Portugalia - Liga Sagres

7. kolejka - Liga Sagres

  • 22.09 koniec
    FC Porto Portimonense SC 5-2 (karne ) (po dogrywce)
  • 23.09 17:00
  • 23.09 19:15
  • 23.09 21:30
  • 24.09 17:00
  • 24.09 17:00
  • 24.09 19:00
  • 24.09 21:15
  • 25.09 21:00

Tabela Liga Sagres online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   FC Porto 7 21   7 0 0   19 - 3 16
2   Sporting Lizbona 6 18   6 0 0   15 - 3 12
3   CS Marítimo Funchal 6 15   5 0 1   7 - 3 4
4   Benfica Lizbona 6 13   4 1 1   13 - 5 8
5   Rio Ave FC 6 10   3 1 2   7 - 5 2
6   Sporting Braga 6 9   3 0 3   7 - 8 -1
7   CD Feirense 6 8   2 2 2   8 - 7 1
8   CF Os Belenenses 6 7   2 1 3   5 - 10 -5
9   Vitoria Guimaraes 6 7   2 1 3   5 - 12 -7
10   Vitória Setúbal FC 6 6   1 3 2   5 - 5 0
11   FC Paços de Ferreira 6 6   1 3 2   6 - 7 -1
12   Boavista FC 6 6   2 0 4   5 - 7 -2
13   GD Estoril Praia 6 6   2 0 4   8 - 12 -4
14   Portimonense SC 7 6   2 0 5   9 - 15 -6
15   CD Tondela 6 5   1 2 3   8 - 9 -1
16   Moreirense FC 6 5   1 2 3   3 - 10 -7
17   GD Chaves 6 4   1 1 4   6 - 10 -4
18   CD Aves 6 4   1 1 4   5 - 10 -5
  • Zespół w trakcie meczu
  • tytuł i Liga Mistrzów
  • el. Ligi Mistrzów
  • Liga Europejska
  • spadek

8. kolejka (następna)

  • 29.09 21:30
  • 30.09 17:00
  • 30.09 17:00
  • 30.09 19:15
  • 30.09 21:30
  • 01.10 18:15
  • 01.10 20:15
  • 01.10 22:30
  • 01.10 22:30

Strzelcy Liga Sagres

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
. Jonas(Benfica Lizbona) 7 2
Vincent Aboubakar(FC Porto) 6 0
Moussa Marega(FC Porto) 5 0

Kartkowicze Liga Sagres

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Allano Brendon de Souza Lima(GD Estoril Praia) 1 4 5
Vasco Herculano Salgado Cunha Mango Fernandes(Vitória Setúbal FC) 1 2 3
Marcos do Nascimento Teixeira(Rio Ave FC) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Liga Sagres

7. kolejka

  • 23.09 17:00  
    GD Estoril Praia GD Chaves -
  • 23.09 19:15  
    Moreirense FC Sporting Lizbona -
  • 23.09 21:30  
    Benfica Lizbona FC Paços de Ferreira -
  • 24.09 17:00  
    Vitoria Guimaraes CS Marítimo Funchal -
  • 24.09 17:00  
    CD Feirense CF Os Belenenses -
  • 24.09 19:00  
    CD Tondela Sporting Braga -
  • 24.09 21:15  
    CD Aves Rio Ave FC -
  • 25.09 21:00  
    Vitória Setúbal FC Boavista FC -

8. kolejka

  • 29.09 21:30  
    GD Chaves CD Tondela -
  • 30.09 17:00  
    FC Paços de Ferreira Moreirense FC -
  • 30.09 17:00  
    Portimonense SC CD Aves -
  • 30.09 19:15  
    Boavista FC CD Feirense -
  • 30.09 21:30  
    Rio Ave FC Vitória Setúbal FC -
  • 01.10 18:15  
    Sporting Braga GD Estoril Praia -
  • 01.10 20:15  
    Sporting Lizbona FC Porto -
  • 01.10 22:30  
    CF Os Belenenses Vitoria Guimaraes -
  • 01.10 22:30  
    CS Marítimo Funchal Benfica Lizbona -

9. kolejka

  • 20.10 21:30  
    GD Estoril Praia Boavista FC -
  • 21.10 17:00  
    CD Feirense Rio Ave FC -
  • 21.10 19:15  
    Vitória Setúbal FC CS Marítimo Funchal -
  • 21.10 21:30  
    FC Porto FC Paços de Ferreira -
  • 22.10 17:00  
    CD Tondela CF Os Belenenses -
  • 22.10 19:00  
    CD Aves Benfica Lizbona -
  • 22.10 21:15  
    Sporting Lizbona GD Chaves -
  • 23.10 20:00  
    Vitoria Guimaraes Portimonense SC -
  • 23.10 22:00  
    Moreirense FC Sporting Braga -

10. kolejka

  • 27.10 20:00  
    Benfica Lizbona CD Feirense -
  • 27.10 22:00  
    Rio Ave FC Sporting Lizbona -
  • 28.10 17:00  
    CS Marítimo Funchal CD Tondela -
  • 28.10 19:15  
    CF Os Belenenses Moreirense FC -
  • 28.10 21:30  
    Boavista FC FC Porto -
  • 29.10 17:00  
    Sporting Braga GD Chaves -
  • 29.10 19:00  
    FC Paços de Ferreira GD Estoril Praia -
  • 29.10 21:15  
    CD Aves Vitoria Guimaraes -
  • 30.10 21:00  
    Portimonense SC Vitória Setúbal FC -

11. kolejka

  • 03.11 21:30  
    Vitória Setúbal FC CD Aves -
  • 04.11 17:00  
    Moreirense FC Portimonense SC -
  • 04.11 17:00  
    CD Tondela Boavista FC -
  • 04.11 19:15  
    GD Estoril Praia Rio Ave FC -
  • 04.11 21:30  
    FC Porto CF Os Belenenses -
  • 05.11 17:00  
    GD Chaves FC Paços de Ferreira -
  • 05.11 17:00  
    CD Feirense CS Marítimo Funchal -
  • 05.11 19:00  
    Vitoria Guimaraes Benfica Lizbona -
  • 05.11 21:15  
    Sporting Lizbona Sporting Braga -

12. kolejka

  • 24.11 21:30  
    CF Os Belenenses GD Chaves -
  • 25.11 17:00  
    Portimonense SC CD Tondela -
  • 25.11 19:15  
    Boavista FC Moreirense FC -
  • 25.11 21:30  
    CD Aves FC Porto -
  • 26.11 17:00  
    CS Marítimo Funchal GD Estoril Praia -
  • 26.11 19:00  
    FC Paços de Ferreira Sporting Lizbona -
  • 26.11 21:15  
    Benfica Lizbona Vitória Setúbal FC -
  • 27.11 20:00  
    Sporting Braga CD Feirense -
  • 27.11 22:00  
    Rio Ave FC Vitoria Guimaraes -

13. kolejka

  • 01.12 19:15  
    Sporting Lizbona CF Os Belenenses -
  • 01.12 21:30  
    FC Porto Benfica Lizbona -
  • 02.12 17:00  
    Moreirense FC CS Marítimo Funchal -
  • 02.12 21:30  
    GD Chaves Boavista FC -
  • 03.12 17:00  
    CD Feirense CD Aves -
  • 03.12 19:00  
    Sporting Braga FC Paços de Ferreira -
  • 03.12 19:15  
    CD Tondela Rio Ave FC -
  • 03.12 21:15  
    Vitória Setúbal FC Vitoria Guimaraes -
  • 04.12 21:00  
    GD Estoril Praia Portimonense SC -

14. kolejka

  • 08.12 21:30  
    Rio Ave FC Moreirense FC -
  • 09.12 17:00  
    CD Aves CD Tondela -
  • 09.12 19:15  
    Benfica Lizbona GD Estoril Praia -
  • 09.12 21:30  
    Boavista FC Sporting Lizbona -
  • 10.12 17:00  
    Portimonense SC GD Chaves -
  • 10.12 19:00  
    CF Os Belenenses FC Paços de Ferreira -
  • 10.12 21:15  
    Vitória Setúbal FC FC Porto -
  • 11.12 20:00  
    Vitoria Guimaraes CD Feirense -
  • 11.12 22:00  
    CS Marítimo Funchal Sporting Braga -

15. kolejka

  • 17.12 17:00  
    GD Chaves Rio Ave FC -
  • 17.12 17:00  
    CD Feirense Vitória Setúbal FC -
  • 17.12 17:00  
    GD Estoril Praia CD Aves -
  • 17.12 17:00  
    Sporting Braga CF Os Belenenses -
  • 17.12 17:00  
    CD Tondela Benfica Lizbona -
  • 17.12 17:00  
    FC Paços de Ferreira Boavista FC -
  • 17.12 17:00  
    Moreirense FC Vitoria Guimaraes -
  • 17.12 17:00  
    FC Porto CS Marítimo Funchal -
  • 17.12 17:00  
    Sporting Lizbona Portimonense SC -

16. kolejka

  • 20.12 17:00  
    CD Aves Moreirense FC -
  • 20.12 17:00  
    Benfica Lizbona Sporting Lizbona -
  • 20.12 17:00  
    Boavista FC Sporting Braga -
  • 20.12 17:00  
    CD Feirense FC Porto -
  • 20.12 17:00  
    Vitoria Guimaraes CD Tondela -
  • 20.12 17:00  
    Portimonense SC CF Os Belenenses -
  • 20.12 17:00  
    CS Marítimo Funchal GD Chaves -
  • 20.12 17:00  
    Vitória Setúbal FC GD Estoril Praia -
  • 20.12 17:00  
    Rio Ave FC FC Paços de Ferreira -

17. kolejka

  • 06.01 17:00  
    CF Os Belenenses Boavista FC -
  • 06.01 17:00  
    Sporting Braga Rio Ave FC -
  • 06.01 17:00  
    GD Estoril Praia CD Feirense -
  • 06.01 17:00  
    FC Paços de Ferreira Portimonense SC -
  • 06.01 17:00  
    GD Chaves CD Aves -
  • 06.01 17:00  
    Moreirense FC Benfica Lizbona -
  • 06.01 17:00  
    FC Porto Vitoria Guimaraes -
  • 06.01 17:00  
    Sporting Lizbona CS Marítimo Funchal -
  • 06.01 17:00  
    CD Tondela Vitória Setúbal FC -

18. kolejka

  • 14.01 17:00  
    Sporting Lizbona CD Aves -
  • 14.01 17:00  
    Sporting Braga Benfica Lizbona -
  • 14.01 17:00  
    CD Tondela CD Feirense -
  • 14.01 17:00  
    CF Os Belenenses Rio Ave FC -
  • 14.01 17:00  
    Boavista FC Portimonense SC -
  • 14.01 17:00  
    GD Chaves Vitoria Guimaraes -
  • 14.01 17:00  
    GD Estoril Praia FC Porto -
  • 14.01 17:00  
    FC Paços de Ferreira CS Marítimo Funchal -
  • 14.01 17:00  
    Moreirense FC Vitória Setúbal FC -

19. kolejka

  • 20.01 17:00  
    CS Marítimo Funchal CF Os Belenenses -
  • 20.01 17:00  
    Rio Ave FC Boavista FC -
  • 20.01 17:00  
    Portimonense SC Sporting Braga -
  • 20.01 17:00  
    Vitoria Guimaraes GD Estoril Praia -
  • 20.01 17:00  
    CD Aves FC Paços de Ferreira -
  • 20.01 17:00  
    Benfica Lizbona GD Chaves -
  • 20.01 17:00  
    CD Feirense Moreirense FC -
  • 20.01 17:00  
    FC Porto CD Tondela -
  • 20.01 17:00  
    Vitória Setúbal FC Sporting Lizbona -

20. kolejka

  • 31.01 17:00  
    Sporting Braga CD Aves -
  • 31.01 17:00  
    FC Paços de Ferreira CD Feirense -
  • 31.01 17:00  
    Sporting Lizbona Vitoria Guimaraes -
  • 31.01 17:00  
    CF Os Belenenses Benfica Lizbona -
  • 31.01 17:00  
    Boavista FC CS Marítimo Funchal -
  • 31.01 17:00  
    GD Chaves Vitória Setúbal FC -
  • 31.01 17:00  
    GD Estoril Praia CD Tondela -
  • 31.01 17:00  
    Moreirense FC FC Porto -
  • 31.01 17:00  
    Portimonense SC Rio Ave FC -

21. kolejka

  • 04.02 17:00  
    Vitória Setúbal FC CF Os Belenenses -
  • 04.02 17:00  
    FC Porto Sporting Braga -
  • 04.02 17:00  
    CD Feirense GD Chaves -
  • 04.02 17:00  
    Vitoria Guimaraes FC Paços de Ferreira -
  • 04.02 17:00  
    CD Tondela Moreirense FC -
  • 04.02 17:00  
    CD Aves Boavista FC -
  • 04.02 17:00  
    Benfica Lizbona Rio Ave FC -
  • 04.02 17:00  
    GD Estoril Praia Sporting Lizbona -
  • 04.02 17:00  
    CS Marítimo Funchal Portimonense SC -

22. kolejka

  • 11.02 17:00  
    CF Os Belenenses CD Aves -
  • 11.02 17:00  
    Portimonense SC Benfica Lizbona -
  • 11.02 17:00  
    Moreirense FC GD Estoril Praia -
  • 11.02 17:00  
    Sporting Lizbona CD Feirense -
  • 11.02 17:00  
    Rio Ave FC CS Marítimo Funchal -
  • 11.02 17:00  
    Boavista FC Vitoria Guimaraes -
  • 11.02 17:00  
    Sporting Braga Vitória Setúbal FC -
  • 11.02 17:00  
    GD Chaves FC Porto -
  • 11.02 17:00  
    FC Paços de Ferreira CD Tondela -

23. kolejka

  • 18.02 17:00  
    GD Estoril Praia CF Os Belenenses -
  • 18.02 17:00  
    Vitoria Guimaraes Sporting Braga -
  • 18.02 17:00  
    Moreirense FC GD Chaves -
  • 18.02 17:00  
    Vitória Setúbal FC FC Paços de Ferreira -
  • 18.02 17:00  
    CD Tondela Sporting Lizbona -
  • 18.02 17:00  
    CD Aves CS Marítimo Funchal -
  • 18.02 17:00  
    Benfica Lizbona Boavista FC -
  • 18.02 17:00  
    CD Feirense Portimonense SC -
  • 18.02 17:00  
    FC Porto Rio Ave FC -

24. kolejka

  • 25.02 17:00  
    Rio Ave FC CD Aves -
  • 25.02 17:00  
    FC Paços de Ferreira Benfica Lizbona -
  • 25.02 17:00  
    CS Marítimo Funchal Vitoria Guimaraes -
  • 25.02 17:00  
    Sporting Lizbona Moreirense FC -
  • 25.02 17:00  
    Portimonense SC FC Porto -
  • 25.02 17:00  
    CF Os Belenenses CD Feirense -
  • 25.02 17:00  
    Boavista FC Vitória Setúbal FC -
  • 25.02 17:00  
    Sporting Braga CD Tondela -
  • 25.02 17:00  
    GD Chaves GD Estoril Praia -

25. kolejka

  • 04.03 17:00  
    Vitoria Guimaraes CF Os Belenenses -
  • 04.03 17:00  
    CD Feirense Boavista FC -
  • 04.03 17:00  
    GD Estoril Praia Sporting Braga -
  • 04.03 17:00  
    CD Tondela GD Chaves -
  • 04.03 17:00  
    Moreirense FC FC Paços de Ferreira -
  • 04.03 17:00  
    Vitória Setúbal FC Rio Ave FC -
  • 04.03 17:00  
    CD Aves Portimonense SC -
  • 04.03 17:00  
    Benfica Lizbona CS Marítimo Funchal -
  • 04.03 17:00  
    FC Porto Sporting Lizbona -

26. kolejka

  • 11.03 17:00  
    Benfica Lizbona CD Aves -
  • 11.03 17:00  
    Rio Ave FC CD Feirense -
  • 11.03 17:00  
    Portimonense SC Vitoria Guimaraes -
  • 11.03 17:00  
    CF Os Belenenses CD Tondela -
  • 11.03 17:00  
    Boavista FC GD Estoril Praia -
  • 11.03 17:00  
    Sporting Braga Moreirense FC -
  • 11.03 17:00  
    GD Chaves Sporting Lizbona -
  • 11.03 17:00  
    FC Paços de Ferreira FC Porto -
  • 11.03 17:00  
    CS Marítimo Funchal Vitória Setúbal FC -

27. kolejka

  • 18.03 17:00  
    Vitoria Guimaraes CD Aves -
  • 18.03 17:00  
    Moreirense FC CF Os Belenenses -
  • 18.03 17:00  
    CD Feirense Benfica Lizbona -
  • 18.03 17:00  
    FC Porto Boavista FC -
  • 18.03 17:00  
    GD Chaves Sporting Braga -
  • 18.03 17:00  
    CD Tondela CS Marítimo Funchal -
  • 18.03 17:00  
    Vitória Setúbal FC Portimonense SC -
  • 18.03 17:00  
    Sporting Lizbona Rio Ave FC -
  • 18.03 17:00  
    GD Estoril Praia FC Paços de Ferreira -

28. kolejka

  • 31.03 17:00  
    FC Paços de Ferreira GD Chaves -
  • 31.03 17:00  
    Rio Ave FC GD Estoril Praia -
  • 31.03 17:00  
    CS Marítimo Funchal CD Feirense -
  • 31.03 17:00  
    Portimonense SC Moreirense FC -
  • 31.03 17:00  
    CD Aves Vitória Setúbal FC -
  • 31.03 17:00  
    CF Os Belenenses FC Porto -
  • 31.03 17:00  
    Benfica Lizbona Vitoria Guimaraes -
  • 31.03 17:00  
    Boavista FC CD Tondela -
  • 31.03 17:00  
    Sporting Braga Sporting Lizbona -

29. kolejka

  • 07.04 17:00  
    FC Porto CD Aves -
  • 07.04 17:00  
    GD Chaves CF Os Belenenses -
  • 07.04 17:00  
    Vitória Setúbal FC Benfica Lizbona -
  • 07.04 17:00  
    Moreirense FC Boavista FC -
  • 07.04 17:00  
    CD Feirense Sporting Braga -
  • 07.04 17:00  
    Sporting Lizbona FC Paços de Ferreira -
  • 07.04 17:00  
    CD Tondela Portimonense SC -
  • 07.04 17:00  
    GD Estoril Praia CS Marítimo Funchal -
  • 07.04 17:00  
    Vitoria Guimaraes Rio Ave FC -

30. kolejka

  • 15.04 17:00  
    FC Paços de Ferreira Sporting Braga -
  • 15.04 17:00  
    Portimonense SC GD Estoril Praia -
  • 15.04 17:00  
    CD Aves CD Feirense -
  • 15.04 17:00  
    CF Os Belenenses Sporting Lizbona -
  • 15.04 17:00  
    Benfica Lizbona FC Porto -
  • 15.04 17:00  
    Boavista FC GD Chaves -
  • 15.04 17:00  
    Vitoria Guimaraes Vitória Setúbal FC -
  • 15.04 17:00  
    CS Marítimo Funchal Moreirense FC -
  • 15.04 17:00  
    Rio Ave FC CD Tondela -

31. kolejka

  • 22.04 17:00  
    CD Tondela CD Aves -
  • 22.04 17:00  
    FC Paços de Ferreira CF Os Belenenses -
  • 22.04 17:00  
    GD Estoril Praia Benfica Lizbona -
  • 22.04 17:00  
    Sporting Lizbona Boavista FC -
  • 22.04 17:00  
    Sporting Braga CS Marítimo Funchal -
  • 22.04 17:00  
    GD Chaves Portimonense SC -
  • 22.04 17:00  
    CD Feirense Vitoria Guimaraes -
  • 22.04 17:00  
    Moreirense FC Rio Ave FC -
  • 22.04 17:00  
    FC Porto Vitória Setúbal FC -

32. kolejka

  • 29.04 17:00  
    Rio Ave FC GD Chaves -
  • 29.04 17:00  
    Vitória Setúbal FC CD Feirense -
  • 29.04 17:00  
    CD Aves GD Estoril Praia -
  • 29.04 17:00  
    CF Os Belenenses Sporting Braga -
  • 29.04 17:00  
    Benfica Lizbona CD Tondela -
  • 29.04 17:00  
    Boavista FC FC Paços de Ferreira -
  • 29.04 17:00  
    Vitoria Guimaraes Moreirense FC -
  • 29.04 17:00  
    CS Marítimo Funchal FC Porto -
  • 29.04 17:00  
    Portimonense SC Sporting Lizbona -

33. kolejka

  • 06.05 17:00  
    Moreirense FC CD Aves -
  • 06.05 17:00  
    Sporting Lizbona Benfica Lizbona -
  • 06.05 17:00  
    Sporting Braga Boavista FC -
  • 06.05 17:00  
    FC Porto CD Feirense -
  • 06.05 17:00  
    CD Tondela Vitoria Guimaraes -
  • 06.05 17:00  
    CF Os Belenenses Portimonense SC -
  • 06.05 17:00  
    GD Chaves CS Marítimo Funchal -
  • 06.05 17:00  
    GD Estoril Praia Vitória Setúbal FC -
  • 06.05 17:00  
    FC Paços de Ferreira Rio Ave FC -

34. kolejka

  • 13.05 17:00  
    Boavista FC CF Os Belenenses -
  • 13.05 17:00  
    Rio Ave FC Sporting Braga -
  • 13.05 17:00  
    CD Feirense GD Estoril Praia -
  • 13.05 17:00  
    Portimonense SC FC Paços de Ferreira -
  • 13.05 17:00  
    CD Aves GD Chaves -
  • 13.05 17:00  
    Benfica Lizbona Moreirense FC -
  • 13.05 17:00  
    Vitoria Guimaraes FC Porto -
  • 13.05 17:00  
    CS Marítimo Funchal Sporting Lizbona -
  • 13.05 17:00  
    Vitória Setúbal FC CD Tondela -