Hiszpania - Segunda B

Tabela Segunda B

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Barcelona Atlètic 31 63   19 6 6   59 - 27 32
2 CD Alcoyano 31 58   16 10 5   47 - 25 22
3 Valencia CF II 31 54   15 9 7   49 - 39 10
4 CF Badalona 31 53   13 14 4   38 - 24 14
5 Villarreal CF II 31 48   13 9 9   49 - 35 14
6 CD Atlético Baleares 31 47   12 11 8   39 - 29 10
7 Hércules Alicante 31 47   14 5 12   38 - 30 8
8 Club Lleida Esportiu 31 47   13 8 10   34 - 34 0
9 CD Ebro 31 45   11 12 8   29 - 27 2
10 Atlético Saguntino 31 44   11 11 9   37 - 29 8
11 UE Cornellà 31 39   9 12 10   32 - 36 -4
12 Real Club Deportivo Mallorca II 31 37   8 13 10   24 - 25 -1
13 CE Sabadell FC 31 37   7 16 8   25 - 30 -5
14 CF Gavà 31 35   9 8 14   38 - 48 -10
15 Unió Esportiva Llagostera-Costa Brava 31 34   8 10 13   32 - 43 -11
16 Espanyol Barcelona II 31 32   7 11 13   30 - 36 -6
17 CE L'Hospitalet 31 32   8 8 15   26 - 47 -21
18 AE Prat 31 31   6 13 12   23 - 33 -10
19 Atlético Levante UD II 31 30   5 15 11   19 - 25 -6
20 CD Eldense 31 14   3 5 23   22 - 68 -46
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

32. kolejka (następna)

  • 01.04 17:30
  • 01.04 18:00
  • 01.04 18:00
  • 02.04 12:00
  • 02.04 12:00
  • 02.04 12:00
  • 02.04 17:00
  • 02.04 18:00
  • 02.04 18:00
  • 02.04 18:15

Strzelcy Segunda B

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Borja Iglesias Quintas(Celta Vigo II) 24 6
Dionisio Emmanuel Villalba Rojano(CF Fuenlabrada) 21 5
Boris Garrós Torrent(CF Gavà) 20 3

Kartkowicze Segunda B

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Jose Manuel Catala(Racing Club de Ferrol) 3 10 13
Noel Alonso Pérez(Caudal Deportivo de Mieres) 3 9 12
Fernando Delgado García(CD Tudelano) 3 8 11

Terminarz / Wyniki Segunda B

32. kolejka

  • 01.04 17:30  
    Unió Esportiva Llagostera-Costa Brava Atlético Levante UD II -
  • 01.04 18:00  
    Villarreal CF II CD Ebro -
  • 01.04 18:00  
    FC Barcelona Atlètic CD Eldense -
  • 02.04 12:00  
    CD Atlético Baleares AE Prat -
  • 02.04 12:00  
    Real Club Deportivo Mallorca II CE L'Hospitalet -
  • 02.04 12:00  
    CF Gavà CF Badalona -
  • 02.04 17:00  
    CE Sabadell FC Valencia CF II -
  • 02.04 18:00  
    Hércules Alicante Atlético Saguntino -
  • 02.04 18:00  
    UE Cornellà Club Lleida Esportiu -
  • 02.04 18:15  
    CD Alcoyano Espanyol Barcelona II -

33. kolejka

  • 09.04  
    Atlético Levante UD II Hércules Alicante -
  • 09.04  
    Atlético Saguntino Villarreal CF II -
  • 09.04  
    CD Ebro CD Alcoyano -
  • 09.04  
    Espanyol Barcelona II CD Atlético Baleares -
  • 09.04  
    AE Prat Real Club Deportivo Mallorca II -
  • 09.04  
    CE L'Hospitalet UE Cornellà -
  • 09.04  
    Club Lleida Esportiu CF Gavà -
  • 09.04  
    CF Badalona FC Barcelona Atlètic -
  • 09.04  
    CD Eldense CE Sabadell FC -
  • 09.04  
    Valencia CF II Unió Esportiva Llagostera-Costa Brava -

34. kolejka

  • 16.04  
    Villarreal CF II Hércules Alicante -
  • 16.04  
    CD Alcoyano Atlético Saguntino -
  • 16.04  
    CD Atlético Baleares CD Ebro -
  • 16.04  
    Real Club Deportivo Mallorca II Espanyol Barcelona II -
  • 16.04  
    UE Cornellà AE Prat -
  • 16.04  
    CF Gavà CE L'Hospitalet -
  • 16.04  
    FC Barcelona Atlètic Club Lleida Esportiu -
  • 16.04  
    CE Sabadell FC CF Badalona -
  • 16.04  
    Unió Esportiva Llagostera-Costa Brava CD Eldense -
  • 16.04  
    Valencia CF II Atlético Levante UD II -

35. kolejka

  • 23.04  
    Atlético Levante UD II Villarreal CF II -
  • 23.04  
    Hércules Alicante CD Alcoyano -
  • 23.04  
    Atlético Saguntino CD Atlético Baleares -
  • 23.04  
    CD Ebro Real Club Deportivo Mallorca II -
  • 23.04  
    Espanyol Barcelona II UE Cornellà -
  • 23.04  
    AE Prat CF Gavà -
  • 23.04  
    CE L'Hospitalet FC Barcelona Atlètic -
  • 23.04  
    Club Lleida Esportiu CE Sabadell FC -
  • 23.04  
    CF Badalona Unió Esportiva Llagostera-Costa Brava -
  • 23.04  
    CD Eldense Valencia CF II -

36. kolejka

  • 30.04  
    CD Alcoyano Villarreal CF II -
  • 30.04  
    CD Atlético Baleares Hércules Alicante -
  • 30.04  
    Real Club Deportivo Mallorca II Atlético Saguntino -
  • 30.04  
    UE Cornellà CD Ebro -
  • 30.04  
    CF Gavà Espanyol Barcelona II -
  • 30.04  
    FC Barcelona Atlètic AE Prat -
  • 30.04  
    CE Sabadell FC CE L'Hospitalet -
  • 30.04  
    Unió Esportiva Llagostera-Costa Brava Club Lleida Esportiu -
  • 30.04  
    Valencia CF II CF Badalona -
  • 30.04  
    CD Eldense Atlético Levante UD II -

37. kolejka

  • 07.05  
    CD Alcoyano Atlético Levante UD II -
  • 07.05  
    Villarreal CF II CD Atlético Baleares -
  • 07.05  
    Hércules Alicante Real Club Deportivo Mallorca II -
  • 07.05  
    Atlético Saguntino UE Cornellà -
  • 07.05  
    CD Ebro CF Gavà -
  • 07.05  
    Espanyol Barcelona II FC Barcelona Atlètic -
  • 07.05  
    AE Prat CE Sabadell FC -
  • 07.05  
    CE L'Hospitalet Unió Esportiva Llagostera-Costa Brava -
  • 07.05  
    Club Lleida Esportiu Valencia CF II -
  • 07.05  
    CF Badalona CD Eldense -

38. kolejka

  • 14.05  
    CD Atlético Baleares CD Alcoyano -
  • 14.05  
    Real Club Deportivo Mallorca II Villarreal CF II -
  • 14.05  
    UE Cornellà Hércules Alicante -
  • 14.05  
    CF Gavà Atlético Saguntino -
  • 14.05  
    FC Barcelona Atlètic CD Ebro -
  • 14.05  
    CE Sabadell FC Espanyol Barcelona II -
  • 14.05  
    Unió Esportiva Llagostera-Costa Brava AE Prat -
  • 14.05  
    Valencia CF II CE L'Hospitalet -
  • 14.05  
    CD Eldense Club Lleida Esportiu -
  • 14.05  
    Atlético Levante UD II CF Badalona -