Urugwaj - Primera Division

Tabela Primera Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 CF Nacional Montevideo 12 29   9 2 1   19 - 9 10
2 Defensor Montevideo 12 27   8 3 1   17 - 8 9
3 Penarol Montevideo 12 24   6 6 0   24 - 8 16
4 Club Atlético Cerro 12 19   5 4 3   22 - 15 7
5 Montevideo Wanderers Fútbol Club 12 19   6 1 5   21 - 18 3
6 Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley 12 18   6 0 6   16 - 22 -6
7 CA Boston River 12 17   5 2 5   15 - 10 5
8 Centro Atlético Fénix 12 16   4 4 4   19 - 15 4
9 Club Atlético River Plate 12 16   4 4 4   10 - 12 -2
10 Rampla Juniors Fútbol Club 12 15   4 3 5   16 - 20 -4
11 Danubio Fútbol Club 12 12   2 6 4   10 - 14 -4
12 Racing Club de Montevideo 12 11   3 2 7   11 - 17 -6
13 CA Juventud 12 10   2 4 6   13 - 16 -3
14 Club Plaza Colonia de Deportes 12 10   2 4 6   13 - 19 -6
15 Liverpool Montevideo 12 10   2 4 6   11 - 21 -10
16 Institución Atlética Sud América 12 9   2 3 7   14 - 27 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł

13. kolejka (następna)

  • 29.04 20:30
  • 29.04 20:30
  • 29.04 20:30
  • 30.04 00:00
  • 30.04 20:30
  • 30.04 20:30
  • 30.04 20:30
  • 30.04 23:00

Strzelcy Primera Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Cristian Martín Palacios Ferreira(Montevideo Wanderers Fútbol Club) 14 1
Maureen Javier Franco Alonso(Club Atlético Cerro) 8 2
Fabian Larry Estoyanoff Poggio(Centro Atlético Fénix) 8 4

Kartkowicze Primera Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Richard Martín González Lemos(Centro Atlético Fénix) 2 4 6
Carlos Nahuel Benavidez Protesoni(Defensor Montevideo) 2 4 6
Maximiliano Gómez González(Defensor Montevideo) 2 3 5

Terminarz / Wyniki Primera Division

13. kolejka

  • 29.04 20:30  
    Club Atlético Cerro Centro Atlético Fénix -
  • 29.04 20:30  
    CA Boston River Institución Atlética Sud América -
  • 29.04 20:30  
    Liverpool Montevideo CA Juventud -
  • 30.04 00:00  
    Penarol Montevideo Club Atlético River Plate -
  • 30.04 20:30  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Defensor Montevideo -
  • 30.04 20:30  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Danubio Fútbol Club -
  • 30.04 20:30  
    Racing Club de Montevideo Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 30.04 23:00  
    CF Nacional Montevideo Rampla Juniors Fútbol Club -

14. kolejka

  • 07.05 21:00  
    Penarol Montevideo Club Atlético Cerro -
  • 07.05 21:00  
    Club Atlético River Plate Racing Club de Montevideo -
  • 07.05 21:00  
    Club Plaza Colonia de Deportes Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 07.05 21:00  
    Danubio Fútbol Club Liverpool Montevideo -
  • 07.05 21:00  
    CA Juventud CA Boston River -
  • 07.05 21:00  
    Institución Atlética Sud América Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 07.05 21:00  
    Defensor Montevideo CF Nacional Montevideo -
  • 07.05 21:00  
    Rampla Juniors Fútbol Club Centro Atlético Fénix -

15. kolejka

  • 14.05 21:00  
    Club Atlético Cerro Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 14.05 21:00  
    Centro Atlético Fénix Defensor Montevideo -
  • 14.05 21:00  
    CF Nacional Montevideo Institución Atlética Sud América -
  • 14.05 21:00  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club CA Juventud -
  • 14.05 21:00  
    CA Boston River Danubio Fútbol Club -
  • 14.05 21:00  
    Liverpool Montevideo Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 14.05 21:00  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Club Atlético River Plate -
  • 14.05 21:00  
    Racing Club de Montevideo Penarol Montevideo -