Hiszpania - Segunda Division

15. kolejka - Segunda Division

Tabela Segunda Division online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   SD Huesca 15 29   8 5 2   22 - 9 13
2   CD Lugo 15 26   8 2 5   16 - 14 2
3   CA Osasuna 15 25   6 7 2   19 - 11 8
4   CD Numancia de Soria 15 25   7 4 4   19 - 14 5
5   Granada CF 15 24   6 6 3   24 - 16 8
6   Rayo Vallecano 15 24   6 6 3   21 - 16 5
7   Real Valladolid 15 23   6 5 4   29 - 24 5
8   Sporting Gijón 15 23   6 5 4   18 - 13 5
9   Cádiz CF 15 23   6 5 4   13 - 10 3
10   CD Tenerife 15 21   5 6 4   19 - 15 4
11   Real Oviedo 15 20   5 5 5   21 - 21 0
12   CF Reus Deportiu 15 20   4 8 3   11 - 13 -2
13   AD Alcorcón 15 19   5 4 6   13 - 19 -6
14   Club Gimnastic de Tarragona 15 18   5 3 7   18 - 20 -2
15   Real Saragossa 15 18   4 6 5   19 - 20 -1
16   Albacete Balompié 15 17   4 5 6   12 - 19 -7
17   Cultural y Deportiva Leonesa 15 17   3 8 4   17 - 22 -5
18   FC Barcelona Atlètic 15 16   3 7 5   16 - 18 -2
19   UD Almería 15 15   4 3 8   12 - 17 -5
20   Lorca FC 15 13   3 4 8   14 - 20 -6
21   Córdoba CF 15 11   3 2 10   15 - 28 -13
22   Sevilla Atlético 15 11   1 8 6   11 - 20 -9
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraże o awans
  • spadek

16. kolejka (następna)

  • 24.11 21:00
  • 25.11 16:00
  • 25.11 18:00
  • 25.11 18:00
  • 25.11 20:00
  • 25.11 20:30
  • 26.11 12:00
  • 26.11 16:00
  • 26.11 18:00
  • 26.11 18:00
  • 26.11 20:00

Strzelcy Segunda Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Jaime Mata Arnaiz(Real Valladolid) 12 3
Juan Camilo Hernández Suárez(SD Huesca) 10 0
Gonzalo Julián Melero Manzanares(SD Huesca) 9 1

Kartkowicze Segunda Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Jorge García Morcillo(UD Almería) 2 6 8
José Joaquín Matos García(Sevilla Atlético) 2 3 5
Francisco Perez Merida(CA Osasuna) 1 6 7

Terminarz / Wyniki Segunda Division

16. kolejka

  • 24.11 21:00  
    CD Tenerife Rayo Vallecano -
  • 25.11 16:00  
    Cádiz CF Real Valladolid -
  • 25.11 18:00  
    Real Oviedo CD Numancia de Soria -
  • 25.11 18:00  
    Club Gimnastic de Tarragona Lorca FC -
  • 25.11 20:00  
    AD Alcorcón Sevilla Atlético -
  • 25.11 20:30  
    Real Saragossa CF Reus Deportiu -
  • 26.11 12:00  
    FC Barcelona Atlètic UD Almería -
  • 26.11 16:00  
    Granada CF SD Huesca -
  • 26.11 18:00  
    Córdoba CF Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 26.11 18:00  
    CD Lugo CA Osasuna -
  • 26.11 20:00  
    Albacete Balompié Sporting Gijón -

17. kolejka

  • 01.12 21:00  
    CA Osasuna Club Gimnastic de Tarragona -
  • 02.12 16:00  
    SD Huesca Córdoba CF -
  • 02.12 18:00  
    Rayo Vallecano Granada CF -
  • 02.12 18:00  
    CF Reus Deportiu FC Barcelona Atlètic -
  • 02.12 20:00  
    Lorca FC Real Oviedo -
  • 03.12 12:00  
    Cultural y Deportiva Leonesa AD Alcorcón -
  • 03.12 16:00  
    Real Valladolid CD Numancia de Soria -
  • 03.12 18:00  
    Sevilla Atlético CD Lugo -
  • 03.12 18:00  
    Cádiz CF Albacete Balompié -
  • 03.12 20:00  
    UD Almería CD Tenerife -
  • 03.12 20:30  
    Sporting Gijón Real Saragossa -

18. kolejka

  • 08.12 18:00  
    Granada CF UD Almería -
  • 08.12 21:00  
    FC Barcelona Atlètic Sporting Gijón -
  • 09.12 16:00  
    Albacete Balompié Real Valladolid -
  • 09.12 18:00  
    AD Alcorcón SD Huesca -
  • 09.12 20:00  
    CD Numancia de Soria Lorca FC -
  • 09.12 20:30  
    Real Saragossa Cádiz CF -
  • 10.12 12:00  
    Córdoba CF Rayo Vallecano -
  • 10.12 16:00  
    CD Lugo Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 10.12 18:00  
    Club Gimnastic de Tarragona Sevilla Atlético -
  • 10.12 18:00  
    Real Oviedo CA Osasuna -
  • 10.12 20:00  
    CD Tenerife CF Reus Deportiu -

19. kolejka

  • 15.12 21:00  
    Cádiz CF FC Barcelona Atlètic -
  • 16.12 16:00  
    CA Osasuna CD Numancia de Soria -
  • 16.12 18:00  
    CF Reus Deportiu Granada CF -
  • 16.12 18:00  
    Real Valladolid Lorca FC -
  • 16.12 20:00  
    UD Almería Córdoba CF -
  • 16.12 20:30  
    Albacete Balompié Real Saragossa -
  • 17.12 12:00  
    Sevilla Atlético Real Oviedo -
  • 17.12 16:00  
    SD Huesca CD Lugo -
  • 17.12 18:00  
    Sporting Gijón CD Tenerife -
  • 17.12 18:00  
    Cultural y Deportiva Leonesa Club Gimnastic de Tarragona -
  • 17.12 20:00  
    Rayo Vallecano AD Alcorcón -

20. kolejka

  • 19.12 20:00  
    FC Barcelona Atlètic Albacete Balompié -
  • 19.12 21:00  
    Real Valladolid Real Saragossa -
  • 20.12 20:00  
    Lorca FC CA Osasuna -
  • 20.12 21:00  
    Granada CF Sporting Gijón -
  • 20.12 21:00  
    Córdoba CF CF Reus Deportiu -
  • 21.12 20:00  
    CD Numancia de Soria Sevilla Atlético -
  • 21.12 21:00  
    CD Tenerife Cádiz CF -
  • 22.12 20:00  
    CD Lugo Rayo Vallecano -
  • 22.12 21:00  
    AD Alcorcón UD Almería -
  • 23.12 16:00  
    Club Gimnastic de Tarragona SD Huesca -
  • 23.12 18:00  
    Real Oviedo Cultural y Deportiva Leonesa -

21. kolejka

  • 07.01  
    Rayo Vallecano Club Gimnastic de Tarragona -
  • 07.01  
    Albacete Balompié CD Tenerife -
  • 07.01  
    Sevilla Atlético Lorca FC -
  • 07.01  
    UD Almería CD Lugo -
  • 07.01  
    Real Saragossa FC Barcelona Atlètic -
  • 07.01  
    Cádiz CF Granada CF -
  • 07.01  
    SD Huesca Real Oviedo -
  • 07.01  
    Sporting Gijón Córdoba CF -
  • 07.01  
    CF Reus Deportiu AD Alcorcón -
  • 07.01  
    CA Osasuna Real Valladolid -
  • 07.01  
    Cultural y Deportiva Leonesa CD Numancia de Soria -

22. kolejka

  • 14.01  
    Sporting Gijón AD Alcorcón -
  • 14.01  
    CF Reus Deportiu CD Lugo -
  • 14.01  
    Cultural y Deportiva Leonesa Lorca FC -
  • 14.01  
    Rayo Vallecano Real Oviedo -
  • 14.01  
    FC Barcelona Atlètic Real Valladolid -
  • 14.01  
    Albacete Balompié Granada CF -
  • 14.01  
    Sevilla Atlético CA Osasuna -
  • 14.01  
    UD Almería Club Gimnastic de Tarragona -
  • 14.01  
    Real Saragossa CD Tenerife -
  • 14.01  
    Cádiz CF Córdoba CF -
  • 14.01  
    SD Huesca CD Numancia de Soria -

23. kolejka

  • 21.01  
    Club Gimnastic de Tarragona CF Reus Deportiu -
  • 21.01  
    Lorca FC SD Huesca -
  • 21.01  
    CD Numancia de Soria Rayo Vallecano -
  • 21.01  
    CA Osasuna Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 21.01  
    Real Oviedo UD Almería -
  • 21.01  
    AD Alcorcón Cádiz CF -
  • 21.01  
    Granada CF Real Saragossa -
  • 21.01  
    Real Valladolid Sevilla Atlético -
  • 21.01  
    Córdoba CF Albacete Balompié -
  • 21.01  
    CD Tenerife FC Barcelona Atlètic -
  • 21.01  
    CD Lugo Sporting Gijón -

24. kolejka

  • 28.01  
    FC Barcelona Atlètic Granada CF -
  • 28.01  
    Albacete Balompié AD Alcorcón -
  • 28.01  
    CD Tenerife Real Valladolid -
  • 28.01  
    UD Almería CD Numancia de Soria -
  • 28.01  
    Real Saragossa Córdoba CF -
  • 28.01  
    Cádiz CF CD Lugo -
  • 28.01  
    SD Huesca CA Osasuna -
  • 28.01  
    Sporting Gijón Club Gimnastic de Tarragona -
  • 28.01  
    CF Reus Deportiu Real Oviedo -
  • 28.01  
    Cultural y Deportiva Leonesa Sevilla Atlético -
  • 28.01  
    Rayo Vallecano Lorca FC -

25. kolejka

  • 04.02  
    Granada CF CD Tenerife -
  • 04.02  
    Real Valladolid Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 04.02  
    Córdoba CF FC Barcelona Atlètic -
  • 04.02  
    Sevilla Atlético SD Huesca -
  • 04.02  
    CD Lugo Albacete Balompié -
  • 04.02  
    Club Gimnastic de Tarragona Cádiz CF -
  • 04.02  
    Lorca FC UD Almería -
  • 04.02  
    CD Numancia de Soria CF Reus Deportiu -
  • 04.02  
    CA Osasuna Rayo Vallecano -
  • 04.02  
    Real Oviedo Sporting Gijón -
  • 04.02  
    AD Alcorcón Real Saragossa -

26. kolejka

  • 11.02  
    CF Reus Deportiu Lorca FC -
  • 11.02  
    Rayo Vallecano Sevilla Atlético -
  • 11.02  
    FC Barcelona Atlètic AD Alcorcón -
  • 11.02  
    Granada CF Real Valladolid -
  • 11.02  
    Albacete Balompié Club Gimnastic de Tarragona -
  • 11.02  
    CD Tenerife Córdoba CF -
  • 11.02  
    UD Almería CA Osasuna -
  • 11.02  
    Real Saragossa CD Lugo -
  • 11.02  
    Cádiz CF Real Oviedo -
  • 11.02  
    SD Huesca Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 11.02  
    Sporting Gijón CD Numancia de Soria -

27. kolejka

  • 18.02  
    Club Gimnastic de Tarragona Real Saragossa -
  • 18.02  
    Lorca FC Sporting Gijón -
  • 18.02  
    CD Numancia de Soria Cádiz CF -
  • 18.02  
    CA Osasuna CF Reus Deportiu -
  • 18.02  
    Real Oviedo Albacete Balompié -
  • 18.02  
    AD Alcorcón CD Tenerife -
  • 18.02  
    Cultural y Deportiva Leonesa Rayo Vallecano -
  • 18.02  
    Real Valladolid SD Huesca -
  • 18.02  
    Córdoba CF Granada CF -
  • 18.02  
    Sevilla Atlético UD Almería -
  • 18.02  
    CD Lugo FC Barcelona Atlètic -

28. kolejka

  • 25.02  
    Albacete Balompié CD Numancia de Soria -
  • 25.02  
    Córdoba CF Real Valladolid -
  • 25.02  
    CD Tenerife CD Lugo -
  • 25.02  
    UD Almería Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 25.02  
    Real Saragossa Real Oviedo -
  • 25.02  
    Cádiz CF Lorca FC -
  • 25.02  
    Sporting Gijón CA Osasuna -
  • 25.02  
    CF Reus Deportiu Sevilla Atlético -
  • 25.02  
    Rayo Vallecano SD Huesca -
  • 25.02  
    FC Barcelona Atlètic Club Gimnastic de Tarragona -
  • 25.02  
    Granada CF AD Alcorcón -

29. kolejka

  • 04.03  
    Sevilla Atlético Sporting Gijón -
  • 04.03  
    SD Huesca UD Almería -
  • 04.03  
    CD Lugo Granada CF -
  • 04.03  
    Club Gimnastic de Tarragona CD Tenerife -
  • 04.03  
    Lorca FC Albacete Balompié -
  • 04.03  
    CD Numancia de Soria Real Saragossa -
  • 04.03  
    CA Osasuna Cádiz CF -
  • 04.03  
    Real Oviedo FC Barcelona Atlètic -
  • 04.03  
    AD Alcorcón Córdoba CF -
  • 04.03  
    Cultural y Deportiva Leonesa CF Reus Deportiu -
  • 04.03  
    Real Valladolid Rayo Vallecano -

30. kolejka

  • 11.03  
    AD Alcorcón Real Valladolid -
  • 11.03  
    FC Barcelona Atlètic CD Numancia de Soria -
  • 11.03  
    Granada CF Club Gimnastic de Tarragona -
  • 11.03  
    Albacete Balompié CA Osasuna -
  • 11.03  
    Córdoba CF CD Lugo -
  • 11.03  
    CD Tenerife Real Oviedo -
  • 11.03  
    UD Almería Rayo Vallecano -
  • 11.03  
    Real Saragossa Lorca FC -
  • 11.03  
    Cádiz CF Sevilla Atlético -
  • 11.03  
    Sporting Gijón Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 11.03  
    CF Reus Deportiu SD Huesca -

31. kolejka

  • 18.03  
    CA Osasuna Real Saragossa -
  • 18.03  
    Real Oviedo Granada CF -
  • 18.03  
    Cultural y Deportiva Leonesa Cádiz CF -
  • 18.03  
    Rayo Vallecano CF Reus Deportiu -
  • 18.03  
    Real Valladolid UD Almería -
  • 18.03  
    Sevilla Atlético Albacete Balompié -
  • 18.03  
    SD Huesca Sporting Gijón -
  • 18.03  
    CD Lugo AD Alcorcón -
  • 18.03  
    Club Gimnastic de Tarragona Córdoba CF -
  • 18.03  
    Lorca FC FC Barcelona Atlètic -
  • 18.03  
    CD Numancia de Soria CD Tenerife -

32. kolejka

  • 25.03  
    Real Saragossa Sevilla Atlético -
  • 25.03  
    Cádiz CF SD Huesca -
  • 25.03  
    CD Lugo Real Valladolid -
  • 25.03  
    Sporting Gijón Rayo Vallecano -
  • 25.03  
    CF Reus Deportiu UD Almería -
  • 25.03  
    AD Alcorcón Club Gimnastic de Tarragona -
  • 25.03  
    FC Barcelona Atlètic CA Osasuna -
  • 25.03  
    Granada CF CD Numancia de Soria -
  • 25.03  
    Albacete Balompié Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 25.03  
    Córdoba CF Real Oviedo -
  • 25.03  
    CD Tenerife Lorca FC -

33. kolejka

  • 01.04  
    UD Almería Sporting Gijón -
  • 01.04  
    SD Huesca Albacete Balompié -
  • 01.04  
    Club Gimnastic de Tarragona CD Lugo -
  • 01.04  
    Lorca FC Granada CF -
  • 01.04  
    CA Osasuna CD Tenerife -
  • 01.04  
    Real Oviedo AD Alcorcón -
  • 01.04  
    CD Numancia de Soria Córdoba CF -
  • 01.04  
    Cultural y Deportiva Leonesa Real Saragossa -
  • 01.04  
    Rayo Vallecano Cádiz CF -
  • 01.04  
    Real Valladolid CF Reus Deportiu -
  • 01.04  
    Sevilla Atlético FC Barcelona Atlètic -

34. kolejka

  • 08.04  
    AD Alcorcón CD Numancia de Soria -
  • 08.04  
    FC Barcelona Atlètic Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 08.04  
    Granada CF CA Osasuna -
  • 08.04  
    Albacete Balompié Rayo Vallecano -
  • 08.04  
    Córdoba CF Lorca FC -
  • 08.04  
    CD Tenerife Sevilla Atlético -
  • 08.04  
    Real Saragossa SD Huesca -
  • 08.04  
    Cádiz CF UD Almería -
  • 08.04  
    CD Lugo Real Oviedo -
  • 08.04  
    Sporting Gijón CF Reus Deportiu -
  • 08.04  
    Club Gimnastic de Tarragona Real Valladolid -

35. kolejka

  • 15.04  
    CD Numancia de Soria CD Lugo -
  • 15.04  
    Cultural y Deportiva Leonesa CD Tenerife -
  • 15.04  
    Rayo Vallecano Real Saragossa -
  • 15.04  
    Real Valladolid Sporting Gijón -
  • 15.04  
    Sevilla Atlético Granada CF -
  • 15.04  
    UD Almería Albacete Balompié -
  • 15.04  
    SD Huesca FC Barcelona Atlètic -
  • 15.04  
    CF Reus Deportiu Cádiz CF -
  • 15.04  
    Lorca FC AD Alcorcón -
  • 15.04  
    CA Osasuna Córdoba CF -
  • 15.04  
    Real Oviedo Club Gimnastic de Tarragona -

36. kolejka

  • 22.04  
    Real Saragossa UD Almería -
  • 22.04  
    Cádiz CF Sporting Gijón -
  • 22.04  
    CD Lugo Lorca FC -
  • 22.04  
    Club Gimnastic de Tarragona CD Numancia de Soria -
  • 22.04  
    Real Oviedo Real Valladolid -
  • 22.04  
    AD Alcorcón CA Osasuna -
  • 22.04  
    FC Barcelona Atlètic Rayo Vallecano -
  • 22.04  
    Granada CF Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 22.04  
    Albacete Balompié CF Reus Deportiu -
  • 22.04  
    Córdoba CF Sevilla Atlético -
  • 22.04  
    CD Tenerife SD Huesca -

37. kolejka

  • 29.04  
    SD Huesca Granada CF -
  • 29.04  
    Sporting Gijón Albacete Balompié -
  • 29.04  
    CF Reus Deportiu Real Saragossa -
  • 29.04  
    Lorca FC Club Gimnastic de Tarragona -
  • 29.04  
    CA Osasuna CD Lugo -
  • 29.04  
    CD Numancia de Soria Real Oviedo -
  • 29.04  
    Cultural y Deportiva Leonesa Córdoba CF -
  • 29.04  
    Rayo Vallecano CD Tenerife -
  • 29.04  
    Real Valladolid Cádiz CF -
  • 29.04  
    Sevilla Atlético AD Alcorcón -
  • 29.04  
    UD Almería FC Barcelona Atlètic -

38. kolejka

  • 06.05  
    FC Barcelona Atlètic CF Reus Deportiu -
  • 06.05  
    Granada CF Rayo Vallecano -
  • 06.05  
    Albacete Balompié Cádiz CF -
  • 06.05  
    Córdoba CF SD Huesca -
  • 06.05  
    CD Tenerife UD Almería -
  • 06.05  
    Real Saragossa Sporting Gijón -
  • 06.05  
    CD Lugo Sevilla Atlético -
  • 06.05  
    Club Gimnastic de Tarragona CA Osasuna -
  • 06.05  
    Real Oviedo Lorca FC -
  • 06.05  
    AD Alcorcón Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 06.05  
    CD Numancia de Soria Real Valladolid -

39. kolejka

  • 13.05  
    Real Valladolid Albacete Balompié -
  • 13.05  
    Sevilla Atlético Club Gimnastic de Tarragona -
  • 13.05  
    UD Almería Granada CF -
  • 13.05  
    Cádiz CF Real Saragossa -
  • 13.05  
    SD Huesca AD Alcorcón -
  • 13.05  
    Sporting Gijón FC Barcelona Atlètic -
  • 13.05  
    CF Reus Deportiu CD Tenerife -
  • 13.05  
    Lorca FC CD Numancia de Soria -
  • 13.05  
    CA Osasuna Real Oviedo -
  • 13.05  
    Cultural y Deportiva Leonesa CD Lugo -
  • 13.05  
    Rayo Vallecano Córdoba CF -

40. kolejka

  • 20.05  
    Club Gimnastic de Tarragona Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 20.05  
    Lorca FC Real Valladolid -
  • 20.05  
    Real Oviedo Sevilla Atlético -
  • 20.05  
    AD Alcorcón Rayo Vallecano -
  • 20.05  
    CD Numancia de Soria CA Osasuna -
  • 20.05  
    FC Barcelona Atlètic Cádiz CF -
  • 20.05  
    Granada CF CF Reus Deportiu -
  • 20.05  
    Córdoba CF UD Almería -
  • 20.05  
    CD Tenerife Sporting Gijón -
  • 20.05  
    Real Saragossa Albacete Balompié -
  • 20.05  
    CD Lugo SD Huesca -

41. kolejka

  • 27.05  
    CF Reus Deportiu Córdoba CF -
  • 27.05  
    CA Osasuna Lorca FC -
  • 27.05  
    Real Saragossa Real Valladolid -
  • 27.05  
    Cultural y Deportiva Leonesa Real Oviedo -
  • 27.05  
    Rayo Vallecano CD Lugo -
  • 27.05  
    Sevilla Atlético CD Numancia de Soria -
  • 27.05  
    Albacete Balompié FC Barcelona Atlètic -
  • 27.05  
    UD Almería AD Alcorcón -
  • 27.05  
    Cádiz CF CD Tenerife -
  • 27.05  
    SD Huesca Club Gimnastic de Tarragona -
  • 27.05  
    Sporting Gijón Granada CF -

42. kolejka

  • 03.06  
    Granada CF Cádiz CF -
  • 03.06  
    Córdoba CF Sporting Gijón -
  • 03.06  
    CD Tenerife Albacete Balompié -
  • 03.06  
    CD Lugo UD Almería -
  • 03.06  
    Club Gimnastic de Tarragona Rayo Vallecano -
  • 03.06  
    Lorca FC Sevilla Atlético -
  • 03.06  
    Real Valladolid CA Osasuna -
  • 03.06  
    Real Oviedo SD Huesca -
  • 03.06  
    AD Alcorcón CF Reus Deportiu -
  • 03.06  
    CD Numancia de Soria Cultural y Deportiva Leonesa -
  • 03.06  
    FC Barcelona Atlètic Real Saragossa -