Hiszpania - Segunda Division

28. kolejka - Segunda Division

  • 23.02 21:00
  • 24.02 16:00
  • 24.02 18:00
  • 24.02 18:00
  • 24.02 20:00
  • 25.02 12:00
  • 25.02 16:00
  • 25.02 18:00
  • 25.02 18:00
  • 25.02 18:00
  • 25.02 20:00

Tabela Segunda Division online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   SD Huesca 27 55   16 7 4   42 - 21 21
2   Cádiz CF 27 47   13 8 6   28 - 16 12
3   Rayo Vallecano 27 47   12 11 4   45 - 31 14
4   Granada CF 27 46   13 7 7   39 - 29 10
5   Real Oviedo 27 45   12 9 6   39 - 29 10
6   CD Numancia de Soria 27 44   12 8 7   34 - 27 7
7   CA Osasuna 27 43   11 10 6   31 - 22 9
8   Real Valladolid 27 42   12 6 9   48 - 41 7
9   CD Lugo 27 41   12 5 10   29 - 29 0
10   Sporting Gijón 27 40   11 7 9   37 - 27 10
11   Real Saragossa 27 37   9 10 8   31 - 29 2
12   CD Tenerife 27 34   8 10 9   36 - 32 4
13   AD Alcorcón 27 34   8 10 9   24 - 32 -8
14   CF Reus Deportiu 27 34   7 13 7   19 - 26 -7
15   Albacete Balompié 27 33   8 9 10   23 - 30 -7
16   FC Barcelona Atlètic 27 33   8 9 10   32 - 32 0
17   UD Almería 27 33   9 6 12   26 - 29 -3
18   Club Gimnastic de Tarragona 27 32   9 5 13   29 - 36 -7
19   Cultural y Deportiva Leonesa 27 29   6 11 10   35 - 45 -10
20   Córdoba CF 27 19   5 4 18   31 - 51 -20
21   Lorca FC 27 17   4 5 18   23 - 45 -22
22   Sevilla Atlético 27 16   2 10 15   17 - 39 -22
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • spadek

29. kolejka (następna)

  • 02.03 21:00
  • 03.03 16:00
  • 03.03 18:00
  • 03.03 18:00
  • 03.03 20:00
  • 04.03 12:00
  • 04.03 16:00
  • 04.03 18:00
  • 04.03 18:00
  • 04.03 18:00
  • 04.03 20:00

Strzelcy Segunda Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jaime Mata Arnaiz(Real Valladolid) 23 4
Sergio Guardiola Navarro(Córdoba CF) 14 2
Raúl de Tomás Gómez(Rayo Vallecano) 13 2

Kartkowicze Segunda Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Albert Dorca Masó(AD Alcorcón) 2 7 9
Luismi Sanchez(Real Valladolid) 2 7 9
Jorge García Morcillo(UD Almería) 2 6 8

Terminarz / Wyniki Segunda Division

28. kolejka

  • 23.02 21:00  
    Sporting Gijón CA Osasuna -
  • 24.02 16:00  
    FC Barcelona Atlètic Club Gimnastic de Tarragona -
  • 24.02 18:00  
    UD Almería Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 24.02 18:00  
    Rayo Vallecano SD Huesca -
  • 24.02 20:00  
    Cádiz CF Lorca FC -
  • 25.02 12:00  
    Córdoba CF Real Valladolid -
  • 25.02 16:00  
    Real Saragossa Real Oviedo -
  • 25.02 18:00  
    Albacete Balompié CD Numancia de Soria -
  • 25.02 18:00  
    CF Reus Deportiu Sevilla Atlético -
  • 25.02 18:00  
    Granada CF AD Alcorcón -
  • 25.02 20:00  
    CD Tenerife CD Lugo -

29. kolejka

  • 02.03 21:00  
    Real Oviedo FC Barcelona Atlètic -
  • 03.03 16:00  
    CD Numancia de Soria Real Saragossa -
  • 03.03 18:00  
    CA Osasuna Cádiz CF -
  • 03.03 18:00  
    Cultural y Deportiva Leonesa CF Reus Deportiu -
  • 03.03 20:00  
    CD Lugo Granada CF -
  • 04.03 12:00  
    Lorca FC Albacete Balompié -
  • 04.03 16:00  
    Club Gimnastic de Tarragona CD Tenerife -
  • 04.03 18:00  
    Sevilla Atlético Sporting Gijón -
  • 04.03 18:00  
    AD Alcorcón Córdoba CF -
  • 04.03 18:00  
    Real Valladolid Rayo Vallecano -
  • 04.03 20:00  
    SD Huesca UD Almería -

30. kolejka

  • 09.03 21:00  
    CD Tenerife Real Oviedo -
  • 10.03 16:00  
    Granada CF Club Gimnastic de Tarragona -
  • 10.03 18:00  
    AD Alcorcón Real Valladolid -
  • 10.03 18:00  
    UD Almería Rayo Vallecano -
  • 10.03 20:00  
    Cádiz CF Sevilla Atlético -
  • 11.03 12:00  
    Real Saragossa Lorca FC -
  • 11.03 16:00  
    FC Barcelona Atlètic CD Numancia de Soria -
  • 11.03 18:00  
    Albacete Balompié CA Osasuna -
  • 11.03 18:00  
    Córdoba CF CD Lugo -
  • 11.03 18:00  
    Sporting Gijón Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 11.03 20:00  
    CF Reus Deportiu SD Huesca -

31. kolejka

  • 18.03  
    CA Osasuna Real Saragossa -
  • 18.03  
    Real Oviedo Granada CF -
  • 18.03  
    Cultural y Deportiva Leonesa Cádiz CF -
  • 18.03  
    Rayo Vallecano CF Reus Deportiu -
  • 18.03  
    Real Valladolid UD Almería -
  • 18.03  
    Sevilla Atlético Albacete Balompié -
  • 18.03  
    SD Huesca Sporting Gijón -
  • 18.03  
    CD Lugo AD Alcorcón -
  • 18.03  
    Club Gimnastic de Tarragona Córdoba CF -
  • 18.03  
    Lorca FC FC Barcelona Atlètic -
  • 18.03  
    CD Numancia de Soria CD Tenerife -

32. kolejka

  • 25.03  
    Real Saragossa Sevilla Atlético -
  • 25.03  
    Cádiz CF SD Huesca -
  • 25.03  
    CD Lugo Real Valladolid -
  • 25.03  
    Sporting Gijón Rayo Vallecano -
  • 25.03  
    CF Reus Deportiu UD Almería -
  • 25.03  
    AD Alcorcón Club Gimnastic de Tarragona -
  • 25.03  
    FC Barcelona Atlètic CA Osasuna -
  • 25.03  
    Granada CF CD Numancia de Soria -
  • 25.03  
    Albacete Balompié Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 25.03  
    Córdoba CF Real Oviedo -
  • 25.03  
    CD Tenerife Lorca FC -

33. kolejka

  • 01.04  
    UD Almería Sporting Gijón -
  • 01.04  
    SD Huesca Albacete Balompié -
  • 01.04  
    Club Gimnastic de Tarragona CD Lugo -
  • 01.04  
    Lorca FC Granada CF -
  • 01.04  
    CA Osasuna CD Tenerife -
  • 01.04  
    Real Oviedo AD Alcorcón -
  • 01.04  
    CD Numancia de Soria Córdoba CF -
  • 01.04  
    Cultural y Deportiva Leonesa Real Saragossa -
  • 01.04  
    Rayo Vallecano Cádiz CF -
  • 01.04  
    Real Valladolid CF Reus Deportiu -
  • 01.04  
    Sevilla Atlético FC Barcelona Atlètic -

34. kolejka

  • 08.04  
    AD Alcorcón CD Numancia de Soria -
  • 08.04  
    FC Barcelona Atlètic Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 08.04  
    Granada CF CA Osasuna -
  • 08.04  
    Albacete Balompié Rayo Vallecano -
  • 08.04  
    Córdoba CF Lorca FC -
  • 08.04  
    CD Tenerife Sevilla Atlético -
  • 08.04  
    Real Saragossa SD Huesca -
  • 08.04  
    Cádiz CF UD Almería -
  • 08.04  
    CD Lugo Real Oviedo -
  • 08.04  
    Sporting Gijón CF Reus Deportiu -
  • 08.04  
    Club Gimnastic de Tarragona Real Valladolid -

35. kolejka

  • 15.04  
    CD Numancia de Soria CD Lugo -
  • 15.04  
    Cultural y Deportiva Leonesa CD Tenerife -
  • 15.04  
    Rayo Vallecano Real Saragossa -
  • 15.04  
    Real Valladolid Sporting Gijón -
  • 15.04  
    Sevilla Atlético Granada CF -
  • 15.04  
    UD Almería Albacete Balompié -
  • 15.04  
    SD Huesca FC Barcelona Atlètic -
  • 15.04  
    CF Reus Deportiu Cádiz CF -
  • 15.04  
    Lorca FC AD Alcorcón -
  • 15.04  
    CA Osasuna Córdoba CF -
  • 15.04  
    Real Oviedo Club Gimnastic de Tarragona -

36. kolejka

  • 22.04  
    Real Saragossa UD Almería -
  • 22.04  
    Cádiz CF Sporting Gijón -
  • 22.04  
    CD Lugo Lorca FC -
  • 22.04  
    Club Gimnastic de Tarragona CD Numancia de Soria -
  • 22.04  
    Real Oviedo Real Valladolid -
  • 22.04  
    AD Alcorcón CA Osasuna -
  • 22.04  
    FC Barcelona Atlètic Rayo Vallecano -
  • 22.04  
    Granada CF Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 22.04  
    Albacete Balompié CF Reus Deportiu -
  • 22.04  
    Córdoba CF Sevilla Atlético -
  • 22.04  
    CD Tenerife SD Huesca -

37. kolejka

  • 29.04  
    SD Huesca Granada CF -
  • 29.04  
    Sporting Gijón Albacete Balompié -
  • 29.04  
    CF Reus Deportiu Real Saragossa -
  • 29.04  
    Lorca FC Club Gimnastic de Tarragona -
  • 29.04  
    CA Osasuna CD Lugo -
  • 29.04  
    CD Numancia de Soria Real Oviedo -
  • 29.04  
    Cultural y Deportiva Leonesa Córdoba CF -
  • 29.04  
    Rayo Vallecano CD Tenerife -
  • 29.04  
    Real Valladolid Cádiz CF -
  • 29.04  
    Sevilla Atlético AD Alcorcón -
  • 29.04  
    UD Almería FC Barcelona Atlètic -

38. kolejka

  • 06.05  
    FC Barcelona Atlètic CF Reus Deportiu -
  • 06.05  
    Granada CF Rayo Vallecano -
  • 06.05  
    Albacete Balompié Cádiz CF -
  • 06.05  
    Córdoba CF SD Huesca -
  • 06.05  
    CD Tenerife UD Almería -
  • 06.05  
    Real Saragossa Sporting Gijón -
  • 06.05  
    CD Lugo Sevilla Atlético -
  • 06.05  
    Club Gimnastic de Tarragona CA Osasuna -
  • 06.05  
    Real Oviedo Lorca FC -
  • 06.05  
    AD Alcorcón Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 06.05  
    CD Numancia de Soria Real Valladolid -

39. kolejka

  • 13.05  
    Real Valladolid Albacete Balompié -
  • 13.05  
    Sevilla Atlético Club Gimnastic de Tarragona -
  • 13.05  
    UD Almería Granada CF -
  • 13.05  
    Cádiz CF Real Saragossa -
  • 13.05  
    SD Huesca AD Alcorcón -
  • 13.05  
    Sporting Gijón FC Barcelona Atlètic -
  • 13.05  
    CF Reus Deportiu CD Tenerife -
  • 13.05  
    Lorca FC CD Numancia de Soria -
  • 13.05  
    CA Osasuna Real Oviedo -
  • 13.05  
    Cultural y Deportiva Leonesa CD Lugo -
  • 13.05  
    Rayo Vallecano Córdoba CF -

40. kolejka

  • 20.05  
    Club Gimnastic de Tarragona Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 20.05  
    Lorca FC Real Valladolid -
  • 20.05  
    Real Oviedo Sevilla Atlético -
  • 20.05  
    AD Alcorcón Rayo Vallecano -
  • 20.05  
    CD Numancia de Soria CA Osasuna -
  • 20.05  
    FC Barcelona Atlètic Cádiz CF -
  • 20.05  
    Granada CF CF Reus Deportiu -
  • 20.05  
    Córdoba CF UD Almería -
  • 20.05  
    CD Tenerife Sporting Gijón -
  • 20.05  
    Real Saragossa Albacete Balompié -
  • 20.05  
    CD Lugo SD Huesca -

41. kolejka

  • 27.05  
    CF Reus Deportiu Córdoba CF -
  • 27.05  
    CA Osasuna Lorca FC -
  • 27.05  
    Real Saragossa Real Valladolid -
  • 27.05  
    Cultural y Deportiva Leonesa Real Oviedo -
  • 27.05  
    Rayo Vallecano CD Lugo -
  • 27.05  
    Sevilla Atlético CD Numancia de Soria -
  • 27.05  
    Albacete Balompié FC Barcelona Atlètic -
  • 27.05  
    UD Almería AD Alcorcón -
  • 27.05  
    Cádiz CF CD Tenerife -
  • 27.05  
    SD Huesca Club Gimnastic de Tarragona -
  • 27.05  
    Sporting Gijón Granada CF -

42. kolejka

  • 03.06  
    Granada CF Cádiz CF -
  • 03.06  
    Córdoba CF Sporting Gijón -
  • 03.06  
    CD Tenerife Albacete Balompié -
  • 03.06  
    CD Lugo UD Almería -
  • 03.06  
    Club Gimnastic de Tarragona Rayo Vallecano -
  • 03.06  
    Lorca FC Sevilla Atlético -
  • 03.06  
    Real Valladolid CA Osasuna -
  • 03.06  
    Real Oviedo SD Huesca -
  • 03.06  
    AD Alcorcón CF Reus Deportiu -
  • 03.06  
    CD Numancia de Soria Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 03.06  
    FC Barcelona Atlètic Real Saragossa -