Rumunia - Liga I

8. kolejka - Liga I

  • trwa (30')
  • 29.04 14:00
  • 30.04 17:00
  • 01.05 16:30

Tabela Liga I

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 CSM Politehnica Iaşi 7 30   4 3 0   8 - 2 6
2 CS Gaz Metan Mediaş 7 29   2 3 2   8 - 7 1
3 AFC Botoşani 7 25   2 3 2   9 - 6 3
4 FC Voluntari 7 24   2 3 2   7 - 8 -1
5 ACS Poli Timişoara 7 21   4 2 1   7 - 3 4
6 CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu 7 17   1 4 2   5 - 8 -3
7 CS Concordia Chiajna 7 16   0 3 4   4 - 10 -6
8 ASA Targu Mures 7 12   1 3 3   3 - 7 -4
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

9. kolejka (następna)

  • 05.05 17:00
  • 05.05 19:30
  • 07.05 12:30
  • 08.05 17:00

Strzelcy Liga I

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Azdren Llullaku(CS Gaz Metan Mediaş) 16 3
Cristian Ionuţ Bud(CFR 1907 Kluż) 11 0
Aurelian Ionut Chitu(FC Viitorul) 11 2

Kartkowicze Liga I

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Radu Neculai Zaharia(CS Gaz Metan Mediaş) 3 10 13
George Andrei Miron(AFC Botoşani) 3 5 8
Iranilton Sousa Morais Junior(FC Astra Ploeszti) 2 12 14

Terminarz / Wyniki Liga I

8. kolejka

9. kolejka

  • 05.05 17:00  
    FC Voluntari ACS Poli Timişoara -
  • 05.05 19:30  
    CS Concordia Chiajna ASA Targu Mures -
  • 07.05 12:30  
    AFC Botoşani CS Gaz Metan Mediaş -
  • 08.05 17:00  
    CSM Politehnica Iaşi CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu -

10. kolejka

  • 13.05 15:00  
    ASA Targu Mures AFC Botoşani -
  • 13.05 15:00  
    CS Gaz Metan Mediaş FC Voluntari -
  • 13.05 15:00  
    ACS Poli Timişoara CSM Politehnica Iaşi -
  • 13.05 15:00  
    CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu CS Concordia Chiajna -

11. kolejka

  • 20.05 15:00  
    CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu ASA Targu Mures -
  • przełożony  
    CS Concordia Chiajna ACS Poli Timişoara -
  • 20.05 15:00  
    CSM Politehnica Iaşi CS Gaz Metan Mediaş -
  • 20.05 15:00  
    FC Voluntari AFC Botoşani -

12. kolejka

  • 25.05 15:00  
    ASA Targu Mures FC Voluntari -
  • 25.05 15:00  
    AFC Botoşani CSM Politehnica Iaşi -
  • 25.05 15:00  
    CS Gaz Metan Mediaş CS Concordia Chiajna -
  • 25.05 15:00  
    ACS Poli Timişoara CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu -

13. kolejka

  • 28.05 15:00  
    ACS Poli Timişoara ASA Targu Mures -
  • 28.05 15:00  
    CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu CS Gaz Metan Mediaş -
  • 28.05 15:00  
    CS Concordia Chiajna AFC Botoşani -
  • 28.05 15:00  
    CSM Politehnica Iaşi FC Voluntari -

14. kolejka

  • 04.06 15:00  
    ASA Targu Mures CSM Politehnica Iaşi -
  • 04.06 15:00  
    FC Voluntari CS Concordia Chiajna -
  • 04.06 15:00  
    AFC Botoşani CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu -
  • 04.06 15:00  
    CS Gaz Metan Mediaş ACS Poli Timişoara -