Meksyk - Primera Division

8. kolejka - Primera Division

  • 26.02 00:00
  • 26.02 02:00
  • 26.02 02:00
  • 26.02 02:06
  • 26.02 04:00
  • 26.02 19:00
  • 27.02 00:00
  • 27.02 01:00

Tabela Primera Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente 8 16   5 1 2   18 - 11 7
2 Deportivo Toluca FC 7 16   5 1 1   10 - 4 6
3 CD Guadalajara 7 14   4 2 1   9 - 6 3
4 CF Monterrey 8 13   3 4 1   11 - 9 2
5 Club Santos Laguna 7 11   2 5 0   10 - 7 3
6 CF Pachuca 7 11   3 2 2   7 - 5 2
7 Pumas de la Universidad de Mexico 7 11   3 2 2   10 - 9 1
8 CSyD Atlas de Guadalajara 7 10   3 1 3   9 - 9 0
9 Querétaro FC 7 9   2 3 2   7 - 5 2
10 CD Tiburones Rojos de Veracruz 7 9   3 0 4   5 - 7 -2
11 Chiapas FC 7 9   3 0 4   5 - 8 -3
12 CA Monarcas Morelia 7 8   2 2 3   7 - 9 -2
13 CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León 7 7   2 1 4   7 - 7 0
14 Club América 7 7   2 1 4   6 - 9 -3
15 Club Necaxa 7 7   2 1 4   6 - 11 -5
16 Cruz Azul FC 7 6   1 3 3   6 - 8 -2
17 Puebla FC 7 6   1 3 3   8 - 12 -4
18 Club León 7 5   1 2 4   8 - 13 -5
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans do następnej rundy
  • możliwy awans do następnej rundy

9. kolejka (następna)

  • 04.03 04:00
  • 05.03 00:00
  • 05.03 02:00
  • 05.03 02:00
  • 05.03 02:06
  • 05.03 04:00
  • 05.03 04:06
  • 05.03 19:00
  • 06.03 01:00

Strzelcy Primera Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Raúl Mario Ruidíaz Misitich(CA Monarcas Morelia) 13 0
Mauro Boselli(Club León) 13 3
Rogelio Gabriel Funes Mori(CF Monterrey) 12 0

Kartkowicze Primera Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Rubens Omar Óscar Sambueza(Club América/Deportivo Toluca FC) 2 13 15
Luis Miguel Noriega Orozco(Querétaro FC) 2 8 10
Gabriel Martín Peñalba(CD Tiburones Rojos de Veracruz/Cruz Azul FC) 2 8 10

Terminarz / Wyniki Primera Division

8. kolejka

  • 26.02 00:00  
    Querétaro FC Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 26.02 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León CA Monarcas Morelia -
  • 26.02 02:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Club León -
  • 26.02 02:06  
    CF Pachuca CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 26.02 04:00  
    Club América Cruz Azul FC -
  • 26.02 19:00  
    Deportivo Toluca FC Puebla FC -
  • 27.02 00:00  
    Chiapas FC CD Guadalajara -
  • 27.02 01:00  
    Club Santos Laguna Club Necaxa -

9. kolejka

  • 04.03 04:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente CF Pachuca -
  • 05.03 00:00  
    Cruz Azul FC Chiapas FC -
  • 05.03 02:00  
    CA Monarcas Morelia CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 05.03 02:00  
    CF Monterrey Querétaro FC -
  • 05.03 02:06  
    Club León Club América -
  • 05.03 04:00  
    Club Necaxa CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 05.03 04:06  
    CD Guadalajara Deportivo Toluca FC -
  • 05.03 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Club Santos Laguna -
  • 06.03 01:00  
    Puebla FC CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -

10. kolejka

  • 11.03 04:00  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz Puebla FC -
  • 12.03 00:00  
    Querétaro FC Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 12.03 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León CD Guadalajara -
  • 12.03 02:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 12.03 02:06  
    CF Pachuca CA Monarcas Morelia -
  • 12.03 04:00  
    Club América Club Necaxa -
  • 12.03 19:00  
    Deportivo Toluca FC Cruz Azul FC -
  • 13.03 00:00  
    Chiapas FC Club León -
  • 13.03 00:00  
    Club Santos Laguna CF Monterrey -

11. kolejka

  • 18.03 04:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Club Santos Laguna -
  • 19.03 00:00  
    Cruz Azul FC CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 19.03 00:00  
    Querétaro FC CF Pachuca -
  • 19.03 02:00  
    CF Monterrey CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 19.03 02:06  
    Club León Deportivo Toluca FC -
  • 19.03 04:00  
    Club Necaxa Chiapas FC -
  • 19.03 04:06  
    CD Guadalajara CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 19.03 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Club América -
  • 20.03 01:00  
    Puebla FC CA Monarcas Morelia -

12. kolejka

  • 01.04 05:00  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz Cruz Azul FC -
  • 02.04 01:00  
    Chiapas FC Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 02.04 03:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 02.04 03:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Club León -
  • 02.04 03:00  
    CA Monarcas Morelia CD Guadalajara -
  • 02.04 03:06  
    CF Pachuca Puebla FC -
  • 02.04 05:00  
    Club América CF Monterrey -
  • 02.04 19:00  
    Deportivo Toluca FC Club Necaxa -
  • 03.04 01:00  
    Club Santos Laguna Querétaro FC -

13. kolejka

  • 08.04 04:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Club América -
  • 09.04 00:00  
    Cruz Azul FC CA Monarcas Morelia -
  • 09.04 00:00  
    Querétaro FC CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 09.04 02:00  
    CF Monterrey Chiapas FC -
  • 09.04 02:06  
    Club León CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 09.04 04:00  
    Club Necaxa CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 09.04 04:06  
    CD Guadalajara Puebla FC -
  • 09.04 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Deportivo Toluca FC -
  • 10.04 01:00  
    Club Santos Laguna CF Pachuca -

14. kolejka

  • 15.04 04:00  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz Club Necaxa -
  • 16.04 00:00  
    Chiapas FC Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 16.04 02:00  
    CA Monarcas Morelia Club León -
  • 16.04 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 16.04 02:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Club Santos Laguna -
  • 16.04 02:06  
    CF Pachuca CD Guadalajara -
  • 16.04 04:00  
    Club América Querétaro FC -
  • 16.04 19:00  
    Deportivo Toluca FC CF Monterrey -
  • 17.04 01:00  
    Puebla FC Cruz Azul FC -

15. kolejka

  • 22.04 05:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente Deportivo Toluca FC -
  • 23.04 01:00  
    Querétaro FC Chiapas FC -
  • 23.04 01:00  
    Cruz Azul FC CD Guadalajara -
  • 23.04 03:00  
    CF Monterrey CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 23.04 03:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara CF Pachuca -
  • 23.04 03:06  
    Club León Puebla FC -
  • 23.04 05:00  
    Club Necaxa CA Monarcas Morelia -
  • 23.04 20:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 24.04 02:00  
    Club Santos Laguna Club América -

16. kolejka

  • 29.04 04:00  
    CD Tiburones Rojos de Veracruz CF Monterrey -
  • 30.04 00:00  
    Chiapas FC Club Santos Laguna -
  • 30.04 02:00  
    CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente -
  • 30.04 02:00  
    CA Monarcas Morelia Pumas de la Universidad de Mexico -
  • 30.04 02:06  
    CF Pachuca Cruz Azul FC -
  • 30.04 04:00  
    Club América CSyD Atlas de Guadalajara -
  • 30.04 04:06  
    CD Guadalajara Club León -
  • 30.04 19:00  
    Deportivo Toluca FC Querétaro FC -
  • 01.05 01:00  
    Puebla FC Club Necaxa -

17. kolejka

  • 06.05 04:00  
    Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente CD Tiburones Rojos de Veracruz -
  • 07.05 00:00  
    Querétaro FC CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León -
  • 07.05 02:00  
    CF Monterrey CA Monarcas Morelia -
  • 07.05 02:00  
    CSyD Atlas de Guadalajara Chiapas FC -
  • 07.05 02:06  
    Club León Cruz Azul FC -
  • 07.05 04:00  
    Club América CF Pachuca -
  • 07.05 04:00  
    Club Necaxa CD Guadalajara -
  • 07.05 19:00  
    Pumas de la Universidad de Mexico Puebla FC -
  • 08.05 01:00  
    Club Santos Laguna Deportivo Toluca FC -