Hiszpania - Segunda B

Tabela Segunda B

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Cartagena 26 49   14 7 5   35 - 25 10
2 Marbella FC 26 48   14 6 6   38 - 21 17
3 Extremadura UD 26 43   12 7 7   40 - 24 16
4 Real Murcia CF 26 42   11 9 6   32 - 20 12
5 Universidad Católica de Murcia CF 26 41   11 8 7   27 - 25 2
6 Granada CF II 26 41   11 8 7   25 - 21 4
7 Real Balompédica Linense 26 39   10 9 7   37 - 25 12
8 UD Melilla 26 39   11 6 9   24 - 16 8
9 CD El Ejido 2012 26 34   8 10 8   39 - 39 0
10 CF Villanovense 26 34   8 10 8   18 - 24 -6
11 San Fernando CD 26 33   8 9 9   31 - 30 1
12 Real Club Recreativo de Huelva 26 32   8 8 10   25 - 26 -1
13 Écija Balompié 26 32   8 8 10   27 - 40 -13
14 CD Badajoz 26 31   7 10 9   31 - 29 2
15 Mérida Asociación Deportiva 26 31   7 10 9   22 - 26 -4
16 Betis Deportivo Balompié 26 27   6 9 11   32 - 43 -11
17 FC Jumilla 26 27   6 9 11   19 - 32 -13
18 Córdoba CF II 26 26   6 8 12   30 - 36 -6
19 UD Las Palmas II (Las Palmas Atlético) 26 25   6 7 13   27 - 34 -7
20 CF Lorca Deportiva 26 24   6 6 14   24 - 47 -23
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

27. kolejka (następna)

  • 24.02 16:00
  • 24.02 18:30
  • 25.02 12:00
  • 25.02 12:00
  • 25.02 12:00
  • 25.02 12:00
  • 25.02 17:00
  • 25.02 17:00
  • 25.02 17:00
  • 25.02 17:00

Strzelcy Segunda B

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Enric Gallego Puigsech(Extremadura UD/UE Cornellà) 21 0
Dionisio Emmanuel Villalba Rojano(CF Fuenlabrada) 18 1
Diego Cervero Otero(CD Mirandés) 17 4

Kartkowicze Segunda B

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ignacio González Ruiz(Betis Deportivo Balompié) 3 10 13
Pablo Pomar Portilla(Sociedad Cultural y Recreativa Peña Deportiva) 3 8 11
Miguel Villarejo de Castro(Talavera CF) 3 6 9

Terminarz / Wyniki Segunda B

27. kolejka

  • 24.02 16:00  
    FC Jumilla San Fernando CD -
  • 24.02 18:30  
    CF Lorca Deportiva Universidad Católica de Murcia CF -
  • 25.02 12:00  
    Real Balompédica Linense UD Melilla -
  • 25.02 12:00  
    Betis Deportivo Balompié CF Villanovense -
  • 25.02 12:00  
    Real Murcia CF Córdoba CF II -
  • 25.02 12:00  
    UD Las Palmas II (Las Palmas Atlético) Granada CF II -
  • 25.02 17:00  
    Extremadura UD Real Club Recreativo de Huelva -
  • 25.02 17:00  
    Écija Balompié CD El Ejido 2012 -
  • 25.02 17:00  
    CD Badajoz Mérida Asociación Deportiva -
  • 25.02 17:00  
    FC Cartagena Marbella FC -

28. kolejka

  • 04.03  
    CD El Ejido 2012 Real Club Recreativo de Huelva -
  • 04.03  
    Universidad Católica de Murcia CF Real Balompédica Linense -
  • 04.03  
    CF Villanovense CF Lorca Deportiva -
  • 04.03  
    Mérida Asociación Deportiva Betis Deportivo Balompié -
  • 04.03  
    Córdoba CF II CD Badajoz -
  • 04.03  
    UD Las Palmas II (Las Palmas Atlético) Extremadura UD -
  • 04.03 11:30  
    Granada CF II FC Jumilla -
  • 04.03 12:00  
    UD Melilla Écija Balompié -
  • 04.03 12:00  
    Marbella FC Real Murcia CF -
  • 04.03 18:30  
    San Fernando CD FC Cartagena -

29. kolejka

  • 11.03  
    Extremadura UD CD El Ejido 2012 -
  • 11.03  
    Real Club Recreativo de Huelva UD Melilla -
  • 11.03  
    Écija Balompié Universidad Católica de Murcia CF -
  • 11.03  
    Real Balompédica Linense CF Villanovense -
  • 11.03  
    CF Lorca Deportiva Mérida Asociación Deportiva -
  • 11.03  
    Betis Deportivo Balompié Córdoba CF II -
  • 11.03  
    CD Badajoz Marbella FC -
  • 11.03  
    Real Murcia CF San Fernando CD -
  • 11.03  
    FC Cartagena Granada CF II -
  • 11.03  
    FC Jumilla UD Las Palmas II (Las Palmas Atlético) -

30. kolejka

  • 18.03  
    UD Melilla CD El Ejido 2012 -
  • 18.03  
    Universidad Católica de Murcia CF Real Club Recreativo de Huelva -
  • 18.03  
    CF Villanovense Écija Balompié -
  • 18.03  
    Mérida Asociación Deportiva Real Balompédica Linense -
  • 18.03  
    Córdoba CF II CF Lorca Deportiva -
  • 18.03  
    Marbella FC Betis Deportivo Balompié -
  • 18.03  
    San Fernando CD CD Badajoz -
  • 18.03  
    Granada CF II Real Murcia CF -
  • 18.03  
    UD Las Palmas II (Las Palmas Atlético) FC Cartagena -
  • 18.03  
    FC Jumilla Extremadura UD -

31. kolejka

  • 25.03  
    Extremadura UD UD Melilla -
  • 25.03  
    CD El Ejido 2012 Universidad Católica de Murcia CF -
  • 25.03  
    Real Club Recreativo de Huelva CF Villanovense -
  • 25.03  
    Écija Balompié Mérida Asociación Deportiva -
  • 25.03  
    Real Balompédica Linense Córdoba CF II -
  • 25.03  
    CF Lorca Deportiva Marbella FC -
  • 25.03  
    Betis Deportivo Balompié San Fernando CD -
  • 25.03  
    CD Badajoz Granada CF II -
  • 25.03  
    Real Murcia CF UD Las Palmas II (Las Palmas Atlético) -
  • 25.03  
    FC Cartagena FC Jumilla -

32. kolejka

  • 01.04  
    Universidad Católica de Murcia CF UD Melilla -
  • 01.04  
    CF Villanovense CD El Ejido 2012 -
  • 01.04  
    Mérida Asociación Deportiva Real Club Recreativo de Huelva -
  • 01.04  
    Córdoba CF II Écija Balompié -
  • 01.04  
    Marbella FC Real Balompédica Linense -
  • 01.04  
    San Fernando CD CF Lorca Deportiva -
  • 01.04  
    Granada CF II Betis Deportivo Balompié -
  • 01.04  
    UD Las Palmas II (Las Palmas Atlético) CD Badajoz -
  • 01.04  
    FC Jumilla Real Murcia CF -
  • 01.04  
    FC Cartagena Extremadura UD -

33. kolejka

  • 08.04  
    Extremadura UD Universidad Católica de Murcia CF -
  • 08.04  
    UD Melilla CF Villanovense -
  • 08.04  
    CD El Ejido 2012 Mérida Asociación Deportiva -
  • 08.04  
    Real Club Recreativo de Huelva Córdoba CF II -
  • 08.04  
    Écija Balompié Marbella FC -
  • 08.04  
    Real Balompédica Linense San Fernando CD -
  • 08.04  
    CF Lorca Deportiva Granada CF II -
  • 08.04  
    Betis Deportivo Balompié UD Las Palmas II (Las Palmas Atlético) -
  • 08.04  
    CD Badajoz FC Jumilla -
  • 08.04  
    Real Murcia CF FC Cartagena -

34. kolejka

  • 15.04  
    CF Villanovense Universidad Católica de Murcia CF -
  • 15.04  
    Mérida Asociación Deportiva UD Melilla -
  • 15.04  
    Córdoba CF II CD El Ejido 2012 -
  • 15.04  
    Marbella FC Real Club Recreativo de Huelva -
  • 15.04  
    San Fernando CD Écija Balompié -
  • 15.04  
    Granada CF II Real Balompédica Linense -
  • 15.04  
    UD Las Palmas II (Las Palmas Atlético) CF Lorca Deportiva -
  • 15.04  
    FC Jumilla Betis Deportivo Balompié -
  • 15.04  
    FC Cartagena CD Badajoz -
  • 15.04  
    Real Murcia CF Extremadura UD -

35. kolejka

  • 22.04  
    Extremadura UD CF Villanovense -
  • 22.04  
    Universidad Católica de Murcia CF Mérida Asociación Deportiva -
  • 22.04  
    UD Melilla Córdoba CF II -
  • 22.04  
    CD El Ejido 2012 Marbella FC -
  • 22.04  
    Real Club Recreativo de Huelva San Fernando CD -
  • 22.04  
    Écija Balompié Granada CF II -
  • 22.04  
    Real Balompédica Linense UD Las Palmas II (Las Palmas Atlético) -
  • 22.04  
    CF Lorca Deportiva FC Jumilla -
  • 22.04  
    Betis Deportivo Balompié FC Cartagena -
  • 22.04  
    CD Badajoz Real Murcia CF -

36. kolejka

  • 29.04  
    Mérida Asociación Deportiva CF Villanovense -
  • 29.04  
    Córdoba CF II Universidad Católica de Murcia CF -
  • 29.04  
    Marbella FC UD Melilla -
  • 29.04  
    San Fernando CD CD El Ejido 2012 -
  • 29.04  
    Granada CF II Real Club Recreativo de Huelva -
  • 29.04  
    UD Las Palmas II (Las Palmas Atlético) Écija Balompié -
  • 29.04  
    FC Jumilla Real Balompédica Linense -
  • 29.04  
    FC Cartagena CF Lorca Deportiva -
  • 29.04  
    Real Murcia CF Betis Deportivo Balompié -
  • 29.04  
    CD Badajoz Extremadura UD -

37. kolejka

  • 06.05  
    Mérida Asociación Deportiva Extremadura UD -
  • 06.05  
    CF Villanovense Córdoba CF II -
  • 06.05  
    Universidad Católica de Murcia CF Marbella FC -
  • 06.05  
    UD Melilla San Fernando CD -
  • 06.05  
    CD El Ejido 2012 Granada CF II -
  • 06.05  
    Real Club Recreativo de Huelva UD Las Palmas II (Las Palmas Atlético) -
  • 06.05  
    Écija Balompié FC Jumilla -
  • 06.05  
    Real Balompédica Linense FC Cartagena -
  • 06.05  
    CF Lorca Deportiva Real Murcia CF -
  • 06.05  
    Betis Deportivo Balompié CD Badajoz -

38. kolejka

  • 13.05  
    Córdoba CF II Mérida Asociación Deportiva -
  • 13.05  
    Marbella FC CF Villanovense -
  • 13.05  
    San Fernando CD Universidad Católica de Murcia CF -
  • 13.05  
    Granada CF II UD Melilla -
  • 13.05  
    UD Las Palmas II (Las Palmas Atlético) CD El Ejido 2012 -
  • 13.05  
    FC Jumilla Real Club Recreativo de Huelva -
  • 13.05  
    FC Cartagena Écija Balompié -
  • 13.05  
    Real Murcia CF Real Balompédica Linense -
  • 13.05  
    CD Badajoz CF Lorca Deportiva -
  • 13.05  
    Extremadura UD Betis Deportivo Balompié -