Słowenia - 1. SNL

30. kolejka - 1. SNL

Tabela 1. SNL

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 NK Maribor 30 67   20 7 3   58 - 22 36
2 NK Olimpija Ljubljana 30 52   15 7 8   42 - 28 14
3 NK Domžale 30 51   15 6 9   57 - 34 23
4 ND Gorica 30 48   13 9 8   41 - 35 6
5 NK Celje 30 44   12 8 10   37 - 33 4
6 FC Koper 30 41   10 11 9   32 - 35 -3
7 Rudar Velenje 30 35   9 8 13   41 - 43 -2
8 NK Krško 30 30   6 12 12   33 - 46 -13
9 NK Aluminij 30 29   7 8 15   29 - 46 -17
10 NK Radomlje 30 11   1 8 21   21 - 69 -48
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

31. kolejka (następna)

  • 28.04 20:00
  • 29.04 18:00
  • 29.04 20:30
  • 30.04 15:00
  • 30.04 16:55

Strzelcy 1. SNL

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Dominik Glavina(Rudar Velenje) 15 1
Luka Zahovič(NK Maribor) 15 2
Miran Burgič(ND Gorica) 14 9

Kartkowicze 1. SNL

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Denis Klinar(NK Olimpija Ljubljana) 2 5 7
Janez Pišek(NK Celje) 2 5 7
Nemanja Jakšić(NK Aluminij) 1 8 9

Terminarz / Wyniki 1. SNL

31. kolejka

  • 28.04 20:00  
    NK Domžale Rudar Velenje -
  • 29.04 18:00  
    ND Gorica NK Krško -
  • 29.04 20:30  
    NK Olimpija Ljubljana NK Maribor -
  • 30.04 15:00  
    NK Aluminij NK Radomlje -
  • 30.04 16:55  
    NK Celje FC Koper -

32. kolejka

  • 05.05 20:00  
    NK Krško NK Aluminij -
  • 06.05 16:00  
    NK Radomlje NK Celje -
  • 06.05 18:00  
    FC Koper NK Domžale -
  • 06.05 20:15  
    NK Maribor ND Gorica -
  • 07.05 16:55  
    Rudar Velenje NK Olimpija Ljubljana -

33. kolejka

  • 12.05 17:00  
    NK Radomlje FC Koper -
  • 12.05 19:00  
    NK Celje NK Krško -
  • 13.05 18:00  
    ND Gorica Rudar Velenje -
  • 13.05 20:15  
    NK Olimpija Ljubljana NK Domžale -
  • 14.05 16:55  
    NK Aluminij NK Maribor -

34. kolejka

  • 16.05 18:00  
    NK Krško NK Radomlje -
  • 16.05 20:15  
    FC Koper NK Olimpija Ljubljana -
  • 17.05 17:00  
    NK Domžale ND Gorica -
  • 17.05 18:00  
    Rudar Velenje NK Aluminij -
  • 17.05 20:15  
    NK Maribor NK Celje -

35. kolejka

  • 20.05  
    ND Gorica NK Olimpija Ljubljana -
  • 20.05  
    NK Celje Rudar Velenje -
  • 20.05  
    NK Radomlje NK Maribor -
  • 20.05  
    NK Aluminij NK Domžale -
  • 20.05  
    NK Krško FC Koper -

36. kolejka

  • 27.05  
    FC Koper ND Gorica -
  • 27.05  
    NK Maribor NK Krško -
  • 27.05  
    Rudar Velenje NK Radomlje -
  • 27.05  
    NK Domžale NK Celje -
  • 27.05  
    NK Olimpija Ljubljana NK Aluminij -