Portugalia - Liga Sagres

24. kolejka - Liga Sagres

  • 23.02 21:30
  • 24.02 17:00
  • 24.02 19:15
  • 24.02 21:30
  • 25.02 17:00
  • 25.02 19:00
  • 25.02 21:15
  • 26.02 20:00
  • 26.02 22:00

Tabela Liga Sagres online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   FC Porto 23 61   19 4 0   61 - 11 50
2   Benfica Lizbona 23 56   17 5 1   59 - 15 44
3   Sporting Lizbona 23 56   17 5 1   47 - 14 33
4   Sporting Braga 23 49   16 1 6   48 - 23 25
5   Rio Ave FC 23 36   11 3 9   31 - 31 0
6   GD Chaves 23 33   9 6 8   29 - 35 -6
7   CS Marítimo Funchal 23 30   8 6 9   18 - 28 -10
8   Boavista FC 23 30   9 3 11   23 - 32 -9
9   Vitoria Guimaraes 23 29   9 2 12   30 - 43 -13
10   Portimonense SC 23 27   7 6 10   35 - 36 -1
11   CD Tondela 23 25   7 4 12   27 - 36 -9
12   CF Os Belenenses 23 24   6 6 11   21 - 34 -13
13   CD Aves 23 21   5 6 12   24 - 35 -11
14   Vitória Setúbal FC 23 21   4 9 10   26 - 40 -14
15   FC Paços de Ferreira 23 21   5 6 12   25 - 41 -16
16   GD Estoril Praia 23 21   6 3 14   23 - 44 -21
17   CD Feirense 23 20   6 2 15   20 - 33 -13
18   Moreirense FC 23 19   4 7 12   18 - 34 -16
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

25. kolejka (następna)

  • 02.03 21:30
  • 03.03 17:00
  • 03.03 19:15
  • 03.03 21:30
  • 04.03 12:45
  • 04.03 17:00
  • 04.03 19:00
  • 04.03 21:15
  • 05.03 21:00

Strzelcy Liga Sagres

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
. Jonas(Benfica Lizbona) 25 5
Bas Dost(Sporting Lizbona) 20 4
Moussa Marega(FC Porto) 17 0

Kartkowicze Liga Sagres

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Hassan Yebda(CF Os Belenenses) 2 7 9
Vasco Herculano Salgado Cunha Mango Fernandes(Vitória Setúbal FC) 2 6 8
Hichem Belkaroui(Moreirense FC) 2 5 7

Terminarz / Wyniki Liga Sagres

24. kolejka

  • 23.02 21:30  
    Rio Ave FC CD Aves -
  • 24.02 17:00  
    CF Os Belenenses CD Feirense -
  • 24.02 19:15  
    CS Marítimo Funchal Vitoria Guimaraes -
  • 24.02 21:30  
    FC Paços de Ferreira Benfica Lizbona -
  • 25.02 17:00  
    GD Chaves GD Estoril Praia -
  • 25.02 19:00  
    Boavista FC Vitória Setúbal FC -
  • 25.02 21:15  
    Portimonense SC FC Porto -
  • 26.02 20:00  
    Sporting Braga CD Tondela -
  • 26.02 22:00  
    Sporting Lizbona Moreirense FC -

25. kolejka

  • 02.03 21:30  
    FC Porto Sporting Lizbona -
  • 03.03 17:00  
    CD Feirense Boavista FC -
  • 03.03 19:15  
    Benfica Lizbona CS Marítimo Funchal -
  • 03.03 21:30  
    GD Estoril Praia Sporting Braga -
  • 04.03 12:45  
    CD Tondela GD Chaves -
  • 04.03 17:00  
    Moreirense FC FC Paços de Ferreira -
  • 04.03 19:00  
    Vitória Setúbal FC Rio Ave FC -
  • 04.03 21:15  
    Vitoria Guimaraes CF Os Belenenses -
  • 05.03 21:00  
    CD Aves Portimonense SC -

26. kolejka

  • 11.03 17:00  
    Benfica Lizbona CD Aves -
  • 11.03 17:00  
    Rio Ave FC CD Feirense -
  • 11.03 17:00  
    Portimonense SC Vitoria Guimaraes -
  • 11.03 17:00  
    CF Os Belenenses CD Tondela -
  • 11.03 17:00  
    Boavista FC GD Estoril Praia -
  • 11.03 17:00  
    Sporting Braga Moreirense FC -
  • 11.03 17:00  
    GD Chaves Sporting Lizbona -
  • 11.03 17:00  
    FC Paços de Ferreira FC Porto -
  • 11.03 17:00  
    CS Marítimo Funchal Vitória Setúbal FC -

27. kolejka

  • 18.03 17:00  
    Vitoria Guimaraes CD Aves -
  • 18.03 17:00  
    Moreirense FC CF Os Belenenses -
  • 18.03 17:00  
    CD Feirense Benfica Lizbona -
  • 18.03 17:00  
    FC Porto Boavista FC -
  • 18.03 17:00  
    GD Chaves Sporting Braga -
  • 18.03 17:00  
    CD Tondela CS Marítimo Funchal -
  • 18.03 17:00  
    Vitória Setúbal FC Portimonense SC -
  • 18.03 17:00  
    Sporting Lizbona Rio Ave FC -
  • 18.03 17:00  
    GD Estoril Praia FC Paços de Ferreira -

28. kolejka

  • 31.03 17:00  
    FC Paços de Ferreira GD Chaves -
  • 31.03 17:00  
    Rio Ave FC GD Estoril Praia -
  • 31.03 17:00  
    CS Marítimo Funchal CD Feirense -
  • 31.03 17:00  
    Portimonense SC Moreirense FC -
  • 31.03 17:00  
    CD Aves Vitória Setúbal FC -
  • 31.03 17:00  
    CF Os Belenenses FC Porto -
  • 31.03 17:00  
    Benfica Lizbona Vitoria Guimaraes -
  • 31.03 17:00  
    Boavista FC CD Tondela -
  • 31.03 17:00  
    Sporting Braga Sporting Lizbona -

29. kolejka

  • 07.04 17:00  
    FC Porto CD Aves -
  • 07.04 17:00  
    GD Chaves CF Os Belenenses -
  • 07.04 17:00  
    Vitória Setúbal FC Benfica Lizbona -
  • 07.04 17:00  
    Moreirense FC Boavista FC -
  • 07.04 17:00  
    CD Feirense Sporting Braga -
  • 07.04 17:00  
    Sporting Lizbona FC Paços de Ferreira -
  • 07.04 17:00  
    CD Tondela Portimonense SC -
  • 07.04 17:00  
    GD Estoril Praia CS Marítimo Funchal -
  • 07.04 17:00  
    Vitoria Guimaraes Rio Ave FC -

30. kolejka

  • 15.04 17:00  
    FC Paços de Ferreira Sporting Braga -
  • 15.04 17:00  
    Portimonense SC GD Estoril Praia -
  • 15.04 17:00  
    CD Aves CD Feirense -
  • 15.04 17:00  
    CF Os Belenenses Sporting Lizbona -
  • 15.04 17:00  
    Benfica Lizbona FC Porto -
  • 15.04 17:00  
    Boavista FC GD Chaves -
  • 15.04 17:00  
    Vitoria Guimaraes Vitória Setúbal FC -
  • 15.04 17:00  
    CS Marítimo Funchal Moreirense FC -
  • 15.04 17:00  
    Rio Ave FC CD Tondela -

31. kolejka

  • 22.04 17:00  
    CD Tondela CD Aves -
  • 22.04 17:00  
    FC Paços de Ferreira CF Os Belenenses -
  • 22.04 17:00  
    GD Estoril Praia Benfica Lizbona -
  • 22.04 17:00  
    Sporting Lizbona Boavista FC -
  • 22.04 17:00  
    Sporting Braga CS Marítimo Funchal -
  • 22.04 17:00  
    GD Chaves Portimonense SC -
  • 22.04 17:00  
    CD Feirense Vitoria Guimaraes -
  • 22.04 17:00  
    Moreirense FC Rio Ave FC -
  • 22.04 17:00  
    FC Porto Vitória Setúbal FC -

32. kolejka

  • 29.04 17:00  
    Rio Ave FC GD Chaves -
  • 29.04 17:00  
    Vitória Setúbal FC CD Feirense -
  • 29.04 17:00  
    CD Aves GD Estoril Praia -
  • 29.04 17:00  
    CF Os Belenenses Sporting Braga -
  • 29.04 17:00  
    Benfica Lizbona CD Tondela -
  • 29.04 17:00  
    Boavista FC FC Paços de Ferreira -
  • 29.04 17:00  
    Vitoria Guimaraes Moreirense FC -
  • 29.04 17:00  
    CS Marítimo Funchal FC Porto -
  • 29.04 17:00  
    Portimonense SC Sporting Lizbona -

33. kolejka

  • 06.05 17:00  
    Moreirense FC CD Aves -
  • 06.05 17:00  
    Sporting Lizbona Benfica Lizbona -
  • 06.05 17:00  
    Sporting Braga Boavista FC -
  • 06.05 17:00  
    FC Porto CD Feirense -
  • 06.05 17:00  
    CD Tondela Vitoria Guimaraes -
  • 06.05 17:00  
    CF Os Belenenses Portimonense SC -
  • 06.05 17:00  
    GD Chaves CS Marítimo Funchal -
  • 06.05 17:00  
    GD Estoril Praia Vitória Setúbal FC -
  • 06.05 17:00  
    FC Paços de Ferreira Rio Ave FC -

34. kolejka

  • 13.05 17:00  
    Boavista FC CF Os Belenenses -
  • 13.05 17:00  
    Rio Ave FC Sporting Braga -
  • 13.05 17:00  
    CD Feirense GD Estoril Praia -
  • 13.05 17:00  
    Portimonense SC FC Paços de Ferreira -
  • 13.05 17:00  
    CD Aves GD Chaves -
  • 13.05 17:00  
    Benfica Lizbona Moreirense FC -
  • 13.05 17:00  
    Vitoria Guimaraes FC Porto -
  • 13.05 17:00  
    CS Marítimo Funchal Sporting Lizbona -
  • 13.05 17:00  
    Vitória Setúbal FC CD Tondela -