Argentyna - Primera Division

9. kolejka - Primera Division

  • 05.11
  • 05.11
  • 05.11
  • 05.11
  • 05.11
  • 05.11
  • 05.11
  • 05.11
  • 05.11
  • 05.11
  • 05.11
  • 05.11
  • 05.11
  • 05.11
  • 17.11 13:00
  • 17.11 21:00
  • 17.11 23:15
  • 18.11 01:30
  • 18.11 21:00
  • 18.11 21:00
  • 18.11 23:15
  • 19.11 01:30
  • 19.11 21:00
  • 19.11 23:15
  • 20.11 01:30
  • 20.11 21:00
  • 20.11 23:15
  • 21.11 01:30

Tabela Primera Division online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Boca Juniors Buenos Aires 8 24   8 0 0   21 - 2 19
2   CA Unión de Santa Fe 8 17   5 2 1   12 - 4 8
3   CA Talleres de Córdoba 8 15   4 3 1   13 - 5 8
4   San Lorenzo Buenos Aires 8 15   4 3 1   10 - 4 6
5   CA Banfield 8 14   4 2 2   12 - 8 4
6   CA San Martín de San Juan 8 14   4 2 2   11 - 8 3
7   Colón de Santa Fe 8 14   3 5 0   11 - 6 5
8   Huracán Buenos Aires 8 14   4 2 2   12 - 6 6
9   Argentinos Juniors 8 13   4 1 3   12 - 9 3
10   Godoy Cruz Antonio Tomba 8 13   4 1 3   10 - 10 0
11   Atlético Tucumán 8 12   3 3 2   10 - 9 1
12   Club Atlético Lanús 8 12   4 0 4   9 - 14 -5
13   Independiente Avellaneda 8 12   3 3 2   8 - 6 2
14   River Plate Buenos Aires 8 12   3 3 2   12 - 12 0
15   CA Patronato de la Juventud Católica 8 11   3 2 3   8 - 9 -1
16   Estudiantes de La Plata 8 11   3 2 3   8 - 7 1
17   CA Belgrano de Córdoba 8 10   2 4 2   4 - 7 -3
18   Vélez Sársfield 8 10   3 1 4   6 - 11 -5
19   CSD Defensa y Justicia 8 9   2 3 3   13 - 15 -2
20   Newell's Old Boys Rosario 8 9   2 3 3   5 - 5 0
21   Racing Club de Avellaneda 8 9   2 3 3   8 - 9 -1
22   Gimnasia y Esgrima La Plata 8 7   2 1 5   11 - 16 -5
23   CA Chacarita Juniors 8 5   1 2 5   6 - 9 -3
24   CA Tigre Victoria 8 5   0 5 3   4 - 10 -6
25   Club Olimpo de Bahía Blanca 8 5   1 2 5   4 - 12 -8
26   Arsenal de Sarandí 8 4   1 1 6   5 - 10 -5
27   CA Rosario Central 8 4   0 4 4   5 - 14 -9
28   CA Temperley 8 4   1 1 6   4 - 17 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł (Clausura)

10. kolejka (następna)

  • 19.11
  • 19.11
  • 19.11
  • 19.11
  • 19.11
  • 19.11
  • 19.11
  • 19.11
  • 19.11
  • 19.11
  • 19.11
  • 19.11
  • 19.11
  • 19.11
  • 24.11 21:00
  • 24.11 23:15
  • 25.11 01:30
  • 25.11 21:00
  • 25.11 21:00
  • 25.11 23:15
  • 26.11 01:30
  • 26.11 21:00
  • 26.11 21:00
  • 26.11 23:15
  • 27.11 01:30
  • 27.11 21:00
  • 27.11 23:15
  • 28.11 01:30

Strzelcy Primera Division

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Darío Ismael Benedetto(Boca Juniors Buenos Aires) 8 1
Fernando Andrés Márquez(CSD Defensa y Justicia) 5 0
Franco Soldano(CA Unión de Santa Fe) 5 0

Kartkowicze Primera Division

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Edwin Andrés Cardona Bedoya(Boca Juniors Buenos Aires) 2 2 4
Juan Camilo Saiz Ortegón(Argentinos Juniors) 1 4 5
Fabricio Angileri(Godoy Cruz Antonio Tomba) 1 3 4

Terminarz / Wyniki Primera Division

1. kolejka

2. kolejka

3. kolejka

4. kolejka

5. kolejka

6. kolejka

7. kolejka

8. kolejka

9. kolejka

  • 05.11  
    Atlético Tucumán Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 05.11  
    CA Banfield CA Temperley -
  • 05.11  
    Argentinos Juniors Colón de Santa Fe -
  • 05.11  
    CA Tigre Victoria Estudiantes de La Plata -
  • 05.11  
    CA Belgrano de Córdoba CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 05.11  
    Huracán Buenos Aires Newell's Old Boys Rosario -
  • 05.11  
    Independiente Avellaneda River Plate Buenos Aires -
  • 05.11  
    Boca Juniors Buenos Aires Racing Club de Avellaneda -
  • 05.11  
    CA Rosario Central San Lorenzo Buenos Aires -
  • 05.11  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Talleres de Córdoba -
  • 05.11  
    CA Unión de Santa Fe CA Chacarita Juniors -
  • 05.11  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Vélez Sársfield -
  • 05.11  
    CSD Defensa y Justicia Club Atlético Lanús -
  • 05.11  
    CA San Martín de San Juan Arsenal de Sarandí -
  • 17.11 13:00  
    CA Tigre Victoria Estudiantes de La Plata -
  • 17.11 21:00  
    Argentinos Juniors Colón de Santa Fe -
  • 17.11 23:15  
    Atlético Tucumán Arsenal de Sarandí -
  • 18.11 01:30  
    Newell's Old Boys Rosario CA Belgrano de Córdoba -
  • 18.11 21:00  
    CSD Defensa y Justicia Club Atlético Lanús -
  • 18.11 21:00  
    CA Banfield CA Temperley -
  • 18.11 23:15  
    CA San Martín de San Juan San Lorenzo Buenos Aires -
  • 19.11 01:30  
    Independiente Avellaneda River Plate Buenos Aires -
  • 19.11 21:00  
    CA Unión de Santa Fe CA Chacarita Juniors -
  • 19.11 23:15  
    Boca Juniors Buenos Aires Racing Club de Avellaneda -
  • 20.11 01:30  
    CA Talleres de Córdoba CA Rosario Central -
  • 20.11 21:00  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 20.11 23:15  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 21.11 01:30  
    Huracán Buenos Aires Vélez Sársfield -

10. kolejka

  • 19.11  
    CA Banfield Atlético Tucumán -
  • 19.11  
    CA Chacarita Juniors Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 19.11  
    CA Talleres de Córdoba CSD Defensa y Justicia -
  • 19.11  
    San Lorenzo Buenos Aires Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 19.11  
    Racing Club de Avellaneda CA Unión de Santa Fe -
  • 19.11  
    River Plate Buenos Aires Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 19.11  
    Newell's Old Boys Rosario CA Rosario Central -
  • 19.11  
    CA Patronato de la Juventud Católica Boca Juniors Buenos Aires -
  • 19.11  
    Estudiantes de La Plata Independiente Avellaneda -
  • 19.11  
    Colón de Santa Fe Huracán Buenos Aires -
  • 19.11  
    CA Temperley CA Belgrano de Córdoba -
  • 19.11  
    Arsenal de Sarandí CA Tigre Victoria -
  • 19.11  
    CA San Martín de San Juan Argentinos Juniors -
  • 19.11  
    Vélez Sársfield Club Atlético Lanús -
  • 24.11 21:00  
    CA Banfield CSD Defensa y Justicia -
  • 24.11 23:15  
    CA Chacarita Juniors Huracán Buenos Aires -
  • 25.11 01:30  
    Colón de Santa Fe CA Tigre Victoria -
  • 25.11 21:00  
    CA Belgrano de Córdoba Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 25.11 21:00  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Unión de Santa Fe -
  • 25.11 23:15  
    San Lorenzo Buenos Aires Argentinos Juniors -
  • 26.11 01:30  
    Racing Club de Avellaneda Independiente Avellaneda -
  • 26.11 21:00  
    Estudiantes de La Plata Atlético Tucumán -
  • 26.11 21:00  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Club Atlético Lanús -
  • 26.11 23:15  
    River Plate Buenos Aires Newell's Old Boys Rosario -
  • 27.11 01:30  
    CA Rosario Central Boca Juniors Buenos Aires -
  • 27.11 21:00  
    Arsenal de Sarandí CA Talleres de Córdoba -
  • 27.11 23:15  
    Vélez Sársfield Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 28.11 01:30  
    CA Temperley CA San Martín de San Juan -

11. kolejka

  • 26.11  
    Atlético Tucumán Club Atlético Lanús -
  • 26.11  
    Argentinos Juniors Arsenal de Sarandí -
  • 26.11  
    CA Tigre Victoria CA Temperley -
  • 26.11  
    CA Belgrano de Córdoba Colón de Santa Fe -
  • 26.11  
    Huracán Buenos Aires Estudiantes de La Plata -
  • 26.11  
    Independiente Avellaneda CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 26.11  
    Boca Juniors Buenos Aires Newell's Old Boys Rosario -
  • 26.11  
    CA Rosario Central River Plate Buenos Aires -
  • 26.11  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Racing Club de Avellaneda -
  • 26.11  
    CA Unión de Santa Fe San Lorenzo Buenos Aires -
  • 26.11  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Talleres de Córdoba -
  • 26.11  
    CSD Defensa y Justicia CA Chacarita Juniors -
  • 26.11  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Vélez Sársfield -
  • 26.11  
    CA Banfield CA San Martín de San Juan -
  • 01.12 21:00  
    CA Unión de Santa Fe CA Belgrano de Córdoba -
  • 01.12 23:15  
    CSD Defensa y Justicia Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 02.12 01:30  
    Huracán Buenos Aires CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 02.12 21:00  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Chacarita Juniors -
  • 02.12 21:00  
    Argentinos Juniors CA Temperley -
  • 02.12 23:15  
    Independiente Avellaneda CA Rosario Central -
  • 03.12 01:30  
    Newell's Old Boys Rosario Racing Club de Avellaneda -
  • 03.12 21:00  
    CA Talleres de Córdoba Estudiantes de La Plata -
  • 03.12 21:00  
    CA Tigre Victoria San Lorenzo Buenos Aires -
  • 03.12 23:15  
    Boca Juniors Buenos Aires Arsenal de Sarandí -
  • 04.12 01:30  
    Gimnasia y Esgrima La Plata River Plate Buenos Aires -
  • 04.12 21:00  
    Club Atlético Lanús Vélez Sársfield -
  • 04.12 23:15  
    Atlético Tucumán Colón de Santa Fe -
  • 05.12 01:30  
    CA San Martín de San Juan CA Banfield -

12. kolejka

  • 03.12  
    CA San Martín de San Juan Atlético Tucumán -
  • 03.12  
    Vélez Sársfield CSD Defensa y Justicia -
  • 03.12  
    CA Chacarita Juniors Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 03.12  
    CA Talleres de Córdoba CA Unión de Santa Fe -
  • 03.12  
    San Lorenzo Buenos Aires Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 03.12  
    Racing Club de Avellaneda CA Rosario Central -
  • 03.12  
    River Plate Buenos Aires Boca Juniors Buenos Aires -
  • 03.12  
    Newell's Old Boys Rosario Independiente Avellaneda -
  • 03.12  
    CA Patronato de la Juventud Católica Huracán Buenos Aires -
  • 03.12  
    Estudiantes de La Plata CA Belgrano de Córdoba -
  • 03.12  
    Colón de Santa Fe CA Tigre Victoria -
  • 03.12  
    CA Temperley Argentinos Juniors -
  • 03.12  
    Arsenal de Sarandí CA Banfield -
  • 03.12  
    Club Atlético Lanús Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 08.12 21:00  
    CA Temperley CA Tigre Victoria -
  • 08.12 23:15  
    CA Patronato de la Juventud Católica Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 09.12 01:30  
    CA Belgrano de Córdoba Huracán Buenos Aires -
  • 09.12 21:00  
    CA Banfield Argentinos Juniors -
  • 09.12 21:00  
    CA Rosario Central Newell's Old Boys Rosario -
  • 09.12 23:15  
    San Lorenzo Buenos Aires Atlético Tucumán -
  • 10.12 01:30  
    Arsenal de Sarandí Independiente Avellaneda -
  • 10.12 21:00  
    Colón de Santa Fe CA Talleres de Córdoba -
  • 10.12 21:00  
    Racing Club de Avellaneda Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 10.12 23:15  
    River Plate Buenos Aires CA Unión de Santa Fe -
  • 11.12 01:30  
    Estudiantes de La Plata Boca Juniors Buenos Aires -
  • 11.12 21:00  
    Vélez Sársfield Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 11.12 23:15  
    CA San Martín de San Juan CSD Defensa y Justicia -
  • 12.12 01:30  
    CA Chacarita Juniors Club Atlético Lanús -

13. kolejka

  • 10.12  
    Atlético Tucumán Vélez Sársfield -
  • 10.12  
    CA Tigre Victoria CA San Martín de San Juan -
  • 10.12  
    CA Belgrano de Córdoba Arsenal de Sarandí -
  • 10.12  
    Huracán Buenos Aires CA Temperley -
  • 10.12  
    Independiente Avellaneda Colón de Santa Fe -
  • 10.12  
    Boca Juniors Buenos Aires Estudiantes de La Plata -
  • 10.12  
    CA Rosario Central CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 10.12  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Newell's Old Boys Rosario -
  • 10.12  
    CA Unión de Santa Fe River Plate Buenos Aires -
  • 10.12  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Racing Club de Avellaneda -
  • 10.12  
    CSD Defensa y Justicia San Lorenzo Buenos Aires -
  • 10.12  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Talleres de Córdoba -
  • 10.12  
    Club Atlético Lanús CA Chacarita Juniors -
  • 10.12  
    Argentinos Juniors CA Banfield -
  • 28.01  
    CSD Defensa y Justicia Vélez Sársfield -
  • 28.01  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Chacarita Juniors -
  • 28.01  
    Club Atlético Lanús CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 28.01  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Belgrano de Córdoba -
  • 28.01  
    Huracán Buenos Aires River Plate Buenos Aires -
  • 28.01  
    CA Unión de Santa Fe Racing Club de Avellaneda -
  • 28.01  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Rosario Central -
  • 28.01  
    Newell's Old Boys Rosario Arsenal de Sarandí -
  • 28.01  
    Independiente Avellaneda Estudiantes de La Plata -
  • 28.01  
    Boca Juniors Buenos Aires Colón de Santa Fe -
  • 28.01  
    CA Talleres de Córdoba San Lorenzo Buenos Aires -
  • 28.01  
    Atlético Tucumán CA Temperley -
  • 28.01  
    CA Tigre Victoria CA Banfield -
  • 28.01  
    Argentinos Juniors CA San Martín de San Juan -

14. kolejka

  • 28.01  
    Argentinos Juniors Atlético Tucumán -
  • 28.01  
    CA Talleres de Córdoba Club Atlético Lanús -
  • 28.01  
    San Lorenzo Buenos Aires Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 28.01  
    Racing Club de Avellaneda CSD Defensa y Justicia -
  • 28.01  
    River Plate Buenos Aires Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 28.01  
    Newell's Old Boys Rosario CA Unión de Santa Fe -
  • 28.01  
    CA Patronato de la Juventud Católica Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 28.01  
    Estudiantes de La Plata CA Rosario Central -
  • 28.01  
    Colón de Santa Fe Boca Juniors Buenos Aires -
  • 28.01  
    CA Temperley Independiente Avellaneda -
  • 28.01  
    Arsenal de Sarandí Huracán Buenos Aires -
  • 28.01  
    CA San Martín de San Juan CA Belgrano de Córdoba -
  • 28.01  
    CA Banfield CA Tigre Victoria -
  • 28.01  
    CA Chacarita Juniors Vélez Sársfield -
  • 04.02  
    Argentinos Juniors CSD Defensa y Justicia -
  • 04.02  
    CA San Martín de San Juan CA Tigre Victoria -
  • 04.02  
    CA Banfield Atlético Tucumán -
  • 04.02  
    CA Temperley CA Talleres de Córdoba -
  • 04.02  
    San Lorenzo Buenos Aires Boca Juniors Buenos Aires -
  • 04.02  
    Colón de Santa Fe Independiente Avellaneda -
  • 04.02  
    Estudiantes de La Plata Newell's Old Boys Rosario -
  • 04.02  
    Arsenal de Sarandí Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 04.02  
    CA Rosario Central CA Unión de Santa Fe -
  • 04.02  
    Racing Club de Avellaneda Huracán Buenos Aires -
  • 04.02  
    River Plate Buenos Aires Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 04.02  
    CA Belgrano de Córdoba Club Atlético Lanús -
  • 04.02  
    CA Patronato de la Juventud Católica Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 04.02  
    CA Chacarita Juniors Vélez Sársfield -

15. kolejka

  • 04.02  
    Atlético Tucumán CA Chacarita Juniors -
  • 04.02  
    CA Belgrano de Córdoba CA Banfield -
  • 04.02  
    Huracán Buenos Aires CA San Martín de San Juan -
  • 04.02  
    Independiente Avellaneda Arsenal de Sarandí -
  • 04.02  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Temperley -
  • 04.02  
    CA Rosario Central Colón de Santa Fe -
  • 04.02  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Estudiantes de La Plata -
  • 04.02  
    CA Unión de Santa Fe CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 04.02  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Newell's Old Boys Rosario -
  • 04.02  
    CSD Defensa y Justicia River Plate Buenos Aires -
  • 04.02  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Racing Club de Avellaneda -
  • 04.02  
    Club Atlético Lanús San Lorenzo Buenos Aires -
  • 04.02  
    Vélez Sársfield CA Talleres de Córdoba -
  • 04.02  
    CA Tigre Victoria Argentinos Juniors -
  • 11.02  
    CSD Defensa y Justicia CA Chacarita Juniors -
  • 11.02  
    Vélez Sársfield CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 11.02  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Belgrano de Córdoba -
  • 11.02  
    Club Atlético Lanús River Plate Buenos Aires -
  • 11.02  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Racing Club de Avellaneda -
  • 11.02  
    Huracán Buenos Aires CA Rosario Central -
  • 11.02  
    CA Unión de Santa Fe Arsenal de Sarandí -
  • 11.02  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Estudiantes de La Plata -
  • 11.02  
    Newell's Old Boys Rosario Colón de Santa Fe -
  • 11.02  
    Independiente Avellaneda San Lorenzo Buenos Aires -
  • 11.02  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Temperley -
  • 11.02  
    CA Talleres de Córdoba CA Banfield -
  • 11.02  
    Atlético Tucumán CA San Martín de San Juan -
  • 11.02  
    CA Tigre Victoria Argentinos Juniors -

16. kolejka

  • 11.02  
    CA Tigre Victoria Atlético Tucumán -
  • 11.02  
    San Lorenzo Buenos Aires Vélez Sársfield -
  • 11.02  
    Racing Club de Avellaneda Club Atlético Lanús -
  • 11.02  
    River Plate Buenos Aires Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 11.02  
    Newell's Old Boys Rosario CSD Defensa y Justicia -
  • 11.02  
    CA Patronato de la Juventud Católica Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 11.02  
    Estudiantes de La Plata CA Unión de Santa Fe -
  • 11.02  
    Colón de Santa Fe Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 11.02  
    CA Temperley CA Rosario Central -
  • 11.02  
    Arsenal de Sarandí Boca Juniors Buenos Aires -
  • 11.02  
    CA San Martín de San Juan Independiente Avellaneda -
  • 11.02  
    CA Banfield Huracán Buenos Aires -
  • 11.02  
    Argentinos Juniors CA Belgrano de Córdoba -
  • 11.02  
    CA Talleres de Córdoba CA Chacarita Juniors -
  • 18.02  
    CA Tigre Victoria CSD Defensa y Justicia -
  • 18.02  
    Argentinos Juniors Atlético Tucumán -
  • 18.02  
    CA San Martín de San Juan CA Talleres de Córdoba -
  • 18.02  
    CA Banfield Boca Juniors Buenos Aires -
  • 18.02  
    CA Temperley Independiente Avellaneda -
  • 18.02  
    San Lorenzo Buenos Aires Newell's Old Boys Rosario -
  • 18.02  
    Colón de Santa Fe Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 18.02  
    Estudiantes de La Plata CA Unión de Santa Fe -
  • 18.02  
    Arsenal de Sarandí Huracán Buenos Aires -
  • 18.02  
    CA Rosario Central Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 18.02  
    Racing Club de Avellaneda Club Atlético Lanús -
  • 18.02  
    River Plate Buenos Aires Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 18.02  
    CA Belgrano de Córdoba Vélez Sársfield -
  • 18.02  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Chacarita Juniors -

17. kolejka

  • 18.02  
    Atlético Tucumán CA Talleres de Córdoba -
  • 18.02  
    Huracán Buenos Aires Argentinos Juniors -
  • 18.02  
    Independiente Avellaneda CA Banfield -
  • 18.02  
    Boca Juniors Buenos Aires CA San Martín de San Juan -
  • 18.02  
    CA Rosario Central Arsenal de Sarandí -
  • 18.02  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Temperley -
  • 18.02  
    CA Unión de Santa Fe Colón de Santa Fe -
  • 18.02  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Estudiantes de La Plata -
  • 18.02  
    CSD Defensa y Justicia CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 18.02  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Newell's Old Boys Rosario -
  • 18.02  
    Club Atlético Lanús River Plate Buenos Aires -
  • 18.02  
    Vélez Sársfield Racing Club de Avellaneda -
  • 18.02  
    CA Chacarita Juniors San Lorenzo Buenos Aires -
  • 18.02  
    CA Belgrano de Córdoba CA Tigre Victoria -
  • 25.02  
    CSD Defensa y Justicia CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 25.02  
    CA Chacarita Juniors CA Belgrano de Córdoba -
  • 25.02  
    Vélez Sársfield River Plate Buenos Aires -
  • 25.02  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Racing Club de Avellaneda -
  • 25.02  
    Club Atlético Lanús CA Rosario Central -
  • 25.02  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Arsenal de Sarandí -
  • 25.02  
    Huracán Buenos Aires Estudiantes de La Plata -
  • 25.02  
    CA Unión de Santa Fe Colón de Santa Fe -
  • 25.02  
    Gimnasia y Esgrima La Plata San Lorenzo Buenos Aires -
  • 25.02  
    Newell's Old Boys Rosario CA Temperley -
  • 25.02  
    Independiente Avellaneda CA Banfield -
  • 25.02  
    Boca Juniors Buenos Aires CA San Martín de San Juan -
  • 25.02  
    CA Talleres de Córdoba Argentinos Juniors -
  • 25.02  
    Atlético Tucumán CA Tigre Victoria -

18. kolejka

  • 25.02  
    CA Tigre Victoria Huracán Buenos Aires -
  • 25.02  
    Racing Club de Avellaneda CA Chacarita Juniors -
  • 25.02  
    River Plate Buenos Aires Vélez Sársfield -
  • 25.02  
    Newell's Old Boys Rosario Club Atlético Lanús -
  • 25.02  
    CA Patronato de la Juventud Católica Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 25.02  
    Estudiantes de La Plata CSD Defensa y Justicia -
  • 25.02  
    Colón de Santa Fe Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 25.02  
    CA Temperley CA Unión de Santa Fe -
  • 25.02  
    Arsenal de Sarandí Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 25.02  
    CA San Martín de San Juan CA Rosario Central -
  • 25.02  
    CA Banfield Boca Juniors Buenos Aires -
  • 25.02  
    Argentinos Juniors Independiente Avellaneda -
  • 25.02  
    CA Belgrano de Córdoba Atlético Tucumán -
  • 25.02  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Talleres de Córdoba -
  • 04.03  
    Atlético Tucumán CSD Defensa y Justicia -
  • 04.03  
    CA Tigre Victoria CA Talleres de Córdoba -
  • 04.03  
    Argentinos Juniors Boca Juniors Buenos Aires -
  • 04.03  
    CA San Martín de San Juan Independiente Avellaneda -
  • 04.03  
    CA Banfield Newell's Old Boys Rosario -
  • 04.03  
    CA Temperley Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 04.03  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Unión de Santa Fe -
  • 04.03  
    Colón de Santa Fe Huracán Buenos Aires -
  • 04.03  
    Estudiantes de La Plata Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 04.03  
    Arsenal de Sarandí Club Atlético Lanús -
  • 04.03  
    CA Rosario Central Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 04.03  
    Racing Club de Avellaneda Vélez Sársfield -
  • 04.03  
    River Plate Buenos Aires CA Chacarita Juniors -
  • 04.03  
    CA Belgrano de Córdoba CA Patronato de la Juventud Católica -

19. kolejka

  • 04.03  
    Atlético Tucumán San Lorenzo Buenos Aires -
  • 04.03  
    Independiente Avellaneda CA Tigre Victoria -
  • 04.03  
    Boca Juniors Buenos Aires Argentinos Juniors -
  • 04.03  
    CA Rosario Central CA Banfield -
  • 04.03  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA San Martín de San Juan -
  • 04.03  
    CA Unión de Santa Fe Arsenal de Sarandí -
  • 04.03  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Temperley -
  • 04.03  
    CSD Defensa y Justicia Colón de Santa Fe -
  • 04.03  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Estudiantes de La Plata -
  • 04.03  
    Club Atlético Lanús CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 04.03  
    Vélez Sársfield Newell's Old Boys Rosario -
  • 04.03  
    CA Chacarita Juniors River Plate Buenos Aires -
  • 04.03  
    CA Talleres de Córdoba Racing Club de Avellaneda -
  • 04.03  
    Huracán Buenos Aires CA Belgrano de Córdoba -
  • 11.03  
    CSD Defensa y Justicia CA Belgrano de Córdoba -
  • 11.03  
    CA Patronato de la Juventud Católica River Plate Buenos Aires -
  • 11.03  
    CA Chacarita Juniors Racing Club de Avellaneda -
  • 11.03  
    Vélez Sársfield CA Rosario Central -
  • 11.03  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Arsenal de Sarandí -
  • 11.03  
    Club Atlético Lanús Estudiantes de La Plata -
  • 11.03  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Colón de Santa Fe -
  • 11.03  
    Huracán Buenos Aires San Lorenzo Buenos Aires -
  • 11.03  
    CA Unión de Santa Fe CA Temperley -
  • 11.03  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Banfield -
  • 11.03  
    Newell's Old Boys Rosario CA San Martín de San Juan -
  • 11.03  
    Independiente Avellaneda Argentinos Juniors -
  • 11.03  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Tigre Victoria -
  • 11.03  
    CA Talleres de Córdoba Atlético Tucumán -

20. kolejka

  • 11.03  
    Huracán Buenos Aires Atlético Tucumán -
  • 11.03  
    River Plate Buenos Aires CA Talleres de Córdoba -
  • 11.03  
    Newell's Old Boys Rosario CA Chacarita Juniors -
  • 11.03  
    CA Patronato de la Juventud Católica Vélez Sársfield -
  • 11.03  
    Estudiantes de La Plata Club Atlético Lanús -
  • 11.03  
    Colón de Santa Fe Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 11.03  
    CA Temperley CSD Defensa y Justicia -
  • 11.03  
    Arsenal de Sarandí Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 11.03  
    CA San Martín de San Juan CA Unión de Santa Fe -
  • 11.03  
    CA Banfield Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 11.03  
    Argentinos Juniors CA Rosario Central -
  • 11.03  
    CA Tigre Victoria Boca Juniors Buenos Aires -
  • 11.03  
    CA Belgrano de Córdoba Independiente Avellaneda -
  • 11.03  
    Racing Club de Avellaneda San Lorenzo Buenos Aires -
  • 18.03  
    CA Talleres de Córdoba CSD Defensa y Justicia -
  • 18.03  
    Atlético Tucumán Boca Juniors Buenos Aires -
  • 18.03  
    CA Tigre Victoria Independiente Avellaneda -
  • 18.03  
    Argentinos Juniors Newell's Old Boys Rosario -
  • 18.03  
    CA San Martín de San Juan Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 18.03  
    CA Banfield CA Unión de Santa Fe -
  • 18.03  
    CA Temperley Huracán Buenos Aires -
  • 18.03  
    San Lorenzo Buenos Aires Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 18.03  
    Colón de Santa Fe Club Atlético Lanús -
  • 18.03  
    Estudiantes de La Plata Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 18.03  
    Arsenal de Sarandí Vélez Sársfield -
  • 18.03  
    CA Rosario Central CA Chacarita Juniors -
  • 18.03  
    Racing Club de Avellaneda CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 18.03  
    River Plate Buenos Aires CA Belgrano de Córdoba -

21. kolejka

  • 18.03  
    Atlético Tucumán Racing Club de Avellaneda -
  • 18.03  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Belgrano de Córdoba -
  • 18.03  
    CA Rosario Central CA Tigre Victoria -
  • 18.03  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Argentinos Juniors -
  • 18.03  
    CA Unión de Santa Fe CA Banfield -
  • 18.03  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA San Martín de San Juan -
  • 18.03  
    CSD Defensa y Justicia Arsenal de Sarandí -
  • 18.03  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Temperley -
  • 18.03  
    Club Atlético Lanús Colón de Santa Fe -
  • 18.03  
    Vélez Sársfield Estudiantes de La Plata -
  • 18.03  
    CA Chacarita Juniors CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 18.03  
    CA Talleres de Córdoba Newell's Old Boys Rosario -
  • 18.03  
    San Lorenzo Buenos Aires River Plate Buenos Aires -
  • 18.03  
    Independiente Avellaneda Huracán Buenos Aires -
  • 01.04  
    CSD Defensa y Justicia River Plate Buenos Aires -
  • 01.04  
    CA Belgrano de Córdoba Racing Club de Avellaneda -
  • 01.04  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Rosario Central -
  • 01.04  
    CA Chacarita Juniors Arsenal de Sarandí -
  • 01.04  
    Vélez Sársfield Estudiantes de La Plata -
  • 01.04  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Colón de Santa Fe -
  • 01.04  
    Club Atlético Lanús San Lorenzo Buenos Aires -
  • 01.04  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Temperley -
  • 01.04  
    Huracán Buenos Aires CA Banfield -
  • 01.04  
    CA Unión de Santa Fe CA San Martín de San Juan -
  • 01.04  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Argentinos Juniors -
  • 01.04  
    Newell's Old Boys Rosario CA Tigre Victoria -
  • 01.04  
    Independiente Avellaneda Atlético Tucumán -
  • 01.04  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Talleres de Córdoba -

22. kolejka

  • 01.04  
    Independiente Avellaneda Atlético Tucumán -
  • 01.04  
    Newell's Old Boys Rosario San Lorenzo Buenos Aires -
  • 01.04  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Talleres de Córdoba -
  • 01.04  
    Estudiantes de La Plata CA Chacarita Juniors -
  • 01.04  
    Colón de Santa Fe Vélez Sársfield -
  • 01.04  
    CA Temperley Club Atlético Lanús -
  • 01.04  
    Arsenal de Sarandí Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 01.04  
    CA San Martín de San Juan CSD Defensa y Justicia -
  • 01.04  
    CA Banfield Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 01.04  
    Argentinos Juniors CA Unión de Santa Fe -
  • 01.04  
    CA Tigre Victoria Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 01.04  
    CA Belgrano de Córdoba CA Rosario Central -
  • 01.04  
    Huracán Buenos Aires Boca Juniors Buenos Aires -
  • 01.04  
    River Plate Buenos Aires Racing Club de Avellaneda -
  • 08.04  
    Boca Juniors Buenos Aires CSD Defensa y Justicia -
  • 08.04  
    CA Talleres de Córdoba Independiente Avellaneda -
  • 08.04  
    Atlético Tucumán Newell's Old Boys Rosario -
  • 08.04  
    CA Tigre Victoria Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 08.04  
    Argentinos Juniors CA Unión de Santa Fe -
  • 08.04  
    CA San Martín de San Juan Huracán Buenos Aires -
  • 08.04  
    CA Banfield Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 08.04  
    CA Temperley Club Atlético Lanús -
  • 08.04  
    San Lorenzo Buenos Aires Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 08.04  
    Colón de Santa Fe Vélez Sársfield -
  • 08.04  
    Estudiantes de La Plata CA Chacarita Juniors -
  • 08.04  
    Arsenal de Sarandí CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 08.04  
    CA Rosario Central CA Belgrano de Córdoba -
  • 08.04  
    Racing Club de Avellaneda River Plate Buenos Aires -

23. kolejka

  • 08.04  
    Atlético Tucumán River Plate Buenos Aires -
  • 08.04  
    CA Rosario Central Huracán Buenos Aires -
  • 08.04  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Belgrano de Córdoba -
  • 08.04  
    CA Unión de Santa Fe CA Tigre Victoria -
  • 08.04  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Argentinos Juniors -
  • 08.04  
    CSD Defensa y Justicia CA Banfield -
  • 08.04  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA San Martín de San Juan -
  • 08.04  
    Club Atlético Lanús Arsenal de Sarandí -
  • 08.04  
    Vélez Sársfield CA Temperley -
  • 08.04  
    CA Chacarita Juniors Colón de Santa Fe -
  • 08.04  
    CA Talleres de Córdoba Estudiantes de La Plata -
  • 08.04  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 08.04  
    Racing Club de Avellaneda Newell's Old Boys Rosario -
  • 08.04  
    Boca Juniors Buenos Aires Independiente Avellaneda -
  • 15.04  
    CSD Defensa y Justicia Racing Club de Avellaneda -
  • 15.04  
    River Plate Buenos Aires CA Rosario Central -
  • 15.04  
    CA Belgrano de Córdoba Arsenal de Sarandí -
  • 15.04  
    CA Patronato de la Juventud Católica Estudiantes de La Plata -
  • 15.04  
    CA Chacarita Juniors Colón de Santa Fe -
  • 15.04  
    Vélez Sársfield San Lorenzo Buenos Aires -
  • 15.04  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Temperley -
  • 15.04  
    Club Atlético Lanús CA Banfield -
  • 15.04  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA San Martín de San Juan -
  • 15.04  
    Huracán Buenos Aires Argentinos Juniors -
  • 15.04  
    CA Unión de Santa Fe CA Tigre Victoria -
  • 15.04  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Atlético Tucumán -
  • 15.04  
    Newell's Old Boys Rosario CA Talleres de Córdoba -
  • 15.04  
    Independiente Avellaneda Boca Juniors Buenos Aires -

24. kolejka

  • 15.04  
    Boca Juniors Buenos Aires Atlético Tucumán -
  • 15.04  
    CA Patronato de la Juventud Católica Racing Club de Avellaneda -
  • 15.04  
    Estudiantes de La Plata San Lorenzo Buenos Aires -
  • 15.04  
    Colón de Santa Fe CA Talleres de Córdoba -
  • 15.04  
    CA Temperley CA Chacarita Juniors -
  • 15.04  
    Arsenal de Sarandí Vélez Sársfield -
  • 15.04  
    CA San Martín de San Juan Club Atlético Lanús -
  • 15.04  
    CA Banfield Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 15.04  
    Argentinos Juniors CSD Defensa y Justicia -
  • 15.04  
    CA Tigre Victoria Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 15.04  
    CA Belgrano de Córdoba CA Unión de Santa Fe -
  • 15.04  
    Huracán Buenos Aires Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 15.04  
    Independiente Avellaneda CA Rosario Central -
  • 15.04  
    Newell's Old Boys Rosario River Plate Buenos Aires -
  • 22.04  
    Independiente Avellaneda CSD Defensa y Justicia -
  • 22.04  
    Boca Juniors Buenos Aires Newell's Old Boys Rosario -
  • 22.04  
    CA Talleres de Córdoba Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 22.04  
    Atlético Tucumán CA Unión de Santa Fe -
  • 22.04  
    CA Tigre Victoria Huracán Buenos Aires -
  • 22.04  
    Argentinos Juniors Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 22.04  
    CA San Martín de San Juan Club Atlético Lanús -
  • 22.04  
    CA Banfield Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 22.04  
    CA Temperley Vélez Sársfield -
  • 22.04  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Chacarita Juniors -
  • 22.04  
    Colón de Santa Fe CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 22.04  
    Estudiantes de La Plata CA Belgrano de Córdoba -
  • 22.04  
    Arsenal de Sarandí River Plate Buenos Aires -
  • 22.04  
    CA Rosario Central Racing Club de Avellaneda -

25. kolejka

  • 22.04  
    Atlético Tucumán Newell's Old Boys Rosario -
  • 22.04  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Independiente Avellaneda -
  • 22.04  
    CA Unión de Santa Fe Huracán Buenos Aires -
  • 22.04  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Belgrano de Córdoba -
  • 22.04  
    CSD Defensa y Justicia CA Tigre Victoria -
  • 22.04  
    Godoy Cruz Antonio Tomba Argentinos Juniors -
  • 22.04  
    Club Atlético Lanús CA Banfield -
  • 22.04  
    Vélez Sársfield CA San Martín de San Juan -
  • 22.04  
    CA Chacarita Juniors Arsenal de Sarandí -
  • 22.04  
    CA Talleres de Córdoba CA Temperley -
  • 22.04  
    San Lorenzo Buenos Aires Colón de Santa Fe -
  • 22.04  
    Racing Club de Avellaneda Estudiantes de La Plata -
  • 22.04  
    River Plate Buenos Aires CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 22.04  
    CA Rosario Central Boca Juniors Buenos Aires -
  • 29.04  
    CSD Defensa y Justicia CA Rosario Central -
  • 29.04  
    Racing Club de Avellaneda Arsenal de Sarandí -
  • 29.04  
    River Plate Buenos Aires Estudiantes de La Plata -
  • 29.04  
    CA Belgrano de Córdoba Colón de Santa Fe -
  • 29.04  
    CA Patronato de la Juventud Católica San Lorenzo Buenos Aires -
  • 29.04  
    CA Chacarita Juniors CA Temperley -
  • 29.04  
    Vélez Sársfield CA Banfield -
  • 29.04  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA San Martín de San Juan -
  • 29.04  
    Club Atlético Lanús Argentinos Juniors -
  • 29.04  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Tigre Victoria -
  • 29.04  
    Huracán Buenos Aires Atlético Tucumán -
  • 29.04  
    CA Unión de Santa Fe CA Talleres de Córdoba -
  • 29.04  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Boca Juniors Buenos Aires -
  • 29.04  
    Newell's Old Boys Rosario Independiente Avellaneda -

26. kolejka

  • 29.04  
    CA Rosario Central Atlético Tucumán -
  • 29.04  
    Estudiantes de La Plata River Plate Buenos Aires -
  • 29.04  
    Colón de Santa Fe Racing Club de Avellaneda -
  • 29.04  
    CA Temperley San Lorenzo Buenos Aires -
  • 29.04  
    Arsenal de Sarandí CA Talleres de Córdoba -
  • 29.04  
    CA San Martín de San Juan CA Chacarita Juniors -
  • 29.04  
    CA Banfield Vélez Sársfield -
  • 29.04  
    Argentinos Juniors Club Atlético Lanús -
  • 29.04  
    CA Tigre Victoria Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 29.04  
    CA Belgrano de Córdoba CSD Defensa y Justicia -
  • 29.04  
    Huracán Buenos Aires Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 29.04  
    Independiente Avellaneda CA Unión de Santa Fe -
  • 29.04  
    Boca Juniors Buenos Aires Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 29.04  
    CA Patronato de la Juventud Católica Newell's Old Boys Rosario -
  • 06.05  
    Newell's Old Boys Rosario CSD Defensa y Justicia -
  • 06.05  
    Independiente Avellaneda Gimnasia y Esgrima La Plata -
  • 06.05  
    Boca Juniors Buenos Aires CA Unión de Santa Fe -
  • 06.05  
    CA Talleres de Córdoba Huracán Buenos Aires -
  • 06.05  
    Atlético Tucumán Club Olimpo de Bahía Blanca -
  • 06.05  
    CA Tigre Victoria Club Atlético Lanús -
  • 06.05  
    Argentinos Juniors Godoy Cruz Antonio Tomba -
  • 06.05  
    CA San Martín de San Juan Vélez Sársfield -
  • 06.05  
    CA Banfield CA Chacarita Juniors -
  • 06.05  
    CA Temperley CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 06.05  
    San Lorenzo Buenos Aires CA Belgrano de Córdoba -
  • 06.05  
    Colón de Santa Fe River Plate Buenos Aires -
  • 06.05  
    Estudiantes de La Plata Racing Club de Avellaneda -
  • 06.05  
    Arsenal de Sarandí CA Rosario Central -

27. kolejka

  • 06.05  
    Atlético Tucumán CA Patronato de la Juventud Católica -
  • 06.05  
    CA Unión de Santa Fe Boca Juniors Buenos Aires -
  • 06.05  
    Club Olimpo de Bahía Blanca Independiente Avellaneda -
  • 06.05  
    CSD Defensa y Justicia Huracán Buenos Aires -
  • 06.05  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Belgrano de Córdoba -
  • 06.05  
    Club Atlético Lanús CA Tigre Victoria -
  • 06.05  
    Vélez Sársfield Argentinos Juniors -
  • 06.05  
    CA Chacarita Juniors CA Banfield -
  • 06.05  
    CA Talleres de Córdoba CA San Martín de San Juan -
  • 06.05  
    San Lorenzo Buenos Aires Arsenal de Sarandí -
  • 06.05  
    Racing Club de Avellaneda CA Temperley -
  • 06.05  
    River Plate Buenos Aires Colón de Santa Fe -
  • 06.05  
    Newell's Old Boys Rosario Estudiantes de La Plata -
  • 06.05  
    Gimnasia y Esgrima La Plata CA Rosario Central -
  • 13.05  
    CSD Defensa y Justicia Arsenal de Sarandí -
  • 13.05  
    CA Rosario Central Estudiantes de La Plata -
  • 13.05  
    Racing Club de Avellaneda Colón de Santa Fe -
  • 13.05  
    River Plate Buenos Aires San Lorenzo Buenos Aires -
  • 13.05  
    CA Belgrano de Córdoba CA Temperley -
  • 13.05  
    CA Patronato de la Juventud Católica CA Banfield -
  • 13.05  
    CA Chacarita Juniors CA San Martín de San Juan -
  • 13.05  
    Vélez Sársfield Argentinos Juniors -
  • 13.05  
    Godoy Cruz Antonio Tomba CA Tigre Victoria -
  • 13.05  
    Club Atlético Lanús Atlético Tucumán -
  • 13.05  
    Club Olimpo de Bahía Blanca CA Talleres de Córdoba -
  • 13.05  
    Huracán Buenos Aires Boca Juniors Buenos Aires -
  • 13.05  
    CA Unión de Santa Fe Independiente Avellaneda -
  • 13.05  
    Gimnasia y Esgrima La Plata Newell's Old Boys Rosario -