Portugalia - Liga Vitalis (2. liga)

16. kolejka - Liga Vitalis (2. liga)

Tabela Liga Vitalis (2. liga)

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Academico de Viseu FC 16 31   9 4 3   22 - 14 8
2 FC Famalicão 16 30   8 6 2   29 - 14 15
3 Porto II 16 28   9 1 6   25 - 21 4
4 Académica de Coimbra 16 27   8 3 5   27 - 20 7
5 CD Santa Clara 16 26   8 2 6   26 - 24 2
6 Leixoes SC 16 26   7 5 4   20 - 20 0
7 FC Arouca 16 25   7 4 5   14 - 15 -1
8 Nacional Funchal 16 24   6 6 4   23 - 20 3
9 FC Penafiel 16 24   6 6 4   21 - 21 0
10 SL Benfica II 16 22   6 4 6   20 - 23 -3
11 Varzim SC 17 21   5 6 6   18 - 17 1
12 SC Covilha 16 21   5 6 5   15 - 14 1
13 Sporting CP II 16 21   6 3 7   24 - 31 -7
14 Gil Vicente FC 16 20   5 5 6   19 - 16 3
15 UD Oliveirense 16 20   5 5 6   15 - 19 -4
16 Sporting Braga II 16 18   4 6 6   20 - 23 -3
17 CD Cova Piedade 16 18   5 3 8   16 - 19 -3
18 CF União da Madeira 17 16   4 4 9   20 - 24 -4
19 Real Sport Clube de Queluz 16 12   3 3 10   22 - 28 -6
20 Vitória SC Guimarães II 16 11   3 2 11   16 - 29 -13
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • spadek

17. kolejka (następna)

  • 16.12 12:15
  • 16.12 16:00
  • 16.12 16:00
  • 16.12 16:00
  • 16.12 16:00
  • 16.12 17:00
  • 17.12 12:15
  • 17.12 16:00
  • 17.12 16:00
  • 17.12 17:00

Strzelcy Liga Vitalis (2. liga)

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Carlos Vinícius Alves Morais(Real Sport Clube de Queluz) 11 4
Rui Pedro Silva Costa(FC Famalicão) 10 1
Heriberto Moreno Borges Tavares(SL Benfica II) 10 1

Kartkowicze Liga Vitalis (2. liga)

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Leonel Olímpio(Varzim SC) 2 4 6
Christian da Silva Fiel(Nacional Funchal) 2 3 5
Sandro Fernando Silva Cunha(Varzim SC) 2 2 4

Terminarz / Wyniki Liga Vitalis (2. liga)

17. kolejka

  • 16.12 12:15  
    Gil Vicente FC Academico de Viseu FC -
  • 16.12 16:00  
    Sporting Braga II Porto II -
  • 16.12 16:00  
    CD Cova Piedade Real Sport Clube de Queluz -
  • 16.12 16:00  
    Sporting CP II Varzim SC -
  • 16.12 16:00  
    Vitória SC Guimarães II SL Benfica II -
  • 16.12 17:00  
    CD Santa Clara UD Oliveirense -
  • 17.12 12:15  
    Leixoes SC Nacional Funchal -
  • 17.12 16:00  
    Académica de Coimbra SC Covilha -
  • 17.12 16:00  
    FC Penafiel FC Arouca -
  • 17.12 17:00  
    CF União da Madeira FC Famalicão -

18. kolejka

  • 21.12 16:00  
    SC Covilha Gil Vicente FC -
  • 21.12 16:00  
    Real Sport Clube de Queluz CD Santa Clara -
  • 21.12 16:00  
    Sporting CP II Vitória SC Guimarães II -
  • 21.12 16:00  
    Academico de Viseu FC FC Penafiel -
  • 21.12 17:00  
    SL Benfica II Sporting Braga II -
  • 21.12 17:00  
    FC Famalicão Porto II -
  • 21.12 20:45  
    UD Oliveirense Leixoes SC -
  • 22.12 16:00  
    CD Cova Piedade Académica de Coimbra -
  • 22.12 16:00  
    Nacional Funchal FC Arouca -

19. kolejka

  • 06.01 17:00  
    Académica de Coimbra Varzim SC -
  • 06.01 17:00  
    FC Arouca UD Oliveirense -
  • 06.01 17:00  
    Sporting Braga II Sporting CP II -
  • 06.01 17:00  
    Gil Vicente FC Real Sport Clube de Queluz -
  • 06.01 17:00  
    Vitória SC Guimarães II Nacional Funchal -
  • 06.01 17:00  
    CD Santa Clara Academico de Viseu FC -
  • 06.01 17:00  
    Porto II SL Benfica II -
  • 06.01 17:00  
    FC Penafiel SC Covilha -
  • 06.01 17:00  
    Leixoes SC FC Famalicão -
  • 06.01 17:00  
    CF União da Madeira CD Cova Piedade -

20. kolejka

  • 14.01 17:00  
    CF União da Madeira Sporting Braga II -
  • 14.01 17:00  
    Sporting CP II SC Covilha -
  • 14.01 17:00  
    FC Penafiel Nacional Funchal -
  • 14.01 17:00  
    CD Santa Clara CD Cova Piedade -
  • 14.01 17:00  
    Académica de Coimbra Academico de Viseu FC -
  • 14.01 17:00  
    FC Arouca FC Famalicão -
  • 14.01 17:00  
    SL Benfica II UD Oliveirense -
  • 14.01 17:00  
    Gil Vicente FC Porto II -
  • 14.01 17:00  
    Vitória SC Guimarães II Varzim SC -
  • 14.01 17:00  
    Leixoes SC Real Sport Clube de Queluz -

21. kolejka

  • 20.01 17:00  
    Sporting Braga II Académica de Coimbra -
  • 20.01 17:00  
    Porto II FC Arouca -
  • 20.01 17:00  
    Nacional Funchal SL Benfica II -
  • 20.01 17:00  
    CD Cova Piedade Gil Vicente FC -
  • 20.01 17:00  
    UD Oliveirense Vitória SC Guimarães II -
  • 20.01 17:00  
    Varzim SC Leixoes SC -
  • 20.01 17:00  
    Academico de Viseu FC Sporting CP II -
  • 20.01 17:00  
    SC Covilha CD Santa Clara -
  • 20.01 17:00  
    FC Famalicão FC Penafiel -
  • 20.01 17:00  
    Real Sport Clube de Queluz CF União da Madeira -

22. kolejka

  • 31.01 17:00  
    CD Santa Clara Sporting Braga II -
  • 31.01 17:00  
    Vitória SC Guimarães II SC Covilha -
  • 31.01 17:00  
    Sporting CP II Real Sport Clube de Queluz -
  • 31.01 17:00  
    Académica de Coimbra CF União da Madeira -
  • 31.01 17:00  
    FC Arouca CD Cova Piedade -
  • 31.01 17:00  
    SL Benfica II FC Famalicão -
  • 31.01 17:00  
    Gil Vicente FC Varzim SC -
  • 31.01 17:00  
    Leixoes SC Academico de Viseu FC -
  • 31.01 17:00  
    Nacional Funchal UD Oliveirense -
  • 31.01 17:00  
    FC Penafiel Porto II -

23. kolejka

  • 04.02  
    Academico de Viseu FC FC Arouca -
  • 04.02  
    Varzim SC SL Benfica II -
  • 04.02  
    CF União da Madeira Gil Vicente FC -
  • 04.02  
    Real Sport Clube de Queluz Vitória SC Guimarães II -
  • 04.02  
    Porto II Leixoes SC -
  • 04.02  
    Académica de Coimbra CD Santa Clara -
  • 04.02  
    Sporting Braga II FC Penafiel -
  • 04.02  
    SC Covilha UD Oliveirense -
  • 04.02  
    FC Famalicão Nacional Funchal -
  • 04.02  
    CD Cova Piedade Sporting CP II -

24. kolejka

  • 11.02  
    Gil Vicente FC Académica de Coimbra -
  • 11.02  
    Leixoes SC Sporting Braga II -
  • 11.02  
    Nacional Funchal SC Covilha -
  • 11.02  
    UD Oliveirense FC Famalicão -
  • 11.02  
    CD Santa Clara Porto II -
  • 11.02  
    FC Arouca Real Sport Clube de Queluz -
  • 11.02  
    SL Benfica II Academico de Viseu FC -
  • 11.02  
    Vitória SC Guimarães II CD Cova Piedade -
  • 11.02  
    FC Penafiel Varzim SC -
  • 11.02  
    Sporting CP II CF União da Madeira -

25. kolejka

  • 18.02  
    Sporting Braga II FC Arouca -
  • 18.02  
    Real Sport Clube de Queluz SL Benfica II -
  • 18.02  
    Varzim SC FC Famalicão -
  • 18.02  
    Academico de Viseu FC Nacional Funchal -
  • 18.02  
    Porto II UD Oliveirense -
  • 18.02  
    CD Cova Piedade FC Penafiel -
  • 18.02  
    CF União da Madeira CD Santa Clara -
  • 18.02  
    Académica de Coimbra Vitória SC Guimarães II -
  • 18.02  
    SC Covilha Leixoes SC -
  • 18.02  
    Gil Vicente FC Sporting CP II -

26. kolejka

  • 25.02  
    Sporting CP II Académica de Coimbra -
  • 25.02  
    UD Oliveirense Sporting Braga II -
  • 25.02  
    FC Famalicão SC Covilha -
  • 25.02  
    CD Santa Clara Gil Vicente FC -
  • 25.02  
    FC Arouca Varzim SC -
  • 25.02  
    SL Benfica II CD Cova Piedade -
  • 25.02  
    Vitória SC Guimarães II Academico de Viseu FC -
  • 25.02  
    Leixoes SC CF União da Madeira -
  • 25.02  
    Nacional Funchal Porto II -
  • 25.02  
    FC Penafiel Real Sport Clube de Queluz -

27. kolejka

  • 04.03  
    Sporting CP II FC Arouca -
  • 04.03  
    SC Covilha SL Benfica II -
  • 04.03  
    CF União da Madeira Vitória SC Guimarães II -
  • 04.03  
    Real Sport Clube de Queluz Nacional Funchal -
  • 04.03  
    Academico de Viseu FC UD Oliveirense -
  • 04.03  
    Varzim SC CD Santa Clara -
  • 04.03  
    Académica de Coimbra FC Penafiel -
  • 04.03  
    Sporting Braga II FC Famalicão -
  • 04.03  
    Gil Vicente FC Leixoes SC -
  • 04.03  
    CD Cova Piedade Porto II -

28. kolejka

  • 10.03  
    SL Benfica II Académica de Coimbra -
  • 10.03  
    Nacional Funchal Sporting Braga II -
  • 10.03  
    Vitória SC Guimarães II Gil Vicente FC -
  • 10.03  
    FC Arouca SC Covilha -
  • 10.03  
    FC Famalicão Real Sport Clube de Queluz -
  • 10.03  
    Leixoes SC CD Cova Piedade -
  • 10.03  
    UD Oliveirense Varzim SC -
  • 10.03  
    FC Penafiel CF União da Madeira -
  • 10.03  
    Porto II Academico de Viseu FC -
  • 10.03  
    CD Santa Clara Sporting CP II -

29. kolejka

  • 14.03  
    Gil Vicente FC FC Arouca -
  • 14.03  
    CF União da Madeira SL Benfica II -
  • 14.03  
    SC Covilha Sporting Braga II -
  • 14.03  
    Academico de Viseu FC FC Famalicão -
  • 14.03  
    CD Cova Piedade Nacional Funchal -
  • 14.03  
    Real Sport Clube de Queluz UD Oliveirense -
  • 14.03  
    Sporting CP II FC Penafiel -
  • 14.03  
    Varzim SC Porto II -
  • 14.03  
    Académica de Coimbra Leixoes SC -
  • 14.03  
    Vitória SC Guimarães II CD Santa Clara -

30. kolejka

  • 18.03  
    FC Arouca Académica de Coimbra -
  • 18.03  
    Porto II SC Covilha -
  • 18.03  
    Academico de Viseu FC CD Cova Piedade -
  • 18.03  
    SL Benfica II Gil Vicente FC -
  • 18.03  
    Sporting Braga II Real Sport Clube de Queluz -
  • 18.03  
    FC Famalicão Vitória SC Guimarães II -
  • 18.03  
    Leixoes SC Sporting CP II -
  • 18.03  
    Nacional Funchal Varzim SC -
  • 18.03  
    UD Oliveirense CF União da Madeira -
  • 18.03  
    FC Penafiel CD Santa Clara -

31. kolejka

  • 31.03  
    CF União da Madeira FC Arouca -
  • 31.03  
    CD Santa Clara SL Benfica II -
  • 31.03  
    Varzim SC Sporting Braga II -
  • 31.03  
    CD Cova Piedade FC Famalicão -
  • 31.03  
    Sporting CP II Nacional Funchal -
  • 31.03  
    Real Sport Clube de Queluz Porto II -
  • 31.03  
    Académica de Coimbra UD Oliveirense -
  • 31.03  
    SC Covilha Academico de Viseu FC -
  • 31.03  
    Gil Vicente FC FC Penafiel -
  • 31.03  
    Vitória SC Guimarães II Leixoes SC -

32. kolejka

  • 07.04  
    Nacional Funchal Académica de Coimbra -
  • 07.04  
    FC Penafiel SL Benfica II -
  • 07.04  
    Academico de Viseu FC Real Sport Clube de Queluz -
  • 07.04  
    FC Arouca Vitória SC Guimarães II -
  • 07.04  
    Sporting Braga II CD Cova Piedade -
  • 07.04  
    SC Covilha Varzim SC -
  • 07.04  
    FC Famalicão Gil Vicente FC -
  • 07.04  
    Leixoes SC CD Santa Clara -
  • 07.04  
    UD Oliveirense Sporting CP II -
  • 07.04  
    Porto II CF União da Madeira -

33. kolejka

  • 11.04  
    CD Santa Clara FC Arouca -
  • 11.04  
    Gil Vicente FC Sporting Braga II -
  • 11.04  
    Real Sport Clube de Queluz SC Covilha -
  • 11.04  
    Sporting CP II FC Famalicão -
  • 11.04  
    CF União da Madeira Nacional Funchal -
  • 11.04  
    CD Cova Piedade UD Oliveirense -
  • 11.04  
    Académica de Coimbra Porto II -
  • 11.04  
    SL Benfica II Leixoes SC -
  • 11.04  
    Vitória SC Guimarães II FC Penafiel -
  • 11.04  
    Varzim SC Academico de Viseu FC -

34. kolejka

  • 15.04  
    FC Famalicão Académica de Coimbra -
  • 15.04  
    UD Oliveirense Gil Vicente FC -
  • 15.04  
    Academico de Viseu FC CF União da Madeira -
  • 15.04  
    FC Arouca SL Benfica II -
  • 15.04  
    Sporting Braga II Vitória SC Guimarães II -
  • 15.04  
    SC Covilha CD Cova Piedade -
  • 15.04  
    Leixoes SC FC Penafiel -
  • 15.04  
    Nacional Funchal CD Santa Clara -
  • 15.04  
    Porto II Sporting CP II -
  • 15.04  
    Real Sport Clube de Queluz Varzim SC -

35. kolejka

  • 22.04  
    Leixoes SC FC Arouca -
  • 22.04  
    Sporting CP II SL Benfica II -
  • 22.04  
    CF União da Madeira SC Covilha -
  • 22.04  
    CD Santa Clara FC Famalicão -
  • 22.04  
    FC Penafiel UD Oliveirense -
  • 22.04  
    Académica de Coimbra Real Sport Clube de Queluz -
  • 22.04  
    Sporting Braga II Academico de Viseu FC -
  • 22.04  
    Gil Vicente FC Nacional Funchal -
  • 22.04  
    Vitória SC Guimarães II Porto II -
  • 22.04  
    CD Cova Piedade Varzim SC -

36. kolejka

  • 29.04  
    SC Covilha Académica de Coimbra -
  • 29.04  
    Porto II Sporting Braga II -
  • 29.04  
    Academico de Viseu FC Gil Vicente FC -
  • 29.04  
    Nacional Funchal Leixoes SC -
  • 29.04  
    Real Sport Clube de Queluz CD Cova Piedade -
  • 29.04  
    Varzim SC Sporting CP II -
  • 29.04  
    FC Arouca FC Penafiel -
  • 29.04  
    SL Benfica II Vitória SC Guimarães II -
  • 29.04  
    FC Famalicão CF União da Madeira -
  • 29.04  
    UD Oliveirense CD Santa Clara -

37. kolejka

  • 06.05  
    Sporting Braga II SL Benfica II -
  • 06.05  
    Gil Vicente FC SC Covilha -
  • 06.05  
    Porto II FC Famalicão -
  • 06.05  
    CD Santa Clara Real Sport Clube de Queluz -
  • 06.05  
    Académica de Coimbra CD Cova Piedade -
  • 06.05  
    FC Arouca Nacional Funchal -
  • 06.05  
    Vitória SC Guimarães II Sporting CP II -
  • 06.05  
    Leixoes SC UD Oliveirense -
  • 06.05  
    FC Penafiel Academico de Viseu FC -
  • 06.05  
    CF União da Madeira Varzim SC -

38. kolejka

  • 13.05  
    Varzim SC Académica de Coimbra -
  • 13.05  
    UD Oliveirense FC Arouca -
  • 13.05  
    Sporting CP II Sporting Braga II -
  • 13.05  
    Real Sport Clube de Queluz Gil Vicente FC -
  • 13.05  
    Nacional Funchal Vitória SC Guimarães II -
  • 13.05  
    Academico de Viseu FC CD Santa Clara -
  • 13.05  
    SL Benfica II Porto II -
  • 13.05  
    SC Covilha FC Penafiel -
  • 13.05  
    FC Famalicão Leixoes SC -
  • 13.05  
    CD Cova Piedade CF União da Madeira -