Reklama

Polska - 2. liga

25. kolejka - 2. liga

Tabela 2. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Pogoń Siedlce 25 49   15 4 6   47 - 31 16
2 Siarka Tarnobrzeg 25 47   14 5 6   39 - 22 17
3 Wigry Suwałki 25 40   10 10 5   32 - 27 5
4 KS Legionovia 25 38   10 8 7   39 - 28 11
5 Stal Stalowa Wola 25 38   10 8 7   31 - 23 8
6 MKS Limanovia 25 38   10 8 7   27 - 31 -4
7 Znicz Pruszków 25 37   9 10 6   35 - 27 8
8 Stal Mielec 25 36   10 6 9   29 - 31 -2
9 Stal Rzeszów 25 35   8 11 6   27 - 24 3
10 Wisła Puławy 25 35   9 8 8   33 - 32 1
11 Pelikan Łowicz 25 33   9 6 10   33 - 27 6
12 Olimpia Elbląg 25 33   9 6 10   20 - 22 -2
13 Olimpia Zambrów 25 27   7 6 12   30 - 36 -6
14 Concordia Elbląg 25 26   6 8 11   21 - 34 -13
15 RKS Garbarnia Kraków 25 26   8 2 15   20 - 43 -23
16 Radomiak 25 25   6 7 12   32 - 34 -2
17 Motor Lublin 25 25   6 7 12   41 - 51 -10
18 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25 24   6 6 13   18 - 31 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

26. kolejka (następna)

  • 23.04
  • 23.04 16:00
  • 23.04 16:30
  • 23.04 17:00
  • 23.04 17:00
  • 23.04 17:00
  • 23.04 19:00
  • 30.04 17:00
  • 30.04 19:00

Strzelcy 2. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Maciej Tataj(Motor Lublin) 14 1
Adrian Paluchowski(Znicz Pruszków) 14 2
Wojciech Okińczyc(Lechia Zielona Góra) 13 2

Kartkowicze 2. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Hubert Oczkowski(Jarota Jarocin) 3 4 7
Adrian Bartkowiak(Warta Poznań) 2 8 10
Łukasz Ganowicz(MKS Kluczbork) 2 8 10

Terminarz / Wyniki 2. liga

26. kolejka

  • 23.04  
    Olimpia Zambrów RKS Garbarnia Kraków -
  • 23.04 16:00  
    MKS Limanovia Radomiak -
  • 23.04 16:30  
    Pelikan Łowicz Stal Stalowa Wola -
  • 23.04 17:00  
    KS Legionovia Wigry Suwałki -
  • 23.04 17:00  
    Wisła Puławy Stal Rzeszów -
  • 23.04 17:00  
    Motor Lublin Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 23.04 19:00  
    Znicz Pruszków Siarka Tarnobrzeg -
  • 30.04 17:00  
    Olimpia Elbląg Pogoń Siedlce -
  • 30.04 19:00  
    Stal Mielec Concordia Elbląg -

27. kolejka

  • 26.04 17:00  
    Siarka Tarnobrzeg KS Legionovia -
  • 27.04 16:00  
    MKS Limanovia Pelikan Łowicz -
  • 27.04 16:00  
    Radomiak Motor Lublin -
  • 27.04 16:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Wisła Puławy -
  • 27.04 16:00  
    Stal Rzeszów Stal Mielec -
  • 27.04 16:00  
    Concordia Elbląg Olimpia Elbląg -
  • 27.04 16:00  
    Pogoń Siedlce Znicz Pruszków -
  • 27.04 16:00  
    Wigry Suwałki Olimpia Zambrów -
  • 27.04 16:00  
    RKS Garbarnia Kraków Stal Stalowa Wola -

28. kolejka

  • 02.05 17:00  
    Znicz Pruszków Concordia Elbląg -
  • 03.05 17:00  
    Olimpia Elbląg Stal Rzeszów -
  • 03.05 17:00  
    Motor Lublin MKS Limanovia -
  • 04.05 11:15  
    Pelikan Łowicz RKS Garbarnia Kraków -
  • 04.05 16:00  
    KS Legionovia Pogoń Siedlce -
  • 04.05 17:00  
    Stal Stalowa Wola Wigry Suwałki -
  • 04.05 17:00  
    Olimpia Zambrów Siarka Tarnobrzeg -
  • 04.05 17:00  
    Stal Mielec Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 04.05 17:00  
    Wisła Puławy Radomiak -

29. kolejka

  • 10.05 17:00  
    Motor Lublin Pelikan Łowicz -
  • 10.05 17:00  
    MKS Limanovia Wisła Puławy -
  • 10.05 17:00  
    Radomiak Stal Mielec -
  • 10.05 17:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Olimpia Elbląg -
  • 10.05 17:00  
    Stal Rzeszów Znicz Pruszków -
  • 10.05 17:00  
    Concordia Elbląg KS Legionovia -
  • 10.05 17:00  
    Pogoń Siedlce Olimpia Zambrów -
  • 10.05 17:00  
    Siarka Tarnobrzeg Stal Stalowa Wola -
  • 10.05 17:00  
    Wigry Suwałki RKS Garbarnia Kraków -

30. kolejka

  • 17.05 16:00  
    Olimpia Elbląg Radomiak -
  • 17.05 17:00  
    Pelikan Łowicz Wigry Suwałki -
  • 17.05 17:00  
    RKS Garbarnia Kraków Siarka Tarnobrzeg -
  • 17.05 17:00  
    Stal Stalowa Wola Pogoń Siedlce -
  • 17.05 17:00  
    Olimpia Zambrów Concordia Elbląg -
  • 17.05 17:00  
    KS Legionovia Stal Rzeszów -
  • 17.05 17:00  
    Znicz Pruszków Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 17.05 17:00  
    Stal Mielec MKS Limanovia -
  • 17.05 17:00  
    Wisła Puławy Motor Lublin -

31. kolejka

  • 21.05  
    Motor Lublin Stal Mielec -
  • 21.05 16:00  
    Wisła Puławy Pelikan Łowicz -
  • 21.05 16:00  
    MKS Limanovia Olimpia Elbląg -
  • 21.05 16:00  
    Radomiak Znicz Pruszków -
  • 21.05 16:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki KS Legionovia -
  • 21.05 16:00  
    Stal Rzeszów Olimpia Zambrów -
  • 21.05 16:00  
    Concordia Elbląg Stal Stalowa Wola -
  • 21.05 16:00  
    Pogoń Siedlce RKS Garbarnia Kraków -
  • 21.05 16:00  
    Siarka Tarnobrzeg Wigry Suwałki -

32. kolejka

  • 25.05 17:00  
    Pelikan Łowicz Siarka Tarnobrzeg -
  • 25.05 17:00  
    Wigry Suwałki Pogoń Siedlce -
  • 25.05 17:00  
    RKS Garbarnia Kraków Concordia Elbląg -
  • 25.05 17:00  
    Stal Stalowa Wola Stal Rzeszów -
  • 25.05 17:00  
    Olimpia Zambrów Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 25.05 17:00  
    KS Legionovia Radomiak -
  • 25.05 17:00  
    Znicz Pruszków MKS Limanovia -
  • 25.05 17:00  
    Olimpia Elbląg Motor Lublin -
  • 25.05 17:00  
    Stal Mielec Wisła Puławy -

33. kolejka

  • 01.06 17:00  
    Stal Mielec Pelikan Łowicz -
  • 01.06 17:00  
    Wisła Puławy Olimpia Elbląg -
  • 01.06 17:00  
    Motor Lublin Znicz Pruszków -
  • 01.06 17:00  
    MKS Limanovia KS Legionovia -
  • 01.06 17:00  
    Radomiak Olimpia Zambrów -
  • 01.06 17:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Stal Stalowa Wola -
  • 01.06 17:00  
    Stal Rzeszów RKS Garbarnia Kraków -
  • 01.06 17:00  
    Concordia Elbląg Wigry Suwałki -
  • 01.06 17:00  
    Pogoń Siedlce Siarka Tarnobrzeg -

34. kolejka

  • 08.06 17:00  
    Pelikan Łowicz Pogoń Siedlce -
  • 08.06 17:00  
    Siarka Tarnobrzeg Concordia Elbląg -
  • 08.06 17:00  
    Wigry Suwałki Stal Rzeszów -
  • 08.06 17:00  
    RKS Garbarnia Kraków Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 08.06 17:00  
    Stal Stalowa Wola Radomiak -
  • 08.06 17:00  
    Olimpia Zambrów MKS Limanovia -
  • 08.06 17:00  
    KS Legionovia Motor Lublin -
  • 08.06 17:00  
    Znicz Pruszków Wisła Puławy -
  • 08.06 17:00  
    Olimpia Elbląg Stal Mielec -