Anglia - League One

33. kolejka - League One

Tabela League One

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Sheffield United 33 65   19 8 6   59 - 35 24
2 Scunthorpe United 32 60   17 9 6   58 - 33 25
3 Bolton Wanderers 31 58   17 7 7   44 - 25 19
4 Fleetwood Town FC 33 58   16 10 7   47 - 32 15
5 Southend United 33 53   14 11 8   51 - 40 11
6 Bradford City AFC 33 52   12 16 5   42 - 31 11
7 Millwall FC 32 51   14 9 9   47 - 40 7
8 Rochdale AFC 31 48   14 6 11   44 - 40 4
9 Peterborough United 33 47   13 8 12   46 - 45 1
10 Oxford United FC 31 46   13 7 11   38 - 33 5
11 Bristol Rovers FC 33 46   12 10 11   50 - 52 -2
12 Walsall FC 33 46   11 13 9   41 - 43 -2
13 Charlton Athletic 32 42   9 15 8   40 - 34 6
14 AFC Wimbledon 32 40   9 13 10   43 - 43 0
15 Northampton Town FC 33 40   11 7 15   50 - 54 -4
16 Milton Keynes Dons FC 32 39   10 9 13   40 - 40 0
17 Shrewsbury Town 33 38   10 8 15   34 - 45 -11
18 Gillingham FC 33 36   8 12 13   42 - 52 -10
19 Oldham Athletic AFC 33 35   8 11 14   21 - 33 -12
20 Bury FC 33 34   9 7 17   50 - 61 -11
21 Port Vale FC 31 34   8 10 13   33 - 49 -16
22 Swindon Town 33 30   7 9 17   29 - 47 -18
23 Chesterfield FC 33 28   7 7 19   31 - 52 -21
24 Coventry City FC 32 25   5 10 17   28 - 49 -21
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

34. kolejka (następna)

  • 25.02 16:00
  • 25.02 16:00
  • 25.02 16:00
  • 25.02 16:00
  • 25.02 16:00
  • 25.02 16:00
  • 25.02 16:00
  • 25.02 16:00
  • 25.02 16:00
  • 25.02 16:00
  • 25.02 16:00
  • 25.02 16:00

Strzelcy League One

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Billy Sharp(Sheffield United) 21 2
James Vaughan(Bury FC) 18 2
Josh Morris(Scunthorpe United) 18 4

Kartkowicze League One

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ousmane Fane(Oldham Athletic AFC) 2 7 9
Jacob Mellis(Bury FC) 2 6 8
Lawrence Vigouroux(Swindon Town) 2 5 7

Terminarz / Wyniki League One

28. kolejka

34. kolejka

  • 25.02 16:00  
    AFC Wimbledon Walsall FC -
  • 25.02 16:00  
    Bristol Rovers FC Scunthorpe United -
  • 25.02 16:00  
    Charlton Athletic Bury FC -
  • 25.02 16:00  
    Chesterfield FC Oxford United FC -
  • 25.02 16:00  
    Coventry City FC Swindon Town -
  • 25.02 16:00  
    Fleetwood Town FC Northampton Town FC -
  • 25.02 16:00  
    Gillingham FC Southend United -
  • 25.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Shrewsbury Town -
  • 25.02 16:00  
    Oldham Athletic AFC Millwall FC -
  • 25.02 16:00  
    Peterborough United Rochdale AFC -
  • 25.02 16:00  
    Port Vale FC Bradford City AFC -
  • 25.02 16:00  
    Sheffield United Bolton Wanderers -

35. kolejka

  • 28.02 20:45  
    Bradford City AFC Milton Keynes Dons FC -
  • 28.02 20:45  
    Bury FC Coventry City FC -
  • 28.02 20:45  
    Millwall FC Peterborough United -
  • 28.02 20:45  
    Northampton Town FC Oldham Athletic AFC -
  • przełożony  
    Oxford United FC Fleetwood Town FC -
  • 28.02 20:45  
    Rochdale AFC Port Vale FC -
  • 28.02 20:45  
    Scunthorpe United AFC Wimbledon -
  • 28.02 20:45  
    Shrewsbury Town Charlton Athletic -
  • 28.02 20:45  
    Swindon Town Gillingham FC -
  • 28.02 20:45  
    Walsall FC Chesterfield FC -
  • 28.02 21:00  
    Bolton Wanderers Bristol Rovers FC -

36. kolejka

  • 04.03 16:00  
    Bolton Wanderers AFC Wimbledon -
  • 04.03 16:00  
    Bradford City AFC Peterborough United -
  • 04.03 16:00  
    Bury FC Gillingham FC -
  • 04.03 16:00  
    Millwall FC Milton Keynes Dons FC -
  • 04.03 16:00  
    Northampton Town FC Charlton Athletic -
  • 04.03 16:00  
    Oxford United FC Bristol Rovers FC -
  • 04.03 16:00  
    Rochdale AFC Sheffield United -
  • 04.03 16:00  
    Scunthorpe United Fleetwood Town FC -
  • 04.03 16:00  
    Shrewsbury Town Coventry City FC -
  • 04.03 16:00  
    Southend United Port Vale FC -
  • 04.03 16:00  
    Swindon Town Chesterfield FC -
  • 04.03 16:00  
    Walsall FC Oldham Athletic AFC -

37. kolejka

  • przełożony  
    Sheffield United Millwall FC -
  • 11.03 16:00  
    AFC Wimbledon Northampton Town FC -
  • 11.03 16:00  
    Bristol Rovers FC Southend United -
  • 11.03 16:00  
    Charlton Athletic Walsall FC -
  • 11.03 16:00  
    Chesterfield FC Shrewsbury Town -
  • 11.03 16:00  
    Coventry City FC Bradford City AFC -
  • 11.03 16:00  
    Fleetwood Town FC Bolton Wanderers -
  • 11.03 16:00  
    Gillingham FC Scunthorpe United -
  • 11.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Rochdale AFC -
  • 11.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Bury FC -
  • 11.03 16:00  
    Peterborough United Oxford United FC -
  • 11.03 16:00  
    Port Vale FC Swindon Town -

38. kolejka

  • 14.03 20:45  
    AFC Wimbledon Milton Keynes Dons FC -
  • 14.03 20:45  
    Bury FC Bristol Rovers FC -
  • 14.03 20:45  
    Charlton Athletic Bradford City AFC -
  • 14.03 20:45  
    Chesterfield FC Peterborough United -
  • 14.03 20:45  
    Coventry City FC Southend United -
  • 14.03 20:45  
    Gillingham FC Bolton Wanderers -
  • 14.03 20:45  
    Northampton Town FC Port Vale FC -
  • 14.03 20:45  
    Oldham Athletic AFC Oxford United FC -
  • 14.03 20:45  
    Scunthorpe United Rochdale AFC -
  • 14.03 20:45  
    Shrewsbury Town Millwall FC -
  • 14.03 20:45  
    Swindon Town Sheffield United -
  • 14.03 20:45  
    Walsall FC Fleetwood Town FC -

39. kolejka

  • 17.03 20:45  
    Port Vale FC Shrewsbury Town -
  • 18.03 16:00  
    Bolton Wanderers Northampton Town FC -
  • 18.03 16:00  
    Bradford City AFC Swindon Town -
  • 18.03 16:00  
    Bristol Rovers FC Chesterfield FC -
  • 18.03 16:00  
    Fleetwood Town FC AFC Wimbledon -
  • 18.03 16:00  
    Millwall FC Bury FC -
  • 18.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Coventry City FC -
  • 18.03 16:00  
    Oxford United FC Scunthorpe United -
  • 18.03 16:00  
    Peterborough United Oldham Athletic AFC -
  • 18.03 16:00  
    Rochdale AFC Gillingham FC -
  • 18.03 16:00  
    Sheffield United Charlton Athletic -
  • 18.03 16:00  
    Southend United Walsall FC -

40. kolejka

  • 25.03 14:30  
    Swindon Town Millwall FC -
  • 25.03 16:00  
    AFC Wimbledon Southend United -
  • 25.03 16:00  
    Bury FC Fleetwood Town FC -
  • 25.03 16:00  
    Charlton Athletic Milton Keynes Dons FC -
  • 25.03 16:00  
    Chesterfield FC Rochdale AFC -
  • 25.03 16:00  
    Coventry City FC Bristol Rovers FC -
  • 25.03 16:00  
    Gillingham FC Peterborough United -
  • 25.03 16:00  
    Northampton Town FC Oxford United FC -
  • 25.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Sheffield United -
  • 25.03 16:00  
    Shrewsbury Town Bolton Wanderers -
  • 25.03 16:00  
    Walsall FC Port Vale FC -
  • 26.03 13:30  
    Scunthorpe United Bradford City AFC -

41. kolejka

  • 01.04 16:00  
    Bolton Wanderers Chesterfield FC -
  • 01.04 16:00  
    Bradford City AFC Walsall FC -
  • 01.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Shrewsbury Town -
  • 01.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Swindon Town -
  • 01.04 16:00  
    Millwall FC Scunthorpe United -
  • 01.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Gillingham FC -
  • 01.04 16:00  
    Oxford United FC Bury FC -
  • 01.04 16:00  
    Peterborough United Charlton Athletic -
  • 01.04 16:00  
    Port Vale FC AFC Wimbledon -
  • 01.04 16:00  
    Rochdale AFC Northampton Town FC -
  • przełożony  
    Sheffield United Coventry City FC -
  • 01.04 16:00  
    Southend United Oldham Athletic AFC -

42. kolejka

  • 08.04 16:00  
    AFC Wimbledon Bristol Rovers FC -
  • 08.04 16:00  
    Bury FC Bradford City AFC -
  • 08.04 16:00  
    Charlton Athletic Southend United -
  • 08.04 16:00  
    Chesterfield FC Port Vale FC -
  • 08.04 16:00  
    Coventry City FC Peterborough United -
  • 08.04 16:00  
    Gillingham FC Millwall FC -
  • 08.04 16:00  
    Northampton Town FC Sheffield United -
  • 08.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Fleetwood Town FC -
  • 08.04 16:00  
    Scunthorpe United Bolton Wanderers -
  • 08.04 16:00  
    Shrewsbury Town Rochdale AFC -
  • 08.04 16:00  
    Swindon Town Milton Keynes Dons FC -
  • 08.04 16:00  
    Walsall FC Oxford United FC -

43. kolejka

  • 13.04 20:45  
    Bury FC Rochdale AFC -
  • 14.04 16:00  
    Bradford City AFC Oxford United FC -
  • 14.04 16:00  
    Chesterfield FC Southend United -
  • 14.04 16:00  
    Coventry City FC Charlton Athletic -
  • 14.04 16:00  
    Gillingham FC Bristol Rovers FC -
  • 14.04 16:00  
    Millwall FC Northampton Town FC -
  • 14.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Scunthorpe United -
  • 14.04 16:00  
    Peterborough United Fleetwood Town FC -
  • 14.04 16:00  
    Port Vale FC Sheffield United -
  • 14.04 16:00  
    Shrewsbury Town Walsall FC -
  • 14.04 16:00  
    Swindon Town AFC Wimbledon -
  • 15.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Bolton Wanderers -

44. kolejka

  • 17.04 16:00  
    AFC Wimbledon Peterborough United -
  • 17.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Oldham Athletic AFC -
  • 17.04 16:00  
    Charlton Athletic Gillingham FC -
  • 17.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Millwall FC -
  • 17.04 16:00  
    Northampton Town FC Shrewsbury Town -
  • 17.04 16:00  
    Oxford United FC Port Vale FC -
  • 17.04 16:00  
    Rochdale AFC Coventry City FC -
  • 17.04 16:00  
    Scunthorpe United Chesterfield FC -
  • 17.04 16:00  
    Sheffield United Bradford City AFC -
  • 17.04 16:00  
    Southend United Milton Keynes Dons FC -
  • 17.04 16:00  
    Walsall FC Swindon Town -
  • 18.04 21:00  
    Bolton Wanderers Bury FC -

45. kolejka

  • 22.04 16:00  
    Bradford City AFC AFC Wimbledon -
  • 22.04 16:00  
    Bury FC Northampton Town FC -
  • 22.04 16:00  
    Chesterfield FC Charlton Athletic -
  • 22.04 16:00  
    Coventry City FC Walsall FC -
  • 22.04 16:00  
    Gillingham FC Fleetwood Town FC -
  • 22.04 16:00  
    Millwall FC Oxford United FC -
  • 22.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Sheffield United -
  • 22.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Rochdale AFC -
  • 22.04 16:00  
    Peterborough United Bristol Rovers FC -
  • 22.04 16:00  
    Port Vale FC Bolton Wanderers -
  • 22.04 16:00  
    Shrewsbury Town Southend United -
  • 22.04 16:00  
    Swindon Town Scunthorpe United -

46. kolejka

  • 30.04 13:00  
    AFC Wimbledon Oldham Athletic AFC -
  • 30.04 13:00  
    Bolton Wanderers Peterborough United -
  • 30.04 13:00  
    Bristol Rovers FC Millwall FC -
  • 30.04 13:00  
    Charlton Athletic Swindon Town -
  • 30.04 13:00  
    Fleetwood Town FC Port Vale FC -
  • 30.04 13:00  
    Northampton Town FC Gillingham FC -
  • 30.04 13:00  
    Oxford United FC Shrewsbury Town -
  • 30.04 13:00  
    Rochdale AFC Bradford City AFC -
  • 30.04 13:00  
    Scunthorpe United Coventry City FC -
  • 30.04 13:00  
    Sheffield United Chesterfield FC -
  • 30.04 13:00  
    Southend United Bury FC -
  • 30.04 13:00  
    Walsall FC Milton Keynes Dons FC -