  • 03.12  
    CD Artístico Navalcarnero Club Atlético de Madrid II -
  • 03.12  
    CD Guijuelo AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 03.12  
    Pontevedra CF Gimnástica Segoviana CF -

18. kolejka

  • 10.12  
    Racing Club de Ferrol Real Madryt Castilla -
  • 10.12  
    UD San Sebastián de los Reyes CF Rayo Majadahonda -
  • 10.12  
    CF Fuenlabrada Coruxo FC -
  • 10.12  
    CD Toledo SD Ponferradina -
  • 10.12  
    Centro Cultural e Deportivo Cerceda Real Club Deportivo Fabril -
  • 10.12  
    Club Rápido de Bouzas Talavera CF -
  • 10.12  
    Celta Vigo II CD Artístico Navalcarnero -
  • 10.12  
    Club Atlético de Madrid II CD Guijuelo -
  • 10.12  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar Pontevedra CF -
  • 10.12  
    Real Valladolid CF Promesas Gimnástica Segoviana CF -

19. kolejka

  • 17.12  
    Real Madryt Castilla Real Valladolid CF Promesas -
  • 17.12  
    CF Rayo Majadahonda Racing Club de Ferrol -
  • 17.12  
    Coruxo FC UD San Sebastián de los Reyes -
  • 17.12  
    SD Ponferradina CF Fuenlabrada -
  • 17.12  
    Real Club Deportivo Fabril CD Toledo -
  • 17.12  
    Talavera CF Centro Cultural e Deportivo Cerceda -
  • 17.12  
    CD Artístico Navalcarnero Club Rápido de Bouzas -
  • 17.12  
    CD Guijuelo Celta Vigo II -
  • 17.12  
    Pontevedra CF Club Atlético de Madrid II -
  • 17.12  
    Gimnástica Segoviana CF AD Unión Adarve Barrio del Pilar -

20. kolejka

  • 07.01  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar Real Valladolid CF Promesas -
  • 07.01  
    Gimnástica Segoviana CF Club Atlético de Madrid II -
  • 07.01  
    Pontevedra CF Celta Vigo II -
  • 07.01  
    CD Guijuelo Club Rápido de Bouzas -
  • 07.01  
    CD Artístico Navalcarnero Centro Cultural e Deportivo Cerceda -
  • 07.01  
    Talavera CF CD Toledo -
  • 07.01  
    Real Club Deportivo Fabril CF Fuenlabrada -
  • 07.01  
    SD Ponferradina UD San Sebastián de los Reyes -
  • 07.01  
    Coruxo FC Racing Club de Ferrol -
  • 07.01  
    CF Rayo Majadahonda Real Madryt Castilla -

21. kolejka

  • 14.01  
    Club Atlético de Madrid II AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 14.01  
    Celta Vigo II Gimnástica Segoviana CF -
  • 14.01  
    Club Rápido de Bouzas Pontevedra CF -
  • 14.01  
    Centro Cultural e Deportivo Cerceda CD Guijuelo -
  • 14.01  
    CD Toledo CD Artístico Navalcarnero -
  • 14.01  
    CF Fuenlabrada Talavera CF -
  • 14.01  
    UD San Sebastián de los Reyes Real Club Deportivo Fabril -
  • 14.01  
    Racing Club de Ferrol SD Ponferradina -
  • 14.01  
    Real Madryt Castilla Coruxo FC -
  • 14.01  
    Real Valladolid CF Promesas CF Rayo Majadahonda -

22. kolejka

  • 21.01  
    Club Atlético de Madrid II Real Valladolid CF Promesas -
  • 21.01  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar Celta Vigo II -
  • 21.01  
    Gimnástica Segoviana CF Club Rápido de Bouzas -
  • 21.01  
    Pontevedra CF Centro Cultural e Deportivo Cerceda -
  • 21.01  
    CD Guijuelo CD Toledo -
  • 21.01  
    CD Artístico Navalcarnero CF Fuenlabrada -
  • 21.01  
    Talavera CF UD San Sebastián de los Reyes -
  • 21.01  
    Real Club Deportivo Fabril Racing Club de Ferrol -
  • 21.01  
    SD Ponferradina Real Madryt Castilla -
  • 21.01  
    Coruxo FC CF Rayo Majadahonda -

23. kolejka

  • 28.01  
    Celta Vigo II Club Atlético de Madrid II -
  • 28.01  
    Club Rápido de Bouzas AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 28.01  
    Centro Cultural e Deportivo Cerceda Gimnástica Segoviana CF -
  • 28.01  
    CD Toledo Pontevedra CF -
  • 28.01  
    CF Fuenlabrada CD Guijuelo -
  • 28.01  
    UD San Sebastián de los Reyes CD Artístico Navalcarnero -
  • 28.01  
    Racing Club de Ferrol Talavera CF -
  • 28.01  
    Real Madryt Castilla Real Club Deportivo Fabril -
  • 28.01  
    CF Rayo Majadahonda SD Ponferradina -
  • 28.01  
    Real Valladolid CF Promesas Coruxo FC -

24. kolejka

  • 04.02  
    Celta Vigo II Real Valladolid CF Promesas -
  • 04.02  
    Club Atlético de Madrid II Club Rápido de Bouzas -
  • 04.02  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar Centro Cultural e Deportivo Cerceda -
  • 04.02  
    Gimnástica Segoviana CF CD Toledo -
  • 04.02  
    Pontevedra CF CF Fuenlabrada -
  • 04.02  
    CD Guijuelo UD San Sebastián de los Reyes -
  • 04.02  
    CD Artístico Navalcarnero Racing Club de Ferrol -
  • 04.02  
    Talavera CF Real Madryt Castilla -
  • 04.02  
    Real Club Deportivo Fabril CF Rayo Majadahonda -
  • 04.02  
    SD Ponferradina Coruxo FC -

25. kolejka

  • 11.02  
    Club Rápido de Bouzas Celta Vigo II -
  • 11.02  
    Centro Cultural e Deportivo Cerceda Club Atlético de Madrid II -
  • 11.02  
    CD Toledo AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 11.02  
    CF Fuenlabrada Gimnástica Segoviana CF -
  • 11.02  
    UD San Sebastián de los Reyes Pontevedra CF -
  • 11.02  
    Racing Club de Ferrol CD Guijuelo -
  • 11.02  
    Real Madryt Castilla CD Artístico Navalcarnero -
  • 11.02  
    CF Rayo Majadahonda Talavera CF -
  • 11.02  
    Coruxo FC Real Club Deportivo Fabril -
  • 11.02  
    Real Valladolid CF Promesas SD Ponferradina -

26. kolejka

  • 18.02  
    Club Rápido de Bouzas Real Valladolid CF Promesas -
  • 18.02  
    Celta Vigo II Centro Cultural e Deportivo Cerceda -
  • 18.02  
    Club Atlético de Madrid II CD Toledo -
  • 18.02  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar CF Fuenlabrada -
  • 18.02  
    Gimnástica Segoviana CF UD San Sebastián de los Reyes -
  • 18.02  
    Pontevedra CF Racing Club de Ferrol -
  • 18.02  
    CD Guijuelo Real Madryt Castilla -
  • 18.02  
    CD Artístico Navalcarnero CF Rayo Majadahonda -
  • 18.02  
    Talavera CF Coruxo FC -
  • 18.02  
    Real Club Deportivo Fabril SD Ponferradina -

27. kolejka

  • 25.02  
    Centro Cultural e Deportivo Cerceda Club Rápido de Bouzas -
  • 25.02  
    CD Toledo Celta Vigo II -
  • 25.02  
    CF Fuenlabrada Club Atlético de Madrid II -
  • 25.02  
    UD San Sebastián de los Reyes AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 25.02  
    Racing Club de Ferrol Gimnástica Segoviana CF -
  • 25.02  
    Real Madryt Castilla Pontevedra CF -
  • 25.02  
    CF Rayo Majadahonda CD Guijuelo -
  • 25.02  
    Coruxo FC CD Artístico Navalcarnero -
  • 25.02  
    SD Ponferradina Talavera CF -
  • 25.02  
    Real Valladolid CF Promesas Real Club Deportivo Fabril -

28. kolejka

  • 04.03  
    Centro Cultural e Deportivo Cerceda Real Valladolid CF Promesas -
  • 04.03  
    Club Rápido de Bouzas CD Toledo -
  • 04.03  
    Celta Vigo II CF Fuenlabrada -
  • 04.03  
    Club Atlético de Madrid II UD San Sebastián de los Reyes -
  • 04.03  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar Racing Club de Ferrol -
  • 04.03  
    Gimnástica Segoviana CF Real Madryt Castilla -
  • 04.03  
    Pontevedra CF CF Rayo Majadahonda -
  • 04.03  
    CD Guijuelo Coruxo FC -
  • 04.03  
    CD Artístico Navalcarnero SD Ponferradina -
  • 04.03  
    Talavera CF Real Club Deportivo Fabril -

29. kolejka

  • 11.03  
    CD Toledo Centro Cultural e Deportivo Cerceda -
  • 11.03  
    CF Fuenlabrada Club Rápido de Bouzas -
  • 11.03  
    UD San Sebastián de los Reyes Celta Vigo II -
  • 11.03  
    Racing Club de Ferrol Club Atlético de Madrid II -
  • 11.03  
    Real Madryt Castilla AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 11.03  
    CF Rayo Majadahonda Gimnástica Segoviana CF -
  • 11.03  
    Coruxo FC Pontevedra CF -
  • 11.03  
    SD Ponferradina CD Guijuelo -
  • 11.03  
    Real Club Deportivo Fabril CD Artístico Navalcarnero -
  • 11.03  
    Real Valladolid CF Promesas Talavera CF -

30. kolejka

  • 18.03  
    CD Toledo Real Valladolid CF Promesas -
  • 18.03  
    Centro Cultural e Deportivo Cerceda CF Fuenlabrada -
  • 18.03  
    Club Rápido de Bouzas UD San Sebastián de los Reyes -
  • 18.03  
    Celta Vigo II Racing Club de Ferrol -
  • 18.03  
    Club Atlético de Madrid II Real Madryt Castilla -
  • 18.03  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar CF Rayo Majadahonda -
  • 18.03  
    Gimnástica Segoviana CF Coruxo FC -
  • 18.03  
    Pontevedra CF SD Ponferradina -
  • 18.03  
    CD Guijuelo Real Club Deportivo Fabril -
  • 18.03  
    CD Artístico Navalcarnero Talavera CF -

31. kolejka

  • 25.03  
    CF Fuenlabrada CD Toledo -
  • 25.03  
    UD San Sebastián de los Reyes Centro Cultural e Deportivo Cerceda -
  • 25.03  
    Racing Club de Ferrol Club Rápido de Bouzas -
  • 25.03  
    Real Madryt Castilla Celta Vigo II -
  • 25.03  
    CF Rayo Majadahonda Club Atlético de Madrid II -
  • 25.03  
    Coruxo FC AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 25.03  
    SD Ponferradina Gimnástica Segoviana CF -
  • 25.03  
    Real Club Deportivo Fabril Pontevedra CF -
  • 25.03  
    Talavera CF CD Guijuelo -
  • 25.03  
    Real Valladolid CF Promesas CD Artístico Navalcarnero -

32. kolejka

  • 01.04  
    CF Fuenlabrada Real Valladolid CF Promesas -
  • 01.04  
    CD Toledo UD San Sebastián de los Reyes -
  • 01.04  
    Centro Cultural e Deportivo Cerceda Racing Club de Ferrol -
  • 01.04  
    Club Rápido de Bouzas Real Madryt Castilla -
  • 01.04  
    Celta Vigo II CF Rayo Majadahonda -
  • 01.04  
    Club Atlético de Madrid II Coruxo FC -
  • 01.04  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar SD Ponferradina -
  • 01.04  
    Gimnástica Segoviana CF Real Club Deportivo Fabril -
  • 01.04  
    Pontevedra CF Talavera CF -
  • 01.04  
    CD Guijuelo CD Artístico Navalcarnero -

33. kolejka

  • 08.04  
    UD San Sebastián de los Reyes CF Fuenlabrada -
  • 08.04  
    Racing Club de Ferrol CD Toledo -
  • 08.04  
    Real Madryt Castilla Centro Cultural e Deportivo Cerceda -
  • 08.04  
    CF Rayo Majadahonda Club Rápido de Bouzas -
  • 08.04  
    Coruxo FC Celta Vigo II -
  • 08.04  
    SD Ponferradina Club Atlético de Madrid II -
  • 08.04  
    Real Club Deportivo Fabril AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 08.04  
    Talavera CF Gimnástica Segoviana CF -
  • 08.04  
    CD Artístico Navalcarnero Pontevedra CF -
  • 08.04  
    Real Valladolid CF Promesas CD Guijuelo -

34. kolejka

  • 15.04  
    UD San Sebastián de los Reyes Real Valladolid CF Promesas -
  • 15.04  
    CF Fuenlabrada Racing Club de Ferrol -
  • 15.04  
    CD Toledo Real Madryt Castilla -
  • 15.04  
    Centro Cultural e Deportivo Cerceda CF Rayo Majadahonda -
  • 15.04  
    Club Rápido de Bouzas Coruxo FC -
  • 15.04  
    Celta Vigo II SD Ponferradina -
  • 15.04  
    Club Atlético de Madrid II Real Club Deportivo Fabril -
  • 15.04  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar Talavera CF -
  • 15.04  
    Gimnástica Segoviana CF CD Artístico Navalcarnero -
  • 15.04  
    Pontevedra CF CD Guijuelo -

35. kolejka

  • 22.04  
    Racing Club de Ferrol UD San Sebastián de los Reyes -
  • 22.04  
    Real Madryt Castilla CF Fuenlabrada -
  • 22.04  
    CF Rayo Majadahonda CD Toledo -
  • 22.04  
    Coruxo FC Centro Cultural e Deportivo Cerceda -
  • 22.04  
    SD Ponferradina Club Rápido de Bouzas -
  • 22.04  
    Real Club Deportivo Fabril Celta Vigo II -
  • 22.04  
    Talavera CF Club Atlético de Madrid II -
  • 22.04  
    CD Artístico Navalcarnero AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 22.04  
    CD Guijuelo Gimnástica Segoviana CF -
  • 22.04  
    Real Valladolid CF Promesas Pontevedra CF -

36. kolejka

  • 29.04  
    Racing Club de Ferrol Real Valladolid CF Promesas -
  • 29.04  
    UD San Sebastián de los Reyes Real Madryt Castilla -
  • 29.04  
    CF Fuenlabrada CF Rayo Majadahonda -
  • 29.04  
    CD Toledo Coruxo FC -
  • 29.04  
    Centro Cultural e Deportivo Cerceda SD Ponferradina -
  • 29.04  
    Club Rápido de Bouzas Real Club Deportivo Fabril -
  • 29.04  
    Celta Vigo II Talavera CF -
  • 29.04  
    Club Atlético de Madrid II CD Artístico Navalcarnero -
  • 29.04  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar CD Guijuelo -
  • 29.04  
    Gimnástica Segoviana CF Pontevedra CF -

37. kolejka

  • 06.05  
    Real Madryt Castilla Racing Club de Ferrol -
  • 06.05  
    CF Rayo Majadahonda UD San Sebastián de los Reyes -
  • 06.05  
    Coruxo FC CF Fuenlabrada -
  • 06.05  
    SD Ponferradina CD Toledo -
  • 06.05  
    Real Club Deportivo Fabril Centro Cultural e Deportivo Cerceda -
  • 06.05  
    Talavera CF Club Rápido de Bouzas -
  • 06.05  
    CD Artístico Navalcarnero Celta Vigo II -
  • 06.05  
    CD Guijuelo Club Atlético de Madrid II -
  • 06.05  
    Pontevedra CF AD Unión Adarve Barrio del Pilar -
  • 06.05  
    Gimnástica Segoviana CF Real Valladolid CF Promesas -

38. kolejka

  • 13.05  
    Real Valladolid CF Promesas Real Madryt Castilla -
  • 13.05  
    Racing Club de Ferrol CF Rayo Majadahonda -
  • 13.05  
    UD San Sebastián de los Reyes Coruxo FC -
  • 13.05  
    CF Fuenlabrada SD Ponferradina -
  • 13.05  
    CD Toledo Real Club Deportivo Fabril -
  • 13.05  
    Centro Cultural e Deportivo Cerceda Talavera CF -
  • 13.05  
    Club Rápido de Bouzas CD Artístico Navalcarnero -
  • 13.05  
    Celta Vigo II CD Guijuelo -
  • 13.05  
    Club Atlético de Madrid II Pontevedra CF -
  • 13.05  
    AD Unión Adarve Barrio del Pilar Gimnástica Segoviana CF -