Rosja - Premier League

20. kolejka - Premier League

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Lokomotiw Moskwa 20 45   14 3 3   32 - 15 17
2 Zenit Sankt Petersburg 20 37   10 7 3   31 - 13 18
3 Spartak Moskwa 20 37   10 7 3   36 - 23 13
4 FK Krasnodar 20 36   11 3 6   32 - 23 9
5 CSKA Moskwa 20 35   10 5 5   28 - 17 11
6 FK Ufa 20 27   7 6 7   20 - 22 -2
7 Terek Grozny 20 26   7 5 8   22 - 26 -4
8 FK Arsenal Tula 20 25   7 4 9   20 - 23 -3
9 Ural Jekaterynburg 20 25   5 10 5   22 - 22 0
10 FK Rostów 20 25   6 7 7   17 - 17 0
11 Rubin Kazań 20 23   6 5 9   20 - 17 3
12 Dynamo Moskwa 20 22   5 7 8   19 - 20 -1
13 Amkar Perm 20 21   5 6 9   12 - 19 -7
14 FK Tosno 20 20   5 5 10   18 - 35 -17
15 FK Anżi Machaczkała 20 19   5 4 11   22 - 38 -16
16 SKA-Energia Chabarowsk 20 12   2 6 12   16 - 37 -21
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraż o utrzymanie
  • spadek

21. kolejka (następna)

  • 04.03 15:00
  • 04.03 15:00
  • 04.03 15:00
  • 04.03 15:00
  • 04.03 15:00
  • 04.03 15:00
  • 04.03 15:00
  • 04.03 15:00

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Aleksander Kokorin(Zenit Sankt Petersburg) 10 0
Fiodor Smołow(FK Krasnodar) 10 1
Quincy Anton Promes(Spartak Moskwa) 10 2

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Ivan Markelov(FK Anżi Machaczkała) 1 5 6
Anton Shvets(Terek Grozny) 1 5 6
Brian Oladapo Idowu(Amkar Perm) 1 5 6

Terminarz / Wyniki Premier League

21. kolejka

  • 04.03 15:00  
    FK Anżi Machaczkała Rubin Kazań -
  • 04.03 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tosno -
  • 04.03 15:00  
    Lokomotiw Moskwa Spartak Moskwa -
  • 04.03 15:00  
    CSKA Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 04.03 15:00  
    FK Arsenal Tula Terek Grozny -
  • 04.03 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg Amkar Perm -
  • 04.03 15:00  
    FK Krasnodar FK Rostów -
  • 04.03 15:00  
    FK Ufa Dynamo Moskwa -

22. kolejka

  • 11.03 15:00  
    FK Ufa FK Anżi Machaczkała -
  • 11.03 15:00  
    Ural Jekaterynburg Lokomotiw Moskwa -
  • 11.03 15:00  
    Spartak Moskwa SKA-Energia Chabarowsk -
  • 11.03 15:00  
    FK Tosno Rubin Kazań -
  • 11.03 15:00  
    Terek Grozny CSKA Moskwa -
  • 11.03 15:00  
    Amkar Perm FK Arsenal Tula -
  • 11.03 15:00  
    FK Rostów Zenit Sankt Petersburg -
  • 11.03 15:00  
    Dynamo Moskwa FK Krasnodar -

23. kolejka

  • 18.03 15:00  
    FK Anżi Machaczkała FK Tosno -
  • 18.03 15:00  
    Lokomotiw Moskwa Terek Grozny -
  • 18.03 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk Ural Jekaterynburg -
  • 18.03 15:00  
    Rubin Kazań Spartak Moskwa -
  • 18.03 15:00  
    CSKA Moskwa Amkar Perm -
  • 18.03 15:00  
    FK Arsenal Tula FK Rostów -
  • 18.03 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg Dynamo Moskwa -
  • 18.03 15:00  
    FK Krasnodar FK Ufa -

24. kolejka

  • 01.04 15:00  
    FK Krasnodar FK Anżi Machaczkała -
  • 01.04 15:00  
    Amkar Perm Lokomotiw Moskwa -
  • 01.04 15:00  
    Terek Grozny SKA-Energia Chabarowsk -
  • 01.04 15:00  
    Ural Jekaterynburg Rubin Kazań -
  • 01.04 15:00  
    Spartak Moskwa FK Tosno -
  • 01.04 15:00  
    FK Rostów CSKA Moskwa -
  • 01.04 15:00  
    Dynamo Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 01.04 15:00  
    FK Ufa Zenit Sankt Petersburg -

25. kolejka

  • 08.04 15:00  
    FK Anżi Machaczkała Spartak Moskwa -
  • 08.04 15:00  
    Lokomotiw Moskwa FK Rostów -
  • 08.04 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk Amkar Perm -
  • 08.04 15:00  
    Rubin Kazań Terek Grozny -
  • 08.04 15:00  
    FK Tosno Ural Jekaterynburg -
  • 08.04 15:00  
    CSKA Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 08.04 15:00  
    FK Arsenal Tula FK Ufa -
  • 08.04 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg FK Krasnodar -

26. kolejka

  • 15.04 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg FK Anżi Machaczkała -
  • 15.04 15:00  
    Dynamo Moskwa Lokomotiw Moskwa -
  • 15.04 15:00  
    FK Rostów SKA-Energia Chabarowsk -
  • 15.04 15:00  
    Amkar Perm Rubin Kazań -
  • 15.04 15:00  
    Terek Grozny FK Tosno -
  • 15.04 15:00  
    Ural Jekaterynburg Spartak Moskwa -
  • 15.04 15:00  
    FK Ufa CSKA Moskwa -
  • 15.04 15:00  
    FK Krasnodar FK Arsenal Tula -

27. kolejka

  • 22.04 15:00  
    FK Anżi Machaczkała Ural Jekaterynburg -
  • 22.04 15:00  
    Lokomotiw Moskwa FK Ufa -
  • 22.04 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk Dynamo Moskwa -
  • 22.04 15:00  
    Rubin Kazań FK Rostów -
  • 22.04 15:00  
    FK Tosno Amkar Perm -
  • 22.04 15:00  
    Spartak Moskwa Terek Grozny -
  • 22.04 15:00  
    CSKA Moskwa FK Krasnodar -
  • 22.04 15:00  
    FK Arsenal Tula Zenit Sankt Petersburg -

28. kolejka

  • 29.04 15:00  
    FK Arsenal Tula FK Anżi Machaczkała -
  • 29.04 15:00  
    FK Krasnodar Lokomotiw Moskwa -
  • 29.04 15:00  
    FK Ufa SKA-Energia Chabarowsk -
  • 29.04 15:00  
    Dynamo Moskwa Rubin Kazań -
  • 29.04 15:00  
    FK Rostów FK Tosno -
  • 29.04 15:00  
    Amkar Perm Spartak Moskwa -
  • 29.04 15:00  
    Terek Grozny Ural Jekaterynburg -
  • 29.04 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg CSKA Moskwa -

29. kolejka

  • 06.05 15:00  
    FK Anżi Machaczkała Terek Grozny -
  • 06.05 15:00  
    Lokomotiw Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 06.05 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Krasnodar -
  • 06.05 15:00  
    Rubin Kazań FK Ufa -
  • 06.05 15:00  
    FK Tosno Dynamo Moskwa -
  • 06.05 15:00  
    Spartak Moskwa FK Rostów -
  • 06.05 15:00  
    Ural Jekaterynburg Amkar Perm -
  • 06.05 15:00  
    CSKA Moskwa FK Arsenal Tula -

30. kolejka

  • 13.05 15:00  
    Spartak Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 13.05 15:00  
    CSKA Moskwa FK Anżi Machaczkała -
  • 13.05 15:00  
    FK Arsenal Tula Lokomotiw Moskwa -
  • 13.05 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg SKA-Energia Chabarowsk -
  • 13.05 15:00  
    FK Krasnodar Rubin Kazań -
  • 13.05 15:00  
    FK Ufa FK Tosno -
  • 13.05 15:00  
    FK Rostów Ural Jekaterynburg -
  • 13.05 15:00  
    Amkar Perm Terek Grozny -