Niemcy - 3. liga

35. kolejka - 3. liga

Tabela 3. liga

    Zespół M Mecze P Punkty ZZwycięstwa RRemisy PPorażki Bramki +/-Różnica bramek  
1 SC Paderborn 07 35 76   23 7 5   83 - 30 53
2 1. FC Magdeburg 35 76   24 4 7   64 - 31 33
3 Karlsruher SC 35 65   18 11 6   45 - 26 19
4 SV Wehen Wiesbaden 35 62   19 5 11   70 - 36 34
5 FC Hansa Rostock 35 55   15 10 10   43 - 31 12
6 FC Würzburger Kickers 35 54   15 9 11   46 - 43 3
7 SC Fortuna Köln 35 53   15 8 12   51 - 43 8
8 SV Meppen 1912 35 52   13 13 9   43 - 43 0
9 SpVgg Unterhaching 35 51   15 6 14   49 - 51 -2
10 VfR Aalen 1921 35 47   12 11 12   47 - 53 -6
11 Hallescher FC 35 46   12 10 13   48 - 48 0
12 SC Preußen 06 Münster 35 45   12 9 14   43 - 46 -3
13 SG Sonnenhof Großaspach 35 45   12 9 14   50 - 54 -4
14 FC Carl Zeiss Jena 35 43   11 10 14   42 - 55 -13
15 Sportfreunde Lotte 35 40   11 7 17   42 - 53 -11
16 FSV Zwickau 35 38   9 11 15   37 - 50 -13
17 VfL Osnabrück 35 36   8 12 15   44 - 60 -16
18 Chemnitzer FC 35 30   8 6 21   45 - 68 -23
19 SV Werder Bremen II 35 24   4 12 19   33 - 60 -27
20 FC Rot-Weiß Erfurt 35 13   5 8 22   25 - 69 -44
  • Zespół w trakcie meczu
  • Mecze bezpośrednie (kliknij, aby wyświetlić małą tabelę)
  • awans
  • awans do barażów
  • spadek

36. kolejka (następna)

  • 27.04 19:00
  • 28.04 14:00
  • 28.04 14:00
  • 28.04 14:00
  • 28.04 14:00
  • 28.04 14:00
  • 28.04 14:00
  • 29.04 14:00
  • 29.04 14:00
  • 29.04 14:00

Strzelcy 3. liga

Zawodnik (Zespół) GGole KKarne
Manuel Schäffler(SV Wehen Wiesbaden) 20 2
Sven Michel(SC Paderborn 07) 19 0
Stephan Hain(SpVgg Unterhaching) 18 3

Kartkowicze 3. liga

Zawodnik (Zespół) Kartki - czerwone Kartki - żółte Kartki - razem
Robert Andrich(SV Wehen Wiesbaden) 2 12 14
Dominik Ernst(SC Fortuna Köln) 2 10 12
Amaury Bischoff(FC Hansa Rostock) 2 3 5

Terminarz / Wyniki 3. liga

36. kolejka

  • 27.04 19:00  
    SpVgg Unterhaching VfR Aalen 1921 -
  • 28.04 14:00  
    VfL Osnabrück FC Carl Zeiss Jena -
  • 28.04 14:00  
    Karlsruher SC SC Paderborn 07 -
  • 28.04 14:00  
    SV Wehen Wiesbaden FSV Zwickau -
  • 28.04 14:00  
    SC Fortuna Köln FC Hansa Rostock -
  • 28.04 14:00  
    Hallescher FC 1. FC Magdeburg -
  • 28.04 14:00  
    Sportfreunde Lotte FC Würzburger Kickers -
  • 29.04 14:00  
    FC Rot-Weiß Erfurt SV Werder Bremen II -
  • 29.04 14:00  
    Chemnitzer FC SC Preußen 06 Münster -
  • 29.04 14:00  
    SG Sonnenhof Großaspach SV Meppen 1912 -

37. kolejka

  • 05.05 13:30  
    VfL Osnabrück SV Werder Bremen II -
  • 05.05 13:30  
    SV Meppen 1912 FC Rot-Weiß Erfurt -
  • 05.05 13:30  
    FC Würzburger Kickers SG Sonnenhof Großaspach -
  • 05.05 13:30  
    SC Preußen 06 Münster Sportfreunde Lotte -
  • 05.05 13:30  
    1. FC Magdeburg Chemnitzer FC -
  • 05.05 13:30  
    FC Hansa Rostock Hallescher FC -
  • 05.05 13:30  
    FSV Zwickau SC Fortuna Köln -
  • 05.05 13:30  
    SC Paderborn 07 SV Wehen Wiesbaden -
  • 05.05 13:30  
    VfR Aalen 1921 Karlsruher SC -
  • 05.05 13:30  
    FC Carl Zeiss Jena SpVgg Unterhaching -

38. kolejka

  • 12.05 13:30  
    SpVgg Unterhaching VfL Osnabrück -
  • 12.05 13:30  
    Karlsruher SC FC Carl Zeiss Jena -
  • 12.05 13:30  
    SV Wehen Wiesbaden VfR Aalen 1921 -
  • 12.05 13:30  
    SC Fortuna Köln SC Paderborn 07 -
  • 12.05 13:30  
    Hallescher FC FSV Zwickau -
  • 12.05 13:30  
    Chemnitzer FC FC Hansa Rostock -
  • 12.05 13:30  
    Sportfreunde Lotte 1. FC Magdeburg -
  • 12.05 13:30  
    SG Sonnenhof Großaspach SC Preußen 06 Münster -
  • 12.05 13:30  
    FC Rot-Weiß Erfurt FC Würzburger Kickers -
  • 12.05 13:30  
    SV Werder Bremen II SV Meppen 1912 -