Rosja - Premier League

7. kolejka - Premier League

Tabela Premier League

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Zenit Sankt Petersburg 6 16   5 1 0   15 - 3 12
2 FK Rostów 6 13   4 1 1   8 - 3 5
3 Lokomotiw Moskwa 6 13   4 1 1   7 - 4 3
4 CSKA Moskwa 6 12   4 0 2   11 - 8 3
5 FK Krasnodar 6 11   3 2 1   9 - 7 2
6 FK Ufa 6 9   2 3 1   6 - 7 -1
7 Terek Grozny 6 9   3 0 3   8 - 10 -2
8 Rubin Kazań 6 8   2 2 2   8 - 8 0
9 Spartak Moskwa 6 8   2 2 2   8 - 9 -1
10 Ural Jekaterynburg 6 8   1 5 0   7 - 6 1
11 Dynamo Moskwa 6 7   2 1 3   8 - 7 1
12 FK Tosno 7 7   2 1 4   5 - 7 -2
13 SKA-Energia Chabarowsk 7 5   1 2 4   3 - 7 -4
14 FK Arsenal Tula 6 4   1 1 4   5 - 9 -4
15 FK Anżi Machaczkała 6 3   1 0 5   3 - 10 -7
16 Amkar Perm 6 2   0 2 4   1 - 7 -6
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • baraż o utrzymanie
  • spadek

8. kolejka (następna)

  • 25.08 19:00
  • 26.08 14:00
  • 26.08 16:30
  • 26.08 19:00
  • 27.08 10:00
  • 27.08 16:30
  • 27.08 19:00
  • 27.08 19:00

Strzelcy Premier League

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Aleksander Kokorin(Zenit Sankt Petersburg) 6 0
Quincy Anton Promes(Spartak Moskwa) 5 2
Jonathas Cristian de Jesus(Rubin Kazań) 4 0

Kartkowicze Premier League

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Aleksander Samiedow(Spartak Moskwa) 1 2 3
Rizvan Utsiev(Terek Grozny) 1 1 2
Igor Smolnikow(Zenit Sankt Petersburg) 1 1 2

Terminarz / Wyniki Premier League

8. kolejka

  • 25.08 19:00  
    FK Anżi Machaczkała FK Ufa -
  • 26.08 14:00  
    FK Arsenal Tula Amkar Perm -
  • 26.08 16:30  
    Rubin Kazań FK Tosno -
  • 26.08 19:00  
    Lokomotiw Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 27.08 10:00  
    SKA-Energia Chabarowsk Spartak Moskwa -
  • 27.08 16:30  
    CSKA Moskwa Terek Grozny -
  • 27.08 19:00  
    Zenit Sankt Petersburg FK Rostów -
  • 27.08 19:00  
    FK Krasnodar Dynamo Moskwa -

9. kolejka

  • 10.09 15:00  
    FK Tosno FK Anżi Machaczkała -
  • 10.09 15:00  
    Terek Grozny Lokomotiw Moskwa -
  • 10.09 15:00  
    Ural Jekaterynburg SKA-Energia Chabarowsk -
  • 10.09 15:00  
    Spartak Moskwa Rubin Kazań -
  • 10.09 15:00  
    Amkar Perm CSKA Moskwa -
  • 10.09 15:00  
    FK Rostów FK Arsenal Tula -
  • 10.09 15:00  
    Dynamo Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 10.09 15:00  
    FK Ufa FK Krasnodar -

10. kolejka

  • 17.09 15:00  
    FK Anżi Machaczkała FK Krasnodar -
  • 17.09 15:00  
    Lokomotiw Moskwa Amkar Perm -
  • 17.09 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk Terek Grozny -
  • 17.09 15:00  
    Rubin Kazań Ural Jekaterynburg -
  • 17.09 15:00  
    FK Tosno Spartak Moskwa -
  • 17.09 15:00  
    CSKA Moskwa FK Rostów -
  • 17.09 15:00  
    FK Arsenal Tula Dynamo Moskwa -
  • 17.09 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg FK Ufa -

11. kolejka

  • 24.09 15:00  
    Spartak Moskwa FK Anżi Machaczkała -
  • 24.09 15:00  
    FK Rostów Lokomotiw Moskwa -
  • 24.09 15:00  
    Amkar Perm SKA-Energia Chabarowsk -
  • 24.09 15:00  
    Terek Grozny Rubin Kazań -
  • 24.09 15:00  
    Ural Jekaterynburg FK Tosno -
  • 24.09 15:00  
    Dynamo Moskwa CSKA Moskwa -
  • 24.09 15:00  
    FK Ufa FK Arsenal Tula -
  • 24.09 15:00  
    FK Krasnodar Zenit Sankt Petersburg -

12. kolejka

  • 01.10 15:00  
    FK Anżi Machaczkała Zenit Sankt Petersburg -
  • 01.10 15:00  
    Lokomotiw Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 01.10 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Rostów -
  • 01.10 15:00  
    Rubin Kazań Amkar Perm -
  • 01.10 15:00  
    FK Tosno Terek Grozny -
  • 01.10 15:00  
    Spartak Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 01.10 15:00  
    CSKA Moskwa FK Ufa -
  • 01.10 15:00  
    FK Arsenal Tula FK Krasnodar -

13. kolejka

  • 15.10 15:00  
    Ural Jekaterynburg FK Anżi Machaczkała -
  • 15.10 15:00  
    FK Ufa Lokomotiw Moskwa -
  • 15.10 15:00  
    Dynamo Moskwa SKA-Energia Chabarowsk -
  • 15.10 15:00  
    FK Rostów Rubin Kazań -
  • 15.10 15:00  
    Amkar Perm FK Tosno -
  • 15.10 15:00  
    Terek Grozny Spartak Moskwa -
  • 15.10 15:00  
    FK Krasnodar CSKA Moskwa -
  • 15.10 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg FK Arsenal Tula -

14. kolejka

  • 22.10 15:00  
    FK Anżi Machaczkała FK Arsenal Tula -
  • 22.10 15:00  
    Lokomotiw Moskwa FK Krasnodar -
  • 22.10 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Ufa -
  • 22.10 15:00  
    Rubin Kazań Dynamo Moskwa -
  • 22.10 15:00  
    FK Tosno FK Rostów -
  • 22.10 15:00  
    Spartak Moskwa Amkar Perm -
  • 22.10 15:00  
    Ural Jekaterynburg Terek Grozny -
  • 22.10 15:00  
    CSKA Moskwa Zenit Sankt Petersburg -

15. kolejka

  • 29.10 15:00  
    Terek Grozny FK Anżi Machaczkała -
  • 29.10 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg Lokomotiw Moskwa -
  • 29.10 15:00  
    FK Krasnodar SKA-Energia Chabarowsk -
  • 29.10 15:00  
    FK Ufa Rubin Kazań -
  • 29.10 15:00  
    Dynamo Moskwa FK Tosno -
  • 29.10 15:00  
    FK Rostów Spartak Moskwa -
  • 29.10 15:00  
    Amkar Perm Ural Jekaterynburg -
  • 29.10 15:00  
    FK Arsenal Tula CSKA Moskwa -

16. kolejka

  • 05.11 15:00  
    Amkar Perm FK Anżi Machaczkała -
  • 05.11 15:00  
    Lokomotiw Moskwa CSKA Moskwa -
  • 05.11 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Arsenal Tula -
  • 05.11 15:00  
    Rubin Kazań Zenit Sankt Petersburg -
  • 05.11 15:00  
    FK Tosno FK Krasnodar -
  • 05.11 15:00  
    Spartak Moskwa FK Ufa -
  • 05.11 15:00  
    Ural Jekaterynburg Dynamo Moskwa -
  • 05.11 15:00  
    Terek Grozny FK Rostów -

17. kolejka

  • 19.11 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk CSKA Moskwa -
  • 19.11 15:00  
    FK Anżi Machaczkała Lokomotiw Moskwa -
  • 19.11 15:00  
    FK Arsenal Tula Rubin Kazań -
  • 19.11 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg FK Tosno -
  • 19.11 15:00  
    FK Krasnodar Spartak Moskwa -
  • 19.11 15:00  
    FK Ufa Ural Jekaterynburg -
  • 19.11 15:00  
    Dynamo Moskwa Terek Grozny -
  • 19.11 15:00  
    FK Rostów Amkar Perm -

18. kolejka

  • 26.11 15:00  
    FK Rostów FK Anżi Machaczkała -
  • 26.11 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk Lokomotiw Moskwa -
  • 26.11 15:00  
    Rubin Kazań CSKA Moskwa -
  • 26.11 15:00  
    FK Tosno FK Arsenal Tula -
  • 26.11 15:00  
    Spartak Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 26.11 15:00  
    Ural Jekaterynburg FK Krasnodar -
  • 26.11 15:00  
    Terek Grozny FK Ufa -
  • 26.11 15:00  
    Amkar Perm Dynamo Moskwa -

19. kolejka

  • 03.12 15:00  
    FK Anżi Machaczkała SKA-Energia Chabarowsk -
  • 03.12 15:00  
    Lokomotiw Moskwa Rubin Kazań -
  • 03.12 15:00  
    CSKA Moskwa FK Tosno -
  • 03.12 15:00  
    FK Arsenal Tula Spartak Moskwa -
  • 03.12 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg Ural Jekaterynburg -
  • 03.12 15:00  
    FK Krasnodar Terek Grozny -
  • 03.12 15:00  
    FK Ufa Amkar Perm -
  • 03.12 15:00  
    Dynamo Moskwa FK Rostów -

20. kolejka

  • 10.12 15:00  
    FK Tosno Lokomotiw Moskwa -
  • 10.12 15:00  
    Rubin Kazań SKA-Energia Chabarowsk -
  • 10.12 15:00  
    Spartak Moskwa CSKA Moskwa -
  • 10.12 15:00  
    Ural Jekaterynburg FK Arsenal Tula -
  • 10.12 15:00  
    Terek Grozny Zenit Sankt Petersburg -
  • 10.12 15:00  
    Amkar Perm FK Krasnodar -
  • 10.12 15:00  
    FK Rostów FK Ufa -
  • 10.12 15:00  
    Dynamo Moskwa FK Anżi Machaczkała -

21. kolejka

  • 04.03 15:00  
    FK Anżi Machaczkała Rubin Kazań -
  • 04.03 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tosno -
  • 04.03 15:00  
    Lokomotiw Moskwa Spartak Moskwa -
  • 04.03 15:00  
    CSKA Moskwa Ural Jekaterynburg -
  • 04.03 15:00  
    FK Arsenal Tula Terek Grozny -
  • 04.03 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg Amkar Perm -
  • 04.03 15:00  
    FK Krasnodar FK Rostów -
  • 04.03 15:00  
    FK Ufa Dynamo Moskwa -

22. kolejka

  • 11.03 15:00  
    FK Ufa FK Anżi Machaczkała -
  • 11.03 15:00  
    Ural Jekaterynburg Lokomotiw Moskwa -
  • 11.03 15:00  
    Spartak Moskwa SKA-Energia Chabarowsk -
  • 11.03 15:00  
    FK Tosno Rubin Kazań -
  • 11.03 15:00  
    Terek Grozny CSKA Moskwa -
  • 11.03 15:00  
    Amkar Perm FK Arsenal Tula -
  • 11.03 15:00  
    FK Rostów Zenit Sankt Petersburg -
  • 11.03 15:00  
    Dynamo Moskwa FK Krasnodar -

23. kolejka

  • 18.03 15:00  
    FK Anżi Machaczkała FK Tosno -
  • 18.03 15:00  
    Lokomotiw Moskwa Terek Grozny -
  • 18.03 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk Ural Jekaterynburg -
  • 18.03 15:00  
    Rubin Kazań Spartak Moskwa -
  • 18.03 15:00  
    CSKA Moskwa Amkar Perm -
  • 18.03 15:00  
    FK Arsenal Tula FK Rostów -
  • 18.03 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg Dynamo Moskwa -
  • 18.03 15:00  
    FK Krasnodar FK Ufa -

24. kolejka

  • 01.04 15:00  
    FK Krasnodar FK Anżi Machaczkała -
  • 01.04 15:00  
    Amkar Perm Lokomotiw Moskwa -
  • 01.04 15:00  
    Terek Grozny SKA-Energia Chabarowsk -
  • 01.04 15:00  
    Ural Jekaterynburg Rubin Kazań -
  • 01.04 15:00  
    Spartak Moskwa FK Tosno -
  • 01.04 15:00  
    FK Rostów CSKA Moskwa -
  • 01.04 15:00  
    Dynamo Moskwa FK Arsenal Tula -
  • 01.04 15:00  
    FK Ufa Zenit Sankt Petersburg -

25. kolejka

  • 08.04 15:00  
    FK Anżi Machaczkała Spartak Moskwa -
  • 08.04 15:00  
    Lokomotiw Moskwa FK Rostów -
  • 08.04 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk Amkar Perm -
  • 08.04 15:00  
    Rubin Kazań Terek Grozny -
  • 08.04 15:00  
    FK Tosno Ural Jekaterynburg -
  • 08.04 15:00  
    CSKA Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 08.04 15:00  
    FK Arsenal Tula FK Ufa -
  • 08.04 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg FK Krasnodar -

26. kolejka

  • 15.04 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg FK Anżi Machaczkała -
  • 15.04 15:00  
    Dynamo Moskwa Lokomotiw Moskwa -
  • 15.04 15:00  
    FK Rostów SKA-Energia Chabarowsk -
  • 15.04 15:00  
    Amkar Perm Rubin Kazań -
  • 15.04 15:00  
    Terek Grozny FK Tosno -
  • 15.04 15:00  
    Ural Jekaterynburg Spartak Moskwa -
  • 15.04 15:00  
    FK Ufa CSKA Moskwa -
  • 15.04 15:00  
    FK Krasnodar FK Arsenal Tula -

27. kolejka

  • 22.04 15:00  
    FK Anżi Machaczkała Ural Jekaterynburg -
  • 22.04 15:00  
    Lokomotiw Moskwa FK Ufa -
  • 22.04 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk Dynamo Moskwa -
  • 22.04 15:00  
    Rubin Kazań FK Rostów -
  • 22.04 15:00  
    FK Tosno Amkar Perm -
  • 22.04 15:00  
    Spartak Moskwa Terek Grozny -
  • 22.04 15:00  
    CSKA Moskwa FK Krasnodar -
  • 22.04 15:00  
    FK Arsenal Tula Zenit Sankt Petersburg -

28. kolejka

  • 29.04 15:00  
    FK Arsenal Tula FK Anżi Machaczkała -
  • 29.04 15:00  
    FK Krasnodar Lokomotiw Moskwa -
  • 29.04 15:00  
    FK Ufa SKA-Energia Chabarowsk -
  • 29.04 15:00  
    Dynamo Moskwa Rubin Kazań -
  • 29.04 15:00  
    FK Rostów FK Tosno -
  • 29.04 15:00  
    Amkar Perm Spartak Moskwa -
  • 29.04 15:00  
    Terek Grozny Ural Jekaterynburg -
  • 29.04 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg CSKA Moskwa -

29. kolejka

  • 06.05 15:00  
    FK Anżi Machaczkała Terek Grozny -
  • 06.05 15:00  
    Lokomotiw Moskwa Zenit Sankt Petersburg -
  • 06.05 15:00  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Krasnodar -
  • 06.05 15:00  
    Rubin Kazań FK Ufa -
  • 06.05 15:00  
    FK Tosno Dynamo Moskwa -
  • 06.05 15:00  
    Spartak Moskwa FK Rostów -
  • 06.05 15:00  
    Ural Jekaterynburg Amkar Perm -
  • 06.05 15:00  
    CSKA Moskwa FK Arsenal Tula -

30. kolejka

  • 13.05 15:00  
    Spartak Moskwa Dynamo Moskwa -
  • 13.05 15:00  
    CSKA Moskwa FK Anżi Machaczkała -
  • 13.05 15:00  
    FK Arsenal Tula Lokomotiw Moskwa -
  • 13.05 15:00  
    Zenit Sankt Petersburg SKA-Energia Chabarowsk -
  • 13.05 15:00  
    FK Krasnodar Rubin Kazań -
  • 13.05 15:00  
    FK Ufa FK Tosno -
  • 13.05 15:00  
    FK Rostów Ural Jekaterynburg -
  • 13.05 15:00  
    Amkar Perm Terek Grozny -