Rosja - Premier League

20. kolejka - Premier League

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Lokomotiw Moskwa 10 23   7 2 1   19 - 9 10
2 FK Krasnodar 11 22   7 1 3   18 - 11 7
3 CSKA Moskwa 11 21   6 3 2   14 - 10 4
4 Zenit Sankt Petersburg 11 18   4 6 1   10 - 6 4
5 Spartak Moskwa 10 14   3 5 2   15 - 15 0
6 FK Rostów 10 12   3 3 4   9 - 10 -1
7 Amkar Perm 10 12   3 3 4   4 - 9 -5
8 FK Arsenal Tula 11 11   3 2 6   13 - 17 -4
9 FK Tosno 9 10   3 1 5   6 - 18 -12
10 Ural Jekaterynburg 9 9   2 3 4   8 - 12 -4
11 Terek Grozny 9 8   2 2 5   9 - 16 -7
12 FK Ufa 11 8   1 5 5   7 - 14 -7
13 Rubin Kazań 9 8   2 2 5   6 - 9 -3
14 FK Anżi Machaczkała 10 6   1 3 6   8 - 21 -13
15 Dynamo Moskwa 9 5   1 2 6   6 - 14 -8
16 SKA-Energia Chabarowsk 10 2   0 2 8   3 - 21 -18
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

21. kolejka (następna)

  • 02.03 17:30
  • 03.03 12:00
  • 03.03 14:30
  • 03.03 17:00
  • 04.03 09:00
  • 04.03 12:00
  • 04.03 14:30
  • 04.03 17:00

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Aleksander Kokorin(Zenit Sankt Petersburg) 10 0
Fiodor Smołow(FK Krasnodar) 10 1
Quincy Anton Promes(Spartak Moskwa) 10 2

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ivan Markelov(FK Anżi Machaczkała) 1 5 6
Anton Shvets(Terek Grozny) 1 5 6
Brian Oladapo Idowu(Amkar Perm) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Premier League

21. kolejka

  • 02.03 17:30  
    FK Anżi Machaczkała Rubin Kazań -
  • 03.03 12:00  
    CSKA Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 03.03 14:30  
    Zenit Sankt Petersburg Amkar Perm -
  • 03.03 17:00  
    FK Krasnodar FK Rostów -
  • 04.03 09:00  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tosno -
  • 04.03 12:00  
    FK Ufa Dynamo Moskwa -
  • 04.03 14:30  
    Lokomotiw Moskwa Spartak Moskwa -
  • 04.03 17:00  
    FK Arsenal Tula Terek Grozny -

22. kolejka

  • 09.03 15:30  
    Amkar Perm FK Arsenal Tula -
  • 10.03 12:00  
    FK Ufa FK Anżi Machaczkała -
  • 10.03 14:30  
    Dynamo Moskwa FK Krasnodar -
  • 10.03 17:00  
    FK Tosno Rubin Kazań -
  • 11.03 12:00  
    Ural Jekaterynburg Lokomotiw Moskwa -
  • 11.03 14:30  
    Terek Grozny CSKA Moskwa -
  • 11.03 17:00  
    Spartak Moskwa SKA-Energia Chabarowsk -
  • 11.03 17:00  
    FK Rostów Zenit Sankt Petersburg -

23. kolejka

  • 17.03 09:00  
    SKA-Energia Chabarowsk Ural Jekaterynburg -
  • 17.03 12:00  
    FK Arsenal Tula FK Rostów -
  • 17.03 14:30  
    FK Krasnodar FK Ufa -
  • 17.03 17:00  
    FK Anżi Machaczkała FK Tosno -
  • 18.03 12:00  
    CSKA Moskwa Amkar Perm -
  • 18.03 14:30  
    Lokomotiw Moskwa Terek Grozny -
  • 18.03 14:30  
    Zenit Sankt Petersburg Dynamo Moskwa -
  • 18.03 17:00  
    Rubin Kazań Spartak Moskwa -

24. kolejka

  • 01.04 15:00  
    FK Krasnodar FK Anżi Machaczkała -
  • 01.04 15:00  
    Amkar Perm Lokomotiw Moskwa -
  • 01.04 15:00  
    Terek Grozny SKA-Energia Chabarowsk -
  • 01.04 15:00  
    Ural Jekaterynburg Rubin Kazań -
  • 01.04 15:00  
    Spartak Moskwa FK Tosno -
  • 01.04 15:00  
    FK Rostów CSKA Moskwa -
  • 01.04 15:00  
    Dynamo Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 01.04 15:00  
    FK Ufa Zenit Sankt Petersburg -

25. kolejka

  • 08.04 15:00  
    FK Anżi Machaczkała Spartak Moskwa -
  • 08.04 15:00  
    Lokomotiw Moskwa FK Rostów -
  • 08.04 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk Amkar Perm -
  • 08.04 15:00  
    Rubin Kazań Terek Grozny -
  • 08.04 15:00  
    FK Tosno Ural Jekaterynburg -
  • 08.04 15:00  
    CSKA Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 08.04 15:00  
    FK Arsenal Tula FK Ufa -
  • 08.04 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg FK Krasnodar -

26. kolejka

  • 15.04 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg FK Anżi Machaczkała -
  • 15.04 15:00  
    Dynamo Moskwa Lokomotiw Moskwa -
  • 15.04 15:00  
    FK Rostów SKA-Energia Chabarowsk -
  • 15.04 15:00  
    Amkar Perm Rubin Kazań -
  • 15.04 15:00  
    Terek Grozny FK Tosno -
  • 15.04 15:00  
    Ural Jekaterynburg Spartak Moskwa -
  • 15.04 15:00  
    FK Ufa CSKA Moskwa -
  • 15.04 15:00  
    FK Krasnodar FK Arsenal Tula -

27. kolejka

  • 22.04 15:00  
    FK Anżi Machaczkała Ural Jekaterynburg -
  • 22.04 15:00  
    Lokomotiw Moskwa FK Ufa -
  • 22.04 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk Dynamo Moskwa -
  • 22.04 15:00  
    Rubin Kazań FK Rostów -
  • 22.04 15:00  
    FK Tosno Amkar Perm -
  • 22.04 15:00  
    Spartak Moskwa Terek Grozny -
  • 22.04 15:00  
    CSKA Moskwa FK Krasnodar -
  • 22.04 15:00  
    FK Arsenal Tula Zenit Sankt Petersburg -

28. kolejka

  • 29.04 15:00  
    FK Arsenal Tula FK Anżi Machaczkała -
  • 29.04 15:00  
    FK Krasnodar Lokomotiw Moskwa -
  • 29.04 15:00  
    FK Ufa SKA-Energia Chabarowsk -
  • 29.04 15:00  
    Dynamo Moskwa Rubin Kazań -
  • 29.04 15:00  
    FK Rostów FK Tosno -
  • 29.04 15:00  
    Amkar Perm Spartak Moskwa -
  • 29.04 15:00  
    Terek Grozny Ural Jekaterynburg -
  • 29.04 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg CSKA Moskwa -

29. kolejka

  • 06.05 15:00  
    FK Anżi Machaczkała Terek Grozny -
  • 06.05 15:00  
    Lokomotiw Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 06.05 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Krasnodar -
  • 06.05 15:00  
    Rubin Kazań FK Ufa -
  • 06.05 15:00  
    FK Tosno Dynamo Moskwa -
  • 06.05 15:00  
    Spartak Moskwa FK Rostów -
  • 06.05 15:00  
    Ural Jekaterynburg Amkar Perm -
  • 06.05 15:00  
    CSKA Moskwa FK Arsenal Tula -

30. kolejka

  • 13.05 15:00  
    Spartak Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 13.05 15:00  
    CSKA Moskwa FK Anżi Machaczkała -
  • 13.05 15:00  
    FK Arsenal Tula Lokomotiw Moskwa -
  • 13.05 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg SKA-Energia Chabarowsk -
  • 13.05 15:00  
    FK Krasnodar Rubin Kazań -
  • 13.05 15:00  
    FK Ufa FK Tosno -
  • 13.05 15:00  
    FK Rostów Ural Jekaterynburg -
  • 13.05 15:00  
    Amkar Perm Terek Grozny -