Włochy - Serie B

6. kolejka - Serie B

Tabela Serie B

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Perugia Calcio 6 13   4 1 1   14 - 5 9
2 Frosinone Calcio 6 13   4 1 1   11 - 7 4
3 US Palermo 6 12   3 3 0   9 - 5 4
4 Empoli FC 6 11   3 2 1   12 - 8 4
5 Carpi FC 1909 6 11   3 2 1   5 - 4 1
6 AS Cittadella 6 10   3 1 2   10 - 6 4
7 US Avellino 6 10   3 1 2   12 - 10 2
8 FC Bari 1908 6 9   3 0 3   11 - 8 3
9 Parma Calcio 1913 6 9   3 0 3   4 - 6 -2
10 US Cremonese 6 8   2 2 2   8 - 5 3
11 Delfino Pescara 1936 6 7   1 4 1   14 - 12 2
12 US Salernitana 1919 6 7   1 4 1   8 - 7 1
13 Venezia FC 6 7   1 4 1   3 - 2 1
14 ASD Spezia Calcio 2008 6 7   2 1 3   3 - 6 -3
15 Brescia Calcio 5 6   1 3 1   4 - 4 0
16 Novara Calcio 6 6   2 0 4   4 - 6 -2
17 ACD Virtus Entella 6 6   1 3 2   8 - 11 -3
18 Ascoli Picchio FC 1898 6 6   2 0 4   6 - 9 -3
19 Foggia Calcio 1920 6 6   1 3 2   9 - 15 -6
20 Unicusano Ternana Calcio 5 5   1 2 2   6 - 10 -4
21 AC Cesena 6 4   1 1 4   3 - 11 -8
22 FC Pro Vercelli Calcio 6 2   0 2 4   3 - 10 -7
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • baraże o awans
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

7. kolejka (następna)

  • 29.09 20:30
  • 30.09 15:00
  • 30.09 15:00
  • 30.09 15:00
  • 30.09 15:00
  • 30.09 15:00
  • 30.09 15:00
  • 30.09 15:00
  • 30.09 15:00
  • 01.10 15:00
  • 02.10 20:30

Strzelcy Serie B

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Stefano Pettinari(Delfino Pescara 1936) 7 0
Francesco Caputo(Empoli FC) 6 1
Kwang-Song Han(Perugia Calcio) 5 0

Kartkowicze Serie B

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Emanuele Ndoj(Brescia Calcio) 1 3 4
Ilija Nestorovski(US Palermo) 1 2 3
Simone Bentivoglio(Venezia FC) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Serie B

7. kolejka

  • 29.09 20:30  
    Parma Calcio 1913 US Salernitana 1919 -
  • 30.09 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 US Palermo -
  • 30.09 15:00  
    US Avellino Empoli FC -
  • 30.09 15:00  
    Brescia Calcio Perugia Calcio -
  • 30.09 15:00  
    Carpi FC 1909 Delfino Pescara 1936 -
  • 30.09 15:00  
    AS Cittadella ACD Virtus Entella -
  • 30.09 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio AC Cesena -
  • 30.09 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 FC Bari 1908 -
  • 30.09 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio Venezia FC -
  • 01.10 15:00  
    Foggia Calcio 1920 Novara Calcio -
  • 02.10 20:30  
    Frosinone Calcio US Cremonese -

8. kolejka

  • 07.10 18:00  
    US Salernitana 1919 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 07.10 20:30  
    AC Cesena ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 08.10 12:30  
    Delfino Pescara 1936 AS Cittadella -
  • 08.10 15:00  
    FC Bari 1908 US Avellino -
  • 08.10 15:00  
    US Cremonese Unicusano Ternana Calcio -
  • 08.10 15:00  
    Empoli FC Foggia Calcio 1920 -
  • 08.10 15:00  
    US Palermo Parma Calcio 1913 -
  • 08.10 15:00  
    Perugia Calcio FC Pro Vercelli Calcio -
  • 08.10 15:00  
    ACD Virtus Entella Brescia Calcio -
  • 08.10 15:00  
    Venezia FC Carpi FC 1909 -
  • 08.10 20:30  
    Novara Calcio Frosinone Calcio -

9. kolejka

  • 13.10 20:30  
    Foggia Calcio 1920 Perugia Calcio -
  • 14.10 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Venezia FC -
  • 14.10 15:00  
    Brescia Calcio Novara Calcio -
  • 14.10 15:00  
    Carpi FC 1909 AC Cesena -
  • 14.10 15:00  
    AS Cittadella US Cremonese -
  • 14.10 15:00  
    Frosinone Calcio US Palermo -
  • 14.10 15:00  
    Parma Calcio 1913 Delfino Pescara 1936 -
  • 14.10 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio FC Bari 1908 -
  • 14.10 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 15.10 17:30  
    US Avellino US Salernitana 1919 -
  • 16.10 20:30  
    ACD Virtus Entella Empoli FC -

10. kolejka

  • 20.10 19:00  
    US Cremonese Brescia Calcio -
  • 20.10 21:00  
    FC Bari 1908 AS Cittadella -
  • 21.10 15:00  
    AC Cesena Foggia Calcio 1920 -
  • 21.10 15:00  
    US Palermo Novara Calcio -
  • 21.10 15:00  
    Parma Calcio 1913 ACD Virtus Entella -
  • 21.10 15:00  
    Delfino Pescara 1936 US Avellino -
  • 21.10 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio Carpi FC 1909 -
  • 21.10 15:00  
    US Salernitana 1919 Frosinone Calcio -
  • 21.10 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Perugia Calcio -
  • 21.10 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 21.10 15:00  
    Venezia FC Empoli FC -

11. kolejka

  • 23.10 20:30  
    Brescia Calcio FC Bari 1908 -
  • 24.10 20:30  
    Ascoli Picchio FC 1898 ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 24.10 20:30  
    US Avellino FC Pro Vercelli Calcio -
  • 24.10 20:30  
    Carpi FC 1909 US Palermo -
  • 24.10 20:30  
    AS Cittadella Venezia FC -
  • 24.10 20:30  
    Empoli FC Delfino Pescara 1936 -
  • 24.10 20:30  
    Foggia Calcio 1920 Parma Calcio 1913 -
  • 24.10 20:30  
    Frosinone Calcio Unicusano Ternana Calcio -
  • 24.10 20:30  
    Novara Calcio US Salernitana 1919 -
  • 24.10 20:30  
    Perugia Calcio AC Cesena -
  • 24.10 20:30  
    ACD Virtus Entella US Cremonese -

12. kolejka

  • 28.10 15:00  
    FC Bari 1908 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 28.10 15:00  
    AC Cesena Novara Calcio -
  • 28.10 15:00  
    US Cremonese Perugia Calcio -
  • 28.10 15:00  
    US Palermo ACD Virtus Entella -
  • 28.10 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Brescia Calcio -
  • 28.10 15:00  
    US Salernitana 1919 Empoli FC -
  • 28.10 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 AS Cittadella -
  • 28.10 15:00  
    Venezia FC Frosinone Calcio -
  • 29.10 15:00  
    Parma Calcio 1913 US Avellino -
  • 29.10 17:30  
    FC Pro Vercelli Calcio Foggia Calcio 1920 -
  • 30.10 20:30  
    Unicusano Ternana Calcio Carpi FC 1909 -

13. kolejka

  • 03.11 20:30  
    Delfino Pescara 1936 US Palermo -
  • 04.11 15:00  
    Brescia Calcio Venezia FC -
  • 04.11 15:00  
    Carpi FC 1909 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 04.11 15:00  
    AS Cittadella Unicusano Ternana Calcio -
  • 04.11 15:00  
    Foggia Calcio 1920 US Cremonese -
  • 04.11 15:00  
    Frosinone Calcio Parma Calcio 1913 -
  • 04.11 15:00  
    Novara Calcio FC Pro Vercelli Calcio -
  • 04.11 15:00  
    US Salernitana 1919 FC Bari 1908 -
  • 04.11 15:00  
    ACD Virtus Entella AC Cesena -
  • 05.11 17:30  
    Empoli FC ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 06.11 20:30  
    Perugia Calcio US Avellino -

14. kolejka

  • 12.11 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Foggia Calcio 1920 -
  • 12.11 15:00  
    US Avellino ACD Virtus Entella -
  • 12.11 15:00  
    FC Bari 1908 Delfino Pescara 1936 -
  • 12.11 15:00  
    Carpi FC 1909 Brescia Calcio -
  • 12.11 15:00  
    AC Cesena US Salernitana 1919 -
  • 12.11 15:00  
    AS Cittadella Parma Calcio 1913 -
  • 12.11 15:00  
    US Cremonese US Palermo -
  • 12.11 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio Empoli FC -
  • 12.11 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Frosinone Calcio -
  • 12.11 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio Novara Calcio -
  • 12.11 15:00  
    Venezia FC Perugia Calcio -

15. kolejka

  • 18.11 15:00  
    Brescia Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 18.11 15:00  
    Empoli FC AC Cesena -
  • 18.11 15:00  
    Foggia Calcio 1920 Unicusano Ternana Calcio -
  • 18.11 15:00  
    Frosinone Calcio US Avellino -
  • 18.11 15:00  
    Novara Calcio FC Bari 1908 -
  • 18.11 15:00  
    US Palermo AS Cittadella -
  • 18.11 15:00  
    Parma Calcio 1913 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 18.11 15:00  
    Perugia Calcio Carpi FC 1909 -
  • 18.11 15:00  
    Delfino Pescara 1936 FC Pro Vercelli Calcio -
  • 18.11 15:00  
    US Salernitana 1919 US Cremonese -
  • 18.11 15:00  
    ACD Virtus Entella Venezia FC -

16. kolejka

  • 25.11 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 US Cremonese -
  • 25.11 15:00  
    US Avellino US Palermo -
  • 25.11 15:00  
    FC Bari 1908 Foggia Calcio 1920 -
  • 25.11 15:00  
    Carpi FC 1909 Parma Calcio 1913 -
  • 25.11 15:00  
    AC Cesena Brescia Calcio -
  • 25.11 15:00  
    AS Cittadella US Salernitana 1919 -
  • 25.11 15:00  
    Empoli FC Frosinone Calcio -
  • 25.11 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio ACD Virtus Entella -
  • 25.11 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Delfino Pescara 1936 -
  • 25.11 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio Perugia Calcio -
  • 25.11 15:00  
    Venezia FC Novara Calcio -

17. kolejka

  • 02.12 15:00  
    US Avellino Carpi FC 1909 -
  • 02.12 15:00  
    Brescia Calcio US Salernitana 1919 -
  • 02.12 15:00  
    US Cremonese ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 02.12 15:00  
    Foggia Calcio 1920 AS Cittadella -
  • 02.12 15:00  
    Frosinone Calcio AC Cesena -
  • 02.12 15:00  
    Novara Calcio Empoli FC -
  • 02.12 15:00  
    US Palermo Venezia FC -
  • 02.12 15:00  
    Parma Calcio 1913 FC Pro Vercelli Calcio -
  • 02.12 15:00  
    Perugia Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 02.12 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Unicusano Ternana Calcio -
  • 02.12 15:00  
    ACD Virtus Entella FC Bari 1908 -

18. kolejka

  • 09.12 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 ACD Virtus Entella -
  • 09.12 15:00  
    FC Bari 1908 US Palermo -
  • 09.12 15:00  
    AC Cesena Delfino Pescara 1936 -
  • 09.12 15:00  
    AS Cittadella US Avellino -
  • 09.12 15:00  
    Empoli FC Carpi FC 1909 -
  • 09.12 15:00  
    Frosinone Calcio Brescia Calcio -
  • 09.12 15:00  
    Novara Calcio US Cremonese -
  • 09.12 15:00  
    US Salernitana 1919 Perugia Calcio -
  • 09.12 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Foggia Calcio 1920 -
  • 09.12 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio Parma Calcio 1913 -
  • 09.12 15:00  
    Venezia FC FC Pro Vercelli Calcio -

19. kolejka

  • 16.12 15:00  
    US Avellino Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 16.12 15:00  
    Brescia Calcio AS Cittadella -
  • 16.12 15:00  
    Carpi FC 1909 Frosinone Calcio -
  • 16.12 15:00  
    US Cremonese Empoli FC -
  • 16.12 15:00  
    Foggia Calcio 1920 Venezia FC -
  • 16.12 15:00  
    US Palermo Unicusano Ternana Calcio -
  • 16.12 15:00  
    Parma Calcio 1913 AC Cesena -
  • 16.12 15:00  
    Perugia Calcio FC Bari 1908 -
  • 16.12 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Novara Calcio -
  • 16.12 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 16.12 15:00  
    ACD Virtus Entella US Salernitana 1919 -

20. kolejka

  • 24.12 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Delfino Pescara 1936 -
  • 24.12 15:00  
    FC Bari 1908 Parma Calcio 1913 -
  • 24.12 15:00  
    AC Cesena US Palermo -
  • 24.12 15:00  
    AS Cittadella Carpi FC 1909 -
  • 24.12 15:00  
    Empoli FC Brescia Calcio -
  • 24.12 15:00  
    Frosinone Calcio ACD Virtus Entella -
  • 24.12 15:00  
    Novara Calcio Perugia Calcio -
  • 24.12 15:00  
    US Salernitana 1919 Foggia Calcio 1920 -
  • 24.12 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 US Avellino -
  • 24.12 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio FC Pro Vercelli Calcio -
  • 24.12 15:00  
    Venezia FC US Cremonese -

21. kolejka

  • 31.12 15:00  
    US Avellino Unicusano Ternana Calcio -
  • 31.12 15:00  
    Brescia Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 31.12 15:00  
    Carpi FC 1909 FC Bari 1908 -
  • 31.12 15:00  
    US Cremonese AC Cesena -
  • 31.12 15:00  
    Foggia Calcio 1920 Frosinone Calcio -
  • 31.12 15:00  
    US Palermo US Salernitana 1919 -
  • 31.12 15:00  
    Parma Calcio 1913 ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 31.12 15:00  
    Perugia Calcio Empoli FC -
  • 31.12 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Venezia FC -
  • 31.12 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio AS Cittadella -
  • 31.12 15:00  
    ACD Virtus Entella Novara Calcio -

22. kolejka

  • 20.01 15:00  
    Brescia Calcio US Avellino -
  • 20.01 15:00  
    AC Cesena FC Bari 1908 -
  • 20.01 15:00  
    Novara Calcio Carpi FC 1909 -
  • 20.01 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 AS Cittadella -
  • 20.01 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 US Palermo -
  • 20.01 15:00  
    US Cremonese Parma Calcio 1913 -
  • 20.01 15:00  
    Foggia Calcio 1920 Delfino Pescara 1936 -
  • 20.01 15:00  
    Frosinone Calcio FC Pro Vercelli Calcio -
  • 20.01 15:00  
    Empoli FC Unicusano Ternana Calcio -
  • 20.01 15:00  
    Perugia Calcio ACD Virtus Entella -
  • 20.01 15:00  
    US Salernitana 1919 Venezia FC -

23. kolejka

  • 27.01 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 27.01 15:00  
    US Palermo Brescia Calcio -
  • 27.01 15:00  
    Venezia FC AC Cesena -
  • 27.01 15:00  
    US Avellino US Cremonese -
  • 27.01 15:00  
    FC Bari 1908 Empoli FC -
  • 27.01 15:00  
    ACD Virtus Entella Foggia Calcio 1920 -
  • 27.01 15:00  
    AS Cittadella Frosinone Calcio -
  • 27.01 15:00  
    Parma Calcio 1913 Novara Calcio -
  • 27.01 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Perugia Calcio -
  • 27.01 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio US Salernitana 1919 -
  • 27.01 15:00  
    Carpi FC 1909 ASD Spezia Calcio 2008 -

24. kolejka

  • 03.02 15:00  
    Novara Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 03.02 15:00  
    Foggia Calcio 1920 US Avellino -
  • 03.02 15:00  
    Venezia FC FC Bari 1908 -
  • 03.02 15:00  
    US Salernitana 1919 Carpi FC 1909 -
  • 03.02 15:00  
    Perugia Calcio AS Cittadella -
  • 03.02 15:00  
    Empoli FC US Palermo -
  • 03.02 15:00  
    Brescia Calcio Parma Calcio 1913 -
  • 03.02 15:00  
    Frosinone Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 03.02 15:00  
    US Cremonese FC Pro Vercelli Calcio -
  • 03.02 15:00  
    ACD Virtus Entella ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 03.02 15:00  
    AC Cesena Unicusano Ternana Calcio -

25. kolejka

  • 10.02 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio Brescia Calcio -
  • 10.02 15:00  
    US Avellino AC Cesena -
  • 10.02 15:00  
    Carpi FC 1909 US Cremonese -
  • 10.02 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Empoli FC -
  • 10.02 15:00  
    US Palermo Foggia Calcio 1920 -
  • 10.02 15:00  
    FC Bari 1908 Frosinone Calcio -
  • 10.02 15:00  
    AS Cittadella Novara Calcio -
  • 10.02 15:00  
    Parma Calcio 1913 Perugia Calcio -
  • 10.02 15:00  
    Delfino Pescara 1936 US Salernitana 1919 -
  • 10.02 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio ACD Virtus Entella -
  • 10.02 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Venezia FC -

26. kolejka

  • 17.02 15:00  
    Frosinone Calcio Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 17.02 15:00  
    Venezia FC US Avellino -
  • 17.02 15:00  
    US Cremonese FC Bari 1908 -
  • 17.02 15:00  
    Foggia Calcio 1920 Carpi FC 1909 -
  • 17.02 15:00  
    AC Cesena AS Cittadella -
  • 17.02 15:00  
    Perugia Calcio US Palermo -
  • 17.02 15:00  
    Empoli FC Parma Calcio 1913 -
  • 17.02 15:00  
    ACD Virtus Entella Delfino Pescara 1936 -
  • 17.02 15:00  
    US Salernitana 1919 FC Pro Vercelli Calcio -
  • 17.02 15:00  
    Novara Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 17.02 15:00  
    Brescia Calcio Unicusano Ternana Calcio -

27. kolejka

  • 24.02 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio FC Bari 1908 -
  • 24.02 15:00  
    Foggia Calcio 1920 Brescia Calcio -
  • 24.02 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 AC Cesena -
  • 24.02 15:00  
    Delfino Pescara 1936 US Cremonese -
  • 24.02 15:00  
    AS Cittadella Empoli FC -
  • 24.02 15:00  
    US Avellino Novara Calcio -
  • 24.02 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio US Palermo -
  • 24.02 15:00  
    Frosinone Calcio Perugia Calcio -
  • 24.02 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 US Salernitana 1919 -
  • 24.02 15:00  
    Carpi FC 1909 ACD Virtus Entella -
  • 24.02 15:00  
    Parma Calcio 1913 Venezia FC -

28. kolejka

  • 27.02 20:30  
    US Palermo Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 27.02 20:30  
    Empoli FC US Avellino -
  • 27.02 20:30  
    Perugia Calcio Brescia Calcio -
  • 27.02 20:30  
    Delfino Pescara 1936 Carpi FC 1909 -
  • 27.02 20:30  
    ACD Virtus Entella AS Cittadella -
  • 27.02 20:30  
    Novara Calcio Foggia Calcio 1920 -
  • 27.02 20:30  
    US Cremonese Frosinone Calcio -
  • 27.02 20:30  
    US Salernitana 1919 Parma Calcio 1913 -
  • 27.02 20:30  
    AC Cesena FC Pro Vercelli Calcio -
  • 27.02 20:30  
    FC Bari 1908 ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 27.02 20:30  
    Venezia FC Unicusano Ternana Calcio -

29. kolejka

  • 03.03 15:00  
    US Avellino FC Bari 1908 -
  • 03.03 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 AC Cesena -
  • 03.03 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio US Cremonese -
  • 03.03 15:00  
    Foggia Calcio 1920 Empoli FC -
  • 03.03 15:00  
    Frosinone Calcio Novara Calcio -
  • 03.03 15:00  
    Parma Calcio 1913 US Palermo -
  • 03.03 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio Perugia Calcio -
  • 03.03 15:00  
    AS Cittadella Delfino Pescara 1936 -
  • 03.03 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 US Salernitana 1919 -
  • 03.03 15:00  
    Brescia Calcio ACD Virtus Entella -
  • 03.03 15:00  
    Carpi FC 1909 Venezia FC -

30. kolejka

  • 10.03 15:00  
    Venezia FC Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 10.03 15:00  
    US Salernitana 1919 US Avellino -
  • 10.03 15:00  
    Novara Calcio Brescia Calcio -
  • 10.03 15:00  
    AC Cesena Carpi FC 1909 -
  • 10.03 15:00  
    US Cremonese AS Cittadella -
  • 10.03 15:00  
    Perugia Calcio Foggia Calcio 1920 -
  • 10.03 15:00  
    US Palermo Frosinone Calcio -
  • 10.03 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Parma Calcio 1913 -
  • 10.03 15:00  
    FC Bari 1908 FC Pro Vercelli Calcio -
  • 10.03 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Unicusano Ternana Calcio -
  • 10.03 15:00  
    Empoli FC ACD Virtus Entella -

31. kolejka

  • 17.03 15:00  
    AS Cittadella FC Bari 1908 -
  • 17.03 15:00  
    Foggia Calcio 1920 AC Cesena -
  • 17.03 15:00  
    Brescia Calcio US Cremonese -
  • 17.03 15:00  
    Novara Calcio US Palermo -
  • 17.03 15:00  
    ACD Virtus Entella Parma Calcio 1913 -
  • 17.03 15:00  
    US Avellino Delfino Pescara 1936 -
  • 17.03 15:00  
    Carpi FC 1909 FC Pro Vercelli Calcio -
  • 17.03 15:00  
    Frosinone Calcio US Salernitana 1919 -
  • 17.03 15:00  
    Perugia Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 17.03 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Unicusano Ternana Calcio -
  • 17.03 15:00  
    Empoli FC Venezia FC -

32. kolejka

  • 25.03 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 25.03 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio US Avellino -
  • 25.03 15:00  
    FC Bari 1908 Brescia Calcio -
  • 25.03 15:00  
    US Palermo Carpi FC 1909 -
  • 25.03 15:00  
    Venezia FC AS Cittadella -
  • 25.03 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Empoli FC -
  • 25.03 15:00  
    Parma Calcio 1913 Foggia Calcio 1920 -
  • 25.03 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio Frosinone Calcio -
  • 25.03 15:00  
    US Salernitana 1919 Novara Calcio -
  • 25.03 15:00  
    AC Cesena Perugia Calcio -
  • 25.03 15:00  
    US Cremonese ACD Virtus Entella -

33. kolejka

  • 29.03 20:30  
    Ascoli Picchio FC 1898 FC Bari 1908 -
  • 29.03 20:30  
    Novara Calcio AC Cesena -
  • 29.03 20:30  
    Perugia Calcio US Cremonese -
  • 29.03 20:30  
    ACD Virtus Entella US Palermo -
  • 29.03 20:30  
    US Avellino Parma Calcio 1913 -
  • 29.03 20:30  
    Brescia Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 29.03 20:30  
    Foggia Calcio 1920 FC Pro Vercelli Calcio -
  • 29.03 20:30  
    Empoli FC US Salernitana 1919 -
  • 29.03 20:30  
    AS Cittadella ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 29.03 20:30  
    Carpi FC 1909 Unicusano Ternana Calcio -
  • 29.03 20:30  
    Frosinone Calcio Venezia FC -

34. kolejka

  • 07.04 15:00  
    Venezia FC Brescia Calcio -
  • 07.04 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Carpi FC 1909 -
  • 07.04 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio AS Cittadella -
  • 07.04 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Empoli FC -
  • 07.04 15:00  
    US Cremonese Foggia Calcio 1920 -
  • 07.04 15:00  
    Parma Calcio 1913 Frosinone Calcio -
  • 07.04 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio Novara Calcio -
  • 07.04 15:00  
    US Avellino Perugia Calcio -
  • 07.04 15:00  
    US Palermo Delfino Pescara 1936 -
  • 07.04 15:00  
    FC Bari 1908 US Salernitana 1919 -
  • 07.04 15:00  
    AC Cesena ACD Virtus Entella -

35. kolejka

  • 14.04 15:00  
    Foggia Calcio 1920 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 14.04 15:00  
    ACD Virtus Entella US Avellino -
  • 14.04 15:00  
    Delfino Pescara 1936 FC Bari 1908 -
  • 14.04 15:00  
    Brescia Calcio Carpi FC 1909 -
  • 14.04 15:00  
    US Salernitana 1919 AC Cesena -
  • 14.04 15:00  
    Parma Calcio 1913 AS Cittadella -
  • 14.04 15:00  
    US Palermo US Cremonese -
  • 14.04 15:00  
    Empoli FC FC Pro Vercelli Calcio -
  • 14.04 15:00  
    Frosinone Calcio ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 14.04 15:00  
    Novara Calcio Unicusano Ternana Calcio -
  • 14.04 15:00  
    Perugia Calcio Venezia FC -

36. kolejka

  • 17.04 20:30  
    ASD Spezia Calcio 2008 Brescia Calcio -
  • 17.04 20:30  
    AC Cesena Empoli FC -
  • 17.04 20:30  
    Unicusano Ternana Calcio Foggia Calcio 1920 -
  • 17.04 20:30  
    US Avellino Frosinone Calcio -
  • 17.04 20:30  
    FC Bari 1908 Novara Calcio -
  • 17.04 20:30  
    AS Cittadella US Palermo -
  • 17.04 20:30  
    Ascoli Picchio FC 1898 Parma Calcio 1913 -
  • 17.04 20:30  
    Carpi FC 1909 Perugia Calcio -
  • 17.04 20:30  
    FC Pro Vercelli Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 17.04 20:30  
    US Cremonese US Salernitana 1919 -
  • 17.04 20:30  
    Venezia FC ACD Virtus Entella -

37. kolejka

  • 21.04 15:00  
    US Cremonese Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 21.04 15:00  
    US Palermo US Avellino -
  • 21.04 15:00  
    Foggia Calcio 1920 FC Bari 1908 -
  • 21.04 15:00  
    Parma Calcio 1913 Carpi FC 1909 -
  • 21.04 15:00  
    Brescia Calcio AC Cesena -
  • 21.04 15:00  
    US Salernitana 1919 AS Cittadella -
  • 21.04 15:00  
    Frosinone Calcio Empoli FC -
  • 21.04 15:00  
    ACD Virtus Entella FC Pro Vercelli Calcio -
  • 21.04 15:00  
    Delfino Pescara 1936 ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 21.04 15:00  
    Perugia Calcio Unicusano Ternana Calcio -
  • 21.04 15:00  
    Novara Calcio Venezia FC -

38. kolejka

  • 28.04 15:00  
    Carpi FC 1909 US Avellino -
  • 28.04 15:00  
    US Salernitana 1919 Brescia Calcio -
  • 28.04 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 US Cremonese -
  • 28.04 15:00  
    AS Cittadella Foggia Calcio 1920 -
  • 28.04 15:00  
    AC Cesena Frosinone Calcio -
  • 28.04 15:00  
    Empoli FC Novara Calcio -
  • 28.04 15:00  
    Venezia FC US Palermo -
  • 28.04 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio Parma Calcio 1913 -
  • 28.04 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Perugia Calcio -
  • 28.04 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 28.04 15:00  
    FC Bari 1908 ACD Virtus Entella -

39. kolejka

  • 01.05 20:30  
    ACD Virtus Entella Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 01.05 20:30  
    US Palermo FC Bari 1908 -
  • 01.05 20:30  
    Delfino Pescara 1936 AC Cesena -
  • 01.05 20:30  
    US Avellino AS Cittadella -
  • 01.05 20:30  
    Carpi FC 1909 Empoli FC -
  • 01.05 20:30  
    Brescia Calcio Frosinone Calcio -
  • 01.05 20:30  
    US Cremonese Novara Calcio -
  • 01.05 20:30  
    Perugia Calcio US Salernitana 1919 -
  • 01.05 20:30  
    Foggia Calcio 1920 ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 01.05 20:30  
    Parma Calcio 1913 Unicusano Ternana Calcio -
  • 01.05 20:30  
    FC Pro Vercelli Calcio Venezia FC -

40. kolejka

  • 05.05 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 US Avellino -
  • 05.05 15:00  
    AS Cittadella Brescia Calcio -
  • 05.05 15:00  
    Frosinone Calcio Carpi FC 1909 -
  • 05.05 15:00  
    Empoli FC US Cremonese -
  • 05.05 15:00  
    Venezia FC Foggia Calcio 1920 -
  • 05.05 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio US Palermo -
  • 05.05 15:00  
    AC Cesena Parma Calcio 1913 -
  • 05.05 15:00  
    FC Bari 1908 Perugia Calcio -
  • 05.05 15:00  
    Novara Calcio Delfino Pescara 1936 -
  • 05.05 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 FC Pro Vercelli Calcio -
  • 05.05 15:00  
    US Salernitana 1919 ACD Virtus Entella -

41. kolejka

  • 12.05 15:00  
    Delfino Pescara 1936 Ascoli Picchio FC 1898 -
  • 12.05 15:00  
    Parma Calcio 1913 FC Bari 1908 -
  • 12.05 15:00  
    US Palermo AC Cesena -
  • 12.05 15:00  
    Carpi FC 1909 AS Cittadella -
  • 12.05 15:00  
    Brescia Calcio Empoli FC -
  • 12.05 15:00  
    ACD Virtus Entella Frosinone Calcio -
  • 12.05 15:00  
    Perugia Calcio Novara Calcio -
  • 12.05 15:00  
    Foggia Calcio 1920 US Salernitana 1919 -
  • 12.05 15:00  
    US Avellino ASD Spezia Calcio 2008 -
  • 12.05 15:00  
    FC Pro Vercelli Calcio Unicusano Ternana Calcio -
  • 12.05 15:00  
    US Cremonese Venezia FC -

42. kolejka

  • 18.05 15:00  
    Unicusano Ternana Calcio US Avellino -
  • 18.05 15:00  
    Ascoli Picchio FC 1898 Brescia Calcio -
  • 18.05 15:00  
    FC Bari 1908 Carpi FC 1909 -
  • 18.05 15:00  
    AC Cesena US Cremonese -
  • 18.05 15:00  
    Frosinone Calcio Foggia Calcio 1920 -
  • 18.05 15:00  
    US Salernitana 1919 US Palermo -
  • 18.05 15:00  
    ASD Spezia Calcio 2008 Parma Calcio 1913 -
  • 18.05 15:00  
    Empoli FC Perugia Calcio -
  • 18.05 15:00  
    Venezia FC Delfino Pescara 1936 -
  • 18.05 15:00  
    AS Cittadella FC Pro Vercelli Calcio -
  • 18.05 15:00  
    Novara Calcio ACD Virtus Entella -