Polska - 1. liga

27. kolejka - 1. liga

Tabela 1. liga online

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1   Miedź Legnica 27 49   13 10 4   36 - 21 15
2   GKS Katowice 27 46   14 4 9   38 - 29 9
3   Wigry Suwałki 27 45   13 6 8   30 - 26 4
4   MKS Chojniczanka Chojnice 27 44   12 8 7   34 - 22 12
5   Stal Mielec 27 44   12 8 7   40 - 32 8
6   Chrobry Głogów 27 43   12 7 8   37 - 31 6
7   Zagłębie Sosnowiec 27 40   11 7 9   34 - 27 7
8   Raków Częstochowa 27 39   11 6 10   40 - 34 6
9   OKS Odra Opole 27 38   10 8 9   31 - 30 1
10   GKS Tychy 27 37   10 7 10   30 - 35 -5
11   Podbeskidzie B.-B. 27 36   8 12 7   27 - 28 -1
12   Puszcza Niepołomice 27 35   9 8 10   31 - 32 -1
13   MKS Bytovia 27 34   9 7 11   28 - 32 -4
14   Pogoń Siedlce 27 32   8 8 11   35 - 39 -4
15   Olimpia Grudziądz 27 25   6 7 14   18 - 29 -11
16   Stomil Olsztyn *** 27 24   7 4 16   29 - 43 -14
17   Górnik Łęczna 27 24   5 9 13   20 - 36 -16
18   Ruch Chorzów *** 27 21   7 6 14   29 - 41 -12
  • *** Ruch Chorzów został ukarany odjęciem pięciu punktów, a następnie jednego za zaległości finansowe.
  • *** Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem jednego punktu za zaległości finansowe.
  • Zespół w trakcie meczu
  • awans
  • baraż
  • spadek

28. kolejka (następna)

  • 27.04 20:45
  • 28.04 15:00
  • 28.04 15:30
  • 28.04 17:00
  • 28.04 19:00
  • 29.04 13:15
  • 29.04 17:00
  • 29.04 18:00
  • 29.04 19:00

Strzelcy 1. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Mateusz Machaj(Chrobry Głogów) 15 7
Szymon Lewicki(Zagłębie Sosnowiec) 11 1
Marcin Wodecki(OKS Odra Opole) 10 1

Kartkowicze 1. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Michał Janota(Stal Mielec) 2 5 7
Daniel Chyła(Pogoń Siedlce) 1 12 13
Longinus Ifeanyi Uwakwe(Puszcza Niepołomice) 1 10 11

Terminarz / Wyniki 1. liga

28. kolejka

  • 27.04 20:45  
    OKS Odra Opole Chrobry Głogów -
  • 28.04 15:00  
    Miedź Legnica Ruch Chorzów -
  • 28.04 15:30  
    Zagłębie Sosnowiec Stal Mielec -
  • 28.04 17:00  
    Pogoń Siedlce GKS Tychy -
  • 28.04 19:00  
    Górnik Łęczna Olimpia Grudziądz -
  • 29.04 13:15  
    Raków Częstochowa Stomil Olsztyn -
  • 29.04 17:00  
    Puszcza Niepołomice Podbeskidzie B.-B. -
  • 29.04 18:00  
    GKS Katowice MKS Bytovia -
  • 29.04 19:00  
    MKS Chojniczanka Chojnice Wigry Suwałki -

29. kolejka

  • 04.05 18:00  
    MKS Bytovia OKS Odra Opole -
  • 04.05 20:00  
    Stal Mielec Wigry Suwałki -
  • 04.05 20:45  
    GKS Tychy Miedź Legnica -
  • 05.05 15:00  
    Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec -
  • 05.05 16:00  
    Górnik Łęczna MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 05.05 18:00  
    Ruch Chorzów Puszcza Niepołomice -
  • 05.05 18:00  
    Podbeskidzie B.-B. Raków Częstochowa -
  • 05.05 19:00  
    Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce -
  • 05.05 19:00  
    Stomil Olsztyn GKS Katowice -

30. kolejka

  • 09.05 16:00  
    Puszcza Niepołomice GKS Tychy -
  • 09.05 18:00  
    Zagłębie Sosnowiec MKS Bytovia -
  • 09.05 18:00  
    Raków Częstochowa Ruch Chorzów -
  • 09.05 19:00  
    Wigry Suwałki Chrobry Głogów -
  • 09.05 19:00  
    Pogoń Siedlce Górnik Łęczna -
  • 09.05 19:45  
    OKS Odra Opole Stomil Olsztyn -
  • 09.05 20:00  
    MKS Chojniczanka Chojnice Stal Mielec -
  • 09.05 20:00  
    Miedź Legnica Olimpia Grudziądz -
  • 09.05 20:30  
    GKS Katowice Podbeskidzie B.-B. -

31. kolejka

  • 12.05 18:00  
    Podbeskidzie B.-B. OKS Odra Opole -
  • 12.05 18:00  
    MKS Bytovia Wigry Suwałki -
  • 12.05 19:00  
    Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec -
  • 12.05 19:23  
    Olimpia Grudziądz Puszcza Niepołomice -
  • 13.05 17:00  
    Pogoń Siedlce MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 13.05 17:00  
    Chrobry Głogów Stal Mielec -
  • 13.05 18:00  
    Ruch Chorzów GKS Katowice -
  • 13.05 19:00  
    Górnik Łęczna Miedź Legnica -
  • 14.05 19:00  
    GKS Tychy Raków Częstochowa -

32. kolejka

  • 18.05 19:45  
    OKS Odra Opole Ruch Chorzów -
  • 19.05  
    Stal Mielec MKS Bytovia -
  • 19.05 16:00  
    Wigry Suwałki Stomil Olsztyn -
  • 19.05 17:00  
    Puszcza Niepołomice Górnik Łęczna -
  • 19.05 18:00  
    MKS Chojniczanka Chojnice Chrobry Głogów -
  • 19.05 18:00  
    Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie B.-B. -
  • 19.05 18:00  
    GKS Katowice GKS Tychy -
  • 19.05 19:21  
    Raków Częstochowa Olimpia Grudziądz -
  • 19.05 20:00  
    Miedź Legnica Pogoń Siedlce -

33. kolejka

  • 26.05  
    Ruch Chorzów Zagłębie Sosnowiec -
  • 26.05 17:00  
    Pogoń Siedlce Puszcza Niepołomice -
  • 26.05 18:00  
    Podbeskidzie B.-B. Wigry Suwałki -
  • 26.05 18:00  
    MKS Bytovia Chrobry Głogów -
  • 26.05 19:00  
    Górnik Łęczna Raków Częstochowa -
  • 26.05 19:00  
    Olimpia Grudziądz GKS Katowice -
  • 26.05 19:00  
    Stomil Olsztyn Stal Mielec -
  • 26.05 20:00  
    Miedź Legnica MKS Chojniczanka Chojnice -
  • 27.05 18:00  
    GKS Tychy OKS Odra Opole -

34. kolejka

  • 01.06 19:45  
    OKS Odra Opole Olimpia Grudziądz -
  • 02.06  
    Stal Mielec Podbeskidzie B.-B. -
  • 02.06  
    Wigry Suwałki Ruch Chorzów -
  • 02.06 17:00  
    Chrobry Głogów Stomil Olsztyn -
  • 02.06 17:00  
    Puszcza Niepołomice Miedź Legnica -
  • 02.06 18:00  
    MKS Chojniczanka Chojnice MKS Bytovia -
  • 02.06 18:00  
    GKS Katowice Górnik Łęczna -
  • 02.06 19:00  
    Raków Częstochowa Pogoń Siedlce -
  • 03.06 18:00  
    Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy -