Reklama

Polska - 1. liga

1. kolejka - 1. liga

Tabela 1. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Dolcan Ząbki 1 3   1 0 0   4 - 0 4
2   Chrobry Głogów 1 3   1 0 0   2 - 0 2
3   GKS Katowice 1 3   1 0 0   2 - 0 2
4   MKS Bytovia 1 3   1 0 0   1 - 0 1
5   Rozwój Katowice 1 3   1 0 0   1 - 0 1
6   Stomil Olsztyn 1 3   1 0 0   1 - 0 1
7   Wisła Płock 1 3   1 0 0   1 - 0 1
8   Miedź Legnica 1 1   0 1 0   2 - 2 0
9   MKS Chojniczanka Chojnice 1 1   0 1 0   2 - 2 0
10   Arka Gdynia 1 1   0 1 0   1 - 1 0
11   Zawisza Bydgoszcz 1 1   0 1 0   1 - 1 0
12   GKS Bełchatów 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
13   Olimpia Grudziądz 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
14   Sandecja Nowy Sącz 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
15   Zagłębie Sosnowiec 1 0   0 0 1   0 - 1 -1
16   MKS Kluczbork 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
17   Wigry Suwałki 1 0   0 0 1   0 - 2 -2
18   Pogoń Siedlce 1 0   0 0 1   0 - 4 -4
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraż
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 08.08 17:00
  • 08.08 18:00
  • 08.08 18:00
  • 08.08 18:00
  • 08.08 19:00
  • 08.08 19:45
  • 08.08 20:00
  • 09.08 18:00
  • 09.08 20:00

Strzelcy 1. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Maciej Gorski(Chrobry Głogów) 2 0
Michał Bajdur(Dolcan Ząbki) 2 0
Błażej Telichowski(Miedź Legnica) 1 0

Kartkowicze 1. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Rafał Grzelak(MKS Chojniczanka Chojnice) 1 0 1
Szymon Sawala(Dolcan Ząbki) 0 1 1
Łukasz Garguła(Miedź Legnica) 0 1 1

Terminarz / Wyniki 1. liga

2. kolejka

  • 08.08 17:00  
    GKS Bełchatów MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 08.08 18:00  
    Zawisza Bydgoszcz MKS Kluczbork -
  • 08.08 18:00  
    GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec -
  • 08.08 18:00  
    Miedź Legnica Dolcan Ząbki -
  • 08.08 19:00  
    Chrobry Głogów Pogoń Siedlce -
  • 08.08 19:45  
    Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz -
  • 08.08 20:00  
    MKS Bytovia Olimpia Grudziądz -
  • 09.08 18:00  
    Wisła Płock Arka Gdynia -
  • 09.08 20:00  
    Wigry Suwałki Rozwój Katowice -

3. kolejka

  • 15.08  
    Pogoń Siedlce Zawisza Bydgoszcz -
  • 15.08 11:00  
    Rozwój Katowice MKS Bytovia -
  • 15.08 17:00  
    MKS Kluczbork Wisła Płock -
  • 15.08 17:00  
    GKS Bełchatów Dolcan Ząbki -
  • 15.08 18:00  
    Arka Gdynia GKS Katowice -
  • 15.08 18:00  
    Sandecja Nowy Sącz MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 15.08 18:30  
    Zagłębie Sosnowiec Wigry Suwałki -
  • 15.08 20:00  
    Olimpia Grudziądz Stomil Olsztyn -
  • 16.08 18:00  
    Miedź Legnica Chrobry Głogów -

4. kolejka

  • 21.08 20:30  
    Zawisza Bydgoszcz Miedź Legnica -
  • 22.08  
    Wigry Suwałki MKS Bytovia -
  • 22.08  
    Wisła Płock Pogoń Siedlce -
  • 22.08  
    GKS Katowice MKS Kluczbork -
  • 22.08 18:00  
    Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia -
  • 22.08 18:00  
    Sandecja Nowy Sącz Dolcan Ząbki -
  • 22.08 19:00  
    MKS Chojniczanka Chojnice Olimpia Grudziądz -
  • 22.08 19:00  
    Chrobry Głogów GKS Bełchatów -
  • 22.08 19:45  
    Stomil Olsztyn Rozwój Katowice -

5. kolejka

  • 26.08  
    Arka Gdynia Wigry Suwałki -
  • 26.08  
    MKS Kluczbork Zagłębie Sosnowiec -
  • 26.08  
    Pogoń Siedlce GKS Katowice -
  • 26.08  
    GKS Bełchatów Zawisza Bydgoszcz -
  • 26.08  
    Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów -
  • 26.08  
    MKS Bytovia Stomil Olsztyn -
  • 26.08 17:00  
    Rozwój Katowice MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 26.08 18:00  
    Miedź Legnica Wisła Płock -
  • 26.08 19:00  
    Olimpia Grudziądz Dolcan Ząbki -

6. kolejka

  • 29.08  
    Wigry Suwałki Stomil Olsztyn -
  • 29.08  
    MKS Chojniczanka Chojnice MKS Bytovia -
  • 29.08  
    Dolcan Ząbki Rozwój Katowice -
  • 29.08  
    Zawisza Bydgoszcz Sandecja Nowy Sącz -
  • 29.08  
    Wisła Płock GKS Bełchatów -
  • 29.08  
    GKS Katowice Miedź Legnica -
  • 29.08  
    Zagłębie Sosnowiec Pogoń Siedlce -
  • 29.08  
    Arka Gdynia MKS Kluczbork -
  • 30.08 17:00  
    Chrobry Głogów Olimpia Grudziądz -

7. kolejka

  • 05.09  
    MKS Kluczbork Wigry Suwałki -
  • 05.09  
    Pogoń Siedlce Arka Gdynia -
  • 05.09  
    Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec -
  • 05.09  
    GKS Bełchatów GKS Katowice -
  • 05.09  
    Sandecja Nowy Sącz Wisła Płock -
  • 05.09  
    Olimpia Grudziądz Zawisza Bydgoszcz -
  • 05.09  
    Rozwój Katowice Chrobry Głogów -
  • 05.09  
    MKS Bytovia Dolcan Ząbki -
  • 05.09 19:45  
    Stomil Olsztyn MKS Chojniczanka Chojnice -

8. kolejka

  • 11.09 18:00  
    Chrobry Głogów MKS Bytovia -
  • 12.09  
    Wigry Suwałki MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 12.09  
    Dolcan Ząbki Stomil Olsztyn -
  • 12.09  
    Zawisza Bydgoszcz Rozwój Katowice -
  • 12.09  
    Wisła Płock Olimpia Grudziądz -
  • 12.09  
    GKS Katowice Sandecja Nowy Sącz -
  • 12.09  
    Zagłębie Sosnowiec GKS Bełchatów -
  • 12.09  
    Arka Gdynia Miedź Legnica -
  • 12.09  
    MKS Kluczbork Pogoń Siedlce -

9. kolejka

  • 19.09  
    Pogoń Siedlce Wigry Suwałki -
  • 19.09  
    Miedź Legnica MKS Kluczbork -
  • 19.09  
    GKS Bełchatów Arka Gdynia -
  • 19.09  
    Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec -
  • 19.09  
    Olimpia Grudziądz GKS Katowice -
  • 19.09  
    Rozwój Katowice Wisła Płock -
  • 19.09  
    MKS Bytovia Zawisza Bydgoszcz -
  • 19.09  
    MKS Chojniczanka Chojnice Dolcan Ząbki -
  • 19.09 18:00  
    Stomil Olsztyn Chrobry Głogów -

10. kolejka

  • 26.09  
    Wigry Suwałki Dolcan Ząbki -
  • 26.09  
    Zawisza Bydgoszcz Stomil Olsztyn -
  • 26.09  
    Wisła Płock MKS Bytovia -
  • 26.09  
    GKS Katowice Rozwój Katowice -
  • 26.09  
    Zagłębie Sosnowiec Olimpia Grudziądz -
  • 26.09  
    Arka Gdynia Sandecja Nowy Sącz -
  • 26.09  
    MKS Kluczbork GKS Bełchatów -
  • 26.09  
    Pogoń Siedlce Miedź Legnica -
  • 26.09 18:00  
    Chrobry Głogów MKS Chojniczanka Chojnice -

11. kolejka

  • 03.10  
    Miedź Legnica Wigry Suwałki -
  • 03.10  
    GKS Bełchatów Pogoń Siedlce -
  • 03.10  
    Sandecja Nowy Sącz MKS Kluczbork -
  • 03.10  
    Olimpia Grudziądz Arka Gdynia -
  • 03.10  
    Rozwój Katowice Zagłębie Sosnowiec -
  • 03.10  
    MKS Bytovia GKS Katowice -
  • 03.10  
    Stomil Olsztyn Wisła Płock -
  • 03.10  
    MKS Chojniczanka Chojnice Zawisza Bydgoszcz -
  • 03.10  
    Dolcan Ząbki Chrobry Głogów -

12. kolejka

  • 10.10  
    Wigry Suwałki Chrobry Głogów -
  • 10.10  
    Zawisza Bydgoszcz Dolcan Ząbki -
  • 10.10  
    Wisła Płock MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 10.10  
    GKS Katowice Stomil Olsztyn -
  • 10.10  
    Zagłębie Sosnowiec MKS Bytovia -
  • 10.10  
    Arka Gdynia Rozwój Katowice -
  • 10.10  
    MKS Kluczbork Olimpia Grudziądz -
  • 10.10  
    Pogoń Siedlce Sandecja Nowy Sącz -
  • 10.10  
    Miedź Legnica GKS Bełchatów -

13. kolejka

  • 17.10  
    GKS Bełchatów Wigry Suwałki -
  • 17.10  
    Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica -
  • 17.10  
    Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce -
  • 17.10  
    Rozwój Katowice MKS Kluczbork -
  • 17.10  
    MKS Bytovia Arka Gdynia -
  • 17.10  
    Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec -
  • 17.10  
    MKS Chojniczanka Chojnice GKS Katowice -
  • 17.10  
    Dolcan Ząbki Wisła Płock -
  • 17.10  
    Chrobry Głogów Zawisza Bydgoszcz -

14. kolejka

  • 24.10  
    Wigry Suwałki Zawisza Bydgoszcz -
  • 24.10  
    Wisła Płock Chrobry Głogów -
  • 24.10  
    GKS Katowice Dolcan Ząbki -
  • 24.10  
    Zagłębie Sosnowiec MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 24.10  
    Arka Gdynia Stomil Olsztyn -
  • 24.10  
    MKS Kluczbork MKS Bytovia -
  • 24.10  
    Pogoń Siedlce Rozwój Katowice -
  • 24.10  
    Miedź Legnica Olimpia Grudziądz -
  • 24.10  
    GKS Bełchatów Sandecja Nowy Sącz -

15. kolejka

  • 31.10  
    Sandecja Nowy Sącz Wigry Suwałki -
  • 31.10  
    Olimpia Grudziądz GKS Bełchatów -
  • 31.10  
    Rozwój Katowice Miedź Legnica -
  • 31.10  
    MKS Bytovia Pogoń Siedlce -
  • 31.10  
    Stomil Olsztyn MKS Kluczbork -
  • 31.10  
    MKS Chojniczanka Chojnice Arka Gdynia -
  • 31.10  
    Dolcan Ząbki Zagłębie Sosnowiec -
  • 31.10  
    Chrobry Głogów GKS Katowice -
  • 31.10  
    Zawisza Bydgoszcz Wisła Płock -

16. kolejka

  • 07.11  
    Wigry Suwałki Wisła Płock -
  • 07.11  
    GKS Katowice Zawisza Bydgoszcz -
  • 07.11  
    Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów -
  • 07.11  
    Arka Gdynia Dolcan Ząbki -
  • 07.11  
    MKS Kluczbork MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 07.11  
    Pogoń Siedlce Stomil Olsztyn -
  • 07.11  
    Miedź Legnica MKS Bytovia -
  • 07.11  
    GKS Bełchatów Rozwój Katowice -
  • 07.11  
    Sandecja Nowy Sącz Olimpia Grudziądz -

17. kolejka

  • 14.11  
    Olimpia Grudziądz Wigry Suwałki -
  • 14.11  
    Rozwój Katowice Sandecja Nowy Sącz -
  • 14.11  
    MKS Bytovia GKS Bełchatów -
  • 14.11  
    Stomil Olsztyn Miedź Legnica -
  • 14.11  
    MKS Chojniczanka Chojnice Pogoń Siedlce -
  • 14.11  
    Dolcan Ząbki MKS Kluczbork -
  • 14.11  
    Chrobry Głogów Arka Gdynia -
  • 14.11  
    Zawisza Bydgoszcz Zagłębie Sosnowiec -
  • 14.11  
    Wisła Płock GKS Katowice -

18. kolejka

  • 21.11  
    Wigry Suwałki GKS Katowice -
  • 21.11  
    Wisła Płock Zagłębie Sosnowiec -
  • 21.11  
    Zawisza Bydgoszcz Arka Gdynia -
  • 21.11  
    Chrobry Głogów MKS Kluczbork -
  • 21.11  
    Dolcan Ząbki Pogoń Siedlce -
  • 21.11  
    MKS Chojniczanka Chojnice Miedź Legnica -
  • 21.11  
    Stomil Olsztyn GKS Bełchatów -
  • 21.11  
    MKS Bytovia Sandecja Nowy Sącz -
  • 21.11  
    Rozwój Katowice Olimpia Grudziądz -

19. kolejka

  • 28.11  
    MKS Chojniczanka Chojnice GKS Bełchatów -
  • 28.11  
    Dolcan Ząbki Miedź Legnica -
  • 28.11  
    Rozwój Katowice Wigry Suwałki -
  • 28.11  
    Olimpia Grudziądz MKS Bytovia -
  • 28.11  
    Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn -
  • 28.11  
    Pogoń Siedlce Chrobry Głogów -
  • 28.11  
    MKS Kluczbork Zawisza Bydgoszcz -
  • 28.11  
    Arka Gdynia Wisła Płock -
  • 28.11  
    Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice -

20. kolejka

  • 05.03  
    Wigry Suwałki Zagłębie Sosnowiec -
  • 05.03  
    GKS Katowice Arka Gdynia -
  • 05.03  
    Wisła Płock MKS Kluczbork -
  • 05.03  
    Zawisza Bydgoszcz Pogoń Siedlce -
  • 05.03  
    Chrobry Głogów Miedź Legnica -
  • 05.03  
    Dolcan Ząbki GKS Bełchatów -
  • 05.03  
    MKS Chojniczanka Chojnice Sandecja Nowy Sącz -
  • 05.03  
    Stomil Olsztyn Olimpia Grudziądz -
  • 05.03  
    MKS Bytovia Rozwój Katowice -

21. kolejka

  • 12.03  
    Dolcan Ząbki Sandecja Nowy Sącz -
  • 12.03  
    MKS Bytovia Wigry Suwałki -
  • 12.03  
    Rozwój Katowice Stomil Olsztyn -
  • 12.03  
    Olimpia Grudziądz MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 12.03  
    GKS Bełchatów Chrobry Głogów -
  • 12.03  
    Miedź Legnica Zawisza Bydgoszcz -
  • 12.03  
    Pogoń Siedlce Wisła Płock -
  • 12.03  
    MKS Kluczbork GKS Katowice -
  • 12.03  
    Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec -

22. kolejka

  • 19.03  
    Wigry Suwałki Arka Gdynia -
  • 19.03  
    Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork -
  • 19.03  
    GKS Katowice Pogoń Siedlce -
  • 19.03  
    Wisła Płock Miedź Legnica -
  • 19.03  
    Zawisza Bydgoszcz GKS Bełchatów -
  • 19.03  
    Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz -
  • 19.03  
    Dolcan Ząbki Olimpia Grudziądz -
  • 19.03  
    MKS Chojniczanka Chojnice Rozwój Katowice -
  • 19.03  
    Stomil Olsztyn MKS Bytovia -

23. kolejka

  • 26.03  
    Stomil Olsztyn Wigry Suwałki -
  • 26.03  
    MKS Bytovia MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 26.03  
    Rozwój Katowice Dolcan Ząbki -
  • 26.03  
    Olimpia Grudziądz Chrobry Głogów -
  • 26.03  
    Sandecja Nowy Sącz Zawisza Bydgoszcz -
  • 26.03  
    GKS Bełchatów Wisła Płock -
  • 26.03  
    Miedź Legnica GKS Katowice -
  • 26.03  
    Pogoń Siedlce Zagłębie Sosnowiec -
  • 26.03  
    MKS Kluczbork Arka Gdynia -

24. kolejka

  • 02.04  
    Wigry Suwałki MKS Kluczbork -
  • 02.04  
    Arka Gdynia Pogoń Siedlce -
  • 02.04  
    Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica -
  • 02.04  
    GKS Katowice GKS Bełchatów -
  • 02.04  
    Wisła Płock Sandecja Nowy Sącz -
  • 02.04  
    Zawisza Bydgoszcz Olimpia Grudziądz -
  • 02.04  
    Chrobry Głogów Rozwój Katowice -
  • 02.04  
    Dolcan Ząbki MKS Bytovia -
  • 02.04  
    MKS Chojniczanka Chojnice Stomil Olsztyn -

25. kolejka

  • 09.04  
    MKS Chojniczanka Chojnice Wigry Suwałki -
  • 09.04  
    Stomil Olsztyn Dolcan Ząbki -
  • 09.04  
    MKS Bytovia Chrobry Głogów -
  • 09.04  
    Rozwój Katowice Zawisza Bydgoszcz -
  • 09.04  
    Olimpia Grudziądz Wisła Płock -
  • 09.04  
    Sandecja Nowy Sącz GKS Katowice -
  • 09.04  
    GKS Bełchatów Zagłębie Sosnowiec -
  • 09.04  
    Miedź Legnica Arka Gdynia -
  • 09.04  
    Pogoń Siedlce MKS Kluczbork -

26. kolejka

  • 16.04  
    Wigry Suwałki Pogoń Siedlce -
  • 16.04  
    MKS Kluczbork Miedź Legnica -
  • 16.04  
    Arka Gdynia GKS Bełchatów -
  • 16.04  
    Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz -
  • 16.04  
    GKS Katowice Olimpia Grudziądz -
  • 16.04  
    Wisła Płock Rozwój Katowice -
  • 16.04  
    Zawisza Bydgoszcz MKS Bytovia -
  • 16.04  
    Chrobry Głogów Stomil Olsztyn -
  • 16.04  
    Dolcan Ząbki MKS Chojniczanka Chojnice -

27. kolejka

  • 23.04  
    Dolcan Ząbki Wigry Suwałki -
  • 23.04  
    MKS Chojniczanka Chojnice Chrobry Głogów -
  • 23.04  
    Stomil Olsztyn Zawisza Bydgoszcz -
  • 23.04  
    MKS Bytovia Wisła Płock -
  • 23.04  
    Rozwój Katowice GKS Katowice -
  • 23.04  
    Olimpia Grudziądz Zagłębie Sosnowiec -
  • 23.04  
    Sandecja Nowy Sącz Arka Gdynia -
  • 23.04  
    GKS Bełchatów MKS Kluczbork -
  • 23.04  
    Miedź Legnica Pogoń Siedlce -

28. kolejka

  • 30.04  
    Wigry Suwałki Miedź Legnica -
  • 30.04  
    Pogoń Siedlce GKS Bełchatów -
  • 30.04  
    MKS Kluczbork Sandecja Nowy Sącz -
  • 30.04  
    Arka Gdynia Olimpia Grudziądz -
  • 30.04  
    Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice -
  • 30.04  
    GKS Katowice MKS Bytovia -
  • 30.04  
    Wisła Płock Stomil Olsztyn -
  • 30.04  
    Zawisza Bydgoszcz MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 30.04  
    Chrobry Głogów Dolcan Ząbki -

29. kolejka

  • 07.05  
    Chrobry Głogów Wigry Suwałki -
  • 07.05  
    Dolcan Ząbki Zawisza Bydgoszcz -
  • 07.05  
    MKS Chojniczanka Chojnice Wisła Płock -
  • 07.05  
    Stomil Olsztyn GKS Katowice -
  • 07.05  
    MKS Bytovia Zagłębie Sosnowiec -
  • 07.05  
    Rozwój Katowice Arka Gdynia -
  • 07.05  
    Olimpia Grudziądz MKS Kluczbork -
  • 07.05  
    Sandecja Nowy Sącz Pogoń Siedlce -
  • 07.05  
    GKS Bełchatów Miedź Legnica -

30. kolejka

  • 11.05  
    Wigry Suwałki GKS Bełchatów -
  • 11.05  
    Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz -
  • 11.05  
    Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz -
  • 11.05  
    MKS Kluczbork Rozwój Katowice -
  • 11.05  
    Arka Gdynia MKS Bytovia -
  • 11.05  
    Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn -
  • 11.05  
    GKS Katowice MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 11.05  
    Wisła Płock Dolcan Ząbki -
  • 11.05  
    Zawisza Bydgoszcz Chrobry Głogów -

31. kolejka

  • 14.05  
    Zawisza Bydgoszcz Wigry Suwałki -
  • 14.05  
    Chrobry Głogów Wisła Płock -
  • 14.05  
    Dolcan Ząbki GKS Katowice -
  • 14.05  
    MKS Chojniczanka Chojnice Zagłębie Sosnowiec -
  • 14.05  
    Stomil Olsztyn Arka Gdynia -
  • 14.05  
    MKS Bytovia MKS Kluczbork -
  • 14.05  
    Rozwój Katowice Pogoń Siedlce -
  • 14.05  
    Olimpia Grudziądz Miedź Legnica -
  • 14.05  
    Sandecja Nowy Sącz GKS Bełchatów -

32. kolejka

  • 21.05  
    Wigry Suwałki Sandecja Nowy Sącz -
  • 21.05  
    GKS Bełchatów Olimpia Grudziądz -
  • 21.05  
    Miedź Legnica Rozwój Katowice -
  • 21.05  
    Pogoń Siedlce MKS Bytovia -
  • 21.05  
    MKS Kluczbork Stomil Olsztyn -
  • 21.05  
    Arka Gdynia MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 21.05  
    Zagłębie Sosnowiec Dolcan Ząbki -
  • 21.05  
    GKS Katowice Chrobry Głogów -
  • 21.05  
    Wisła Płock Zawisza Bydgoszcz -

33. kolejka

  • 28.05  
    Wisła Płock Wigry Suwałki -
  • 28.05  
    Zawisza Bydgoszcz GKS Katowice -
  • 28.05  
    Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec -
  • 28.05  
    Dolcan Ząbki Arka Gdynia -
  • 28.05  
    MKS Chojniczanka Chojnice MKS Kluczbork -
  • 28.05  
    Stomil Olsztyn Pogoń Siedlce -
  • 28.05  
    MKS Bytovia Miedź Legnica -
  • 28.05  
    Rozwój Katowice GKS Bełchatów -
  • 28.05  
    Olimpia Grudziądz Sandecja Nowy Sącz -

34. kolejka

  • 04.06  
    Wigry Suwałki Olimpia Grudziądz -
  • 04.06  
    Sandecja Nowy Sącz Rozwój Katowice -
  • 04.06  
    GKS Bełchatów MKS Bytovia -
  • 04.06  
    Miedź Legnica Stomil Olsztyn -
  • 04.06  
    Pogoń Siedlce MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 04.06  
    MKS Kluczbork Dolcan Ząbki -
  • 04.06  
    Arka Gdynia Chrobry Głogów -
  • 04.06  
    Zagłębie Sosnowiec Zawisza Bydgoszcz -
  • 04.06  
    GKS Katowice Wisła Płock -