Polska - 3. liga

15. kolejka - 3. liga

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 TKP Elana 15 33   10 3 2   25 - 10 15
2 OKS Świt Skolwin (Szczecin) 15 32   10 2 3   35 - 13 22
3 KKS 1925 Kalisz 16 31   9 4 3   25 - 9 16
4 Kotwica Kołobrzeg 15 30   9 3 3   23 - 14 9
5 Sokół Kleczew 16 30   9 3 4   26 - 12 14
6 Bałtyk Gdynia 14 28   9 1 4   32 - 15 17
7 KKS Lech Poznań II 14 26   8 2 4   25 - 16 9
8 KS Polonia Środa Wielkopolska 15 26   7 5 3   25 - 18 7
9 MKS Pogoń Szczecin II 14 23   7 2 5   20 - 18 2
10 Wda Świecie 15 21   6 3 6   25 - 31 -6
11 KS Wierzyca Pelplin 15 16   4 4 7   13 - 25 -12
12 LKS Centra Ostrów Wielkopolski 15 16   5 1 9   19 - 29 -10
13 Jarota Jarocin 15 15   4 3 8   17 - 26 -9
14 KP Starogard Gdański 15 14   4 2 9   13 - 18 -5
15 GKS Przodkowo 15 12   4 0 11   19 - 36 -17
16 KS Energetyk Gryfino 15 10   2 4 9   9 - 26 -17
17 KS Unia Solec Kujawski 14 7   1 4 9   12 - 30 -18
18 Górnik Konin 15 7   1 4 10   18 - 35 -17
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

16. kolejka (następna)

  • 18.11 12:00
  • 18.11 13:00
  • 18.11 13:00
  • 18.11 13:00
  • 18.11 13:00
  • 18.11 17:00
  • 18.11 18:00
  • 19.11 13:30
  • 19.11 15:30

Terminarz / Wyniki 3. liga

15. kolejka

16. kolejka

  • 18.11 12:00  
    LKS Centra Ostrów Wielkopolski Górnik Konin -
  • 18.11 13:00  
    KS Wierzyca Pelplin KS Energetyk Gryfino -
  • 18.11 13:00  
    KP Starogard Gdański TKP Elana -
  • 18.11 13:00  
    KS Unia Solec Kujawski GKS Przodkowo -
  • 18.11 13:00  
    Sokół Kleczew Jarota Jarocin -
  • 18.11 17:00  
    Kotwica Kołobrzeg KKS Lech Poznań II -
  • 18.11 18:00  
    MKS Pogoń Szczecin II Wda Świecie -
  • 19.11 13:30  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) KKS 1925 Kalisz -
  • 19.11 15:30  
    Bałtyk Gdynia KS Polonia Środa Wielkopolska -

17. kolejka

  • 25.11 12:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska MKS Pogoń Szczecin II -
  • 25.11 12:00  
    KKS Lech Poznań II OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 25.11 13:00  
    Jarota Jarocin Bałtyk Gdynia -
  • 25.11 13:00  
    KS Energetyk Gryfino KP Starogard Gdański -
  • 25.11 13:00  
    Górnik Konin KS Wierzyca Pelplin -
  • 25.11 13:00  
    Wda Świecie LKS Centra Ostrów Wielkopolski -
  • 25.11 18:00  
    GKS Przodkowo Kotwica Kołobrzeg -
  • 26.11 13:00  
    TKP Elana KS Unia Solec Kujawski -