Polska - 2. liga

Tabela 2. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   OKS Odra Opole 23 48   14 6 3   41 - 20 21
2   Raków Częstochowa 23 47   13 8 2   46 - 20 26
3   Radomiak 23 43   12 7 4   25 - 17 8
4   Puszcza Niepołomice 23 41   11 8 4   25 - 13 12
5   Siarka Tarnobrzeg *** 23 38   10 9 4   38 - 28 10
6   KS Legionovia 23 33   9 6 8   37 - 30 7
7   Olimpia Elbląg 23 33   7 12 4   38 - 32 6
8   KS Błękitni Stargard Szczeciński 23 31   7 10 6   31 - 24 7
9   WKS Gryf Wejherowo 23 28   8 4 11   29 - 38 -9
10   Stal Stalowa Wola 23 26   6 8 9   26 - 35 -9
11   GKS Bełchatów *** 23 25   8 4 11   24 - 25 -1
12   Olimpia Zambrów 23 25   6 7 10   20 - 36 -16
13   Energetyk ROW Rybnik 23 25   7 4 12   24 - 30 -6
14   Warta Poznań 23 24   6 6 11   27 - 42 -15
15   Polonia Warszawa 23 22   4 10 9   24 - 30 -6
16   Rozwój Katowice 23 22   5 7 11   23 - 28 -5
17   Kotwica Kołobrzeg 23 19   4 7 12   24 - 38 -14
18   Polonia Bytom *** 23 16   7 3 13   19 - 35 -16
  • *** Kara (-8) za niespełnienie wymogów licencyjnych.
  • *** Kara (-1) za niespełnienie wymogów licencyjnych.
  • *** Kara (-3) za niespełnienie wymogów licencyjnych.
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraż
  • spadek

24. kolejka (następna)

  • 31.03 19:00
  • 01.04 15:00
  • 01.04 15:00
  • 01.04 15:00
  • 01.04 15:00
  • 01.04 16:00
  • 01.04 16:00
  • 01.04 17:00
  • 02.04 15:00

Strzelcy 2. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Paweł Piceluk(Olimpia Elbląg) 10 0
Luke Pietroń(Olimpia Elbląg) 10 6
Piotr Giel(Kotwica Kołobrzeg) 9 2

Kartkowicze 2. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Piotr Kołc(WKS Gryf Wejherowo) 2 7 9
Dawid Kwiek(Radomiak) 2 5 7
Sebastian Bartlewski(Kotwica Kołobrzeg) 2 5 7

Terminarz / Wyniki 2. liga

24. kolejka

  • 31.03 19:00  
    Polonia Bytom Energetyk ROW Rybnik -
  • 01.04 15:00  
    Stal Stalowa Wola Warta Poznań -
  • 01.04 15:00  
    OKS Odra Opole KS Legionovia -
  • 01.04 15:00  
    Raków Częstochowa Siarka Tarnobrzeg -
  • 01.04 15:00  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Rozwój Katowice -
  • 01.04 16:00  
    Olimpia Elbląg GKS Bełchatów -
  • 01.04 16:00  
    Olimpia Zambrów Puszcza Niepołomice -
  • 01.04 17:00  
    Kotwica Kołobrzeg Radomiak -
  • 02.04 15:00  
    Polonia Warszawa WKS Gryf Wejherowo -

25. kolejka

  • 07.04 18:00  
    Radomiak Raków Częstochowa -
  • 07.04 19:00  
    Energetyk ROW Rybnik OKS Odra Opole -
  • 08.04 15:00  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Stal Stalowa Wola -
  • 08.04 15:00  
    Puszcza Niepołomice Kotwica Kołobrzeg -
  • 08.04 15:00  
    Siarka Tarnobrzeg Polonia Bytom -
  • 08.04 16:30  
    KS Legionovia Polonia Warszawa -
  • 08.04 17:00  
    Rozwój Katowice Olimpia Zambrów -
  • 08.04 17:00  
    WKS Gryf Wejherowo Olimpia Elbląg -
  • 08.04 17:00  
    GKS Bełchatów Warta Poznań -

26. kolejka

  • 13.04 17:00  
    Kotwica Kołobrzeg Rozwój Katowice -
  • 15.04 12:00  
    Energetyk ROW Rybnik Polonia Warszawa -
  • 15.04 12:00  
    Raków Częstochowa Puszcza Niepołomice -
  • 15.04 14:00  
    Olimpia Zambrów KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 15.04 15:00  
    Warta Poznań WKS Gryf Wejherowo -
  • 15.04 15:00  
    OKS Odra Opole Siarka Tarnobrzeg -
  • 15.04 16:00  
    Stal Stalowa Wola GKS Bełchatów -
  • 15.04 16:00  
    Olimpia Elbląg KS Legionovia -
  • 15.04 19:00  
    Polonia Bytom Radomiak -

27. kolejka

  • 21.04 18:00  
    Radomiak OKS Odra Opole -
  • 21.04 19:00  
    Energetyk ROW Rybnik Olimpia Elbląg -
  • 22.04 15:00  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Kotwica Kołobrzeg -
  • 22.04 15:00  
    Puszcza Niepołomice Polonia Bytom -
  • 22.04 16:00  
    Siarka Tarnobrzeg Polonia Warszawa -
  • 22.04 17:00  
    Olimpia Zambrów Stal Stalowa Wola -
  • 22.04 17:00  
    Rozwój Katowice Raków Częstochowa -
  • 22.04 17:00  
    KS Legionovia Warta Poznań -
  • 22.04 17:00  
    WKS Gryf Wejherowo GKS Bełchatów -

28. kolejka

  • 28.04 19:00  
    Polonia Bytom Rozwój Katowice -
  • 29.04  
    Polonia Warszawa Radomiak -
  • 29.04 14:00  
    Raków Częstochowa KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 29.04 16:00  
    Warta Poznań Energetyk ROW Rybnik -
  • 29.04 16:30  
    OKS Odra Opole Puszcza Niepołomice -
  • 29.04 17:00  
    Stal Stalowa Wola WKS Gryf Wejherowo -
  • 29.04 17:00  
    GKS Bełchatów KS Legionovia -
  • 29.04 17:00  
    Olimpia Elbląg Siarka Tarnobrzeg -
  • 29.04 17:00  
    Kotwica Kołobrzeg Olimpia Zambrów -

29. kolejka

  • 06.05  
    Kotwica Kołobrzeg Stal Stalowa Wola -
  • 06.05  
    Olimpia Zambrów Raków Częstochowa -
  • 06.05  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Polonia Bytom -
  • 06.05  
    Rozwój Katowice OKS Odra Opole -
  • 06.05  
    Puszcza Niepołomice Polonia Warszawa -
  • 06.05  
    Radomiak Olimpia Elbląg -
  • 06.05  
    Siarka Tarnobrzeg Warta Poznań -
  • 06.05  
    Energetyk ROW Rybnik GKS Bełchatów -
  • 06.05  
    KS Legionovia WKS Gryf Wejherowo -

30. kolejka

  • 13.05  
    Stal Stalowa Wola KS Legionovia -
  • 13.05  
    WKS Gryf Wejherowo Energetyk ROW Rybnik -
  • 13.05  
    GKS Bełchatów Siarka Tarnobrzeg -
  • 13.05  
    Warta Poznań Radomiak -
  • 13.05  
    Olimpia Elbląg Puszcza Niepołomice -
  • 13.05  
    Polonia Warszawa Rozwój Katowice -
  • 13.05  
    OKS Odra Opole KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 13.05  
    Polonia Bytom Olimpia Zambrów -
  • 13.05  
    Raków Częstochowa Kotwica Kołobrzeg -

31. kolejka

  • 17.05  
    Raków Częstochowa Stal Stalowa Wola -
  • 17.05  
    Kotwica Kołobrzeg Polonia Bytom -
  • 17.05  
    Olimpia Zambrów OKS Odra Opole -
  • 17.05  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Polonia Warszawa -
  • 17.05  
    Rozwój Katowice Olimpia Elbląg -
  • 17.05  
    Puszcza Niepołomice Warta Poznań -
  • 17.05  
    Radomiak GKS Bełchatów -
  • 17.05  
    Siarka Tarnobrzeg WKS Gryf Wejherowo -
  • 17.05  
    Energetyk ROW Rybnik KS Legionovia -

32. kolejka

  • 20.05  
    Stal Stalowa Wola Energetyk ROW Rybnik -
  • 20.05  
    KS Legionovia Siarka Tarnobrzeg -
  • 20.05  
    WKS Gryf Wejherowo Radomiak -
  • 20.05  
    GKS Bełchatów Puszcza Niepołomice -
  • 20.05  
    Warta Poznań Rozwój Katowice -
  • 20.05  
    Olimpia Elbląg KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 20.05  
    Polonia Warszawa Olimpia Zambrów -
  • 20.05  
    OKS Odra Opole Kotwica Kołobrzeg -
  • 20.05  
    Polonia Bytom Raków Częstochowa -

33. kolejka

  • 27.05  
    Polonia Bytom Stal Stalowa Wola -
  • 27.05  
    Raków Częstochowa OKS Odra Opole -
  • 27.05  
    Kotwica Kołobrzeg Polonia Warszawa -
  • 27.05  
    Olimpia Zambrów Olimpia Elbląg -
  • 27.05  
    KS Błękitni Stargard Szczeciński Warta Poznań -
  • 27.05  
    Rozwój Katowice GKS Bełchatów -
  • 27.05  
    Puszcza Niepołomice WKS Gryf Wejherowo -
  • 27.05  
    Radomiak KS Legionovia -
  • 27.05  
    Siarka Tarnobrzeg Energetyk ROW Rybnik -

34. kolejka

  • 03.06  
    Stal Stalowa Wola Siarka Tarnobrzeg -
  • 03.06  
    Energetyk ROW Rybnik Radomiak -
  • 03.06  
    KS Legionovia Puszcza Niepołomice -
  • 03.06  
    WKS Gryf Wejherowo Rozwój Katowice -
  • 03.06  
    GKS Bełchatów KS Błękitni Stargard Szczeciński -
  • 03.06  
    Warta Poznań Olimpia Zambrów -
  • 03.06  
    Olimpia Elbląg Kotwica Kołobrzeg -
  • 03.06  
    Polonia Warszawa Raków Częstochowa -
  • 03.06  
    OKS Odra Opole Polonia Bytom -