Polska - 3. liga

17. kolejka - 3. liga

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 37   11 4 2   32 - 14 18
2 Widzew Łódź 17 35   10 5 2   32 - 13 19
3 RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 33   10 3 4   30 - 20 10
4 Huragan Morąg 17 30   9 3 5   26 - 17 9
5 KS Ursus Warszawa 17 28   8 4 5   20 - 20 0
6 MLKS Victoria Sulejówek 17 28   8 4 5   36 - 30 6
7 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17 28   8 4 5   29 - 28 1
8 KP Legia Warszawa II 17 27   8 3 6   30 - 18 12
9 Polonia Warszawa 17 27   6 9 2   24 - 13 11
10 Olimpia Zambrów 17 24   8 0 9   22 - 25 -3
11 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 22   6 4 7   30 - 32 -2
12 Pelikan Łowicz 16 21   7 0 9   34 - 30 4
13 Sokół Ostróda 17 19   5 4 8   19 - 23 -4
14 MKS Ełk 16 18   5 3 8   12 - 17 -5
15 ŁKS 1926 Łomża 17 18   5 3 9   15 - 23 -8
16 Warta Sieradz 17 15   4 3 10   23 - 32 -9
17 BKS Tur Bielsk Podlaski 17 9   2 3 12   7 - 46 -39
18 GKS Wikielec 17 6   1 3 13   15 - 35 -20
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

18. kolejka (następna)

  • 10.03
  • 10.03
  • 10.03
  • 10.03
  • 10.03
  • 10.03
  • 10.03
  • 10.03
  • 10.03

Terminarz / Wyniki 3. liga

18. kolejka

  • 10.03  
    Sokół Aleksandrów Łódzki BKS Tur Bielsk Podlaski -
  • 10.03  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie GKS Wikielec -
  • 10.03  
    KS Ursus Warszawa Pelikan Łowicz -
  • 10.03  
    Huragan Morąg Polonia Warszawa -
  • 10.03  
    Olimpia Zambrów ŁKS 1926 Łomża -
  • 10.03  
    KP Legia Warszawa II RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 10.03  
    MKS Ełk Sokół Ostróda -
  • 10.03  
    Widzew Łódź MLKS Victoria Sulejówek -
  • 10.03  
    Warta Sieradz Świt Nowy Dwór Mazowiecki -

19. kolejka

  • 17.03  
    Warta Sieradz Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 17.03  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Widzew Łódź -
  • 17.03  
    MLKS Victoria Sulejówek MKS Ełk -
  • 17.03  
    Sokół Ostróda KP Legia Warszawa II -
  • 17.03  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Olimpia Zambrów -
  • 17.03  
    ŁKS 1926 Łomża Huragan Morąg -
  • 17.03  
    Polonia Warszawa KS Ursus Warszawa -
  • 17.03  
    Pelikan Łowicz KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -
  • 17.03  
    GKS Wikielec BKS Tur Bielsk Podlaski -

20. kolejka

  • 24.03  
    Warta Sieradz Widzew Łódź -
  • 24.03  
    Sokół Aleksandrów Łódzki GKS Wikielec -
  • 24.03  
    BKS Tur Bielsk Podlaski Pelikan Łowicz -
  • 24.03  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Polonia Warszawa -
  • 24.03  
    KS Ursus Warszawa ŁKS 1926 Łomża -
  • 24.03  
    Huragan Morąg RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 24.03  
    Olimpia Zambrów Sokół Ostróda -
  • 24.03  
    KP Legia Warszawa II MLKS Victoria Sulejówek -
  • 24.03  
    MKS Ełk Świt Nowy Dwór Mazowiecki -

21. kolejka

  • 31.03  
    Widzew Łódź Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 31.03  
    Warta Sieradz MKS Ełk -
  • 31.03  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki KP Legia Warszawa II -
  • 31.03  
    MLKS Victoria Sulejówek Olimpia Zambrów -
  • 31.03  
    Sokół Ostróda Huragan Morąg -
  • 31.03  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki KS Ursus Warszawa -
  • 31.03  
    ŁKS 1926 Łomża KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -
  • 31.03  
    Polonia Warszawa BKS Tur Bielsk Podlaski -
  • 31.03  
    Pelikan Łowicz GKS Wikielec -

22. kolejka

  • 07.04  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Pelikan Łowicz -
  • 07.04  
    GKS Wikielec Polonia Warszawa -
  • 07.04  
    BKS Tur Bielsk Podlaski ŁKS 1926 Łomża -
  • 07.04  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 07.04  
    KS Ursus Warszawa Sokół Ostróda -
  • 07.04  
    Huragan Morąg MLKS Victoria Sulejówek -
  • 07.04  
    Olimpia Zambrów Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 07.04  
    KP Legia Warszawa II Warta Sieradz -
  • 07.04  
    MKS Ełk Widzew Łódź -

23. kolejka

  • 14.04  
    MKS Ełk Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 14.04  
    Widzew Łódź KP Legia Warszawa II -
  • 14.04  
    Warta Sieradz Olimpia Zambrów -
  • 14.04  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Huragan Morąg -
  • 14.04  
    MLKS Victoria Sulejówek KS Ursus Warszawa -
  • 14.04  
    Sokół Ostróda KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -
  • 14.04  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki BKS Tur Bielsk Podlaski -
  • 14.04  
    ŁKS 1926 Łomża GKS Wikielec -
  • 14.04  
    Polonia Warszawa Pelikan Łowicz -

24. kolejka

  • 21.04  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Polonia Warszawa -
  • 21.04  
    Pelikan Łowicz ŁKS 1926 Łomża -
  • 21.04  
    GKS Wikielec RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 21.04  
    BKS Tur Bielsk Podlaski Sokół Ostróda -
  • 21.04  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie MLKS Victoria Sulejówek -
  • 21.04  
    KS Ursus Warszawa Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 21.04  
    Huragan Morąg Warta Sieradz -
  • 21.04  
    Olimpia Zambrów Widzew Łódź -
  • 21.04  
    KP Legia Warszawa II MKS Ełk -

25. kolejka

  • 28.04  
    KP Legia Warszawa II Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 28.04  
    MKS Ełk Olimpia Zambrów -
  • 28.04  
    Widzew Łódź Huragan Morąg -
  • 28.04  
    Warta Sieradz KS Ursus Warszawa -
  • 28.04  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -
  • 28.04  
    MLKS Victoria Sulejówek BKS Tur Bielsk Podlaski -
  • 28.04  
    Sokół Ostróda GKS Wikielec -
  • 28.04  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Pelikan Łowicz -
  • 28.04  
    ŁKS 1926 Łomża Polonia Warszawa -

26. kolejka

  • 02.05  
    Sokół Aleksandrów Łódzki ŁKS 1926 Łomża -
  • 02.05  
    Polonia Warszawa RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 02.05  
    Pelikan Łowicz Sokół Ostróda -
  • 02.05  
    GKS Wikielec MLKS Victoria Sulejówek -
  • 02.05  
    BKS Tur Bielsk Podlaski Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 02.05  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Warta Sieradz -
  • 02.05  
    KS Ursus Warszawa Widzew Łódź -
  • 02.05  
    Huragan Morąg MKS Ełk -
  • 02.05  
    Olimpia Zambrów KP Legia Warszawa II -

27. kolejka

  • 05.05  
    Olimpia Zambrów Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 05.05  
    KP Legia Warszawa II Huragan Morąg -
  • 05.05  
    MKS Ełk KS Ursus Warszawa -
  • 05.05  
    Widzew Łódź KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -
  • 05.05  
    Warta Sieradz BKS Tur Bielsk Podlaski -
  • 05.05  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki GKS Wikielec -
  • 05.05  
    MLKS Victoria Sulejówek Pelikan Łowicz -
  • 05.05  
    Sokół Ostróda Polonia Warszawa -
  • 05.05  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki ŁKS 1926 Łomża -

28. kolejka

  • 12.05  
    Sokół Aleksandrów Łódzki RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 12.05  
    ŁKS 1926 Łomża Sokół Ostróda -
  • 12.05  
    Polonia Warszawa MLKS Victoria Sulejówek -
  • 12.05  
    Pelikan Łowicz Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 12.05  
    GKS Wikielec Warta Sieradz -
  • 12.05  
    BKS Tur Bielsk Podlaski Widzew Łódź -
  • 12.05  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie MKS Ełk -
  • 12.05  
    KS Ursus Warszawa KP Legia Warszawa II -
  • 12.05  
    Huragan Morąg Olimpia Zambrów -

29. kolejka

  • 19.05  
    Huragan Morąg Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 19.05  
    Olimpia Zambrów KS Ursus Warszawa -
  • 19.05  
    KP Legia Warszawa II KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -
  • 19.05  
    MKS Ełk BKS Tur Bielsk Podlaski -
  • 19.05  
    Widzew Łódź GKS Wikielec -
  • 19.05  
    Warta Sieradz Pelikan Łowicz -
  • 19.05  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Polonia Warszawa -
  • 19.05  
    MLKS Victoria Sulejówek ŁKS 1926 Łomża -
  • 19.05  
    Sokół Ostróda RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -

30. kolejka

  • 23.05  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Sokół Ostróda -
  • 23.05  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki MLKS Victoria Sulejówek -
  • 23.05  
    ŁKS 1926 Łomża Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 23.05  
    Polonia Warszawa Warta Sieradz -
  • 23.05  
    Pelikan Łowicz Widzew Łódź -
  • 23.05  
    GKS Wikielec MKS Ełk -
  • 23.05  
    BKS Tur Bielsk Podlaski KP Legia Warszawa II -
  • 23.05  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Olimpia Zambrów -
  • 23.05  
    KS Ursus Warszawa Huragan Morąg -

31. kolejka

  • 26.05  
    KS Ursus Warszawa Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 26.05  
    Huragan Morąg KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -
  • 26.05  
    Olimpia Zambrów BKS Tur Bielsk Podlaski -
  • 26.05  
    KP Legia Warszawa II GKS Wikielec -
  • 26.05  
    MKS Ełk Pelikan Łowicz -
  • 26.05  
    Widzew Łódź Polonia Warszawa -
  • 26.05  
    Warta Sieradz ŁKS 1926 Łomża -
  • 26.05  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 26.05  
    MLKS Victoria Sulejówek Sokół Ostróda -

32. kolejka

  • 02.06  
    Sokół Aleksandrów Łódzki MLKS Victoria Sulejówek -
  • 02.06  
    Sokół Ostróda Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 02.06  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Warta Sieradz -
  • 02.06  
    ŁKS 1926 Łomża Widzew Łódź -
  • 02.06  
    Polonia Warszawa MKS Ełk -
  • 02.06  
    Pelikan Łowicz KP Legia Warszawa II -
  • 02.06  
    GKS Wikielec Olimpia Zambrów -
  • 02.06  
    BKS Tur Bielsk Podlaski Huragan Morąg -
  • 02.06  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie KS Ursus Warszawa -

33. kolejka

  • 09.06 17:00  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 09.06 17:00  
    KS Ursus Warszawa BKS Tur Bielsk Podlaski -
  • 09.06 17:00  
    Huragan Morąg GKS Wikielec -
  • 09.06 17:00  
    Olimpia Zambrów Pelikan Łowicz -
  • 09.06 17:00  
    KP Legia Warszawa II Polonia Warszawa -
  • 09.06 17:00  
    MKS Ełk ŁKS 1926 Łomża -
  • 09.06 17:00  
    Widzew Łódź RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 09.06 17:00  
    Warta Sieradz Sokół Ostróda -
  • 09.06 17:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki MLKS Victoria Sulejówek -

34. kolejka

  • 16.06 17:00  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 16.06 17:00  
    MLKS Victoria Sulejówek Warta Sieradz -
  • 16.06 17:00  
    Sokół Ostróda Widzew Łódź -
  • 16.06 17:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki MKS Ełk -
  • 16.06 17:00  
    ŁKS 1926 Łomża KP Legia Warszawa II -
  • 16.06 17:00  
    Polonia Warszawa Olimpia Zambrów -
  • 16.06 17:00  
    Pelikan Łowicz Huragan Morąg -
  • 16.06 17:00  
    GKS Wikielec KS Ursus Warszawa -
  • 16.06 17:00  
    BKS Tur Bielsk Podlaski KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -