Szwecja - Allsvenskan

1. kolejka - Allsvenskan

  • 01.04 13:00
  • 01.04 16:00
  • 02.04 15:00
  • 02.04 15:00
  • 02.04 17:30
  • 03.04 19:00
  • 03.04 19:00
  • 03.04 19:00

Tabela Allsvenskan

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 AFC Eskilstuna City 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 AIK Fotboll 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 Djurgardens Sztokholm 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 Elfsborg Boras 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 GIF Sundsvall 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 Halmstads Bk 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Hammarby Sztokholm 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 BK Häcken 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 IFK Goeteborg 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Jönköpings Södra IF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 Kalmar FF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Malmö FF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 IFK Norrköping 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 IK Sirius Fotboll 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15 Örebro SF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16 Östersunds FK 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 08.04 16:00
  • 09.04 15:00
  • 09.04 15:00
  • 09.04 17:30
  • 09.04 17:30
  • 09.04 17:30
  • 10.04 19:00
  • 11.04 18:30

Terminarz / Wyniki Allsvenskan

1. kolejka

  • 01.04 13:00  
    IFK Goeteborg Malmö FF -
  • 01.04 16:00  
    Halmstads Bk Östersunds FK -
  • 02.04 15:00  
    GIF Sundsvall AFC Eskilstuna City -
  • 02.04 15:00  
    AIK Fotboll BK Häcken -
  • 02.04 17:30  
    IFK Norrköping Hammarby Sztokholm -
  • 03.04 19:00  
    Kalmar FF Elfsborg Boras -
  • 03.04 19:00  
    Djurgardens Sztokholm IK Sirius Fotboll -
  • 03.04 19:00  
    Örebro SF Jönköpings Södra IF -

2. kolejka

  • 08.04 16:00  
    AFC Eskilstuna City Örebro SF -
  • 09.04 15:00  
    Östersunds FK IFK Norrköping -
  • 09.04 15:00  
    Hammarby Sztokholm Kalmar FF -
  • 09.04 17:30  
    IK Sirius Fotboll IFK Goeteborg -
  • 09.04 17:30  
    Jönköpings Södra IF Halmstads Bk -
  • 09.04 17:30  
    BK Häcken Djurgardens Sztokholm -
  • 10.04 19:00  
    Elfsborg Boras AIK Fotboll -
  • 11.04 18:30  
    Malmö FF GIF Sundsvall -

3. kolejka

  • 16.04 15:00  
    Halmstads Bk Malmö FF -
  • 16.04 15:00  
    Örebro SF Östersunds FK -
  • 16.04 17:30  
    GIF Sundsvall BK Häcken -
  • 16.04 17:30  
    Djurgardens Sztokholm Elfsborg Boras -
  • 17.04 15:00  
    Kalmar FF Jönköpings Södra IF -
  • 17.04 15:00  
    AIK Fotboll Hammarby Sztokholm -
  • 17.04 17:30  
    IFK Norrköping IK Sirius Fotboll -
  • 17.04 17:30  
    IFK Goeteborg AFC Eskilstuna City -

4. kolejka

  • 20.04 18:30  
    Elfsborg Boras Örebro SF -
  • 22.04 16:00  
    Jönköpings Södra IF AIK Fotboll -
  • 23.04 15:00  
    Hammarby Sztokholm GIF Sundsvall -
  • 23.04 15:00  
    BK Häcken IFK Norrköping -
  • 23.04 17:30  
    AFC Eskilstuna City Halmstads Bk -
  • 23.04 17:30  
    Östersunds FK IFK Goeteborg -
  • 24.04 19:00  
    IK Sirius Fotboll Kalmar FF -
  • 24.04 19:00  
    Malmö FF Djurgardens Sztokholm -

5. kolejka

  • 26.04 19:00  
    AFC Eskilstuna City Östersunds FK -
  • 26.04 19:00  
    GIF Sundsvall Elfsborg Boras -
  • 26.04 19:00  
    IFK Goeteborg Hammarby Sztokholm -
  • 26.04 19:00  
    Örebro SF BK Häcken -
  • 27.04 19:00  
    Halmstads Bk Djurgardens Sztokholm -
  • 27.04 19:00  
    IFK Norrköping Jönköpings Södra IF -
  • 27.04 19:00  
    Kalmar FF Malmö FF -
  • 27.04 19:00  
    AIK Fotboll IK Sirius Fotboll -

6. kolejka

  • 29.04 16:00  
    Hammarby Sztokholm AFC Eskilstuna City -
  • 30.04 15:00  
    AIK Fotboll GIF Sundsvall -
  • 01.05 15:00  
    Malmö FF Örebro SF -
  • 01.05 15:00  
    Kalmar FF Halmstads Bk -
  • 01.05 17:30  
    IK Sirius Fotboll Jönköpings Södra IF -
  • 01.05 17:30  
    Djurgardens Sztokholm IFK Norrköping -
  • 02.05 18:30  
    BK Häcken IFK Goeteborg -
  • 02.05 18:30  
    Elfsborg Boras Östersunds FK -

7. kolejka

  • 05.05 19:00  
    BK Häcken IK Sirius Fotboll -
  • 06.05 16:00  
    Halmstads Bk AIK Fotboll -
  • 07.05 15:00  
    Östersunds FK Hammarby Sztokholm -
  • 07.05 15:00  
    IFK Goeteborg Kalmar FF -
  • 07.05 17:30  
    Jönköpings Södra IF AFC Eskilstuna City -
  • 07.05 17:30  
    Örebro SF Djurgardens Sztokholm -
  • 08.05 19:00  
    IFK Norrköping GIF Sundsvall -
  • 08.05 19:00  
    Elfsborg Boras Malmö FF -

8. kolejka

  • 12.05 19:00  
    AFC Eskilstuna City IFK Norrköping -
  • 13.05 16:00  
    Kalmar FF BK Häcken -
  • 13.05 16:00  
    AIK Fotboll Örebro SF -
  • 14.05 15:00  
    Halmstads Bk Hammarby Sztokholm -
  • 14.05 15:00  
    GIF Sundsvall Jönköpings Södra IF -
  • 14.05 17:30  
    IK Sirius Fotboll Elfsborg Boras -
  • 14.05 17:30  
    Malmö FF Östersunds FK -
  • 15.05 19:00  
    Djurgardens Sztokholm IFK Goeteborg -

9. kolejka

  • 16.05 19:00  
    IFK Norrköping Kalmar FF -
  • 17.05 19:00  
    Östersunds FK IK Sirius Fotboll -
  • 17.05 19:00  
    Hammarby Sztokholm Malmö FF -
  • 17.05 19:00  
    BK Häcken Halmstads Bk -
  • 17.05 19:00  
    Örebro SF GIF Sundsvall -
  • 18.05 19:00  
    Jönköpings Södra IF Djurgardens Sztokholm -
  • 18.05 19:00  
    IFK Goeteborg AIK Fotboll -
  • 18.05 19:00  
    Elfsborg Boras AFC Eskilstuna City -

10. kolejka

  • 20.05 16:00  
    Östersunds FK Kalmar FF -
  • 20.05 18:00  
    Halmstads Bk Örebro SF -
  • 21.05 15:00  
    AFC Eskilstuna City BK Häcken -
  • 21.05 15:00  
    IK Sirius Fotboll Hammarby Sztokholm -
  • 21.05 17:30  
    Malmö FF IFK Norrköping -
  • 22.05 19:00  
    GIF Sundsvall IFK Goeteborg -
  • 22.05 19:00  
    Elfsborg Boras Jönköpings Södra IF -
  • 22.05 19:00  
    Djurgardens Sztokholm AIK Fotboll -

11. kolejka

  • 27.05 16:00  
    Kalmar FF GIF Sundsvall -
  • 27.05 16:00  
    Djurgardens Sztokholm AFC Eskilstuna City -
  • 27.05 18:00  
    IFK Norrköping Halmstads Bk -
  • 28.05 15:00  
    Hammarby Sztokholm Jönköpings Södra IF -
  • 28.05 17:30  
    IFK Goeteborg Elfsborg Boras -
  • 29.05 19:00  
    BK Häcken Östersunds FK -
  • 29.05 19:00  
    AIK Fotboll Malmö FF -
  • 29.05 19:00  
    Örebro SF IK Sirius Fotboll -

12. kolejka

  • 02.06 19:00  
    Elfsborg Boras BK Häcken -
  • 03.06 16:00  
    Östersunds FK GIF Sundsvall -
  • 03.06 16:00  
    Kalmar FF Örebro SF -
  • 03.06 18:00  
    Jönköpings Södra IF Malmö FF -
  • 04.06 15:00  
    AFC Eskilstuna City AIK Fotboll -
  • 04.06 15:00  
    Hammarby Sztokholm Djurgardens Sztokholm -
  • 04.06 17:30  
    IK Sirius Fotboll Halmstads Bk -
  • 04.06 17:30  
    IFK Norrköping IFK Goeteborg -

13. kolejka

  • 01.07 16:00  
    GIF Sundsvall IK Sirius Fotboll -
  • 01.07 16:00  
    Malmö FF AFC Eskilstuna City -
  • 01.07 16:00  
    Djurgardens Sztokholm Kalmar FF -
  • 01.07 18:00  
    Halmstads Bk Elfsborg Boras -
  • 02.07 15:00  
    Jönköpings Södra IF IFK Goeteborg -
  • 02.07 17:30  
    AIK Fotboll Östersunds FK -
  • 02.07 17:30  
    Örebro SF IFK Norrköping -
  • 03.07 19:00  
    BK Häcken Hammarby Sztokholm -

14. kolejka

  • 08.07 16:00  
    IK Sirius Fotboll AFC Eskilstuna City -
  • 08.07 16:00  
    Hammarby Sztokholm Örebro SF -
  • 08.07 18:00  
    BK Häcken Malmö FF -
  • 09.07 15:00  
    IFK Norrköping Elfsborg Boras -
  • 09.07 17:30  
    Östersunds FK Jönköpings Södra IF -
  • 09.07 17:30  
    Kalmar FF AIK Fotboll -
  • 10.07 19:00  
    IFK Goeteborg Halmstads Bk -
  • 10.07 19:00  
    Djurgardens Sztokholm GIF Sundsvall -

15. kolejka

  • 15.07 16:00  
    AFC Eskilstuna City Kalmar FF -
  • 15.07 16:00  
    GIF Sundsvall Halmstads Bk -
  • 15.07 16:00  
    Malmö FF IK Sirius Fotboll -
  • 15.07 18:00  
    Östersunds FK Djurgardens Sztokholm -
  • 16.07 15:00  
    Örebro SF IFK Goeteborg -
  • 16.07 17:30  
    AIK Fotboll IFK Norrköping -
  • 17.07 19:00  
    Jönköpings Södra IF BK Häcken -
  • 17.07 19:00  
    Elfsborg Boras Hammarby Sztokholm -

16. kolejka

  • 01.06 19:00  
    IFK Norrköping AIK Fotboll -
  • 22.07 16:00  
    Halmstads Bk GIF Sundsvall -
  • 22.07 16:00  
    Malmö FF Jönköpings Södra IF -
  • 22.07 18:00  
    IK Sirius Fotboll BK Häcken -
  • 23.07 15:00  
    Djurgardens Sztokholm Östersunds FK -
  • 23.07 17:30  
    IFK Goeteborg Örebro SF -
  • 23.07 17:30  
    Kalmar FF AFC Eskilstuna City -
  • 24.07 19:00  
    Hammarby Sztokholm Elfsborg Boras -

17. kolejka

  • 29.07 16:00  
    Östersunds FK Halmstads Bk -
  • 29.07 16:00  
    Elfsborg Boras IK Sirius Fotboll -
  • 29.07 18:00  
    GIF Sundsvall Malmö FF -
  • 30.07 15:00  
    IFK Goeteborg IFK Norrköping -
  • 30.07 17:30  
    Jönköpings Södra IF Hammarby Sztokholm -
  • 30.07 17:30  
    AIK Fotboll Kalmar FF -
  • 31.07 19:00  
    AFC Eskilstuna City Djurgardens Sztokholm -
  • 31.07 19:00  
    BK Häcken Örebro SF -

18. kolejka

  • 05.08 16:00  
    Halmstads Bk Jönköpings Södra IF -
  • 05.08 16:00  
    GIF Sundsvall Östersunds FK -
  • 05.08 18:00  
    Örebro SF Elfsborg Boras -
  • 06.08 15:00  
    Hammarby Sztokholm BK Häcken -
  • 06.08 15:00  
    Kalmar FF IFK Goeteborg -
  • 06.08 17:30  
    IK Sirius Fotboll AIK Fotboll -
  • 07.08 19:00  
    IFK Norrköping AFC Eskilstuna City -
  • 07.08 19:00  
    Djurgardens Sztokholm Malmö FF -

19. kolejka

  • 12.08 16:00  
    Malmö FF Kalmar FF -
  • 12.08 18:00  
    Halmstads Bk IK Sirius Fotboll -
  • 13.08 15:00  
    AIK Fotboll AFC Eskilstuna City -
  • 13.08 17:30  
    Jönköpings Södra IF Örebro SF -
  • 13.08 17:30  
    IFK Norrköping Djurgardens Sztokholm -
  • 14.08 19:00  
    Hammarby Sztokholm Östersunds FK -
  • 14.08 19:00  
    BK Häcken GIF Sundsvall -
  • 14.08 19:00  
    Elfsborg Boras IFK Goeteborg -

20. kolejka

  • 18.08 19:00  
    Jönköpings Södra IF Elfsborg Boras -
  • 19.08 16:00  
    AFC Eskilstuna City Malmö FF -
  • 20.08 15:00  
    Östersunds FK AIK Fotboll -
  • 20.08 15:00  
    Djurgardens Sztokholm Halmstads Bk -
  • 20.08 17:30  
    IK Sirius Fotboll IFK Norrköping -
  • 20.08 17:30  
    IFK Goeteborg BK Häcken -
  • 21.08 19:00  
    GIF Sundsvall Kalmar FF -
  • 21.08 19:00  
    Örebro SF Hammarby Sztokholm -

21. kolejka

  • 26.08 16:00  
    AFC Eskilstuna City Hammarby Sztokholm -
  • 26.08 18:00  
    IFK Norrköping Östersunds FK -
  • 27.08 15:00  
    BK Häcken Jönköpings Södra IF -
  • 27.08 15:00  
    Kalmar FF IK Sirius Fotboll -
  • 27.08 15:00  
    AIK Fotboll Djurgardens Sztokholm -
  • 27.08 17:30  
    GIF Sundsvall Örebro SF -
  • 27.08 17:30  
    Elfsborg Boras Halmstads Bk -
  • 27.08 17:30  
    Malmö FF IFK Goeteborg -

22. kolejka

  • 10.09  
    Halmstads Bk BK Häcken -
  • 10.09  
    IK Sirius Fotboll GIF Sundsvall -
  • 10.09  
    Östersunds FK AFC Eskilstuna City -
  • 10.09  
    Jönköpings Södra IF IFK Norrköping -
  • 10.09  
    Hammarby Sztokholm AIK Fotboll -
  • 10.09  
    IFK Goeteborg Djurgardens Sztokholm -
  • 10.09  
    Elfsborg Boras Kalmar FF -
  • 10.09  
    Örebro SF Malmö FF -

23. kolejka

  • 17.09  
    AFC Eskilstuna City GIF Sundsvall -
  • 17.09  
    IK Sirius Fotboll Östersunds FK -
  • 17.09  
    BK Häcken Elfsborg Boras -
  • 17.09  
    IFK Goeteborg Jönköpings Södra IF -
  • 17.09  
    Malmö FF Hammarby Sztokholm -
  • 17.09  
    Kalmar FF IFK Norrköping -
  • 17.09  
    AIK Fotboll Halmstads Bk -
  • 17.09  
    Djurgardens Sztokholm Örebro SF -

24. kolejka

  • 20.09  
    Halmstads Bk Kalmar FF -
  • 20.09  
    Östersunds FK Malmö FF -
  • 20.09  
    Jönköpings Södra IF IK Sirius Fotboll -
  • 20.09  
    Hammarby Sztokholm IFK Goeteborg -
  • 20.09  
    GIF Sundsvall AIK Fotboll -
  • 20.09  
    IFK Norrköping BK Häcken -
  • 20.09  
    Elfsborg Boras Djurgardens Sztokholm -
  • 20.09  
    Örebro SF AFC Eskilstuna City -

25. kolejka

  • 24.09  
    Halmstads Bk IFK Norrköping -
  • 24.09  
    AFC Eskilstuna City IFK Goeteborg -
  • 24.09  
    IK Sirius Fotboll Örebro SF -
  • 24.09  
    Jönköpings Södra IF GIF Sundsvall -
  • 24.09  
    BK Häcken AIK Fotboll -
  • 24.09  
    Malmö FF Elfsborg Boras -
  • 24.09  
    Kalmar FF Östersunds FK -
  • 24.09  
    Djurgardens Sztokholm Hammarby Sztokholm -

26. kolejka

  • 01.10  
    AFC Eskilstuna City Jönköpings Södra IF -
  • 01.10  
    Östersunds FK BK Häcken -
  • 01.10  
    Hammarby Sztokholm IFK Norrköping -
  • 01.10  
    GIF Sundsvall Djurgardens Sztokholm -
  • 01.10  
    IFK Goeteborg IK Sirius Fotboll -
  • 01.10  
    Malmö FF Halmstads Bk -
  • 01.10  
    AIK Fotboll Elfsborg Boras -
  • 01.10  
    Örebro SF Kalmar FF -

27. kolejka

  • 15.10  
    Halmstads Bk IFK Goeteborg -
  • 15.10  
    IK Sirius Fotboll Djurgardens Sztokholm -
  • 15.10  
    Östersunds FK Örebro SF -
  • 15.10  
    IFK Norrköping Malmö FF -
  • 15.10  
    BK Häcken AFC Eskilstuna City -
  • 15.10  
    Elfsborg Boras GIF Sundsvall -
  • 15.10  
    Kalmar FF Hammarby Sztokholm -
  • 15.10  
    AIK Fotboll Jönköpings Södra IF -

28. kolejka

  • 22.10  
    AFC Eskilstuna City Elfsborg Boras -
  • 22.10  
    Jönköpings Södra IF Kalmar FF -
  • 22.10  
    Hammarby Sztokholm IK Sirius Fotboll -
  • 22.10  
    GIF Sundsvall IFK Norrköping -
  • 22.10  
    IFK Goeteborg Östersunds FK -
  • 22.10  
    Malmö FF AIK Fotboll -
  • 22.10  
    Djurgardens Sztokholm BK Häcken -
  • 22.10  
    Örebro SF Halmstads Bk -

29. kolejka

  • 29.10  
    Halmstads Bk AFC Eskilstuna City -
  • 29.10  
    IK Sirius Fotboll Malmö FF -
  • 29.10  
    Östersunds FK Elfsborg Boras -
  • 29.10  
    GIF Sundsvall Hammarby Sztokholm -
  • 29.10  
    IFK Norrköping Örebro SF -
  • 29.10  
    BK Häcken Kalmar FF -
  • 29.10  
    AIK Fotboll IFK Goeteborg -
  • 29.10  
    Djurgardens Sztokholm Jönköpings Södra IF -

30. kolejka

  • 05.11  
    AFC Eskilstuna City IK Sirius Fotboll -
  • 05.11  
    Jönköpings Södra IF Östersunds FK -
  • 05.11  
    Hammarby Sztokholm Halmstads Bk -
  • 05.11  
    IFK Goeteborg GIF Sundsvall -
  • 05.11  
    Elfsborg Boras IFK Norrköping -
  • 05.11  
    Malmö FF BK Häcken -
  • 05.11  
    Kalmar FF Djurgardens Sztokholm -
  • 05.11  
    Örebro SF AIK Fotboll -