Rumunia - Liga I

2. kolejka - Liga I

Tabela Liga I

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 CS Gaz Metan Mediaş 2 24   1 1 0   2 - 0 2
2 CSM Politehnica Iaşi 2 19   1 1 0   3 - 1 2
3 AFC Botoşani 2 17   0 1 1   1 - 2 -1
4 FC Voluntari 2 16   0 1 1   1 - 2 -1
5 ACS Poli Timişoara 2 13   2 0 0   3 - 1 2
6 CS Concordia Chiajna 2 13   0 0 2   2 - 5 -3
7 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 2 12   0 2 0   1 - 1 0
8 ASA Targu Mures 2 9   1 0 1   2 - 3 -1
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

3. kolejka (następna)

  • 31.03 17:00
  • 31.03 19:30
  • 01.04 17:00
  • 02.04 14:00

Strzelcy Liga I

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Azdren Llullaku(CS Gaz Metan Mediaş) 16 3
Cristian Ionuţ Bud(CFR 1907 Kluż) 11 0
Aurelian Ionut Chitu(FC Viitorul) 10 2

Kartkowicze Liga I

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
George Andrei Miron(AFC Botoşani) 3 4 7
Gabriel Sebastian Tamaş(Steaua Bukareszt) 2 10 12
Iranilton Sousa Morais Junior(FC Astra Ploeszti) 2 10 12

Terminarz / Wyniki Liga I

3. kolejka

  • 31.03 17:00  
    CS Concordia Chiajna CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu -
  • 31.03 19:30  
    AFC Botoşani ASA Targu Mures -
  • 01.04 17:00  
    CSM Politehnica Iaşi ACS Poli Timişoara -
  • 02.04 14:00  
    FC Voluntari CS Gaz Metan Mediaş -

4. kolejka

  • 04.04 17:00  
    ASA Targu Mures CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu -
  • 04.04 19:30  
    ACS Poli Timişoara CS Concordia Chiajna -
  • 05.04 15:00  
    AFC Botoşani FC Voluntari -
  • 05.04 17:30  
    CS Gaz Metan Mediaş CSM Politehnica Iaşi -

5. kolejka

  • 07.04 16:30  
    CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu ACS Poli Timişoara -
  • 08.04 13:30  
    FC Voluntari ASA Targu Mures -
  • 08.04 19:30  
    CSM Politehnica Iaşi AFC Botoşani -
  • 10.04 17:00  
    CS Concordia Chiajna CS Gaz Metan Mediaş -

6. kolejka

  • 14.04 19:00  
    AFC Botoşani CS Concordia Chiajna -
  • 15.04 14:30  
    ASA Targu Mures ACS Poli Timişoara -
  • 16.04 14:30  
    CS Gaz Metan Mediaş CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu -
  • 17.04 16:30  
    FC Voluntari CSM Politehnica Iaşi -

7. kolejka

  • 22.04 15:00  
    CSM Politehnica Iaşi ASA Targu Mures -
  • 22.04 15:00  
    CS Concordia Chiajna FC Voluntari -
  • 22.04 15:00  
    CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu AFC Botoşani -
  • 22.04 15:00  
    ACS Poli Timişoara CS Gaz Metan Mediaş -

8. kolejka

  • 29.04 15:00  
    ASA Targu Mures CS Gaz Metan Mediaş -
  • 29.04 15:00  
    ACS Poli Timişoara AFC Botoşani -
  • 29.04 15:00  
    CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu FC Voluntari -
  • 29.04 15:00  
    CS Concordia Chiajna CSM Politehnica Iaşi -

9. kolejka

  • 06.05 15:00  
    CS Concordia Chiajna ASA Targu Mures -
  • 06.05 15:00  
    CSM Politehnica Iaşi CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu -
  • 06.05 15:00  
    FC Voluntari ACS Poli Timişoara -
  • 06.05 15:00  
    AFC Botoşani CS Gaz Metan Mediaş -

10. kolejka

  • 13.05 15:00  
    ASA Targu Mures AFC Botoşani -
  • 13.05 15:00  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Voluntari -
  • 13.05 15:00  
    ACS Poli Timişoara CSM Politehnica Iaşi -
  • 13.05 15:00  
    CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu CS Concordia Chiajna -

11. kolejka

  • 20.05 15:00  
    CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu ASA Targu Mures -
  • przełożony  
    CS Concordia Chiajna ACS Poli Timişoara -
  • 20.05 15:00  
    CSM Politehnica Iaşi CS Gaz Metan Mediaş -
  • 20.05 15:00  
    FC Voluntari AFC Botoşani -

12. kolejka

  • 25.05 15:00  
    ASA Targu Mures FC Voluntari -
  • 25.05 15:00  
    AFC Botoşani CSM Politehnica Iaşi -
  • 25.05 15:00  
    CS Gaz Metan Mediaş CS Concordia Chiajna -
  • 25.05 15:00  
    ACS Poli Timişoara CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu -

13. kolejka

  • 28.05 15:00  
    ACS Poli Timişoara ASA Targu Mures -
  • 28.05 15:00  
    CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu CS Gaz Metan Mediaş -
  • 28.05 15:00  
    CS Concordia Chiajna AFC Botoşani -
  • 28.05 15:00  
    CSM Politehnica Iaşi FC Voluntari -

14. kolejka

  • 04.06 15:00  
    ASA Targu Mures CSM Politehnica Iaşi -
  • 04.06 15:00  
    FC Voluntari CS Concordia Chiajna -
  • 04.06 15:00  
    AFC Botoşani CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu -
  • 04.06 15:00  
    CS Gaz Metan Mediaş ACS Poli Timişoara -