Hiszpania - Primera Division

13. kolejka - Primera Division

  • 24.11 koniec
    Celta Vigo CD Leganés 1-0 (karne ) (po dogrywce)
  • 25.11 13:00
  • 25.11 16:15
  • 25.11 18:30
  • 25.11 20:45
  • 26.11 12:00
  • 26.11 16:15
  • 26.11 18:30
  • 26.11 20:45
  • 27.11 21:00

Tabela Primera Division online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   FC Barcelona 12 34   11 1 0   33 - 4 29
2   Valencia CF 12 30   9 3 0   32 - 11 21
3   Real Madryt 12 24   7 3 2   22 - 9 13
4   Atletico Madryt 12 24   6 6 0   16 - 6 10
5   Sevilla FC 12 22   7 1 4   14 - 12 2
6   Villarreal CF 12 21   6 3 3   19 - 12 7
7   Real Sociedad San Sebastián 12 18   5 3 4   25 - 22 3
8   Celta Vigo 13 17   5 2 6   24 - 19 5
9   CD Leganés 13 17   5 2 6   9 - 12 -3
10   Real Betis Balompié 12 17   5 2 5   21 - 25 -4
11   Getafe CF 12 16   4 4 4   19 - 14 5
12   Girona FC 12 16   4 4 4   14 - 17 -3
13   Levante UD 12 15   3 6 3   14 - 15 -1
14   Espanyol Barcelona 12 13   3 4 5   9 - 15 -6
15   Athletic Bilbao 12 12   3 3 6   12 - 16 -4
16   Deportivo La Coruna 12 11   3 2 7   15 - 23 -8
17   SD Eibar 12 11   3 2 7   11 - 25 -14
18   Malaga CF 12 7   2 1 9   9 - 25 -16
19   Deportivo Alavés 12 6   2 0 10   6 - 20 -14
20   UD Las Palmas 12 6   2 0 10   8 - 30 -22
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

14. kolejka (następna)

  • 01.12 21:00
  • 02.12 13:00
  • 02.12 16:15
  • 02.12 18:30
  • 02.12 20:45
  • 03.12 12:00
  • 03.12 16:15
  • 03.12 18:30
  • 03.12 20:45
  • 04.12 21:00

Strzelcy Primera Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Lionel Messi(FC Barcelona) 12 1
Simone Zaza(Valencia CF) 9 0
Cédric Bakambu(Villarreal CF) 8 1

Kartkowicze Primera Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
José Luis García del Pozo(Malaga CF) 1 6 7
Diego Javier Llorente Ríos(Real Sociedad San Sebastián) 1 5 6
Asier Illarramendi Andonegi(Real Sociedad San Sebastián) 1 4 5

Terminarz / Wyniki Primera Division

13. kolejka

  • 25.11 13:00  
    Deportivo Alavés SD Eibar -
  • 25.11 16:15  
    Real Madryt Malaga CF -
  • 25.11 18:30  
    Real Betis Balompié Girona FC -
  • 25.11 20:45  
    Levante UD Atletico Madryt -
  • 26.11 12:00  
    Deportivo La Coruna Athletic Bilbao -
  • 26.11 16:15  
    Real Sociedad San Sebastián UD Las Palmas -
  • 26.11 18:30  
    Villarreal CF Sevilla FC -
  • 26.11 20:45  
    Valencia CF FC Barcelona -
  • 27.11 21:00  
    Espanyol Barcelona Getafe CF -

14. kolejka

  • 01.12 21:00  
    Malaga CF Levante UD -
  • 02.12 13:00  
    FC Barcelona Celta Vigo -
  • 02.12 16:15  
    Atletico Madryt Real Sociedad San Sebastián -
  • 02.12 18:30  
    Sevilla FC Deportivo La Coruna -
  • 02.12 20:45  
    Athletic Bilbao Real Madryt -
  • 03.12 12:00  
    CD Leganés Villarreal CF -
  • 03.12 16:15  
    Getafe CF Valencia CF -
  • 03.12 18:30  
    SD Eibar Espanyol Barcelona -
  • 03.12 20:45  
    UD Las Palmas Real Betis Balompié -
  • 04.12 21:00  
    Girona FC Deportivo Alavés -

15. kolejka

  • 08.12 21:00  
    Deportivo Alavés UD Las Palmas -
  • 09.12 13:00  
    Getafe CF SD Eibar -
  • 09.12 16:15  
    Real Madryt Sevilla FC -
  • 09.12 18:30  
    Deportivo La Coruna CD Leganés -
  • 09.12 20:45  
    Valencia CF Celta Vigo -
  • 10.12 12:00  
    Real Sociedad San Sebastián Malaga CF -
  • 10.12 16:15  
    Real Betis Balompié Atletico Madryt -
  • 10.12 18:30  
    Levante UD Athletic Bilbao -
  • 10.12 20:45  
    Villarreal CF FC Barcelona -
  • 11.12 21:00  
    Espanyol Barcelona Girona FC -

16. kolejka

  • 15.12 21:00  
    Sevilla FC Levante UD -
  • 16.12 16:15  
    Athletic Bilbao Real Sociedad San Sebastián -
  • 16.12 18:30  
    SD Eibar Valencia CF -
  • 16.12 20:45  
    Atletico Madryt Deportivo Alavés -
  • 17.12 12:00  
    Girona FC Getafe CF -
  • 17.12 16:15  
    Celta Vigo Villarreal CF -
  • 17.12 18:30  
    UD Las Palmas Espanyol Barcelona -
  • 17.12 20:45  
    FC Barcelona Deportivo La Coruna -
  • przełożony  
    CD Leganés Real Madryt -
  • 18.12 21:00  
    Malaga CF Real Betis Balompié -

17. kolejka

  • 19.12 21:30  
    Levante UD CD Leganés -
  • 20.12 19:30  
    Getafe CF UD Las Palmas -
  • 20.12 21:30  
    Real Sociedad San Sebastián Sevilla FC -
  • 21.12 19:30  
    SD Eibar Girona FC -
  • 21.12 21:30  
    Deportivo Alavés Malaga CF -
  • 22.12 19:30  
    Real Betis Balompié Athletic Bilbao -
  • 22.12 21:30  
    Espanyol Barcelona Atletico Madryt -
  • 23.12 13:00  
    Real Madryt FC Barcelona -
  • 23.12 16:15  
    Valencia CF Villarreal CF -
  • 23.12 18:30  
    Deportivo La Coruna Celta Vigo -

18. kolejka

  • 07.01  
    FC Barcelona Levante UD -
  • 07.01  
    UD Las Palmas SD Eibar -
  • 07.01  
    Villarreal CF Deportivo La Coruna -
  • 07.01  
    CD Leganés Real Sociedad San Sebastián -
  • 07.01  
    Valencia CF Girona FC -
  • 07.01  
    Celta Vigo Real Madryt -
  • 07.01  
    Athletic Bilbao Deportivo Alavés -
  • 07.01  
    Sevilla FC Real Betis Balompié -
  • 07.01  
    Malaga CF Espanyol Barcelona -
  • 07.01  
    Atletico Madryt Getafe CF -

19. kolejka

  • 14.01  
    Girona FC UD Las Palmas -
  • 14.01  
    Deportivo Alavés Sevilla FC -
  • 14.01  
    Espanyol Barcelona Athletic Bilbao -
  • 14.01  
    Levante UD Celta Vigo -
  • 14.01  
    Deportivo La Coruna Valencia CF -
  • 14.01  
    Real Madryt Villarreal CF -
  • 14.01  
    Getafe CF Malaga CF -
  • 14.01  
    Real Betis Balompié CD Leganés -
  • 14.01  
    SD Eibar Atletico Madryt -
  • 14.01  
    Real Sociedad San Sebastián FC Barcelona -

20. kolejka

  • 21.01  
    Real Madryt Deportivo La Coruna -
  • 21.01  
    Getafe CF Athletic Bilbao -
  • 21.01  
    Real Betis Balompié FC Barcelona -
  • 21.01  
    SD Eibar Malaga CF -
  • 21.01  
    Real Sociedad San Sebastián Celta Vigo -
  • 21.01  
    Atletico Madryt Girona FC -
  • 21.01  
    UD Las Palmas Valencia CF -
  • 21.01  
    Villarreal CF Levante UD -
  • 21.01  
    Deportivo Alavés CD Leganés -
  • 21.01  
    Espanyol Barcelona Sevilla FC -

21. kolejka

  • 28.01  
    Deportivo La Coruna Levante UD -
  • 28.01  
    Valencia CF Real Madryt -
  • 28.01  
    Celta Vigo Real Betis Balompié -
  • 28.01  
    Athletic Bilbao SD Eibar -
  • 28.01  
    Sevilla FC Getafe CF -
  • 28.01  
    Malaga CF Girona FC -
  • 28.01  
    FC Barcelona Deportivo Alavés -
  • 28.01  
    Atletico Madryt UD Las Palmas -
  • 28.01  
    CD Leganés Espanyol Barcelona -
  • 28.01  
    Villarreal CF Real Sociedad San Sebastián -

22. kolejka

  • 04.02  
    Deportivo Alavés Celta Vigo -
  • 04.02  
    Espanyol Barcelona FC Barcelona -
  • 04.02  
    Atletico Madryt Valencia CF -
  • 04.02  
    Getafe CF CD Leganés -
  • 04.02  
    Girona FC Athletic Bilbao -
  • 04.02  
    Real Betis Balompié Villarreal CF -
  • 04.02  
    SD Eibar Sevilla FC -
  • 04.02  
    Real Sociedad San Sebastián Deportivo La Coruna -
  • 04.02  
    Levante UD Real Madryt -
  • 04.02  
    UD Las Palmas Malaga CF -

23. kolejka

  • 11.02  
    CD Leganés SD Eibar -
  • 11.02  
    Villarreal CF Deportivo Alavés -
  • 11.02  
    Deportivo La Coruna Real Betis Balompié -
  • 11.02  
    Valencia CF Levante UD -
  • 11.02  
    Real Madryt Real Sociedad San Sebastián -
  • 11.02  
    Celta Vigo Espanyol Barcelona -
  • 11.02  
    Athletic Bilbao UD Las Palmas -
  • 11.02  
    Sevilla FC Girona FC -
  • 11.02  
    Malaga CF Atletico Madryt -
  • 11.02  
    FC Barcelona Getafe CF -

24. kolejka

  • 18.02  
    Getafe CF Celta Vigo -
  • 18.02  
    Girona FC CD Leganés -
  • 18.02  
    Real Betis Balompié Real Madryt -
  • 18.02  
    SD Eibar FC Barcelona -
  • 18.02  
    Malaga CF Valencia CF -
  • 18.02  
    Real Sociedad San Sebastián Levante UD -
  • 18.02  
    UD Las Palmas Sevilla FC -
  • 18.02  
    Deportivo Alavés Deportivo La Coruna -
  • 18.02  
    Espanyol Barcelona Villarreal CF -
  • 18.02  
    Atletico Madryt Athletic Bilbao -

25. kolejka

  • 25.02  
    Athletic Bilbao Malaga CF -
  • 25.02  
    Sevilla FC Atletico Madryt -
  • 25.02  
    Levante UD Real Betis Balompié -
  • 25.02  
    FC Barcelona Girona FC -
  • 25.02  
    CD Leganés UD Las Palmas -
  • 25.02  
    Villarreal CF Getafe CF -
  • 25.02  
    Deportivo La Coruna Espanyol Barcelona -
  • 25.02  
    Valencia CF Real Sociedad San Sebastián -
  • 25.02  
    Real Madryt Deportivo Alavés -
  • 25.02  
    Celta Vigo SD Eibar -

26. kolejka

  • 28.02  
    Deportivo Alavés Levante UD -
  • 28.02  
    Espanyol Barcelona Real Madryt -
  • 28.02  
    Atletico Madryt CD Leganés -
  • 28.02  
    Getafe CF Deportivo La Coruna -
  • 28.02  
    Athletic Bilbao Valencia CF -
  • 28.02  
    Girona FC Celta Vigo -
  • 28.02  
    Real Betis Balompié Real Sociedad San Sebastián -
  • 28.02  
    SD Eibar Villarreal CF -
  • 28.02  
    Malaga CF Sevilla FC -
  • 28.02  
    UD Las Palmas FC Barcelona -

27. kolejka

  • 04.03  
    CD Leganés Malaga CF -
  • 04.03  
    Villarreal CF Girona FC -
  • 04.03  
    Deportivo La Coruna SD Eibar -
  • 04.03  
    Valencia CF Real Betis Balompié -
  • 04.03  
    Real Madryt Getafe CF -
  • 04.03  
    Celta Vigo UD Las Palmas -
  • 04.03  
    Sevilla FC Athletic Bilbao -
  • 04.03  
    Real Sociedad San Sebastián Deportivo Alavés -
  • 04.03  
    Levante UD Espanyol Barcelona -
  • 04.03  
    FC Barcelona Atletico Madryt -

28. kolejka

  • 11.03  
    SD Eibar Real Madryt -
  • 11.03  
    Sevilla FC Valencia CF -
  • 11.03  
    Malaga CF FC Barcelona -
  • 11.03  
    UD Las Palmas Villarreal CF -
  • 11.03  
    Deportivo Alavés Real Betis Balompié -
  • 11.03  
    Espanyol Barcelona Real Sociedad San Sebastián -
  • 11.03  
    Atletico Madryt Celta Vigo -
  • 11.03  
    Getafe CF Levante UD -
  • 11.03  
    Athletic Bilbao CD Leganés -
  • 11.03  
    Girona FC Deportivo La Coruna -

29. kolejka

  • 18.03  
    Real Sociedad San Sebastián Getafe CF -
  • 18.03  
    Levante UD SD Eibar -
  • 18.03  
    FC Barcelona Athletic Bilbao -
  • 18.03  
    CD Leganés Sevilla FC -
  • 18.03  
    Villarreal CF Atletico Madryt -
  • 18.03  
    Deportivo La Coruna UD Las Palmas -
  • 18.03  
    Celta Vigo Malaga CF -
  • 18.03  
    Valencia CF Deportivo Alavés -
  • 18.03  
    Real Madryt Girona FC -
  • 18.03  
    Real Betis Balompié Espanyol Barcelona -

30. kolejka

  • 01.04  
    Espanyol Barcelona Deportivo Alavés -
  • 01.04  
    Atletico Madryt Deportivo La Coruna -
  • 01.04  
    CD Leganés Valencia CF -
  • 01.04  
    Getafe CF Real Betis Balompié -
  • 01.04  
    Athletic Bilbao Celta Vigo -
  • 01.04  
    Girona FC Levante UD -
  • 01.04  
    SD Eibar Real Sociedad San Sebastián -
  • 01.04  
    Sevilla FC FC Barcelona -
  • 01.04  
    Malaga CF Villarreal CF -
  • 01.04  
    UD Las Palmas Real Madryt -

31. kolejka

  • 08.04  
    Villarreal CF Athletic Bilbao -
  • 08.04  
    Deportivo La Coruna Malaga CF -
  • 08.04  
    Celta Vigo Sevilla FC -
  • 08.04  
    Valencia CF Espanyol Barcelona -
  • 08.04  
    Real Madryt Atletico Madryt -
  • 08.04  
    Real Betis Balompié SD Eibar -
  • 08.04  
    Real Sociedad San Sebastián Girona FC -
  • 08.04  
    Levante UD UD Las Palmas -
  • 08.04  
    FC Barcelona CD Leganés -
  • 08.04  
    Deportivo Alavés Getafe CF -

32. kolejka

  • 15.04  
    FC Barcelona Valencia CF -
  • 15.04  
    UD Las Palmas Real Sociedad San Sebastián -
  • 15.04  
    Atletico Madryt Levante UD -
  • 15.04  
    CD Leganés Celta Vigo -
  • 15.04  
    Getafe CF Espanyol Barcelona -
  • 15.04  
    Athletic Bilbao Deportivo La Coruna -
  • 15.04  
    Girona FC Real Betis Balompié -
  • 15.04  
    SD Eibar Deportivo Alavés -
  • 15.04  
    Sevilla FC Villarreal CF -
  • 15.04  
    Malaga CF Real Madryt -

33. kolejka

  • 18.04  
    Real Sociedad San Sebastián Atletico Madryt -
  • 18.04  
    Levante UD Malaga CF -
  • 18.04  
    Deportivo Alavés Girona FC -
  • 18.04  
    Espanyol Barcelona SD Eibar -
  • 18.04  
    Villarreal CF CD Leganés -
  • 18.04  
    Deportivo La Coruna Sevilla FC -
  • 18.04  
    Celta Vigo FC Barcelona -
  • 18.04  
    Valencia CF Getafe CF -
  • 18.04  
    Real Madryt Athletic Bilbao -
  • 18.04  
    Real Betis Balompié UD Las Palmas -

34. kolejka

  • 22.04  
    Celta Vigo Valencia CF -
  • 22.04  
    Athletic Bilbao Levante UD -
  • 22.04  
    Girona FC Espanyol Barcelona -
  • 22.04  
    SD Eibar Getafe CF -
  • 22.04  
    Sevilla FC Real Madryt -
  • 22.04  
    Malaga CF Real Sociedad San Sebastián -
  • 22.04  
    FC Barcelona Villarreal CF -
  • 22.04  
    UD Las Palmas Deportivo Alavés -
  • 22.04  
    Atletico Madryt Real Betis Balompié -
  • 22.04  
    CD Leganés Deportivo La Coruna -

35. kolejka

  • 29.04  
    Villarreal CF Celta Vigo -
  • 29.04  
    Deportivo La Coruna FC Barcelona -
  • 29.04  
    Valencia CF SD Eibar -
  • 29.04  
    Real Madryt CD Leganés -
  • 29.04  
    Getafe CF Girona FC -
  • 29.04  
    Real Betis Balompié Malaga CF -
  • 29.04  
    Real Sociedad San Sebastián Athletic Bilbao -
  • 29.04  
    Levante UD Sevilla FC -
  • 29.04  
    Deportivo Alavés Atletico Madryt -
  • 29.04  
    Espanyol Barcelona UD Las Palmas -

36. kolejka

  • 06.05  
    UD Las Palmas Getafe CF -
  • 06.05  
    Atletico Madryt Espanyol Barcelona -
  • 06.05  
    CD Leganés Levante UD -
  • 06.05  
    Villarreal CF Valencia CF -
  • 06.05  
    Celta Vigo Deportivo La Coruna -
  • 06.05  
    Athletic Bilbao Real Betis Balompié -
  • 06.05  
    Girona FC SD Eibar -
  • 06.05  
    Sevilla FC Real Sociedad San Sebastián -
  • 06.05  
    Malaga CF Deportivo Alavés -
  • 06.05  
    FC Barcelona Real Madryt -

37. kolejka

  • 13.05  
    Girona FC Valencia CF -
  • 13.05  
    Deportivo Alavés Athletic Bilbao -
  • 13.05  
    Espanyol Barcelona Malaga CF -
  • 13.05  
    Deportivo La Coruna Villarreal CF -
  • 13.05  
    Real Madryt Celta Vigo -
  • 13.05  
    Getafe CF Atletico Madryt -
  • 13.05  
    Real Betis Balompié Sevilla FC -
  • 13.05  
    SD Eibar UD Las Palmas -
  • 13.05  
    Real Sociedad San Sebastián CD Leganés -
  • 13.05  
    Levante UD FC Barcelona -

38. kolejka

  • 20.05  
    Celta Vigo Levante UD -
  • 20.05  
    Athletic Bilbao Espanyol Barcelona -
  • 20.05  
    Sevilla FC Deportivo Alavés -
  • 20.05  
    Malaga CF Getafe CF -
  • 20.05  
    FC Barcelona Real Sociedad San Sebastián -
  • 20.05  
    UD Las Palmas Girona FC -
  • 20.05  
    Valencia CF Deportivo La Coruna -
  • 20.05  
    Atletico Madryt SD Eibar -
  • 20.05  
    CD Leganés Real Betis Balompié -
  • 20.05  
    Villarreal CF Real Madryt -