Urugwaj - Primera Division

4. kolejka - Primera Division

  • 25.02 koniec
  • 25.02 20:30
  • 25.02 21:00
  • 25.02 21:00
  • 26.02 21:00
  • 26.02 21:00
  • 26.02 21:00
  • 27.02 00:00

Tabela Primera Division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Defensor Montevideo 4 10   3 1 0   6 - 3 3
2 CF Nacional Montevideo 3 9   3 0 0   4 - 1 3
3 Montevideo Wanderers Fútbol Club 3 7   2 1 0   5 - 2 3
4 Club Atlético Cerro 3 7   2 1 0   6 - 4 2
5 Penarol Montevideo 3 5   1 2 0   4 - 0 4
6 Centro Atlético Fénix 3 5   1 2 0   7 - 5 2
7 CA Boston River 3 5   1 2 0   2 - 0 2
8 Liverpool Montevideo 3 3   0 3 0   2 - 2 0
9 Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley 3 3   1 0 2   6 - 10 -4
10 Danubio Fútbol Club 3 2   0 2 1   5 - 6 -1
11 Rampla Juniors Fútbol Club 3 2   0 2 1   2 - 3 -1
12 CA Juventud 4 2   0 2 2   4 - 6 -2
13 Racing Club de Montevideo 3 1   0 1 2   3 - 5 -2
14 Club Atlético River Plate 3 1   0 1 2   2 - 5 -3
15 Club Plaza Colonia de Deportes 3 1   0 1 2   1 - 4 -3
16 Institución Atlética Sud América 3 1   0 1 2   1 - 4 -3
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł

5. kolejka (następna)

  • 04.03 20:30
  • 04.03 20:30
  • 04.03 20:30
  • 05.03 20:30
  • 05.03 20:30
  • 05.03 20:30
  • 05.03 20:30
  • 05.04

Strzelcy Primera Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Fabian Larry Estoyanoff Poggio(Centro Atlético Fénix) 4 3
Ignacio Gonzalez(Montevideo Wanderers Fútbol Club) 2 0
Cristian Martín Palacios Ferreira(Montevideo Wanderers Fútbol Club) 2 0

Kartkowicze Primera Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Nahitan Michel Nández Acosta(Penarol Montevideo) 1 2 3
Richard Martín González Lemos(Centro Atlético Fénix) 1 2 3
Julián Ricardo Perujo Airala(Institución Atlética Sud América) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Primera Division

4. kolejka

  • 25.02 20:30  
    CA Boston River Racing Club de Montevideo -
  • 25.02 21:00  
    Institución Atlética Sud América Club Atlético Cerro -
  • 25.02 21:00  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Penarol Montevideo -
  • 26.02 21:00  
    Rampla Juniors Fútbol Club Danubio Fútbol Club -
  • 26.02 21:00  
    Centro Atlético Fénix Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 26.02 21:00  
    Liverpool Montevideo Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 27.02 00:00  
    CF Nacional Montevideo Club Atlético River Plate -

5. kolejka

  • 04.03 20:30  
    Club Atlético Cerro Liverpool Montevideo -
  • 04.03 20:30  
    Club Atlético River Plate Centro Atlético Fénix -
  • 04.03 20:30  
    CA Juventud Institución Atlética Sud América -
  • 05.03 20:30  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley CA Boston River -
  • 05.03 20:30  
    Racing Club de Montevideo Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 05.03 20:30  
    Club Plaza Colonia de Deportes Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 05.03 20:30  
    Danubio Fútbol Club Defensor Montevideo -
  • 05.04  
    Penarol Montevideo CF Nacional Montevideo -

6. kolejka

  • 12.03 21:00  
    CA Juventud Club Atlético Cerro -
  • 12.03 21:00  
    Institución Atlética Sud América Danubio Fútbol Club -
  • 12.03 21:00  
    Defensor Montevideo Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 12.03 21:00  
    Rampla Juniors Fútbol Club Club Atlético River Plate -
  • 12.03 21:00  
    Centro Atlético Fénix Penarol Montevideo -
  • 12.03 21:00  
    CF Nacional Montevideo Racing Club de Montevideo -
  • 12.03 21:00  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 12.03 21:00  
    CA Boston River Liverpool Montevideo -

7. kolejka

  • 19.03 21:00  
    Club Atlético Cerro CA Boston River -
  • 19.03 21:00  
    Liverpool Montevideo Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 19.03 21:00  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley CF Nacional Montevideo -
  • 19.03 21:00  
    Racing Club de Montevideo Centro Atlético Fénix -
  • 19.03 21:00  
    Penarol Montevideo Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 19.03 21:00  
    Club Atlético River Plate Defensor Montevideo -
  • 19.03 21:00  
    Club Plaza Colonia de Deportes Institución Atlética Sud América -
  • 19.03 21:00  
    Danubio Fútbol Club CA Juventud -

8. kolejka

  • 26.03 21:00  
    Danubio Fútbol Club Club Atlético Cerro -
  • 26.03 21:00  
    CA Juventud Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 26.03 21:00  
    Institución Atlética Sud América Club Atlético River Plate -
  • 26.03 21:00  
    Defensor Montevideo Penarol Montevideo -
  • 26.03 21:00  
    Rampla Juniors Fútbol Club Racing Club de Montevideo -
  • 26.03 21:00  
    Centro Atlético Fénix Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 26.03 21:00  
    CF Nacional Montevideo Liverpool Montevideo -
  • 26.03 21:00  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club CA Boston River -

9. kolejka

  • 02.04 21:00  
    Club Atlético Cerro Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 02.04 21:00  
    CA Boston River CF Nacional Montevideo -
  • 02.04 21:00  
    Liverpool Montevideo Centro Atlético Fénix -
  • 02.04 21:00  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 02.04 21:00  
    Racing Club de Montevideo Defensor Montevideo -
  • 02.04 21:00  
    Penarol Montevideo Institución Atlética Sud América -
  • 02.04 21:00  
    Club Atlético River Plate CA Juventud -
  • 02.04 21:00  
    Club Plaza Colonia de Deportes Danubio Fútbol Club -

10. kolejka

  • 09.04 21:00  
    Club Plaza Colonia de Deportes Club Atlético Cerro -
  • 09.04 21:00  
    Danubio Fútbol Club Club Atlético River Plate -
  • 09.04 21:00  
    CA Juventud Penarol Montevideo -
  • 09.04 21:00  
    Institución Atlética Sud América Racing Club de Montevideo -
  • 09.04 21:00  
    Defensor Montevideo Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 09.04 21:00  
    Rampla Juniors Fútbol Club Liverpool Montevideo -
  • 09.04 21:00  
    Centro Atlético Fénix CA Boston River -
  • 09.04 21:00  
    CF Nacional Montevideo Montevideo Wanderers Fútbol Club -

11. kolejka

  • 16.04 21:00  
    Club Atlético Cerro CF Nacional Montevideo -
  • 16.04 21:00  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Centro Atlético Fénix -
  • 16.04 21:00  
    CA Boston River Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 16.04 21:00  
    Liverpool Montevideo Defensor Montevideo -
  • 16.04 21:00  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Institución Atlética Sud América -
  • 16.04 21:00  
    Racing Club de Montevideo CA Juventud -
  • 16.04 21:00  
    Penarol Montevideo Danubio Fútbol Club -
  • 16.04 21:00  
    Club Atlético River Plate Club Plaza Colonia de Deportes -

12. kolejka

  • 23.04 21:00  
    Club Atlético River Plate Club Atlético Cerro -
  • 23.04 21:00  
    Club Plaza Colonia de Deportes Penarol Montevideo -
  • 23.04 21:00  
    Danubio Fútbol Club Racing Club de Montevideo -
  • 23.04 21:00  
    CA Juventud Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 23.04 21:00  
    Institución Atlética Sud América Liverpool Montevideo -
  • 23.04 21:00  
    Defensor Montevideo CA Boston River -
  • 23.04 21:00  
    Rampla Juniors Fútbol Club Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 23.04 21:00  
    Centro Atlético Fénix CF Nacional Montevideo -

13. kolejka

  • 30.04 21:00  
    Club Atlético Cerro Centro Atlético Fénix -
  • 30.04 21:00  
    CF Nacional Montevideo Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 30.04 21:00  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club Defensor Montevideo -
  • 30.04 21:00  
    CA Boston River Institución Atlética Sud América -
  • 30.04 21:00  
    Liverpool Montevideo CA Juventud -
  • 30.04 21:00  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Danubio Fútbol Club -
  • 30.04 21:00  
    Racing Club de Montevideo Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 30.04 21:00  
    Penarol Montevideo Club Atlético River Plate -

14. kolejka

  • 07.05 21:00  
    Penarol Montevideo Club Atlético Cerro -
  • 07.05 21:00  
    Club Atlético River Plate Racing Club de Montevideo -
  • 07.05 21:00  
    Club Plaza Colonia de Deportes Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley -
  • 07.05 21:00  
    Danubio Fútbol Club Liverpool Montevideo -
  • 07.05 21:00  
    CA Juventud CA Boston River -
  • 07.05 21:00  
    Institución Atlética Sud América Montevideo Wanderers Fútbol Club -
  • 07.05 21:00  
    Defensor Montevideo CF Nacional Montevideo -
  • 07.05 21:00  
    Rampla Juniors Fútbol Club Centro Atlético Fénix -

15. kolejka

  • 14.05 21:00  
    Club Atlético Cerro Rampla Juniors Fútbol Club -
  • 14.05 21:00  
    Centro Atlético Fénix Defensor Montevideo -
  • 14.05 21:00  
    CF Nacional Montevideo Institución Atlética Sud América -
  • 14.05 21:00  
    Montevideo Wanderers Fútbol Club CA Juventud -
  • 14.05 21:00  
    CA Boston River Danubio Fútbol Club -
  • 14.05 21:00  
    Liverpool Montevideo Club Plaza Colonia de Deportes -
  • 14.05 21:00  
    Centro Cultural y Deportivo El Tanque Sisley Club Atlético River Plate -
  • 14.05 21:00  
    Racing Club de Montevideo Penarol Montevideo -