Reklama

Włochy - Serie A

24. kolejka - Serie A

Tabela Serie A online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   SSC Napoli 24 56   17 5 2   53 - 19 34
2   Juventus Turyn 24 54   17 3 4   45 - 15 30
3   Fiorentina 24 46   14 4 6   42 - 23 19
4   Inter Mediolan 24 45   13 6 5   30 - 20 10
5   AS Roma 24 44   12 8 4   44 - 26 18
6   AC Milan 24 40   11 7 6   35 - 26 9
7   US Sassuolo Calcio 24 34   8 10 6   28 - 28 0
8   Empoli FC 24 34   9 7 8   29 - 32 -3
9   Lazio Rzym 24 33   9 6 9   29 - 32 -3
10   Chievo Werona 24 30   8 6 10   29 - 32 -3
11   Bologna FC 24 30   9 3 12   28 - 31 -3
12   Torino FC 24 28   7 7 10   30 - 32 -2
13   Atalanta Bergamo 24 28   7 7 10   23 - 27 -4
14   Udinese Calcio 24 27   7 6 11   21 - 37 -16
15   US Palermo 24 26   7 5 12   26 - 39 -13
16   Genoa CFC 24 25   6 7 11   24 - 28 -4
17   Sampdoria Genua 24 24   6 6 12   36 - 43 -7
18   Carpi FC 1909 24 19   4 7 13   22 - 40 -18
19   Frosinone Calcio 24 19   5 4 15   24 - 50 -26
20   Verona FC 24 15   1 12 11   19 - 37 -18
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • el. Liga Mistrzów
  • el. Liga Europejska
  • spadek

25. kolejka (następna)

  • 11.02 20:45
  • 12.02 20:45
  • 13.02 15:00
  • 13.02 18:00
  • 13.02 20:45
  • 14.02 12:30
  • 14.02 15:00
  • 14.02 15:00
  • 14.02 15:00
  • 14.02 20:45

Strzelcy Serie A

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Gonzalo Higuain(SSC Napoli) 24 2
Paulo Bruno Dybala(Juventus Turyn) 13 3
Carlos Bacca(AC Milan) 12 1

Kartkowicze Serie A

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Larangera Danilo(Udinese Calcio) 2 7 9
Felipe Melo de Carvalho(Inter Mediolan) 2 6 8
Gabriel Paletta(Atalanta Bergamo) 2 3 5

Terminarz / Wyniki Serie A

25. kolejka

  • 11.02 20:45  
    Lazio Rzym Verona FC -
  • 12.02 20:45  
    Carpi FC 1909 AS Roma -
  • 13.02 15:00  
    Empoli FC Frosinone Calcio -
  • 13.02 18:00  
    Chievo Werona US Sassuolo Calcio -
  • 13.02 20:45  
    Juventus Turyn SSC Napoli -
  • 14.02 12:30  
    AC Milan Genoa CFC -
  • 14.02 15:00  
    Sampdoria Genua Atalanta Bergamo -
  • 14.02 15:00  
    Udinese Calcio Bologna FC -
  • 14.02 15:00  
    US Palermo Torino FC -
  • 14.02 20:45  
    Fiorentina Inter Mediolan -

26. kolejka

  • 19.02 20:45  
    Bologna FC Juventus Turyn -
  • 20.02 18:00  
    Verona FC Chievo Werona -
  • 20.02 20:45  
    Inter Mediolan Sampdoria Genua -
  • 21.02 15:00  
    Torino FC Carpi FC 1909 -
  • 21.02 15:00  
    US Sassuolo Calcio Empoli FC -
  • 21.02 15:00  
    Atalanta Bergamo Fiorentina -
  • 21.02 15:00  
    Genoa CFC Udinese Calcio -
  • 21.02 18:00  
    Frosinone Calcio Lazio Rzym -
  • 21.02 20:45  
    AS Roma US Palermo -
  • 22.02 21:00  
    SSC Napoli AC Milan -

27. kolejka

  • 27.02 18:00  
    Empoli FC AS Roma -
  • 27.02 20:45  
    AC Milan Torino FC -
  • 28.02 12:30  
    US Palermo Bologna FC -
  • 28.02 15:00  
    Carpi FC 1909 Atalanta Bergamo -
  • 28.02 15:00  
    Sampdoria Genua Frosinone Calcio -
  • 28.02 15:00  
    Chievo Werona Genoa CFC -
  • 28.02 15:00  
    Udinese Calcio Verona FC -
  • 28.02 20:45  
    Juventus Turyn Inter Mediolan -
  • 29.02 19:00  
    Lazio Rzym US Sassuolo Calcio -
  • 29.02 21:00  
    Fiorentina SSC Napoli -

28. kolejka

  • 04.03 20:45  
    AS Roma Fiorentina -
  • 05.03 18:00  
    Verona FC Sampdoria Genua -
  • 05.03 20:45  
    SSC Napoli Chievo Werona -
  • 06.03 12:30  
    Torino FC Lazio Rzym -
  • 06.03 15:00  
    Bologna FC Carpi FC 1909 -
  • 06.03 15:00  
    Genoa CFC Empoli FC -
  • 06.03 15:00  
    Atalanta Bergamo Juventus Turyn -
  • 06.03 15:00  
    US Sassuolo Calcio AC Milan -
  • 06.03 15:00  
    Frosinone Calcio Udinese Calcio -
  • 06.03 20:45  
    Inter Mediolan US Palermo -

29. kolejka

  • 11.03 20:45  
    Juventus Turyn US Sassuolo Calcio -
  • 12.03 18:00  
    Empoli FC Sampdoria Genua -
  • 12.03 20:45  
    Inter Mediolan Bologna FC -
  • 13.03 12:30  
    Chievo Werona AC Milan -
  • 13.03 15:00  
    Lazio Rzym Atalanta Bergamo -
  • 13.03 15:00  
    Carpi FC 1909 Frosinone Calcio -
  • 13.03 15:00  
    Fiorentina Verona FC -
  • 13.03 15:00  
    US Palermo SSC Napoli -
  • 13.03 15:00  
    Udinese Calcio AS Roma -
  • 13.03 15:00  
    Genoa CFC Torino FC -

30. kolejka

  • 19.03 18:00  
    Empoli FC US Palermo -
  • 19.03 20:45  
    AS Roma Inter Mediolan -
  • 20.03 12:30  
    Atalanta Bergamo Bologna FC -
  • 20.03 15:00  
    Verona FC Carpi FC 1909 -
  • 20.03 15:00  
    Sampdoria Genua Chievo Werona -
  • 20.03 15:00  
    Frosinone Calcio Fiorentina -
  • 20.03 15:00  
    SSC Napoli Genoa CFC -
  • 20.03 15:00  
    Torino FC Juventus Turyn -
  • 20.03 15:00  
    AC Milan Lazio Rzym -
  • 20.03 15:00  
    US Sassuolo Calcio Udinese Calcio -

31. kolejka

  • 03.04 15:00  
    Juventus Turyn Empoli FC -
  • 03.04 15:00  
    Genoa CFC Frosinone Calcio -
  • 03.04 15:00  
    Bologna FC Verona FC -
  • 03.04 15:00  
    Atalanta Bergamo AC Milan -
  • 03.04 15:00  
    Udinese Calcio SSC Napoli -
  • 03.04 15:00  
    Chievo Werona US Palermo -
  • 03.04 15:00  
    Lazio Rzym AS Roma -
  • 03.04 15:00  
    Fiorentina Sampdoria Genua -
  • 03.04 15:00  
    Carpi FC 1909 US Sassuolo Calcio -
  • 03.04 15:00  
    Inter Mediolan Torino FC -

32. kolejka

  • 10.04 15:00  
    Torino FC Atalanta Bergamo -
  • 10.04 15:00  
    AS Roma Bologna FC -
  • 10.04 15:00  
    Chievo Werona Carpi FC 1909 -
  • 10.04 15:00  
    Empoli FC Fiorentina -
  • 10.04 15:00  
    US Sassuolo Calcio Genoa CFC -
  • 10.04 15:00  
    SSC Napoli Verona FC -
  • 10.04 15:00  
    Frosinone Calcio Inter Mediolan -
  • 10.04 15:00  
    AC Milan Juventus Turyn -
  • 10.04 15:00  
    US Palermo Lazio Rzym -
  • 10.04 15:00  
    Sampdoria Genua Udinese Calcio -

33. kolejka

  • 17.04 15:00  
    Udinese Calcio Chievo Werona -
  • 17.04 15:00  
    Lazio Rzym Empoli FC -
  • 17.04 15:00  
    Verona FC Frosinone Calcio -
  • 17.04 15:00  
    Carpi FC 1909 Genoa CFC -
  • 17.04 15:00  
    Sampdoria Genua AC Milan -
  • 17.04 15:00  
    Inter Mediolan SSC Napoli -
  • 17.04 15:00  
    Juventus Turyn US Palermo -
  • 17.04 15:00  
    Atalanta Bergamo AS Roma -
  • 17.04 15:00  
    Fiorentina US Sassuolo Calcio -
  • 17.04 15:00  
    Bologna FC Torino FC -

34. kolejka

  • 20.04 20:45  
    US Palermo Atalanta Bergamo -
  • 20.04 20:45  
    SSC Napoli Bologna FC -
  • 20.04 20:45  
    AC Milan Carpi FC 1909 -
  • 20.04 20:45  
    Udinese Calcio Fiorentina -
  • 20.04 20:45  
    Chievo Werona Frosinone Calcio -
  • 20.04 20:45  
    Empoli FC Verona FC -
  • 20.04 20:45  
    Genoa CFC Inter Mediolan -
  • 20.04 20:45  
    Juventus Turyn Lazio Rzym -
  • 20.04 20:45  
    US Sassuolo Calcio Sampdoria Genua -
  • 20.04 20:45  
    AS Roma Torino FC -

35. kolejka

  • 24.04 15:00  
    Atalanta Bergamo Chievo Werona -
  • 24.04 15:00  
    Carpi FC 1909 Empoli FC -
  • 24.04 15:00  
    Bologna FC Genoa CFC -
  • 24.04 15:00  
    Fiorentina Juventus Turyn -
  • 24.04 15:00  
    Sampdoria Genua Lazio Rzym -
  • 24.04 15:00  
    Verona FC AC Milan -
  • 24.04 15:00  
    AS Roma SSC Napoli -
  • 24.04 15:00  
    Frosinone Calcio US Palermo -
  • 24.04 15:00  
    Torino FC US Sassuolo Calcio -
  • 24.04 15:00  
    Inter Mediolan Udinese Calcio -

36. kolejka

  • 01.05 15:00  
    SSC Napoli Atalanta Bergamo -
  • 01.05 15:00  
    Empoli FC Bologna FC -
  • 01.05 15:00  
    Juventus Turyn Carpi FC 1909 -
  • 01.05 15:00  
    Chievo Werona Fiorentina -
  • 01.05 15:00  
    AC Milan Frosinone Calcio -
  • 01.05 15:00  
    US Sassuolo Calcio Verona FC -
  • 01.05 15:00  
    Lazio Rzym Inter Mediolan -
  • 01.05 15:00  
    Genoa CFC AS Roma -
  • 01.05 15:00  
    US Palermo Sampdoria Genua -
  • 01.05 15:00  
    Udinese Calcio Torino FC -

37. kolejka

  • 08.05 15:00  
    AS Roma Chievo Werona -
  • 08.05 15:00  
    Inter Mediolan Empoli FC -
  • 08.05 15:00  
    Sampdoria Genua Genoa CFC -
  • 08.05 15:00  
    Verona FC Juventus Turyn -
  • 08.05 15:00  
    Carpi FC 1909 Lazio Rzym -
  • 08.05 15:00  
    Bologna FC AC Milan -
  • 08.05 15:00  
    Torino FC SSC Napoli -
  • 08.05 15:00  
    Fiorentina US Palermo -
  • 08.05 15:00  
    Frosinone Calcio US Sassuolo Calcio -
  • 08.05 15:00  
    Atalanta Bergamo Udinese Calcio -

38. kolejka

  • 15.05 20:45  
    Genoa CFC Atalanta Bergamo -
  • 15.05 20:45  
    Chievo Werona Bologna FC -
  • 15.05 20:45  
    Udinese Calcio Carpi FC 1909 -
  • 15.05 20:45  
    Lazio Rzym Fiorentina -
  • 15.05 20:45  
    SSC Napoli Frosinone Calcio -
  • 15.05 20:45  
    US Palermo Verona FC -
  • 15.05 20:45  
    US Sassuolo Calcio Inter Mediolan -
  • 15.05 20:45  
    AC Milan AS Roma -
  • 15.05 20:45  
    Juventus Turyn Sampdoria Genua -
  • 15.05 20:45  
    Empoli FC Torino FC -