Polska - 3. liga

24. kolejka - 3. liga

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 OKS Świt Skolwin (Szczecin) 24 57   18 3 3   56 - 17 39
2 TKP Elana 24 52   16 4 4   38 - 15 23
3 Kotwica Kołobrzeg 24 47   14 5 5   37 - 19 18
4 Bałtyk Gdynia 23 47   15 2 6   50 - 26 24
5 Sokół Kleczew 23 41   12 5 6   36 - 17 19
6 KKS 1925 Kalisz 23 41   12 5 6   31 - 18 13
7 MKS Pogoń Szczecin II 24 39   11 6 7   31 - 30 1
8 KKS Lech Poznań II 23 38   11 5 7   42 - 27 15
9 KP Starogard Gdański 24 34   10 4 10   28 - 21 7
10 KS Polonia Środa Wielkopolska 22 33   9 6 7   33 - 30 3
11 KS Wierzyca Pelplin 24 29   8 5 11   23 - 36 -13
12 Wda Świecie 24 25   7 4 13   37 - 50 -13
13 Jarota Jarocin 23 24   6 6 11   25 - 36 -11
14 LKS Centra Ostrów Wielkopolski 24 21   6 3 15   27 - 51 -24
15 Górnik Konin 24 20   5 5 14   29 - 47 -18
16 KS Unia Solec Kujawski 23 16   3 7 13   23 - 49 -26
17 GKS Przodkowo 24 14   4 2 18   25 - 53 -28
18 KS Energetyk Gryfino 20 11   2 5 13   9 - 38 -29
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

25. kolejka (następna)

  • 27.04 18:00
  • 28.04
  • 28.04 12:00
  • 28.04 14:00
  • 28.04 15:00
  • 28.04 16:00
  • 28.04 16:00
  • 28.04 17:00
  • 28.04 18:00

Terminarz / Wyniki 3. liga

18. kolejka

25. kolejka

  • 27.04 18:00  
    Bałtyk Gdynia LKS Centra Ostrów Wielkopolski -
  • 28.04  
    KKS 1925 Kalisz KS Energetyk Gryfino -
  • 28.04 12:00  
    KKS Lech Poznań II TKP Elana -
  • 28.04 14:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Wda Świecie -
  • 28.04 15:00  
    GKS Przodkowo MKS Pogoń Szczecin II -
  • 28.04 16:00  
    Jarota Jarocin Górnik Konin -
  • 28.04 16:00  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) KP Starogard Gdański -
  • 28.04 17:00  
    Sokół Kleczew KS Wierzyca Pelplin -
  • 28.04 18:00  
    Kotwica Kołobrzeg KS Unia Solec Kujawski -

26. kolejka

  • 01.05  
    KS Energetyk Gryfino KKS Lech Poznań II -
  • 01.05 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II Kotwica Kołobrzeg -
  • 01.05 11:00  
    KS Unia Solec Kujawski OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 01.05 12:00  
    LKS Centra Ostrów Wielkopolski KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 01.05 15:00  
    TKP Elana GKS Przodkowo -
  • 01.05 16:00  
    KP Starogard Gdański Sokół Kleczew -
  • 01.05 17:00  
    KS Wierzyca Pelplin Bałtyk Gdynia -
  • 01.05 17:00  
    Wda Świecie Jarota Jarocin -
  • 01.05 17:00  
    Górnik Konin KKS 1925 Kalisz -

27. kolejka

  • 05.05  
    TKP Elana MKS Pogoń Szczecin II -
  • 05.05  
    GKS Przodkowo KS Energetyk Gryfino -
  • 05.05  
    KKS 1925 Kalisz Wda Świecie -
  • 05.05  
    Jarota Jarocin LKS Centra Ostrów Wielkopolski -
  • 05.05  
    Bałtyk Gdynia KP Starogard Gdański -
  • 05.05  
    Sokół Kleczew KS Unia Solec Kujawski -
  • 05.05  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Kotwica Kołobrzeg -
  • 05.05 12:00  
    KKS Lech Poznań II Górnik Konin -
  • 05.05 16:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska KS Wierzyca Pelplin -

28. kolejka

  • 12.05  
    MKS Pogoń Szczecin II OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 12.05  
    KS Unia Solec Kujawski Bałtyk Gdynia -
  • 12.05  
    KP Starogard Gdański KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 12.05  
    KS Wierzyca Pelplin Jarota Jarocin -
  • 12.05  
    Górnik Konin GKS Przodkowo -
  • 12.05  
    KS Energetyk Gryfino TKP Elana -
  • 12.05 17:00  
    LKS Centra Ostrów Wielkopolski KKS 1925 Kalisz -
  • 12.05 17:00  
    Wda Świecie KKS Lech Poznań II -
  • 12.05 18:00  
    Kotwica Kołobrzeg Sokół Kleczew -

29. kolejka

  • 19.05  
    KS Energetyk Gryfino MKS Pogoń Szczecin II -
  • 19.05  
    TKP Elana Górnik Konin -
  • 19.05  
    GKS Przodkowo Wda Świecie -
  • 19.05  
    KKS 1925 Kalisz KS Wierzyca Pelplin -
  • 19.05  
    Jarota Jarocin KP Starogard Gdański -
  • 19.05  
    Bałtyk Gdynia Kotwica Kołobrzeg -
  • 19.05  
    Sokół Kleczew OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 19.05 12:00  
    KKS Lech Poznań II LKS Centra Ostrów Wielkopolski -
  • 19.05 16:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska KS Unia Solec Kujawski -

30. kolejka

  • 26.05  
    MKS Pogoń Szczecin II Sokół Kleczew -
  • 26.05  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Bałtyk Gdynia -
  • 26.05  
    KS Unia Solec Kujawski Jarota Jarocin -
  • 26.05  
    KP Starogard Gdański KKS 1925 Kalisz -
  • 26.05  
    KS Wierzyca Pelplin KKS Lech Poznań II -
  • 26.05  
    Górnik Konin KS Energetyk Gryfino -
  • 26.05 17:00  
    LKS Centra Ostrów Wielkopolski GKS Przodkowo -
  • 26.05 17:00  
    Wda Świecie TKP Elana -
  • 26.05 18:00  
    Kotwica Kołobrzeg KS Polonia Środa Wielkopolska -

31. kolejka

  • 31.05  
    Górnik Konin MKS Pogoń Szczecin II -
  • 31.05  
    KS Energetyk Gryfino Wda Świecie -
  • 31.05  
    TKP Elana LKS Centra Ostrów Wielkopolski -
  • 31.05  
    GKS Przodkowo KS Wierzyca Pelplin -
  • 31.05  
    KKS 1925 Kalisz KS Unia Solec Kujawski -
  • 31.05  
    Jarota Jarocin Kotwica Kołobrzeg -
  • 31.05  
    Bałtyk Gdynia Sokół Kleczew -
  • 31.05 15:00  
    KKS Lech Poznań II KP Starogard Gdański -
  • 31.05 16:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska OKS Świt Skolwin (Szczecin) -

32. kolejka

  • 02.06  
    MKS Pogoń Szczecin II Bałtyk Gdynia -
  • 02.06  
    Sokół Kleczew KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 02.06  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Jarota Jarocin -
  • 02.06  
    KS Unia Solec Kujawski KKS Lech Poznań II -
  • 02.06  
    KP Starogard Gdański GKS Przodkowo -
  • 02.06  
    KS Wierzyca Pelplin TKP Elana -
  • 03.06 16:00  
    Kotwica Kołobrzeg KKS 1925 Kalisz -
  • 03.06 17:00  
    LKS Centra Ostrów Wielkopolski KS Energetyk Gryfino -
  • 03.06 17:00  
    Wda Świecie Górnik Konin -

33. kolejka

  • 09.06 16:00  
    Wda Świecie MKS Pogoń Szczecin II -
  • 09.06 16:00  
    Górnik Konin LKS Centra Ostrów Wielkopolski -
  • 09.06 16:00  
    KS Energetyk Gryfino KS Wierzyca Pelplin -
  • 09.06 16:00  
    TKP Elana KP Starogard Gdański -
  • 09.06 16:00  
    GKS Przodkowo KS Unia Solec Kujawski -
  • 09.06 16:00  
    KKS Lech Poznań II Kotwica Kołobrzeg -
  • 09.06 16:00  
    KKS 1925 Kalisz OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 09.06 16:00  
    Jarota Jarocin Sokół Kleczew -
  • 09.06 16:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Bałtyk Gdynia -

34. kolejka

  • 16.06 16:00  
    KKS 1925 Kalisz Sokół Kleczew -
  • 16.06 16:00  
    MKS Pogoń Szczecin II KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 16.06 16:00  
    Bałtyk Gdynia Jarota Jarocin -
  • 16.06 16:00  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) KKS Lech Poznań II -
  • 16.06 16:00  
    Kotwica Kołobrzeg GKS Przodkowo -
  • 16.06 16:00  
    KS Unia Solec Kujawski TKP Elana -
  • 16.06 16:00  
    KP Starogard Gdański KS Energetyk Gryfino -
  • 16.06 16:00  
    KS Wierzyca Pelplin Górnik Konin -
  • 16.06 16:00  
    LKS Centra Ostrów Wielkopolski Wda Świecie -