Turcja - Süper Lig

Tabela Süper Lig

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Galatasaray Stambuł 5 13   4 1 0   13 - 3 10
2 Besiktas Stambuł 5 13   4 1 0   9 - 3 6
3 Göztepe Spor Kulübü 5 10   3 1 1   10 - 7 3
4 Kayseri Spor Kulübü 5 10   3 1 1   8 - 6 2
5 Istanbul B.B. 5 10   3 1 1   9 - 8 1
6 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 5 10   3 1 1   7 - 7 0
7 Bursaspor Kulübü 5 9   3 0 2   11 - 7 4
8 Fenerbahce Stambuł 5 8   2 2 1   12 - 9 3
9 Trabzonspor Kulübü 5 8   2 2 1   11 - 9 2
10 Kasımpaşa Spor Kulübü 5 7   2 1 2   9 - 9 0
11 Sivasspor Kulübü 5 6   2 0 3   6 - 8 -2
12 Kardemir Demir Çelik Karabükspor 5 5   1 2 2   6 - 6 0
13 Yeni Malatya Spor Kulübü 5 4   1 1 3   8 - 11 -3
14 Alanyaspor 5 4   1 1 3   7 - 11 -4
15 Atiker Konyaspor Kulübü 5 3   1 0 4   5 - 8 -3
16 Antalyaspor Kulübü 5 3   0 3 2   4 - 8 -4
17 Gençlerbirligi Ankara 5 1   0 1 4   5 - 12 -7
18 Osmanlıspor Futbol Kulübü 5 1   0 1 4   6 - 14 -8
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

6. kolejka (następna)

  • 22.09 19:00
  • 23.09 13:00
  • 23.09 15:30
  • 23.09 18:30
  • 24.09 13:00
  • 24.09 13:00
  • 24.09 15:30
  • 24.09 18:30
  • 25.09 19:00

Strzelcy Süper Lig

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Bafétimbi Gomis(Galatasaray Stambuł) 7 1
Burak Yilmaz(Trabzonspor Kulübü) 5 1
Tolga Cigerci(Galatasaray Stambuł) 4 0

Kartkowicze Süper Lig

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Duško Tošić(Besiktas Stambuł) 1 3 4
Tiago Jorge Oliveira Lopes(Kayseri Spor Kulübü) 1 2 3
Silvestre Varela(Kayseri Spor Kulübü) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Süper Lig

6. kolejka

  • 22.09 19:00  
    Trabzonspor Kulübü Alanyaspor -
  • 23.09 13:00  
    Atiker Konyaspor Kulübü Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 23.09 15:30  
    Gençlerbirligi Ankara Istanbul B.B. -
  • 23.09 18:30  
    Fenerbahce Stambuł Besiktas Stambuł -
  • 24.09 13:00  
    Sivasspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 24.09 13:00  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 24.09 15:30  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 24.09 18:30  
    Bursaspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 25.09 19:00  
    Antalyaspor Kulübü Osmanlıspor Futbol Kulübü -

7. kolejka

  • 29.09 19:00  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Fenerbahce Stambuł -
  • 30.09 13:00  
    Sivasspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 30.09 13:00  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 30.09 15:30  
    Kayseri Spor Kulübü Bursaspor Kulübü -
  • 30.09 18:30  
    Galatasaray Stambuł Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 01.10 13:00  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 01.10 15:30  
    Alanyaspor Gençlerbirligi Ankara -
  • 01.10 18:30  
    Göztepe Spor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 01.10 18:30  
    Besiktas Stambuł Trabzonspor Kulübü -

8. kolejka

  • 13.10 19:00  
    Gençlerbirligi Ankara Besiktas Stambuł -
  • 14.10 13:00  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Kayseri Spor Kulübü -
  • 14.10 15:30  
    Antalyaspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 14.10 15:30  
    Istanbul B.B. Alanyaspor -
  • 14.10 18:30  
    Atiker Konyaspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 15.10 13:00  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 15.10 15:30  
    Trabzonspor Kulübü Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 15.10 18:30  
    Fenerbahce Stambuł Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 16.10 19:00  
    Bursaspor Kulübü Osmanlıspor Futbol Kulübü -

9. kolejka

  • 20.10 19:00  
    Göztepe Spor Kulübü Alanyaspor -
  • 20.10 19:00  
    Antalyaspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 21.10 13:00  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 21.10 15:30  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Gençlerbirligi Ankara -
  • 21.10 18:30  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 22.10 13:00  
    Sivasspor Kulübü Bursaspor Kulübü -
  • 22.10 15:30  
    Kayseri Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 22.10 18:30  
    Galatasaray Stambuł Fenerbahce Stambuł -
  • 23.10 19:00  
    Besiktas Stambuł Istanbul B.B. -

10. kolejka

  • 27.10 19:00  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 28.10 13:00  
    Atiker Konyaspor Kulübü Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 28.10 15:30  
    Istanbul B.B. Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 28.10 18:30  
    Alanyaspor Besiktas Stambuł -
  • 29.10 12:00  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Sivasspor Kulübü -
  • 29.10 12:00  
    Gençlerbirligi Ankara Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 29.10 14:30  
    Bursaspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 29.10 17:30  
    Trabzonspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 30.10 18:00  
    Fenerbahce Stambuł Kayseri Spor Kulübü -

11. kolejka

  • 03.11 18:00  
    Galatasaray Stambuł Gençlerbirligi Ankara -
  • 04.11 12:00  
    Kayseri Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 04.11 12:00  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Bursaspor Kulübü -
  • 04.11 14:30  
    Antalyaspor Kulübü Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 04.11 17:30  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 05.11 12:00  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Alanyaspor -
  • 05.11 14:30  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 05.11 17:30  
    Göztepe Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 05.11 17:30  
    Sivasspor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -

12. kolejka

  • 17.11 18:00  
    Besiktas Stambuł Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 18.11 12:00  
    Bursaspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 18.11 14:30  
    Atiker Konyaspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 18.11 17:30  
    Istanbul B.B. Galatasaray Stambuł -
  • 19.11 12:00  
    Gençlerbirligi Ankara Kayseri Spor Kulübü -
  • 19.11 12:00  
    Alanyaspor Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 19.11 14:30  
    Trabzonspor Kulübü Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 19.11 17:30  
    Fenerbahce Stambuł Sivasspor Kulübü -
  • 20.11 18:00  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Kasımpaşa Spor Kulübü -

13. kolejka

  • 24.11 18:00  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Gençlerbirligi Ankara -
  • 25.11 12:00  
    Göztepe Spor Kulübü Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 25.11 14:30  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 25.11 17:30  
    Galatasaray Stambuł Alanyaspor -
  • 26.11 12:00  
    Bursaspor Kulübü Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 26.11 12:00  
    Sivasspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 26.11 14:30  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 26.11 17:30  
    Antalyaspor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 27.11 18:00  
    Kayseri Spor Kulübü Istanbul B.B. -

14. kolejka

  • 02.12 12:00  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 02.12 14:30  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Göztepe Spor Kulübü -
  • 02.12 17:30  
    Besiktas Stambuł Galatasaray Stambuł -
  • 03.12 12:00  
    Atiker Konyaspor Kulübü Bursaspor Kulübü -
  • 03.12 12:00  
    Gençlerbirligi Ankara Sivasspor Kulübü -
  • 03.12 14:30  
    Istanbul B.B. Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 03.12 17:30  
    Fenerbahce Stambuł Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 04.12 18:00  
    Trabzonspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 04.12 18:00  
    Alanyaspor Kayseri Spor Kulübü -

15. kolejka

  • 08.12 18:00  
    Bursaspor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 09.12 12:00  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 09.12 12:00  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 09.12 14:30  
    Antalyaspor Kulübü Gençlerbirligi Ankara -
  • 09.12 17:30  
    Galatasaray Stambuł Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 10.12 12:00  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Alanyaspor -
  • 10.12 14:30  
    Sivasspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 10.12 17:30  
    Kayseri Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 11.12 18:00  
    Atiker Konyaspor Kulübü Kardemir Demir Çelik Karabükspor -

16. kolejka

  • 16.12 12:00  
    Gençlerbirligi Ankara Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 16.12 14:30  
    Alanyaspor Sivasspor Kulübü -
  • 16.12 17:30  
    Trabzonspor Kulübü Bursaspor Kulübü -
  • 17.12 12:00  
    Istanbul B.B. Antalyaspor Kulübü -
  • 17.12 12:00  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Kayseri Spor Kulübü -
  • 17.12 14:30  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 17.12 17:30  
    Besiktas Stambuł Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 18.12 18:00  
    Göztepe Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 18.12 18:00  
    Fenerbahce Stambuł Kardemir Demir Çelik Karabükspor -

17. kolejka

  • 22.12 18:00  
    Antalyaspor Kulübü Alanyaspor -
  • 23.12 12:00  
    Bursaspor Kulübü Gençlerbirligi Ankara -
  • 23.12 14:30  
    Sivasspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 23.12 17:30  
    Atiker Konyaspor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 24.12 12:00  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Trabzonspor Kulübü -
  • 24.12 12:00  
    Kayseri Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 24.12 14:30  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 24.12 17:30  
    Galatasaray Stambuł Göztepe Spor Kulübü -
  • 25.12 18:00  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -

18. kolejka

  • 21.01  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 21.01  
    Atiker Konyaspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 21.01  
    Kayseri Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 21.01  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Gençlerbirligi Ankara -
  • 21.01  
    Bursaspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 21.01  
    Fenerbahce Stambuł Göztepe Spor Kulübü -
  • 21.01  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Alanyaspor -
  • 21.01  
    Sivasspor Kulübü Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 21.01  
    Antalyaspor Kulübü Besiktas Stambuł -

19. kolejka

  • 28.01  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 28.01  
    Göztepe Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 28.01  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor Kulübü -
  • 28.01  
    Besiktas Stambuł Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 28.01  
    Istanbul B.B. Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 28.01  
    Galatasaray Stambuł Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 28.01  
    Alanyaspor Bursaspor Kulübü -
  • 28.01  
    Gençlerbirligi Ankara Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 28.01  
    Trabzonspor Kulübü Fenerbahce Stambuł -

20. kolejka

  • 04.02  
    Bursaspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 04.02  
    Sivasspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 04.02  
    Trabzonspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 04.02  
    Atiker Konyaspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 04.02  
    Fenerbahce Stambuł Gençlerbirligi Ankara -
  • 04.02  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Alanyaspor -
  • 04.02  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 04.02  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 04.02  
    Antalyaspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -

21. kolejka

  • 11.02  
    Kayseri Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 11.02  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 11.02  
    Besiktas Stambuł Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 11.02  
    Galatasaray Stambuł Antalyaspor Kulübü -
  • 11.02  
    Göztepe Spor Kulübü Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 11.02  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Bursaspor Kulübü -
  • 11.02  
    Istanbul B.B. Fenerbahce Stambuł -
  • 11.02  
    Alanyaspor Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 11.02  
    Gençlerbirligi Ankara Trabzonspor Kulübü -

22. kolejka

  • 18.02  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 18.02  
    Sivasspor Kulübü Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 18.02  
    Trabzonspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 18.02  
    Gençlerbirligi Ankara Göztepe Spor Kulübü -
  • 18.02  
    Fenerbahce Stambuł Alanyaspor -
  • 18.02  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 18.02  
    Antalyaspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 18.02  
    Atiker Konyaspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 18.02  
    Bursaspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -

23. kolejka

  • 25.02  
    Göztepe Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 25.02  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 25.02  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 25.02  
    Kayseri Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 25.02  
    Istanbul B.B. Gençlerbirligi Ankara -
  • 25.02  
    Galatasaray Stambuł Bursaspor Kulübü -
  • 25.02  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 25.02  
    Besiktas Stambuł Fenerbahce Stambuł -
  • 25.02  
    Alanyaspor Trabzonspor Kulübü -

24. kolejka

  • 04.03  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Galatasaray Stambuł -
  • 04.03  
    Istanbul B.B. Göztepe Spor Kulübü -
  • 04.03  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 04.03  
    Gençlerbirligi Ankara Alanyaspor -
  • 04.03  
    Antalyaspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 04.03  
    Bursaspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 04.03  
    Trabzonspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 04.03  
    Fenerbahce Stambuł Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 04.03  
    Atiker Konyaspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -

25. kolejka

  • 11.03  
    Göztepe Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 11.03  
    Sivasspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 11.03  
    Kayseri Spor Kulübü Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 11.03  
    Besiktas Stambuł Gençlerbirligi Ankara -
  • 11.03  
    Alanyaspor Istanbul B.B. -
  • 11.03  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Bursaspor Kulübü -
  • 11.03  
    Galatasaray Stambuł Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 11.03  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 11.03  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Trabzonspor Kulübü -

26. kolejka

  • 18.03  
    Fenerbahce Stambuł Galatasaray Stambuł -
  • 18.03  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 18.03  
    Alanyaspor Göztepe Spor Kulübü -
  • 18.03  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 18.03  
    Gençlerbirligi Ankara Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 18.03  
    Istanbul B.B. Besiktas Stambuł -
  • 18.03  
    Atiker Konyaspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 18.03  
    Bursaspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 18.03  
    Trabzonspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -

27. kolejka

  • 01.04  
    Kayseri Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 01.04  
    Besiktas Stambuł Alanyaspor -
  • 01.04  
    Sivasspor Kulübü Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 01.04  
    Göztepe Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 01.04  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Gençlerbirligi Ankara -
  • 01.04  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Istanbul B.B. -
  • 01.04  
    Galatasaray Stambuł Trabzonspor Kulübü -
  • 01.04  
    Antalyaspor Kulübü Bursaspor Kulübü -
  • 01.04  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -

28. kolejka

  • 08.04  
    Gençlerbirligi Ankara Galatasaray Stambuł -
  • 08.04  
    Besiktas Stambuł Göztepe Spor Kulübü -
  • 08.04  
    Fenerbahce Stambuł Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 08.04  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Antalyaspor Kulübü -
  • 08.04  
    Bursaspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 08.04  
    Atiker Konyaspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 08.04  
    Alanyaspor Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 08.04  
    Trabzonspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 08.04  
    Istanbul B.B. Yeni Malatya Spor Kulübü -

29. kolejka

  • 15.04  
    Sivasspor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 15.04  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Besiktas Stambuł -
  • 15.04  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Alanyaspor -
  • 15.04  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 15.04  
    Galatasaray Stambuł Istanbul B.B. -
  • 15.04  
    Kayseri Spor Kulübü Gençlerbirligi Ankara -
  • 15.04  
    Göztepe Spor Kulübü Bursaspor Kulübü -
  • 15.04  
    Antalyaspor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 15.04  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Trabzonspor Kulübü -

30. kolejka

  • 22.04  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Bursaspor Kulübü -
  • 22.04  
    Alanyaspor Galatasaray Stambuł -
  • 22.04  
    Gençlerbirligi Ankara Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 22.04  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Göztepe Spor Kulübü -
  • 22.04  
    Atiker Konyaspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 22.04  
    Fenerbahce Stambuł Antalyaspor Kulübü -
  • 22.04  
    Istanbul B.B. Kayseri Spor Kulübü -
  • 22.04  
    Trabzonspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 22.04  
    Besiktas Stambuł Yeni Malatya Spor Kulübü -

31. kolejka

  • 29.04  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 29.04  
    Kayseri Spor Kulübü Alanyaspor -
  • 29.04  
    Göztepe Spor Kulübü Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 29.04  
    Sivasspor Kulübü Gençlerbirligi Ankara -
  • 29.04  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Istanbul B.B. -
  • 29.04  
    Bursaspor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 29.04  
    Galatasaray Stambuł Besiktas Stambuł -
  • 29.04  
    Antalyaspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 29.04  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -

32. kolejka

  • 06.05  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 06.05  
    Fenerbahce Stambuł Bursaspor Kulübü -
  • 06.05  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Galatasaray Stambuł -
  • 06.05  
    Alanyaspor Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 06.05  
    Trabzonspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 06.05  
    Gençlerbirligi Ankara Antalyaspor Kulübü -
  • 06.05  
    Istanbul B.B. Sivasspor Kulübü -
  • 06.05  
    Besiktas Stambuł Kayseri Spor Kulübü -
  • 06.05  
    Göztepe Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -

33. kolejka

  • 13.05  
    Galatasaray Stambuł Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 13.05  
    Kayseri Spor Kulübü Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 13.05  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 13.05  
    Sivasspor Kulübü Alanyaspor -
  • 13.05  
    Atiker Konyaspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 13.05  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Gençlerbirligi Ankara -
  • 13.05  
    Antalyaspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 13.05  
    Bursaspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 13.05  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Fenerbahce Stambuł -

34. kolejka

  • 20.05  
    Göztepe Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 20.05  
    Fenerbahce Stambuł Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 20.05  
    Gençlerbirligi Ankara Bursaspor Kulübü -
  • 20.05  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 20.05  
    Alanyaspor Antalyaspor Kulübü -
  • 20.05  
    Istanbul B.B. Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 20.05  
    Trabzonspor Kulübü Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 20.05  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 20.05  
    Besiktas Stambuł Sivasspor Kulübü -