Anglia - League One

28. kolejka - League One

Tabela League One

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Sheffield United 28 57   17 6 5   53 - 32 21
2 Scunthorpe United 27 55   16 7 4   53 - 26 27
3 Bolton Wanderers 26 50   15 5 6   35 - 19 16
4 Fleetwood Town FC 27 46   13 7 7   40 - 29 11
5 Bradford City AFC 28 46   11 13 4   34 - 23 11
6 Rochdale AFC 27 45   14 3 10   41 - 36 5
7 Southend United 27 42   11 9 7   39 - 34 5
8 Peterborough United 26 41   11 8 7   40 - 31 9
9 Millwall FC 27 40   11 7 9   42 - 40 2
10 Bristol Rovers FC 28 39   11 6 11   47 - 50 -3
11 AFC Wimbledon 27 37   9 10 8   38 - 33 5
12 Oxford United FC 27 37   10 7 10   34 - 30 4
13 Walsall FC 27 37   9 10 8   33 - 35 -2
14 Charlton Athletic 26 36   8 12 6   33 - 26 7
15 Port Vale FC 26 32   8 8 10   29 - 39 -10
16 Milton Keynes Dons FC 26 31   8 7 11   34 - 37 -3
17 Gillingham FC 27 31   8 7 12   34 - 43 -9
18 Northampton Town FC 28 30   8 6 14   39 - 48 -9
19 Swindon Town 28 29   7 8 13   27 - 41 -14
20 Shrewsbury Town 28 28   7 7 14   27 - 40 -13
21 Bury FC 28 26   7 5 16   43 - 55 -12
22 Chesterfield FC 28 26   7 5 16   28 - 45 -17
23 Oldham Athletic AFC 26 22   4 10 12   13 - 28 -15
24 Coventry City FC 27 21   4 9 14   23 - 39 -16
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

29. kolejka (następna)

  • 28.01 13:30
  • przełożony
  • 28.01 16:00
  • 28.01 16:00
  • 28.01 16:00
  • 28.01 16:00
  • 28.01 16:00
  • 28.01 16:00
  • 28.01 16:00
  • 28.01 16:00
  • 21.02 20:45
  • 07.03 20:45

Strzelcy League One

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Billy Sharp(Sheffield United) 18 2
Josh Morris(Scunthorpe United) 17 3
James Vaughan(Bury FC) 16 1

Kartkowicze League One

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ousmane Fane(Oldham Athletic AFC) 2 7 9
Jacob Mellis(Bury FC) 2 6 8
Niall Canavan(Rochdale AFC) 2 4 6

Terminarz / Wyniki League One

26. kolejka

28. kolejka

29. kolejka

  • 28.01 13:30  
    Bristol Rovers FC Swindon Town -
  • przełożony  
    AFC Wimbledon Rochdale AFC -
  • 28.01 16:00  
    Bolton Wanderers Charlton Athletic -
  • 28.01 16:00  
    Bury FC Walsall FC -
  • 28.01 16:00  
    Fleetwood Town FC Southend United -
  • 28.01 16:00  
    Gillingham FC Shrewsbury Town -
  • 28.01 16:00  
    Northampton Town FC Coventry City FC -
  • 28.01 16:00  
    Oldham Athletic AFC Bradford City AFC -
  • 28.01 16:00  
    Peterborough United Milton Keynes Dons FC -
  • 28.01 16:00  
    Scunthorpe United Port Vale FC -
  • 21.02 20:45  
    Millwall FC Chesterfield FC -
  • 07.03 20:45  
    Oxford United FC Sheffield United -

30. kolejka

  • 04.02 16:00  
    Bradford City AFC Gillingham FC -
  • 04.02 16:00  
    Charlton Athletic Fleetwood Town FC -
  • 04.02 16:00  
    Chesterfield FC Oldham Athletic AFC -
  • 04.02 16:00  
    Coventry City FC Millwall FC -
  • 04.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Bolton Wanderers -
  • 04.02 16:00  
    Port Vale FC Peterborough United -
  • 04.02 16:00  
    Rochdale AFC Bristol Rovers FC -
  • 04.02 16:00  
    Sheffield United AFC Wimbledon -
  • 04.02 16:00  
    Shrewsbury Town Bury FC -
  • 04.02 16:00  
    Southend United Scunthorpe United -
  • 04.02 16:00  
    Walsall FC Northampton Town FC -
  • 05.02 13:00  
    Swindon Town Oxford United FC -

31. kolejka

  • 11.02 16:00  
    AFC Wimbledon Charlton Athletic -
  • 11.02 16:00  
    Bolton Wanderers Walsall FC -
  • 11.02 16:00  
    Bristol Rovers FC Bradford City AFC -
  • 11.02 16:00  
    Bury FC Swindon Town -
  • 11.02 16:00  
    Fleetwood Town FC Rochdale AFC -
  • 11.02 16:00  
    Gillingham FC Port Vale FC -
  • 11.02 16:00  
    Millwall FC Southend United -
  • 11.02 16:00  
    Northampton Town FC Chesterfield FC -
  • 11.02 16:00  
    Oldham Athletic AFC Coventry City FC -
  • 11.02 16:00  
    Oxford United FC Milton Keynes Dons FC -
  • 11.02 16:00  
    Peterborough United Sheffield United -
  • 11.02 16:00  
    Scunthorpe United Shrewsbury Town -

32. kolejka

  • 14.02 20:45  
    AFC Wimbledon Coventry City FC -
  • 14.02 20:45  
    Bristol Rovers FC Sheffield United -
  • 14.02 20:45  
    Bury FC Milton Keynes Dons FC -
  • 14.02 20:45  
    Fleetwood Town FC Bradford City AFC -
  • 14.02 20:45  
    Gillingham FC Chesterfield FC -
  • 14.02 20:45  
    Millwall FC Port Vale FC -
  • 14.02 20:45  
    Northampton Town FC Swindon Town -
  • 14.02 20:45  
    Oldham Athletic AFC Charlton Athletic -
  • 14.02 20:45  
    Oxford United FC Southend United -
  • 14.02 20:45  
    Peterborough United Shrewsbury Town -
  • 14.02 20:45  
    Scunthorpe United Walsall FC -
  • 14.02 21:00  
    Bolton Wanderers Rochdale AFC -

33. kolejka

  • 18.02 16:00  
    Bradford City AFC Bolton Wanderers -
  • 18.02 16:00  
    Charlton Athletic Oxford United FC -
  • 18.02 16:00  
    Chesterfield FC Bury FC -
  • 18.02 16:00  
    Coventry City FC Gillingham FC -
  • 18.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Fleetwood Town FC -
  • 18.02 16:00  
    Port Vale FC Bristol Rovers FC -
  • 18.02 16:00  
    Rochdale AFC Millwall FC -
  • 18.02 16:00  
    Sheffield United Scunthorpe United -
  • 18.02 16:00  
    Shrewsbury Town AFC Wimbledon -
  • 18.02 16:00  
    Southend United Northampton Town FC -
  • 18.02 16:00  
    Swindon Town Oldham Athletic AFC -
  • 18.02 16:00  
    Walsall FC Peterborough United -

34. kolejka

  • 25.02 16:00  
    AFC Wimbledon Walsall FC -
  • 25.02 16:00  
    Bristol Rovers FC Scunthorpe United -
  • 25.02 16:00  
    Charlton Athletic Bury FC -
  • 25.02 16:00  
    Chesterfield FC Oxford United FC -
  • 25.02 16:00  
    Coventry City FC Swindon Town -
  • 25.02 16:00  
    Fleetwood Town FC Northampton Town FC -
  • 25.02 16:00  
    Gillingham FC Southend United -
  • 25.02 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Shrewsbury Town -
  • 25.02 16:00  
    Oldham Athletic AFC Millwall FC -
  • 25.02 16:00  
    Peterborough United Rochdale AFC -
  • 25.02 16:00  
    Port Vale FC Bradford City AFC -
  • 25.02 16:00  
    Sheffield United Bolton Wanderers -

35. kolejka

  • 28.02 20:45  
    Bradford City AFC Milton Keynes Dons FC -
  • 28.02 20:45  
    Bury FC Coventry City FC -
  • 28.02 20:45  
    Millwall FC Peterborough United -
  • 28.02 20:45  
    Northampton Town FC Oldham Athletic AFC -
  • 28.02 20:45  
    Oxford United FC Fleetwood Town FC -
  • 28.02 20:45  
    Rochdale AFC Port Vale FC -
  • 28.02 20:45  
    Scunthorpe United AFC Wimbledon -
  • 28.02 20:45  
    Shrewsbury Town Charlton Athletic -
  • 28.02 20:45  
    Swindon Town Gillingham FC -
  • 28.02 20:45  
    Walsall FC Chesterfield FC -
  • 28.02 21:00  
    Bolton Wanderers Bristol Rovers FC -

36. kolejka

  • 04.03 16:00  
    Bolton Wanderers AFC Wimbledon -
  • 04.03 16:00  
    Bradford City AFC Peterborough United -
  • 04.03 16:00  
    Bury FC Gillingham FC -
  • 04.03 16:00  
    Millwall FC Milton Keynes Dons FC -
  • 04.03 16:00  
    Northampton Town FC Charlton Athletic -
  • 04.03 16:00  
    Oxford United FC Bristol Rovers FC -
  • 04.03 16:00  
    Rochdale AFC Sheffield United -
  • 04.03 16:00  
    Scunthorpe United Fleetwood Town FC -
  • 04.03 16:00  
    Shrewsbury Town Coventry City FC -
  • 04.03 16:00  
    Southend United Port Vale FC -
  • 04.03 16:00  
    Swindon Town Chesterfield FC -
  • 04.03 16:00  
    Walsall FC Oldham Athletic AFC -

37. kolejka

  • 11.03 14:00  
    Sheffield United Millwall FC -
  • 11.03 16:00  
    AFC Wimbledon Northampton Town FC -
  • 11.03 16:00  
    Bristol Rovers FC Southend United -
  • 11.03 16:00  
    Charlton Athletic Walsall FC -
  • 11.03 16:00  
    Chesterfield FC Shrewsbury Town -
  • 11.03 16:00  
    Coventry City FC Bradford City AFC -
  • 11.03 16:00  
    Fleetwood Town FC Bolton Wanderers -
  • 11.03 16:00  
    Gillingham FC Scunthorpe United -
  • 11.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Rochdale AFC -
  • 11.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Bury FC -
  • 11.03 16:00  
    Peterborough United Oxford United FC -
  • 11.03 16:00  
    Port Vale FC Swindon Town -

38. kolejka

  • 14.03 20:45  
    AFC Wimbledon Milton Keynes Dons FC -
  • 14.03 20:45  
    Bury FC Bristol Rovers FC -
  • 14.03 20:45  
    Charlton Athletic Bradford City AFC -
  • 14.03 20:45  
    Chesterfield FC Peterborough United -
  • 14.03 20:45  
    Coventry City FC Southend United -
  • 14.03 20:45  
    Gillingham FC Bolton Wanderers -
  • 14.03 20:45  
    Northampton Town FC Port Vale FC -
  • 14.03 20:45  
    Oldham Athletic AFC Oxford United FC -
  • 14.03 20:45  
    Scunthorpe United Rochdale AFC -
  • 14.03 20:45  
    Shrewsbury Town Millwall FC -
  • 14.03 20:45  
    Swindon Town Sheffield United -
  • 14.03 20:45  
    Walsall FC Fleetwood Town FC -

39. kolejka

  • 18.03 16:00  
    Bolton Wanderers Northampton Town FC -
  • 18.03 16:00  
    Bradford City AFC Swindon Town -
  • 18.03 16:00  
    Bristol Rovers FC Chesterfield FC -
  • 18.03 16:00  
    Fleetwood Town FC AFC Wimbledon -
  • 18.03 16:00  
    Millwall FC Bury FC -
  • 18.03 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Coventry City FC -
  • 18.03 16:00  
    Oxford United FC Scunthorpe United -
  • 18.03 16:00  
    Peterborough United Oldham Athletic AFC -
  • 18.03 16:00  
    Port Vale FC Shrewsbury Town -
  • 18.03 16:00  
    Rochdale AFC Gillingham FC -
  • 18.03 16:00  
    Sheffield United Charlton Athletic -
  • 18.03 16:00  
    Southend United Walsall FC -

40. kolejka

  • 25.03 14:30  
    Swindon Town Millwall FC -
  • 25.03 16:00  
    AFC Wimbledon Southend United -
  • 25.03 16:00  
    Bury FC Fleetwood Town FC -
  • 25.03 16:00  
    Charlton Athletic Milton Keynes Dons FC -
  • 25.03 16:00  
    Chesterfield FC Rochdale AFC -
  • 25.03 16:00  
    Coventry City FC Bristol Rovers FC -
  • 25.03 16:00  
    Gillingham FC Peterborough United -
  • 25.03 16:00  
    Northampton Town FC Oxford United FC -
  • 25.03 16:00  
    Oldham Athletic AFC Sheffield United -
  • 25.03 16:00  
    Shrewsbury Town Bolton Wanderers -
  • 25.03 16:00  
    Walsall FC Port Vale FC -
  • 26.03 13:30  
    Scunthorpe United Bradford City AFC -

41. kolejka

  • 01.04 16:00  
    Bolton Wanderers Chesterfield FC -
  • 01.04 16:00  
    Bradford City AFC Walsall FC -
  • 01.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Shrewsbury Town -
  • 01.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Swindon Town -
  • 01.04 16:00  
    Millwall FC Scunthorpe United -
  • 01.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Gillingham FC -
  • 01.04 16:00  
    Oxford United FC Bury FC -
  • 01.04 16:00  
    Peterborough United Charlton Athletic -
  • 01.04 16:00  
    Port Vale FC AFC Wimbledon -
  • 01.04 16:00  
    Rochdale AFC Northampton Town FC -
  • 01.04 16:00  
    Sheffield United Coventry City FC -
  • 01.04 16:00  
    Southend United Oldham Athletic AFC -

42. kolejka

  • 08.04 16:00  
    AFC Wimbledon Bristol Rovers FC -
  • 08.04 16:00  
    Bury FC Bradford City AFC -
  • 08.04 16:00  
    Charlton Athletic Southend United -
  • 08.04 16:00  
    Chesterfield FC Port Vale FC -
  • 08.04 16:00  
    Coventry City FC Peterborough United -
  • 08.04 16:00  
    Gillingham FC Millwall FC -
  • 08.04 16:00  
    Northampton Town FC Sheffield United -
  • 08.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Fleetwood Town FC -
  • 08.04 16:00  
    Scunthorpe United Bolton Wanderers -
  • 08.04 16:00  
    Shrewsbury Town Rochdale AFC -
  • 08.04 16:00  
    Swindon Town Milton Keynes Dons FC -
  • 08.04 16:00  
    Walsall FC Oxford United FC -

43. kolejka

  • 13.04 20:45  
    Bury FC Rochdale AFC -
  • 14.04 16:00  
    Bradford City AFC Oxford United FC -
  • 14.04 16:00  
    Chesterfield FC Southend United -
  • 14.04 16:00  
    Coventry City FC Charlton Athletic -
  • 14.04 16:00  
    Gillingham FC Bristol Rovers FC -
  • 14.04 16:00  
    Millwall FC Northampton Town FC -
  • 14.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Scunthorpe United -
  • 14.04 16:00  
    Peterborough United Fleetwood Town FC -
  • 14.04 16:00  
    Port Vale FC Sheffield United -
  • 14.04 16:00  
    Shrewsbury Town Walsall FC -
  • 14.04 16:00  
    Swindon Town AFC Wimbledon -
  • 15.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Bolton Wanderers -

44. kolejka

  • 17.04 16:00  
    AFC Wimbledon Peterborough United -
  • 17.04 16:00  
    Bolton Wanderers Bury FC -
  • 17.04 16:00  
    Bristol Rovers FC Oldham Athletic AFC -
  • 17.04 16:00  
    Charlton Athletic Gillingham FC -
  • 17.04 16:00  
    Fleetwood Town FC Millwall FC -
  • 17.04 16:00  
    Northampton Town FC Shrewsbury Town -
  • 17.04 16:00  
    Oxford United FC Port Vale FC -
  • 17.04 16:00  
    Rochdale AFC Coventry City FC -
  • 17.04 16:00  
    Scunthorpe United Chesterfield FC -
  • 17.04 16:00  
    Sheffield United Bradford City AFC -
  • 17.04 16:00  
    Southend United Milton Keynes Dons FC -
  • 17.04 16:00  
    Walsall FC Swindon Town -

45. kolejka

  • 22.04 16:00  
    Bradford City AFC AFC Wimbledon -
  • 22.04 16:00  
    Bury FC Northampton Town FC -
  • 22.04 16:00  
    Chesterfield FC Charlton Athletic -
  • 22.04 16:00  
    Coventry City FC Walsall FC -
  • 22.04 16:00  
    Gillingham FC Fleetwood Town FC -
  • 22.04 16:00  
    Millwall FC Oxford United FC -
  • 22.04 16:00  
    Milton Keynes Dons FC Sheffield United -
  • 22.04 16:00  
    Oldham Athletic AFC Rochdale AFC -
  • 22.04 16:00  
    Peterborough United Bristol Rovers FC -
  • 22.04 16:00  
    Port Vale FC Bolton Wanderers -
  • 22.04 16:00  
    Shrewsbury Town Southend United -
  • 22.04 16:00  
    Swindon Town Scunthorpe United -

46. kolejka

  • 30.04 13:00  
    AFC Wimbledon Oldham Athletic AFC -
  • 30.04 13:00  
    Bolton Wanderers Peterborough United -
  • 30.04 13:00  
    Bristol Rovers FC Millwall FC -
  • 30.04 13:00  
    Charlton Athletic Swindon Town -
  • 30.04 13:00  
    Fleetwood Town FC Port Vale FC -
  • 30.04 13:00  
    Northampton Town FC Gillingham FC -
  • 30.04 13:00  
    Oxford United FC Shrewsbury Town -
  • 30.04 13:00  
    Rochdale AFC Bradford City AFC -
  • 30.04 13:00  
    Scunthorpe United Coventry City FC -
  • 30.04 13:00  
    Sheffield United Chesterfield FC -
  • 30.04 13:00  
    Southend United Bury FC -
  • 30.04 13:00  
    Walsall FC Milton Keynes Dons FC -