Włochy - Lega Pro 1

15. kolejka - Lega Pro 1

Tabela Lega Pro 1

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Calcio Padova Spa 13 29   9 2 2   21 - 12 9
2 AC Renate 13 26   7 5 1   16 - 7 9
3 UC AlbinoLeffe 13 24   7 3 3   17 - 10 7
4 SS Sambenedettese Calcio 13 21   6 3 4   16 - 12 4
5 Pordenone Calcio 14 21   5 6 3   21 - 18 3
6 AC Mestre 14 20   5 5 4   16 - 13 3
7 FC Südtirol 14 20   5 5 4   16 - 13 3
8 AC Feralpi Salo 14 20   5 5 4   16 - 15 1
9 Bassano Virtus 55 Soccer Team 14 19   5 4 5   14 - 13 1
10 US Triestina Calcio 13 18   4 6 3   22 - 14 8
11 Fermana 14 18   4 6 4   12 - 12 0
12 AC Reggiana 13 16   4 4 5   10 - 10 0
13 Vicenza Calcio 13 16   4 4 5   12 - 13 -1
14 Teramo Calcio 14 15   2 9 3   14 - 16 -2
15 AS Gubbio 1910 14 15   4 3 7   14 - 20 -6
16 Ravenna Calcio 13 10   3 1 9   9 - 21 -12
17 Santarcangelo Calcio 1926 13 10   2 4 7   12 - 30 -18
18 Alma Juventus Fano 1906 13 6   1 3 9   9 - 18 -9
19 Modena FC 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

16. kolejka (następna)

  • 24.11 14:30
  • 24.11 20:30
  • 25.11 20:30
  • 26.11 14:30
  • 26.11 14:30
  • 26.11 14:30
  • 26.11 14:30
  • 26.11 18:30
  • 27.11 20:45

Strzelcy Lega Pro 1

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Simone Guerra(AC Feralpi Salo) 10 3
Salvatore Bruno(AS Giana Erminio) 9 2
Daniele Ragatzu(Olbia Calcio) 9 5

Kartkowicze Lega Pro 1

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Michael Ijemuan Folorunsho(Virtus Francavilla) 2 2 4
Elvis Kabashi(ADC Viterbese Castrense) 2 1 3
Bruno Leonardo Vicente(SS Akragas Città dei Templi) 1 7 8

Terminarz / Wyniki Lega Pro 1

16. kolejka

  • 24.11 14:30  
    AC Mestre Alma Juventus Fano 1906 -
  • 24.11 20:30  
    Pordenone Calcio Vicenza Calcio -
  • 25.11 20:30  
    UC AlbinoLeffe Calcio Padova Spa -
  • 26.11 14:30  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team AC Reggiana -
  • 26.11 14:30  
    Ravenna Calcio AC Renate -
  • 26.11 14:30  
    Santarcangelo Calcio 1926 AC Feralpi Salo -
  • 26.11 14:30  
    US Triestina Calcio AS Gubbio 1910 -
  • 26.11 18:30  
    Fermana Modena FC -
  • 27.11 20:45  
    Teramo Calcio SS Sambenedettese Calcio -

17. kolejka

  • 03.12  
    Alma Juventus Fano 1906 US Triestina Calcio -
  • 03.12  
    AC Feralpi Salo FC Südtirol -
  • 03.12  
    AS Gubbio 1910 Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 03.12  
    Modena FC Teramo Calcio -
  • 03.12  
    AC Reggiana UC AlbinoLeffe -
  • 03.12  
    AC Renate Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 03.12  
    SS Sambenedettese Calcio Pordenone Calcio -
  • 03.12  
    Vicenza Calcio Ravenna Calcio -
  • 04.12 20:45  
    Calcio Padova Spa Fermana -

18. kolejka

  • 08.12 20:45  
    UC AlbinoLeffe SS Sambenedettese Calcio -
  • 10.12  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team Vicenza Calcio -
  • 10.12  
    Fermana AC Renate -
  • 10.12  
    Modena FC AS Gubbio 1910 -
  • 10.12  
    Calcio Padova Spa AC Reggiana -
  • 10.12  
    Santarcangelo Calcio 1926 AC Mestre -
  • 10.12  
    FC Südtirol Ravenna Calcio -
  • 10.12  
    Teramo Calcio Alma Juventus Fano 1906 -
  • 10.12  
    US Triestina Calcio AC Feralpi Salo -

19. kolejka

  • 17.12  
    Alma Juventus Fano 1906 Fermana -
  • 17.12  
    AC Feralpi Salo Modena FC -
  • 17.12  
    AS Gubbio 1910 Calcio Padova Spa -
  • 17.12  
    AC Mestre FC Südtirol -
  • 17.12  
    Ravenna Calcio Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 17.12  
    AC Reggiana Teramo Calcio -
  • 17.12  
    AC Renate Pordenone Calcio -
  • 17.12  
    SS Sambenedettese Calcio US Triestina Calcio -
  • 17.12  
    Vicenza Calcio UC AlbinoLeffe -

20. kolejka

  • 23.12  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team Alma Juventus Fano 1906 -
  • 23.12  
    Teramo Calcio AC Mestre -
  • 23.12  
    Fermana Ravenna Calcio -
  • 23.12  
    AC Feralpi Salo AC Reggiana -
  • 23.12  
    Calcio Padova Spa AC Renate -
  • 23.12  
    Modena FC SS Sambenedettese Calcio -
  • 23.12  
    Pordenone Calcio Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 23.12  
    UC AlbinoLeffe FC Südtirol -
  • 23.12  
    AS Gubbio 1910 Vicenza Calcio -

21. kolejka

  • 30.12  
    AC Mestre UC AlbinoLeffe -
  • 30.12  
    Ravenna Calcio Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 30.12  
    AC Renate AC Feralpi Salo -
  • 30.12  
    SS Sambenedettese Calcio Fermana -
  • 30.12  
    Santarcangelo Calcio 1926 AS Gubbio 1910 -
  • 30.12  
    Vicenza Calcio Modena FC -
  • 30.12  
    Alma Juventus Fano 1906 Calcio Padova Spa -
  • 30.12  
    FC Südtirol Pordenone Calcio -
  • 30.12  
    AC Reggiana US Triestina Calcio -

22. kolejka

  • 21.01  
    Pordenone Calcio Alma Juventus Fano 1906 -
  • 21.01  
    AS Gubbio 1910 AC Mestre -
  • 21.01  
    US Triestina Calcio Ravenna Calcio -
  • 21.01  
    Modena FC AC Reggiana -
  • 21.01  
    UC AlbinoLeffe AC Renate -
  • 21.01  
    AC Feralpi Salo SS Sambenedettese Calcio -
  • 21.01  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 21.01  
    Fermana FC Südtirol -
  • 21.01  
    Teramo Calcio Vicenza Calcio -

23. kolejka

  • 28.01  
    Santarcangelo Calcio 1926 UC AlbinoLeffe -
  • 28.01  
    Pordenone Calcio Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 28.01  
    Alma Juventus Fano 1906 AC Feralpi Salo -
  • 28.01  
    AC Mestre Fermana -
  • 28.01  
    SS Sambenedettese Calcio AS Gubbio 1910 -
  • 28.01  
    AC Renate Modena FC -
  • 28.01  
    Vicenza Calcio Calcio Padova Spa -
  • 28.01  
    Ravenna Calcio Teramo Calcio -
  • 28.01  
    FC Südtirol US Triestina Calcio -

24. kolejka

  • 04.02  
    AS Gubbio 1910 UC AlbinoLeffe -
  • 04.02  
    US Triestina Calcio AC Mestre -
  • 04.02  
    Teramo Calcio Pordenone Calcio -
  • 04.02  
    Modena FC Ravenna Calcio -
  • 04.02  
    AC Reggiana AC Renate -
  • 04.02  
    Calcio Padova Spa SS Sambenedettese Calcio -
  • 04.02  
    Fermana Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 04.02  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team FC Südtirol -
  • 04.02  
    AC Feralpi Salo Vicenza Calcio -

25. kolejka

  • 11.02  
    Ravenna Calcio Alma Juventus Fano 1906 -
  • 11.02  
    UC AlbinoLeffe Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 11.02  
    Pordenone Calcio AC Feralpi Salo -
  • 11.02  
    FC Südtirol AS Gubbio 1910 -
  • 11.02  
    AC Mestre Modena FC -
  • 11.02  
    Santarcangelo Calcio 1926 Calcio Padova Spa -
  • 11.02  
    SS Sambenedettese Calcio AC Reggiana -
  • 11.02  
    Fermana Teramo Calcio -
  • 11.02  
    AC Renate US Triestina Calcio -

26. kolejka

  • 18.02  
    US Triestina Calcio UC AlbinoLeffe -
  • 18.02  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team Fermana -
  • 18.02  
    SS Sambenedettese Calcio AC Mestre -
  • 18.02  
    AS Gubbio 1910 Pordenone Calcio -
  • 18.02  
    Calcio Padova Spa Ravenna Calcio -
  • 18.02  
    AC Reggiana Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 18.02  
    Modena FC FC Südtirol -
  • 18.02  
    AC Feralpi Salo Teramo Calcio -
  • 18.02  
    Alma Juventus Fano 1906 Vicenza Calcio -

27. kolejka

  • 25.02  
    AC Renate Alma Juventus Fano 1906 -
  • 25.02  
    Teramo Calcio Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 25.02  
    AC Mestre AC Feralpi Salo -
  • 25.02  
    UC AlbinoLeffe Modena FC -
  • 25.02  
    FC Südtirol Calcio Padova Spa -
  • 25.02  
    Ravenna Calcio Pordenone Calcio -
  • 25.02  
    Vicenza Calcio AC Reggiana -
  • 25.02  
    Santarcangelo Calcio 1926 SS Sambenedettese Calcio -
  • 25.02  
    Fermana US Triestina Calcio -

28. kolejka

  • 04.03  
    Pordenone Calcio UC AlbinoLeffe -
  • 04.03  
    US Triestina Calcio Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 04.03  
    Vicenza Calcio Fermana -
  • 04.03  
    Alma Juventus Fano 1906 AS Gubbio 1910 -
  • 04.03  
    AC Reggiana AC Mestre -
  • 04.03  
    AC Feralpi Salo Ravenna Calcio -
  • 04.03  
    SS Sambenedettese Calcio AC Renate -
  • 04.03  
    Santarcangelo Calcio 1926 FC Südtirol -
  • 04.03  
    Calcio Padova Spa Teramo Calcio -

29. kolejka

  • 11.03  
    Modena FC Alma Juventus Fano 1906 -
  • 11.03  
    AS Gubbio 1910 AC Feralpi Salo -
  • 11.03  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team Calcio Padova Spa -
  • 11.03  
    AC Mestre Pordenone Calcio -
  • 11.03  
    UC AlbinoLeffe Ravenna Calcio -
  • 11.03  
    Fermana AC Reggiana -
  • 11.03  
    FC Südtirol AC Renate -
  • 11.03  
    Teramo Calcio Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 11.03  
    US Triestina Calcio Vicenza Calcio -

30. kolejka

  • 18.03  
    Teramo Calcio UC AlbinoLeffe -
  • 18.03  
    AC Renate Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 18.03  
    Pordenone Calcio Fermana -
  • 18.03  
    AC Reggiana AS Gubbio 1910 -
  • 18.03  
    Ravenna Calcio AC Mestre -
  • 18.03  
    Calcio Padova Spa Modena FC -
  • 18.03  
    Alma Juventus Fano 1906 SS Sambenedettese Calcio -
  • 18.03  
    Vicenza Calcio FC Südtirol -
  • 18.03  
    Santarcangelo Calcio 1926 US Triestina Calcio -

31. kolejka

  • 21.03  
    Calcio Padova Spa AC Feralpi Salo -
  • 21.03  
    UC AlbinoLeffe Fermana -
  • 21.03  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team AC Mestre -
  • 21.03  
    US Triestina Calcio Pordenone Calcio -
  • 21.03  
    Alma Juventus Fano 1906 AC Reggiana -
  • 21.03  
    AS Gubbio 1910 AC Renate -
  • 21.03  
    Modena FC Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 21.03  
    FC Südtirol Teramo Calcio -
  • 21.03  
    SS Sambenedettese Calcio Vicenza Calcio -

32. kolejka

  • 25.03  
    Santarcangelo Calcio 1926 Alma Juventus Fano 1906 -
  • 25.03  
    Fermana AC Feralpi Salo -
  • 25.03  
    Ravenna Calcio AS Gubbio 1910 -
  • 25.03  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team Modena FC -
  • 25.03  
    AC Mestre Calcio Padova Spa -
  • 25.03  
    Pordenone Calcio AC Reggiana -
  • 25.03  
    FC Südtirol SS Sambenedettese Calcio -
  • 25.03  
    Teramo Calcio US Triestina Calcio -
  • 25.03  
    AC Renate Vicenza Calcio -

33. kolejka

  • 31.03  
    Alma Juventus Fano 1906 UC AlbinoLeffe -
  • 31.03  
    AC Feralpi Salo Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 31.03  
    AC Renate AC Mestre -
  • 31.03  
    Calcio Padova Spa Pordenone Calcio -
  • 31.03  
    SS Sambenedettese Calcio Ravenna Calcio -
  • 31.03  
    Vicenza Calcio Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 31.03  
    AC Reggiana FC Südtirol -
  • 31.03  
    AS Gubbio 1910 Teramo Calcio -
  • 31.03  
    Modena FC US Triestina Calcio -

34. kolejka

  • 08.04  
    FC Südtirol Alma Juventus Fano 1906 -
  • 08.04  
    UC AlbinoLeffe AC Feralpi Salo -
  • 08.04  
    Fermana AS Gubbio 1910 -
  • 08.04  
    Pordenone Calcio Modena FC -
  • 08.04  
    US Triestina Calcio Calcio Padova Spa -
  • 08.04  
    Ravenna Calcio AC Reggiana -
  • 08.04  
    Teramo Calcio AC Renate -
  • 08.04  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team SS Sambenedettese Calcio -
  • 08.04  
    AC Mestre Vicenza Calcio -

35. kolejka

  • 15.04  
    Calcio Padova Spa UC AlbinoLeffe -
  • 15.04  
    AC Reggiana Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 15.04  
    Modena FC Fermana -
  • 15.04  
    Alma Juventus Fano 1906 AC Mestre -
  • 15.04  
    Vicenza Calcio Pordenone Calcio -
  • 15.04  
    AC Renate Ravenna Calcio -
  • 15.04  
    AC Feralpi Salo Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 15.04  
    SS Sambenedettese Calcio Teramo Calcio -
  • 15.04  
    AS Gubbio 1910 US Triestina Calcio -

36. kolejka

  • 22.04  
    US Triestina Calcio Alma Juventus Fano 1906 -
  • 22.04  
    FC Südtirol AC Feralpi Salo -
  • 22.04  
    Bassano Virtus 55 Soccer Team AS Gubbio 1910 -
  • 22.04  
    Teramo Calcio Modena FC -
  • 22.04  
    Fermana Calcio Padova Spa -
  • 22.04  
    UC AlbinoLeffe AC Reggiana -
  • 22.04  
    Santarcangelo Calcio 1926 AC Renate -
  • 22.04  
    Pordenone Calcio SS Sambenedettese Calcio -
  • 22.04  
    Ravenna Calcio Vicenza Calcio -

37. kolejka

  • 29.04  
    SS Sambenedettese Calcio UC AlbinoLeffe -
  • 29.04  
    Vicenza Calcio Bassano Virtus 55 Soccer Team -
  • 29.04  
    AC Renate Fermana -
  • 29.04  
    AS Gubbio 1910 Modena FC -
  • 29.04  
    AC Reggiana Calcio Padova Spa -
  • 29.04  
    AC Mestre Santarcangelo Calcio 1926 -
  • 29.04  
    Ravenna Calcio FC Südtirol -
  • 29.04  
    Alma Juventus Fano 1906 Teramo Calcio -
  • 29.04  
    AC Feralpi Salo US Triestina Calcio -

38. kolejka

  • 06.05  
    Fermana Alma Juventus Fano 1906 -
  • 06.05  
    Modena FC AC Feralpi Salo -
  • 06.05  
    Calcio Padova Spa AS Gubbio 1910 -
  • 06.05  
    FC Südtirol AC Mestre -
  • 06.05  
    Santarcangelo Calcio 1926 Ravenna Calcio -
  • 06.05  
    Teramo Calcio AC Reggiana -
  • 06.05  
    Pordenone Calcio AC Renate -
  • 06.05  
    US Triestina Calcio SS Sambenedettese Calcio -
  • 06.05  
    UC AlbinoLeffe Vicenza Calcio -