Turcja - Süper Lig

Tabela Süper Lig

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Galatasaray Stambuł 12 26   8 2 2   27 - 14 13
2 Istanbul B.B. 12 26   8 2 2   23 - 14 9
3 Besiktas Stambuł 12 22   6 4 2   19 - 12 7
4 Kayseri Spor Kulübü 12 22   6 4 2   19 - 14 5
5 Fenerbahce Stambuł 12 20   5 5 2   25 - 17 8
6 Sivasspor Kulübü 12 19   6 1 5   18 - 19 -1
7 Bursaspor Kulübü 12 18   5 3 4   22 - 15 7
8 Göztepe Spor Kulübü 12 18   5 3 4   22 - 21 1
9 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 12 18   5 3 4   18 - 19 -1
10 Alanyaspor 12 17   5 2 5   25 - 22 3
11 Trabzonspor Kulübü 12 16   4 4 4   23 - 26 -3
12 Kasımpaşa Spor Kulübü 12 15   4 3 5   20 - 21 -1
13 Yeni Malatya Spor Kulübü 12 14   4 2 6   16 - 20 -4
14 Antalyaspor Kulübü 12 13   3 4 5   14 - 21 -7
15 Atiker Konyaspor Kulübü 12 11   3 2 7   12 - 16 -4
16 Osmanlıspor Futbol Kulübü 12 8   2 2 8   17 - 26 -9
17 Kardemir Demir Çelik Karabükspor 12 8   2 2 8   12 - 21 -9
18 Gençlerbirligi Ankara 12 8   2 2 8   14 - 28 -14
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

13. kolejka (następna)

  • 24.11 18:00
  • 25.11 12:00
  • 25.11 14:30
  • 25.11 17:30
  • 26.11 12:00
  • 26.11 12:00
  • 26.11 14:30
  • 26.11 17:30
  • 27.11 18:00

Strzelcy Süper Lig

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Bafétimbi Gomis(Galatasaray Stambuł) 12 3
Adis Jahović(Göztepe Spor Kulübü) 11 4
Silva De Souza Vagner Love(Alanyaspor) 9 3

Kartkowicze Süper Lig

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ranieri Sandro(Antalyaspor Kulübü) 2 1 3
Ceyhun Gülselam(Kardemir Demir Çelik Karabükspor) 1 5 6
Duško Tošić(Besiktas Stambuł) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Süper Lig

13. kolejka

  • 24.11 18:00  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Gençlerbirligi Ankara -
  • 25.11 12:00  
    Göztepe Spor Kulübü Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 25.11 14:30  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 25.11 17:30  
    Galatasaray Stambuł Alanyaspor -
  • 26.11 12:00  
    Bursaspor Kulübü Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 26.11 12:00  
    Sivasspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 26.11 14:30  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 26.11 17:30  
    Antalyaspor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 27.11 18:00  
    Kayseri Spor Kulübü Istanbul B.B. -

14. kolejka

  • 02.12 12:00  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 02.12 14:30  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Göztepe Spor Kulübü -
  • 02.12 17:30  
    Besiktas Stambuł Galatasaray Stambuł -
  • 03.12 12:00  
    Atiker Konyaspor Kulübü Bursaspor Kulübü -
  • 03.12 12:00  
    Gençlerbirligi Ankara Sivasspor Kulübü -
  • 03.12 14:30  
    Istanbul B.B. Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 03.12 17:30  
    Fenerbahce Stambuł Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 04.12 18:00  
    Trabzonspor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 04.12 18:00  
    Alanyaspor Kayseri Spor Kulübü -

15. kolejka

  • 08.12 18:00  
    Bursaspor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 09.12 12:00  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 09.12 12:00  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 09.12 14:30  
    Antalyaspor Kulübü Gençlerbirligi Ankara -
  • 09.12 17:30  
    Galatasaray Stambuł Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 10.12 12:00  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Alanyaspor -
  • 10.12 14:30  
    Sivasspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 10.12 17:30  
    Kayseri Spor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 11.12 18:00  
    Atiker Konyaspor Kulübü Kardemir Demir Çelik Karabükspor -

16. kolejka

  • 16.12 12:00  
    Gençlerbirligi Ankara Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 16.12 14:30  
    Alanyaspor Sivasspor Kulübü -
  • 16.12 17:30  
    Trabzonspor Kulübü Bursaspor Kulübü -
  • 17.12 12:00  
    Istanbul B.B. Antalyaspor Kulübü -
  • 17.12 12:00  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Kayseri Spor Kulübü -
  • 17.12 14:30  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 17.12 17:30  
    Besiktas Stambuł Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 18.12 18:00  
    Göztepe Spor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 18.12 18:00  
    Fenerbahce Stambuł Kardemir Demir Çelik Karabükspor -

17. kolejka

  • 22.12 18:00  
    Antalyaspor Kulübü Alanyaspor -
  • 23.12 12:00  
    Bursaspor Kulübü Gençlerbirligi Ankara -
  • 23.12 14:30  
    Sivasspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 23.12 17:30  
    Atiker Konyaspor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 24.12 12:00  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Trabzonspor Kulübü -
  • 24.12 12:00  
    Kayseri Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 24.12 14:30  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 24.12 17:30  
    Galatasaray Stambuł Göztepe Spor Kulübü -
  • 25.12 18:00  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -

18. kolejka

  • 21.01  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 21.01  
    Atiker Konyaspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 21.01  
    Kayseri Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 21.01  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Gençlerbirligi Ankara -
  • 21.01  
    Bursaspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 21.01  
    Fenerbahce Stambuł Göztepe Spor Kulübü -
  • 21.01  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Alanyaspor -
  • 21.01  
    Sivasspor Kulübü Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 21.01  
    Antalyaspor Kulübü Besiktas Stambuł -

19. kolejka

  • 28.01  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 28.01  
    Göztepe Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 28.01  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Antalyaspor Kulübü -
  • 28.01  
    Besiktas Stambuł Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 28.01  
    Istanbul B.B. Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 28.01  
    Galatasaray Stambuł Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 28.01  
    Alanyaspor Bursaspor Kulübü -
  • 28.01  
    Gençlerbirligi Ankara Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 28.01  
    Trabzonspor Kulübü Fenerbahce Stambuł -

20. kolejka

  • 04.02  
    Bursaspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 04.02  
    Sivasspor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 04.02  
    Trabzonspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 04.02  
    Atiker Konyaspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 04.02  
    Fenerbahce Stambuł Gençlerbirligi Ankara -
  • 04.02  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Alanyaspor -
  • 04.02  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 04.02  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 04.02  
    Antalyaspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -

21. kolejka

  • 11.02  
    Kayseri Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 11.02  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 11.02  
    Besiktas Stambuł Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 11.02  
    Galatasaray Stambuł Antalyaspor Kulübü -
  • 11.02  
    Göztepe Spor Kulübü Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 11.02  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Bursaspor Kulübü -
  • 11.02  
    Istanbul B.B. Fenerbahce Stambuł -
  • 11.02  
    Alanyaspor Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 11.02  
    Gençlerbirligi Ankara Trabzonspor Kulübü -

22. kolejka

  • 18.02  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 18.02  
    Sivasspor Kulübü Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 18.02  
    Trabzonspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 18.02  
    Gençlerbirligi Ankara Göztepe Spor Kulübü -
  • 18.02  
    Fenerbahce Stambuł Alanyaspor -
  • 18.02  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 18.02  
    Antalyaspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 18.02  
    Atiker Konyaspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 18.02  
    Bursaspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -

23. kolejka

  • 25.02  
    Göztepe Spor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 25.02  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 25.02  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 25.02  
    Kayseri Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 25.02  
    Istanbul B.B. Gençlerbirligi Ankara -
  • 25.02  
    Galatasaray Stambuł Bursaspor Kulübü -
  • 25.02  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 25.02  
    Besiktas Stambuł Fenerbahce Stambuł -
  • 25.02  
    Alanyaspor Trabzonspor Kulübü -

24. kolejka

  • 04.03  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Galatasaray Stambuł -
  • 04.03  
    Istanbul B.B. Göztepe Spor Kulübü -
  • 04.03  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 04.03  
    Gençlerbirligi Ankara Alanyaspor -
  • 04.03  
    Antalyaspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 04.03  
    Bursaspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 04.03  
    Trabzonspor Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 04.03  
    Fenerbahce Stambuł Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 04.03  
    Atiker Konyaspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -

25. kolejka

  • 11.03  
    Göztepe Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 11.03  
    Sivasspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 11.03  
    Kayseri Spor Kulübü Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 11.03  
    Besiktas Stambuł Gençlerbirligi Ankara -
  • 11.03  
    Alanyaspor Istanbul B.B. -
  • 11.03  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Bursaspor Kulübü -
  • 11.03  
    Galatasaray Stambuł Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 11.03  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 11.03  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Trabzonspor Kulübü -

26. kolejka

  • 18.03  
    Fenerbahce Stambuł Galatasaray Stambuł -
  • 18.03  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 18.03  
    Alanyaspor Göztepe Spor Kulübü -
  • 18.03  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Antalyaspor Kulübü -
  • 18.03  
    Gençlerbirligi Ankara Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 18.03  
    Istanbul B.B. Besiktas Stambuł -
  • 18.03  
    Atiker Konyaspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 18.03  
    Bursaspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 18.03  
    Trabzonspor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -

27. kolejka

  • 01.04  
    Kayseri Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 01.04  
    Besiktas Stambuł Alanyaspor -
  • 01.04  
    Sivasspor Kulübü Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 01.04  
    Göztepe Spor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 01.04  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Gençlerbirligi Ankara -
  • 01.04  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Istanbul B.B. -
  • 01.04  
    Galatasaray Stambuł Trabzonspor Kulübü -
  • 01.04  
    Antalyaspor Kulübü Bursaspor Kulübü -
  • 01.04  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -

28. kolejka

  • 08.04  
    Gençlerbirligi Ankara Galatasaray Stambuł -
  • 08.04  
    Besiktas Stambuł Göztepe Spor Kulübü -
  • 08.04  
    Fenerbahce Stambuł Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 08.04  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Antalyaspor Kulübü -
  • 08.04  
    Bursaspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 08.04  
    Atiker Konyaspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 08.04  
    Alanyaspor Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 08.04  
    Trabzonspor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 08.04  
    Istanbul B.B. Yeni Malatya Spor Kulübü -

29. kolejka

  • 15.04  
    Sivasspor Kulübü Fenerbahce Stambuł -
  • 15.04  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Besiktas Stambuł -
  • 15.04  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Alanyaspor -
  • 15.04  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 15.04  
    Galatasaray Stambuł Istanbul B.B. -
  • 15.04  
    Kayseri Spor Kulübü Gençlerbirligi Ankara -
  • 15.04  
    Göztepe Spor Kulübü Bursaspor Kulübü -
  • 15.04  
    Antalyaspor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 15.04  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Trabzonspor Kulübü -

30. kolejka

  • 22.04  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Bursaspor Kulübü -
  • 22.04  
    Alanyaspor Galatasaray Stambuł -
  • 22.04  
    Gençlerbirligi Ankara Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 22.04  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Göztepe Spor Kulübü -
  • 22.04  
    Atiker Konyaspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 22.04  
    Fenerbahce Stambuł Antalyaspor Kulübü -
  • 22.04  
    Istanbul B.B. Kayseri Spor Kulübü -
  • 22.04  
    Trabzonspor Kulübü Sivasspor Kulübü -
  • 22.04  
    Besiktas Stambuł Yeni Malatya Spor Kulübü -

31. kolejka

  • 29.04  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 29.04  
    Kayseri Spor Kulübü Alanyaspor -
  • 29.04  
    Göztepe Spor Kulübü Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 29.04  
    Sivasspor Kulübü Gençlerbirligi Ankara -
  • 29.04  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Istanbul B.B. -
  • 29.04  
    Bursaspor Kulübü Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 29.04  
    Galatasaray Stambuł Besiktas Stambuł -
  • 29.04  
    Antalyaspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 29.04  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Fenerbahce Stambuł -

32. kolejka

  • 06.05  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 06.05  
    Fenerbahce Stambuł Bursaspor Kulübü -
  • 06.05  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Galatasaray Stambuł -
  • 06.05  
    Alanyaspor Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 06.05  
    Trabzonspor Kulübü Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 06.05  
    Gençlerbirligi Ankara Antalyaspor Kulübü -
  • 06.05  
    Istanbul B.B. Sivasspor Kulübü -
  • 06.05  
    Besiktas Stambuł Kayseri Spor Kulübü -
  • 06.05  
    Göztepe Spor Kulübü Yeni Malatya Spor Kulübü -

33. kolejka

  • 13.05  
    Galatasaray Stambuł Yeni Malatya Spor Kulübü -
  • 13.05  
    Kayseri Spor Kulübü Akhisar Belediye Gençlik ve Spor -
  • 13.05  
    Osmanlıspor Futbol Kulübü Besiktas Stambuł -
  • 13.05  
    Sivasspor Kulübü Alanyaspor -
  • 13.05  
    Atiker Konyaspor Kulübü Göztepe Spor Kulübü -
  • 13.05  
    Kasımpaşa Spor Kulübü Gençlerbirligi Ankara -
  • 13.05  
    Antalyaspor Kulübü Istanbul B.B. -
  • 13.05  
    Bursaspor Kulübü Trabzonspor Kulübü -
  • 13.05  
    Kardemir Demir Çelik Karabükspor Fenerbahce Stambuł -

34. kolejka

  • 20.05  
    Göztepe Spor Kulübü Galatasaray Stambuł -
  • 20.05  
    Fenerbahce Stambuł Atiker Konyaspor Kulübü -
  • 20.05  
    Gençlerbirligi Ankara Bursaspor Kulübü -
  • 20.05  
    Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Osmanlıspor Futbol Kulübü -
  • 20.05  
    Alanyaspor Antalyaspor Kulübü -
  • 20.05  
    Istanbul B.B. Kasımpaşa Spor Kulübü -
  • 20.05  
    Trabzonspor Kulübü Kardemir Demir Çelik Karabükspor -
  • 20.05  
    Yeni Malatya Spor Kulübü Kayseri Spor Kulübü -
  • 20.05  
    Besiktas Stambuł Sivasspor Kulübü -