Reklama

Polska - 3. liga

3. kolejka - 3. liga

  • 20.08 16:00
  • 20.08 16:00
  • 20.08 17:00
  • 20.08 17:00
  • 20.08 17:00
  • 20.08 17:00
  • 20.08 17:00
  • 20.08 18:00
  • 20.08 18:00

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Polonia Sparta Świdnica 2 6   2 0 0   10 - 0 10
2 KS Formacja Port 2000 Mostki 2 6   2 0 0   10 - 2 8
3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2 6   2 0 0   6 - 1 5
4 MZKS Lechia Dzierżoniów 2 6   2 0 0   7 - 4 3
5 Ślęza Wrocław 2 6   2 0 0   5 - 2 3
6 MKS Piast Żmigród 2 4   1 1 0   3 - 1 2
7 Zagłębie Lubin II 2 4   1 1 0   2 - 1 1
8 KP Rokita Brzeg Dolny 2 3   1 0 1   3 - 3 0
9 Lechia Zielona Góra 2 3   1 0 1   2 - 2 0
10 WKS Śląsk Wrocław II 2 1   0 1 1   1 - 2 -1
11 LKS Foto-Higiena Gać Oława 2 1   0 1 1   3 - 5 -2
12 KP Bielawianka Bielawa 2 1   0 1 1   2 - 4 -2
13 MKS Oława 2 1   0 1 1   2 - 4 -2
14 KS Piast Karnin 2 1   0 1 1   2 - 5 -3
15 TSSR Polonia Trzebnica 2 1   0 1 1   0 - 4 -4
16 MKS Karkonosze Jelenia Góra 2 0   0 0 2   0 - 3 -3
17 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2 0   0 0 2   3 - 7 -4
18 KS Dąb Sława Przybyszów 2 0   0 0 2   1 - 12 -11
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

4. kolejka (następna)

  • 23.08
  • 23.08
  • 23.08
  • 23.08
  • 23.08
  • 23.08
  • 23.08
  • 23.08
  • 23.08 18:00

Terminarz / Wyniki 3. liga

3. kolejka

  • 20.08 16:00  
    WKS Śląsk Wrocław II Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie -
  • 20.08 16:00  
    KP Rokita Brzeg Dolny KP Bielawianka Bielawa -
  • 20.08 17:00  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława MKS Piast Żmigród -
  • 20.08 17:00  
    TSSR Polonia Trzebnica Lechia Zielona Góra -
  • 20.08 17:00  
    KS Dąb Sława Przybyszów Zagłębie Lubin II -
  • 20.08 17:00  
    KS Formacja Port 2000 Mostki Polonia Sparta Świdnica -
  • 20.08 17:00  
    MZKS Lechia Dzierżoniów MKS Oława -
  • 20.08 18:00  
    KS Stilon Gorzów Wielkopolski Ślęza Wrocław -
  • 20.08 18:00  
    MKS Karkonosze Jelenia Góra KS Piast Karnin -

4. kolejka

  • 23.08  
    KS Piast Karnin Polonia Sparta Świdnica -
  • 23.08  
    Zagłębie Lubin II KS Formacja Port 2000 Mostki -
  • 23.08  
    Lechia Zielona Góra KS Dąb Sława Przybyszów -
  • 23.08  
    KP Bielawianka Bielawa TSSR Polonia Trzebnica -
  • 23.08  
    Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie KP Rokita Brzeg Dolny -
  • 23.08  
    MKS Oława WKS Śląsk Wrocław II -
  • 23.08  
    Ślęza Wrocław MZKS Lechia Dzierżoniów -
  • 23.08  
    MKS Piast Żmigród KS Stilon Gorzów Wielkopolski -
  • 23.08 18:00  
    MKS Karkonosze Jelenia Góra LKS Foto-Higiena Gać Oława -

5. kolejka

  • 30.08  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława KS Piast Karnin -
  • 30.08  
    KS Stilon Gorzów Wielkopolski MKS Karkonosze Jelenia Góra -
  • 30.08  
    MZKS Lechia Dzierżoniów MKS Piast Żmigród -
  • 30.08  
    KP Rokita Brzeg Dolny MKS Oława -
  • 30.08  
    TSSR Polonia Trzebnica Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie -
  • 30.08  
    KS Dąb Sława Przybyszów KP Bielawianka Bielawa -
  • 30.08  
    KS Formacja Port 2000 Mostki Lechia Zielona Góra -
  • 30.08  
    Polonia Sparta Świdnica Zagłębie Lubin II -
  • 30.08 17:00  
    WKS Śląsk Wrocław II Ślęza Wrocław -

6. kolejka

  • 06.09  
    KS Piast Karnin Zagłębie Lubin II -
  • 06.09  
    Lechia Zielona Góra Polonia Sparta Świdnica -
  • 06.09  
    KP Bielawianka Bielawa KS Formacja Port 2000 Mostki -
  • 06.09  
    Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie KS Dąb Sława Przybyszów -
  • 06.09  
    MKS Oława TSSR Polonia Trzebnica -
  • 06.09  
    Ślęza Wrocław KP Rokita Brzeg Dolny -
  • 06.09  
    MKS Piast Żmigród WKS Śląsk Wrocław II -
  • 06.09  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława KS Stilon Gorzów Wielkopolski -
  • 06.09 18:00  
    MKS Karkonosze Jelenia Góra MZKS Lechia Dzierżoniów -

7. kolejka

  • 01.10  
    KS Stilon Gorzów Wielkopolski KS Piast Karnin -
  • 01.10  
    WKS Śląsk Wrocław II MKS Karkonosze Jelenia Góra -
  • 01.10  
    KP Rokita Brzeg Dolny MKS Piast Żmigród -
  • 01.10  
    TSSR Polonia Trzebnica Ślęza Wrocław -
  • 01.10  
    KS Dąb Sława Przybyszów MKS Oława -
  • 01.10  
    KS Formacja Port 2000 Mostki Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie -
  • 01.10  
    Polonia Sparta Świdnica KP Bielawianka Bielawa -
  • 01.10  
    Zagłębie Lubin II Lechia Zielona Góra -
  • 01.10 16:00  
    MZKS Lechia Dzierżoniów LKS Foto-Higiena Gać Oława -

8. kolejka

  • 17.09  
    KS Piast Karnin Lechia Zielona Góra -
  • 17.09  
    KP Bielawianka Bielawa Zagłębie Lubin II -
  • 17.09  
    Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie Polonia Sparta Świdnica -
  • 17.09  
    MKS Oława KS Formacja Port 2000 Mostki -
  • 17.09  
    Ślęza Wrocław KS Dąb Sława Przybyszów -
  • 17.09  
    MKS Piast Żmigród TSSR Polonia Trzebnica -
  • 17.09  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława WKS Śląsk Wrocław II -
  • 17.09 18:00  
    MKS Karkonosze Jelenia Góra KP Rokita Brzeg Dolny -
  • 15.10 15:30  
    MZKS Lechia Dzierżoniów KS Stilon Gorzów Wielkopolski -

9. kolejka

  • 20.09  
    WKS Śląsk Wrocław II KS Stilon Gorzów Wielkopolski -
  • 20.09  
    KP Rokita Brzeg Dolny LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 20.09  
    TSSR Polonia Trzebnica MKS Karkonosze Jelenia Góra -
  • 20.09  
    KS Dąb Sława Przybyszów MKS Piast Żmigród -
  • 20.09  
    KS Formacja Port 2000 Mostki Ślęza Wrocław -
  • 20.09  
    Polonia Sparta Świdnica MKS Oława -
  • 20.09  
    Zagłębie Lubin II Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie -
  • 20.09  
    Lechia Zielona Góra KP Bielawianka Bielawa -
  • 20.09  
    KS Piast Karnin MZKS Lechia Dzierżoniów -

10. kolejka

  • 27.09  
    Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie Lechia Zielona Góra -
  • 27.09  
    MKS Oława Zagłębie Lubin II -
  • 27.09  
    Ślęza Wrocław Polonia Sparta Świdnica -
  • 27.09  
    MKS Piast Żmigród KS Formacja Port 2000 Mostki -
  • 27.09  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława TSSR Polonia Trzebnica -
  • 27.09  
    KS Stilon Gorzów Wielkopolski KP Rokita Brzeg Dolny -
  • 27.09  
    KP Bielawianka Bielawa KS Piast Karnin -
  • 27.09 16:00  
    MZKS Lechia Dzierżoniów WKS Śląsk Wrocław II -
  • 27.09 18:00  
    MKS Karkonosze Jelenia Góra KS Dąb Sława Przybyszów -

11. kolejka

  • 04.10  
    WKS Śląsk Wrocław II KS Piast Karnin -
  • 04.10  
    KP Rokita Brzeg Dolny MZKS Lechia Dzierżoniów -
  • 04.10  
    KS Dąb Sława Przybyszów LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 04.10  
    KS Formacja Port 2000 Mostki MKS Karkonosze Jelenia Góra -
  • 04.10  
    Polonia Sparta Świdnica MKS Piast Żmigród -
  • 04.10  
    Zagłębie Lubin II Ślęza Wrocław -
  • 04.10  
    Lechia Zielona Góra MKS Oława -
  • 04.10  
    KP Bielawianka Bielawa Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie -
  • 04.10  
    KS Stilon Gorzów Wielkopolski TSSR Polonia Trzebnica -

12. kolejka

  • 11.10  
    KS Piast Karnin Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie -
  • 11.10  
    MKS Oława KP Bielawianka Bielawa -
  • 11.10  
    Ślęza Wrocław Lechia Zielona Góra -
  • 11.10  
    MKS Piast Żmigród Zagłębie Lubin II -
  • 11.10  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława KS Formacja Port 2000 Mostki -
  • 11.10  
    KS Dąb Sława Przybyszów KS Stilon Gorzów Wielkopolski -
  • 11.10  
    KP Rokita Brzeg Dolny WKS Śląsk Wrocław II -
  • 11.10 16:00  
    MZKS Lechia Dzierżoniów TSSR Polonia Trzebnica -
  • 11.10 18:00  
    MKS Karkonosze Jelenia Góra Polonia Sparta Świdnica -

13. kolejka

  • 18.10  
    KP Rokita Brzeg Dolny KS Piast Karnin -
  • 18.10  
    TSSR Polonia Trzebnica WKS Śląsk Wrocław II -
  • 18.10  
    KS Dąb Sława Przybyszów MZKS Lechia Dzierżoniów -
  • 18.10  
    Polonia Sparta Świdnica LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 18.10  
    Zagłębie Lubin II MKS Karkonosze Jelenia Góra -
  • 18.10  
    Lechia Zielona Góra MKS Piast Żmigród -
  • 18.10  
    Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie MKS Oława -
  • 18.10  
    KS Stilon Gorzów Wielkopolski KS Formacja Port 2000 Mostki -
  • 18.10  
    Ślęza Wrocław KP Bielawianka Bielawa -

14. kolejka

  • 25.10  
    KS Piast Karnin MKS Oława -
  • 25.10  
    Ślęza Wrocław Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie -
  • 25.10  
    MKS Piast Żmigród KP Bielawianka Bielawa -
  • 25.10  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława Zagłębie Lubin II -
  • 25.10  
    KP Rokita Brzeg Dolny TSSR Polonia Trzebnica -
  • 25.10  
    Polonia Sparta Świdnica KS Stilon Gorzów Wielkopolski -
  • 25.10  
    KS Dąb Sława Przybyszów WKS Śląsk Wrocław II -
  • 25.10 15:00  
    MZKS Lechia Dzierżoniów KS Formacja Port 2000 Mostki -
  • 25.10 18:00  
    MKS Karkonosze Jelenia Góra Lechia Zielona Góra -

15. kolejka

  • 02.11  
    TSSR Polonia Trzebnica KS Piast Karnin -
  • 02.11  
    KS Dąb Sława Przybyszów KP Rokita Brzeg Dolny -
  • 02.11  
    KS Formacja Port 2000 Mostki WKS Śląsk Wrocław II -
  • 02.11  
    Polonia Sparta Świdnica MZKS Lechia Dzierżoniów -
  • 02.11  
    Lechia Zielona Góra LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 02.11  
    KP Bielawianka Bielawa MKS Karkonosze Jelenia Góra -
  • 02.11  
    Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie MKS Piast Żmigród -
  • 02.11  
    KS Stilon Gorzów Wielkopolski Zagłębie Lubin II -
  • 02.11  
    Ślęza Wrocław MKS Oława -

16. kolejka

  • 08.11  
    KS Piast Karnin Ślęza Wrocław -
  • 08.11  
    MKS Piast Żmigród MKS Oława -
  • 08.11  
    LKS Foto-Higiena Gać Oława KP Bielawianka Bielawa -
  • 08.11  
    WKS Śląsk Wrocław II Polonia Sparta Świdnica -
  • 08.11  
    KP Rokita Brzeg Dolny KS Formacja Port 2000 Mostki -
  • 08.11  
    TSSR Polonia Trzebnica KS Dąb Sława Przybyszów -
  • 08.11  
    Lechia Zielona Góra KS Stilon Gorzów Wielkopolski -
  • 08.11 14:00  
    MZKS Lechia Dzierżoniów Zagłębie Lubin II -
  • 08.11 17:00  
    MKS Karkonosze Jelenia Góra Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie -

17. kolejka

  • 15.11  
    KS Formacja Port 2000 Mostki TSSR Polonia Trzebnica -
  • 15.11  
    Polonia Sparta Świdnica KP Rokita Brzeg Dolny -
  • 15.11  
    Zagłębie Lubin II WKS Śląsk Wrocław II -
  • 15.11  
    Lechia Zielona Góra MZKS Lechia Dzierżoniów -
  • 15.11  
    KP Bielawianka Bielawa KS Stilon Gorzów Wielkopolski -
  • 15.11  
    Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie LKS Foto-Higiena Gać Oława -
  • 15.11  
    MKS Oława MKS Karkonosze Jelenia Góra -
  • 15.11  
    Ślęza Wrocław MKS Piast Żmigród -
  • 15.11  
    KS Piast Karnin KS Dąb Sława Przybyszów -