Polska - 3. liga

30. kolejka - 3. liga

  • 26.05 13:00
  • 26.05 15:00
  • 26.05 17:00
  • 26.05 17:00
  • 26.05 17:00
  • 26.05 17:00
  • 26.05 17:00
  • 27.05 13:00
  • 27.05 17:00

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Górnik Polkowice 29 55   17 4 8   59 - 35 24
2 KS SKRA Częstochowa 29 55   15 10 4   46 - 23 23
3 MZKS Stal Brzeg 29 53   16 5 8   63 - 41 22
4 Gwarek Tarnowskie Góry 29 52   15 7 7   47 - 35 12
5 Ślęza Wrocław 29 51   15 6 8   55 - 43 12
6 MKS Piast Żmigród 29 46   14 4 11   46 - 39 7
7 HKS Ruch Zdzieszowice 29 43   12 7 10   49 - 38 11
8 BTS Rekord Bielsko-Biała 29 43   12 7 10   45 - 41 4
9 Stal Bielsko-Biała 29 42   13 3 13   36 - 38 -2
10 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 29 40   12 4 13   54 - 52 2
11 MZKS Lechia Dzierżoniów 29 39   12 3 14   45 - 50 -5
12 KS Górnik Zabrze II 29 38   11 5 13   51 - 48 3
13 MKS Miedź Legnica II 29 37   11 4 14   36 - 45 -9
14 Zagłębie Lubin II 29 36   11 3 15   43 - 52 -9
15 Pniówek Pawłowice Śląskie 29 35   9 8 12   35 - 49 -14
16 LKS Unia Turza Śląska 29 29   8 5 16   41 - 57 -16
17 KS Falubaz Zielona Góra 29 27   7 6 16   39 - 55 -16
18 KS Polonia Głubczyce 29 16   5 1 23   33 - 82 -49
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

31. kolejka (następna)

  • 30.05 18:00
  • 31.05 13:00
  • 31.05 15:00
  • 31.05 15:00
  • 31.05 15:00
  • 31.05 15:00
  • 31.05 15:00
  • 31.05 15:00
  • 31.05 17:00

Terminarz / Wyniki 3. liga

30. kolejka

  • 26.05 13:00  
    Zagłębie Lubin II Stal Bielsko-Biała -
  • 26.05 15:00  
    Gwarek Tarnowskie Góry BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 26.05 17:00  
    HKS Ruch Zdzieszowice KS Stilon Gorzów Wielkopolski -
  • 26.05 17:00  
    MKS Piast Żmigród MKS Miedź Legnica II -
  • 26.05 17:00  
    KS Falubaz Zielona Góra Górnik Polkowice -
  • 26.05 17:00  
    Pniówek Pawłowice Śląskie MZKS Stal Brzeg -
  • 26.05 17:00  
    KS Górnik Zabrze II MZKS Lechia Dzierżoniów -
  • 27.05 13:00  
    Ślęza Wrocław KS Polonia Głubczyce -
  • 27.05 17:00  
    LKS Unia Turza Śląska KS SKRA Częstochowa -

31. kolejka

  • 30.05 18:00  
    KS SKRA Częstochowa KS Stilon Gorzów Wielkopolski -
  • 31.05 13:00  
    KS Górnik Zabrze II HKS Ruch Zdzieszowice -
  • 31.05 15:00  
    MZKS Lechia Dzierżoniów Pniówek Pawłowice Śląskie -
  • 31.05 15:00  
    MZKS Stal Brzeg KS Falubaz Zielona Góra -
  • 31.05 15:00  
    BTS Rekord Bielsko-Biała MKS Piast Żmigród -
  • 31.05 15:00  
    MKS Miedź Legnica II Zagłębie Lubin II -
  • 31.05 15:00  
    Stal Bielsko-Biała Ślęza Wrocław -
  • 31.05 15:00  
    KS Polonia Głubczyce LKS Unia Turza Śląska -
  • 31.05 17:00  
    Górnik Polkowice Gwarek Tarnowskie Góry -

32. kolejka

  • 02.06 17:00  
    Ślęza Wrocław MKS Miedź Legnica II -
  • 02.06 17:00  
    Zagłębie Lubin II BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 02.06 17:00  
    KS Falubaz Zielona Góra MZKS Lechia Dzierżoniów -
  • 03.06 16:00  
    Gwarek Tarnowskie Góry MZKS Stal Brzeg -
  • 03.06 17:00  
    KS Stilon Gorzów Wielkopolski KS Polonia Głubczyce -
  • 03.06 17:00  
    LKS Unia Turza Śląska Stal Bielsko-Biała -
  • 03.06 17:00  
    MKS Piast Żmigród Górnik Polkowice -
  • 03.06 17:00  
    Pniówek Pawłowice Śląskie KS Górnik Zabrze II -
  • 05.06 18:00  
    HKS Ruch Zdzieszowice KS SKRA Częstochowa -

33. kolejka

  • 09.06 18:00  
    Pniówek Pawłowice Śląskie HKS Ruch Zdzieszowice -
  • 09.06 18:00  
    KS Górnik Zabrze II KS Falubaz Zielona Góra -
  • 09.06 18:00  
    MZKS Lechia Dzierżoniów Gwarek Tarnowskie Góry -
  • 09.06 18:00  
    MZKS Stal Brzeg MKS Piast Żmigród -
  • 09.06 18:00  
    Górnik Polkowice Zagłębie Lubin II -
  • 09.06 18:00  
    BTS Rekord Bielsko-Biała Ślęza Wrocław -
  • 09.06 18:00  
    MKS Miedź Legnica II LKS Unia Turza Śląska -
  • 09.06 18:00  
    Stal Bielsko-Biała KS Stilon Gorzów Wielkopolski -
  • 09.06 18:00  
    KS Polonia Głubczyce KS SKRA Częstochowa -

34. kolejka

  • 16.06 18:00  
    HKS Ruch Zdzieszowice KS Polonia Głubczyce -
  • 16.06 18:00  
    KS SKRA Częstochowa Stal Bielsko-Biała -
  • 16.06 18:00  
    KS Stilon Gorzów Wielkopolski MKS Miedź Legnica II -
  • 16.06 18:00  
    LKS Unia Turza Śląska BTS Rekord Bielsko-Biała -
  • 16.06 18:00  
    Ślęza Wrocław Górnik Polkowice -
  • 16.06 18:00  
    Zagłębie Lubin II MZKS Stal Brzeg -
  • 16.06 18:00  
    MKS Piast Żmigród MZKS Lechia Dzierżoniów -
  • 16.06 18:00  
    Gwarek Tarnowskie Góry KS Górnik Zabrze II -
  • 16.06 18:00  
    KS Falubaz Zielona Góra Pniówek Pawłowice Śląskie -