Słowacja - Super Liga

1. kolejka - Super Liga

Tabela Super Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 ŠK Slovan Bratysława 1 3   1 0 0   5 - 1 4
2 FK AS Trenczyn 1 3   1 0 0   2 - 1 1
3 FC Zlate Moravce 1 3   1 0 0   2 - 1 1
4 DAC 1904 Dunajská Streda 1 3   1 0 0   1 - 0 1
5 FC Nitra 1 3   1 0 0   1 - 0 1
6 FC Spartak Trnava 1 3   1 0 0   1 - 0 1
7 MFK Rużomberok 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
8 FK Senica 1 0   0 0 1   1 - 2 -1
9 ŻP Sport Podbrezova 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
10 MFK Zemplín Michalovce 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
11 MSK Żilina 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
12 1. FC Tatran Prešov 1 0   0 0 1   1 - 5 -4
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 28.07 18:30
  • 29.07 18:30
  • 29.07 19:00
  • 29.07 19:00
  • 29.07 19:00
  • 30.07 19:00

Strzelcy Super Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jakub Mareš(ŠK Slovan Bratysława) 3 0
Kornel Salata(ŠK Slovan Bratysława) 1 0
Mitchell Schet(ŠK Slovan Bratysława) 1 0

Kartkowicze Super Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Erik Streňo(1. FC Tatran Prešov) 1 1 2
Filip Holoszko(ŠK Slovan Bratysława) 0 1 1
Robert Vittek(ŠK Slovan Bratysława) 0 1 1

Terminarz / Wyniki Super Liga

2. kolejka

  • 28.07 18:30  
    ŻP Sport Podbrezova FC Spartak Trnava -
  • 29.07 18:30  
    FK AS Trenczyn DAC 1904 Dunajská Streda -
  • 29.07 19:00  
    MSK Żilina 1. FC Tatran Prešov -
  • 29.07 19:00  
    ŠK Slovan Bratysława FC Zlate Moravce -
  • 29.07 19:00  
    FC Nitra MFK Zemplín Michalovce -
  • 30.07 19:00  
    MFK Rużomberok FK Senica -

3. kolejka

  • 04.08 18:30  
    FK Senica ŠK Slovan Bratysława -
  • 05.08 18:30  
    FC Spartak Trnava FK AS Trenczyn -
  • 05.08 19:00  
    ŻP Sport Podbrezova MFK Zemplín Michalovce -
  • 05.08 19:00  
    FC Zlate Moravce MSK Żilina -
  • 05.08 19:00  
    1. FC Tatran Prešov FC Nitra -
  • 06.08 18:30  
    DAC 1904 Dunajská Streda MFK Rużomberok -

4. kolejka

  • 11.08 18:30  
    FC Nitra FC Zlate Moravce -
  • 12.08 18:30  
    MFK Zemplín Michalovce 1. FC Tatran Prešov -
  • 12.08 19:00  
    MSK Żilina FK Senica -
  • 12.08 19:00  
    MFK Rużomberok FC Spartak Trnava -
  • 12.08 19:00  
    FK AS Trenczyn ŻP Sport Podbrezova -
  • 13.08 18:30  
    ŠK Slovan Bratysława DAC 1904 Dunajská Streda -

5. kolejka

  • 19.08 18:30  
    FC Spartak Trnava ŠK Slovan Bratysława -
  • 19.08 19:00  
    FK AS Trenczyn MFK Zemplín Michalovce -
  • 19.08 19:00  
    ŻP Sport Podbrezova MFK Rużomberok -
  • 19.08 19:00  
    FC Zlate Moravce 1. FC Tatran Prešov -
  • 19.08 19:00  
    FK Senica FC Nitra -
  • 20.08 18:30  
    DAC 1904 Dunajská Streda MSK Żilina -

6. kolejka

  • 26.08 19:00  
    MFK Zemplín Michalovce FC Zlate Moravce -
  • 26.08 19:00  
    1. FC Tatran Prešov FK Senica -
  • 26.08 19:00  
    MSK Żilina FC Spartak Trnava -
  • 26.08 19:00  
    MFK Rużomberok FK AS Trenczyn -
  • 26.08 19:00  
    FC Nitra DAC 1904 Dunajská Streda -
  • 27.08 18:00  
    ŠK Slovan Bratysława ŻP Sport Podbrezova -

7. kolejka

  • 09.09  
    MFK Rużomberok MFK Zemplín Michalovce -
  • 09.09  
    FK AS Trenczyn ŠK Slovan Bratysława -
  • 09.09  
    ŻP Sport Podbrezova MSK Żilina -
  • 09.09  
    DAC 1904 Dunajská Streda 1. FC Tatran Prešov -
  • 09.09  
    FK Senica FC Zlate Moravce -
  • 09.09  
    FC Spartak Trnava FC Nitra -

8. kolejka

  • 16.09  
    MFK Zemplín Michalovce FK Senica -
  • 16.09  
    FC Zlate Moravce DAC 1904 Dunajská Streda -
  • 16.09  
    1. FC Tatran Prešov FC Spartak Trnava -
  • 16.09  
    MSK Żilina FK AS Trenczyn -
  • 16.09  
    ŠK Slovan Bratysława MFK Rużomberok -
  • 16.09  
    FC Nitra ŻP Sport Podbrezova -

9. kolejka

  • 19.09  
    ŠK Slovan Bratysława MFK Zemplín Michalovce -
  • 19.09  
    MFK Rużomberok MSK Żilina -
  • 19.09  
    ŻP Sport Podbrezova 1. FC Tatran Prešov -
  • 19.09  
    FC Spartak Trnava FC Zlate Moravce -
  • 19.09  
    DAC 1904 Dunajská Streda FK Senica -
  • 19.09  
    FK AS Trenczyn FC Nitra -

10. kolejka

  • 23.09  
    MFK Zemplín Michalovce DAC 1904 Dunajská Streda -
  • 23.09  
    FK Senica FC Spartak Trnava -
  • 23.09  
    FC Zlate Moravce ŻP Sport Podbrezova -
  • 23.09  
    1. FC Tatran Prešov FK AS Trenczyn -
  • 23.09  
    MSK Żilina ŠK Slovan Bratysława -
  • 23.09  
    FC Nitra MFK Rużomberok -

11. kolejka

  • 30.09  
    MSK Żilina MFK Zemplín Michalovce -
  • 30.09  
    MFK Rużomberok 1. FC Tatran Prešov -
  • 30.09  
    FK AS Trenczyn FC Zlate Moravce -
  • 30.09  
    ŻP Sport Podbrezova FK Senica -
  • 30.09  
    FC Spartak Trnava DAC 1904 Dunajská Streda -
  • 30.09  
    ŠK Slovan Bratysława FC Nitra -

12. kolejka

  • 14.10  
    MFK Zemplín Michalovce FC Spartak Trnava -
  • 14.10  
    ŻP Sport Podbrezova DAC 1904 Dunajská Streda -
  • 14.10  
    FK AS Trenczyn FK Senica -
  • 14.10  
    MFK Rużomberok FC Zlate Moravce -
  • 14.10  
    ŠK Slovan Bratysława 1. FC Tatran Prešov -
  • 14.10  
    MSK Żilina FC Nitra -

13. kolejka

  • 21.10  
    1. FC Tatran Prešov MSK Żilina -
  • 21.10  
    FC Zlate Moravce ŠK Slovan Bratysława -
  • 21.10  
    FK Senica MFK Rużomberok -
  • 21.10  
    DAC 1904 Dunajská Streda FK AS Trenczyn -
  • 21.10  
    FC Spartak Trnava ŻP Sport Podbrezova -
  • 21.10 17:00  
    MFK Zemplín Michalovce FC Nitra -

14. kolejka

  • 28.10  
    MFK Zemplín Michalovce ŻP Sport Podbrezova -
  • 28.10  
    FK AS Trenczyn FC Spartak Trnava -
  • 28.10  
    MFK Rużomberok DAC 1904 Dunajská Streda -
  • 28.10  
    ŠK Slovan Bratysława FK Senica -
  • 28.10  
    MSK Żilina FC Zlate Moravce -
  • 28.10  
    FC Nitra 1. FC Tatran Prešov -

15. kolejka

  • 04.11  
    1. FC Tatran Prešov MFK Zemplín Michalovce -
  • 04.11  
    FK Senica MSK Żilina -
  • 04.11  
    DAC 1904 Dunajská Streda ŠK Slovan Bratysława -
  • 04.11  
    FC Spartak Trnava MFK Rużomberok -
  • 04.11  
    ŻP Sport Podbrezova FK AS Trenczyn -
  • 04.11  
    FC Zlate Moravce FC Nitra -

16. kolejka

  • 18.11  
    MFK Zemplín Michalovce FK AS Trenczyn -
  • 18.11  
    MFK Rużomberok ŻP Sport Podbrezova -
  • 18.11  
    ŠK Slovan Bratysława FC Spartak Trnava -
  • 18.11  
    MSK Żilina DAC 1904 Dunajská Streda -
  • 18.11  
    1. FC Tatran Prešov FC Zlate Moravce -
  • 18.11  
    FC Nitra FK Senica -

17. kolejka

  • 25.11  
    FC Zlate Moravce MFK Zemplín Michalovce -
  • 25.11  
    FK Senica 1. FC Tatran Prešov -
  • 25.11  
    FC Spartak Trnava MSK Żilina -
  • 25.11  
    ŻP Sport Podbrezova ŠK Slovan Bratysława -
  • 25.11  
    FK AS Trenczyn MFK Rużomberok -
  • 25.11  
    DAC 1904 Dunajská Streda FC Nitra -

18. kolejka

  • 02.12  
    MFK Zemplín Michalovce MFK Rużomberok -
  • 02.12  
    ŠK Slovan Bratysława FK AS Trenczyn -
  • 02.12  
    MSK Żilina ŻP Sport Podbrezova -
  • 02.12  
    1. FC Tatran Prešov DAC 1904 Dunajská Streda -
  • 02.12  
    FC Zlate Moravce FK Senica -
  • 02.12  
    FC Nitra FC Spartak Trnava -

19. kolejka

  • 09.12  
    FK Senica MFK Zemplín Michalovce -
  • 09.12  
    DAC 1904 Dunajská Streda FC Zlate Moravce -
  • 09.12  
    FC Spartak Trnava 1. FC Tatran Prešov -
  • 09.12  
    FK AS Trenczyn MSK Żilina -
  • 09.12  
    MFK Rużomberok ŠK Slovan Bratysława -
  • 09.12  
    ŻP Sport Podbrezova FC Nitra -

20. kolejka

  • 17.02  
    MFK Zemplín Michalovce ŠK Slovan Bratysława -
  • 17.02  
    MSK Żilina MFK Rużomberok -
  • 17.02  
    1. FC Tatran Prešov ŻP Sport Podbrezova -
  • 17.02  
    FC Zlate Moravce FC Spartak Trnava -
  • 17.02  
    FK Senica DAC 1904 Dunajská Streda -
  • 17.02  
    FC Nitra FK AS Trenczyn -

21. kolejka

  • 24.02  
    DAC 1904 Dunajská Streda MFK Zemplín Michalovce -
  • 24.02  
    FC Spartak Trnava FK Senica -
  • 24.02  
    ŻP Sport Podbrezova FC Zlate Moravce -
  • 24.02  
    FK AS Trenczyn 1. FC Tatran Prešov -
  • 24.02  
    ŠK Slovan Bratysława MSK Żilina -
  • 24.02  
    MFK Rużomberok FC Nitra -

22. kolejka

  • 03.03  
    MFK Zemplín Michalovce MSK Żilina -
  • 03.03  
    1. FC Tatran Prešov MFK Rużomberok -
  • 03.03  
    FC Zlate Moravce FK AS Trenczyn -
  • 03.03  
    FK Senica ŻP Sport Podbrezova -
  • 03.03  
    DAC 1904 Dunajská Streda FC Spartak Trnava -
  • 03.03  
    FC Nitra ŠK Slovan Bratysława -