Rosja - Premier League

27. kolejka - Premier League

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Lokomotiw Moskwa 13 29   9 2 2   26 - 11 15
2 CSKA Moskwa 14 28   8 4 2   20 - 12 8
3 FK Krasnodar 14 26   8 2 4   21 - 14 7
4 Zenit Sankt Petersburg 14 23   5 8 1   15 - 10 5
5 Spartak Moskwa 14 21   5 6 3   22 - 19 3
6 Amkar Perm 14 19   5 4 5   8 - 12 -4
7 Ural Jekaterynburg 13 16   4 4 5   14 - 15 -1
8 Rubin Kazań 13 16   4 4 5   12 - 11 1
9 FK Arsenal Tula 14 14   4 2 8   16 - 22 -6
10 FK Rostów 14 14   3 5 6   13 - 17 -4
11 FK Tosno 13 13   4 1 8   8 - 23 -15
12 Terek Grozny 13 12   3 3 7   14 - 21 -7
13 FK Ufa 14 12   2 6 6   9 - 16 -7
14 Dynamo Moskwa 13 12   3 3 7   11 - 18 -7
15 FK Anżi Machaczkała 13 7   1 4 8   11 - 26 -15
16 SKA-Energia Chabarowsk 13 3   0 3 10   3 - 24 -21
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

28. kolejka (następna)

  • 28.04 18:30
  • 29.04 13:00
  • 29.04 15:30
  • 29.04 18:00
  • 30.04 10:30
  • 30.04 13:00
  • 30.04 15:30
  • 30.04 18:00

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Quincy Anton Promes(Spartak Moskwa) 14 3
Fiodor Smołow(FK Krasnodar) 12 2
Jefferson Farfan(Lokomotiw Moskwa) 10 0

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Domenico Criscito(Zenit Sankt Petersburg) 1 6 7
Rizvan Utsiev(Terek Grozny) 1 6 7
Ivan Markelov(FK Anżi Machaczkała) 1 6 7

Terminarz / Wyniki Premier League

28. kolejka

  • 28.04 18:30  
    FK Arsenal Tula FK Anżi Machaczkała -
  • 29.04 13:00  
    Amkar Perm Spartak Moskwa -
  • 29.04 15:30  
    Zenit Sankt Petersburg CSKA Moskwa -
  • 29.04 18:00  
    FK Rostów FK Tosno -
  • 30.04 10:30  
    FK Ufa SKA-Energia Chabarowsk -
  • 30.04 13:00  
    Dynamo Moskwa Rubin Kazań -
  • 30.04 15:30  
    Terek Grozny Ural Jekaterynburg -
  • 30.04 18:00  
    FK Krasnodar Lokomotiw Moskwa -

29. kolejka

  • 05.05 10:00  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Krasnodar -
  • 05.05 13:00  
    FK Tosno Dynamo Moskwa -
  • 05.05 15:30  
    Lokomotiw Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 05.05 18:00  
    Spartak Moskwa FK Rostów -
  • 06.05 13:00  
    Ural Jekaterynburg Amkar Perm -
  • 06.05 18:00  
    CSKA Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 07.05  
    Rubin Kazań FK Ufa -
  • 07.05 18:30  
    FK Anżi Machaczkała Terek Grozny -

30. kolejka

  • 13.05 13:00  
    Spartak Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 13.05 13:00  
    CSKA Moskwa FK Anżi Machaczkała -
  • 13.05 13:00  
    FK Arsenal Tula Lokomotiw Moskwa -
  • 13.05 13:00  
    Zenit Sankt Petersburg SKA-Energia Chabarowsk -
  • 13.05 13:00  
    FK Krasnodar Rubin Kazań -
  • 13.05 13:00  
    FK Ufa FK Tosno -
  • 13.05 13:00  
    FK Rostów Ural Jekaterynburg -
  • 13.05 13:00  
    Amkar Perm Terek Grozny -