Rosja - Premier League

18. kolejka - Premier League

  • 24.11 koniec
    Amkar Perm Dynamo Moskwa 2-1 (karne ) (po dogrywce)
  • 25.11 14:30
  • 25.11 17:00
  • 26.11 09:30
  • 26.11 12:00
  • 26.11 14:30
  • 27.11 10:00
  • 27.11 17:30

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Lokomotiw Moskwa 9 19   6 1 2   12 - 6 6
2 Spartak Moskwa 8 17   5 2 1   15 - 7 8
3 Zenit Sankt Petersburg 8 16   5 1 2   19 - 6 13
4 FK Ufa 8 16   5 1 2   10 - 8 2
5 Ural Jekaterynburg 9 15   3 6 0   13 - 8 5
6 FK Arsenal Tula 8 14   4 2 2   7 - 5 2
7 Terek Grozny 9 14   4 2 3   11 - 9 2
8 Rubin Kazań 9 12   3 3 3   11 - 6 5
9 CSKA Moskwa 8 11   3 2 3   8 - 7 1
10 FK Krasnodar 8 11   3 2 3   11 - 10 1
11 Dynamo Moskwa 9 11   2 5 2   9 - 6 3
12 SKA-Energia Chabarowsk 9 10   2 4 3   12 - 14 -2
13 FK Anżi Machaczkała 9 10   3 1 5   10 - 17 -7
14 Amkar Perm 9 9   2 3 4   7 - 7 0
15 FK Rostów 8 7   1 4 3   5 - 7 -2
16 FK Tosno 9 7   1 4 4   8 - 12 -4
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)

19. kolejka (następna)

  • 01.12 17:30
  • 01.12 17:30
  • 02.12 12:00
  • 02.12 12:00
  • 02.12 14:30
  • 03.12 12:00
  • 03.12 14:30
  • 03.12 17:00

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Aleksander Kokorin(Zenit Sankt Petersburg) 9 0
Fiodor Smołow(FK Krasnodar) 8 1
Quincy Anton Promes(Spartak Moskwa) 8 2

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ivan Markelov(FK Anżi Machaczkała) 1 5 6
Brian Oladapo Idowu(Amkar Perm) 1 5 6
Anton Shvets(Terek Grozny) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Premier League

18. kolejka

  • 25.11 14:30  
    FK Tosno FK Arsenal Tula -
  • 25.11 17:00  
    Terek Grozny FK Ufa -
  • 26.11 09:30  
    Ural Jekaterynburg FK Krasnodar -
  • 26.11 12:00  
    Rubin Kazań CSKA Moskwa -
  • 26.11 14:30  
    FK Rostów FK Anżi Machaczkała -
  • 27.11 10:00  
    SKA-Energia Chabarowsk Lokomotiw Moskwa -
  • 27.11 17:30  
    Spartak Moskwa Zenit Sankt Petersburg -

19. kolejka

  • 01.12 17:30  
    CSKA Moskwa FK Tosno -
  • 01.12 17:30  
    FK Arsenal Tula Spartak Moskwa -
  • 02.12 12:00  
    Zenit Sankt Petersburg Ural Jekaterynburg -
  • 02.12 12:00  
    Dynamo Moskwa FK Rostów -
  • 02.12 14:30  
    Lokomotiw Moskwa Rubin Kazań -
  • 03.12 12:00  
    FK Ufa Amkar Perm -
  • 03.12 14:30  
    FK Krasnodar Terek Grozny -
  • 03.12 17:00  
    FK Anżi Machaczkała SKA-Energia Chabarowsk -

20. kolejka

  • 08.12 15:30  
    Ural Jekaterynburg FK Arsenal Tula -
  • 09.12 12:00  
    Dynamo Moskwa FK Anżi Machaczkała -
  • 09.12 14:30  
    Rubin Kazań SKA-Energia Chabarowsk -
  • 10.12 12:00  
    Amkar Perm FK Krasnodar -
  • 10.12 14:30  
    Spartak Moskwa CSKA Moskwa -
  • 10.12 17:00  
    FK Rostów FK Ufa -
  • 11.12 17:30  
    FK Tosno Lokomotiw Moskwa -
  • 11.12 17:30  
    Terek Grozny Zenit Sankt Petersburg -

21. kolejka

  • 04.03 15:00  
    FK Anżi Machaczkała Rubin Kazań -
  • 04.03 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tosno -
  • 04.03 15:00  
    Lokomotiw Moskwa Spartak Moskwa -
  • 04.03 15:00  
    CSKA Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 04.03 15:00  
    FK Arsenal Tula Terek Grozny -
  • 04.03 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg Amkar Perm -
  • 04.03 15:00  
    FK Krasnodar FK Rostów -
  • 04.03 15:00  
    FK Ufa Dynamo Moskwa -

22. kolejka

  • 11.03 15:00  
    FK Ufa FK Anżi Machaczkała -
  • 11.03 15:00  
    Ural Jekaterynburg Lokomotiw Moskwa -
  • 11.03 15:00  
    Spartak Moskwa SKA-Energia Chabarowsk -
  • 11.03 15:00  
    FK Tosno Rubin Kazań -
  • 11.03 15:00  
    Terek Grozny CSKA Moskwa -
  • 11.03 15:00  
    Amkar Perm FK Arsenal Tula -
  • 11.03 15:00  
    FK Rostów Zenit Sankt Petersburg -
  • 11.03 15:00  
    Dynamo Moskwa FK Krasnodar -

23. kolejka

  • 18.03 15:00  
    FK Anżi Machaczkała FK Tosno -
  • 18.03 15:00  
    Lokomotiw Moskwa Terek Grozny -
  • 18.03 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk Ural Jekaterynburg -
  • 18.03 15:00  
    Rubin Kazań Spartak Moskwa -
  • 18.03 15:00  
    CSKA Moskwa Amkar Perm -
  • 18.03 15:00  
    FK Arsenal Tula FK Rostów -
  • 18.03 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg Dynamo Moskwa -
  • 18.03 15:00  
    FK Krasnodar FK Ufa -

24. kolejka

  • 01.04 15:00  
    FK Krasnodar FK Anżi Machaczkała -
  • 01.04 15:00  
    Amkar Perm Lokomotiw Moskwa -
  • 01.04 15:00  
    Terek Grozny SKA-Energia Chabarowsk -
  • 01.04 15:00  
    Ural Jekaterynburg Rubin Kazań -
  • 01.04 15:00  
    Spartak Moskwa FK Tosno -
  • 01.04 15:00  
    FK Rostów CSKA Moskwa -
  • 01.04 15:00  
    Dynamo Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 01.04 15:00  
    FK Ufa Zenit Sankt Petersburg -

25. kolejka

  • 08.04 15:00  
    FK Anżi Machaczkała Spartak Moskwa -
  • 08.04 15:00  
    Lokomotiw Moskwa FK Rostów -
  • 08.04 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk Amkar Perm -
  • 08.04 15:00  
    Rubin Kazań Terek Grozny -
  • 08.04 15:00  
    FK Tosno Ural Jekaterynburg -
  • 08.04 15:00  
    CSKA Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 08.04 15:00  
    FK Arsenal Tula FK Ufa -
  • 08.04 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg FK Krasnodar -

26. kolejka

  • 15.04 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg FK Anżi Machaczkała -
  • 15.04 15:00  
    Dynamo Moskwa Lokomotiw Moskwa -
  • 15.04 15:00  
    FK Rostów SKA-Energia Chabarowsk -
  • 15.04 15:00  
    Amkar Perm Rubin Kazań -
  • 15.04 15:00  
    Terek Grozny FK Tosno -
  • 15.04 15:00  
    Ural Jekaterynburg Spartak Moskwa -
  • 15.04 15:00  
    FK Ufa CSKA Moskwa -
  • 15.04 15:00  
    FK Krasnodar FK Arsenal Tula -

27. kolejka

  • 22.04 15:00  
    FK Anżi Machaczkała Ural Jekaterynburg -
  • 22.04 15:00  
    Lokomotiw Moskwa FK Ufa -
  • 22.04 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk Dynamo Moskwa -
  • 22.04 15:00  
    Rubin Kazań FK Rostów -
  • 22.04 15:00  
    FK Tosno Amkar Perm -
  • 22.04 15:00  
    Spartak Moskwa Terek Grozny -
  • 22.04 15:00  
    CSKA Moskwa FK Krasnodar -
  • 22.04 15:00  
    FK Arsenal Tula Zenit Sankt Petersburg -

28. kolejka

  • 29.04 15:00  
    FK Arsenal Tula FK Anżi Machaczkała -
  • 29.04 15:00  
    FK Krasnodar Lokomotiw Moskwa -
  • 29.04 15:00  
    FK Ufa SKA-Energia Chabarowsk -
  • 29.04 15:00  
    Dynamo Moskwa Rubin Kazań -
  • 29.04 15:00  
    FK Rostów FK Tosno -
  • 29.04 15:00  
    Amkar Perm Spartak Moskwa -
  • 29.04 15:00  
    Terek Grozny Ural Jekaterynburg -
  • 29.04 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg CSKA Moskwa -

29. kolejka

  • 06.05 15:00  
    FK Anżi Machaczkała Terek Grozny -
  • 06.05 15:00  
    Lokomotiw Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 06.05 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Krasnodar -
  • 06.05 15:00  
    Rubin Kazań FK Ufa -
  • 06.05 15:00  
    FK Tosno Dynamo Moskwa -
  • 06.05 15:00  
    Spartak Moskwa FK Rostów -
  • 06.05 15:00  
    Ural Jekaterynburg Amkar Perm -
  • 06.05 15:00  
    CSKA Moskwa FK Arsenal Tula -

30. kolejka

  • 13.05 15:00  
    Spartak Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 13.05 15:00  
    CSKA Moskwa FK Anżi Machaczkała -
  • 13.05 15:00  
    FK Arsenal Tula Lokomotiw Moskwa -
  • 13.05 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg SKA-Energia Chabarowsk -
  • 13.05 15:00  
    FK Krasnodar Rubin Kazań -
  • 13.05 15:00  
    FK Ufa FK Tosno -
  • 13.05 15:00  
    FK Rostów Ural Jekaterynburg -
  • 13.05 15:00  
    Amkar Perm Terek Grozny -