Rosja - Premier League

27. kolejka - Premier League

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Spartak Moskwa 13 29   9 2 2   25 - 12 13
2 Lokomotiw Moskwa 14 28   8 4 2   14 - 6 8
3 Zenit Sankt Petersburg 13 26   8 2 3   25 - 10 15
4 FK Ufa 13 24   7 3 3   19 - 14 5
5 CSKA Moskwa 13 23   7 2 4   21 - 10 11
6 FK Arsenal Tula 13 22   6 4 3   15 - 12 3
7 Terek Grozny 14 22   6 4 4   14 - 13 1
8 FK Krasnodar 13 21   6 3 4   21 - 15 6
9 Dynamo Moskwa 14 21   5 6 3   15 - 11 4
10 Ural Jekaterynburg 14 20   4 8 2   17 - 14 3
11 Rubin Kazań 14 19   5 4 5   19 - 13 6
12 FK Rostów 13 17   4 5 4   11 - 9 2
13 FK Anżi Machaczkała 14 17   5 2 7   18 - 23 -5
14 Amkar Perm 13 12   3 3 7   10 - 16 -6
15 FK Tosno 14 11   2 5 7   14 - 22 -8
16 SKA-Energia Chabarowsk 14 10   2 4 8   13 - 23 -10
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

28. kolejka (następna)

  • 28.04 18:30
  • 29.04 13:00
  • 29.04 15:30
  • 29.04 18:00
  • 30.04 10:30
  • 30.04 13:00
  • 30.04 15:30
  • 30.04 18:00

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Quincy Anton Promes(Spartak Moskwa) 14 3
Fiodor Smołow(FK Krasnodar) 12 2
Jefferson Farfan(Lokomotiw Moskwa) 10 0

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Domenico Criscito(Zenit Sankt Petersburg) 1 6 7
Rizvan Utsiev(Terek Grozny) 1 6 7
Ivan Markelov(FK Anżi Machaczkała) 1 6 7

Terminarz / Wyniki Premier League

28. kolejka

  • 28.04 18:30  
    FK Arsenal Tula FK Anżi Machaczkała -
  • 29.04 13:00  
    Amkar Perm Spartak Moskwa -
  • 29.04 15:30  
    Zenit Sankt Petersburg CSKA Moskwa -
  • 29.04 18:00  
    FK Rostów FK Tosno -
  • 30.04 10:30  
    FK Ufa SKA-Energia Chabarowsk -
  • 30.04 13:00  
    Dynamo Moskwa Rubin Kazań -
  • 30.04 15:30  
    Terek Grozny Ural Jekaterynburg -
  • 30.04 18:00  
    FK Krasnodar Lokomotiw Moskwa -

29. kolejka

  • 05.05 10:00  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Krasnodar -
  • 05.05 13:00  
    FK Tosno Dynamo Moskwa -
  • 05.05 15:30  
    Lokomotiw Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 05.05 18:00  
    Spartak Moskwa FK Rostów -
  • 06.05 13:00  
    Ural Jekaterynburg Amkar Perm -
  • 06.05 18:00  
    CSKA Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 07.05  
    Rubin Kazań FK Ufa -
  • 07.05 18:30  
    FK Anżi Machaczkała Terek Grozny -

30. kolejka

  • 13.05 13:00  
    Spartak Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 13.05 13:00  
    CSKA Moskwa FK Anżi Machaczkała -
  • 13.05 13:00  
    FK Arsenal Tula Lokomotiw Moskwa -
  • 13.05 13:00  
    Zenit Sankt Petersburg SKA-Energia Chabarowsk -
  • 13.05 13:00  
    FK Krasnodar Rubin Kazań -
  • 13.05 13:00  
    FK Ufa FK Tosno -
  • 13.05 13:00  
    FK Rostów Ural Jekaterynburg -
  • 13.05 13:00  
    Amkar Perm Terek Grozny -