Norwegia - Tippeligaen

1. kolejka - Tippeligaen

  • 01.04 18:00
  • 02.04 15:30
  • 02.04 18:00
  • 02.04 18:00
  • 02.04 18:00
  • 02.04 18:00
  • 02.04 20:00
  • 03.04 19:00

Tabela Tippeligaen

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Aalesunds Fk 0 0   0 0 0   0 - 0 0
2 Brann Bergen 0 0   0 0 0   0 - 0 0
3 FK Haugesund 0 0   0 0 0   0 - 0 0
4 Kristiansund BK 0 0   0 0 0   0 - 0 0
5 Lillestroem SK 0 0   0 0 0   0 - 0 0
6 Molde FK 0 0   0 0 0   0 - 0 0
7 Odd Grenland Skien 0 0   0 0 0   0 - 0 0
8 Rosenborg Trondheim 0 0   0 0 0   0 - 0 0
9 Sandefjord Fotball 0 0   0 0 0   0 - 0 0
10 Sarpsborg 08 FF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
11 Sogndal Fotball 0 0   0 0 0   0 - 0 0
12 Stabok IF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
13 Stromsgodset IF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
14 Tromso IF 0 0   0 0 0   0 - 0 0
15 Viking Stavanger 0 0   0 0 0   0 - 0 0
16 Valerenga Oslo 0 0   0 0 0   0 - 0 0
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

2. kolejka (następna)

  • 05.04 19:00
  • 05.04 19:00
  • 05.04 19:00
  • 05.04 19:00
  • 05.04 19:00
  • 06.04 19:00
  • 06.04 19:00
  • 06.04 19:00

Terminarz / Wyniki Tippeligaen

1. kolejka

  • 01.04 18:00  
    Kristiansund BK Molde FK -
  • 02.04 15:30  
    Lillestroem SK Sandefjord Fotball -
  • 02.04 18:00  
    Stromsgodset IF FK Haugesund -
  • 02.04 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Sogndal Fotball -
  • 02.04 18:00  
    Stabok IF Aalesunds Fk -
  • 02.04 18:00  
    Tromso IF Brann Bergen -
  • 02.04 20:00  
    Rosenborg Trondheim Odd Grenland Skien -
  • 03.04 19:00  
    Valerenga Oslo Viking Stavanger -

2. kolejka

  • 05.04 19:00  
    Aalesunds Fk Sarpsborg 08 FF -
  • 05.04 19:00  
    Sogndal Fotball Stabok IF -
  • 05.04 19:00  
    Odd Grenland Skien Kristiansund BK -
  • 05.04 19:00  
    Molde FK Lillestroem SK -
  • 05.04 19:00  
    Sandefjord Fotball Rosenborg Trondheim -
  • 06.04 19:00  
    Viking Stavanger Tromso IF -
  • 06.04 19:00  
    FK Haugesund Valerenga Oslo -
  • 06.04 19:00  
    Brann Bergen Stromsgodset IF -

3. kolejka

  • 08.04 18:00  
    Rosenborg Trondheim Molde FK -
  • 09.04 18:00  
    Lillestroem SK FK Haugesund -
  • 09.04 18:00  
    Tromso IF Sogndal Fotball -
  • 09.04 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Viking Stavanger -
  • 09.04 18:00  
    Stabok IF Odd Grenland Skien -
  • 09.04 18:00  
    Valerenga Oslo Sandefjord Fotball -
  • 09.04 20:00  
    Stromsgodset IF Aalesunds Fk -
  • 10.04 19:00  
    Kristiansund BK Brann Bergen -

4. kolejka

  • 17.04 18:00  
    Aalesunds Fk Lillestroem SK -
  • 17.04 18:00  
    Stabok IF Sarpsborg 08 FF -
  • 17.04 18:00  
    Sandefjord Fotball Kristiansund BK -
  • 17.04 18:00  
    Sogndal Fotball Stromsgodset IF -
  • 17.04 18:00  
    Molde FK Valerenga Oslo -
  • 17.04 18:00  
    Brann Bergen FK Haugesund -
  • 17.04 20:00  
    Odd Grenland Skien Tromso IF -
  • 17.04 20:00  
    Viking Stavanger Rosenborg Trondheim -

5. kolejka

  • 22.04 18:00  
    Stromsgodset IF Sandefjord Fotball -
  • 23.04 18:00  
    Rosenborg Trondheim Aalesunds Fk -
  • 23.04 18:00  
    Valerenga Oslo Sogndal Fotball -
  • 23.04 18:00  
    Viking Stavanger Odd Grenland Skien -
  • 23.04 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Kristiansund BK -
  • 23.04 18:00  
    Tromso IF Stabok IF -
  • 23.04 20:00  
    Lillestroem SK Brann Bergen -
  • 24.04 19:00  
    FK Haugesund Molde FK -

6. kolejka

  • 29.04 18:00  
    Brann Bergen Viking Stavanger -
  • 30.04 18:00  
    Kristiansund BK Stromsgodset IF -
  • 30.04 18:00  
    Sogndal Fotball Lillestroem SK -
  • 30.04 18:00  
    Stabok IF FK Haugesund -
  • 30.04 18:00  
    Sandefjord Fotball Molde FK -
  • 30.04 18:00  
    Aalesunds Fk Tromso IF -
  • 30.04 20:00  
    Odd Grenland Skien Valerenga Oslo -
  • 01.05 19:00  
    Sarpsborg 08 FF Rosenborg Trondheim -

7. kolejka

  • 06.05 18:00  
    Molde FK Aalesunds Fk -
  • 07.05 18:00  
    Valerenga Oslo Stabok IF -
  • 07.05 18:00  
    Viking Stavanger Sandefjord Fotball -
  • 07.05 18:00  
    FK Haugesund Sogndal Fotball -
  • 07.05 18:00  
    Stromsgodset IF Sarpsborg 08 FF -
  • 07.05 18:00  
    Tromso IF Kristiansund BK -
  • 07.05 20:00  
    Rosenborg Trondheim Brann Bergen -
  • 08.05 19:00  
    Lillestroem SK Odd Grenland Skien -

8. kolejka

  • 12.05 19:00  
    Aalesunds Fk Valerenga Oslo -
  • 13.05 16:00  
    Stabok IF Rosenborg Trondheim -
  • 13.05 18:00  
    Odd Grenland Skien Stromsgodset IF -
  • 13.05 18:00  
    Kristiansund BK Lillestroem SK -
  • 13.05 18:00  
    Sandefjord Fotball FK Haugesund -
  • 13.05 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Tromso IF -
  • 13.05 18:00  
    Sogndal Fotball Viking Stavanger -
  • 13.05 20:00  
    Brann Bergen Molde FK -

9. kolejka

  • 16.05 18:00  
    Viking Stavanger Aalesunds Fk -
  • 16.05 18:00  
    FK Haugesund Odd Grenland Skien -
  • 16.05 18:00  
    Lillestroem SK Sarpsborg 08 FF -
  • 16.05 18:00  
    Molde FK Sogndal Fotball -
  • 16.05 18:00  
    Valerenga Oslo Kristiansund BK -
  • 16.05 18:00  
    Brann Bergen Sandefjord Fotball -
  • 16.05 20:00  
    Rosenborg Trondheim Tromso IF -
  • 16.05 20:00  
    Stromsgodset IF Stabok IF -

10. kolejka

  • 20.05 15:30  
    Rosenborg Trondheim Lillestroem SK -
  • 20.05 18:00  
    Sogndal Fotball Brann Bergen -
  • 21.05 18:00  
    Tromso IF Stromsgodset IF -
  • 21.05 18:00  
    Kristiansund BK FK Haugesund -
  • 21.05 18:00  
    Aalesunds Fk Sandefjord Fotball -
  • 21.05 20:00  
    Sarpsborg 08 FF Valerenga Oslo -
  • 21.05 20:00  
    Odd Grenland Skien Molde FK -
  • 22.05 19:00  
    Stabok IF Viking Stavanger -

11. kolejka

  • 27.05 18:00  
    Sandefjord Fotball Odd Grenland Skien -
  • 28.05 18:00  
    FK Haugesund Sarpsborg 08 FF -
  • 28.05 18:00  
    Kristiansund BK Sogndal Fotball -
  • 28.05 18:00  
    Lillestroem SK Tromso IF -
  • 28.05 18:00  
    Molde FK Stabok IF -
  • 28.05 18:00  
    Brann Bergen Aalesunds Fk -
  • 28.05 20:00  
    Valerenga Oslo Rosenborg Trondheim -
  • 29.05 19:00  
    Stromsgodset IF Viking Stavanger -

12. kolejka

  • 04.06 15:30  
    Tromso IF Valerenga Oslo -
  • 04.06 18:00  
    Stabok IF Lillestroem SK -
  • 05.06 18:00  
    Aalesunds Fk FK Haugesund -
  • 05.06 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Molde FK -
  • 05.06 18:00  
    Sogndal Fotball Sandefjord Fotball -
  • 05.06 18:00  
    Viking Stavanger Kristiansund BK -
  • 05.06 18:00  
    Rosenborg Trondheim Stromsgodset IF -
  • 05.06 20:00  
    Odd Grenland Skien Brann Bergen -

13. kolejka

  • 18.06 18:00  
    Kristiansund BK Aalesunds Fk -
  • 19.06 18:00  
    FK Haugesund Rosenborg Trondheim -
  • 19.06 18:00  
    Sandefjord Fotball Sarpsborg 08 FF -
  • 19.06 18:00  
    Sogndal Fotball Odd Grenland Skien -
  • 19.06 18:00  
    Molde FK Tromso IF -
  • 19.06 18:00  
    Lillestroem SK Viking Stavanger -
  • 19.06 20:00  
    Valerenga Oslo Stromsgodset IF -
  • 20.06 19:00  
    Brann Bergen Stabok IF -

14. kolejka

  • 24.06 18:00  
    Valerenga Oslo Lillestroem SK -
  • 25.06 18:00  
    Rosenborg Trondheim Sogndal Fotball -
  • 25.06 18:00  
    Aalesunds Fk Odd Grenland Skien -
  • 25.06 18:00  
    Stabok IF Kristiansund BK -
  • 25.06 18:00  
    Tromso IF Sandefjord Fotball -
  • 25.06 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Brann Bergen -
  • 25.06 20:00  
    Viking Stavanger FK Haugesund -
  • 26.06 19:00  
    Stromsgodset IF Molde FK -

15. kolejka

  • 01.07 18:00  
    Lillestroem SK Stromsgodset IF -
  • 01.07 20:15  
    Sogndal Fotball Aalesunds Fk -
  • 02.07 18:00  
    FK Haugesund Tromso IF -
  • 02.07 18:00  
    Sandefjord Fotball Stabok IF -
  • 02.07 18:00  
    Odd Grenland Skien Sarpsborg 08 FF -
  • 02.07 18:00  
    Molde FK Viking Stavanger -
  • 02.07 20:00  
    Brann Bergen Valerenga Oslo -
  • 03.07 19:00  
    Kristiansund BK Rosenborg Trondheim -

16. kolejka

  • 08.07 15:30  
    Rosenborg Trondheim Sandefjord Fotball -
  • 08.07 18:00  
    Aalesunds Fk Molde FK -
  • 09.07 18:00  
    Tromso IF Odd Grenland Skien -
  • 09.07 18:00  
    Viking Stavanger Sogndal Fotball -
  • 09.07 18:00  
    Stromsgodset IF Kristiansund BK -
  • 09.07 18:00  
    Stabok IF Brann Bergen -
  • 09.07 20:00  
    Valerenga Oslo FK Haugesund -
  • 10.07 19:00  
    Sarpsborg 08 FF Lillestroem SK -

17. kolejka

  • 15.07 15:30  
    Sogndal Fotball Rosenborg Trondheim -
  • 15.07 18:00  
    Lillestroem SK Stabok IF -
  • 16.07 18:00  
    Odd Grenland Skien Viking Stavanger -
  • 16.07 18:00  
    Sandefjord Fotball Tromso IF -
  • 16.07 18:00  
    FK Haugesund Aalesunds Fk -
  • 16.07 18:00  
    Molde FK Stromsgodset IF -
  • 16.07 20:00  
    Brann Bergen Sarpsborg 08 FF -
  • 17.07 19:00  
    Kristiansund BK Valerenga Oslo -

18. kolejka

  • 06.08  
    Aalesunds Fk Brann Bergen -
  • 06.08  
    Odd Grenland Skien Sogndal Fotball -
  • 06.08  
    Rosenborg Trondheim Kristiansund BK -
  • 06.08  
    Sarpsborg 08 FF FK Haugesund -
  • 06.08  
    Stabok IF Sandefjord Fotball -
  • 06.08  
    Stromsgodset IF Valerenga Oslo -
  • 06.08  
    Tromso IF Molde FK -
  • 06.08  
    Viking Stavanger Lillestroem SK -

19. kolejka

  • 13.08  
    Aalesunds Fk Viking Stavanger -
  • 13.08  
    Brann Bergen Odd Grenland Skien -
  • 13.08  
    FK Haugesund Stabok IF -
  • 13.08  
    Kristiansund BK Sarpsborg 08 FF -
  • 13.08  
    Molde FK Rosenborg Trondheim -
  • 13.08  
    Sandefjord Fotball Sogndal Fotball -
  • 13.08  
    Stromsgodset IF Lillestroem SK -
  • 13.08  
    Valerenga Oslo Tromso IF -

20. kolejka

  • 20.08  
    Lillestroem SK Valerenga Oslo -
  • 20.08  
    Odd Grenland Skien Sandefjord Fotball -
  • 20.08  
    Rosenborg Trondheim FK Haugesund -
  • 20.08  
    Sarpsborg 08 FF Stromsgodset IF -
  • 20.08  
    Sogndal Fotball Kristiansund BK -
  • 20.08  
    Stabok IF Molde FK -
  • 20.08  
    Tromso IF Aalesunds Fk -
  • 20.08  
    Viking Stavanger Brann Bergen -

21. kolejka

  • 10.09  
    Aalesunds Fk Stabok IF -
  • 10.09  
    Brann Bergen Sogndal Fotball -
  • 10.09  
    FK Haugesund Lillestroem SK -
  • 10.09  
    Kristiansund BK Tromso IF -
  • 10.09  
    Molde FK Odd Grenland Skien -
  • 10.09  
    Sandefjord Fotball Viking Stavanger -
  • 10.09  
    Stromsgodset IF Rosenborg Trondheim -
  • 10.09  
    Valerenga Oslo Sarpsborg 08 FF -

22. kolejka

  • 17.09  
    Lillestroem SK Kristiansund BK -
  • 17.09  
    Odd Grenland Skien Aalesunds Fk -
  • 17.09  
    Rosenborg Trondheim Valerenga Oslo -
  • 17.09  
    Sandefjord Fotball Brann Bergen -
  • 17.09  
    Sogndal Fotball FK Haugesund -
  • 17.09  
    Stabok IF Stromsgodset IF -
  • 17.09  
    Tromso IF Sarpsborg 08 FF -
  • 17.09  
    Viking Stavanger Molde FK -

23. kolejka

  • 24.09  
    Aalesunds Fk Sogndal Fotball -
  • 24.09  
    FK Haugesund Viking Stavanger -
  • 24.09  
    Kristiansund BK Stabok IF -
  • 24.09  
    Lillestroem SK Rosenborg Trondheim -
  • 24.09  
    Molde FK Sandefjord Fotball -
  • 24.09  
    Sarpsborg 08 FF Odd Grenland Skien -
  • 24.09  
    Stromsgodset IF Tromso IF -
  • 24.09  
    Valerenga Oslo Brann Bergen -

24. kolejka

  • 01.10  
    Brann Bergen Kristiansund BK -
  • 01.10  
    Odd Grenland Skien FK Haugesund -
  • 01.10  
    Rosenborg Trondheim Sarpsborg 08 FF -
  • 01.10  
    Sandefjord Fotball Aalesunds Fk -
  • 01.10  
    Sogndal Fotball Molde FK -
  • 01.10  
    Stabok IF Valerenga Oslo -
  • 01.10  
    Tromso IF Lillestroem SK -
  • 01.10  
    Viking Stavanger Stromsgodset IF -

25. kolejka

  • 15.10  
    FK Haugesund Sandefjord Fotball -
  • 15.10  
    Kristiansund BK Viking Stavanger -
  • 15.10  
    Lillestroem SK Sogndal Fotball -
  • 15.10  
    Molde FK Brann Bergen -
  • 15.10  
    Sarpsborg 08 FF Stabok IF -
  • 15.10  
    Stromsgodset IF Odd Grenland Skien -
  • 15.10  
    Tromso IF Rosenborg Trondheim -
  • 15.10  
    Valerenga Oslo Aalesunds Fk -

26. kolejka

  • 22.10  
    Aalesunds Fk Kristiansund BK -
  • 22.10  
    Brann Bergen Rosenborg Trondheim -
  • 22.10  
    Molde FK FK Haugesund -
  • 22.10  
    Odd Grenland Skien Lillestroem SK -
  • 22.10  
    Sandefjord Fotball Stromsgodset IF -
  • 22.10  
    Sogndal Fotball Sarpsborg 08 FF -
  • 22.10  
    Stabok IF Tromso IF -
  • 22.10  
    Viking Stavanger Valerenga Oslo -

27. kolejka

  • 29.10  
    FK Haugesund Brann Bergen -
  • 29.10  
    Kristiansund BK Odd Grenland Skien -
  • 29.10  
    Lillestroem SK Aalesunds Fk -
  • 29.10  
    Rosenborg Trondheim Stabok IF -
  • 29.10  
    Sarpsborg 08 FF Sandefjord Fotball -
  • 29.10  
    Stromsgodset IF Sogndal Fotball -
  • 29.10  
    Tromso IF Viking Stavanger -
  • 29.10  
    Valerenga Oslo Molde FK -

28. kolejka

  • 05.11  
    Aalesunds Fk Rosenborg Trondheim -
  • 05.11  
    Brann Bergen Lillestroem SK -
  • 05.11  
    FK Haugesund Stromsgodset IF -
  • 05.11  
    Molde FK Kristiansund BK -
  • 05.11  
    Odd Grenland Skien Stabok IF -
  • 05.11  
    Sandefjord Fotball Valerenga Oslo -
  • 05.11  
    Sogndal Fotball Tromso IF -
  • 05.11  
    Viking Stavanger Sarpsborg 08 FF -

29. kolejka

  • 19.11  
    Kristiansund BK Sandefjord Fotball -
  • 19.11  
    Lillestroem SK Molde FK -
  • 19.11  
    Rosenborg Trondheim Viking Stavanger -
  • 19.11  
    Sarpsborg 08 FF Aalesunds Fk -
  • 19.11  
    Stabok IF Sogndal Fotball -
  • 19.11  
    Stromsgodset IF Brann Bergen -
  • 19.11  
    Tromso IF FK Haugesund -
  • 19.11  
    Valerenga Oslo Odd Grenland Skien -

30. kolejka

  • 26.11  
    Aalesunds Fk Stromsgodset IF -
  • 26.11  
    Brann Bergen Tromso IF -
  • 26.11  
    FK Haugesund Kristiansund BK -
  • 26.11  
    Molde FK Sarpsborg 08 FF -
  • 26.11  
    Odd Grenland Skien Rosenborg Trondheim -
  • 26.11  
    Sandefjord Fotball Lillestroem SK -
  • 26.11  
    Sogndal Fotball Valerenga Oslo -
  • 26.11  
    Viking Stavanger Stabok IF -