Włochy - Serie B

22. kolejka - Serie B

Tabela Serie B

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Verona FC 22 41   12 5 5   40 - 25 15
2 Società Polisportiva Ars et Labor 2013 22 39   11 6 5   36 - 24 12
3 Frosinone Calcio 22 38   11 5 6   32 - 26 6
4 AS Cittadella 22 37   12 1 9   33 - 26 7
5 Benevento Calcio 22 36   10 7 5   28 - 16 12
6 Carpi FC 1909 22 33   8 9 5   23 - 19 4
7 ACD Virtus Entella 22 32   8 8 6   33 - 26 7
8 Perugia Calcio 21 30   7 9 5   26 - 20 6
9 FC Bari 1908 22 29   7 8 7   22 - 22 0
10 ASD Spezia Calcio 2008 22 28   6 10 6   17 - 17 0
11 Novara Calcio 22 28   8 4 10   27 - 28 -1
12 Ascoli Picchio FC 1898 21 27   6 9 6   21 - 23 -2
13 US Salernitana 1919 22 27   6 9 7   27 - 27 0
14 Brescia Calcio 22 27   6 9 7   24 - 30 -6
15 US Latina 22 26   4 14 4   24 - 25 -1
16 Vicenza Calcio 22 26   6 8 8   16 - 25 -9
17 FC Pro Vercelli Calcio 21 24   5 9 7   20 - 26 -6
18 AC Pisa 1909 22 24   5 9 8   8 - 12 -4
19 US Avellino 22 24   6 6 10   17 - 28 -11
20 AC Cesena 21 22   5 7 9   23 - 24 -1
21 Ternana Calcio 22 20   4 8 10   20 - 31 -11
22 ASD Trapani Calcio 22 16   2 10 10   15 - 32 -17
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

23. kolejka (następna)

  • 27.01 20:30
  • 28.01 15:00
  • 28.01 15:00
  • 28.01 15:00
  • 28.01 15:00
  • 28.01 15:00
  • 28.01 15:00
  • 28.01 15:00
  • 28.01 15:00
  • 29.01 17:30
  • 30.01 20:30

Strzelcy Serie B

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Giampaolo Pazzini(Verona FC) 16 5
Francesco Caputo(ACD Virtus Entella) 12 1
Gianluca Litteri(AS Cittadella) 10 0

Kartkowicze Serie B

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Lorenzo Lollo(Carpi FC 1909) 2 8 10
Alessandro Martinelli(Brescia Calcio) 2 6 8
Biagio Meccariello(Ternana Calcio) 2 5 7

Terminarz / Wyniki Serie B

22. kolejka

23. kolejka

  • 27.01 20:30  
    Frosinone Calcio Brescia Calcio -
  • 28.01 15:00  
    AC Cesena Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 28.01 15:00  
    Benevento Calcio Carpi FC 1909 -
  • 28.01 15:00  
    Ternana Calcio AS Cittadella -
  • 28.01 15:00  
    FC Bari 1908 Perugia Calcio -
  • 28.01 15:00  
    Novara Calcio AC Pisa 1909 -
  • 28.01 15:00  
    Vicenza Calcio Società Polisportiva Ars et Labor 2013 -
  • 28.01 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio ASD Trapani Calcio -
  • 28.01 15:00  
    US Avellino ACD Virtus Entella -
  • 29.01 17:30  
    Verona FC US Salernitana 1919 -
  • 30.01 20:30  
    ASD Spezia Calcio 2008 US Latina -

24. kolejka

  • 03.02 20:30  
    Verona FC Benevento Calcio -
  • 04.02 15:00  
    Società Polisportiva Ars et Labor 2013 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 04.02 15:00  
    Perugia Calcio Brescia Calcio -
  • 04.02 15:00  
    US Latina Frosinone Calcio -
  • 04.02 15:00  
    US Salernitana 1919 Novara Calcio -
  • 04.02 15:00  
    AS Cittadella FC Pro Vercelli Calcio -
  • 04.02 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Ternana Calcio -
  • 04.02 15:00  
    AC Pisa 1909 ACD Virtus Entella -
  • 04.02 18:00  
    FC Bari 1908 Vicenza Calcio -
  • 05.02 12:30  
    Carpi FC 1909 AC Cesena -
  • 06.02 20:30  
    ASD Trapani Calcio US Avellino -

25. kolejka

  • 10.02 20:30  
    Vicenza Calcio US Salernitana 1919 -
  • 11.02 15:00  
    AC Cesena FC Bari 1908 -
  • 11.02 15:00  
    Frosinone Calcio Carpi FC 1909 -
  • 11.02 15:00  
    Novara Calcio AS Cittadella -
  • 11.02 15:00  
    US Avellino Verona FC -
  • 11.02 15:00  
    Benevento Calcio US Latina -
  • 11.02 15:00  
    Brescia Calcio AC Pisa 1909 -
  • 11.02 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 11.02 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 ASD Trapani Calcio -
  • 11.02 18:00  
    ACD Virtus Entella Società Polisportiva Ars et Labor 2013 -
  • 12.02 15:00  
    Ternana Calcio Perugia Calcio -

26. kolejka

  • 17.02 20:30  
    US Latina Novara Calcio -
  • 18.02 15:00  
    Vicenza Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 18.02 15:00  
    AS Cittadella US Avellino -
  • 18.02 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio Benevento Calcio -
  • 18.02 15:00  
    Carpi FC 1909 Brescia Calcio -
  • 18.02 15:00  
    US Salernitana 1919 AC Cesena -
  • 18.02 15:00  
    FC Bari 1908 Ternana Calcio -
  • 18.02 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 ASD Trapani Calcio -
  • 18.02 15:00  
    Perugia Calcio ACD Virtus Entella -
  • 19.02 15:00  
    AC Pisa 1909 Frosinone Calcio -
  • 20.02 20:30  
    Verona FC Società Polisportiva Ars et Labor 2013 -

27. kolejka

  • 24.02 19:00  
    Brescia Calcio AS Cittadella -
  • 24.02 21:00  
    Benevento Calcio FC Bari 1908 -
  • 25.02 15:00  
    ACD Virtus Entella Carpi FC 1909 -
  • 25.02 15:00  
    Frosinone Calcio Verona FC -
  • 25.02 15:00  
    Ternana Calcio US Latina -
  • 25.02 15:00  
    Società Polisportiva Ars et Labor 2013 Perugia Calcio -
  • 25.02 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 AC Pisa 1909 -
  • 25.02 15:00  
    AC Cesena FC Pro Vercelli Calcio -
  • 25.02 15:00  
    ASD Trapani Calcio US Salernitana 1919 -
  • 25.02 15:00  
    Novara Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 25.02 15:00  
    US Avellino Vicenza Calcio -

28. kolejka

  • 27.02 20:30  
    FC Bari 1908 Brescia Calcio -
  • 28.02 20:30  
    ASD Spezia Calcio 2008 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 28.02 20:30  
    FC Pro Vercelli Calcio US Avellino -
  • 28.02 20:30  
    Novara Calcio Benevento Calcio -
  • 28.02 20:30  
    AC Pisa 1909 Carpi FC 1909 -
  • 28.02 20:30  
    US Latina AC Cesena -
  • 28.02 20:30  
    Perugia Calcio Frosinone Calcio -
  • 28.02 20:30  
    US Salernitana 1919 Società Polisportiva Ars et Labor 2013 -
  • 28.02 20:30  
    Verona FC Ternana Calcio -
  • 28.02 20:30  
    AS Cittadella ASD Trapani Calcio -
  • 28.02 20:30  
    Vicenza Calcio ACD Virtus Entella -

29. kolejka

  • 04.03 15:00  
    ACD Virtus Entella FC Bari 1908 -
  • 04.03 15:00  
    Frosinone Calcio AS Cittadella -
  • 04.03 15:00  
    Brescia Calcio Verona FC -
  • 04.03 15:00  
    ASD Trapani Calcio US Latina -
  • 04.03 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Novara Calcio -
  • 04.03 15:00  
    US Avellino Perugia Calcio -
  • 04.03 15:00  
    Società Polisportiva Ars et Labor 2013 AC Pisa 1909 -
  • 04.03 15:00  
    Ternana Calcio FC Pro Vercelli Calcio -
  • 04.03 15:00  
    Benevento Calcio US Salernitana 1919 -
  • 04.03 15:00  
    Carpi FC 1909 ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 04.03 15:00  
    AC Cesena Vicenza Calcio -

30. kolejka

  • 11.03 15:00  
    Verona FC Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 11.03 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 US Avellino -
  • 11.03 15:00  
    US Salernitana 1919 Brescia Calcio -
  • 11.03 15:00  
    US Latina Carpi FC 1909 -
  • 11.03 15:00  
    Società Polisportiva Ars et Labor 2013 AC Cesena -
  • 11.03 15:00  
    FC Bari 1908 Frosinone Calcio -
  • 11.03 15:00  
    AS Cittadella Perugia Calcio -
  • 11.03 15:00  
    Vicenza Calcio AC Pisa 1909 -
  • 11.03 15:00  
    Novara Calcio FC Pro Vercelli Calcio -
  • 11.03 15:00  
    Ternana Calcio ASD Trapani Calcio -
  • 11.03 15:00  
    Benevento Calcio ACD Virtus Entella -

31. kolejka

  • 18.03 15:00  
    ASD Trapani Calcio FC Bari 1908 -
  • 18.03 15:00  
    Perugia Calcio Benevento Calcio -
  • 18.03 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 AS Cittadella -
  • 18.03 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio Verona FC -
  • 18.03 15:00  
    AC Pisa 1909 US Latina -
  • 18.03 15:00  
    US Avellino Novara Calcio -
  • 18.03 15:00  
    ACD Virtus Entella US Salernitana 1919 -
  • 18.03 15:00  
    Carpi FC 1909 Società Polisportiva Ars et Labor 2013 -
  • 18.03 15:00  
    Brescia Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 18.03 15:00  
    AC Cesena Ternana Calcio -
  • 18.03 15:00  
    Frosinone Calcio Vicenza Calcio -

32. kolejka

  • 26.03 15:00  
    US Salernitana 1919 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 26.03 15:00  
    Ternana Calcio US Avellino -
  • 26.03 15:00  
    Vicenza Calcio Brescia Calcio -
  • 26.03 15:00  
    ACD Virtus Entella AC Cesena -
  • 26.03 15:00  
    Società Polisportiva Ars et Labor 2013 Frosinone Calcio -
  • 26.03 15:00  
    FC Bari 1908 Novara Calcio -
  • 26.03 15:00  
    Carpi FC 1909 Perugia Calcio -
  • 26.03 15:00  
    Verona FC AC Pisa 1909 -
  • 26.03 15:00  
    US Latina FC Pro Vercelli Calcio -
  • 26.03 15:00  
    AS Cittadella ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 26.03 15:00  
    Benevento Calcio ASD Trapani Calcio -

33. kolejka

  • 01.04 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio FC Bari 1908 -
  • 01.04 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Benevento Calcio -
  • 01.04 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Carpi FC 1909 -
  • 01.04 15:00  
    US Latina AS Cittadella -
  • 01.04 15:00  
    AC Cesena Frosinone Calcio -
  • 01.04 15:00  
    ASD Trapani Calcio Verona FC -
  • 01.04 15:00  
    AC Pisa 1909 US Salernitana 1919 -
  • 01.04 15:00  
    US Avellino Società Polisportiva Ars et Labor 2013 -
  • 01.04 15:00  
    Novara Calcio Ternana Calcio -
  • 01.04 15:00  
    Brescia Calcio ACD Virtus Entella -
  • 01.04 15:00  
    Perugia Calcio Vicenza Calcio -

34. kolejka

  • 04.04 20:30  
    ACD Virtus Entella Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 04.04 20:30  
    Frosinone Calcio US Avellino -
  • 04.04 20:30  
    AC Cesena Brescia Calcio -
  • 04.04 20:30  
    US Salernitana 1919 AS Cittadella -
  • 04.04 20:30  
    FC Bari 1908 US Latina -
  • 04.04 20:30  
    Società Polisportiva Ars et Labor 2013 Novara Calcio -
  • 04.04 20:30  
    Perugia Calcio AC Pisa 1909 -
  • 04.04 20:30  
    Carpi FC 1909 FC Pro Vercelli Calcio -
  • 04.04 20:30  
    Verona FC ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 04.04 20:30  
    Benevento Calcio Ternana Calcio -
  • 04.04 20:30  
    Vicenza Calcio ASD Trapani Calcio -

35. kolejka

  • 08.04 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 FC Bari 1908 -
  • 08.04 15:00  
    AS Cittadella Benevento Calcio -
  • 08.04 15:00  
    US Avellino Carpi FC 1909 -
  • 08.04 15:00  
    AC Pisa 1909 AC Cesena -
  • 08.04 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Frosinone Calcio -
  • 08.04 15:00  
    Novara Calcio Verona FC -
  • 08.04 15:00  
    ASD Trapani Calcio Perugia Calcio -
  • 08.04 15:00  
    Ternana Calcio US Salernitana 1919 -
  • 08.04 15:00  
    Brescia Calcio Società Polisportiva Ars et Labor 2013 -
  • 08.04 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio ACD Virtus Entella -
  • 08.04 15:00  
    US Latina Vicenza Calcio -

36. kolejka

  • 17.04 15:00  
    Perugia Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 17.04 15:00  
    AC Pisa 1909 US Avellino -
  • 17.04 15:00  
    Carpi FC 1909 FC Bari 1908 -
  • 17.04 15:00  
    Brescia Calcio Benevento Calcio -
  • 17.04 15:00  
    Verona FC AS Cittadella -
  • 17.04 15:00  
    US Salernitana 1919 US Latina -
  • 17.04 15:00  
    Frosinone Calcio Novara Calcio -
  • 17.04 15:00  
    Vicenza Calcio FC Pro Vercelli Calcio -
  • 17.04 15:00  
    AC Cesena ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 17.04 15:00  
    ACD Virtus Entella Ternana Calcio -
  • 17.04 15:00  
    Società Polisportiva Ars et Labor 2013 ASD Trapani Calcio -

37. kolejka

  • 22.04 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Brescia Calcio -
  • 22.04 15:00  
    AS Cittadella Carpi FC 1909 -
  • 22.04 15:00  
    US Avellino AC Cesena -
  • 22.04 15:00  
    Ternana Calcio Frosinone Calcio -
  • 22.04 15:00  
    FC Bari 1908 Verona FC -
  • 22.04 15:00  
    Novara Calcio Perugia Calcio -
  • 22.04 15:00  
    ASD Trapani Calcio AC Pisa 1909 -
  • 22.04 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio US Salernitana 1919 -
  • 22.04 15:00  
    US Latina Società Polisportiva Ars et Labor 2013 -
  • 22.04 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 ACD Virtus Entella -
  • 22.04 15:00  
    Benevento Calcio Vicenza Calcio -

38. kolejka

  • 25.04 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 US Avellino -
  • 25.04 15:00  
    US Salernitana 1919 FC Bari 1908 -
  • 25.04 15:00  
    AC Cesena Benevento Calcio -
  • 25.04 15:00  
    Società Polisportiva Ars et Labor 2013 AS Cittadella -
  • 25.04 15:00  
    Perugia Calcio Verona FC -
  • 25.04 15:00  
    ACD Virtus Entella US Latina -
  • 25.04 15:00  
    Vicenza Calcio Novara Calcio -
  • 25.04 15:00  
    AC Pisa 1909 FC Pro Vercelli Calcio -
  • 25.04 15:00  
    Frosinone Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 25.04 15:00  
    Brescia Calcio Ternana Calcio -
  • 25.04 15:00  
    Carpi FC 1909 ASD Trapani Calcio -

39. kolejka

  • 29.04 15:00  
    US Latina Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 29.04 15:00  
    Benevento Calcio US Avellino -
  • 29.04 15:00  
    Novara Calcio Brescia Calcio -
  • 29.04 15:00  
    Ternana Calcio Carpi FC 1909 -
  • 29.04 15:00  
    AS Cittadella AC Cesena -
  • 29.04 15:00  
    US Salernitana 1919 Frosinone Calcio -
  • 29.04 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio Perugia Calcio -
  • 29.04 15:00  
    FC Bari 1908 AC Pisa 1909 -
  • 29.04 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Società Polisportiva Ars et Labor 2013 -
  • 29.04 15:00  
    ASD Trapani Calcio ACD Virtus Entella -
  • 29.04 15:00  
    Verona FC Vicenza Calcio -

40. kolejka

  • 06.05 15:00  
    US Avellino FC Bari 1908 -
  • 06.05 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Benevento Calcio -
  • 06.05 15:00  
    AC Pisa 1909 AS Cittadella -
  • 06.05 15:00  
    ACD Virtus Entella Verona FC -
  • 06.05 15:00  
    Brescia Calcio US Latina -
  • 06.05 15:00  
    AC Cesena Novara Calcio -
  • 06.05 15:00  
    Società Polisportiva Ars et Labor 2013 FC Pro Vercelli Calcio -
  • 06.05 15:00  
    Carpi FC 1909 US Salernitana 1919 -
  • 06.05 15:00  
    Perugia Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 06.05 15:00  
    Vicenza Calcio Ternana Calcio -
  • 06.05 15:00  
    Frosinone Calcio ASD Trapani Calcio -

41. kolejka

  • 13.05 15:00  
    FC Bari 1908 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 13.05 15:00  
    US Salernitana 1919 US Avellino -
  • 13.05 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio Brescia Calcio -
  • 13.05 15:00  
    Verona FC Carpi FC 1909 -
  • 13.05 15:00  
    ASD Trapani Calcio AC Cesena -
  • 13.05 15:00  
    Benevento Calcio Frosinone Calcio -
  • 13.05 15:00  
    US Latina Perugia Calcio -
  • 13.05 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 AC Pisa 1909 -
  • 13.05 15:00  
    Ternana Calcio Società Polisportiva Ars et Labor 2013 -
  • 13.05 15:00  
    Novara Calcio ACD Virtus Entella -
  • 13.05 15:00  
    AS Cittadella Vicenza Calcio -

42. kolejka

  • 19.05 20:30  
    Società Polisportiva Ars et Labor 2013 FC Bari 1908 -
  • 19.05 20:30  
    AC Pisa 1909 Benevento Calcio -
  • 19.05 20:30  
    ACD Virtus Entella AS Cittadella -
  • 19.05 20:30  
    AC Cesena Verona FC -
  • 19.05 20:30  
    US Avellino US Latina -
  • 19.05 20:30  
    Carpi FC 1909 Novara Calcio -
  • 19.05 20:30  
    Frosinone Calcio FC Pro Vercelli Calcio -
  • 19.05 20:30  
    Perugia Calcio US Salernitana 1919 -
  • 19.05 20:30  
    Vicenza Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 19.05 20:30  
    Ascoli Picchio FC 1898 Ternana Calcio -
  • 19.05 20:30  
    Brescia Calcio ASD Trapani Calcio -