Słowacja - Super Liga

20. kolejka - Super Liga

Tabela Super Liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 FC Spartak Trnava 20 46   15 1 4   33 - 16 17
2 MSK Żilina 19 34   11 1 7   40 - 28 12
3 ŠK Slovan Bratysława 19 34   9 7 3   37 - 25 12
4 DAC 1904 Dunajská Streda 19 32   8 8 3   25 - 20 5
5 MFK Rużomberok 19 31   8 7 4   31 - 19 12
6 FK AS Trenczyn 19 29   8 5 6   47 - 30 17
7 FC Nitra 19 28   7 7 5   18 - 12 6
8 FC Zlate Moravce 20 25   7 4 9   27 - 30 -3
9 MFK Zemplín Michalovce 19 20   5 5 9   16 - 22 -6
10 ŻP Sport Podbrezova 19 14   4 2 13   14 - 36 -22
11 1. FC Tatran Prešov 19 13   3 4 12   13 - 40 -27
12 FK Senica 19 11   2 5 12   16 - 39 -23
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

21. kolejka (następna)

  • 24.02 14:00
  • 24.02 14:00
  • 24.02 14:00
  • 24.02 14:00
  • 24.02 14:00
  • 24.02 14:00

Strzelcy Super Liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Rangelo Janga(FK AS Trenczyn) 14 0
Jakub Maresz(ŠK Slovan Bratysława) 12 1
Samuel Mráz(MSK Żilina) 10 0

Kartkowicze Super Liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ján Krivák(ŻP Sport Podbrezova) 2 3 5
Miloš Nikolič(FC Zlate Moravce) 1 5 6
Roland Černák(1. FC Tatran Prešov) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Super Liga

21. kolejka

  • 24.02 14:00  
    DAC 1904 Dunajská Streda MFK Zemplín Michalovce -
  • 24.02 14:00  
    FC Spartak Trnava FK Senica -
  • 24.02 14:00  
    ŻP Sport Podbrezova FC Zlate Moravce -
  • 24.02 14:00  
    FK AS Trenczyn 1. FC Tatran Prešov -
  • 24.02 14:00  
    ŠK Slovan Bratysława MSK Żilina -
  • 24.02 14:00  
    MFK Rużomberok FC Nitra -

22. kolejka

  • 03.03 14:00  
    MFK Zemplín Michalovce MSK Żilina -
  • 03.03 14:00  
    1. FC Tatran Prešov MFK Rużomberok -
  • 03.03 14:00  
    FC Zlate Moravce FK AS Trenczyn -
  • 03.03 14:00  
    FK Senica ŻP Sport Podbrezova -
  • 03.03 14:00  
    DAC 1904 Dunajská Streda FC Spartak Trnava -
  • 03.03 14:00  
    FC Nitra ŠK Slovan Bratysława -