Polska - 3. liga

30. kolejka - 3. liga

  • 25.05 18:00
  • 26.05
  • 26.05 14:00
  • 26.05 16:00
  • 26.05 17:00
  • 26.05 17:00
  • 26.05 17:00
  • 26.05 18:00
  • 27.05 18:00

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 OKS Świt Skolwin (Szczecin) 15 30   9 3 3   26 - 11 15
2 Bałtyk Gdynia 14 28   9 1 4   29 - 15 14
3 KKS Lech Poznań II 14 27   8 3 3   30 - 13 17
4 TKP Elana 14 27   8 3 3   22 - 12 10
5 KKS 1925 Kalisz 15 23   7 2 6   22 - 19 3
6 KP Starogard Gdański 15 22   6 4 5   19 - 13 6
7 Kotwica Kołobrzeg 15 21   6 3 6   16 - 17 -1
8 KS Polonia Środa Wielkopolska 14 18   5 3 6   18 - 21 -3
9 Sokół Kleczew 13 18   5 3 5   16 - 13 3
10 MKS Pogoń Szczecin II 14 17   4 5 5   15 - 22 -7
11 LKS Centra Ostrów Wielkopolski 15 14   4 2 9   14 - 33 -19
12 KS Wierzyca Pelplin 15 14   4 2 9   10 - 23 -13
13 Jarota Jarocin 14 14   3 5 6   18 - 19 -1
14 Wda Świecie 15 12   3 3 9   22 - 36 -14
15 KS Unia Solec Kujawski 15 10   2 4 9   18 - 34 -16
16 Górnik Konin 15 9   2 3 10   13 - 30 -17
17 KS Energetyk Gryfino 14 5   1 2 11   5 - 35 -30
18 GKS Przodkowo 14 1   0 1 13   8 - 36 -28
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

31. kolejka (następna)

  • 31.05
  • 31.05 13:00
  • 31.05 15:00
  • 31.05 16:00
  • 31.05 16:00
  • 31.05 16:00
  • 31.05 17:00
  • 31.05 17:00
  • 31.05 18:30

Terminarz / Wyniki 3. liga

30. kolejka

  • 25.05 18:00  
    MKS Pogoń Szczecin II Sokół Kleczew -
  • 26.05  
    Górnik Konin KS Energetyk Gryfino -
  • 26.05 14:00  
    KS Unia Solec Kujawski Jarota Jarocin -
  • 26.05 16:00  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Bałtyk Gdynia -
  • 26.05 17:00  
    KS Wierzyca Pelplin KKS Lech Poznań II -
  • 26.05 17:00  
    LKS Centra Ostrów Wielkopolski GKS Przodkowo -
  • 26.05 17:00  
    Wda Świecie TKP Elana -
  • 26.05 18:00  
    Kotwica Kołobrzeg KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 27.05 18:00  
    KP Starogard Gdański KKS 1925 Kalisz -

31. kolejka

  • 31.05  
    KS Energetyk Gryfino Wda Świecie -
  • 31.05 13:00  
    Górnik Konin MKS Pogoń Szczecin II -
  • 31.05 15:00  
    KKS Lech Poznań II KP Starogard Gdański -
  • 31.05 16:00  
    GKS Przodkowo KS Wierzyca Pelplin -
  • 31.05 16:00  
    Jarota Jarocin Kotwica Kołobrzeg -
  • 31.05 16:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 31.05 17:00  
    TKP Elana LKS Centra Ostrów Wielkopolski -
  • 31.05 17:00  
    Bałtyk Gdynia Sokół Kleczew -
  • 31.05 18:30  
    KKS 1925 Kalisz KS Unia Solec Kujawski -

32. kolejka

  • 03.06 11:00  
    MKS Pogoń Szczecin II Bałtyk Gdynia -
  • 03.06 12:00  
    KP Starogard Gdański GKS Przodkowo -
  • 03.06 14:00  
    KS Unia Solec Kujawski KKS Lech Poznań II -
  • 03.06 16:00  
    Sokół Kleczew KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 03.06 16:00  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) Jarota Jarocin -
  • 03.06 16:00  
    Kotwica Kołobrzeg KKS 1925 Kalisz -
  • 03.06 17:00  
    KS Wierzyca Pelplin TKP Elana -
  • 03.06 17:00  
    LKS Centra Ostrów Wielkopolski KS Energetyk Gryfino -
  • 03.06 17:00  
    Wda Świecie Górnik Konin -

33. kolejka

  • 09.06 16:00  
    Wda Świecie MKS Pogoń Szczecin II -
  • 09.06 16:00  
    Górnik Konin LKS Centra Ostrów Wielkopolski -
  • 09.06 16:00  
    KS Energetyk Gryfino KS Wierzyca Pelplin -
  • 09.06 16:00  
    TKP Elana KP Starogard Gdański -
  • 09.06 16:00  
    GKS Przodkowo KS Unia Solec Kujawski -
  • 09.06 16:00  
    KKS Lech Poznań II Kotwica Kołobrzeg -
  • 09.06 16:00  
    KKS 1925 Kalisz OKS Świt Skolwin (Szczecin) -
  • 09.06 16:00  
    Jarota Jarocin Sokół Kleczew -
  • 09.06 16:00  
    KS Polonia Środa Wielkopolska Bałtyk Gdynia -

34. kolejka

  • 16.06 16:00  
    KKS 1925 Kalisz Sokół Kleczew -
  • 16.06 16:00  
    MKS Pogoń Szczecin II KS Polonia Środa Wielkopolska -
  • 16.06 16:00  
    Bałtyk Gdynia Jarota Jarocin -
  • 16.06 16:00  
    OKS Świt Skolwin (Szczecin) KKS Lech Poznań II -
  • 16.06 16:00  
    Kotwica Kołobrzeg GKS Przodkowo -
  • 16.06 16:00  
    KS Unia Solec Kujawski TKP Elana -
  • 16.06 16:00  
    KP Starogard Gdański KS Energetyk Gryfino -
  • 16.06 16:00  
    KS Wierzyca Pelplin Górnik Konin -
  • 16.06 16:00  
    LKS Centra Ostrów Wielkopolski Wda Świecie -