Ukraina - Premier League

19. kolejka - Premier League

  • 25.02 13:00
  • 25.02 13:00
  • 25.02 16:00
  • 26.02 13:00
  • 26.02 13:00
  • 26.02 16:00

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Szachtar Donieck 18 50   16 2 0   41 - 11 30
2 Dynamo Kijów 18 37   11 4 3   38 - 19 19
3 Zoria Ługańsk 18 34   10 4 4   29 - 16 13
4 FC Oleksandria 18 29   8 5 5   30 - 23 7
5 FC Olimpik Donetsk 17 28   8 4 5   24 - 26 -2
6 Worskła Połtawa 18 23   6 5 7   20 - 21 -1
7 Czernomorec Odessa 18 23   6 5 7   14 - 19 -5
8 FK Zirka Kropyvnytskyi 18 18   5 3 10   17 - 29 -12
9 FK Stal Kamianske 18 14   3 5 10   12 - 24 -12
10 Dnipro Dniepropietrowsk 18 12   4 6 8   19 - 28 -9
11 FC Wołyń Łuck 18 10   2 4 12   12 - 30 -18
12 Karpaty Lwów 17 5   2 5 10   18 - 28 -10
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

20. kolejka (następna)

  • 04.03 13:00
  • 04.03 16:00
  • 05.03 13:00
  • 05.03 16:00
  • 05.03 18:30
  • 05.03 18:30

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Aluísio Chaves Ribeiro Moraes Júnior(Dynamo Kijów) 10 2
Facundo Ferreyra(Szachtar Donieck) 8 0
Gustavo Ezequiel Blanco Leschuk(Karpaty Lwów) 7 0

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Anton Postupalenko(FC Olimpik Donetsk) 2 4 6
Yurii Romaniuk(FC Wołyń Łuck) 2 4 6
Pavlo Ksonz(Karpaty Lwów) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Premier League

19. kolejka

  • 25.02 13:00  
    Zoria Ługańsk Dynamo Kijów -
  • 25.02 13:00  
    FC Olimpik Donetsk FK Stal Kamianske -
  • 25.02 16:00  
    FC Oleksandria FC Wołyń Łuck -
  • 26.02 13:00  
    FK Zirka Kropyvnytskyi Dnipro Dniepropietrowsk -
  • 26.02 13:00  
    Czernomorec Odessa Karpaty Lwów -
  • 26.02 16:00  
    Szachtar Donieck Worskła Połtawa -

20. kolejka

  • 04.03 13:00  
    Dnipro Dniepropietrowsk Czernomorec Odessa -
  • 04.03 16:00  
    Dynamo Kijów FC Olimpik Donetsk -
  • 05.03 13:00  
    Karpaty Lwów FC Oleksandria -
  • 05.03 16:00  
    Worskła Połtawa Zoria Ługańsk -
  • 05.03 18:30  
    FK Stal Kamianske FK Zirka Kropyvnytskyi -
  • 05.03 18:30  
    FC Wołyń Łuck Szachtar Donieck -

21. kolejka

  • 11.03 16:00  
    Zoria Ługańsk Szachtar Donieck -
  • 11.03 16:00  
    FC Olimpik Donetsk Worskła Połtawa -
  • 11.03 16:00  
    FK Zirka Kropyvnytskyi Dynamo Kijów -
  • 11.03 16:00  
    Czernomorec Odessa FK Stal Kamianske -
  • 11.03 16:00  
    FC Oleksandria Dnipro Dniepropietrowsk -
  • 11.03 16:00  
    Karpaty Lwów FC Wołyń Łuck -

22. kolejka

  • 18.03  
    Dnipro Dniepropietrowsk Karpaty Lwów -
  • 18.03  
    FK Stal Kamianske FC Oleksandria -
  • 18.03  
    Dynamo Kijów Czernomorec Odessa -
  • 18.03  
    Worskła Połtawa FK Zirka Kropyvnytskyi -
  • 18.03  
    Szachtar Donieck FC Olimpik Donetsk -
  • 18.03  
    FC Wołyń Łuck Zoria Ługańsk -