Hiszpania - Segunda Division

40. kolejka - Segunda Division

Tabela Segunda Division online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   SD Huesca 40 75   21 12 7   60 - 37 23
2   Rayo Vallecano 40 73   20 13 7   66 - 46 20
3   Sporting Gijón 40 68   20 8 12   58 - 36 22
4   Real Saragossa 40 65   18 11 11   52 - 42 10
5   Real Valladolid 40 64   18 10 12   65 - 52 13
6   Cádiz CF 40 63   16 15 9   40 - 26 14
7   CD Numancia de Soria 40 62   17 11 12   49 - 38 11
8   Real Oviedo 40 62   17 11 12   52 - 45 7
9   CA Osasuna 40 61   15 16 9   43 - 32 11
10   Granada CF 40 58   16 10 14   52 - 47 5
11   CD Tenerife 40 57   15 12 13   56 - 48 8
12   CD Lugo 40 54   15 9 16   38 - 46 -8
13   CF Reus Deportiu 40 52   12 16 12   30 - 37 -7
14   AD Alcorcón 40 48   11 15 14   34 - 42 -8
15   Albacete Balompié 40 47   11 14 15   34 - 45 -11
16   UD Almería 40 46   12 10 18   37 - 44 -7
17   Club Gimnastic de Tarragona 40 46   13 7 20   41 - 50 -9
18   Cultural y Deportiva Leonesa 40 45   10 15 15   51 - 65 -14
19   Córdoba CF 40 45   13 6 21   52 - 64 -12
20   FC Barcelona Atlètic 40 43   10 13 17   46 - 52 -6
21   Lorca FC 40 30   7 9 24   35 - 66 -31
22   Sevilla Atlético 40 29   6 11 23   26 - 57 -31
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • spadek

41. kolejka (następna)

  • 27.05 20:30
  • 27.05 20:30
  • 27.05 20:30
  • 27.05 20:30
  • 27.05 20:30
  • 27.05 20:30
  • 27.05 20:30
  • 27.05 20:30
  • 27.05 20:30
  • 27.05 20:30
  • 27.05 20:30

Strzelcy Segunda Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jaime Mata Arnaiz(Real Valladolid) 32 7
Raúl de Tomás Gómez(Rayo Vallecano) 24 4
Sergio Guardiola Navarro(Córdoba CF) 21 2

Kartkowicze Segunda Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Luismi Sanchez(Real Valladolid) 3 9 12
Albert Dorca Masó(AD Alcorcón) 2 9 11
Jorge García Morcillo(UD Almería) 2 9 11

Terminarz / Wyniki Segunda Division

41. kolejka

  • 27.05 20:30  
    CF Reus Deportiu Córdoba CF -
  • 27.05 20:30  
    CA Osasuna Lorca FC -
  • 27.05 20:30  
    Real Saragossa Real Valladolid -
  • 27.05 20:30  
    Cultural y Deportiva Leonesa Real Oviedo -
  • 27.05 20:30  
    Rayo Vallecano CD Lugo -
  • 27.05 20:30  
    Sevilla Atlético CD Numancia de Soria -
  • 27.05 20:30  
    Albacete Balompié FC Barcelona Atlètic -
  • 27.05 20:30  
    UD Almería AD Alcorcón -
  • 27.05 20:30  
    Cádiz CF CD Tenerife -
  • 27.05 20:30  
    SD Huesca Club Gimnastic de Tarragona -
  • 27.05 20:30  
    Sporting Gijón Granada CF -

42. kolejka

  • 01.06 21:00  
    Lorca FC Sevilla Atlético -
  • 02.06 20:30  
    Granada CF Cádiz CF -
  • 02.06 20:30  
    Córdoba CF Sporting Gijón -
  • 02.06 20:30  
    CD Tenerife Albacete Balompié -
  • 02.06 20:30  
    CD Lugo UD Almería -
  • 02.06 20:30  
    Club Gimnastic de Tarragona Rayo Vallecano -
  • 02.06 20:30  
    Real Valladolid CA Osasuna -
  • 02.06 20:30  
    Real Oviedo SD Huesca -
  • 02.06 20:30  
    AD Alcorcón CF Reus Deportiu -
  • 02.06 20:30  
    CD Numancia de Soria Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 02.06 20:30  
    FC Barcelona Atlètic Real Saragossa -