Szwajcaria - Super League

5. kolejka - Super League

Tabela Super League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Zürich 4 10   3 1 0   6 - 1 5
2 Young Boys Berno 4 9   3 0 1   9 - 4 5
3 FC Basel 1893 4 9   3 0 1   9 - 5 4
4 FC Luzern 4 7   2 1 1   6 - 5 1
5 FC Sankt Gallen 1879 4 7   2 1 1   6 - 5 1
6 FC Sion 4 6   2 0 2   2 - 4 -2
7 FC Lugano 4 4   1 1 2   3 - 4 -1
8 FC Thun 4 3   1 0 3   5 - 6 -1
9 FC Lausanne Sport 4 1   0 1 3   5 - 10 -5
10 Grasshoppers Zurych 4 1   0 1 3   4 - 11 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

6. kolejka (następna)

  • 26.08 19:00
  • 26.08 19:00
  • 27.08 16:00
  • 27.08 16:00
  • 27.08 16:00

Strzelcy Super League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ricky van Wolfswinkel(FC Basel 1893) 5 2
Marvin Spielmann(FC Thun) 4 0
Marco Aratore(FC Sankt Gallen 1879) 2 0

Kartkowicze Super League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Charles Pickel(Grasshoppers Zurych) 1 2 3
Dennis Hediger(FC Thun) 1 1 2
Tomi Jurić(FC Luzern) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Super League

6. kolejka

  • 26.08 19:00  
    FC Lausanne Sport Grasshoppers Zurych -
  • 26.08 19:00  
    FC Lugano FC Thun -
  • 27.08 16:00  
    FC Luzern FC Zürich -
  • 27.08 16:00  
    FC Sion FC Basel 1893 -
  • 27.08 16:00  
    FC Sankt Gallen 1879 Young Boys Berno -

7. kolejka

  • 09.09 19:00  
    FC Basel 1893 FC Lausanne Sport -
  • 09.09 19:00  
    FC Zürich FC Sankt Gallen 1879 -
  • 10.09 16:00  
    Grasshoppers Zurych FC Sion -
  • 10.09 16:00  
    FC Luzern FC Thun -
  • 10.09 16:00  
    Young Boys Berno FC Lugano -

8. kolejka

  • 20.09 20:00  
    FC Lausanne Sport FC Zürich -
  • 20.09 20:00  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Basel 1893 -
  • 20.09 20:00  
    Young Boys Berno FC Luzern -
  • 21.09 20:00  
    FC Lugano FC Sion -
  • 21.09 20:00  
    FC Thun Grasshoppers Zurych -

9. kolejka

  • 23.09 19:00  
    FC Basel 1893 FC Zürich -
  • 23.09 19:00  
    FC Luzern FC Lausanne Sport -
  • 24.09 16:00  
    FC Lugano Grasshoppers Zurych -
  • 24.09 16:00  
    FC Sion Young Boys Berno -
  • 24.09 16:00  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Thun -

10. kolejka

  • 30.09 00:00  
    FC Sion FC Lausanne Sport -
  • 30.09  
    Grasshoppers Zurych FC Basel 1893 -
  • 30.09  
    FC Thun FC Luzern -
  • 30.09  
    Young Boys Berno FC Sankt Gallen 1879 -
  • 30.09  
    FC Zürich FC Lugano -

11. kolejka

  • 14.10  
    Grasshoppers Zurych FC Luzern -
  • 14.10  
    FC Lausanne Sport Young Boys Berno -
  • 14.10  
    FC Lugano FC Basel 1893 -
  • 14.10  
    FC Sion FC Sankt Gallen 1879 -
  • 14.10  
    FC Thun FC Zürich -

12. kolejka

  • 21.10  
    FC Basel 1893 FC Thun -
  • 21.10  
    FC Luzern Young Boys Berno -
  • 21.10  
    FC Sion FC Lugano -
  • 21.10  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lausanne Sport -
  • 21.10  
    FC Zürich Grasshoppers Zurych -

13. kolejka

  • 28.10  
    FC Lausanne Sport FC Thun -
  • 28.10  
    FC Lugano FC Luzern -
  • 28.10  
    FC Sankt Gallen 1879 Grasshoppers Zurych -
  • 28.10  
    Young Boys Berno FC Sion -
  • 28.10  
    FC Zürich FC Basel 1893 -

14. kolejka

  • 04.11  
    FC Basel 1893 Young Boys Berno -
  • 04.11  
    Grasshoppers Zurych FC Lausanne Sport -
  • 04.11  
    FC Luzern FC Sankt Gallen 1879 -
  • 04.11  
    FC Sion FC Zürich -
  • 04.11  
    FC Thun FC Lugano -

15. kolejka

  • 19.11  
    FC Basel 1893 FC Sion -
  • 19.11  
    Grasshoppers Zurych FC Thun -
  • 19.11  
    FC Lausanne Sport FC Luzern -
  • 19.11  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lugano -
  • 19.11  
    Young Boys Berno FC Zürich -

16. kolejka

  • 25.11  
    FC Lugano Young Boys Berno -
  • 25.11  
    FC Luzern FC Basel 1893 -
  • 25.11  
    FC Sion Grasshoppers Zurych -
  • 25.11  
    FC Thun FC Sankt Gallen 1879 -
  • 25.11  
    FC Zürich FC Lausanne Sport -

17. kolejka

  • 02.12  
    Grasshoppers Zurych FC Lugano -
  • 02.12  
    FC Lausanne Sport FC Basel 1893 -
  • 02.12  
    FC Luzern FC Sion -
  • 02.12  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Zürich -
  • 02.12  
    FC Thun Young Boys Berno -

18. kolejka

  • 09.10  
    FC Basel 1893 FC Sankt Gallen 1879 -
  • 09.10  
    FC Lugano FC Lausanne Sport -
  • 09.10  
    FC Sion FC Thun -
  • 09.10  
    Young Boys Berno Grasshoppers Zurych -
  • 09.10  
    FC Zürich FC Luzern -

19. kolejka

  • 16.12  
    Grasshoppers Zurych FC Basel 1893 -
  • 16.12  
    FC Lausanne Sport FC Zürich -
  • 16.12  
    FC Luzern Young Boys Berno -
  • 16.12  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Sion -
  • 16.12  
    FC Thun FC Lugano -

20. kolejka

  • 03.02  
    FC Basel 1893 FC Lugano -
  • 03.02  
    FC Luzern FC Lausanne Sport -
  • 03.02  
    FC Sion Grasshoppers Zurych -
  • 03.02  
    Young Boys Berno FC Sankt Gallen 1879 -
  • 03.02  
    FC Zürich FC Thun -

21. kolejka

  • 10.02  
    Grasshoppers Zurych FC Luzern -
  • 10.02  
    FC Lausanne Sport Young Boys Berno -
  • 10.02  
    FC Lugano FC Sion -
  • 10.02  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Zürich -
  • 10.02  
    FC Thun FC Basel 1893 -

22. kolejka

  • 17.02  
    FC Basel 1893 FC Sankt Gallen 1879 -
  • 17.02  
    FC Lugano Grasshoppers Zurych -
  • 17.02  
    FC Sion FC Lausanne Sport -
  • 17.02  
    Young Boys Berno FC Thun -
  • 17.02  
    FC Zürich FC Luzern -

23. kolejka

  • 24.02  
    Grasshoppers Zurych FC Zürich -
  • 24.02  
    FC Lausanne Sport FC Basel 1893 -
  • 24.02  
    FC Luzern FC Thun -
  • 24.02  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lugano -
  • 24.02  
    Young Boys Berno FC Sion -

24. kolejka

  • 03.03  
    FC Basel 1893 FC Zürich -
  • 03.03  
    Grasshoppers Zurych FC Lausanne Sport -
  • 03.03  
    FC Lugano Young Boys Berno -
  • 03.03  
    FC Sion FC Luzern -
  • 03.03  
    FC Thun FC Sankt Gallen 1879 -

25. kolejka

  • 10.03  
    FC Lausanne Sport FC Sankt Gallen 1879 -
  • 10.03  
    FC Luzern FC Basel 1893 -
  • 10.03  
    FC Sion FC Thun -
  • 10.03  
    Young Boys Berno Grasshoppers Zurych -
  • 10.03  
    FC Zürich FC Lugano -

26. kolejka

  • 17.03  
    FC Basel 1893 FC Sion -
  • 17.03  
    FC Lugano FC Luzern -
  • 17.03  
    FC Sankt Gallen 1879 Grasshoppers Zurych -
  • 17.03  
    FC Thun FC Lausanne Sport -
  • 17.03  
    FC Zürich Young Boys Berno -

27. kolejka

  • 31.03  
    Grasshoppers Zurych FC Thun -
  • 31.03  
    FC Lausanne Sport FC Lugano -
  • 31.03  
    FC Luzern FC Sankt Gallen 1879 -
  • 31.03  
    FC Sion FC Zürich -
  • 31.03  
    Young Boys Berno FC Basel 1893 -

28. kolejka

  • 07.04  
    FC Lausanne Sport FC Sion -
  • 07.04  
    FC Lugano FC Basel 1893 -
  • 07.04  
    FC Sankt Gallen 1879 Young Boys Berno -
  • 07.04  
    FC Thun FC Luzern -
  • 07.04  
    FC Zürich Grasshoppers Zurych -

29. kolejka

  • 14.04  
    FC Basel 1893 FC Lausanne Sport -
  • 14.04  
    Grasshoppers Zurych FC Sankt Gallen 1879 -
  • 14.04  
    FC Lugano FC Thun -
  • 14.04  
    FC Luzern FC Sion -
  • 14.04  
    Young Boys Berno FC Zürich -

30. kolejka

  • 18.04  
    FC Basel 1893 Grasshoppers Zurych -
  • 18.04  
    FC Lausanne Sport FC Luzern -
  • 18.04  
    FC Sion FC Lugano -
  • 18.04  
    FC Thun Young Boys Berno -
  • 18.04  
    FC Zürich FC Sankt Gallen 1879 -

31. kolejka

  • 21.04  
    Grasshoppers Zurych FC Lugano -
  • 21.04  
    FC Luzern FC Zürich -
  • 21.04  
    FC Sion FC Basel 1893 -
  • 21.04  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Thun -
  • 21.04  
    Young Boys Berno FC Lausanne Sport -

32. kolejka

  • 28.04  
    FC Basel 1893 FC Thun -
  • 28.04  
    FC Lausanne Sport Grasshoppers Zurych -
  • 28.04  
    FC Lugano FC Sankt Gallen 1879 -
  • 28.04  
    Young Boys Berno FC Luzern -
  • 28.04  
    FC Zürich FC Sion -

33. kolejka

  • 05.05  
    FC Luzern FC Lugano -
  • 05.05  
    FC Sion Young Boys Berno -
  • 05.05  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Basel 1893 -
  • 05.05  
    FC Thun Grasshoppers Zurych -
  • 05.05  
    FC Zürich FC Lausanne Sport -

34. kolejka

  • 09.05  
    FC Basel 1893 Young Boys Berno -
  • 09.05  
    Grasshoppers Zurych FC Sion -
  • 09.05  
    FC Lugano FC Lausanne Sport -
  • 09.05  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Luzern -
  • 09.05  
    FC Thun FC Zürich -

35. kolejka

  • 13.05  
    FC Lausanne Sport FC Thun -
  • 13.05  
    FC Luzern Grasshoppers Zurych -
  • 13.05  
    FC Sion FC Sankt Gallen 1879 -
  • 13.05  
    Young Boys Berno FC Lugano -
  • 13.05  
    FC Zürich FC Basel 1893 -

36. kolejka

  • 19.05  
    FC Basel 1893 FC Luzern -
  • 19.05  
    Grasshoppers Zurych Young Boys Berno -
  • 19.05  
    FC Lugano FC Zürich -
  • 19.05  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lausanne Sport -
  • 19.05  
    FC Thun FC Sion -