Polska - 2. liga

1. kolejka - 2. liga

  • 28.07 18:30
  • 29.07 17:00
  • 29.07 17:00
  • 29.07 17:00
  • 29.07 18:00
  • 29.07 18:00
  • 29.07 18:00
  • 30.07 17:00
  • 30.07 17:00

Tabela 2. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Energetyk ROW Rybnik 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2   GKS Bełchatów 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3   GKS Jastrzębie Zdrój 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4   KS Błękitni Stargard Szczeciński 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5   KS Gwardia Koszalin 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6   KS Legionovia 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7   ŁKS 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8   MKS Kluczbork 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9   Olimpia Elbląg 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10   Radomiak 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11   RKS Garbarnia Kraków 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12   Rozwój Katowice 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13   Siarka Tarnobrzeg 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14   Stal Stalowa Wola 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15   Warta Poznań 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16   Wisła Puławy 0 0   0 0 0   0 - 0 0
17   WKS Gryf Wejherowo 0 0   0 0 0   0 - 0 0
18   Znicz Pruszków 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraż
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 04.08 19:00
  • 05.08 16:00
  • 05.08 17:00
  • 05.08 17:00
  • 05.08 17:00
  • 05.08 17:00
  • 05.08 17:00
  • 05.08 19:00
  • 05.08 19:00

Terminarz / Wyniki 2. liga

1. kolejka

  • 28.07 18:30  
    Radomiak RKS Garbarnia Kraków -
  • 29.07 17:00  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński GKS Bełchatów -
  • 29.07 17:00  
    Znicz Pruszków KS Gwardia Koszalin -
  • 29.07 17:00  
    Warta Poznań Rozwój Katowice -
  • 29.07 18:00  
    GKS Jastrzębie Zdrój MKS Kluczbork -
  • 29.07 18:00  
    ŁKS Energetyk ROW Rybnik -
  • 29.07 18:00  
    Wisła Puławy Siarka Tarnobrzeg -
  • 30.07 17:00  
    Stal Stalowa Wola WKS Gryf Wejherowo -
  • 30.07 17:00  
    Olimpia Elbląg KS Legionovia -

2. kolejka

  • 04.08 19:00  
    Energetyk ROW Rybnik Olimpia Elbląg -
  • 05.08 16:00  
    WKS Gryf Wejherowo GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 05.08 17:00  
    Siarka Tarnobrzeg Radomiak -
  • 05.08 17:00  
    Rozwój Katowice Wisła Puławy -
  • 05.08 17:00  
    KS Legionovia Warta Poznań -
  • 05.08 17:00  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Stal Stalowa Wola -
  • 05.08 17:00  
    ŁKS KS Gwardia Koszalin -
  • 05.08 19:00  
    GKS Bełchatów RKS Garbarnia Kraków -
  • 05.08 19:00  
    MKS Kluczbork Znicz Pruszków -

3. kolejka

  • 11.08 17:00  
    ŁKS MKS Kluczbork -
  • 11.08 18:30  
    Radomiak Rozwój Katowice -
  • 12.08  
    Znicz Pruszków WKS Gryf Wejherowo -
  • 12.08  
    Warta Poznań Energetyk ROW Rybnik -
  • 12.08 17:00  
    GKS Jastrzębie Zdrój KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 12.08 17:30  
    RKS Garbarnia Kraków Siarka Tarnobrzeg -
  • 12.08 18:00  
    Wisła Puławy KS Legionovia -
  • 13.08 17:00  
    Stal Stalowa Wola GKS Bełchatów -
  • 13.08 17:00  
    Olimpia Elbląg KS Gwardia Koszalin -

4. kolejka

  • 18.08 19:30  
    MKS Kluczbork Olimpia Elbląg -
  • 19.08  
    KS Gwardia Koszalin Warta Poznań -
  • 19.08 16:00  
    WKS Gryf Wejherowo ŁKS -
  • 19.08 17:00  
    Rozwój Katowice RKS Garbarnia Kraków -
  • 19.08 17:00  
    KS Legionovia Radomiak -
  • 19.08 17:00  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Znicz Pruszków -
  • 19.08 17:00  
    Stal Stalowa Wola GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 19.08 19:00  
    GKS Bełchatów Siarka Tarnobrzeg -
  • 19.08 19:00  
    Energetyk ROW Rybnik Wisła Puławy -

5. kolejka

  • 23.08  
    Znicz Pruszków Stal Stalowa Wola -
  • 23.08 17:00  
    ŁKS KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 23.08 17:00  
    Olimpia Elbląg WKS Gryf Wejherowo -
  • 23.08 17:00  
    Warta Poznań MKS Kluczbork -
  • 23.08 17:00  
    Siarka Tarnobrzeg Rozwój Katowice -
  • 23.08 17:30  
    GKS Jastrzębie Zdrój GKS Bełchatów -
  • 23.08 17:30  
    RKS Garbarnia Kraków KS Legionovia -
  • 23.08 18:00  
    Wisła Puławy KS Gwardia Koszalin -
  • 23.08 18:30  
    Radomiak Energetyk ROW Rybnik -

6. kolejka

  • 26.08  
    GKS Bełchatów Rozwój Katowice -
  • 26.08  
    KS Legionovia Siarka Tarnobrzeg -
  • 26.08  
    Energetyk ROW Rybnik RKS Garbarnia Kraków -
  • 26.08  
    KS Gwardia Koszalin Radomiak -
  • 26.08  
    MKS Kluczbork Wisła Puławy -
  • 26.08  
    WKS Gryf Wejherowo Warta Poznań -
  • 26.08  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Olimpia Elbląg -
  • 26.08  
    Stal Stalowa Wola ŁKS -
  • 26.08  
    GKS Jastrzębie Zdrój Znicz Pruszków -

7. kolejka

  • 02.09  
    Znicz Pruszków GKS Bełchatów -
  • 02.09  
    ŁKS GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 02.09  
    Olimpia Elbląg Stal Stalowa Wola -
  • 02.09  
    Warta Poznań KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 02.09  
    Wisła Puławy WKS Gryf Wejherowo -
  • 02.09  
    Radomiak MKS Kluczbork -
  • 02.09  
    RKS Garbarnia Kraków KS Gwardia Koszalin -
  • 02.09  
    Siarka Tarnobrzeg Energetyk ROW Rybnik -
  • 02.09  
    Rozwój Katowice KS Legionovia -

8. kolejka

  • 09.09  
    GKS Bełchatów KS Legionovia -
  • 09.09  
    Energetyk ROW Rybnik Rozwój Katowice -
  • 09.09  
    KS Gwardia Koszalin Siarka Tarnobrzeg -
  • 09.09  
    MKS Kluczbork RKS Garbarnia Kraków -
  • 09.09  
    WKS Gryf Wejherowo Radomiak -
  • 09.09  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Wisła Puławy -
  • 09.09  
    Stal Stalowa Wola Warta Poznań -
  • 09.09  
    GKS Jastrzębie Zdrój Olimpia Elbląg -
  • 09.09  
    Znicz Pruszków ŁKS -

9. kolejka

  • 16.09  
    ŁKS GKS Bełchatów -
  • 16.09  
    Olimpia Elbląg Znicz Pruszków -
  • 16.09  
    Warta Poznań GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 16.09  
    Wisła Puławy Stal Stalowa Wola -
  • 16.09  
    Radomiak KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 16.09  
    RKS Garbarnia Kraków WKS Gryf Wejherowo -
  • 16.09  
    Siarka Tarnobrzeg MKS Kluczbork -
  • 16.09  
    Rozwój Katowice KS Gwardia Koszalin -
  • 16.09  
    KS Legionovia Energetyk ROW Rybnik -

10. kolejka

  • 23.09  
    GKS Bełchatów Energetyk ROW Rybnik -
  • 23.09  
    KS Gwardia Koszalin KS Legionovia -
  • 23.09  
    MKS Kluczbork Rozwój Katowice -
  • 23.09  
    WKS Gryf Wejherowo Siarka Tarnobrzeg -
  • 23.09  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński RKS Garbarnia Kraków -
  • 23.09  
    Stal Stalowa Wola Radomiak -
  • 23.09  
    GKS Jastrzębie Zdrój Wisła Puławy -
  • 23.09  
    Znicz Pruszków Warta Poznań -
  • 23.09  
    ŁKS Olimpia Elbląg -

11. kolejka

  • 30.09  
    Olimpia Elbląg GKS Bełchatów -
  • 30.09  
    Warta Poznań ŁKS -
  • 30.09  
    Wisła Puławy Znicz Pruszków -
  • 30.09  
    Radomiak GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 30.09  
    RKS Garbarnia Kraków Stal Stalowa Wola -
  • 30.09  
    Siarka Tarnobrzeg KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 30.09  
    Rozwój Katowice WKS Gryf Wejherowo -
  • 30.09  
    KS Legionovia MKS Kluczbork -
  • 30.09  
    Energetyk ROW Rybnik KS Gwardia Koszalin -

12. kolejka

  • 07.10  
    GKS Bełchatów KS Gwardia Koszalin -
  • 07.10  
    MKS Kluczbork Energetyk ROW Rybnik -
  • 07.10  
    WKS Gryf Wejherowo KS Legionovia -
  • 07.10  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Rozwój Katowice -
  • 07.10  
    Stal Stalowa Wola Siarka Tarnobrzeg -
  • 07.10  
    GKS Jastrzębie Zdrój RKS Garbarnia Kraków -
  • 07.10  
    Znicz Pruszków Radomiak -
  • 07.10  
    ŁKS Wisła Puławy -
  • 07.10  
    Olimpia Elbląg Warta Poznań -

13. kolejka

  • 14.10  
    Warta Poznań GKS Bełchatów -
  • 14.10  
    Wisła Puławy Olimpia Elbląg -
  • 14.10  
    Radomiak ŁKS -
  • 14.10  
    RKS Garbarnia Kraków Znicz Pruszków -
  • 14.10  
    Siarka Tarnobrzeg GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 14.10  
    Rozwój Katowice Stal Stalowa Wola -
  • 14.10  
    KS Legionovia KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 14.10  
    Energetyk ROW Rybnik WKS Gryf Wejherowo -
  • 14.10  
    KS Gwardia Koszalin MKS Kluczbork -

14. kolejka

  • 21.10  
    GKS Bełchatów MKS Kluczbork -
  • 21.10  
    WKS Gryf Wejherowo KS Gwardia Koszalin -
  • 21.10  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Energetyk ROW Rybnik -
  • 21.10  
    Stal Stalowa Wola KS Legionovia -
  • 21.10  
    GKS Jastrzębie Zdrój Rozwój Katowice -
  • 21.10  
    Znicz Pruszków Siarka Tarnobrzeg -
  • 21.10  
    ŁKS RKS Garbarnia Kraków -
  • 21.10  
    Olimpia Elbląg Radomiak -
  • 21.10  
    Warta Poznań Wisła Puławy -

15. kolejka

  • 28.10  
    Wisła Puławy GKS Bełchatów -
  • 28.10  
    Radomiak Warta Poznań -
  • 28.10  
    RKS Garbarnia Kraków Olimpia Elbląg -
  • 28.10  
    Siarka Tarnobrzeg ŁKS -
  • 28.10  
    Rozwój Katowice Znicz Pruszków -
  • 28.10  
    KS Legionovia GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 28.10  
    Energetyk ROW Rybnik Stal Stalowa Wola -
  • 28.10  
    KS Gwardia Koszalin KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 28.10  
    MKS Kluczbork WKS Gryf Wejherowo -

16. kolejka

  • 04.11  
    GKS Bełchatów WKS Gryf Wejherowo -
  • 04.11  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński MKS Kluczbork -
  • 04.11  
    Stal Stalowa Wola KS Gwardia Koszalin -
  • 04.11  
    GKS Jastrzębie Zdrój Energetyk ROW Rybnik -
  • 04.11  
    Znicz Pruszków KS Legionovia -
  • 04.11  
    ŁKS Rozwój Katowice -
  • 04.11  
    Olimpia Elbląg Siarka Tarnobrzeg -
  • 04.11  
    Warta Poznań RKS Garbarnia Kraków -
  • 04.11  
    Wisła Puławy Radomiak -

17. kolejka

  • 11.11  
    Radomiak GKS Bełchatów -
  • 11.11  
    RKS Garbarnia Kraków Wisła Puławy -
  • 11.11  
    Siarka Tarnobrzeg Warta Poznań -
  • 11.11  
    Rozwój Katowice Olimpia Elbląg -
  • 11.11  
    KS Legionovia ŁKS -
  • 11.11  
    Energetyk ROW Rybnik Znicz Pruszków -
  • 11.11  
    KS Gwardia Koszalin GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 11.11  
    MKS Kluczbork Stal Stalowa Wola -
  • 11.11  
    WKS Gryf Wejherowo KS Błękitni Stargard Szczeciński -

18. kolejka

  • 18.11  
    GKS Bełchatów KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 18.11  
    WKS Gryf Wejherowo Stal Stalowa Wola -
  • 18.11  
    MKS Kluczbork GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 18.11  
    KS Gwardia Koszalin Znicz Pruszków -
  • 18.11  
    Energetyk ROW Rybnik ŁKS -
  • 18.11  
    KS Legionovia Olimpia Elbląg -
  • 18.11  
    Rozwój Katowice Warta Poznań -
  • 18.11  
    Siarka Tarnobrzeg Wisła Puławy -
  • 18.11  
    RKS Garbarnia Kraków Radomiak -

19. kolejka

  • 25.11  
    KS Gwardia Koszalin ŁKS -
  • 25.11  
    RKS Garbarnia Kraków GKS Bełchatów -
  • 25.11  
    Radomiak Siarka Tarnobrzeg -
  • 25.11  
    Wisła Puławy Rozwój Katowice -
  • 25.11  
    Warta Poznań KS Legionovia -
  • 25.11  
    Olimpia Elbląg Energetyk ROW Rybnik -
  • 25.11  
    Znicz Pruszków MKS Kluczbork -
  • 25.11  
    GKS Jastrzębie Zdrój WKS Gryf Wejherowo -
  • 25.11  
    Stal Stalowa Wola KS Błękitni Stargard Szczeciński -

20. kolejka

  • 03.03  
    GKS Bełchatów Stal Stalowa Wola -
  • 03.03  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 03.03  
    WKS Gryf Wejherowo Znicz Pruszków -
  • 03.03  
    MKS Kluczbork ŁKS -
  • 03.03  
    KS Gwardia Koszalin Olimpia Elbląg -
  • 03.03  
    Energetyk ROW Rybnik Warta Poznań -
  • 03.03  
    KS Legionovia Wisła Puławy -
  • 03.03  
    Rozwój Katowice Radomiak -
  • 03.03  
    Siarka Tarnobrzeg RKS Garbarnia Kraków -

21. kolejka

  • 10.03  
    Siarka Tarnobrzeg GKS Bełchatów -
  • 10.03  
    RKS Garbarnia Kraków Rozwój Katowice -
  • 10.03  
    Radomiak KS Legionovia -
  • 10.03  
    Wisła Puławy Energetyk ROW Rybnik -
  • 10.03  
    Warta Poznań KS Gwardia Koszalin -
  • 10.03  
    Olimpia Elbląg MKS Kluczbork -
  • 10.03  
    ŁKS WKS Gryf Wejherowo -
  • 10.03  
    Znicz Pruszków KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 10.03  
    GKS Jastrzębie Zdrój Stal Stalowa Wola -

22. kolejka

  • 17.03  
    GKS Bełchatów GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 17.03  
    Stal Stalowa Wola Znicz Pruszków -
  • 17.03  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński ŁKS -
  • 17.03  
    WKS Gryf Wejherowo Olimpia Elbląg -
  • 17.03  
    MKS Kluczbork Warta Poznań -
  • 17.03  
    KS Gwardia Koszalin Wisła Puławy -
  • 17.03  
    Energetyk ROW Rybnik Radomiak -
  • 17.03  
    KS Legionovia RKS Garbarnia Kraków -
  • 17.03  
    Rozwój Katowice Siarka Tarnobrzeg -

23. kolejka

  • 24.03  
    Rozwój Katowice GKS Bełchatów -
  • 24.03  
    Siarka Tarnobrzeg KS Legionovia -
  • 24.03  
    RKS Garbarnia Kraków Energetyk ROW Rybnik -
  • 24.03  
    Radomiak KS Gwardia Koszalin -
  • 24.03  
    Wisła Puławy MKS Kluczbork -
  • 24.03  
    Warta Poznań WKS Gryf Wejherowo -
  • 24.03  
    Olimpia Elbląg KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 24.03  
    ŁKS Stal Stalowa Wola -
  • 24.03  
    Znicz Pruszków GKS Jastrzębie Zdrój -

24. kolejka

  • 31.03  
    GKS Bełchatów Znicz Pruszków -
  • 31.03  
    GKS Jastrzębie Zdrój ŁKS -
  • 31.03  
    Stal Stalowa Wola Olimpia Elbląg -
  • 31.03  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Warta Poznań -
  • 31.03  
    WKS Gryf Wejherowo Wisła Puławy -
  • 31.03  
    MKS Kluczbork Radomiak -
  • 31.03  
    KS Gwardia Koszalin RKS Garbarnia Kraków -
  • 31.03  
    Energetyk ROW Rybnik Siarka Tarnobrzeg -
  • 31.03  
    KS Legionovia Rozwój Katowice -

25. kolejka

  • 07.04  
    KS Legionovia GKS Bełchatów -
  • 07.04  
    Rozwój Katowice Energetyk ROW Rybnik -
  • 07.04  
    Siarka Tarnobrzeg KS Gwardia Koszalin -
  • 07.04  
    RKS Garbarnia Kraków MKS Kluczbork -
  • 07.04  
    Radomiak WKS Gryf Wejherowo -
  • 07.04  
    Wisła Puławy KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 07.04  
    Warta Poznań Stal Stalowa Wola -
  • 07.04  
    Olimpia Elbląg GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 07.04  
    ŁKS Znicz Pruszków -

26. kolejka

  • 14.04  
    GKS Bełchatów ŁKS -
  • 14.04  
    Znicz Pruszków Olimpia Elbląg -
  • 14.04  
    GKS Jastrzębie Zdrój Warta Poznań -
  • 14.04  
    Stal Stalowa Wola Wisła Puławy -
  • 14.04  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Radomiak -
  • 14.04  
    WKS Gryf Wejherowo RKS Garbarnia Kraków -
  • 14.04  
    MKS Kluczbork Siarka Tarnobrzeg -
  • 14.04  
    KS Gwardia Koszalin Rozwój Katowice -
  • 14.04  
    Energetyk ROW Rybnik KS Legionovia -

27. kolejka

  • 21.04  
    Energetyk ROW Rybnik GKS Bełchatów -
  • 21.04  
    KS Legionovia KS Gwardia Koszalin -
  • 21.04  
    Rozwój Katowice MKS Kluczbork -
  • 21.04  
    Siarka Tarnobrzeg WKS Gryf Wejherowo -
  • 21.04  
    RKS Garbarnia Kraków KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 21.04  
    Radomiak Stal Stalowa Wola -
  • 21.04  
    Wisła Puławy GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 21.04  
    Warta Poznań Znicz Pruszków -
  • 21.04  
    Olimpia Elbląg ŁKS -

28. kolejka

  • 28.04  
    GKS Bełchatów Olimpia Elbląg -
  • 28.04  
    ŁKS Warta Poznań -
  • 28.04  
    Znicz Pruszków Wisła Puławy -
  • 28.04  
    GKS Jastrzębie Zdrój Radomiak -
  • 28.04  
    Stal Stalowa Wola RKS Garbarnia Kraków -
  • 28.04  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Siarka Tarnobrzeg -
  • 28.04  
    WKS Gryf Wejherowo Rozwój Katowice -
  • 28.04  
    MKS Kluczbork KS Legionovia -
  • 28.04  
    KS Gwardia Koszalin Energetyk ROW Rybnik -

29. kolejka

  • 05.05  
    KS Gwardia Koszalin GKS Bełchatów -
  • 05.05  
    Energetyk ROW Rybnik MKS Kluczbork -
  • 05.05  
    KS Legionovia WKS Gryf Wejherowo -
  • 05.05  
    Rozwój Katowice KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 05.05  
    Siarka Tarnobrzeg Stal Stalowa Wola -
  • 05.05  
    RKS Garbarnia Kraków GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 05.05  
    Radomiak Znicz Pruszków -
  • 05.05  
    Wisła Puławy ŁKS -
  • 05.05  
    Warta Poznań Olimpia Elbląg -

30. kolejka

  • 09.05  
    GKS Bełchatów Warta Poznań -
  • 09.05  
    Olimpia Elbląg Wisła Puławy -
  • 09.05  
    ŁKS Radomiak -
  • 09.05  
    Znicz Pruszków RKS Garbarnia Kraków -
  • 09.05  
    GKS Jastrzębie Zdrój Siarka Tarnobrzeg -
  • 09.05  
    Stal Stalowa Wola Rozwój Katowice -
  • 09.05  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński KS Legionovia -
  • 09.05  
    WKS Gryf Wejherowo Energetyk ROW Rybnik -
  • 09.05  
    MKS Kluczbork KS Gwardia Koszalin -

31. kolejka

  • 12.05  
    MKS Kluczbork GKS Bełchatów -
  • 12.05  
    KS Gwardia Koszalin WKS Gryf Wejherowo -
  • 12.05  
    Energetyk ROW Rybnik KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 12.05  
    KS Legionovia Stal Stalowa Wola -
  • 12.05  
    Rozwój Katowice GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 12.05  
    Siarka Tarnobrzeg Znicz Pruszków -
  • 12.05  
    RKS Garbarnia Kraków ŁKS -
  • 12.05  
    Radomiak Olimpia Elbląg -
  • 12.05  
    Wisła Puławy Warta Poznań -

32. kolejka

  • 19.05  
    GKS Bełchatów Wisła Puławy -
  • 19.05  
    Warta Poznań Radomiak -
  • 19.05  
    Olimpia Elbląg RKS Garbarnia Kraków -
  • 19.05  
    ŁKS Siarka Tarnobrzeg -
  • 19.05  
    Znicz Pruszków Rozwój Katowice -
  • 19.05  
    GKS Jastrzębie Zdrój KS Legionovia -
  • 19.05  
    Stal Stalowa Wola Energetyk ROW Rybnik -
  • 19.05  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński KS Gwardia Koszalin -
  • 19.05  
    WKS Gryf Wejherowo MKS Kluczbork -

33. kolejka

  • 26.05  
    WKS Gryf Wejherowo GKS Bełchatów -
  • 26.05  
    MKS Kluczbork KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 26.05  
    KS Gwardia Koszalin Stal Stalowa Wola -
  • 26.05  
    Energetyk ROW Rybnik GKS Jastrzębie Zdrój -
  • 26.05  
    KS Legionovia Znicz Pruszków -
  • 26.05  
    Rozwój Katowice ŁKS -
  • 26.05  
    Siarka Tarnobrzeg Olimpia Elbląg -
  • 26.05  
    RKS Garbarnia Kraków Warta Poznań -
  • 26.05  
    Radomiak Wisła Puławy -

34. kolejka

  • 02.06  
    GKS Bełchatów Radomiak -
  • 02.06  
    Wisła Puławy RKS Garbarnia Kraków -
  • 02.06  
    Warta Poznań Siarka Tarnobrzeg -
  • 02.06  
    Olimpia Elbląg Rozwój Katowice -
  • 02.06  
    ŁKS KS Legionovia -
  • 02.06  
    Znicz Pruszków Energetyk ROW Rybnik -
  • 02.06  
    GKS Jastrzębie Zdrój KS Gwardia Koszalin -
  • 02.06  
    Stal Stalowa Wola MKS Kluczbork -
  • 02.06  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński WKS Gryf Wejherowo -