Niemcy - 3. liga

29. kolejka - 3. liga

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 MSV Duisburg 29 53   14 11 4   35 - 22 13
2 1. FC Magdeburg 29 47   13 8 8   40 - 27 13
3 VfL Osnabrück 29 45   13 6 10   40 - 35 5
4 Kieler SV Holstein 1900 29 44   11 11 7   42 - 23 19
5 SSV Jahn 2000 Ratyzbona 29 43   12 7 10   45 - 39 6
6 Sportfreunde Lotte 29 42   12 6 11   39 - 31 8
7 Hallescher FC 29 41   9 14 6   26 - 23 3
8 Chemnitzer FC 29 40   11 7 11   43 - 39 4
9 SG Sonnenhof Großaspach 29 40   11 7 11   40 - 37 3
10 FSV Zwickau 29 40   11 7 11   35 - 39 -4
11 SC Fortuna Köln 29 39   10 9 10   29 - 41 -12
12 SC Preußen 06 Münster 29 37   11 4 14   36 - 37 -1
13 FC Hansa Rostock 29 36   7 15 7   32 - 32 0
14 FC Rot-Weiß Erfurt 29 36   10 6 13   24 - 36 -12
15 VfR Aalen 1921 29 35   10 14 5   38 - 27 11
16 SV Wehen Wiesbaden 28 35   9 8 11   29 - 32 -3
17 SV Werder Bremen II 28 35   10 5 13   24 - 37 -13
18 FSV Frankfurt 29 31   7 10 12   32 - 31 1
19 SC Paderborn 07 29 29   8 5 16   27 - 48 -21
20 1. FSV Mainz 05 II 29 27   7 6 16   23 - 43 -20
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • awans do barażów
  • spadek

30. kolejka (następna)

  • 31.03 18:30
  • 01.04 14:00
  • 01.04 14:00
  • 01.04 14:00
  • 01.04 14:00
  • 01.04 14:00
  • 01.04 14:00
  • 02.04 14:00
  • 02.04 14:00
  • 02.04 14:00

Strzelcy 3. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Lucas Röser(SG Sonnenhof Großaspach) 12 3
Marco Grüttner(SSV Jahn 2000 Ratyzbona) 11 0
Kwasi Okyere Wriedt(VfL Osnabrück) 11 0

Kartkowicze 3. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Matthias Rahn(Sportfreunde Lotte) 3 10 13
Tim Wendel(Sportfreunde Lotte) 3 8 11
Stefan Kleineheismann(Hallescher FC) 2 9 11

Terminarz / Wyniki 3. liga

30. kolejka

  • 31.03 18:30  
    1. FSV Mainz 05 II Chemnitzer FC -
  • 01.04 14:00  
    1. FC Magdeburg FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 01.04 14:00  
    SV Werder Bremen II Kieler SV Holstein 1900 -
  • 01.04 14:00  
    Sportfreunde Lotte VfR Aalen 1921 -
  • 01.04 14:00  
    SC Fortuna Köln FSV Frankfurt -
  • 01.04 14:00  
    SC Paderborn 07 SG Sonnenhof Großaspach -
  • 01.04 14:00  
    MSV Duisburg SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 02.04 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SC Preußen 06 Münster -
  • 02.04 14:00  
    FSV Zwickau Hallescher FC -
  • 02.04 14:00  
    VfL Osnabrück FC Hansa Rostock -

31. kolejka

  • 04.04 19:00  
    VfR Aalen 1921 SC Fortuna Köln -
  • 04.04 19:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt SV Werder Bremen II -
  • 04.04 19:00  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona 1. FSV Mainz 05 II -
  • 04.04 20:30  
    Chemnitzer FC 1. FC Magdeburg -
  • 05.04 18:00  
    FSV Frankfurt FSV Zwickau -
  • 05.04 19:00  
    Hallescher FC SC Paderborn 07 -
  • 05.04 19:00  
    SC Preußen 06 Münster Sportfreunde Lotte -
  • 05.04 19:00  
    Kieler SV Holstein 1900 SV Wehen Wiesbaden -
  • 05.04 19:00  
    FC Hansa Rostock MSV Duisburg -
  • 05.04 19:00  
    SG Sonnenhof Großaspach VfL Osnabrück -

32. kolejka

  • 08.04 14:00  
    SV Werder Bremen II Chemnitzer FC -
  • 08.04 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 08.04 14:00  
    SC Fortuna Köln Sportfreunde Lotte -
  • 08.04 14:00  
    FSV Zwickau VfR Aalen 1921 -
  • 08.04 14:00  
    SC Paderborn 07 FSV Frankfurt -
  • 08.04 14:00  
    VfL Osnabrück Hallescher FC -
  • 08.04 14:00  
    MSV Duisburg SG Sonnenhof Großaspach -
  • 09.04 14:00  
    Kieler SV Holstein 1900 SC Preußen 06 Münster -
  • 09.04 14:00  
    1. FSV Mainz 05 II FC Hansa Rostock -
  • 09.04 14:00  
    1. FC Magdeburg SSV Jahn 2000 Ratyzbona -

33. kolejka

  • 15.04 14:00  
    VfR Aalen 1921 SC Paderborn 07 -
  • 15.04 14:00  
    Sportfreunde Lotte FSV Zwickau -
  • przełożony  
    SC Preußen 06 Münster SC Fortuna Köln -
  • 15.04 14:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt Kieler SV Holstein 1900 -
  • 15.04 14:00  
    Chemnitzer FC SV Wehen Wiesbaden -
  • 15.04 14:00  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona SV Werder Bremen II -
  • 15.04 14:00  
    FC Hansa Rostock 1. FC Magdeburg -
  • 15.04 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach 1. FSV Mainz 05 II -
  • 15.04 14:00  
    Hallescher FC MSV Duisburg -
  • 16.04 14:00  
    FSV Frankfurt VfL Osnabrück -

34. kolejka

  • 22.04 14:00  
    Kieler SV Holstein 1900 Chemnitzer FC -
  • 22.04 14:00  
    SC Paderborn 07 Sportfreunde Lotte -
  • 22.04 14:00  
    VfL Osnabrück VfR Aalen 1921 -
  • 22.04 14:00  
    MSV Duisburg FSV Frankfurt -
  • 22.04 14:00  
    1. FSV Mainz 05 II Hallescher FC -
  • 22.04 14:00  
    1. FC Magdeburg SG Sonnenhof Großaspach -
  • 22.04 14:00  
    SV Werder Bremen II FC Hansa Rostock -
  • 22.04 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 23.04 14:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt SC Preußen 06 Münster -
  • 23.04 14:00  
    FSV Zwickau SC Fortuna Köln -

35. kolejka

  • 28.04 19:00  
    SC Fortuna Köln SC Paderborn 07 -
  • 29.04 14:00  
    Chemnitzer FC FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 29.04 14:00  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Kieler SV Holstein 1900 -
  • 29.04 14:00  
    FC Hansa Rostock SV Wehen Wiesbaden -
  • 29.04 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach SV Werder Bremen II -
  • 29.04 14:00  
    Hallescher FC 1. FC Magdeburg -
  • 29.04 14:00  
    FSV Frankfurt 1. FSV Mainz 05 II -
  • 29.04 14:00  
    VfR Aalen 1921 MSV Duisburg -
  • 29.04 14:00  
    Sportfreunde Lotte VfL Osnabrück -
  • 30.04 14:00  
    SC Preußen 06 Münster FSV Zwickau -

36. kolejka

  • 05.05 19:00  
    SV Werder Bremen II Hallescher FC -
  • 05.05 19:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt SSV Jahn 2000 Ratyzbona -
  • 06.05 14:00  
    SC Paderborn 07 FSV Zwickau -
  • 06.05 14:00  
    VfL Osnabrück SC Fortuna Köln -
  • 06.05 14:00  
    MSV Duisburg Sportfreunde Lotte -
  • 06.05 14:00  
    1. FSV Mainz 05 II VfR Aalen 1921 -
  • 06.05 14:00  
    1. FC Magdeburg FSV Frankfurt -
  • 06.05 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden SG Sonnenhof Großaspach -
  • 06.05 14:00  
    Kieler SV Holstein 1900 FC Hansa Rostock -
  • 07.05 14:00  
    Chemnitzer FC SC Preußen 06 Münster -

37. kolejka

  • 13.05 13:30  
    SC Paderborn 07 SC Preußen 06 Münster -
  • 13.05 13:30  
    SSV Jahn 2000 Ratyzbona Chemnitzer FC -
  • 13.05 13:30  
    FC Hansa Rostock FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 13.05 13:30  
    SG Sonnenhof Großaspach Kieler SV Holstein 1900 -
  • 13.05 13:30  
    Hallescher FC SV Wehen Wiesbaden -
  • 13.05 13:30  
    FSV Frankfurt SV Werder Bremen II -
  • 13.05 13:30  
    VfR Aalen 1921 1. FC Magdeburg -
  • 13.05 13:30  
    Sportfreunde Lotte 1. FSV Mainz 05 II -
  • 13.05 13:30  
    SC Fortuna Köln MSV Duisburg -
  • 13.05 13:30  
    FSV Zwickau VfL Osnabrück -

38. kolejka

  • 20.05 13:30  
    VfL Osnabrück SC Paderborn 07 -
  • 20.05 13:30  
    MSV Duisburg FSV Zwickau -
  • 20.05 13:30  
    1. FSV Mainz 05 II SC Fortuna Köln -
  • 20.05 13:30  
    1. FC Magdeburg Sportfreunde Lotte -
  • 20.05 13:30  
    SV Werder Bremen II VfR Aalen 1921 -
  • 20.05 13:30  
    SV Wehen Wiesbaden FSV Frankfurt -
  • 20.05 13:30  
    Kieler SV Holstein 1900 Hallescher FC -
  • 20.05 13:30  
    FC Rot-Weiß Erfurt SG Sonnenhof Großaspach -
  • 20.05 13:30  
    Chemnitzer FC FC Hansa Rostock -
  • 20.05 13:30  
    SC Preußen 06 Münster SSV Jahn 2000 Ratyzbona -