Brazylia - Serie A

Tabela Serie A

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Corinthians Sao Paulo 24 53   16 5 3   34 - 13 21
2 Gremio Porto Alegre 24 43   13 4 7   40 - 21 19
3 Santos FC Sao Paulo 24 41   11 8 5   25 - 16 9
4 Palmeiras Sao Paulo 24 40   12 4 8   35 - 26 9
5 Flamengo Río de Janeiro 24 38   10 8 6   33 - 23 10
6 Cruzeiro Belo Horizonte 24 37   10 7 7   29 - 21 8
7 Botafogo Rio de Janeiro 24 37   10 7 7   29 - 23 6
8 Atletico Paranaense Kurytyba 24 34   9 7 8   29 - 27 2
9 CR Vasco da Gama 24 31   9 4 11   24 - 35 -11
10 Atlético Mineiro Belo Horizonte 24 31   8 7 9   26 - 28 -2
11 Fluminense Rio de Janeiro 24 31   7 10 7   34 - 34 0
12 Sport Recife 24 29   8 5 11   30 - 36 -6
13 Avai Florianópolis 24 29   7 8 9   15 - 27 -12
14 Chapecoense AF 24 28   8 4 12   28 - 37 -9
15 Associacao Atletica Ponte Preta 24 28   7 7 10   26 - 32 -6
16 EC Bahia 24 27   7 6 11   30 - 32 -2
17 Sao Paulo FC 24 27   7 6 11   32 - 36 -4
18 Coritiba FBC 24 27   7 6 11   22 - 29 -7
19 Vitória Salvador 24 26   7 5 12   26 - 35 -9
20 AC Goianiense 24 22   6 4 14   22 - 38 -16
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Copa Libertadores
  • Copa Libertadores
  • el. Copa Libertadores
  • Copa Sudamericana
  • spadek

25. kolejka (następna)

  • 24.09 00:00
  • 24.09 02:00
  • 24.09 16:00
  • 24.09 21:00
  • 24.09 21:00
  • 24.09 21:00
  • 24.09 21:00
  • 25.09 00:00
  • 25.09 00:00
  • 26.09 01:00

Strzelcy Serie A

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jose Henrique da Silva Dourado(Fluminense Rio de Janeiro) 14 6
. Jo(Corinthians Sao Paulo) 13 0
Lucca Borges De Brito(Associacao Atletica Ponte Preta) 10 2

Kartkowicze Serie A

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Daniel Guedes da Silva(Santos FC Sao Paulo) 2 4 6
David Braz de Oliveira Filho(Santos FC Sao Paulo) 1 7 8
William Matheus da Silva(Coritiba FBC) 1 6 7

Terminarz / Wyniki Serie A

25. kolejka

  • 24.09 00:00  
    Flamengo Río de Janeiro Avai Florianópolis -
  • 24.09 02:00  
    Santos FC Sao Paulo Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 24.09 16:00  
    Sao Paulo FC Corinthians Sao Paulo -
  • 24.09 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Palmeiras Sao Paulo -
  • 24.09 21:00  
    Coritiba FBC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 24.09 21:00  
    AC Goianiense Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 24.09 21:00  
    Chapecoense AF Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 25.09 00:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Vitória Salvador -
  • 25.09 00:00  
    EC Bahia Gremio Porto Alegre -
  • 26.09 01:00  
    Sport Recife CR Vasco da Gama -

26. kolejka

  • 30.09 21:00  
    CR Vasco da Gama Chapecoense AF -
  • 30.09 21:00  
    EC Bahia Coritiba FBC -
  • 01.10 00:00  
    Palmeiras Sao Paulo Santos FC Sao Paulo -
  • 01.10 16:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Vitória Salvador -
  • 01.10 21:00  
    Sao Paulo FC Sport Recife -
  • 01.10 21:00  
    Cruzeiro Belo Horizonte Corinthians Sao Paulo -
  • 01.10 21:00  
    Gremio Porto Alegre Fluminense Rio de Janeiro -
  • 01.10 21:00  
    Avai Florianópolis AC Goianiense -
  • 02.10 00:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 03.10 01:00  
    Associacao Atletica Ponte Preta Flamengo Río de Janeiro -

27. kolejka

  • 12.10 00:30  
    Botafogo Rio de Janeiro Chapecoense AF -
  • 12.10 00:30  
    Atletico Paranaense Kurytyba AC Goianiense -
  • 12.10 02:00  
    Corinthians Sao Paulo Coritiba FBC -
  • 12.10 02:45  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Sao Paulo FC -
  • 12.10 02:45  
    Gremio Porto Alegre Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 12.10 02:45  
    Avai Florianópolis CR Vasco da Gama -
  • 12.10 22:00  
    Flamengo Río de Janeiro Fluminense Rio de Janeiro -
  • 12.10 22:00  
    Vitória Salvador Sport Recife -
  • 12.10 22:00  
    Associacao Atletica Ponte Preta Santos FC Sao Paulo -
  • 13.10 02:00  
    Palmeiras Sao Paulo EC Bahia -

28. kolejka

  • 07.10 21:00  
    Cruzeiro Belo Horizonte Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 15.10 00:00  
    CR Vasco da Gama Botafogo Rio de Janeiro -
  • 15.10 02:00  
    Sao Paulo FC Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 15.10 21:00  
    Fluminense Rio de Janeiro Avai Florianópolis -
  • 15.10 21:00  
    Sport Recife Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 15.10 21:00  
    AC Goianiense Palmeiras Sao Paulo -
  • 15.10 21:00  
    Chapecoense AF Flamengo Río de Janeiro -
  • 15.10 23:00  
    Coritiba FBC Gremio Porto Alegre -
  • 15.10 23:00  
    EC Bahia Corinthians Sao Paulo -
  • 17.10 00:00  
    Santos FC Sao Paulo Vitória Salvador -

29. kolejka

  • 18.10 23:30  
    Coritiba FBC Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 18.10 23:30  
    AC Goianiense CR Vasco da Gama -
  • 19.10 01:00  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Chapecoense AF -
  • 19.10 01:45  
    Fluminense Rio de Janeiro Sao Paulo FC -
  • 19.10 01:45  
    Corinthians Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 19.10 01:45  
    Avai Florianópolis Botafogo Rio de Janeiro -
  • 20.10 00:00  
    Palmeiras Sao Paulo Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 20.10 00:00  
    Vitória Salvador Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 20.10 01:00  
    Flamengo Río de Janeiro EC Bahia -
  • 20.10 01:00  
    Sport Recife Santos FC Sao Paulo -

30. kolejka

  • 21.10 23:00  
    Botafogo Rio de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 22.10 21:00  
    CR Vasco da Gama Coritiba FBC -
  • 22.10 21:00  
    Sao Paulo FC Flamengo Río de Janeiro -
  • 22.10 21:00  
    Cruzeiro Belo Horizonte Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 22.10 21:00  
    Gremio Porto Alegre Palmeiras Sao Paulo -
  • 22.10 21:00  
    EC Bahia Vitória Salvador -
  • 22.10 23:00  
    Santos FC Sao Paulo AC Goianiense -
  • 22.10 23:00  
    Associacao Atletica Ponte Preta Avai Florianópolis -
  • 22.10 23:00  
    Chapecoense AF Fluminense Rio de Janeiro -
  • 24.10 00:00  
    Atletico Paranaense Kurytyba Sport Recife -

31. kolejka

  • 28.10  
    Fluminense Rio de Janeiro EC Bahia -
  • 28.10  
    Flamengo Río de Janeiro CR Vasco da Gama -
  • 28.10  
    Palmeiras Sao Paulo Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 28.10  
    Sao Paulo FC Santos FC Sao Paulo -
  • 28.10  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Botafogo Rio de Janeiro -
  • 28.10  
    Atletico Paranaense Kurytyba Chapecoense AF -
  • 28.10  
    Sport Recife Coritiba FBC -
  • 28.10  
    Vitória Salvador AC Goianiense -
  • 28.10  
    Associacao Atletica Ponte Preta Corinthians Sao Paulo -
  • 28.10  
    Avai Florianópolis Gremio Porto Alegre -

32. kolejka

  • 04.11  
    Botafogo Rio de Janeiro Fluminense Rio de Janeiro -
  • 04.11  
    CR Vasco da Gama Vitória Salvador -
  • 04.11  
    Santos FC Sao Paulo Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 04.11  
    Corinthians Sao Paulo Palmeiras Sao Paulo -
  • 04.11  
    Cruzeiro Belo Horizonte Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 04.11  
    Coritiba FBC Avai Florianópolis -
  • 04.11  
    Gremio Porto Alegre Flamengo Río de Janeiro -
  • 04.11  
    EC Bahia Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 04.11  
    AC Goianiense Sao Paulo FC -
  • 04.11  
    Chapecoense AF Sport Recife -

33. kolejka

  • 08.11  
    Fluminense Rio de Janeiro Coritiba FBC -
  • 08.11  
    Flamengo Río de Janeiro Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 08.11  
    Santos FC Sao Paulo CR Vasco da Gama -
  • 08.11  
    Sao Paulo FC Chapecoense AF -
  • 08.11  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte AC Goianiense -
  • 08.11  
    Atletico Paranaense Kurytyba Corinthians Sao Paulo -
  • 08.11  
    Sport Recife Botafogo Rio de Janeiro -
  • 08.11  
    Vitória Salvador Palmeiras Sao Paulo -
  • 08.11  
    Associacao Atletica Ponte Preta Gremio Porto Alegre -
  • 08.11  
    Avai Florianópolis EC Bahia -

34. kolejka

  • 11.11  
    Botafogo Rio de Janeiro Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 11.11  
    CR Vasco da Gama Sao Paulo FC -
  • 11.11  
    Palmeiras Sao Paulo Flamengo Río de Janeiro -
  • 11.11  
    Corinthians Sao Paulo Avai Florianópolis -
  • 11.11  
    Cruzeiro Belo Horizonte Fluminense Rio de Janeiro -
  • 11.11  
    Coritiba FBC Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 11.11  
    Gremio Porto Alegre Vitória Salvador -
  • 11.11  
    EC Bahia Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 11.11  
    AC Goianiense Sport Recife -
  • 11.11  
    Chapecoense AF Santos FC Sao Paulo -

35. kolejka

  • 15.11  
    Botafogo Rio de Janeiro AC Goianiense -
  • 15.11  
    CR Vasco da Gama Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 15.11  
    Palmeiras Sao Paulo Sport Recife -
  • 15.11  
    Corinthians Sao Paulo Fluminense Rio de Janeiro -
  • 15.11  
    Cruzeiro Belo Horizonte Avai Florianópolis -
  • 15.11  
    Coritiba FBC Flamengo Río de Janeiro -
  • 15.11  
    Gremio Porto Alegre Sao Paulo FC -
  • 15.11  
    EC Bahia Santos FC Sao Paulo -
  • 15.11  
    Associacao Atletica Ponte Preta Atletico Paranaense Kurytyba -
  • 15.11  
    Chapecoense AF Vitória Salvador -

36. kolejka

  • 18.11  
    Fluminense Rio de Janeiro Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 18.11  
    Flamengo Río de Janeiro Corinthians Sao Paulo -
  • 18.11  
    Santos FC Sao Paulo Gremio Porto Alegre -
  • 18.11  
    Sao Paulo FC Botafogo Rio de Janeiro -
  • 18.11  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Coritiba FBC -
  • 18.11  
    Atletico Paranaense Kurytyba CR Vasco da Gama -
  • 18.11  
    Sport Recife EC Bahia -
  • 18.11  
    Vitória Salvador Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 18.11  
    AC Goianiense Chapecoense AF -
  • 18.11  
    Avai Florianópolis Palmeiras Sao Paulo -

37. kolejka

  • 25.11  
    Fluminense Rio de Janeiro Sport Recife -
  • 25.11  
    Flamengo Río de Janeiro Santos FC Sao Paulo -
  • 25.11  
    Palmeiras Sao Paulo Botafogo Rio de Janeiro -
  • 25.11  
    Corinthians Sao Paulo Atlético Mineiro Belo Horizonte -
  • 25.11  
    Cruzeiro Belo Horizonte CR Vasco da Gama -
  • 25.11  
    Coritiba FBC Sao Paulo FC -
  • 25.11  
    Gremio Porto Alegre AC Goianiense -
  • 25.11  
    EC Bahia Chapecoense AF -
  • 25.11  
    Associacao Atletica Ponte Preta Vitória Salvador -
  • 25.11  
    Avai Florianópolis Atletico Paranaense Kurytyba -

38. kolejka

  • 03.12  
    Botafogo Rio de Janeiro Cruzeiro Belo Horizonte -
  • 03.12  
    CR Vasco da Gama Associacao Atletica Ponte Preta -
  • 03.12  
    Santos FC Sao Paulo Avai Florianópolis -
  • 03.12  
    Sao Paulo FC EC Bahia -
  • 03.12  
    Atlético Mineiro Belo Horizonte Gremio Porto Alegre -
  • 03.12  
    Atletico Paranaense Kurytyba Palmeiras Sao Paulo -
  • 03.12  
    Sport Recife Corinthians Sao Paulo -
  • 03.12  
    Vitória Salvador Flamengo Río de Janeiro -
  • 03.12  
    AC Goianiense Fluminense Rio de Janeiro -
  • 03.12  
    Chapecoense AF Coritiba FBC -