Włochy - Lega Pro 1

27. kolejka - Lega Pro 1

  • 23.02 20:45
  • 24.02 14:30
  • 24.02 14:30
  • 24.02 14:30
  • 24.02 16:30
  • 24.02 16:30
  • 24.02 18:30
  • 25.02
  • 26.02 20:45

Tabela Lega Pro 1

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Calcio Padova Spa 23 48   14 6 3   33 - 18 15
2 AC Feralpi Salo 24 37   10 7 7   32 - 28 4
3 AC Reggiana 22 36   10 6 6   24 - 16 8
4 Bassano Virtus 55 Soccer Team 24 36   10 6 8   26 - 19 7
5 SS Sambenedettese Calcio 23 35   9 8 6   26 - 19 7
6 FC Südtirol 23 34   9 7 7   24 - 20 4
7 AC Renate 22 33   9 6 7   23 - 21 2
8 US Triestina Calcio 23 33   8 9 6   35 - 25 10
9 Pordenone Calcio 24 33   8 9 7   30 - 30 0
10 AC Mestre 23 31   8 7 8   25 - 22 3
11 UC AlbinoLeffe 24 31   8 7 9   27 - 26 1
12 Vicenza Calcio 22 30   8 6 8   23 - 23 0
13 Fermana 24 30   7 9 8   21 - 25 -4
14 AS Gubbio 1910 24 27   7 6 11   26 - 35 -9
15 Teramo Calcio 23 23   4 11 8   24 - 30 -6
16 Ravenna FC 23 23   6 5 12   19 - 30 -11
17 Santarcangelo Calcio 1926 24 23   6 6 12   22 - 44 -22
18 Alma Juventus Fano 1906 23 19   4 7 12   17 - 26 -9
19 Modena FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

28. kolejka (następna)

  • 02.03 20:45
  • 03.03 16:30
  • 03.03 16:30
  • 03.03 18:30
  • 03.03 18:30
  • 03.03 18:30
  • 03.03 18:30
  • 03.03 18:30
  • 05.03 20:45

Strzelcy Lega Pro 1

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Simone Guerra(AC Feralpi Salo) 14 3
Francesco Tavano(Carrarese Calcio) 13 2
Daniele Vantaggiato(AS Livorno) 13 3

Kartkowicze Lega Pro 1

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Flavio Lazzari(Racing Club Fondi) 2 5 7
Francesco Mileto(SS Akragas Città dei Templi) 2 4 6
Luis María Alfageme(Casertana FC) 2 3 5

Terminarz / Wyniki Lega Pro 1

27. kolejka

  • 23.02 20:45  
    Vicenza Calcio AC Reggiana -
  • 24.02 14:30  
    AC Renate Alma Juventus Fano 1906 -
  • 24.02 14:30  
    AC Mestre AC Feralpi Salo -
  • 24.02 14:30  
    FC Südtirol Calcio Padova Spa -
  • 24.02 16:30  
    Teramo Calcio Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 24.02 16:30  
    Fermana US Triestina Calcio -
  • 24.02 18:30  
    Santarcangelo Calcio 1926 SS Sambenedettese Calcio -
  • 25.02  
    UC AlbinoLeffe Modena FC -
  • 26.02 20:45  
    Ravenna FC Pordenone Calcio -

28. kolejka

  • 02.03 20:45  
    US Triestina Calcio Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 03.03 16:30  
    SS Sambenedettese Calcio AC Renate -
  • 03.03 16:30  
    Calcio Padova Spa Teramo Calcio -
  • 03.03 18:30  
    Pordenone Calcio UC AlbinoLeffe -
  • 03.03 18:30  
    Alma Juventus Fano 1906 AS Gubbio 1910 -
  • 03.03 18:30  
    AC Reggiana AC Mestre -
  • 03.03 18:30  
    AC Feralpi Salo Ravenna FC -
  • 03.03 18:30  
    Santarcangelo Calcio 1926 FC Südtirol -
  • 05.03 20:45  
    Vicenza Calcio Fermana -

29. kolejka

  • 11.03  
    Modena FC Alma Juventus Fano 1906 -
  • 11.03  
    AS Gubbio 1910 AC Feralpi Salo -
  • 11.03  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team Calcio Padova Spa -
  • 11.03  
    AC Mestre Pordenone Calcio -
  • 11.03  
    UC AlbinoLeffe Ravenna FC -
  • 11.03  
    Fermana AC Reggiana -
  • 11.03  
    FC Südtirol AC Renate -
  • 11.03  
    Teramo Calcio Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 11.03  
    US Triestina Calcio Vicenza Calcio -

30. kolejka

  • 18.03  
    Teramo Calcio UC AlbinoLeffe -
  • 18.03  
    AC Renate Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 18.03  
    Pordenone Calcio Fermana -
  • 18.03  
    AC Reggiana AS Gubbio 1910 -
  • 18.03  
    Ravenna FC AC Mestre -
  • 18.03  
    Calcio Padova Spa Modena FC -
  • 18.03  
    Alma Juventus Fano 1906 SS Sambenedettese Calcio -
  • 18.03  
    Vicenza Calcio FC Südtirol -
  • 18.03  
    Santarcangelo Calcio 1926 US Triestina Calcio -

31. kolejka

  • 21.03  
    Calcio Padova Spa AC Feralpi Salo -
  • 21.03  
    UC AlbinoLeffe Fermana -
  • 21.03  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team AC Mestre -
  • 21.03  
    US Triestina Calcio Pordenone Calcio -
  • 21.03  
    Alma Juventus Fano 1906 AC Reggiana -
  • 21.03  
    AS Gubbio 1910 AC Renate -
  • 21.03  
    Modena FC Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 21.03  
    FC Südtirol Teramo Calcio -
  • 21.03  
    SS Sambenedettese Calcio Vicenza Calcio -

32. kolejka

  • 25.03  
    Santarcangelo Calcio 1926 Alma Juventus Fano 1906 -
  • 25.03  
    Fermana AC Feralpi Salo -
  • 25.03  
    Ravenna FC AS Gubbio 1910 -
  • 25.03  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team Modena FC -
  • 25.03  
    AC Mestre Calcio Padova Spa -
  • 25.03  
    Pordenone Calcio AC Reggiana -
  • 25.03  
    FC Südtirol SS Sambenedettese Calcio -
  • 25.03  
    Teramo Calcio US Triestina Calcio -
  • 25.03  
    AC Renate Vicenza Calcio -

33. kolejka

  • 31.03  
    Alma Juventus Fano 1906 UC AlbinoLeffe -
  • 31.03  
    AC Feralpi Salo Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 31.03  
    AC Renate AC Mestre -
  • 31.03  
    Calcio Padova Spa Pordenone Calcio -
  • 31.03  
    SS Sambenedettese Calcio Ravenna FC -
  • 31.03  
    Vicenza Calcio Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 31.03  
    AC Reggiana FC Südtirol -
  • 31.03  
    AS Gubbio 1910 Teramo Calcio -
  • 31.03  
    Modena FC US Triestina Calcio -

34. kolejka

  • 08.04  
    FC Südtirol Alma Juventus Fano 1906 -
  • 08.04  
    UC AlbinoLeffe AC Feralpi Salo -
  • 08.04  
    Fermana AS Gubbio 1910 -
  • 08.04  
    Pordenone Calcio Modena FC -
  • 08.04  
    US Triestina Calcio Calcio Padova Spa -
  • 08.04  
    Ravenna FC AC Reggiana -
  • 08.04  
    Teramo Calcio AC Renate -
  • 08.04  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team SS Sambenedettese Calcio -
  • 08.04  
    AC Mestre Vicenza Calcio -

35. kolejka

  • 15.04  
    Calcio Padova Spa UC AlbinoLeffe -
  • 15.04  
    AC Reggiana Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 15.04  
    Modena FC Fermana -
  • 15.04  
    Alma Juventus Fano 1906 AC Mestre -
  • 15.04  
    Vicenza Calcio Pordenone Calcio -
  • 15.04  
    AC Renate Ravenna FC -
  • 15.04  
    AC Feralpi Salo Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 15.04  
    SS Sambenedettese Calcio Teramo Calcio -
  • 15.04  
    AS Gubbio 1910 US Triestina Calcio -

36. kolejka

  • 22.04  
    US Triestina Calcio Alma Juventus Fano 1906 -
  • 22.04  
    FC Südtirol AC Feralpi Salo -
  • 22.04  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team AS Gubbio 1910 -
  • 22.04  
    Teramo Calcio Modena FC -
  • 22.04  
    Fermana Calcio Padova Spa -
  • 22.04  
    UC AlbinoLeffe AC Reggiana -
  • 22.04  
    Santarcangelo Calcio 1926 AC Renate -
  • 22.04  
    Pordenone Calcio SS Sambenedettese Calcio -
  • 22.04  
    Ravenna FC Vicenza Calcio -

37. kolejka

  • 29.04  
    SS Sambenedettese Calcio UC AlbinoLeffe -
  • 29.04  
    Vicenza Calcio Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 29.04  
    AC Renate Fermana -
  • 29.04  
    AS Gubbio 1910 Modena FC -
  • 29.04  
    AC Reggiana Calcio Padova Spa -
  • 29.04  
    AC Mestre Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 29.04  
    Ravenna FC FC Südtirol -
  • 29.04  
    Alma Juventus Fano 1906 Teramo Calcio -
  • 29.04  
    AC Feralpi Salo US Triestina Calcio -

38. kolejka

  • 06.05  
    Fermana Alma Juventus Fano 1906 -
  • 06.05  
    Modena FC AC Feralpi Salo -
  • 06.05  
    Calcio Padova Spa AS Gubbio 1910 -
  • 06.05  
    FC Südtirol AC Mestre -
  • 06.05  
    Santarcangelo Calcio 1926 Ravenna FC -
  • 06.05  
    Teramo Calcio AC Reggiana -
  • 06.05  
    Pordenone Calcio AC Renate -
  • 06.05  
    US Triestina Calcio SS Sambenedettese Calcio -
  • 06.05  
    UC AlbinoLeffe Vicenza Calcio -