Norwegia - Tippeligaen

11. kolejka - Tippeligaen

Tabela Tippeligaen

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 Rosenborg Trondheim 11 22   6 4 1   16 - 7 9
2 Brann Bergen 11 21   6 3 2   24 - 10 14
3 Sarpsborg 08 FF 11 21   6 3 2   21 - 11 10
4 Odd Grenland Skien 11 19   6 1 4   11 - 11 0
5 Stabok IF 11 18   5 3 3   17 - 14 3
6 Aalesunds Fk 11 18   5 3 3   15 - 12 3
7 Molde FK 11 17   5 2 4   18 - 15 3
8 Valerenga Oslo 11 14   4 2 5   13 - 16 -3
9 Sandefjord Fotball 11 14   4 2 5   12 - 17 -5
10 Tromso IF 11 13   3 4 4   13 - 17 -4
11 Sogndal Fotball 11 12   3 3 5   15 - 17 -2
12 FK Haugesund 11 12   3 3 5   13 - 16 -3
13 Kristiansund BK 11 12   3 3 5   10 - 16 -6
14 Lillestroem SK 11 11   3 2 6   12 - 16 -4
15 Stromsgodset IF 10 10   2 4 4   9 - 14 -5
16 Viking Stavanger 10 5   1 2 7   7 - 17 -10
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • tytuł i el. Ligi Mistrzów
  • el. Ligi Europejskiej
  • baraże o utrzymanie
  • spadek

12. kolejka (następna)

  • 03.06 15:30
  • 03.06 18:00
  • 04.06 18:00
  • 04.06 18:00
  • 04.06 18:00
  • 04.06 18:00
  • 04.06 18:00
  • 04.06 20:00

Strzelcy Tippeligaen

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Ohikhuaeme Anthony Omoijuanfo(Stabok IF) 9 1
Mostafa Abdellaoue(Aalesunds Fk) 7 2
Björn Bergmann Sigurðarson(Molde FK) 5 0

Kartkowicze Tippeligaen

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Sivert Heltne Nilsen(Brann Bergen) 1 4 5
Jonatan Tollås Nation(Valerenga Oslo) 1 2 3
Victor Demba Bindia(Sandefjord Fotball) 1 2 3

Terminarz / Wyniki Tippeligaen

12. kolejka

  • 03.06 15:30  
    Tromso IF Valerenga Oslo -
  • 03.06 18:00  
    Stabok IF Lillestroem SK -
  • 04.06 18:00  
    Aalesunds Fk FK Haugesund -
  • 04.06 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Molde FK -
  • 04.06 18:00  
    Sogndal Fotball Sandefjord Fotball -
  • 04.06 18:00  
    Viking Stavanger Kristiansund BK -
  • 04.06 18:00  
    Rosenborg Trondheim Stromsgodset IF -
  • 04.06 20:00  
    Odd Grenland Skien Brann Bergen -

13. kolejka

  • 17.06 18:00  
    Kristiansund BK Aalesunds Fk -
  • 18.06 18:00  
    FK Haugesund Rosenborg Trondheim -
  • 18.06 18:00  
    Sandefjord Fotball Sarpsborg 08 FF -
  • 18.06 18:00  
    Sogndal Fotball Odd Grenland Skien -
  • 18.06 18:00  
    Molde FK Tromso IF -
  • 18.06 18:00  
    Lillestroem SK Viking Stavanger -
  • 18.06 20:00  
    Valerenga Oslo Stromsgodset IF -
  • 19.06 19:00  
    Brann Bergen Stabok IF -

14. kolejka

  • 24.06 18:00  
    Valerenga Oslo Lillestroem SK -
  • 25.06 18:00  
    Rosenborg Trondheim Sogndal Fotball -
  • 25.06 18:00  
    Aalesunds Fk Odd Grenland Skien -
  • 25.06 18:00  
    Stabok IF Kristiansund BK -
  • 25.06 18:00  
    Tromso IF Sandefjord Fotball -
  • 25.06 18:00  
    Sarpsborg 08 FF Brann Bergen -
  • 25.06 20:00  
    Viking Stavanger FK Haugesund -
  • 26.06 19:00  
    Stromsgodset IF Molde FK -

15. kolejka

  • 01.07 18:00  
    Lillestroem SK Stromsgodset IF -
  • 01.07 20:15  
    Sogndal Fotball Aalesunds Fk -
  • 02.07 18:00  
    FK Haugesund Tromso IF -
  • 02.07 18:00  
    Sandefjord Fotball Stabok IF -
  • 02.07 18:00  
    Odd Grenland Skien Sarpsborg 08 FF -
  • 02.07 18:00  
    Molde FK Viking Stavanger -
  • 02.07 20:00  
    Brann Bergen Valerenga Oslo -
  • 03.07 19:00  
    Kristiansund BK Rosenborg Trondheim -

16. kolejka

  • 08.07 15:30  
    Rosenborg Trondheim Sandefjord Fotball -
  • 08.07 18:00  
    Aalesunds Fk Molde FK -
  • przełożony  
    Tromso IF Odd Grenland Skien -
  • 09.07 18:00  
    Viking Stavanger Sogndal Fotball -
  • 09.07 18:00  
    Stromsgodset IF Kristiansund BK -
  • 09.07 20:00  
    Stabok IF Brann Bergen -
  • 10.07 19:00  
    Sarpsborg 08 FF Lillestroem SK -
  • 12.10 19:00  
    Valerenga Oslo FK Haugesund -

17. kolejka

  • 15.07 15:30  
    Sogndal Fotball Rosenborg Trondheim -
  • 15.07 18:00  
    Lillestroem SK Stabok IF -
  • 16.07 18:00  
    Odd Grenland Skien Viking Stavanger -
  • 16.07 18:00  
    Sandefjord Fotball Tromso IF -
  • 16.07 18:00  
    FK Haugesund Aalesunds Fk -
  • 16.07 18:00  
    Molde FK Stromsgodset IF -
  • 16.07 20:00  
    Brann Bergen Sarpsborg 08 FF -
  • 17.07 19:00  
    Kristiansund BK Valerenga Oslo -

18. kolejka

  • 06.08  
    Aalesunds Fk Brann Bergen -
  • 06.08  
    Odd Grenland Skien Sogndal Fotball -
  • 06.08  
    Rosenborg Trondheim Kristiansund BK -
  • 06.08  
    Sarpsborg 08 FF FK Haugesund -
  • 06.08  
    Stabok IF Sandefjord Fotball -
  • 06.08  
    Stromsgodset IF Valerenga Oslo -
  • 06.08  
    Tromso IF Molde FK -
  • 06.08  
    Viking Stavanger Lillestroem SK -

19. kolejka

  • 13.08  
    Aalesunds Fk Viking Stavanger -
  • 13.08  
    Brann Bergen Odd Grenland Skien -
  • 13.08  
    FK Haugesund Stabok IF -
  • 13.08  
    Kristiansund BK Sarpsborg 08 FF -
  • 13.08  
    Molde FK Rosenborg Trondheim -
  • 13.08  
    Sandefjord Fotball Sogndal Fotball -
  • 13.08  
    Stromsgodset IF Lillestroem SK -
  • 13.08  
    Valerenga Oslo Tromso IF -

20. kolejka

  • 20.08  
    Lillestroem SK Valerenga Oslo -
  • 20.08  
    Odd Grenland Skien Sandefjord Fotball -
  • 20.08  
    Rosenborg Trondheim FK Haugesund -
  • 20.08  
    Sarpsborg 08 FF Stromsgodset IF -
  • 20.08  
    Sogndal Fotball Kristiansund BK -
  • 20.08  
    Stabok IF Molde FK -
  • 20.08  
    Tromso IF Aalesunds Fk -
  • 20.08  
    Viking Stavanger Brann Bergen -

21. kolejka

  • 10.09  
    Aalesunds Fk Stabok IF -
  • 10.09  
    Brann Bergen Sogndal Fotball -
  • 10.09  
    FK Haugesund Lillestroem SK -
  • 10.09  
    Kristiansund BK Tromso IF -
  • 10.09  
    Molde FK Odd Grenland Skien -
  • 10.09  
    Sandefjord Fotball Viking Stavanger -
  • 10.09  
    Stromsgodset IF Rosenborg Trondheim -
  • 10.09  
    Valerenga Oslo Sarpsborg 08 FF -

22. kolejka

  • 17.09  
    Lillestroem SK Kristiansund BK -
  • 17.09  
    Odd Grenland Skien Aalesunds Fk -
  • 17.09  
    Rosenborg Trondheim Valerenga Oslo -
  • 17.09  
    Sandefjord Fotball Brann Bergen -
  • 17.09  
    Sogndal Fotball FK Haugesund -
  • 17.09  
    Stabok IF Stromsgodset IF -
  • 17.09  
    Tromso IF Sarpsborg 08 FF -
  • 17.09  
    Viking Stavanger Molde FK -

23. kolejka

  • 24.09  
    Aalesunds Fk Sogndal Fotball -
  • 24.09  
    FK Haugesund Viking Stavanger -
  • 24.09  
    Kristiansund BK Stabok IF -
  • 24.09  
    Lillestroem SK Rosenborg Trondheim -
  • 24.09  
    Molde FK Sandefjord Fotball -
  • 24.09  
    Sarpsborg 08 FF Odd Grenland Skien -
  • 24.09  
    Stromsgodset IF Tromso IF -
  • 24.09  
    Valerenga Oslo Brann Bergen -

24. kolejka

  • 01.10  
    Brann Bergen Kristiansund BK -
  • 01.10  
    Odd Grenland Skien FK Haugesund -
  • 01.10  
    Rosenborg Trondheim Sarpsborg 08 FF -
  • 01.10  
    Sandefjord Fotball Aalesunds Fk -
  • 01.10  
    Sogndal Fotball Molde FK -
  • 01.10  
    Stabok IF Valerenga Oslo -
  • 01.10  
    Tromso IF Lillestroem SK -
  • 01.10  
    Viking Stavanger Stromsgodset IF -

25. kolejka

  • 15.10  
    FK Haugesund Sandefjord Fotball -
  • 15.10  
    Kristiansund BK Viking Stavanger -
  • 15.10  
    Lillestroem SK Sogndal Fotball -
  • 15.10  
    Molde FK Brann Bergen -
  • 15.10  
    Sarpsborg 08 FF Stabok IF -
  • 15.10  
    Stromsgodset IF Odd Grenland Skien -
  • 15.10  
    Tromso IF Rosenborg Trondheim -
  • 15.10  
    Valerenga Oslo Aalesunds Fk -

26. kolejka

  • 22.10  
    Aalesunds Fk Kristiansund BK -
  • 22.10  
    Brann Bergen Rosenborg Trondheim -
  • 22.10  
    Molde FK FK Haugesund -
  • 22.10  
    Odd Grenland Skien Lillestroem SK -
  • 22.10  
    Sandefjord Fotball Stromsgodset IF -
  • 22.10  
    Sogndal Fotball Sarpsborg 08 FF -
  • 22.10  
    Stabok IF Tromso IF -
  • 22.10  
    Viking Stavanger Valerenga Oslo -

27. kolejka

  • 29.10  
    FK Haugesund Brann Bergen -
  • 29.10  
    Kristiansund BK Odd Grenland Skien -
  • 29.10  
    Lillestroem SK Aalesunds Fk -
  • 29.10  
    Rosenborg Trondheim Stabok IF -
  • 29.10  
    Sarpsborg 08 FF Sandefjord Fotball -
  • 29.10  
    Stromsgodset IF Sogndal Fotball -
  • 29.10  
    Tromso IF Viking Stavanger -
  • 29.10  
    Valerenga Oslo Molde FK -

28. kolejka

  • 05.11  
    Aalesunds Fk Rosenborg Trondheim -
  • 05.11  
    Brann Bergen Lillestroem SK -
  • 05.11  
    FK Haugesund Stromsgodset IF -
  • 05.11  
    Molde FK Kristiansund BK -
  • 05.11  
    Odd Grenland Skien Stabok IF -
  • 05.11  
    Sandefjord Fotball Valerenga Oslo -
  • 05.11  
    Sogndal Fotball Tromso IF -
  • 05.11  
    Viking Stavanger Sarpsborg 08 FF -

29. kolejka

  • 19.11  
    Kristiansund BK Sandefjord Fotball -
  • 19.11  
    Lillestroem SK Molde FK -
  • 19.11  
    Rosenborg Trondheim Viking Stavanger -
  • 19.11  
    Sarpsborg 08 FF Aalesunds Fk -
  • 19.11  
    Stabok IF Sogndal Fotball -
  • 19.11  
    Stromsgodset IF Brann Bergen -
  • 19.11  
    Tromso IF FK Haugesund -
  • 19.11  
    Valerenga Oslo Odd Grenland Skien -

30. kolejka

  • 26.11  
    Aalesunds Fk Stromsgodset IF -
  • 26.11  
    Brann Bergen Tromso IF -
  • 26.11  
    FK Haugesund Kristiansund BK -
  • 26.11  
    Molde FK Sarpsborg 08 FF -
  • 26.11  
    Odd Grenland Skien Rosenborg Trondheim -
  • 26.11  
    Sandefjord Fotball Lillestroem SK -
  • 26.11  
    Sogndal Fotball Valerenga Oslo -
  • 26.11  
    Viking Stavanger Stabok IF -