Hiszpania - Segunda B

Tabela Segunda B

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Albacete Balompié 26 53   15 8 3   45 - 14 31
2 SD Leioa 26 46   12 10 4   38 - 23 15
3 CD Toledo 26 43   12 7 7   23 - 26 -3
4 Real Madryt Castilla 26 40   10 10 6   34 - 29 5
5 CF Fuenlabrada 26 40   11 7 8   35 - 33 2
6 Bilbao Athletic 26 37   9 10 7   30 - 22 8
7 SD Gernika Club 26 37   9 10 7   32 - 32 0
8 Barakaldo CF 26 36   9 9 8   33 - 29 4
9 CF Rayo Majadahonda 26 35   8 11 7   28 - 26 2
10 Arenas Club de Getxo 26 35   9 8 9   35 - 34 1
11 Real Unión Club de Irún 26 35   8 11 7   25 - 28 -3
12 CD Artístico Navalcarnero 26 33   7 12 7   26 - 27 -1
13 Real Sociedad de Fútbol II 26 32   7 11 8   37 - 30 7
14 UD San Sebastián de los Reyes 26 32   10 2 14   36 - 40 -4
15 UD Logroñés 26 31   7 10 9   27 - 25 2
16 Yugo Unión Deportiva Socuéllamos 26 30   8 6 12   28 - 36 -8
17 CD Mensajero 26 28   5 13 8   27 - 34 -7
18 SD Amorebieta 26 26   6 8 12   28 - 34 -6
19 Sestao River Club 26 22   4 10 12   20 - 33 -13
20 SD Zamudio 26 20   5 5 16   22 - 54 -32
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

27. kolejka (następna)

  • 25.02 16:00
  • 25.02 17:00
  • 25.02 18:00
  • 25.02 19:00
  • 26.02 12:00
  • 26.02 12:30
  • 26.02 16:30
  • 26.02 17:00
  • 26.02 17:00
  • 26.02 17:00

Strzelcy Segunda B

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Boris Garrós Torrent(CF Gavà) 18 3
Borja Iglesias Quintas(Celta Vigo II) 18 5
Carlos Martínez Rodríguez(Villarreal CF II) 17 2

Kartkowicze Segunda B

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Sergio Noche Márquez(Arandina CF) 3 8 11
Fernando Delgado García(CD Tudelano) 3 6 9
Álvaro Juan Cruz Armada(UD San Sebastián de los Reyes) 3 4 7

Terminarz / Wyniki Segunda B

27. kolejka

  • 25.02 16:00  
    SD Amorebieta SD Leioa -
  • 25.02 17:00  
    Arenas Club de Getxo Sestao River Club -
  • 25.02 18:00  
    Real Sociedad de Fútbol II CF Rayo Majadahonda -
  • 25.02 19:00  
    Real Unión Club de Irún CF Fuenlabrada -
  • 26.02 12:00  
    UD San Sebastián de los Reyes Bilbao Athletic -
  • 26.02 12:30  
    CD Mensajero Yugo Unión Deportiva Socuéllamos -
  • 26.02 16:30  
    CD Artístico Navalcarnero SD Zamudio -
  • 26.02 17:00  
    Albacete Balompié SD Gernika Club -
  • 26.02 17:00  
    Real Madryt Castilla CD Toledo -
  • 26.02 17:00  
    UD Logroñés Barakaldo CF -

28. kolejka

  • 05.03  
    SD Leioa SD Gernika Club -
  • 05.03  
    CF Fuenlabrada SD Amorebieta -
  • 05.03  
    CF Rayo Majadahonda Real Unión Club de Irún -
  • 05.03  
    CD Toledo Real Sociedad de Fútbol II -
  • 05.03  
    Yugo Unión Deportiva Socuéllamos Real Madryt Castilla -
  • 05.03  
    SD Zamudio CD Mensajero -
  • 05.03  
    Bilbao Athletic CD Artístico Navalcarnero -
  • 05.03  
    Barakaldo CF UD San Sebastián de los Reyes -
  • 05.03  
    Sestao River Club UD Logroñés -
  • 05.03  
    Arenas Club de Getxo Albacete Balompié -

29. kolejka

  • 12.03  
    Albacete Balompié SD Leioa -
  • 12.03  
    SD Gernika Club CF Fuenlabrada -
  • 12.03  
    SD Amorebieta CF Rayo Majadahonda -
  • 12.03  
    Real Unión Club de Irún CD Toledo -
  • 12.03  
    Real Sociedad de Fútbol II Yugo Unión Deportiva Socuéllamos -
  • 12.03  
    Real Madryt Castilla SD Zamudio -
  • 12.03  
    CD Mensajero Bilbao Athletic -
  • 12.03  
    CD Artístico Navalcarnero Barakaldo CF -
  • 12.03  
    UD San Sebastián de los Reyes Sestao River Club -
  • 12.03  
    UD Logroñés Arenas Club de Getxo -

30. kolejka

  • 19.03  
    CF Fuenlabrada SD Leioa -
  • 19.03  
    CF Rayo Majadahonda SD Gernika Club -
  • 19.03  
    CD Toledo SD Amorebieta -
  • 19.03  
    Yugo Unión Deportiva Socuéllamos Real Unión Club de Irún -
  • 19.03  
    SD Zamudio Real Sociedad de Fútbol II -
  • 19.03  
    Bilbao Athletic Real Madryt Castilla -
  • 19.03  
    Barakaldo CF CD Mensajero -
  • 19.03  
    Sestao River Club CD Artístico Navalcarnero -
  • 19.03  
    Arenas Club de Getxo UD San Sebastián de los Reyes -
  • 19.03  
    UD Logroñés Albacete Balompié -

31. kolejka

  • 26.03  
    Albacete Balompié CF Fuenlabrada -
  • 26.03  
    SD Leioa CF Rayo Majadahonda -
  • 26.03  
    SD Gernika Club CD Toledo -
  • 26.03  
    SD Amorebieta Yugo Unión Deportiva Socuéllamos -
  • 26.03  
    Real Unión Club de Irún SD Zamudio -
  • 26.03  
    Real Sociedad de Fútbol II Bilbao Athletic -
  • 26.03  
    Real Madryt Castilla Barakaldo CF -
  • 26.03  
    CD Mensajero Sestao River Club -
  • 26.03  
    CD Artístico Navalcarnero Arenas Club de Getxo -
  • 26.03  
    UD San Sebastián de los Reyes UD Logroñés -

32. kolejka

  • 02.04  
    CF Rayo Majadahonda CF Fuenlabrada -
  • 02.04  
    CD Toledo SD Leioa -
  • 02.04  
    Yugo Unión Deportiva Socuéllamos SD Gernika Club -
  • 02.04  
    SD Zamudio SD Amorebieta -
  • 02.04  
    Bilbao Athletic Real Unión Club de Irún -
  • 02.04  
    Barakaldo CF Real Sociedad de Fútbol II -
  • 02.04  
    Sestao River Club Real Madryt Castilla -
  • 02.04  
    Arenas Club de Getxo CD Mensajero -
  • 02.04  
    UD Logroñés CD Artístico Navalcarnero -
  • 02.04  
    UD San Sebastián de los Reyes Albacete Balompié -

33. kolejka

  • 09.04  
    Albacete Balompié CF Rayo Majadahonda -
  • 09.04  
    CF Fuenlabrada CD Toledo -
  • 09.04  
    SD Leioa Yugo Unión Deportiva Socuéllamos -
  • 09.04  
    SD Gernika Club SD Zamudio -
  • 09.04  
    SD Amorebieta Bilbao Athletic -
  • 09.04  
    Real Unión Club de Irún Barakaldo CF -
  • 09.04  
    Real Sociedad de Fútbol II Sestao River Club -
  • 09.04  
    Real Madryt Castilla Arenas Club de Getxo -
  • 09.04  
    CD Mensajero UD Logroñés -
  • 09.04  
    CD Artístico Navalcarnero UD San Sebastián de los Reyes -

34. kolejka

  • 16.04  
    CD Toledo CF Rayo Majadahonda -
  • 16.04  
    Yugo Unión Deportiva Socuéllamos CF Fuenlabrada -
  • 16.04  
    SD Zamudio SD Leioa -
  • 16.04  
    Bilbao Athletic SD Gernika Club -
  • 16.04  
    Barakaldo CF SD Amorebieta -
  • 16.04  
    Sestao River Club Real Unión Club de Irún -
  • 16.04  
    Arenas Club de Getxo Real Sociedad de Fútbol II -
  • 16.04  
    UD Logroñés Real Madryt Castilla -
  • 16.04  
    UD San Sebastián de los Reyes CD Mensajero -
  • 16.04  
    CD Artístico Navalcarnero Albacete Balompié -

35. kolejka

  • 23.04  
    Albacete Balompié CD Toledo -
  • 23.04  
    CF Rayo Majadahonda Yugo Unión Deportiva Socuéllamos -
  • 23.04  
    CF Fuenlabrada SD Zamudio -
  • 23.04  
    SD Leioa Bilbao Athletic -
  • 23.04  
    SD Gernika Club Barakaldo CF -
  • 23.04  
    SD Amorebieta Sestao River Club -
  • 23.04  
    Real Unión Club de Irún Arenas Club de Getxo -
  • 23.04  
    Real Sociedad de Fútbol II UD Logroñés -
  • 23.04  
    Real Madryt Castilla UD San Sebastián de los Reyes -
  • 23.04  
    CD Mensajero CD Artístico Navalcarnero -

36. kolejka

  • 30.04  
    Yugo Unión Deportiva Socuéllamos CD Toledo -
  • 30.04  
    SD Zamudio CF Rayo Majadahonda -
  • 30.04  
    Bilbao Athletic CF Fuenlabrada -
  • 30.04  
    Barakaldo CF SD Leioa -
  • 30.04  
    Sestao River Club SD Gernika Club -
  • 30.04  
    Arenas Club de Getxo SD Amorebieta -
  • 30.04  
    UD Logroñés Real Unión Club de Irún -
  • 30.04  
    UD San Sebastián de los Reyes Real Sociedad de Fútbol II -
  • 30.04  
    CD Artístico Navalcarnero Real Madryt Castilla -
  • 30.04  
    CD Mensajero Albacete Balompié -

37. kolejka

  • 07.05  
    Yugo Unión Deportiva Socuéllamos Albacete Balompié -
  • 07.05  
    CD Toledo SD Zamudio -
  • 07.05  
    CF Rayo Majadahonda Bilbao Athletic -
  • 07.05  
    CF Fuenlabrada Barakaldo CF -
  • 07.05  
    SD Leioa Sestao River Club -
  • 07.05  
    SD Gernika Club Arenas Club de Getxo -
  • 07.05  
    SD Amorebieta UD Logroñés -
  • 07.05  
    Real Unión Club de Irún UD San Sebastián de los Reyes -
  • 07.05  
    Real Sociedad de Fútbol II CD Artístico Navalcarnero -
  • 07.05  
    Real Madryt Castilla CD Mensajero -

38. kolejka

  • 14.05  
    SD Zamudio Yugo Unión Deportiva Socuéllamos -
  • 14.05  
    Bilbao Athletic CD Toledo -
  • 14.05  
    Barakaldo CF CF Rayo Majadahonda -
  • 14.05  
    Sestao River Club CF Fuenlabrada -
  • 14.05  
    Arenas Club de Getxo SD Leioa -
  • 14.05  
    UD Logroñés SD Gernika Club -
  • 14.05  
    UD San Sebastián de los Reyes SD Amorebieta -
  • 14.05  
    CD Artístico Navalcarnero Real Unión Club de Irún -
  • 14.05  
    CD Mensajero Real Sociedad de Fútbol II -
  • 14.05  
    Albacete Balompié Real Madryt Castilla -