Polska - 1. liga

6. kolejka - 1. liga

Tabela 1. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Wigry Suwałki 6 16   5 1 0   14 - 4 10
2   Zagłębie Sosnowiec 6 12   3 3 0   7 - 3 4
3   Sandecja Nowy Sącz 6 11   3 2 1   8 - 4 4
4   MKS Chojniczanka Chojnice 6 10   2 4 0   13 - 11 2
5   Podbeskidzie B.-B. 6 10   3 1 2   7 - 3 4
6   GKS Katowice 6 9   2 3 1   6 - 3 3
7   Stomil Olsztyn *** 6 8   3 2 1   12 - 6 6
8   Wisła Puławy 6 8   2 2 2   11 - 11 0
9   Olimpia Grudziądz 6 8   2 2 2   5 - 5 0
10   MKS Bytovia 6 8   2 2 2   7 - 8 -1
11   GKS Tychy 6 7   1 4 1   6 - 6 0
12   Miedź Legnica 6 6   1 3 2   4 - 5 -1
13   MKS Kluczbork 6 5   0 5 1   6 - 7 -1
14   Chrobry Głogów 6 5   1 2 3   5 - 11 -6
15   Górnik Zabrze 6 4   1 1 4   5 - 8 -3
16   Pogoń Siedlce 6 4   1 1 4   2 - 8 -6
17   Stal Mielec 6 4   0 4 2   5 - 13 -8
18   Znicz Pruszków 6 2   0 2 4   3 - 10 -7
  • *** Kara - 3 pkt za naruszenie umowy licencyjnej (nieterminowe spłacenie zaległości finansowych).
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraż
  • spadek

7. kolejka (następna)

  • 02.09 18:00
  • 02.09 18:00
  • 03.09 18:00
  • 03.09 18:00
  • 03.09 18:00
  • 03.09 19:00
  • 06.09 19:00
  • 14.09 18:00
  • 14.09 18:00

Strzelcy 1. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Sylwester Patejuk(Wisła Puławy) 5 0
Jakub Biskup(MKS Chojniczanka Chojnice) 4 1
Robert Demjan(Podbeskidzie B.-B.) 3 0

Kartkowicze 1. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Michal Piter-Bucko(Sandecja Nowy Sącz) 1 2 3
Rafał Zembrowski(Znicz Pruszków) 1 2 3
Sebastian Nowak(GKS Katowice) 1 0 1

Terminarz / Wyniki 1. liga

7. kolejka

  • 02.09 18:00  
    Podbeskidzie B.-B. GKS Katowice -
  • 02.09 18:00  
    Miedź Legnica MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 03.09 18:00  
    Wisła Puławy Stomil Olsztyn -
  • 03.09 18:00  
    Stal Mielec Chrobry Głogów -
  • 03.09 18:00  
    GKS Tychy Wigry Suwałki -
  • 03.09 19:00  
    Znicz Pruszków Zagłębie Sosnowiec -
  • 06.09 19:00  
    Pogoń Siedlce MKS Bytovia -
  • 14.09 18:00  
    Sandecja Nowy Sącz Olimpia Grudziądz -
  • 14.09 18:00  
    Górnik Zabrze MKS Kluczbork -

8. kolejka

  • 09.09 19:00  
    MKS Chojniczanka Chojnice Stal Mielec -
  • 09.09 19:00  
    GKS Katowice Wisła Puławy -
  • 10.09 16:00  
    Olimpia Grudziądz Górnik Zabrze -
  • 10.09 17:00  
    Chrobry Głogów GKS Tychy -
  • 10.09 18:00  
    Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork -
  • 10.09 18:00  
    MKS Bytovia Sandecja Nowy Sącz -
  • 10.09 19:00  
    Znicz Pruszków Podbeskidzie B.-B. -
  • 10.09 19:45  
    Stomil Olsztyn Miedź Legnica -
  • 11.09 18:00  
    Wigry Suwałki Pogoń Siedlce -

9. kolejka

  • 17.09  
    Górnik Zabrze MKS Bytovia -
  • 17.09 17:00  
    Miedź Legnica GKS Katowice -
  • 17.09 18:00  
    Podbeskidzie B.-B. Zagłębie Sosnowiec -
  • 17.09 18:00  
    Wisła Puławy Znicz Pruszków -
  • 17.09 18:00  
    Stal Mielec Stomil Olsztyn -
  • 17.09 18:00  
    GKS Tychy MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 17.09 18:00  
    Sandecja Nowy Sącz Wigry Suwałki -
  • 17.09 18:00  
    MKS Kluczbork Olimpia Grudziądz -
  • 18.09 15:00  
    Pogoń Siedlce Chrobry Głogów -

10. kolejka

  • 24.09  
    Znicz Pruszków Miedź Legnica -
  • 24.09 18:00  
    MKS Bytovia MKS Kluczbork -
  • 24.09 18:00  
    Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz -
  • 24.09 18:00  
    GKS Katowice Stal Mielec -
  • 24.09 18:30  
    Zagłębie Sosnowiec Olimpia Grudziądz -
  • 24.09 19:00  
    Wigry Suwałki Górnik Zabrze -
  • 24.09 19:45  
    Stomil Olsztyn GKS Tychy -
  • 24.09 20:30  
    Podbeskidzie B.-B. Wisła Puławy -
  • 25.09 16:00  
    MKS Chojniczanka Chojnice Pogoń Siedlce -

11. kolejka

  • 01.10  
    Wisła Puławy Zagłębie Sosnowiec -
  • 01.10  
    Miedź Legnica Podbeskidzie B.-B. -
  • 01.10  
    Stal Mielec Znicz Pruszków -
  • 01.10  
    GKS Tychy GKS Katowice -
  • 01.10  
    Pogoń Siedlce Stomil Olsztyn -
  • 01.10  
    Sandecja Nowy Sącz MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 01.10  
    Górnik Zabrze Chrobry Głogów -
  • 01.10  
    MKS Kluczbork Wigry Suwałki -
  • 01.10  
    Olimpia Grudziądz MKS Bytovia -

12. kolejka

  • 08.10  
    Zagłębie Sosnowiec MKS Bytovia -
  • 08.10  
    Wigry Suwałki Olimpia Grudziądz -
  • 08.10  
    Chrobry Głogów MKS Kluczbork -
  • 08.10  
    MKS Chojniczanka Chojnice Górnik Zabrze -
  • 08.10  
    Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz -
  • 08.10  
    GKS Katowice Pogoń Siedlce -
  • 08.10  
    Znicz Pruszków GKS Tychy -
  • 08.10  
    Podbeskidzie B.-B. Stal Mielec -
  • 08.10  
    Wisła Puławy Miedź Legnica -

13. kolejka

  • 15.10  
    Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec -
  • 15.10  
    Stal Mielec Wisła Puławy -
  • 15.10  
    GKS Tychy Podbeskidzie B.-B. -
  • 15.10  
    Pogoń Siedlce Znicz Pruszków -
  • 15.10  
    Sandecja Nowy Sącz GKS Katowice -
  • 15.10  
    Górnik Zabrze Stomil Olsztyn -
  • 15.10  
    MKS Kluczbork MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 15.10  
    Olimpia Grudziądz Chrobry Głogów -
  • 15.10  
    MKS Bytovia Wigry Suwałki -

14. kolejka

  • 22.10  
    Zagłębie Sosnowiec Wigry Suwałki -
  • 22.10  
    Chrobry Głogów MKS Bytovia -
  • 22.10  
    MKS Chojniczanka Chojnice Olimpia Grudziądz -
  • 22.10  
    Stomil Olsztyn MKS Kluczbork -
  • 22.10  
    GKS Katowice Górnik Zabrze -
  • 22.10  
    Znicz Pruszków Sandecja Nowy Sącz -
  • 22.10  
    Podbeskidzie B.-B. Pogoń Siedlce -
  • 22.10  
    Wisła Puławy GKS Tychy -
  • 22.10  
    Miedź Legnica Stal Mielec -

15. kolejka

  • 29.10  
    Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec -
  • 29.10  
    GKS Tychy Miedź Legnica -
  • 29.10  
    Pogoń Siedlce Wisła Puławy -
  • 29.10  
    Sandecja Nowy Sącz Podbeskidzie B.-B. -
  • 29.10  
    Górnik Zabrze Znicz Pruszków -
  • 29.10  
    MKS Kluczbork GKS Katowice -
  • 29.10  
    Olimpia Grudziądz Stomil Olsztyn -
  • 29.10  
    MKS Bytovia MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 29.10  
    Wigry Suwałki Chrobry Głogów -

16. kolejka

  • 05.11  
    Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów -
  • 05.11  
    MKS Chojniczanka Chojnice Wigry Suwałki -
  • 05.11  
    Stomil Olsztyn MKS Bytovia -
  • 05.11  
    GKS Katowice Olimpia Grudziądz -
  • 05.11  
    Znicz Pruszków MKS Kluczbork -
  • 05.11  
    Podbeskidzie B.-B. Górnik Zabrze -
  • 05.11  
    Wisła Puławy Sandecja Nowy Sącz -
  • 05.11  
    Miedź Legnica Pogoń Siedlce -
  • 05.11  
    Stal Mielec GKS Tychy -

17. kolejka

  • 12.11  
    GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec -
  • 12.11  
    Pogoń Siedlce Stal Mielec -
  • 12.11  
    Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica -
  • 12.11  
    Górnik Zabrze Wisła Puławy -
  • 12.11  
    MKS Kluczbork Podbeskidzie B.-B. -
  • 12.11  
    Olimpia Grudziądz Znicz Pruszków -
  • 12.11  
    MKS Bytovia GKS Katowice -
  • 12.11  
    Wigry Suwałki Stomil Olsztyn -
  • 12.11  
    Chrobry Głogów MKS Chojniczanka Chojnice -

18. kolejka

  • 19.11  
    Podbeskidzie B.-B. Olimpia Grudziądz -
  • 19.11  
    Zagłębie Sosnowiec MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 19.11  
    Chrobry Głogów Stomil Olsztyn -
  • 19.11  
    Wigry Suwałki GKS Katowice -
  • 19.11  
    MKS Bytovia Znicz Pruszków -
  • 19.11  
    MKS Kluczbork Wisła Puławy -
  • 19.11  
    Górnik Zabrze Miedź Legnica -
  • 19.11  
    Sandecja Nowy Sącz Stal Mielec -
  • 19.11  
    Pogoń Siedlce GKS Tychy -

19. kolejka

  • 26.11  
    Pogoń Siedlce Zagłębie Sosnowiec -
  • 26.11  
    GKS Tychy Sandecja Nowy Sącz -
  • 26.11  
    Stal Mielec Górnik Zabrze -
  • 26.11  
    Miedź Legnica MKS Kluczbork -
  • 26.11  
    Wisła Puławy Olimpia Grudziądz -
  • 26.11  
    Podbeskidzie B.-B. MKS Bytovia -
  • 26.11  
    Znicz Pruszków Wigry Suwałki -
  • 26.11  
    GKS Katowice Chrobry Głogów -
  • 26.11  
    Stomil Olsztyn MKS Chojniczanka Chojnice -

20. kolejka

  • 04.03  
    Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn -
  • 04.03  
    MKS Chojniczanka Chojnice GKS Katowice -
  • 04.03  
    Chrobry Głogów Znicz Pruszków -
  • 04.03  
    Wigry Suwałki Podbeskidzie B.-B. -
  • 04.03  
    MKS Bytovia Wisła Puławy -
  • 04.03  
    Olimpia Grudziądz Miedź Legnica -
  • 04.03  
    MKS Kluczbork Stal Mielec -
  • 04.03  
    Górnik Zabrze GKS Tychy -
  • 04.03  
    Sandecja Nowy Sącz Pogoń Siedlce -

21. kolejka

  • 11.03  
    Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec -
  • 11.03  
    Pogoń Siedlce Górnik Zabrze -
  • 11.03  
    GKS Tychy MKS Kluczbork -
  • 11.03  
    Stal Mielec Olimpia Grudziądz -
  • 11.03  
    Miedź Legnica MKS Bytovia -
  • 11.03  
    Wisła Puławy Wigry Suwałki -
  • 11.03  
    Podbeskidzie B.-B. Chrobry Głogów -
  • 11.03  
    Znicz Pruszków MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 11.03  
    GKS Katowice Stomil Olsztyn -

22. kolejka

  • 18.03  
    Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice -
  • 18.03  
    Stomil Olsztyn Znicz Pruszków -
  • 18.03  
    MKS Chojniczanka Chojnice Podbeskidzie B.-B. -
  • 18.03  
    Chrobry Głogów Wisła Puławy -
  • 18.03  
    Wigry Suwałki Miedź Legnica -
  • 18.03  
    MKS Bytovia Stal Mielec -
  • 18.03  
    Olimpia Grudziądz GKS Tychy -
  • 18.03  
    MKS Kluczbork Pogoń Siedlce -
  • 18.03  
    Górnik Zabrze Sandecja Nowy Sącz -

23. kolejka

  • 25.03  
    Górnik Zabrze Zagłębie Sosnowiec -
  • 25.03  
    Sandecja Nowy Sącz MKS Kluczbork -
  • 25.03  
    Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz -
  • 25.03  
    GKS Tychy MKS Bytovia -
  • 25.03  
    Stal Mielec Wigry Suwałki -
  • 25.03  
    Miedź Legnica Chrobry Głogów -
  • 25.03  
    Wisła Puławy MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 25.03  
    Podbeskidzie B.-B. Stomil Olsztyn -
  • 25.03  
    Znicz Pruszków GKS Katowice -

24. kolejka

  • 01.04  
    Zagłębie Sosnowiec Znicz Pruszków -
  • 01.04  
    GKS Katowice Podbeskidzie B.-B. -
  • 01.04  
    Stomil Olsztyn Wisła Puławy -
  • 01.04  
    MKS Chojniczanka Chojnice Miedź Legnica -
  • 01.04  
    Chrobry Głogów Stal Mielec -
  • 01.04  
    Wigry Suwałki GKS Tychy -
  • 01.04  
    MKS Bytovia Pogoń Siedlce -
  • 01.04  
    Olimpia Grudziądz Sandecja Nowy Sącz -
  • 01.04  
    MKS Kluczbork Górnik Zabrze -

25. kolejka

  • 08.04  
    MKS Kluczbork Zagłębie Sosnowiec -
  • 08.04  
    Górnik Zabrze Olimpia Grudziądz -
  • 08.04  
    Sandecja Nowy Sącz MKS Bytovia -
  • 08.04  
    Pogoń Siedlce Wigry Suwałki -
  • 08.04  
    GKS Tychy Chrobry Głogów -
  • 08.04  
    Stal Mielec MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 08.04  
    Miedź Legnica Stomil Olsztyn -
  • 08.04  
    Wisła Puławy GKS Katowice -
  • 08.04  
    Podbeskidzie B.-B. Znicz Pruszków -

26. kolejka

  • 15.04  
    Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie B.-B. -
  • 15.04  
    Znicz Pruszków Wisła Puławy -
  • 15.04  
    GKS Katowice Miedź Legnica -
  • 15.04  
    Stomil Olsztyn Stal Mielec -
  • 15.04  
    MKS Chojniczanka Chojnice GKS Tychy -
  • 15.04  
    Chrobry Głogów Pogoń Siedlce -
  • 15.04  
    Wigry Suwałki Sandecja Nowy Sącz -
  • 15.04  
    MKS Bytovia Górnik Zabrze -
  • 15.04  
    Olimpia Grudziądz MKS Kluczbork -

27. kolejka

  • 22.04  
    Olimpia Grudziądz Zagłębie Sosnowiec -
  • 22.04  
    MKS Kluczbork MKS Bytovia -
  • 22.04  
    Górnik Zabrze Wigry Suwałki -
  • 22.04  
    Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów -
  • 22.04  
    Pogoń Siedlce MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 22.04  
    GKS Tychy Stomil Olsztyn -
  • 22.04  
    Stal Mielec GKS Katowice -
  • 22.04  
    Miedź Legnica Znicz Pruszków -
  • 22.04  
    Wisła Puławy Podbeskidzie B.-B. -

28. kolejka

  • 29.04  
    Zagłębie Sosnowiec Wisła Puławy -
  • 29.04  
    Podbeskidzie B.-B. Miedź Legnica -
  • 29.04  
    Znicz Pruszków Stal Mielec -
  • 29.04  
    GKS Katowice GKS Tychy -
  • 29.04  
    Stomil Olsztyn Pogoń Siedlce -
  • 29.04  
    MKS Chojniczanka Chojnice Sandecja Nowy Sącz -
  • 29.04  
    Chrobry Głogów Górnik Zabrze -
  • 29.04  
    Wigry Suwałki MKS Kluczbork -
  • 29.04  
    MKS Bytovia Olimpia Grudziądz -

29. kolejka

  • 06.05  
    MKS Bytovia Zagłębie Sosnowiec -
  • 06.05  
    Olimpia Grudziądz Wigry Suwałki -
  • 06.05  
    MKS Kluczbork Chrobry Głogów -
  • 06.05  
    Górnik Zabrze MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 06.05  
    Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn -
  • 06.05  
    Pogoń Siedlce GKS Katowice -
  • 06.05  
    GKS Tychy Znicz Pruszków -
  • 06.05  
    Stal Mielec Podbeskidzie B.-B. -
  • 06.05  
    Miedź Legnica Wisła Puławy -

30. kolejka

  • 13.05  
    Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica -
  • 13.05  
    Wisła Puławy Stal Mielec -
  • 13.05  
    Podbeskidzie B.-B. GKS Tychy -
  • 13.05  
    Znicz Pruszków Pogoń Siedlce -
  • 13.05  
    GKS Katowice Sandecja Nowy Sącz -
  • 13.05  
    Stomil Olsztyn Górnik Zabrze -
  • 13.05  
    MKS Chojniczanka Chojnice MKS Kluczbork -
  • 13.05  
    Chrobry Głogów Olimpia Grudziądz -
  • 13.05  
    Wigry Suwałki MKS Bytovia -

31. kolejka

  • 17.05  
    Wigry Suwałki Zagłębie Sosnowiec -
  • 17.05  
    MKS Bytovia Chrobry Głogów -
  • 17.05  
    Olimpia Grudziądz MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 17.05  
    MKS Kluczbork Stomil Olsztyn -
  • 17.05  
    Górnik Zabrze GKS Katowice -
  • 17.05  
    Sandecja Nowy Sącz Znicz Pruszków -
  • 17.05  
    Pogoń Siedlce Podbeskidzie B.-B. -
  • 17.05  
    GKS Tychy Wisła Puławy -
  • 17.05  
    Stal Mielec Miedź Legnica -

32. kolejka

  • 20.05  
    Zagłębie Sosnowiec Stal Mielec -
  • 20.05  
    Miedź Legnica GKS Tychy -
  • 20.05  
    Wisła Puławy Pogoń Siedlce -
  • 20.05  
    Podbeskidzie B.-B. Sandecja Nowy Sącz -
  • 20.05  
    Znicz Pruszków Górnik Zabrze -
  • 20.05  
    GKS Katowice MKS Kluczbork -
  • 20.05  
    Stomil Olsztyn Olimpia Grudziądz -
  • 20.05  
    MKS Chojniczanka Chojnice MKS Bytovia -
  • 20.05  
    Chrobry Głogów Wigry Suwałki -

33. kolejka

  • 27.05  
    Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec -
  • 27.05  
    Wigry Suwałki MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 27.05  
    MKS Bytovia Stomil Olsztyn -
  • 27.05  
    Olimpia Grudziądz GKS Katowice -
  • 27.05  
    MKS Kluczbork Znicz Pruszków -
  • 27.05  
    Górnik Zabrze Podbeskidzie B.-B. -
  • 27.05  
    Sandecja Nowy Sącz Wisła Puławy -
  • 27.05  
    Pogoń Siedlce Miedź Legnica -
  • 27.05  
    GKS Tychy Stal Mielec -

34. kolejka

  • 03.06  
    Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy -
  • 03.06  
    Stal Mielec Pogoń Siedlce -
  • 03.06  
    Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz -
  • 03.06  
    Wisła Puławy Górnik Zabrze -
  • 03.06  
    Podbeskidzie B.-B. MKS Kluczbork -
  • 03.06  
    Znicz Pruszków Olimpia Grudziądz -
  • 03.06  
    GKS Katowice MKS Bytovia -
  • 03.06  
    Stomil Olsztyn Wigry Suwałki -
  • 03.06  
    MKS Chojniczanka Chojnice Chrobry Głogów -