Polska - 1. liga

33. kolejka - 1. liga

Tabela 1. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Sandecja Nowy Sącz 33 61   18 7 8   50 - 27 23
2   Górnik Zabrze 33 55   16 7 10   52 - 34 18
3   MKS Chojniczanka Chojnice 33 55   13 16 4   52 - 46 6
4   Zagłębie Sosnowiec 33 54   15 9 9   51 - 43 8
5   Miedź Legnica 33 54   15 9 9   47 - 27 20
6   GKS Katowice 33 53   15 8 10   46 - 31 15
7   Olimpia Grudziądz 33 53   16 5 12   47 - 35 12
8   Podbeskidzie B.-B. 33 50   13 11 9   37 - 38 -1
9   Wigry Suwałki 33 49   14 7 12   47 - 44 3
10   Stal Mielec 33 45   12 9 12   38 - 40 -2
11   Chrobry Głogów 33 42   12 6 15   48 - 48 0
12   Pogoń Siedlce 33 41   12 5 16   32 - 45 -13
13   Stomil Olsztyn *** 33 37   9 13 11   47 - 46 1
14   GKS Tychy 33 37   10 7 16   41 - 50 -9
15   MKS Bytovia 33 34   8 10 15   37 - 46 -9
16   Wisła Puławy 33 33   7 12 14   33 - 48 -15
17   Znicz Pruszków 33 30   8 6 19   35 - 63 -28
18   MKS Kluczbork 33 25   4 13 16   34 - 63 -29
  • *** Kara - 3 pkt za naruszenie umowy licencyjnej (nieterminowe spłacenie zaległości finansowych).
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraż
  • spadek

34. kolejka (następna)

  • 04.06 15:00
  • 04.06 15:00
  • 04.06 15:00
  • 04.06 15:00
  • 04.06 15:00
  • 04.06 15:00
  • 04.06 15:00
  • 04.06 15:00
  • 04.06 15:00

Strzelcy 1. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Igor Angulo Albóniga(Górnik Zabrze) 16 2
Jakub Świerczok(GKS Tychy) 16 3
Karol Angielski(Olimpia Grudziądz) 14 0

Kartkowicze 1. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Łukasz Kosakiewicz(MKS Chojniczanka Chojnice) 2 6 8
Paweł Zawistowski(MKS Chojniczanka Chojnice) 2 4 6
Przemysław Kita(Znicz Pruszków) 2 4 6

Terminarz / Wyniki 1. liga

34. kolejka

  • 04.06 15:00  
    Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy -
  • 04.06 15:00  
    Stal Mielec Pogoń Siedlce -
  • 04.06 15:00  
    Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz -
  • 04.06 15:00  
    Wisła Puławy Górnik Zabrze -
  • 04.06 15:00  
    Podbeskidzie B.-B. MKS Kluczbork -
  • 04.06 15:00  
    Znicz Pruszków Olimpia Grudziądz -
  • 04.06 15:00  
    GKS Katowice MKS Bytovia -
  • 04.06 15:00  
    Stomil Olsztyn Wigry Suwałki -
  • 04.06 15:00  
    MKS Chojniczanka Chojnice Chrobry Głogów -