Szwajcaria - Super League

11. kolejka - Super League

Tabela Super League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Young Boys Berno 11 23   7 2 2   26 - 10 16
2 FC Zürich 11 20   5 5 1   15 - 6 9
3 FC Basel 1893 11 18   5 3 3   18 - 11 7
4 FC Sankt Gallen 1879 11 18   5 3 3   17 - 18 -1
5 Grasshoppers Zurych 11 14   3 5 3   16 - 17 -1
6 FC Lausanne Sport 11 13   3 4 4   17 - 22 -5
7 FC Sion 11 12   3 3 5   10 - 14 -4
8 FC Thun 11 11   3 2 6   18 - 22 -4
9 FC Luzern 11 11   2 5 4   14 - 19 -5
10 FC Lugano 11 8   2 2 7   9 - 21 -12
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

12. kolejka (następna)

  • 21.10 19:00
  • 21.10 19:00
  • 22.10 16:00
  • 22.10 16:00
  • 22.10 16:00

Strzelcy Super League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ricky van Wolfswinkel(FC Basel 1893) 7 3
Marco Aratore(FC Sankt Gallen 1879) 6 0
Jean Pierre Nsamé(Young Boys Berno) 6 0

Kartkowicze Super League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Marek Suchy(FC Basel 1893) 1 3 4
Gonzalo Eulogio Zárate(FC Lausanne Sport) 1 2 3
Nicolas Gétaz(FC Lausanne Sport) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Super League

12. kolejka

  • 21.10 19:00  
    FC Basel 1893 FC Thun -
  • 21.10 19:00  
    FC Zürich Grasshoppers Zurych -
  • 22.10 16:00  
    FC Luzern Young Boys Berno -
  • 22.10 16:00  
    FC Sion FC Lugano -
  • 22.10 16:00  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lausanne Sport -

13. kolejka

  • 28.10 19:00  
    FC Lausanne Sport FC Thun -
  • 28.10 19:00  
    FC Zürich FC Basel 1893 -
  • 29.10 16:00  
    FC Lugano FC Luzern -
  • 29.10 16:00  
    FC Sankt Gallen 1879 Grasshoppers Zurych -
  • 29.10 16:00  
    Young Boys Berno FC Sion -

14. kolejka

  • 04.11 19:00  
    Grasshoppers Zurych FC Lausanne Sport -
  • 04.11 19:00  
    FC Sion FC Zürich -
  • 05.11 16:00  
    FC Basel 1893 Young Boys Berno -
  • 05.11 16:00  
    FC Luzern FC Sankt Gallen 1879 -
  • 05.11 16:00  
    FC Thun FC Lugano -

15. kolejka

  • 18.11 19:00  
    FC Basel 1893 FC Sion -
  • 18.11 19:00  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lugano -
  • 19.11 16:00  
    Grasshoppers Zurych FC Thun -
  • 19.11 16:00  
    FC Lausanne Sport FC Luzern -
  • 19.11 16:00  
    Young Boys Berno FC Zürich -

16. kolejka

  • 25.11 19:00  
    FC Luzern FC Basel 1893 -
  • 25.11 19:00  
    FC Thun FC Sankt Gallen 1879 -
  • 26.11 16:00  
    FC Lugano Young Boys Berno -
  • 26.11 16:00  
    FC Sion Grasshoppers Zurych -
  • 26.11 16:00  
    FC Zürich FC Lausanne Sport -

17. kolejka

  • 02.12 19:00  
    FC Lausanne Sport FC Basel 1893 -
  • 02.12 19:00  
    FC Luzern FC Sion -
  • 03.12 16:00  
    Grasshoppers Zurych FC Lugano -
  • 03.12 16:00  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Zürich -
  • 03.12 16:00  
    FC Thun Young Boys Berno -

18. kolejka

  • 09.12 19:00  
    FC Basel 1893 FC Sankt Gallen 1879 -
  • 09.12 19:00  
    FC Sion FC Thun -
  • 10.12 16:00  
    FC Lugano FC Lausanne Sport -
  • 10.12 16:00  
    Young Boys Berno Grasshoppers Zurych -
  • 10.12 16:00  
    FC Zürich FC Luzern -

19. kolejka

  • 16.12 19:00  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Sion -
  • 16.12 19:00  
    FC Thun FC Lugano -
  • 17.12 16:00  
    Grasshoppers Zurych FC Basel 1893 -
  • 17.12 16:00  
    FC Lausanne Sport FC Zürich -
  • 17.12 16:00  
    FC Luzern Young Boys Berno -

20. kolejka

  • 03.02  
    FC Basel 1893 FC Lugano -
  • 03.02  
    FC Luzern FC Lausanne Sport -
  • 03.02  
    FC Sion Grasshoppers Zurych -
  • 03.02  
    Young Boys Berno FC Sankt Gallen 1879 -
  • 03.02  
    FC Zürich FC Thun -

21. kolejka

  • 10.02  
    Grasshoppers Zurych FC Luzern -
  • 10.02  
    FC Lausanne Sport Young Boys Berno -
  • 10.02  
    FC Lugano FC Sion -
  • 10.02  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Zürich -
  • 10.02  
    FC Thun FC Basel 1893 -

22. kolejka

  • 17.02  
    FC Basel 1893 FC Sankt Gallen 1879 -
  • 17.02  
    FC Lugano Grasshoppers Zurych -
  • 17.02  
    FC Sion FC Lausanne Sport -
  • 17.02  
    Young Boys Berno FC Thun -
  • 17.02  
    FC Zürich FC Luzern -

23. kolejka

  • 24.02  
    Grasshoppers Zurych FC Zürich -
  • 24.02  
    FC Lausanne Sport FC Basel 1893 -
  • 24.02  
    FC Luzern FC Thun -
  • 24.02  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lugano -
  • 24.02  
    Young Boys Berno FC Sion -

24. kolejka

  • 03.03  
    FC Basel 1893 FC Zürich -
  • 03.03  
    Grasshoppers Zurych FC Lausanne Sport -
  • 03.03  
    FC Lugano Young Boys Berno -
  • 03.03  
    FC Sion FC Luzern -
  • 03.03  
    FC Thun FC Sankt Gallen 1879 -

25. kolejka

  • 10.03  
    FC Lausanne Sport FC Sankt Gallen 1879 -
  • 10.03  
    FC Luzern FC Basel 1893 -
  • 10.03  
    FC Sion FC Thun -
  • 10.03  
    Young Boys Berno Grasshoppers Zurych -
  • 10.03  
    FC Zürich FC Lugano -

26. kolejka

  • 17.03  
    FC Basel 1893 FC Sion -
  • 17.03  
    FC Lugano FC Luzern -
  • 17.03  
    FC Sankt Gallen 1879 Grasshoppers Zurych -
  • 17.03  
    FC Thun FC Lausanne Sport -
  • 17.03  
    FC Zürich Young Boys Berno -

27. kolejka

  • 31.03  
    Grasshoppers Zurych FC Thun -
  • 31.03  
    FC Lausanne Sport FC Lugano -
  • 31.03  
    FC Luzern FC Sankt Gallen 1879 -
  • 31.03  
    FC Sion FC Zürich -
  • 31.03  
    Young Boys Berno FC Basel 1893 -

28. kolejka

  • 07.04  
    FC Lausanne Sport FC Sion -
  • 07.04  
    FC Lugano FC Basel 1893 -
  • 07.04  
    FC Sankt Gallen 1879 Young Boys Berno -
  • 07.04  
    FC Thun FC Luzern -
  • 07.04  
    FC Zürich Grasshoppers Zurych -

29. kolejka

  • 14.04  
    FC Basel 1893 FC Lausanne Sport -
  • 14.04  
    Grasshoppers Zurych FC Sankt Gallen 1879 -
  • 14.04  
    FC Lugano FC Thun -
  • 14.04  
    FC Luzern FC Sion -
  • 14.04  
    Young Boys Berno FC Zürich -

30. kolejka

  • 18.04  
    FC Basel 1893 Grasshoppers Zurych -
  • 18.04  
    FC Lausanne Sport FC Luzern -
  • 18.04  
    FC Sion FC Lugano -
  • 18.04  
    FC Thun Young Boys Berno -
  • 18.04  
    FC Zürich FC Sankt Gallen 1879 -

31. kolejka

  • 21.04  
    Grasshoppers Zurych FC Lugano -
  • 21.04  
    FC Luzern FC Zürich -
  • 21.04  
    FC Sion FC Basel 1893 -
  • 21.04  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Thun -
  • 21.04  
    Young Boys Berno FC Lausanne Sport -

32. kolejka

  • 28.04  
    FC Basel 1893 FC Thun -
  • 28.04  
    FC Lausanne Sport Grasshoppers Zurych -
  • 28.04  
    FC Lugano FC Sankt Gallen 1879 -
  • 28.04  
    Young Boys Berno FC Luzern -
  • 28.04  
    FC Zürich FC Sion -

33. kolejka

  • 05.05  
    FC Luzern FC Lugano -
  • 05.05  
    FC Sion Young Boys Berno -
  • 05.05  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Basel 1893 -
  • 05.05  
    FC Thun Grasshoppers Zurych -
  • 05.05  
    FC Zürich FC Lausanne Sport -

34. kolejka

  • 09.05  
    FC Basel 1893 Young Boys Berno -
  • 09.05  
    Grasshoppers Zurych FC Sion -
  • 09.05  
    FC Lugano FC Lausanne Sport -
  • 09.05  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Luzern -
  • 09.05  
    FC Thun FC Zürich -

35. kolejka

  • 13.05  
    FC Lausanne Sport FC Thun -
  • 13.05  
    FC Luzern Grasshoppers Zurych -
  • 13.05  
    FC Sion FC Sankt Gallen 1879 -
  • 13.05  
    Young Boys Berno FC Lugano -
  • 13.05  
    FC Zürich FC Basel 1893 -

36. kolejka

  • 19.05  
    FC Basel 1893 FC Luzern -
  • 19.05  
    Grasshoppers Zurych Young Boys Berno -
  • 19.05  
    FC Lugano FC Zürich -
  • 19.05  
    FC Sankt Gallen 1879 FC Lausanne Sport -
  • 19.05  
    FC Thun FC Sion -