Polska - 3. liga

31. kolejka - 3. liga

  • 27.05 11:00
  • 27.05 13:00
  • 27.05 17:00
  • 27.05 17:00
  • 27.05 17:00
  • 27.05 18:00
  • 28.05 11:00
  • 28.05 17:00
  • 28.05 18:00

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 30 65   20 5 5   69 - 31 38
2 ŁKS 30 64   18 10 2   55 - 16 39
3 Widzew Łódź 30 62   18 8 4   51 - 29 22
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 52   14 10 6   51 - 29 22
5 Sokół Ostróda 30 50   14 8 8   49 - 32 17
6 KP Legia Warszawa II 30 50   15 5 10   54 - 42 12
7 RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 48   13 9 8   52 - 33 19
8 Pelikan Łowicz 30 46   14 4 12   42 - 34 8
9 Sokół Aleksandrów Łódzki 30 44   12 8 10   40 - 28 12
10 Huragan Morąg 30 40   11 7 12   37 - 30 7
11 Jagiellonia Białystok II 30 39   10 9 11   27 - 39 -12
12 ŁKS 1926 Łomża 30 39   10 9 11   28 - 30 -2
13 MKS Ełk 30 37   11 4 15   38 - 43 -5
14 KS Ursus Warszawa 30 33   9 6 15   37 - 39 -2
15 Concordia Elbląg 30 32   9 8 13   48 - 50 -2
16 Ruch Wysokie Mazowieckie 30 21   4 9 17   25 - 59 -34
17 PWKS Huragan Wołomin 30 16   4 4 22   17 - 76 -59
18 KS Motor Lubawa 30 5   0 5 25   13 - 93 -80
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

32. kolejka (następna)

  • 02.06 19:00
  • 03.06 12:00
  • 03.06 17:00
  • 03.06 17:00
  • 03.06 17:00
  • 03.06 19:10
  • 04.06 11:00
  • 04.06 11:15
  • 04.06 12:00

Terminarz / Wyniki 3. liga

31. kolejka

  • 27.05 11:00  
    PWKS Huragan Wołomin KS Ursus Warszawa -
  • 27.05 13:00  
    Jagiellonia Białystok II KP Legia Warszawa II -
  • 27.05 17:00  
    Sokół Aleksandrów Łódzki Pelikan Łowicz -
  • 27.05 17:00  
    Huragan Morąg Concordia Elbląg -
  • 27.05 17:00  
    ŁKS RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 27.05 18:00  
    Sokół Ostróda Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
  • 28.05 11:00  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie KS Motor Lubawa -
  • 28.05 17:00  
    Ruch Wysokie Mazowieckie ŁKS 1926 Łomża -
  • 28.05 18:00  
    MKS Ełk Widzew Łódź -

32. kolejka

  • 02.06 19:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 03.06 12:00  
    KP Legia Warszawa II ŁKS -
  • 03.06 17:00  
    KS Ursus Warszawa Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 03.06 17:00  
    ŁKS 1926 Łomża Jagiellonia Białystok II -
  • 03.06 17:00  
    KS Motor Lubawa Sokół Ostróda -
  • 03.06 19:10  
    Widzew Łódź KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -
  • 04.06 11:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Huragan Morąg -
  • 04.06 11:15  
    Pelikan Łowicz PWKS Huragan Wołomin -
  • 04.06 12:00  
    Concordia Elbląg MKS Ełk -

33. kolejka

  • 10.06 16:00  
    Świt Nowy Dwór Mazowiecki Pelikan Łowicz -
  • 10.06 16:00  
    Sokół Aleksandrów Łódzki KS Motor Lubawa -
  • 10.06 16:00  
    Sokół Ostróda Widzew Łódź -
  • 10.06 16:00  
    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Concordia Elbląg -
  • 10.06 16:00  
    MKS Ełk RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki -
  • 10.06 16:00  
    Huragan Morąg KP Legia Warszawa II -
  • 10.06 16:00  
    ŁKS ŁKS 1926 Łomża -
  • 10.06 16:00  
    Jagiellonia Białystok II KS Ursus Warszawa -
  • 10.06 16:00  
    Ruch Wysokie Mazowieckie PWKS Huragan Wołomin -

34. kolejka

  • 14.06 17:00  
    Pelikan Łowicz Ruch Wysokie Mazowieckie -
  • 14.06 17:00  
    PWKS Huragan Wołomin Jagiellonia Białystok II -
  • 14.06 17:00  
    KS Ursus Warszawa ŁKS -
  • 14.06 17:00  
    ŁKS 1926 Łomża Huragan Morąg -
  • 14.06 17:00  
    KP Legia Warszawa II MKS Ełk -
  • 14.06 17:00  
    RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -
  • 14.06 17:00  
    Concordia Elbląg Sokół Ostróda -
  • 14.06 17:00  
    Widzew Łódź Sokół Aleksandrów Łódzki -
  • 14.06 17:00  
    KS Motor Lubawa Świt Nowy Dwór Mazowiecki -