Słowenia - 1. SNL

12. kolejka - 1. SNL

Tabela 1. SNL

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 NK Olimpija Ljubljana 12 30   9 3 0   25 - 6 19
2 NK Maribor 12 28   8 4 0   21 - 8 13
3 Rudar Velenje 12 19   6 1 5   14 - 13 1
4 ND Gorica 12 19   6 1 5   14 - 14 0
5 NK Domžale 12 16   4 4 4   26 - 14 12
6 NK Krško 12 15   4 3 5   20 - 22 -2
7 NK Celje 12 12   2 6 4   12 - 16 -4
8 NK Aluminij 12 10   2 4 6   14 - 20 -6
9 NK Triglav Kranj 12 8   1 5 6   11 - 22 -11
10 NK Ankaran Hrvatini Mas Tech 12 6   1 3 8   11 - 33 -22
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

13. kolejka (następna)

  • 20.10 20:20
  • 21.10 13:00
  • 21.10 15:00
  • 21.10 20:20
  • 22.10 19:00

Strzelcy 1. SNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Miljan Škrbić(NK Krško) 10 2
Matej Poplatnik(NK Triglav Kranj) 7 5
Petar Franjić(NK Domžale) 5 0

Kartkowicze 1. SNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Vlado Šmit(NK Triglav Kranj) 1 4 5
Dejan Kelhar(NK Celje) 1 2 3
Luka Majcen(NK Triglav Kranj) 1 2 3

Terminarz / Wyniki 1. SNL

13. kolejka

  • 20.10 20:20  
    NK Olimpija Ljubljana NK Triglav Kranj -
  • 21.10 13:00  
    NK Celje NK Aluminij -
  • 21.10 15:00  
    ND Gorica NK Domžale -
  • 21.10 20:20  
    NK Maribor NK Ankaran Hrvatini Mas Tech -
  • 22.10 19:00  
    NK Krško Rudar Velenje -

14. kolejka

  • 27.10 20:20  
    Rudar Velenje NK Olimpija Ljubljana -
  • 28.10 13:00  
    NK Ankaran Hrvatini Mas Tech NK Krško -
  • 28.10 15:00  
    NK Triglav Kranj NK Celje -
  • 28.10 20:20  
    NK Domžale NK Maribor -
  • 29.10 18:45  
    NK Aluminij ND Gorica -

15. kolejka

  • 03.11 18:00  
    NK Celje Rudar Velenje -
  • 03.11 20:20  
    NK Olimpija Ljubljana NK Ankaran Hrvatini Mas Tech -
  • 04.11 13:00  
    ND Gorica NK Triglav Kranj -
  • 04.11 15:00  
    NK Aluminij NK Domžale -
  • 04.11 20:20  
    NK Krško NK Maribor -

16. kolejka

  • 18.11  
    NK Domžale NK Krško -
  • 18.11  
    NK Maribor NK Olimpija Ljubljana -
  • 18.11  
    NK Ankaran Hrvatini Mas Tech NK Celje -
  • 18.11  
    Rudar Velenje ND Gorica -
  • 18.11  
    NK Triglav Kranj NK Aluminij -

17. kolejka

  • 25.11  
    NK Triglav Kranj NK Domžale -
  • 25.11  
    NK Aluminij Rudar Velenje -
  • 25.11  
    ND Gorica NK Ankaran Hrvatini Mas Tech -
  • 25.11  
    NK Celje NK Maribor -
  • 25.11  
    NK Olimpija Ljubljana NK Krško -

18. kolejka

  • 29.11  
    NK Domžale NK Olimpija Ljubljana -
  • 29.11  
    NK Krško NK Celje -
  • 29.11  
    NK Maribor ND Gorica -
  • 29.11  
    NK Ankaran Hrvatini Mas Tech NK Aluminij -
  • 29.11  
    Rudar Velenje NK Triglav Kranj -

19. kolejka

  • 02.12  
    Rudar Velenje NK Domžale -
  • 02.12  
    NK Ankaran Hrvatini Mas Tech NK Triglav Kranj -
  • 02.12  
    NK Maribor NK Aluminij -
  • 02.12  
    NK Krško ND Gorica -
  • 02.12  
    NK Olimpija Ljubljana NK Celje -

20. kolejka

  • 09.12  
    NK Domžale NK Celje -
  • 09.12  
    ND Gorica NK Olimpija Ljubljana -
  • 09.12  
    NK Aluminij NK Krško -
  • 09.12  
    NK Triglav Kranj NK Maribor -
  • 09.12  
    Rudar Velenje NK Ankaran Hrvatini Mas Tech -

21. kolejka

  • 16.12  
    NK Ankaran Hrvatini Mas Tech NK Domžale -
  • 16.12  
    NK Maribor Rudar Velenje -
  • 16.12  
    NK Krško NK Triglav Kranj -
  • 16.12  
    NK Olimpija Ljubljana NK Aluminij -
  • 16.12  
    NK Celje ND Gorica -

22. kolejka

  • 24.02  
    NK Domžale ND Gorica -
  • 24.02  
    NK Aluminij NK Celje -
  • 24.02  
    NK Triglav Kranj NK Olimpija Ljubljana -
  • 24.02  
    Rudar Velenje NK Krško -
  • 24.02  
    NK Ankaran Hrvatini Mas Tech NK Maribor -

23. kolejka

  • 03.03  
    NK Maribor NK Domžale -
  • 03.03  
    NK Krško NK Ankaran Hrvatini Mas Tech -
  • 03.03  
    NK Olimpija Ljubljana Rudar Velenje -
  • 03.03  
    NK Celje NK Triglav Kranj -
  • 03.03  
    ND Gorica NK Aluminij -

24. kolejka

  • 10.03  
    NK Domžale NK Aluminij -
  • 10.03  
    NK Triglav Kranj ND Gorica -
  • 10.03  
    Rudar Velenje NK Celje -
  • 10.03  
    NK Ankaran Hrvatini Mas Tech NK Olimpija Ljubljana -
  • 10.03  
    NK Maribor NK Krško -

25. kolejka

  • 17.03  
    NK Krško NK Domžale -
  • 17.03  
    NK Olimpija Ljubljana NK Maribor -
  • 17.03  
    NK Celje NK Ankaran Hrvatini Mas Tech -
  • 17.03  
    ND Gorica Rudar Velenje -
  • 17.03  
    NK Aluminij NK Triglav Kranj -

26. kolejka

  • 31.03  
    NK Domžale NK Triglav Kranj -
  • 31.03  
    Rudar Velenje NK Aluminij -
  • 31.03  
    NK Ankaran Hrvatini Mas Tech ND Gorica -
  • 31.03  
    NK Maribor NK Celje -
  • 31.03  
    NK Krško NK Olimpija Ljubljana -

27. kolejka

  • 07.04  
    NK Olimpija Ljubljana NK Domžale -
  • 07.04  
    NK Celje NK Krško -
  • 07.04  
    ND Gorica NK Maribor -
  • 07.04  
    NK Aluminij NK Ankaran Hrvatini Mas Tech -
  • 07.04  
    NK Triglav Kranj Rudar Velenje -

28. kolejka

  • 14.04  
    NK Domžale Rudar Velenje -
  • 14.04  
    NK Triglav Kranj NK Ankaran Hrvatini Mas Tech -
  • 14.04  
    NK Aluminij NK Maribor -
  • 14.04  
    ND Gorica NK Krško -
  • 14.04  
    NK Celje NK Olimpija Ljubljana -

29. kolejka

  • 21.04  
    NK Celje NK Domžale -
  • 21.04  
    NK Olimpija Ljubljana ND Gorica -
  • 21.04  
    NK Krško NK Aluminij -
  • 21.04  
    NK Maribor NK Triglav Kranj -
  • 21.04  
    NK Ankaran Hrvatini Mas Tech Rudar Velenje -

30. kolejka

  • 28.04  
    NK Domžale NK Ankaran Hrvatini Mas Tech -
  • 28.04  
    Rudar Velenje NK Maribor -
  • 28.04  
    NK Triglav Kranj NK Krško -
  • 28.04  
    NK Aluminij NK Olimpija Ljubljana -
  • 28.04  
    ND Gorica NK Celje -

31. kolejka

  • 02.05  
    ND Gorica NK Domžale -
  • 02.05  
    NK Celje NK Aluminij -
  • 02.05  
    NK Olimpija Ljubljana NK Triglav Kranj -
  • 02.05  
    NK Krško Rudar Velenje -
  • 02.05  
    NK Maribor NK Ankaran Hrvatini Mas Tech -

32. kolejka

  • 05.05  
    NK Domžale NK Maribor -
  • 05.05  
    NK Ankaran Hrvatini Mas Tech NK Krško -
  • 05.05  
    Rudar Velenje NK Olimpija Ljubljana -
  • 05.05  
    NK Triglav Kranj NK Celje -
  • 05.05  
    NK Aluminij ND Gorica -

33. kolejka

  • 09.05  
    NK Aluminij NK Domžale -
  • 09.05  
    ND Gorica NK Triglav Kranj -
  • 09.05  
    NK Celje Rudar Velenje -
  • 09.05  
    NK Olimpija Ljubljana NK Ankaran Hrvatini Mas Tech -
  • 09.05  
    NK Krško NK Maribor -

34. kolejka

  • 12.05  
    NK Domžale NK Krško -
  • 12.05  
    NK Maribor NK Olimpija Ljubljana -
  • 12.05  
    NK Ankaran Hrvatini Mas Tech NK Celje -
  • 12.05  
    Rudar Velenje ND Gorica -
  • 12.05  
    NK Triglav Kranj NK Aluminij -

35. kolejka

  • 19.05  
    NK Triglav Kranj NK Domžale -
  • 19.05  
    NK Aluminij Rudar Velenje -
  • 19.05  
    ND Gorica NK Ankaran Hrvatini Mas Tech -
  • 19.05  
    NK Celje NK Maribor -
  • 19.05  
    NK Olimpija Ljubljana NK Krško -

36. kolejka

  • 27.05  
    NK Domžale NK Olimpija Ljubljana -
  • 27.05  
    NK Krško NK Celje -
  • 27.05  
    NK Maribor ND Gorica -
  • 27.05  
    NK Ankaran Hrvatini Mas Tech NK Aluminij -
  • 27.05  
    Rudar Velenje NK Triglav Kranj -