Polska - 3. liga

1. kolejka - 3. liga

  • 05.08
  • 05.08 16:00
  • 05.08 17:00
  • 05.08 19:00
  • 05.08 19:45
  • 06.08 11:00
  • 06.08 11:15
  • 06.08 16:00
  • 06.08 17:00

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 Huragan Morąg 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 KP Legia Warszawa II 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 MKS Ełk 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 Olimpia Zambrów 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Pelikan Łowicz 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 Polonia Warszawa 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Sokół Aleksandrów Łódzki 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Sokół Ostróda 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 BKS Tur Bielsk Podlaski 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 KS Ursus Warszawa 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 MLKS Victoria Sulejówek 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15 Warta Sieradz 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16 Widzew Łódź 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17 GKS Wikielec 0 0   0 0 0   0 - 0 0
18 ŁKS 1926 Łomża 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 12.08
  • 12.08
  • 12.08 13:00
  • 12.08 15:00
  • 12.08 17:00
  • 12.08 17:00
  • 12.08 17:00
  • 12.08 19:10
  • 13.08 11:00

Terminarz / Wyniki 3. liga

1. kolejka

  • 05.08  
    BKS Tur Bielsk Podlaski Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 05.08 16:00  
    ŁKS 1926 Łomża Olimpia Zambrów -
  • 05.08 17:00  
    Polonia Warszawa Huragan Morąg -
  • 05.08 19:00  
    MLKS Victoria Sulejówek Widzew Łódź -
  • 05.08 19:45  
    Sokół Ostróda MKS Ełk -
  • 06.08 11:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki KP Legia Warszawa II -
  • 06.08 11:15  
    Pelikan Łowicz KS Ursus Warszawa -
  • 06.08 16:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Warta Sieradz -
  • 06.08 17:00  
    GKS Wikielec KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -

2. kolejka

  • 12.08  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Warta Sieradz -
  • 12.08  
    BKS Tur Bielsk Podlaski GKS Wikielec -
  • 12.08 13:00  
    MKS Ełk MLKS Victoria Sulejówek -
  • 12.08 15:00  
    KP Legia Warszawa II Sokół Ostróda -
  • 12.08 17:00  
    Olimpia Zambrów RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 12.08 17:00  
    Huragan Morąg ŁKS 1926 Łomża -
  • 12.08 17:00  
    KS Ursus Warszawa Polonia Warszawa -
  • 12.08 19:10  
    Widzew Łódź Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 13.08 11:00  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Pelikan Łowicz -

3. kolejka

  • 18.08 17:30  
    GKS Wikielec Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 19.08  
    MLKS Victoria Sulejówek KP Legia Warszawa II -
  • 19.08 17:00  
    Polonia Warszawa KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -
  • 19.08 19:10  
    Widzew Łódź Warta Sieradz -
  • 19.08 19:45  
    Sokół Ostróda Olimpia Zambrów -
  • 20.08 11:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Huragan Morąg -
  • 20.08 11:15  
    Pelikan Łowicz BKS Tur Bielsk Podlaski -
  • 20.08 16:00  
    ŁKS 1926 Łomża KS Ursus Warszawa -
  • 20.08 16:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki MKS Ełk -

4. kolejka

  • 23.08  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Widzew Łódź -
  • 23.08  
    KP Legia Warszawa II Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 23.08  
    BKS Tur Bielsk Podlaski Polonia Warszawa -
  • 23.08 16:00  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie ŁKS 1926 Łomża -
  • 23.08 17:00  
    MKS Ełk Warta Sieradz -
  • 23.08 17:00  
    Olimpia Zambrów MLKS Victoria Sulejówek -
  • 23.08 17:00  
    Huragan Morąg Sokół Ostróda -
  • 23.08 17:00  
    KS Ursus Warszawa RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 23.08 17:00  
    GKS Wikielec Pelikan Łowicz -

5. kolejka

  • 26.08 17:00  
    Warta Sieradz KP Legia Warszawa II -
  • 26.08 19:00  
    MLKS Victoria Sulejówek Huragan Morąg -
  • 26.08 19:10  
    Widzew Łódź MKS Ełk -
  • 26.08 19:45  
    Sokół Ostróda KS Ursus Warszawa -
  • 27.08 11:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -
  • 27.08 11:15  
    Pelikan Łowicz Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 27.08 16:00  
    ŁKS 1926 Łomża BKS Tur Bielsk Podlaski -
  • 27.08 16:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Olimpia Zambrów -
  • 27.08 17:00  
    Polonia Warszawa GKS Wikielec -

6. kolejka

  • 02.09  
    Sokół Aleksandrów Łódzki MKS Ełk -
  • 02.09  
    KP Legia Warszawa II Widzew Łódź -
  • 02.09  
    Huragan Morąg Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 02.09  
    BKS Tur Bielsk Podlaski RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 02.09 16:00  
    Olimpia Zambrów Warta Sieradz -
  • 02.09 16:00  
    GKS Wikielec ŁKS 1926 Łomża -
  • 02.09 17:00  
    KS Ursus Warszawa MLKS Victoria Sulejówek -
  • 03.09 11:00  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Sokół Ostróda -
  • 03.09 11:15  
    Pelikan Łowicz Polonia Warszawa -

7. kolejka

  • 08.09 19:10  
    Widzew Łódź Olimpia Zambrów -
  • 09.09  
    MKS Ełk KP Legia Warszawa II -
  • 09.09 16:00  
    ŁKS 1926 Łomża Pelikan Łowicz -
  • 09.09 17:00  
    Polonia Warszawa Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 09.09 17:00  
    Warta Sieradz Huragan Morąg -
  • 09.09 18:00  
    Sokół Ostróda BKS Tur Bielsk Podlaski -
  • 09.09 18:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki KS Ursus Warszawa -
  • 09.09 19:00  
    MLKS Victoria Sulejówek KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -
  • 10.09 11:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki GKS Wikielec -

8. kolejka

  • 16.09  
    Sokół Aleksandrów Łódzki KP Legia Warszawa II -
  • 16.09  
    Huragan Morąg Widzew Łódź -
  • 16.09  
    BKS Tur Bielsk Podlaski MLKS Victoria Sulejówek -
  • 16.09 16:00  
    Olimpia Zambrów MKS Ełk -
  • 16.09 17:00  
    KS Ursus Warszawa Warta Sieradz -
  • 16.09 17:00  
    Polonia Warszawa ŁKS 1926 Łomża -
  • 17.09 11:00  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 17.09 11:15  
    Pelikan Łowicz RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 17.09 15:00  
    GKS Wikielec Sokół Ostróda -

9. kolejka

  • 23.09  
    KP Legia Warszawa II Olimpia Zambrów -
  • 23.09 15:00  
    ŁKS 1926 Łomża Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 23.09 16:00  
    Warta Sieradz KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -
  • 23.09 17:00  
    MKS Ełk Huragan Morąg -
  • 23.09 18:00  
    Sokół Ostróda Pelikan Łowicz -
  • 23.09 18:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki BKS Tur Bielsk Podlaski -
  • 23.09 19:00  
    MLKS Victoria Sulejówek GKS Wikielec -
  • 23.09 19:10  
    Widzew Łódź KS Ursus Warszawa -
  • 24.09 11:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Polonia Warszawa -

10. kolejka

  • 30.09 15:00  
    GKS Wikielec Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 30.09 15:00  
    ŁKS 1926 Łomża RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 30.09 16:00  
    KS Ursus Warszawa MKS Ełk -
  • 30.09 17:00  
    Polonia Warszawa Sokół Ostróda -
  • 01.10 11:00  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Widzew Łódź -
  • 01.10 11:15  
    Pelikan Łowicz MLKS Victoria Sulejówek -
  • 10.10  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Olimpia Zambrów -
  • 10.10  
    Huragan Morąg KP Legia Warszawa II -
  • 10.10  
    BKS Tur Bielsk Podlaski Warta Sieradz -

11. kolejka

  • 07.10 15:00  
    Olimpia Zambrów Huragan Morąg -
  • 07.10 16:00  
    Warta Sieradz GKS Wikielec -
  • 07.10 16:00  
    MKS Ełk KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -
  • 07.10 18:00  
    Sokół Ostróda ŁKS 1926 Łomża -
  • 07.10 18:00  
    MLKS Victoria Sulejówek Polonia Warszawa -
  • 07.10 18:00  
    Widzew Łódź BKS Tur Bielsk Podlaski -
  • 08.10 11:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 07.11  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Pelikan Łowicz -
  • 07.11  
    KP Legia Warszawa II KS Ursus Warszawa -

12. kolejka

  • 14.10 15:00  
    KS Ursus Warszawa Olimpia Zambrów -
  • 14.11  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Huragan Morąg -
  • 14.11  
    BKS Tur Bielsk Podlaski MKS Ełk -
  • 14.11 15:00  
    GKS Wikielec Widzew Łódź -
  • 14.11 15:00  
    ŁKS 1926 Łomża MLKS Victoria Sulejówek -
  • 14.11 17:00  
    Polonia Warszawa Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 15.11 11:00  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie KP Legia Warszawa II -
  • 15.11 11:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sokół Ostróda -
  • 15.11 11:15  
    Pelikan Łowicz Warta Sieradz -

13. kolejka

  • 21.10 15:00  
    Warta Sieradz Polonia Warszawa -
  • 21.10 15:00  
    MKS Ełk GKS Wikielec -
  • 21.10 15:00  
    Olimpia Zambrów KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -
  • 21.10 17:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki ŁKS 1926 Łomża -
  • 21.10 18:00  
    Sokół Ostróda Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 21.10 18:00  
    MLKS Victoria Sulejówek RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 21.10 18:00  
    Widzew Łódź Pelikan Łowicz -
  • 21.11  
    KP Legia Warszawa II BKS Tur Bielsk Podlaski -
  • 21.11  
    Huragan Morąg KS Ursus Warszawa -

14. kolejka

  • 28.11  
    Sokół Aleksandrów Łódzki KS Ursus Warszawa -
  • 28.11  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Huragan Morąg -
  • 28.11  
    BKS Tur Bielsk Podlaski Olimpia Zambrów -
  • 28.11  
    GKS Wikielec KP Legia Warszawa II -
  • 28.11  
    Pelikan Łowicz MKS Ełk -
  • 28.11  
    Polonia Warszawa Widzew Łódź -
  • 28.11  
    ŁKS 1926 Łomża Warta Sieradz -
  • 28.11  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 28.11  
    Sokół Ostróda MLKS Victoria Sulejówek -

15. kolejka

  • 04.11  
    Warta Sieradz RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 04.11  
    KP Legia Warszawa II Pelikan Łowicz -
  • 04.11  
    Huragan Morąg BKS Tur Bielsk Podlaski -
  • 04.11  
    KS Ursus Warszawa KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -
  • 04.11 13:00  
    MKS Ełk Polonia Warszawa -
  • 04.11 14:00  
    Olimpia Zambrów GKS Wikielec -
  • 04.11 16:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Sokół Ostróda -
  • 04.11 18:00  
    MLKS Victoria Sulejówek Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 04.11 18:00  
    Widzew Łódź ŁKS 1926 Łomża -

16. kolejka

  • 11.11  
    Sokół Aleksandrów Łódzki KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -
  • 11.11  
    BKS Tur Bielsk Podlaski KS Ursus Warszawa -
  • 11.11  
    ŁKS 1926 Łomża MKS Ełk -
  • 11.11 15:00  
    GKS Wikielec Huragan Morąg -
  • 11.11 17:00  
    MLKS Victoria Sulejówek Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 11.11 18:00  
    Sokół Ostróda Warta Sieradz -
  • 12.11 11:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Widzew Łódź -
  • 12.11 11:15  
    Pelikan Łowicz Olimpia Zambrów -
  • 12.11 13:00  
    Polonia Warszawa KP Legia Warszawa II -

17. kolejka

  • 18.11  
    Warta Sieradz MLKS Victoria Sulejówek -
  • 18.11  
    MKS Ełk RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 18.11  
    KP Legia Warszawa II ŁKS 1926 Łomża -
  • 18.11  
    Huragan Morąg Pelikan Łowicz -
  • 18.11  
    KS Ursus Warszawa GKS Wikielec -
  • 18.11 13:00  
    Olimpia Zambrów Polonia Warszawa -
  • 18.11 16:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 18.11 18:00  
    Widzew Łódź Sokół Ostróda -
  • 19.11 11:00  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie BKS Tur Bielsk Podlaski -