Izrael - Ligat Al

1. kolejka - Ligat Al

Tabela Ligat Al

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC 27 35   9 8 10   37 - 36 1
2 FC Ashdod 27 29   6 11 10   15 - 26 -11
3 Hapoel Haifa FC 27 28   8 4 15   30 - 40 -10
4 Bnei Yehuda Tel Aviv FC 27 28   6 10 11   22 - 32 -10
5 Hapoel Ra'anana AFC 27 28   7 7 13   14 - 31 -17
6 Hapoel Kfar Saba FC 27 22   4 10 13   17 - 34 -17
7 Hapoel Ashkelon FC 27 21   4 9 14   19 - 40 -21
8 Hapoel Tel Awiw 27 20   6 11 10   21 - 28 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • baraże o tytuł
  • baraże (środek tabeli)

2. kolejka (następna)

  • 01.04 17:00
  • 01.04 17:00
  • 02.04 19:15
  • 03.04 19:30

Strzelcy Ligat Al

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Vidar Örn Kjartansson(Maccabi Tel Awiw) 15 0
Anthony Nwakaeme Nuatuzor(Hapoel Be'er Sheva FC) 11 0
Tal Ben Haim(Maccabi Tel Awiw) 11 4

Kartkowicze Ligat Al

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Sari Falach(Ihoud Bnei Sakhnin FC) 2 9 11
Slobodan Simović(Hapoel Kfar Saba FC) 2 6 8
Muhamad Shaker(Hapoel Ra'anana AFC) 1 9 10

Terminarz / Wyniki Ligat Al

2. kolejka

  • 01.04 17:00  
    Hapoel Tel Awiw Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 01.04 17:00  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Haifa FC -
  • 02.04 19:15  
    Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Ra'anana AFC -
  • 03.04 19:30  
    Hapoel Ashkelon FC FC Ashdod -

3. kolejka

  • 08.04 15:00  
    Hapoel Haifa FC Hapoel Tel Awiw -
  • 08.04 17:00  
    Hapoel Ra'anana AFC Hapoel Ashkelon FC -
  • 08.04 17:15  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 09.04 18:00  
    FC Ashdod Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -

4. kolejka

  • 22.04  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Kfar Saba FC -
  • 22.04  
    Hapoel Ashkelon FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 22.04  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Ra'anana AFC -
  • 22.04  
    Hapoel Haifa FC FC Ashdod -

5. kolejka

  • 29.04  
    FC Ashdod Hapoel Tel Awiw -
  • 29.04  
    Hapoel Ra'anana AFC Hapoel Haifa FC -
  • 29.04  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -
  • 29.04  
    Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Ashkelon FC -

6. kolejka

  • 06.05  
    Hapoel Tel Awiw Hapoel Ashkelon FC -
  • 06.05  
    Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC Hapoel Kfar Saba FC -
  • 06.05  
    Hapoel Haifa FC Bnei Yehuda Tel Aviv FC -
  • 06.05  
    FC Ashdod Hapoel Ra'anana AFC -

7. kolejka

  • 13.05  
    Hapoel Ra'anana AFC Hapoel Tel Awiw -
  • 13.05  
    Bnei Yehuda Tel Aviv FC FC Ashdod -
  • 13.05  
    Hapoel Kfar Saba FC Hapoel Haifa FC -
  • 13.05  
    Hapoel Ashkelon FC Hapoel Ironi Kiryat Shmona FC -