Rosja - 1. division

33. kolejka - 1. division

Tabela 1. division

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Dynamo Moskwa 33 75   22 9 2   57 - 24 33
2 FK Tosno 33 65   18 11 4   54 - 24 30
3 FK Spartak Moskva II 33 52   14 10 9   49 - 35 14
4 FK Yenisey Krasnoyarsk 33 51   15 6 12   43 - 37 6
5 SKA-Energia Chabarowsk 33 51   13 12 8   37 - 28 9
6 FK Fakel Voronezh 33 49   13 10 10   35 - 33 2
7 Szynnik Jarosław 33 48   13 9 11   34 - 29 5
8 FK Tyumen 33 47   12 11 10   41 - 38 3
9 FK Tambov 33 46   12 10 11   33 - 30 3
10 FK Chimki 32 46   11 13 8   35 - 35 0
11 Kubań Krasnodar 33 46   11 13 9   36 - 33 3
12 Łucz Energia Władywostok 33 39   9 12 12   24 - 35 -11
13 Spartak Nalczyk 33 36   7 15 11   23 - 29 -6
14 Wołgar Astrachań 33 35   9 8 16   31 - 44 -13
15 FK Zenit St. Petersburg II 33 35   7 14 12   36 - 45 -9
16 Sibir Nowosybirsk 33 34   7 13 13   27 - 40 -13
17 FK Mordowia Sarańsk 33 33   9 6 18   31 - 44 -13
18 FK Sokol Saratov 32 33   6 15 11   31 - 43 -12
19 Bałtika Kaliningrad 33 30   5 15 13   20 - 33 -13
20 FK Neftekhimik Nizhnekamsk 33 26   6 8 19   26 - 44 -18
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • Awans do Premier League
  • Spadek do 2. Dywizji

34. kolejka (następna)

  • 29.04 07:00
  • 29.04 12:00
  • 29.04 13:00
  • 29.04 14:00
  • 29.04 15:00
  • 29.04 15:00
  • 29.04 15:00
  • 29.04 15:00
  • 29.04 16:00
  • 29.04 16:00

Strzelcy 1. division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Kirill Panchenko(Dynamo Moskwa) 22 1
Khasan Mamtov(FK Tyumen) 22 12
Anton Zabolotnyi(FK Tosno) 13 3

Kartkowicze 1. division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Pavel Ignatowicz(FK Mordowia Sarańsk) 2 10 12
Sergei Bendz(Kubań Krasnodar) 2 9 11
Yury Lebedev(FK Mordowia Sarańsk) 2 7 9

Terminarz / Wyniki 1. division

34. kolejka

  • 29.04 07:00  
    SKA-Energia Chabarowsk Spartak Nalczyk -
  • 29.04 12:00  
    FK Tambov Łucz Energia Władywostok -
  • 29.04 13:00  
    Sibir Nowosybirsk FK Zenit St. Petersburg II -
  • 29.04 14:00  
    FK Sokol Saratov FK Tyumen -
  • 29.04 15:00  
    FK Tosno FK Spartak Moskva II -
  • 29.04 15:00  
    FK Chimki Wołgar Astrachań -
  • 29.04 15:00  
    FK Fakel Voronezh FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 29.04 15:00  
    Szynnik Jarosław FK Neftekhimik Nizhnekamsk -
  • 29.04 16:00  
    FK Mordowia Sarańsk Bałtika Kaliningrad -
  • 29.04 16:00  
    Kubań Krasnodar Dynamo Moskwa -

35. kolejka

  • 06.05  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Sokol Saratov -
  • 06.05  
    Dynamo Moskwa FK Fakel Voronezh -
  • 06.05  
    Bałtika Kaliningrad Kubań Krasnodar -
  • 06.05  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Mordowia Sarańsk -
  • 06.05  
    Wołgar Astrachań Sibir Nowosybirsk -
  • 06.05  
    Spartak Nalczyk FK Chimki -
  • 06.05  
    FK Spartak Moskva II FK Tambov -
  • 06.05  
    FK Tyumen Szynnik Jarosław -
  • 06.05  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Tosno -
  • 06.05 09:30  
    Łucz Energia Władywostok SKA-Energia Chabarowsk -

36. kolejka

  • 10.05  
    FK Tambov FK Tosno -
  • 10.05  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Spartak Moskva II -
  • 10.05  
    FK Chimki Łucz Energia Władywostok -
  • 10.05  
    Sibir Nowosybirsk Spartak Nalczyk -
  • 10.05  
    FK Mordowia Sarańsk Wołgar Astrachań -
  • 10.05  
    Kubań Krasnodar FK Zenit St. Petersburg II -
  • 10.05  
    FK Fakel Voronezh Bałtika Kaliningrad -
  • 10.05  
    FK Sokol Saratov Dynamo Moskwa -
  • 10.05  
    Szynnik Jarosław FK Yenisey Krasnoyarsk -
  • 10.05  
    FK Tyumen FK Neftekhimik Nizhnekamsk -

37. kolejka

  • 14.05  
    FK Yenisey Krasnoyarsk FK Tyumen -
  • 14.05  
    Dynamo Moskwa Szynnik Jarosław -
  • 14.05  
    Bałtika Kaliningrad FK Sokol Saratov -
  • 14.05  
    FK Zenit St. Petersburg II FK Fakel Voronezh -
  • 14.05  
    Wołgar Astrachań Kubań Krasnodar -
  • 14.05  
    Spartak Nalczyk FK Mordowia Sarańsk -
  • 14.05  
    Łucz Energia Władywostok Sibir Nowosybirsk -
  • 14.05  
    FK Spartak Moskva II FK Chimki -
  • 14.05  
    FK Tosno SKA-Energia Chabarowsk -
  • 14.05  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Tambov -

38. kolejka

  • 20.05  
    SKA-Energia Chabarowsk FK Tambov -
  • 20.05  
    FK Chimki FK Tosno -
  • 20.05  
    Sibir Nowosybirsk FK Spartak Moskva II -
  • 20.05  
    FK Mordowia Sarańsk Łucz Energia Władywostok -
  • 20.05  
    Kubań Krasnodar Spartak Nalczyk -
  • 20.05  
    FK Fakel Voronezh Wołgar Astrachań -
  • 20.05  
    FK Sokol Saratov FK Zenit St. Petersburg II -
  • 20.05  
    Szynnik Jarosław Bałtika Kaliningrad -
  • 20.05  
    FK Tyumen Dynamo Moskwa -
  • 20.05  
    FK Neftekhimik Nizhnekamsk FK Yenisey Krasnoyarsk -