Włochy - Serie B

27. kolejka - Serie B

  • 23.02 19:00
  • 23.02 21:00
  • 24.02 15:00
  • 24.02 15:00
  • 24.02 15:00
  • 24.02 15:00
  • 24.02 15:00
  • 24.02 15:00
  • 24.02 15:00
  • 24.02 15:00
  • 24.02 15:00

Tabela Serie B

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Empoli FC 26 49   14 7 5   58 - 34 24
2 Frosinone Calcio 26 49   13 10 3   48 - 29 19
3 US Palermo 26 43   11 10 5   33 - 24 9
4 AS Cittadella 26 41   12 5 9   40 - 32 8
5 FC Bari 1908 26 41   12 5 9   37 - 34 3
6 Venezia FC 26 39   9 12 5   32 - 25 7
7 US Cremonese 26 37   8 13 5   33 - 26 7
8 Parma Calcio 1913 26 37   10 7 9   32 - 25 7
9 ASD Spezia Calcio 2008 26 36   9 9 8   26 - 24 2
10 Carpi FC 1909 26 36   9 9 8   23 - 30 -7
11 Delfino Pescara 1936 26 35   9 8 9   35 - 42 -7
12 Perugia Calcio 26 34   9 7 10   42 - 40 2
13 Foggia Calcio 1920 26 34   9 7 10   42 - 45 -3
14 Novara Calcio 26 31   8 7 11   30 - 32 -2
15 US Salernitana 1919 26 31   6 13 7   35 - 39 -4
16 Brescia Calcio 26 30   7 9 10   26 - 30 -4
17 US Avellino 26 30   7 9 10   35 - 40 -5
18 ACD Virtus Entella 26 28   6 10 10   30 - 37 -7
19 AC Cesena 26 28   6 10 10   38 - 47 -9
20 FC Pro Vercelli Calcio 26 26   6 8 12   31 - 43 -12
21 Ascoli Picchio FC 1898 26 23   5 8 13   23 - 40 -17
22 Unicusano Ternana Calcio 26 22   3 13 10   39 - 50 -11
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

28. kolejka (następna)

  • 26.02 20:30
  • 27.02 20:30
  • 27.02 20:30
  • 27.02 20:30
  • 27.02 20:30
  • 27.02 20:30
  • 27.02 20:30
  • 27.02 20:30
  • 27.02 20:30
  • 27.02 20:30
  • 27.02 20:30

Strzelcy Serie B

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Francesco Caputo(Empoli FC) 21 3
Alfredo Donnarumma(Empoli FC) 15 2
Samuel Di Carmine(Perugia Calcio) 14 2

Kartkowicze Serie B

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Simone Bentivoglio(Venezia FC) 2 7 9
Andrea Signorini(Unicusano Ternana Calcio) 2 6 8
Dramane Konate(FC Pro Vercelli Calcio) 2 6 8

Terminarz / Wyniki Serie B

27. kolejka

  • 23.02 19:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 US Salernitana 1919 -
  • 23.02 21:00  
    Parma Calcio 1913 Venezia FC -
  • 24.02 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio FC Bari 1908 -
  • 24.02 15:00  
    Foggia Calcio 1920 Brescia Calcio -
  • 24.02 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 AC Cesena -
  • 24.02 15:00  
    Delfino Pescara 1936 US Cremonese -
  • 24.02 15:00  
    AS Cittadella Empoli FC -
  • 24.02 15:00  
    US Avellino Novara Calcio -
  • 24.02 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio US Palermo -
  • 24.02 15:00  
    Frosinone Calcio Perugia Calcio -
  • 24.02 15:00  
    Carpi FC 1909 ACD Virtus Entella -

28. kolejka

  • 26.02 20:30  
    US Salernitana 1919 Parma Calcio 1913 -
  • 27.02 20:30  
    US Palermo Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 27.02 20:30  
    Empoli FC US Avellino -
  • 27.02 20:30  
    Perugia Calcio Brescia Calcio -
  • 27.02 20:30  
    Delfino Pescara 1936 Carpi FC 1909 -
  • 27.02 20:30  
    ACD Virtus Entella AS Cittadella -
  • 27.02 20:30  
    Novara Calcio Foggia Calcio 1920 -
  • 27.02 20:30  
    US Cremonese Frosinone Calcio -
  • 27.02 20:30  
    AC Cesena FC Pro Vercelli Calcio -
  • 27.02 20:30  
    FC Bari 1908 ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 27.02 20:30  
    Venezia FC Unicusano Ternana Calcio -

29. kolejka

  • 03.03 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 AC Cesena -
  • 03.03 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio US Cremonese -
  • 03.03 15:00  
    Frosinone Calcio Novara Calcio -
  • 03.03 15:00  
    Parma Calcio 1913 US Palermo -
  • 03.03 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio Perugia Calcio -
  • 03.03 15:00  
    AS Cittadella Delfino Pescara 1936 -
  • 03.03 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 US Salernitana 1919 -
  • 03.03 15:00  
    Brescia Calcio ACD Virtus Entella -
  • 04.03 15:00  
    US Avellino FC Bari 1908 -
  • 04.03 17:30  
    Carpi FC 1909 Venezia FC -
  • 05.03 20:30  
    Foggia Calcio 1920 Empoli FC -

30. kolejka

  • 10.03 15:00  
    Venezia FC Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 10.03 15:00  
    AC Cesena Carpi FC 1909 -
  • 10.03 15:00  
    US Cremonese AS Cittadella -
  • 10.03 15:00  
    Perugia Calcio Foggia Calcio 1920 -
  • 10.03 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Parma Calcio 1913 -
  • 10.03 15:00  
    FC Bari 1908 FC Pro Vercelli Calcio -
  • 10.03 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Unicusano Ternana Calcio -
  • 10.03 18:00  
    US Palermo Frosinone Calcio -
  • 11.03 15:00  
    US Salernitana 1919 US Avellino -
  • 11.03 17:30  
    Empoli FC ACD Virtus Entella -
  • 12.03 20:30  
    Novara Calcio Brescia Calcio -

31. kolejka

  • 16.03 20:30  
    Foggia Calcio 1920 AC Cesena -
  • 17.03 15:00  
    AS Cittadella FC Bari 1908 -
  • 17.03 15:00  
    Brescia Calcio US Cremonese -
  • 17.03 15:00  
    Novara Calcio US Palermo -
  • 17.03 15:00  
    ACD Virtus Entella Parma Calcio 1913 -
  • 17.03 15:00  
    Frosinone Calcio US Salernitana 1919 -
  • 17.03 15:00  
    Perugia Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 17.03 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Unicusano Ternana Calcio -
  • 17.03 15:00  
    Empoli FC Venezia FC -
  • 18.03 17:30  
    US Avellino Delfino Pescara 1936 -
  • 19.03 20:30  
    Carpi FC 1909 FC Pro Vercelli Calcio -

32. kolejka

  • 24.03 18:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 24.03 20:30  
    FC Bari 1908 Brescia Calcio -
  • 25.03 12:30  
    Parma Calcio 1913 Foggia Calcio 1920 -
  • 25.03 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio US Avellino -
  • 25.03 15:00  
    US Palermo Carpi FC 1909 -
  • 25.03 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Empoli FC -
  • 25.03 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio Frosinone Calcio -
  • 25.03 15:00  
    US Salernitana 1919 Novara Calcio -
  • 25.03 15:00  
    US Cremonese ACD Virtus Entella -
  • 25.03 18:00  
    Venezia FC AS Cittadella -
  • 25.03 20:30  
    AC Cesena Perugia Calcio -

33. kolejka

  • 28.03 20:30  
    Ascoli Picchio FC 1898 FC Bari 1908 -
  • 29.03 20:30  
    ACD Virtus Entella US Palermo -
  • 29.03 20:30  
    US Avellino Parma Calcio 1913 -
  • 29.03 20:30  
    Brescia Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 29.03 20:30  
    Foggia Calcio 1920 FC Pro Vercelli Calcio -
  • 29.03 20:30  
    Empoli FC US Salernitana 1919 -
  • 29.03 20:30  
    AS Cittadella ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 29.03 20:30  
    Carpi FC 1909 Unicusano Ternana Calcio -
  • 29.03 20:30  
    Frosinone Calcio Venezia FC -
  • 30.03 19:00  
    Novara Calcio AC Cesena -
  • 30.03 21:00  
    Perugia Calcio US Cremonese -

34. kolejka

  • 07.04 15:00  
    Venezia FC Brescia Calcio -
  • 07.04 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Carpi FC 1909 -
  • 07.04 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio AS Cittadella -
  • 07.04 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Empoli FC -
  • 07.04 15:00  
    US Cremonese Foggia Calcio 1920 -
  • 07.04 15:00  
    Parma Calcio 1913 Frosinone Calcio -
  • 07.04 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio Novara Calcio -
  • 07.04 15:00  
    US Avellino Perugia Calcio -
  • 07.04 15:00  
    US Palermo Delfino Pescara 1936 -
  • 07.04 15:00  
    FC Bari 1908 US Salernitana 1919 -
  • 07.04 15:00  
    AC Cesena ACD Virtus Entella -

35. kolejka

  • 14.04 15:00  
    Foggia Calcio 1920 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 14.04 15:00  
    ACD Virtus Entella US Avellino -
  • 14.04 15:00  
    Delfino Pescara 1936 FC Bari 1908 -
  • 14.04 15:00  
    Brescia Calcio Carpi FC 1909 -
  • 14.04 15:00  
    US Salernitana 1919 AC Cesena -
  • 14.04 15:00  
    Parma Calcio 1913 AS Cittadella -
  • 14.04 15:00  
    US Palermo US Cremonese -
  • 14.04 15:00  
    Empoli FC FC Pro Vercelli Calcio -
  • 14.04 15:00  
    Frosinone Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 14.04 15:00  
    Novara Calcio Unicusano Ternana Calcio -
  • 14.04 15:00  
    Perugia Calcio Venezia FC -

36. kolejka

  • 17.04 20:30  
    ASD Spezia Calcio 2008 Brescia Calcio -
  • 17.04 20:30  
    AC Cesena Empoli FC -
  • 17.04 20:30  
    Unicusano Ternana Calcio Foggia Calcio 1920 -
  • 17.04 20:30  
    US Avellino Frosinone Calcio -
  • 17.04 20:30  
    FC Bari 1908 Novara Calcio -
  • 17.04 20:30  
    AS Cittadella US Palermo -
  • 17.04 20:30  
    Ascoli Picchio FC 1898 Parma Calcio 1913 -
  • 17.04 20:30  
    Carpi FC 1909 Perugia Calcio -
  • 17.04 20:30  
    FC Pro Vercelli Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 17.04 20:30  
    US Cremonese US Salernitana 1919 -
  • 17.04 20:30  
    Venezia FC ACD Virtus Entella -

37. kolejka

  • 21.04 15:00  
    US Cremonese Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 21.04 15:00  
    US Palermo US Avellino -
  • 21.04 15:00  
    Foggia Calcio 1920 FC Bari 1908 -
  • 21.04 15:00  
    Parma Calcio 1913 Carpi FC 1909 -
  • 21.04 15:00  
    Brescia Calcio AC Cesena -
  • 21.04 15:00  
    US Salernitana 1919 AS Cittadella -
  • 21.04 15:00  
    Frosinone Calcio Empoli FC -
  • 21.04 15:00  
    ACD Virtus Entella FC Pro Vercelli Calcio -
  • 21.04 15:00  
    Delfino Pescara 1936 ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 21.04 15:00  
    Perugia Calcio Unicusano Ternana Calcio -
  • 21.04 15:00  
    Novara Calcio Venezia FC -

38. kolejka

  • 28.04 15:00  
    Carpi FC 1909 US Avellino -
  • 28.04 15:00  
    US Salernitana 1919 Brescia Calcio -
  • 28.04 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 US Cremonese -
  • 28.04 15:00  
    AS Cittadella Foggia Calcio 1920 -
  • 28.04 15:00  
    AC Cesena Frosinone Calcio -
  • 28.04 15:00  
    Empoli FC Novara Calcio -
  • 28.04 15:00  
    Venezia FC US Palermo -
  • 28.04 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio Parma Calcio 1913 -
  • 28.04 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Perugia Calcio -
  • 28.04 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 28.04 15:00  
    FC Bari 1908 ACD Virtus Entella -

39. kolejka

  • 01.05 20:30  
    ACD Virtus Entella Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 01.05 20:30  
    US Palermo FC Bari 1908 -
  • 01.05 20:30  
    Delfino Pescara 1936 AC Cesena -
  • 01.05 20:30  
    US Avellino AS Cittadella -
  • 01.05 20:30  
    Carpi FC 1909 Empoli FC -
  • 01.05 20:30  
    Brescia Calcio Frosinone Calcio -
  • 01.05 20:30  
    US Cremonese Novara Calcio -
  • 01.05 20:30  
    Perugia Calcio US Salernitana 1919 -
  • 01.05 20:30  
    Foggia Calcio 1920 ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 01.05 20:30  
    Parma Calcio 1913 Unicusano Ternana Calcio -
  • 01.05 20:30  
    FC Pro Vercelli Calcio Venezia FC -

40. kolejka

  • 05.05 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 US Avellino -
  • 05.05 15:00  
    AS Cittadella Brescia Calcio -
  • 05.05 15:00  
    Frosinone Calcio Carpi FC 1909 -
  • 05.05 15:00  
    Empoli FC US Cremonese -
  • 05.05 15:00  
    Venezia FC Foggia Calcio 1920 -
  • 05.05 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio US Palermo -
  • 05.05 15:00  
    AC Cesena Parma Calcio 1913 -
  • 05.05 15:00  
    FC Bari 1908 Perugia Calcio -
  • 05.05 15:00  
    Novara Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 05.05 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 FC Pro Vercelli Calcio -
  • 05.05 15:00  
    US Salernitana 1919 ACD Virtus Entella -

41. kolejka

  • 12.05 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 12.05 15:00  
    Parma Calcio 1913 FC Bari 1908 -
  • 12.05 15:00  
    US Palermo AC Cesena -
  • 12.05 15:00  
    Carpi FC 1909 AS Cittadella -
  • 12.05 15:00  
    Brescia Calcio Empoli FC -
  • 12.05 15:00  
    ACD Virtus Entella Frosinone Calcio -
  • 12.05 15:00  
    Perugia Calcio Novara Calcio -
  • 12.05 15:00  
    Foggia Calcio 1920 US Salernitana 1919 -
  • 12.05 15:00  
    US Avellino ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 12.05 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio Unicusano Ternana Calcio -
  • 12.05 15:00  
    US Cremonese Venezia FC -

42. kolejka

  • 18.05 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio US Avellino -
  • 18.05 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Brescia Calcio -
  • 18.05 15:00  
    FC Bari 1908 Carpi FC 1909 -
  • 18.05 15:00  
    AC Cesena US Cremonese -
  • 18.05 15:00  
    Frosinone Calcio Foggia Calcio 1920 -
  • 18.05 15:00  
    US Salernitana 1919 US Palermo -
  • 18.05 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Parma Calcio 1913 -
  • 18.05 15:00  
    Empoli FC Perugia Calcio -
  • 18.05 15:00  
    Venezia FC Delfino Pescara 1936 -
  • 18.05 15:00  
    AS Cittadella FC Pro Vercelli Calcio -
  • 18.05 15:00  
    Novara Calcio ACD Virtus Entella -